Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 45.Winter 10054 Bouldry: 43.Jeliga 9203 44.Zítková 9200 45.Ježek 9200 Hory: 8.Zaoral 5927 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
    Re: Spolulezec Web 07.08.2016 a kdo nema smartfouna, pripadne neni na googlu nebo na xichtoknize, tak neleze.
zustante na p
      Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Spis zustante si na tech vasi peteckach na pisescku a poplacavejte se navzajem po ramenou za uzasne
        Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Tolik emoci pro jeden web :)
          Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Fakt je, že napsat web pro veřejnost, kterej nefunguje, pokud příchozí nemá účet u Google nebo na Fa
            Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Web je zdarma a je zcela nevydelecny. Jeho jediny zamer je aby si clovek, ktery si chce zaleztan a n
              Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Soudruh ma pravdu.
Web by se mi hodil, s partakam je to posledni dobou nahnuty. Ale g
                Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Právě tak jsem to myslel. Je fuk, jestli je to komerce nebo charita. Ale pokud je to omezeno na uživ
              Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Vsak cas ukaze jak moc dobre je ignorovat pripominky .. ;) Bud za ne rad, nejhorsi je, kdyz k projek
        Re: Spolulezec Web 08.08.2016 to vse dokazes vycist z jednoho webu? to je uzasne
          Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Dovedu, no. Nejdriv jsem myslel, ze jde o frikulinske preklizkare, ale pak jsem dosel k prozreni a z
    Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Diky za upozorneni
      Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Jsem blbej nebo nevidím. Rád bych se na to podíval ale na tom webu nic není!
        Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Web je moderni. Musis mit IE (ve FF se mi taky nic nezobrazi)
          Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Modernost a IE :D
            Re: Spolulezec Web 09.08.2016 spis "pro moderni A ie"
  Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Všechny tyhle weby co tě nutí se přihlásit na jiný účet na mě působí dost podivně, až podvodně za úč
    Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Co blbnes, vsak to chce jen cislo kreditky a CVV kod..
    Re: Spolulezec Web 09.08.2016 FB a GOOGLE pouzova OAuth2 protokol, tam bych se bezpecnosti nebal. Horsi je kdyz si bezpecnost musi
      Re: Spolulezec Web 09.08.2016 taky je dost běžný kradení identit, obzvlášť na FB.
Stránka která nemá nic jinýho než přihla
        Re: Spolulezec Web 09.08.2016 To ale michas jablka a hrusky. Pro kradeni idetity tezko pouzijes implementor Oauth2 protokolu. Ten
          Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Právě že z webu neni vůbec jasný o co autorovi ve skutečnosti jde.
Nikdo neinvestuje svůj čas
Luskání prstů 06.08.2016 Nemáte někdo informaci proč ( z jakého lekařského důvodu ) je nezdravé luskání kloubama prstů ? nebo jaký je na to váš názor celkem by mě to zajímalo jaký je postoj lezců k této problematicve Děkuji :)
  Re: Luskání prstů 06.08.2016 :-D :-D :-D :-D ... přeber si to sám ... :-D :-D :-D
  Re: stěnka 06.08.2016 použily sme systém háčků a řetězu ( počet oček řetězu zajištuje úhlel stěny ) :)
    Re: stěnka 06.08.2016 Funguje i systém na principu 2 gri gri povolování a dobírání lam
      Re: stěnka 06.08.2016 Jasný, to by šlo u nějaké menší stěnky. Sám jsem to měl na kampusu. Stěnka bude mít 5x5m, takže to u
        Re: stěnka 07.08.2016 Zezačátku bych to vyřešil lanovými kladkostroji s blokanty po stranách. Postupem času už v provozu s
  Re: stěnka 06.08.2016 Jaký max náklon plánuješ? Já jen zda je potřeba dělat naklápění nahoře. Co to pověsit na dva panty a
    Re: stěnka 06.08.2016 Mám na stěnce řetězy, které ji drží v daném uhlu, pro sklápění a zvedání zpět do kolmého profilu tam
    Re: stěnka 06.08.2016 Sklon kolem 45stupňů. Bohužel, horní zavěšení nepřichází v úvahu.. P.
  Re: stěnka 09.08.2016 Vem 1 metr dlouhou trubku, na jeden konec navař matici s levým závitem a na druhoý konec matici s p
  Re: stěnka 10.08.2016 Kup si za pár stovek pákovej naviják
    Re: stěnka 10.08.2016 Dík, mám to vyřešené. Jí, bude to na navijáku ruční pohon s kladkama. Díky všem... Pavel
      Re: stěnka 10.08.2016 s křížkem po funuse, ale přece: laciné kutilské řešení je naviják na tenisovou síť, ocelové lanko a
  Re: Žihle 05.08.2016 co na tom chceš řešit anonyme? historie je taková jaká je. kdyby tam ty bouldry nedělali, tak tam ni
    Re: Žihle 05.08.2016 No tak to by, anonyme :), byl uplne idealni stav, kdyby tam byly jen bouldery, ktere maji smysl. Uz
  Re: Žihle 08.08.2016 Velmi hezky OVK a drzim palce!
  Re: Skalní oblasti v mobilu 05.08.2016 To se Jandik posere .. :)
  Re: Skalní oblasti v mobilu 09.08.2016 neřikam že je to špatnej počin, ale.
Spíš mi to přijde jako nástroj jak Strnadovi naplnit dat
    Re: Skalní oblasti v mobilu 09.08.2016 Tech 400 mb z interniho uloziste muzes proste vymazat treba v nastaveni -> aplikace, neni kvuli t
      Re: Skalní oblasti v mobilu 09.08.2016 no, ale k čemu ti pak je aplikace bez stažených sektorů :)
Moc nechápu ten odpor prog
        Re: Skalní oblasti v mobilu 09.08.2016 Jak rikam, napis autorum. Garantuji ti, ze za kazdou pripominku je kazdy autor velmi vdecny. Povolit
          Re: Skalní oblasti v mobilu 09.08.2016 Povolit ukládat data na kartu znamená pro autora riziko, že tu kartu může někdo třeba na počítači př
            Re: Skalní oblasti v mobilu 10.08.2016 Dobrej pokus - hlavně se mi líbí nápad spojit to s GPS souřadnicemi věží.
            Re: Skalní oblasti v mobilu 10.08.2016 Smarja... Tohle vsechno jde v pohode i z interni pameti.
  Re: boulder Sušky? 04.08.2016 No snad Chléviště a Kalich, ale není to boulder oblast ale nižší skalky. Některé z nich se dají bez
    Re: boulder Sušky? 04.08.2016 Co vím, tak se bouldruje na kamenech kolem Pantheonu. U Sušek o ničem nevím. Kalich, Chléviště a Zbi
      Re: boulder Sušky? 04.08.2016 ale zase kde jinde než na kalichu se podaří po půlhodině úsilí se neodlepit v pětce od země.
        Re: boulder Sušky? 04.08.2016 Na zbirohu si skvele zablbnete, doporucuju zaparkovat ve vesnici Michovka a za zastavkou po cesticce
          Re: boulder Sušky? 04.08.2016 doporucuju zaparkovat a jit do haje
          Re: boulder Sušky? 04.08.2016 Jen poznámka: pokud vyberete Kalich, Chléviště nebo Zbiroh, nechte mágo doma, i když budete „jen“ bo
  Re: boulder Sušky? 05.08.2016 Pekný bouldery jsou i na Pantaku, a na Zbiroh se chystá boulder průvodce, něco je už tady na lezci k
Polínka - omezení lezení 03.08.2016 Ahoj, nemáte někdo, prosím, nějaké nové informace ohledně lezení na Polínkách? Novější než článek z loňského léta?
  Re: Alkazar 03.08.2016 Byl jsem tam asi před třemi týdny a byla zabrána pravá půlka v přízemí. Zbytek se normálně lezlo. Je
    Nesedící počty závodících dětí 03.08.2016 Cituji z webou Boulder Baru - 1. kolo Boulder Bambini 2016 už je minulostí. Konalo se v sobotu 23.1.
      Re: Nesedící počty závodících dětí 05.08.2016 Tak si taky něco vytunelujte a dejte pokoj :-).
        Re: Nesedící počty závodících dětí 05.08.2016 Presne, taky to rikam poldum, soudcum a spol. Tak si taky nekoho zabijte a neotravujte!
          Re: Nesedící počty závodících dětí 06.08.2016 Jsem v zahranici a na spatnem signalu. Tezko budu reagovat na jednu z dalsich nekoncicich diskusi.
            Kam mizí peníze ČHS? 06.08.2016 Já si o tobě vždy myslel, že jsi šikovný. A že se vysvětlení určitě najde. Jasně, interní závody, to
              Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Oje a uz to zase jede...hledas pudla kde neni. Slova jako sikovny a umis v tom chodit jsou mimo misu
                Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Vím, kde se pohybuje podpora svazu. A znám i vaše závodu. A nepochybuji o tom, že celý ten případ je
                  Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Kdo se stará, ten má. Co tady řešíš? Zaháčkuj se v ČHS s dostatečně silným žaludkem a taky budeš mít
                  Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Hele proč nenakrmit chudáka Lezec.cz dalším bulvárkem, co? Máš kliku, že jsem pro srandu a nemám vůb
                    Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Odpovězeno v diskuzi Soutěžní lezení příspěvkem v 09:38:23 07.08.2016
A to, z jaké ka
                      Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Ale ten balík jinak rozdělit nejde, nebo vlastně jde ale pak nic nedostaneš. Víš jak se rozdělují fi
                        Re: Kam mizí peníze ČHS? 08.08.2016 Odpověď na tvůj komentář je poměrně přesně shrnuta v jiném foru v příspěvku Koupím dítě, zn: za 150,
                          Re: Kam mizí peníze ČHS? 08.08.2016 Tak ještě jednou: tyhle peníze nemůžou jít do závodního lezení, mají prostě jiný účel - nábor, přivé
                          Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Tak hele a ted uz konci legrace a normalne me zacinas fakt vysirat a to se mi teda dost nelibi vzhle
                            Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 No jo, bohužel jste ani ty, ani kolega výše nepochopili, o čem jsem od začátku psal. Bohužel to souv
                              Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 O transparentnosti jsi zatím nepsal. Pochopil jsem jen, že svazu a Oliváčovi vyčítáš že dělají něco
                                Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Od začátku jsem psal, že mi nejde o Oliváče a že to nemá brát osobně. Ale je to on, kdo čerpal nejvě
                                  Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Motas se v tom pekne :). Jak uz jsem psal...dej se vysetrit a treba ti pomuzou. Za oddil je to cisty
                                    Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Nechápeš, nechápeš, nechápeš... Jsi-li příjemce dotací z veřejných peněz, mělo by být podloženo, za
                                      Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Hele, když konkrétně Oliváče zmiňuješ, nemůžeš se divit, že se cítí osobně dotčenej, i když od začát
                                        Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Hezky napsáno, děkuji.
                                        Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Hezky napsané. Ale je to s tou aktivitou reálné? Mé komenty se týkají v zásadě jedné věci - závodníh
                                          Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Chtěl jsem říct, že když se hodně dlouho o nějakém problému pořád jenom mluví, ale neposune se to ni
                                      Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Jenze ja to chapu, chapu, chapu a ty pochop, ze places sice nahlas, ale ouplne blbe. Jak jsem psal p
                                        Co na to Revizní komise? 08.08.2016 Oliváči, promiň, ale já jsem asi vážně retardovaný a spoustu věcí nechápu. Nechci tě rušit při odpoč
                                          Re: Co na to Revizní komise? 08.08.2016 ty musis bydlet v Mimoňove ulici, prudit a ani nevedet jak se veci delaji. Podaval/li si nekdy zados
                                            Re: Co na to Revizní komise? 08.08.2016 Ano? A můžeš nám mechanismus popsat? Jak lze úplně přesně vědět nebo vyčíslit, že k 31.5. bude závod
                                              Re: Co na to Revizní komise? 08.08.2016 nebudu plytvat svuj cas s anonymem...
                                              Re: Co na to Revizní komise? 08.08.2016 Jako vsechny podobne diskuse zde na Lezci i tato je a bude nekonecna. Ja nemam jakykoliv problem se
                                                Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 Gratuluji k super odhadu. Normální člověk by půl roku dopředu třeba uvedl 350 nebo 400, možná ti lep
                                                  Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 Díky za zvýšení citačního indexu, musím ovšem upozornit, že se z mé strany jedná pouze o domněnku (n
                                                  Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 Ty jsi úplně mimo a bez základních informací. Tohle je první rok kdy existuje nějaké vicezdrojové fi
                                                    Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 Ještě si zkusím tipnout. Tvoje dítě nebo tréninkový svěřenec obráží všechny závody, ty sedíš někde v
                                                      Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 U14 už máme naštěstí z sebou, ale docela mne mrzí, kam se zbytečně závodní lezení dostalo. Stačí se
                                                    Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 Problém vidím v tom, že nejsi schopen (nebo ochoten?) o tom uvažovat trochu komplexněji. Píšeš o tom
                                                  bude lip 09.08.2016 Ver ze bude lepe :) makej na tom, tlac na spravna mista, nebud zalezlej pod dekou anonymity a jdi s
                                        Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Jsou mnozi, kteri na svazu zkouseli ptat a pote vznikla takova zajimava a nevidana smernice :). Znas
                                          Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Ono to odkazování na svaz má logiku. Sdružení napíše, že vše poskytlo svazu, svaz napíše, že to s oh
                              Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Aniž bych do věci viděl: tohle je záležitost ČHS. Přesně tohle jsou důsledky odmítnutí směrnice o in
                                Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Aniž bych do věcí viděl: diskutovaná strategie je nákup mrtvejch duší, ale to není ojebávka na členy
                                  Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Honza Bloudek? Jestli ano, tak jsme rád, že jsme opakovaně jako oddíl hlasovali proti jeho zvolení d
                                    Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Krádež je svinstvo, to souhlasím. A vcelku ani nemám problém s odsudkem výše uvedeného postoje, prot
                                      Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 On někdo krade? Dokaž to, jinak jsou to kecy a jděte s tím někam.
                                        Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Abych to upřesnil: nemám problém s tím, že někdo odsoudí můj (výše zmíněnej) postoj. Kterej je takov
                                          Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Jak chceš s takovým viděním světa kolem sebe kázat o morálce?:-)
                                          Re: Zacni makat a ne plakat 09.08.2016 Do prdele. To jsme to dopracovali. Pětadvacet let po pádu komunistický kliky, která si stát přivlast
                                            Re: Zacni makat a ne plakat 09.08.2016 Sranda, jak tady kamenujte honzu, ktery se alespon nebal svuj postoj rict a bez povsimnuti ponechava
                                              Re: Zacni makat a ne plakat 09.08.2016 Já bych řekl, že tento postoj není úplně ojedinělý. Ovšem je otázka, zda na tomto postoji a přístupu
NW grat na GG 02.08.2016 Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s cestou NW grat na Grossglockner (nastup ze strany Stuedlhuette)? Stuedlgrat i normalku znam. Srovnani s Stuedlgratem, jisteni, nastup, vybaveni, tipy. Jakekoliv info vitane, neco jsem nasel na webu, ale nic moc. Diky. Drobo
  Re: NW grat na GG 02.08.2016 Jestli je to žebro (jediné) vlevo od Strudlgratu, tak to znám. Je to moc hezký, nejsou tam moc lidi.
    Re: NW grat na GG 03.08.2016 Diky, jo je to to zebro vlevo. Vidim, ze tam nekde budou I nejake borhaky, to potesi a alespon ukaze
      Re: NW grat na GG 03.08.2016 Ahoj. Neber mě teď úplně na stopro. Neznám aktální podmínky (ledovec a ty firnový pole). Lezl jsem p
        Re: NW grat na GG 04.08.2016 Jeste jednou diky, vycerpavajici popis. Tak snad pocasi a podminky na nastupu dovoli.
1
...
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
...
2263
Luskání prstů Nemáte někdo informaci proč ( z jakého lekařského důvodu ) je nezdravé luskání kloubama prstů ? nebo jaký je na to váš názor celkem by mě to zajímalo jaký je postoj lezců k této problematicve Děkuji :) Johnny 10:28:18 06.08.2016odpovědět
  Re: Luskání prstů :-D :-D :-D :-D ... přeber si to sám ... :-D :-D :-D 21:25:59 06.08.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: