LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230925 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulderbar Flamendr - Kadaň
TJ Jiskra - Nový Bor
Horolezecká stěna Lanškroun - Lanškroun

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
HUDYsport - Jičín
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Skalní oblasti v mobilu05.08.2016
Ola, zaznamenal jsem, že Skalní oblasti mají již verzi pro mobily = http://goo.gl/VEoPMx
Sámo mi udělalo radost, že mezi zatím nahranými oblast
 Re: Skalní oblasti v mobilu05.08.2016
To se Jandik posere .. :)
  Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
:-))))
 Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
neřikam že je to špatnej počin, ale.
Spíš mi to přijde jako nástroj jak Strnadovi naplnit dat
  Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
Tech 400 mb z interniho uloziste muzes proste vymazat treba v nastaveni -> aplikace, neni kvuli t
   Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
no, ale k čemu ti pak je aplikace bez stažených sektorů :)

Moc nechápu ten odpor prog
    Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
Jak rikam, napis autorum. Garantuji ti, ze za kazdou pripominku je kazdy autor velmi vdecny. Povolit
     Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
Povolit ukládat data na kartu znamená pro autora riziko, že tu kartu může někdo třeba na počítači př
      Re: Skalní oblasti v mobilu10.08.2016
Dobrej pokus - hlavně se mi líbí nápad spojit to s GPS souřadnicemi věží.
      Re: Skalní oblasti v mobilu10.08.2016
Smarja... Tohle vsechno jde v pohode i z interni pameti.
       Re: Skalní oblasti v mobilu13.11.2016
Mobilni pruvodce jsou taky na
 boulder Sušky?04.08.2016
Ahoj, nevíte někdo, kde se dá jít na boulder v okolí Malé Skály/Sušek? Vůbec oblast neznám ... díky
 Re: boulder Sušky?04.08.2016
No snad Chléviště a Kalich, ale není to boulder oblast ale nižší skalky. Některé z nich se dají bez
  Re: boulder Sušky?04.08.2016
Co vím, tak se bouldruje na kamenech kolem Pantheonu. U Sušek o ničem nevím. Kalich, Chléviště a Zbi
   Re: boulder Sušky?04.08.2016
ale zase kde jinde než na kalichu se podaří po půlhodině úsilí se neodlepit v pětce od země.
    Re: boulder Sušky?04.08.2016
Na zbirohu si skvele zablbnete, doporucuju zaparkovat ve vesnici Michovka a za zastavkou po cesticce
     Re: boulder Sušky?04.08.2016
doporucuju zaparkovat a jit do haje
     Re: boulder Sušky?04.08.2016
Jen poznámka: pokud vyberete Kalich, Chléviště nebo Zbiroh, nechte mágo doma, i když budete „jen“ bo
 Re: boulder Sušky?05.08.2016
Pekný bouldery jsou i na Pantaku, a na Zbiroh se chystá boulder průvodce, něco je už tady na lezci k

 Polínka - omezení lezení03.08.2016
Ahoj, nemáte někdo, prosím, nějaké nové informace ohledně lezení na Polínkách? Novější než článek z loňského léta?
 Re: Polínka - omezení lezení03.08.2016
 Alkazar03.08.2016
Prej se něco točí v alkazaru. Nevíte jak to tam je s lezenim?
 Re: Alkazar03.08.2016
Byl jsem tam asi před třemi týdny a byla zabrána pravá půlka v přízemí. Zbytek se normálně lezlo. Je

 Peníze pro Boulder Bambini03.08.2016
Neví někdo, co je spolek Boulder Bambini? Vykázali 382 dětí se závodní aktivitou, na které bylo od ČHS podle
http://www.horosvaz.cz/res/
 Re: Peníze pro Boulder Bambini03.08.2016
gogole
  Re: Peníze pro Boulder Bambini03.08.2016
To jsem četl, ale nemohl jsem tomu tak nějak uvěřit.

Opravdu mi chceš tvrdit, že se
  Nesedící počty závodících dětí03.08.2016
Cituji z webou Boulder Baru - 1. kolo Boulder Bambini 2016 už je minulostí. Konalo se v sobotu 23.1.
   Re: Nesedící počty závodících dětí05.08.2016
Tak si taky něco vytunelujte a dejte pokoj :-).
    Re: Nesedící počty závodících dětí05.08.2016
Presne, taky to rikam poldum, soudcum a spol. Tak si taky nekoho zabijte a neotravujte!
     Re: Nesedící počty závodících dětí06.08.2016
Jsem v zahranici a na spatnem signalu. Tezko budu reagovat na jednu z dalsich nekoncicich diskusi.
      Kam mizí peníze ČHS?06.08.2016
Já si o tobě vždy myslel, že jsi šikovný. A že se vysvětlení určitě najde. Jasně, interní závody, to
       Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Oje a uz to zase jede...hledas pudla kde neni. Slova jako sikovny a umis v tom chodit jsou mimo misu
        Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Vím, kde se pohybuje podpora svazu. A znám i vaše závodu. A nepochybuji o tom, že celý ten případ je
         Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Kdo se stará, ten má. Co tady řešíš? Zaháčkuj se v ČHS s dostatečně silným žaludkem a taky budeš mít
         Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Hele proč nenakrmit chudáka Lezec.cz dalším bulvárkem, co? Máš kliku, že jsem pro srandu a nemám vůb
          Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Odpovězeno v diskuzi Soutěžní lezení příspěvkem v 09:38:23 07.08.2016

A to, z jaké ka
           Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Ale ten balík jinak rozdělit nejde, nebo vlastně jde ale pak nic nedostaneš. Víš jak se rozdělují fi
            Re: Kam mizí peníze ČHS?08.08.2016
Odpověď na tvůj komentář je poměrně přesně shrnuta v jiném foru v příspěvku Koupím dítě, zn: za 150,
             Re: Kam mizí peníze ČHS?08.08.2016
Tak ještě jednou: tyhle peníze nemůžou jít do závodního lezení, mají prostě jiný účel - nábor, přivé
             Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Tak hele a ted uz konci legrace a normalne me zacinas fakt vysirat a to se mi teda dost nelibi vzhle
              Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
No jo, bohužel jste ani ty, ani kolega výše nepochopili, o čem jsem od začátku psal. Bohužel to souv
               Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
O transparentnosti jsi zatím nepsal. Pochopil jsem jen, že svazu a Oliváčovi vyčítáš že dělají něco
                Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Od začátku jsem psal, že mi nejde o Oliváče a že to nemá brát osobně. Ale je to on, kdo čerpal nejvě
                 Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Motas se v tom pekne :). Jak uz jsem psal...dej se vysetrit a treba ti pomuzou. Za oddil je to cisty
                  Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Nechápeš, nechápeš, nechápeš... Jsi-li příjemce dotací z veřejných peněz, mělo by být podloženo, za
                   Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Hele, když konkrétně Oliváče zmiňuješ, nemůžeš se divit, že se cítí osobně dotčenej, i když od začát
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Hezky napsáno, děkuji.
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Hezky napsané. Ale je to s tou aktivitou reálné? Mé komenty se týkají v zásadě jedné věci - závodníh
                     Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Chtěl jsem říct, že když se hodně dlouho o nějakém problému pořád jenom mluví, ale neposune se to ni
                   Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Jenze ja to chapu, chapu, chapu a ty pochop, ze places sice nahlas, ale ouplne blbe. Jak jsem psal p
                    Co na to Revizní komise?08.08.2016
Oliváči, promiň, ale já jsem asi vážně retardovaný a spoustu věcí nechápu. Nechci tě rušit při odpoč
                     Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
ty musis bydlet v Mimoňove ulici, prudit a ani nevedet jak se veci delaji. Podaval/li si nekdy zados
                      Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
Ano? A můžeš nám mechanismus popsat? Jak lze úplně přesně vědět nebo vyčíslit, že k 31.5. bude závod
                       Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
nebudu plytvat svuj cas s anonymem...
                       Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
Jako vsechny podobne diskuse zde na Lezci i tato je a bude nekonecna. Ja nemam jakykoliv problem se
                        Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Gratuluji k super odhadu. Normální člověk by půl roku dopředu třeba uvedl 350 nebo 400, možná ti lep
                         Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Díky za zvýšení citačního indexu, musím ovšem upozornit, že se z mé strany jedná pouze o domněnku (n
                         Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Ty jsi úplně mimo a bez základních informací. Tohle je první rok kdy existuje nějaké vicezdrojové fi
                          Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Ještě si zkusím tipnout. Tvoje dítě nebo tréninkový svěřenec obráží všechny závody, ty sedíš někde v
                           Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
U14 už máme naštěstí z sebou, ale docela mne mrzí, kam se zbytečně závodní lezení dostalo. Stačí se
                          Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Problém vidím v tom, že nejsi schopen (nebo ochoten?) o tom uvažovat trochu komplexněji. Píšeš o tom
                         bude lip09.08.2016
Ver ze bude lepe :) makej na tom, tlac na spravna mista, nebud zalezlej pod dekou anonymity a jdi s
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Jsou mnozi, kteri na svazu zkouseli ptat a pote vznikla takova zajimava a nevidana smernice :). Znas
                     Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Ono to odkazování na svaz má logiku. Sdružení napíše, že vše poskytlo svazu, svaz napíše, že to s oh
               Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Aniž bych do věci viděl: tohle je záležitost ČHS. Přesně tohle jsou důsledky odmítnutí směrnice o in
                Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Aniž bych do věcí viděl: diskutovaná strategie je nákup mrtvejch duší, ale to není ojebávka na členy
                 Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Honza Bloudek? Jestli ano, tak jsme rád, že jsme opakovaně jako oddíl hlasovali proti jeho zvolení d
                  Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Krádež je svinstvo, to souhlasím. A vcelku ani nemám problém s odsudkem výše uvedeného postoje, prot
                   Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
On někdo krade? Dokaž to, jinak jsou to kecy a jděte s tím někam.
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Abych to upřesnil: nemám problém s tím, že někdo odsoudí můj (výše zmíněnej) postoj. Kterej je takov
                     Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Jak chceš s takovým viděním světa kolem sebe kázat o morálce?:-)



                     Re: Zacni makat a ne plakat09.08.2016
Do prdele. To jsme to dopracovali. Pětadvacet let po pádu komunistický kliky, která si stát přivlast
                      Re: Zacni makat a ne plakat09.08.2016
Sranda, jak tady kamenujte honzu, ktery se alespon nebal svuj postoj rict a bez povsimnuti ponechava
                       Re: Zacni makat a ne plakat09.08.2016
Já bych řekl, že tento postoj není úplně ojedinělý. Ovšem je otázka, zda na tomto postoji a přístupu

 NW grat na GG02.08.2016
Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s cestou NW grat na Grossglockner (nastup ze strany Stuedlhuette)? Stuedlgrat i normalku znam. Srovnani s Stuedlgratem, jisteni, nastup, vybaveni, tipy. Jakekoliv info vitane, neco jsem nasel na webu, ale nic moc. Diky. Drobo
 Re: NW grat na GG02.08.2016
Jestli je to žebro (jediné) vlevo od Strudlgratu, tak to znám. Je to moc hezký, nejsou tam moc lidi.
  Re: NW grat na GG03.08.2016
Diky, jo je to to zebro vlevo. Vidim, ze tam nekde budou I nejake borhaky, to potesi a alespon ukaze
   Re: NW grat na GG03.08.2016
Ahoj. Neber mě teď úplně na stopro. Neznám aktální podmínky (ledovec a ty firnový pole). Lezl jsem p
    Re: NW grat na GG04.08.2016
Jeste jednou diky, vycerpavajici popis. Tak snad pocasi a podminky na nastupu dovoli.

 Soutěžní lezení ...01.08.2016
Na webu ČHS J. Bloudek tvrdí "Závody bude mít na starost pořadatelská firma climb4, která využije své marketingové kontakty a zkušenosti a lépe pokryje náklady nutné pro kvalitní přípravu, bez které se závod neobejde."
climb4 s.r.o. má z
 Re: Soutěžní lezení ...02.08.2016
Vypada to na janabrachismus jako prase, kdy si, zda se, particka kamaradu udelala z CHS dojnou kravu
  Re: Soutěžní lezení ...02.08.2016
Umíš číst? Celkem jasně je napsané že to rozpočet svazu nezatěžuje. Kdo z vás znal jména jako Žák ne
   Místo konání02.08.2016
Opravte mě, ale nepamatuji se, že by kdy byl ČP v boulderingu v hale nákupního centra. A dnes jsme v
    Re: Místo konání03.08.2016
2.5.2016 nákupní centrum Borská pole, Plzeň?
     Re: Místo konání03.08.2016
21.5.2015 - oprava
      Re: Místo konání03.08.2016
Prázdná hala po hobby marketu vedle Tesca a podle toho to tam taky vypadalo. Další rok v bývalém dep
   Kam mizí peníze? 02.08.2016
Nejde o to, že nezatěžuje rozpočet. Jde o to, že to vygeneruje nějaký zisk a ten zisk může být bez k
   Re: Soutěžní lezení ...02.08.2016
Kde presne je prosim napsano, ze to rozpocet svazu nezatezuje? Jedine co jsem nasel je, "Finanč
   Re: Soutěžní lezení ...02.08.2016
Zaka a lezeni do skol znalo hodne lidi. Dokonce i mnozi bezni navstevnici urcitych boulderovek :).
    Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
Nebýt Jirky Žáka, tak se ČP v boulderingu potácí v podobných problémech jako obtížnost. Ovšem okolo
    Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
Buď konkrétní. Žáka znalo pár lidí a návštěvníků bouldrovek,protože ve Slaném bouldrovku sám vlastní
     Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
Climb4 bude asi odpověď na nefunkční,nebo ne zrovna přívětivě přijaté SEKání...pardon Padání.
     Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
Tak když to tak vše víš, tak mohl bys vysvětlit ten rozpor v dotacích pro Oliváče? Cituji z jiné dis
     Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
Je to velmi jednoduche. Proti Zakovi, lezeni do skol se lezecka obec neozyvala. Ted se lezecka obec
      Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
"Kopeš za"...za co tu kdo kope?Myslím,že nikdo za nic.Kvantita vždy vyprodukuje aspoň zlom
       Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
Jak tohle cele souvisi s touhle diskuzi???
        Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
Jednoduše.Když se někdo ptá na finanční dotace pro bambini a lezenidoškol,může se snadno zeptat přím
         Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
A proč? Toto není otázka, proč to dostali, ale otázka, proč jim to dali. Zažádat si může každý o co
       Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
Upřímně - proč bych se ptal Oliváče? Toho se mohu ptát, až to bude naše soukromá akce. Ale tady jdou
        Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
No a proč se ptáš tady a ne na svazu? Lezec je soukromý web a s ČHS nemá kromě vzájemného zobrazován
         Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
A proč bych se nemohl zeptat tady, když si myslím, že to je otázka, která by měla zajímat všechny čl
          Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
Zeptat se pochopitelně můžeš, ale nejspíš se tu nic nedozvíš a řekl bych že to asi víš a dotazy nepo
           Je toto rýpání?03.08.2016
Rýpl? Pokud se někde objeví situace, která připomíná malou domů, tunelování či jánabráchismus a nikd
           Re: Soutěžní lezení ...04.08.2016
Stejne tak vi, ze na svazu se uz tuplem nic nedozvi. Ale to ty asi taky vis a pouzivas to jako prost
            Re: Soutěžní lezení ...07.08.2016
Uffff neee :))) to neni moznyyy. Ty jsi fakt spadl z porodniho stolu ne?! Meles tu povidla s melouny
             Re: Soutěžní lezení ...07.08.2016
Karin pořádala ČP i v ostravském nákupáku a mimojiné tam byla skvělá atmosféra :-).
             Re: Soutěžní lezení ...07.08.2016
Jak víš, že ty závody neznám? A že s tebou spojuji Resche jen na základě fotky? Ale jdi, spojení je
              Re: Soutěžní lezení ...07.08.2016
Poslední prosím ať už je to poslední :) Ty závody evidentně neznáš,protože nemáš odkud. Proběhly int
               Koupím dítě, zn: za 150,-07.08.2016
Tak znovu - bereš si to osobně jako útok na svojí osobu, ale není to tak zamýšleno. To, co je zde kr
                Re: Koupím dítě, zn: za 150,-07.08.2016
Prodam dve, ale s penezma mi prosim pockej az po vyplate. :)
         Re: Soutěžní lezení ...03.08.2016
A proc na to tady teda odpovidas? :)
A co tyka smerovani dotazu na svaz a ocekavani odpovedi

 Bolest žeber01.08.2016
Ahoj, před týdnem jsem v dolezu poslední cesty ucítil pichlavou bolest na pravé strany pod žebry (spodní část hrudního koše - pravý bok). Dolez klasika, půlku těla navalíte okraj skály a dál se šoupete co to de. Já se při tom dost natáhl pravou rukou po c
 Re: Bolest žeber01.08.2016
Podobnou zkušenost nemám, ale jako ranhojič-amatér bych tipoval na natáhnutí nějakého svalu. Popis t
 Re: Bolest žeber02.08.2016
Taky je možné že máš to žebro jen zablokované. S tím většinou umí docela rychle pomoci fyzioterapeut
 Re: Bolest žeber02.08.2016
Mívám s tím taky občas problém. Má FT říká, že prý vyhozená žebra. Naposledy se mi to povedlo, když
 Re: Bolest žeber05.08.2016
Na 99% mas pretoceny zebra/o. Zajdi si za fyzioterapeutem. Naprava je rychla a nijak zvlast bolestiv
 Re: Bolest žeber05.08.2016
skříplej nerv nebo něco...dej si teplou vanu, plzeň, vyspi se a když to bude ještě bolet tak ibáč ..

 stanování pod Midi01.08.2016
Chci se zeptat, jak to aktuálně vypadá se stanováním na ledovci pod Aiguille du Midi. Byly jste tam někdo letos a prudil někdo? Mám pocit, že se to tu objevilo nedávno, ale nemůžu to najít, tak se omlouvám všem, kterým to tu bude vadit :) Díky za odpověď.
 Re: stanování pod Midi01.08.2016
My tam letos spali a nebyl žádný problém.
 Re: stanování pod Midi02.08.2016
Je to tam v poho a nikdo neprudi.
  Re: stanování pod Midi03.08.2016
díky moc za info.

 průvodce Kalymnos01.08.2016
Ahoj, nemáte někdo nejnovějšího průvodce na Kalymnos?
 Re: průvodce Kalymnos01.08.2016
Ahoj, ja ho mám. Co potrebuješ?

1   ...   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Skalní oblasti v mobilu
Ola, zaznamenal jsem, že Skalní oblasti mají již verzi pro mobily = http://goo.gl/VEoPMx
Sámo mi udělalo radost, že mezi zatím nahranými oblastmi je i Kašparák  - http://goo.gl/TA9rIO
Tadyk je i trocha místopisu - http://goo.gl/FmcBzY a tady historka s malířem - http://goo.gl/42AkWD
Papouš09:50:59 05.08.2016
odpovědět 
 Re: Skalní oblasti v mobilu
To se Jandik posere .. :)
12:08:39 05.08.2016
odpovědět 
  Re: Skalní oblasti v mobilu
:-))))
13:04:12 09.08.2016
odpovědět 
 Re: Skalní oblasti v mobilu
neřikam že je to špatnej počin, ale.
Spíš mi to přijde jako nástroj jak Strnadovi naplnit databázi.

Nemožnost přesunout data stažených sektorů na kartu je dost limitující a to ani dopředu netušim kolik zvolený sektor bude zabírat. Tak jsem jich pár dal stáhnout a telefon to dost dlouho rozdejchával, zmizelo 400MB v internim uložišti a to mi přijde dost. Takže Apka šla zas z domu.

Jinak když už to píšu tak ještě pár postřehů:
Natažení dat
- rozdělit po oblastech, možnost stáhnout celou oblast, nebo jen vybrané sektory. Teď když jsou všechny sektory ze všech oblastí pod sebou působí dost nepřehledně.
- při zvolení sektoru pro stažení, odroluje nahoru. Logicky bych čekakl, že zůstanu na stránce kde jsem a mohl zvolit další sektor níže a nemusel furt rolovat
- dobrý by bylo vědět předem kolik který sektor po stažení zabere v telefonu místa
- možnost uložení na kartu bych považoval za samozřejmost.

Bylo by dobrý mít možnost seřadit skály podle abecedy, podle vzdálenosti od aktuální polohy, atd. Teď třeba na Levým břehul labáku něco najít je dost obtížný

Celkově mi Apka nepřijde moc user friendly.
Full sreen budiž. Ale když formuláře/karty jsou nekonečně dlouhý a s odrolováním dolu mi odjedou navigační ikony, tak když nenajdu to co jsem hledal a chci se vrátit o kartu zpět, musím rolovat zpátky nahoru k ikonce.
d.16:22:47 09.08.2016
odpovědět 
  Re: Skalní oblasti v mobilu
Tech 400 mb z interniho uloziste muzes proste vymazat treba v nastaveni -> aplikace, neni kvuli tomu nutne odinstalovavat aplikaci.

Kazdopadne, autor jiste velmi uvita, kdyz mu vsechny tyhle pripominky posles mailem.
16:50:28 09.08.2016
odpovědět 
   Re: Skalní oblasti v mobilu
no, ale k čemu ti pak je aplikace bez stažených sektorů :)

Moc nechápu ten odpor programátorů k ukládání velkých objemů dat na SD kartu
d.19:51:30 09.08.2016
odpovědět 
    Re: Skalní oblasti v mobilu
Jak rikam, napis autorum. Garantuji ti, ze za kazdou pripominku je kazdy autor velmi vdecny. Povolit ukladani na SD kartu neni az takovy problem.
23:32:40 09.08.2016
odpovědět 
     Re: Skalní oblasti v mobilu
Povolit ukládat data na kartu znamená pro autora riziko, že tu kartu může někdo třeba na počítači přečíst a vyzobat si data, třeba souřadnice, které na webu SO nejsou dostupné, ani formou nějaké mapy, takže si je chce si je nechat pro sebe. Pokud je to tak, ukládání na kartu sotva povolí.
23:47:20 09.08.2016
odpovědět 
      Re: Skalní oblasti v mobilu
Dobrej pokus - hlavně se mi líbí nápad spojit to s GPS souřadnicemi věží.
00:11:06 10.08.2016
odpovědět 
      Re: Skalní oblasti v mobilu
Smarja... Tohle vsechno jde v pohode i z interni pameti.
00:42:26 10.08.2016
odpovědět 
       Re: Skalní oblasti v mobilu
Mobilni pruvodce jsou taky na www.lezenidomobilu.cz.
Ty jsem zaregistroval dříve než Strnadovy skalni obl
Pepa10:47:24 13.11.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi