Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Watzmann, Berchtesgadenerweg a motyky 28.07.2016 dotazec na zkušené místní znalce nebo nedávné návštěvníky: motyku na zítra ano nebo ne? jednu na osobu nebo na družstvo? mám neodůvodněný pocit, že by to mohl být jen zbytečný balast....
  Re: Watzmann, Berchtesgadenerweg a motyky 28.07.2016 Nevím, myslím že motyka bude spíš dobrá tak na odevření lahváče nebo paštiky, ale zkusil bych asi za
  Re: Watzmann, Berchtesgadenerweg a motyky 28.07.2016 Podle průvodčíka (kterýho však nejspíš máte načtenýho) je motyka v létě nutná jen do cest, který ved
    Re: Watzmann, Berchtesgadenerweg a motyky 28.07.2016 díky, tak asi nějak si to taky sumýruju. lahváčů a paštik tam, předdpokládám, moc nepotkáme. jedna k
      Re: Watzmann, Berchtesgadenerweg a motyky 28.07.2016 2x v lete kdysi...(Salzburska, Berchtesgadenska), snih max dole u nastupu. Takze podruhy jsme uz zad
        Re: Watzmann, Berchtesgadenerweg a motyky 30.07.2016 díky za rozumy. zachoval jsem se podle nich, a dobře jsem udělal. a ještě lépe jsem udělal, že jsem
          Re: Watzmann, Berchtesgadenerweg a motyky 30.07.2016 No jestli jsi mu koupil aspon pivo tak ok, pokud ne styd se, to se nedela :-)
            Re: Watzmann, Berchtesgadenerweg a motyky 01.08.2016 watz není matráč. tam není, co jsem pochopil, animozita mezi vůdci a amatory, bo ikdyž je super před
Desítky v Labáku 28.07.2016 Hoj, máte někdo tip na hezké Xa nebo Xb v Labáku na levém břehu? Které Xa jsou podle vás nejhezčí?
Měl jsem v merku Černou zmiji, Guma Guar a Vyšší princip.
Zatím tam mám z desítek vylezené jen Bestseller a Yuchena... ale d
  Re: Desítky v Labáku 28.07.2016 tak je otázka, jestli chceš vyzobat ty nejhezčí nebo nejlehčí :D jsou tam i IXc ,proti kterým je juc
    Re: Desítky v Labáku 28.07.2016 Jasně no, Juchen je dajka, třeba Slepá Ulička mi přišla skoro stejně těžká. Ale tak je to s klasifik
      Re: Desítky v Labáku 28.07.2016 Zmije - kroky lehčí, cesta těžká :-D Nemá cenu doporučovat, většina IXb-Xb stojí za pokus.
        Re: Desítky v Labáku 28.07.2016 Velký třesk na Východním rohu.Velkolepá cesta,která je trochu jinde než všechny zde jmenované.Kl.Xa.
          Re: Desítky v Labáku 28.07.2016 :)
      Re: Desítky v Labáku 28.07.2016 A čo také si predstavujetě pod pojmom "hezká lajna", Kefalín?
Takovýmhle postupem s
        Re: Desítky v Labáku 29.07.2016 Tak etalonem hezké cesty je pro mě třeba První vráska - už od pohledu výrazná přírodní linie, vyrovn
          Re: Desítky v Labáku 29.07.2016 No tak můžeš hned vedle Niňo a Skuruťák. A Vychytralej plán... Si otevři Labák tady v databázi a seř
            Re: Desítky v Labáku 29.07.2016 Ňino už vylezené mám a Skuruťák je na mě už moc těžký a navíc na něj asi teď ani nebude podmínka.
              Re: Desítky v Labáku 29.07.2016 Tajný tipy se přece nedávaj v diskusi na Lezci :)
        Re: Desítky v Labáku 29.07.2016 Tak etalonem hezké cesty je pro mě třeba První vráska - už od pohledu výrazná přírodní linie, vyrovn
        Re: Desítky v Labáku 29.07.2016 Tak etalonem hezké cesty je pro mě třeba První vráska - už od pohledu výrazná přírodní linie, vyrovn
        Re: Desítky v Labáku 29.07.2016 Tak etalonem hezké cesty je pro mě třeba První vráska - už od pohledu výrazná přírodní linie, vyrovn
Dente della Vecchia 28.07.2016 Ahoj. Mohl by jste mi někdo prosím poskytnout nějaké info ohledně výše jmenované věže? Chtěli by jsme se na ní podívat po cestě z Chamu a už si nestíhám koupit průvodce. Zajímal by mě především odkaz na topa cest a popisy cest v angličtině či češtin
  Re: Dente della Vecchia 28.07.2016 Ahoj napiš mi na email - pošlu ti printscreen stránky z průvodce "nichts als granit"
    Re: Dente della Vecchia 28.07.2016 va.krejci@gmail.com
Díky moc
  Re: Dente della Vecchia 28.07.2016 Na tuto věž jsme lezli před týdnem. Napiš sem email a topo i popis Ti popšlu.
    Re: Dente della Vecchia 28.07.2016 Tak mi to prosím pošli taky. Hlavně jestli to máš v jiném jazyce. S němčinou nejsem kamarád.
  Re: Dente della Vecchia 28.07.2016 Normálka česky je tady:
    Re: Dente della Vecchia 28.07.2016 Díky všem za ochotu. Vidím to na ten polident. Vše výše jmenované zdroje jsem viděl, ale průvodce je
Spaní v ötztalu 27.07.2016 Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli nemáte někdo nějaký tipy na spaní v ötztalu a okolí.
Díky M
  Re: Spaní v ötztalu 27.07.2016 hodně husté osídlení, málo možností, krásný kemp v langenfeldu nebo spousta apartmánů viz booking
Ledovec na Dachsteinu 26.07.2016 Ahoj, prosim vas, je potreba na ledovec na dachsteinu od adamka potreba cepin??? Mam ho pripravenej, ale koukal jsem na nejaky video a holky si tam vykracovaly jen s hulkama :)
  Re: Ledovec na Dachsteinu 26.07.2016 Cepín ne, ale s mačkama je to pohodlnější....
    Re: Ledovec na Dachsteinu 26.07.2016 Macky berem, to je jasny, ale tahat cepin a batohu a dupat s hulkama se mi prave moc nechce :)
      Re: Ledovec na Dachsteinu 27.07.2016 Je to tak, že v ideálních podmínkách můžeš vyjít od Adámka po ferátě na Dachstein a nazpátek (musí b
        Re: Ledovec na Dachsteinu 27.07.2016 Moc díky za pomoc!
  Re: Ledovec na Dachsteinu 27.07.2016 Nechci ti do toho kecat, ale motat se na prudkým sněhovým sbahu bez cepínu je poukázka na průser. Kd
    Re: Ledovec na Dachsteinu 28.07.2016 základní pravidlo je, že když máš mačky, máš mít cepín (a v druhý ruce klidně hůlku). Je to kvůli br
      Re: Ledovec na Dachsteinu 29.07.2016 Děkuji, bereme!
Jak jsem psal výše, ani bych o tom nemudroval, kdybych neviděl na youtube to
Gr,Priel 25.07.2016 Ahoj, nevíte někdo jak to teď vypadá se sněhem v normálce na Gr.priel ?
  Re: Gr,Priel 28.07.2016 předminulý víkend: počasí hegeš a zimní podmínky. Sníh byl, ale nebyly ho metry. Vylézt se tam dalo.
Marjan 25.07.2016 nemá náhodou někdo průvodce na Marjan? případně scan těch 5 stran z průvodce?
Macocha 25.07.2016 Ahojte,
dá se slanit Macocha? A dá se to někde s někým domluvit? Díky moc
  Re: Macocha 25.07.2016 Macocha se slanit da, ale neslanuje.
Do cest se nastupuje takovou hnusou pesinou od
    Re: Macocha 25.07.2016 Dysgrafik v akcii... :D
Na horosvazu sa píše: "K výstupu je nutné písemné povol
      Re: Macocha 25.07.2016 Hákovačky se lezou dole z plata či vlevo nebo vpravo od něj, záleží na cestě. Celá klenba se slanit
        Re: Macocha 25.07.2016 No a nebo stačí použít starší lano, které už nepotřebuješ, a být dostatečně rychlý a smířit se s pří
        Re: Macocha 25.07.2016 no podle fotky a zkušenosti to slanění jde hódně, ale hódně dlouho vzduchem a bylo by asi vhodné met
          Re: Macocha 26.07.2016 A proč se nedá slanit po laně se slaňovací osmou,která je určena na slanění. Je lepší ručkování? Neb
            Re: Macocha 26.07.2016 Toto fakt bolí.
            Re: Macocha 26.07.2016 dej si někam jednoduché lano (pro lepší názornost třeba staťák), dole na něj zavěs závaží (třeba 30
              Re: Macocha 26.07.2016 To je argument :) Do Stopika nebo Grigri taky musíš lano ohnout.
                Re: Macocha 26.07.2016 O nich ale autor nemluvi ne?
              Re: Macocha 26.07.2016 Dobrý, dostal jsi mě. Ale přece jen, trochu to prosím rozveď. Podle svého omezeného myšlení předpokl
                Re: Macocha 26.07.2016 domluv se někdy s "ďůrary", aby tě vzali do jeskyně.nikoliv do té gajdované s průvodcem, a
                  Re: Macocha 27.07.2016 Páni, to je sešup. Nevím, zda jsem byl někdy na přepínce, vím ale jistě, že jsem nikdy nedostal po h
                    Re: Macocha 27.07.2016 Ja by som to skúsil na Dülfera... :)
                    Re: Macocha 27.07.2016 Jak je videt, Petr uz vi vse co pro zivot potrebuje, takze nezbyva nez aby si to zkusil.
                      Re: Macocha 27.07.2016 Ty asi patříš k těm druhým kokotům, viď:) Fascinuje mě, jak se od původnído dotazu na možnost slanit
                    Re: Macocha 27.07.2016 Jen jedna otazka obalena do tolika zbytecnych slov...
lezečka 24.07.2016 Ztracená lezečka v Rájci u Lesního zátiší je stále v Rájci. Kdo ji postrádá, může se pro ni vrátit.
1
...
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
...
2263
Dente della Vecchia Ahoj. Mohl by jste mi někdo prosím poskytnout nějaké info ohledně výše jmenované věže? Chtěli by jsme se na ní podívat po cestě z Chamu a už si nestíhám koupit průvodce. Zajímal by mě především odkaz na topa cest a popisy cest v angličtině či češtině. Nejvíc by mě zajímala cesta Polident ale i cokoli jiného do 6a. Kdyby byl někdo tak ochoten a opsal třeba jen popis výše jmenované cesty z průvodce, byl bych mu také vděčen. Jedná se o průvodce solo granito. v. 05:32:37 28.07.2016odpovědět
  Re: Dente della Vecchia Ahoj napiš mi na email - pošlu ti printscreen stránky z průvodce "nichts als granit"
Zdravím Peky 06:46:55 28.07.2016odpovědět
    Re: Dente della Vecchia va.krejci@gmail.com
Díky moc v. 07:29:26 28.07.2016odpovědět
  Re: Dente della Vecchia Na tuto věž jsme lezli před týdnem. Napiš sem email a topo i popis Ti popšlu. 06:47:08 28.07.2016odpovědět
    Re: Dente della Vecchia Tak mi to prosím pošli taky. Hlavně jestli to máš v jiném jazyce. S němčinou nejsem kamarád. v. 07:32:14 28.07.2016odpovědět
  Re: Dente della Vecchia Normálka česky je tady: http://zip.er.cz/9821
Polident italsky je tady: http://1url.cz/ptWHG
Obojí s obrázky, tak to snad přečteš :-) Kuba Turek 09:10:13 28.07.2016odpovědět
  Re: Dente della Vecchia Ona to vlastne neni vez, ale hreben. Jako vez to vypada jen pri pohledu z jednoho uhlu (treba od chaty). Tak abyste nebyli zklamani, pokud ocekavate vez.
Mimo Polidentu zkuste jeste Godzillu (6b+, pokud se hakne klicove misto tak 6a). Krasna cesta napravo od Polidentu. Naopak Carmageddon (5c+) nedoporucuji. 10:40:17 28.07.2016odpovědět
    Re: Dente della Vecchia Díky všem za ochotu. Vidím to na ten polident. Vše výše jmenované zdroje jsem viděl, ale průvodce je průvodce, a taky mě zajímalo jestli stačej padesátky dvojčata... v. 14:12:27 28.07.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: