Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 průvodce Zillertal15.07.2016
Ahoj, doporučte prosím průvodce na Zillertal - sportovky a případně bld. A když by se dal koupit v CZ.. Zde na lezci jsem ho nenašel.. Díky
 Re: průvodce Zillertal15.07.2016
Tenhle je asi nejlepší a za 2 dny ho máš z Německa doma:

  Re: průvodce Zillertal15.07.2016
Nevím proč z německa:

   Re: průvodce Zillertal15.07.2016
Děkuji :)
    Camp Zillertal15.07.2016
ještě prosím doporučení na pěkný a cenově únosný camp. Díky :)
     Re: Camp Zillertal15.07.2016
Tam je asi jen jeden camp a to v Mayrhofenu. Mimo zimni sezonu lze take za docela rozumny peniz (13
      Re: Camp Zillertal20.07.2016
Camping Hofer-Dorf v Zell am Ziller i s krytým bazénem.
     Re: Camp Zillertal20.07.2016
Kemp v Mayrhofenu rozhodně není pro stanování útulný a je celkem drahý, přes 30 eur (34?) na den pro
      Re: Camp Zillertal21.07.2016
No pokud je 30,-EUR/noc pro rodinu s perfektním zázemím a s bazenem v Rakousku moc tak to je potom t
       Re: Camp Zillertal21.07.2016
Souhlasim s Klarou, ze kemp rozhodne neni privetivy pro lidi se stanem. Vicemene je obyvan duchodci
        Re: Camp Zillertal22.07.2016
Tak to asi mluvíme o jiném kempu já byl v Hofer-Dorf v Zell am Ziller (jak jsem zmínil) a tam nás by
         Re: Camp Zillertal22.07.2016
Díval jsem se na ten kemp v Mayerhofenu a musím uznat že to asi není ono, ten v Zell je mnohem menší
     Re: Camp Zillertal21.07.2016
V zimě jsem byl ubytován tady a spokojenost, přes léto jsou ceny do 20E, což je prakticky to samý, c

 víkend15.07.2016
zdarec, jak myslíte že půjde lézt tenhle víkend na Tisé? skalní oblasti jsou zatím červené, ale předpověď nevypadá špatně

 kras přejštění14.07.2016
ahoj
mam dotazm jestli někdo neví, kdo financuje/financoval přejištění m.krasu. a jestli kdyžtak není nějaky fond/učet na finanční pomoc( na nove slanaky a pod...)
diky, martin
 Re: kras přejštění14.07.2016
Ahoj,
je to různé co se měnilo 1993-95 tak jsme si to financovali sami, pak měl Pawel něco od
  Re: kras přejštění14.07.2016
Karabiny v Krase jsou super, ale trochu mě překvapuje, že to musíš dotovat ze svého. Takové věci by
   Re: kras přejštění14.07.2016
diky za info...tak sem si rikal, ze nejake slanaky uz jsou dost projete, tak jak by se dalo prispet
    Re: kras přejštění14.07.2016
Průběžně je měním, aspoň ty o kterých vím, ale mohou být i nějaké o kterých nevím.
    Re: kras přejštění14.07.2016
Nikdo nic nemusí dnes financovat ze svého. Máte člena CVK, tedy předsedu místní OVK a ten zajistí a
     Re: kras přejštění15.07.2016
Fakt? Karabiny do slaňáků jsou dotované? Jestli jo, tak prosím o link. Našel jsem tohle z roku 2014
      Re: kras přejštění15.07.2016
Ahoj Papouši, zatím nejsou pokud vím, v úvahu by to samozřejmě přicházelo a bude záležet na možnoste
      Re: kras přejštění15.07.2016
Ca Papousi. To ze to neni dotovane neznamena, ze po intervenci predsedy OVK nemuze v budoucnu byt. O
    Re: kras přejštění14.07.2016
Zásluhy Vlka nijak nezpochybňuji, jen by bylo dobré znát současnou situaci.
     Re: kras přejštění15.07.2016
Azbeste, já s tím začal v Krase někdy před deseti lety, když jsem přemýšlel o tom, že je potřeba zej
      Re: kras přejštění15.07.2016
Azbeste když poučuješ měl by si situaci v terénu nejprve pořádně znát především sám, sou oblasti kte
       Re: kras přejštění15.07.2016
Tak pokud je situace v Krase zcela odlisna od situace u nas na zapade Cech, tak se Ti, rypale, co ne
        Re: kras přejštění15.07.2016
nejsem z moravy...
         Re: kras přejštění15.07.2016
nepíšu detaily, jen že 1) nemám důvod něják hanit svaz 2) se mě to tady nechce rozpitvávat 3) si pro
          Re: kras přejštění15.07.2016
Predseda OVK bere do krasu jisteni od svazu. Ma tedy moznost navrhnout a prosadit i dotovane karabin
           Re: kras přejštění15.07.2016
Ale jo, ohledně krasu jestli je dost erárních karáblí máš asi pravdu. Mě se malinko dotknul ten unif
            Re: kras přejštění15.07.2016
Mě hlavně nakrkávaj komentáře typu : To by měl dělat svaz, jak to, že musí někdo něco platit sám? A
             Re: kras přejštění15.07.2016
Protože je to asi reakce na můj koment, tak ještě zareaguji. Jestli to teda dobře chápu, tak dřív V
              Re: kras přejštění15.07.2016
Hřebíček na hlavičku paňáčku. Ale jseš ještě mladej :)
               Re: kras přejštění16.07.2016
Dík za lichotku, nicméně sem asi starší než ty,tak je divne nazývat mě mladíku.
                Re: kras přejštění19.07.2016
:D ...ale ako kompliment dobré :)
              Re: kras přejštění16.07.2016
Jasně Došlíku, jak píše Azbest, dnes už je jiná situace, akorát si člověk musí přesně promyslet co v
               Re: kras přejštění16.07.2016
Ale potřebujem. Ten první v Indii by bylo dobré už vyměnit :)
             Re: kras přejštění16.07.2016
Podle me sis to do tej podoby prekroutil sam. ten clovek se jen zeptal komu prispet na novou karabli
              Re: kras přejštění18.07.2016
To je mi konstrukce.
Uvedom si, ze to tady cte mrte lidi a mam proste potrebu nepravdy a pol
               Re: kras přejštění19.07.2016
mno spíš to znělo jako že obhajuješ CVK na úkor svazu... CVK není politický orgán, ale odborný, není
       Re: kras přejštění15.07.2016
To by mi teda celkem zajímalo, které oblasti nespadají pod OVK :-D
        Re: kras přejštění15.07.2016
Jestli tě to zajímá, tak hledej... existují...
         Re: kras přejštění15.07.2016
Mně to zajímá taky, ty oblasti. Co se týče materiálu od ČHS ta si myslím, že každé OVK dostalo to co
          Re: kras přejštění16.07.2016
No tak taky hledej :-)
        Re: kras přejštění17.07.2016
Vím o jedný hojně navštěvovaný soukromý oblasti, která nespadá pod žádnou OVK. Je to proto, že tam s
         Re: kras přejštění19.07.2016
A kde to je?
      Re: kras přejštění15.07.2016
Jasna vec. Vzdyt vim, pane jakej jsi blazen :-). Mej se.

 lezecky krouzek pro deti Praha13.07.2016
Ahoj, nedoporuci mi tady nekdo krouzek pro dite(9 let-leze obtiznost 6-7).lezl aaktivne v Plzni,ale stehujeme se do Prahy, tak hledam alternativu. Jsme z Prahy 5. Celkem se mi zda,ze je moznosti vic, tak si nejsem jista...dekuu za pripadne navrhy:-) zz31@
 Re: lezecky krouzek pro deti Praha14.07.2016
Je to tak, možností je mnoho. Řekla bych, skoro až moc, kvalita různá. Co třeba dítko vzít na různé
  Re: lezecky krouzek pro deti Praha14.07.2016
No tak úplně to není. V první řadě by si tazatelka měla ujasnit, co od lezení chce. Pokud hledá leze
   Re: lezecky krouzek pro deti Praha14.07.2016
Ještě doplním orientační klíč pro výběr :-) Pokud se jedná o variantu první, stačí zajít na nejbliž

 nove lucifery13.07.2016
Čaute, nevíte v čem jsou jiné nové mačky Lucifer od SR? Mě přijde jen že je odlehčili. Nebo se pletu a je to něco zásadního?
 Re: nove lucifery13.07.2016
Nastaveni delky maček.
 Re: nove lucifery15.07.2016
Vylepšené hroty, u techové verze už "nepadá" přední hrazdička a hlavně spojovací plech je
  Re: nove lucifery11.12.2016
a jsou ty hroty záměnný? (starý-nový)

 Cham13.07.2016
Proč mohou závody v Chamonix komentovat pouze zaregistrovaní?
 Re: Cham13.07.2016
Se podívej na výsledky, třeba ti to dojde :-)

 Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Ahoj. Potreboval bych poradit. Jedna se o samojisteni při skalnim lezeni, myslim když si hodim lano zhora a sam nacvicuji nebo lezu cestu. Co je nyni na trhu nejlepší, nejpohodlnejsi a snad i stoprocentni, když vyloucim svou chybu a vadne lano atd. a to&n
 Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Petzl Basic a pojistit to buď prusíkem nebo ještě lépe k pojištění Petzl micro. Spojíš sedák a prsák
  Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Petzl Basic i Petzl microtraxion fungují na stejném principu - jsou zoubkové a "zakusují"
 Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Hele nechci tě na nic navádět ale celkem dost lidí včetně mě na to používá věc, která na to vůbec ne
  Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Tibloc ? neblazni !
 Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
každý jumar (Petzl basic je taky jen jumar ale bez držáku), jde to s grigri

rozhodně
 Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Já používám Petzl Microtraxion (se zakousnutím jsem nikdy problém neměl). Tibloc nebrat - hůř klouže
  Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
ano , ano zdvojit. dvě jistítka, dva fousy. jistítka bez ostrých zoubků...
   Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Já to teda nezdvojuju (asi chyba). Pezl doporučuje zdvojení, ale na jednom laně - důvod neznám (líp
    Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
dva je víc než jeden...
nebo též sicher is sicher. klouzání závisí na typu jistítka a na do
     Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.12.07.2016
Moc diky vsem za odpovedi...zatím jsem i zde něco dohledal a variant jsou snad miliony, tak fakt nev
    Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Petzl to má v různých návodech na samo jištění různě. Někde má dva prameny lana, někde pouze jeden.
     Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Jendo z Brna diky, domluvim se s Tebou.
      Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Tak já také přidám svůj způsob samojištění.

Používám jistítko Trango Cinch, které je
       Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Prolezeni solo na prvnim se pouziva upravene grigri, nebo existuje Soloist. Na youtube jde najit mno
       Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
špek má soloista
 Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.13.07.2016
Hele a co treba Locker od Singing rocku? uplne napohodu a bezpecny :-)
  Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.14.07.2016
uz jsem si zvyk na prusiky s krouzkem, dva prameny, dole bagl s vybitymi baterkami.
   Re: Samozajisteni pro lezeni s lanem zhora.14.07.2016
Jak jsem tak na to koukal. Je poměrně rozdíl, zda člověk leze s lanem z vrchu nebo s lanem ze spodu.

 Vtip dne nebo manipulace?12.07.2016
Na ofiko FB Čhs je napsáno,:

"Martin Jech a Tomáš Binter ml. zůstali v kvalifikaci před hranicí postupu."


Počet startujících 80
Počet postupujících do semifinále 26

Jech 67
Binte
 Re: Vtip dne nebo manipulace?12.07.2016
Je to pred hranici? Je. Kdyby tam bylo "tesne pred hranici", tak chapu, ale takhle to je i
  Re: Vtip dne nebo manipulace?12.07.2016
No jsou to tak trochu ucelne hratky se slovy.. I posledni misto je pred hranici postupu ;). Slovo &q
   Re: Vtip dne nebo manipulace?12.07.2016
Tak to je výkon. A budou si tu cestu platit ze svého? To je repre. Chce se mi zvracet.
    Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
A to že je někdo v reprezentaci znamená, že musí být 1.? To by na závody asi jezdil jen 1 člověk cel
     Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
Jasně, skončit poslední může někdy každý. Někdy to nevyjde, člověk je nemocný, něco se přihodí. Čast
      Re: Vtip dne nebo manipulace?18.07.2016
Můžeš být trochu konkrétní a naznačit kdo z nadějných a talentovaných nemá podporu?
       Re: Vtip dne nebo manipulace?18.07.2016
Myslis podporu, ktera je slova "podpora" hodna? Jednoducha odpoved - nikdo.
     Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
Nekdo musi byt 80., ale ti na 80. miste vetsinou maji kolegy ze stejne zeme o dost vys. Ale tu nejde
      Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
Chápu, že je to OT, moje původní potřeba na to reagovat byla na blábol o výkonu k blití. Jinak když
       Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
Proč hned rušit? To nikdo nechce? Ale co třeba zpřísnit podmínky? Co je to za repre, když nominační
        Re: Vtip dne nebo manipulace?17.07.2016
Dobré výsledky odměňovat a ty trvale špatné spíš pokutovat. Někdy to je spíš dělání ostudy než repre
         Re: Vtip dne nebo manipulace?18.07.2016
A vybrané pokuty dát Lucce Hrozový. Lezení na obtížnost nemá totiž perspektivu, mělo by se podporova
 Překlep12.07.2016
AHoj, slovo "postupu" byl pouze překlep, samozřejmě mělo být správně "potupy".
  Re: Překlep12.07.2016
:D
   Re: Překlep15.07.2016
"...DALEKO před hranicí postupu" by bylo adekvátní - aspoň pro mne, když už se ta "hr
    Re: Překlep17.07.2016
a nemělo by tam nakonec být "daleko ZA hranicí postupu"? nebo snad by tam (ne)mělo být vůb
     Re: Překlep17.07.2016
No "daleko" tam ma byt urcite. Vzhledem ke slovu postup, ma byt "pred". Nemas bu

 foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
jak to vypadá s tím slavným boulderem? teď mě napadlo, jestli by to třeba nešlo dolepit... v krase je to běžná praxe... ty odloupnutý desky by šly krásně nalepit, ale rychle než to někdo rozebere....
 Re: foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
Asi jsem něco přehlédl - jak se dá bouldr zničit ohněm?
  Re: foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
no kdybys měl aspoň elementární znalosti fyziky, tak bys to zcela jistě věděl :)) teplotní roztažnos
  Re: foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
Článek o tom je zde:
  Re: foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
To jsi asi prehlizel docela dost zakladniho vzdelani ;).
 Re: foto dne - moonwalk, Zillertall12.07.2016
Jo a třeba by to tam šlo nalepit trošku lehčeji než to bylo.

 Lezení a ubytování Rakousko11.07.2016
Ahoj, chtěl bych do Rakous tak na tři dny. Poradíte nějaké přístupné sportovky a případně ubytování ? Moc díky za tipy.
 Re: Lezení a ubytování Rakousko12.07.2016
Byli jsme před asi třemi lety v Ennstalu. Sportovky kolem dokola a ubytování v příjemném apartmánu.<
 Re: Lezení a ubytování Rakousko12.07.2016
Na kolik vyšlo to ubytko v penzionu?
My spali v kempu v Grossramingu (široko daleko jiný kem

1   ...   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   293   294   295   296   297   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 průvodce Zillertal
Ahoj, doporučte prosím průvodce na Zillertal - sportovky a případně bld. A když by se dal koupit v CZ.. Zde na lezci jsem ho nenašel.. Díky
BB10:14:06 15.07.2016
odpovědět 
 Re: průvodce Zillertal
Tenhle je asi nejlepší a za 2 dny ho máš z Německa doma:

http://1url.cz/ptQ4u
10:28:58 15.07.2016
odpovědět 
  Re: průvodce Zillertal
Nevím proč z německa:

http://www.knihynahory.cz/ horoknihy/horolezecke-pruvodce/zahranicni/ zillertal-klettern-und-bouldern
12:56:05 15.07.2016
odpovědět 
   Re: průvodce Zillertal
Děkuji :)
BB13:03:51 15.07.2016
odpovědět 
    Camp Zillertal
ještě prosím doporučení na pěkný a cenově únosný camp. Díky :)
BB13:11:50 15.07.2016
odpovědět 
     Re: Camp Zillertal
Tam je asi jen jeden camp a to v Mayrhofenu. Mimo zimni sezonu lze take za docela rozumny peniz (13 - 20 Eur/os) najmout nejaky apartman.
19:39:19 15.07.2016
odpovědět 
      Re: Camp Zillertal
Camping Hofer-Dorf v Zell am Ziller i s krytým bazénem.
Zdenek09:03:49 20.07.2016
odpovědět 
     Re: Camp Zillertal
Kemp v Mayrhofenu rozhodně není pro stanování útulný a je celkem drahý, přes 30 eur (34?) na den pro rodinu ve stanu. Na druhou stranu je nejblíž lezení a mají tam bazén. Ostatní kempy jsme netestovali.
Klára H.10:13:21 20.07.2016
odpovědět 
      Re: Camp Zillertal
No pokud je 30,-EUR/noc pro rodinu s perfektním zázemím a s bazenem v Rakousku moc tak to je potom těžké...Pak je asi potřeba volit jiné destinace...
Zdenek13:50:37 21.07.2016
odpovědět 
       Re: Camp Zillertal
Souhlasim s Klarou, ze kemp rozhodne neni privetivy pro lidi se stanem. Vicemene je obyvan duchodci s obytnaky a tomu je i prizpusoben. A navic za podobne ceny lze sehnat i apartman. Btw. ten bazen rozhodne zadna slava.. Byl jsi v tom kempu vubec nekdy?
14:05:25 21.07.2016
odpovědět 
        Re: Camp Zillertal
Tak to asi mluvíme o jiném kempu já byl v Hofer-Dorf v Zell am Ziller (jak jsem zmínil) a tam nás bylo se stanama dost, samozřejmě důchodci jsou dnes všude, já jsem taky jeden z nich akorát že se stanem.
Zdenek08:17:35 22.07.2016
odpovědět 
         Re: Camp Zillertal
Díval jsem se na ten kemp v Mayerhofenu a musím uznat že to asi není ono, ten v Zell je mnohem menší a přívětivější takže doporučuju
Zdenek09:50:26 22.07.2016
odpovědět 
     Re: Camp Zillertal
V zimě jsem byl ubytován tady a spokojenost, přes léto jsou ceny do 20E, což je prakticky to samý, co tam člověk nechá za ten přeplněný kemp.

http://www.housefourelements.com/

Vede si to tam jedna češka, která tam i pracuje. Takže domluva na pohodu. Jen tuším, že říkala, že chce přes prázdniny zmizet na sever, tak nevím, jestli apartmány jedou.
Ondřej14:25:41 21.07.2016
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi