Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
43.Výšek 10077
44.Hyžný 10069
45.Winter 10054
Bouldry:
43.Jeliga 9203
44.Zítková 9200
45.Ježek 9200
Hory:
8.Zaoral 5927
9.Nešťák 5095
10.Hess 4095

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231462 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Spolulezec Web07.08.2016
Ahoj, jestli nekdo hledate spolulezce/lezkyni, pro tento ucel vznikl novy web www.slezec.cz.
 Re: Spolulezec Web07.08.2016
A ono tam neco je?

Viz:
 Re: Spolulezec Web07.08.2016
A je tam gramaticka chyba hned na uvodni strance.
  Re: Spolulezec Web07.08.2016
a kdo nema smartfouna, pripadne neni na googlu nebo na xichtoknize, tak neleze.
zustante na p
   Re: Spolulezec Web08.08.2016
Spis zustante si na tech vasi peteckach na pisescku a poplacavejte se navzajem po ramenou za uzasne
    Re: Spolulezec Web08.08.2016
Tolik emoci pro jeden web :)
     Re: Spolulezec Web08.08.2016
Fakt je, že napsat web pro veřejnost, kterej nefunguje, pokud příchozí nemá účet u Google nebo na Fa
      Re: Spolulezec Web08.08.2016
Web je zdarma a je zcela nevydelecny. Jeho jediny zamer je aby si clovek, ktery si chce zaleztan a n
       Re: Spolulezec Web08.08.2016
Soudruh ma pravdu.

Web by se mi hodil, s partakam je to posledni dobou nahnuty. Ale g
        Re: Spolulezec Web09.08.2016
Právě tak jsem to myslel. Je fuk, jestli je to komerce nebo charita. Ale pokud je to omezeno na uživ
       Re: Spolulezec Web09.08.2016
Vsak cas ukaze jak moc dobre je ignorovat pripominky .. ;) Bud za ne rad, nejhorsi je, kdyz k projek
    Re: Spolulezec Web08.08.2016
to vse dokazes vycist z jednoho webu? to je uzasne
     Re: Spolulezec Web08.08.2016
Dovedu, no. Nejdriv jsem myslel, ze jde o frikulinske preklizkare, ale pak jsem dosel k prozreni a z
  Re: Spolulezec Web08.08.2016
Diky za upozorneni
   Re: Spolulezec Web09.08.2016
Jsem blbej nebo nevidím. Rád bych se na to podíval ale na tom webu nic není!
    Re: Spolulezec Web09.08.2016
Web je moderni. Musis mit IE (ve FF se mi taky nic nezobrazi)
     Re: Spolulezec Web09.08.2016
Modernost a IE :D
      Re: Spolulezec Web09.08.2016
spis "pro moderni A ie"
 Re: Spolulezec Web09.08.2016
Všechny tyhle weby co tě nutí se přihlásit na jiný účet na mě působí dost podivně, až podvodně za úč
  Re: Spolulezec Web09.08.2016
Co blbnes, vsak to chce jen cislo kreditky a CVV kod..
  Re: Spolulezec Web09.08.2016
FB a GOOGLE pouzova OAuth2 protokol, tam bych se bezpecnosti nebal. Horsi je kdyz si bezpecnost musi
   Re: Spolulezec Web09.08.2016
taky je dost běžný kradení identit, obzvlášť na FB.
Stránka která nemá nic jinýho než přihla
    Re: Spolulezec Web09.08.2016
To ale michas jablka a hrusky. Pro kradeni idetity tezko pouzijes implementor Oauth2 protokolu. Ten
     Re: Spolulezec Web09.08.2016
Právě že z webu neni vůbec jasný o co autorovi ve skutečnosti jde.
Nikdo neinvestuje svůj čas

 Luskání prstů06.08.2016
Nemáte někdo informaci proč ( z jakého lekařského důvodu ) je nezdravé luskání kloubama prstů ? nebo jaký je na to váš  názor celkem by mě to zajímalo jaký je postoj lezců k této problematicve Děkuji :)
 Re: Luskání prstů06.08.2016
:-D :-D :-D :-D ... přeber si to sám ... :-D :-D :-D
 Re: Luskání prstů10.08.2016
 stěnka05.08.2016
Zdarek.. Má tady někdo zkušenosti se stavěním nakláněcí stěnky? Co jste použily pro pohon, ele naviják? Nebo jiný nápad. Díky
 Re: stěnka06.08.2016
použily sme systém háčků a řetězu ( počet oček řetězu zajištuje úhlel stěny ) :)
  Re: stěnka06.08.2016
Funguje i systém na principu 2 gri gri povolování a dobírání lam
   Re: stěnka06.08.2016
Jasný, to by šlo u nějaké menší stěnky. Sám jsem to měl na kampusu. Stěnka bude mít 5x5m, takže to u
    Re: stěnka07.08.2016
Zezačátku bych to vyřešil lanovými kladkostroji s blokanty po stranách. Postupem času už v provozu s
 Re: stěnka06.08.2016
Jaký max náklon plánuješ? Já jen zda je potřeba dělat naklápění nahoře. Co to pověsit na dva panty a
  Re: stěnka06.08.2016
Mám na stěnce řetězy, které ji drží v daném uhlu, pro sklápění a zvedání zpět do kolmého profilu tam
  Re: stěnka06.08.2016
Sklon kolem 45stupňů. Bohužel, horní zavěšení nepřichází v úvahu.. P.
 Re: stěnka09.08.2016
Vem 1 metr dlouhou trubku, na jeden konec navař matici s levým závitem a na druhoý konec matici s p
 Re: stěnka10.08.2016
Kup si za pár stovek pákovej naviják
  Re: stěnka10.08.2016
Dík, mám to vyřešené. Jí, bude to na navijáku ruční pohon s kladkama. Díky všem... Pavel
   Re: stěnka10.08.2016
s křížkem po funuse, ale přece: laciné kutilské řešení je naviják na tenisovou síť, ocelové lanko a

 Žihle05.08.2016
Konečně se někdo ozval a neposral se. Doufám že se to nezamete a dořeší se to.
http://tinyurl.com/h9glrru
 Re: Žihle05.08.2016
co na tom chceš řešit anonyme? historie je taková jaká je. kdyby tam ty bouldry nedělali, tak tam ni
  Re: Žihle05.08.2016
No tak to by, anonyme :), byl uplne idealni stav, kdyby tam byly jen bouldery, ktere maji smysl. Uz
 Re: Žihle08.08.2016
Velmi hezky OVK a drzim palce!

 Skalní oblasti v mobilu05.08.2016
Ola, zaznamenal jsem, že Skalní oblasti mají již verzi pro mobily = http://goo.gl/VEoPMx
Sámo mi udělalo radost, že mezi zatím nahranými oblast
 Re: Skalní oblasti v mobilu05.08.2016
To se Jandik posere .. :)
  Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
:-))))
 Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
neřikam že je to špatnej počin, ale.
Spíš mi to přijde jako nástroj jak Strnadovi naplnit dat
  Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
Tech 400 mb z interniho uloziste muzes proste vymazat treba v nastaveni -> aplikace, neni kvuli t
   Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
no, ale k čemu ti pak je aplikace bez stažených sektorů :)

Moc nechápu ten odpor prog
    Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
Jak rikam, napis autorum. Garantuji ti, ze za kazdou pripominku je kazdy autor velmi vdecny. Povolit
     Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
Povolit ukládat data na kartu znamená pro autora riziko, že tu kartu může někdo třeba na počítači př
      Re: Skalní oblasti v mobilu10.08.2016
Dobrej pokus - hlavně se mi líbí nápad spojit to s GPS souřadnicemi věží.
      Re: Skalní oblasti v mobilu10.08.2016
Smarja... Tohle vsechno jde v pohode i z interni pameti.
       Re: Skalní oblasti v mobilu13.11.2016
Mobilni pruvodce jsou taky na
 boulder Sušky?04.08.2016
Ahoj, nevíte někdo, kde se dá jít na boulder v okolí Malé Skály/Sušek? Vůbec oblast neznám ... díky
 Re: boulder Sušky?04.08.2016
No snad Chléviště a Kalich, ale není to boulder oblast ale nižší skalky. Některé z nich se dají bez
  Re: boulder Sušky?04.08.2016
Co vím, tak se bouldruje na kamenech kolem Pantheonu. U Sušek o ničem nevím. Kalich, Chléviště a Zbi
   Re: boulder Sušky?04.08.2016
ale zase kde jinde než na kalichu se podaří po půlhodině úsilí se neodlepit v pětce od země.
    Re: boulder Sušky?04.08.2016
Na zbirohu si skvele zablbnete, doporucuju zaparkovat ve vesnici Michovka a za zastavkou po cesticce
     Re: boulder Sušky?04.08.2016
doporucuju zaparkovat a jit do haje
     Re: boulder Sušky?04.08.2016
Jen poznámka: pokud vyberete Kalich, Chléviště nebo Zbiroh, nechte mágo doma, i když budete „jen“ bo
 Re: boulder Sušky?05.08.2016
Pekný bouldery jsou i na Pantaku, a na Zbiroh se chystá boulder průvodce, něco je už tady na lezci k

 Polínka - omezení lezení03.08.2016
Ahoj, nemáte někdo, prosím, nějaké nové informace ohledně lezení na Polínkách? Novější než článek z loňského léta?
 Re: Polínka - omezení lezení03.08.2016
 Alkazar03.08.2016
Prej se něco točí v alkazaru. Nevíte jak to tam je s lezenim?
 Re: Alkazar03.08.2016
Byl jsem tam asi před třemi týdny a byla zabrána pravá půlka v přízemí. Zbytek se normálně lezlo. Je

 Peníze pro Boulder Bambini03.08.2016
Neví někdo, co je spolek Boulder Bambini? Vykázali 382 dětí se závodní aktivitou, na které bylo od ČHS podle
http://www.horosvaz.cz/res/
 Re: Peníze pro Boulder Bambini03.08.2016
gogole
  Re: Peníze pro Boulder Bambini03.08.2016
To jsem četl, ale nemohl jsem tomu tak nějak uvěřit.

Opravdu mi chceš tvrdit, že se
  Nesedící počty závodících dětí03.08.2016
Cituji z webou Boulder Baru - 1. kolo Boulder Bambini 2016 už je minulostí. Konalo se v sobotu 23.1.
   Re: Nesedící počty závodících dětí05.08.2016
Tak si taky něco vytunelujte a dejte pokoj :-).
    Re: Nesedící počty závodících dětí05.08.2016
Presne, taky to rikam poldum, soudcum a spol. Tak si taky nekoho zabijte a neotravujte!
     Re: Nesedící počty závodících dětí06.08.2016
Jsem v zahranici a na spatnem signalu. Tezko budu reagovat na jednu z dalsich nekoncicich diskusi.
      Kam mizí peníze ČHS?06.08.2016
Já si o tobě vždy myslel, že jsi šikovný. A že se vysvětlení určitě najde. Jasně, interní závody, to
       Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Oje a uz to zase jede...hledas pudla kde neni. Slova jako sikovny a umis v tom chodit jsou mimo misu
        Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Vím, kde se pohybuje podpora svazu. A znám i vaše závodu. A nepochybuji o tom, že celý ten případ je
         Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Kdo se stará, ten má. Co tady řešíš? Zaháčkuj se v ČHS s dostatečně silným žaludkem a taky budeš mít
         Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Hele proč nenakrmit chudáka Lezec.cz dalším bulvárkem, co? Máš kliku, že jsem pro srandu a nemám vůb
          Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Odpovězeno v diskuzi Soutěžní lezení příspěvkem v 09:38:23 07.08.2016

A to, z jaké ka
           Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Ale ten balík jinak rozdělit nejde, nebo vlastně jde ale pak nic nedostaneš. Víš jak se rozdělují fi
            Re: Kam mizí peníze ČHS?08.08.2016
Odpověď na tvůj komentář je poměrně přesně shrnuta v jiném foru v příspěvku Koupím dítě, zn: za 150,
             Re: Kam mizí peníze ČHS?08.08.2016
Tak ještě jednou: tyhle peníze nemůžou jít do závodního lezení, mají prostě jiný účel - nábor, přivé
             Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Tak hele a ted uz konci legrace a normalne me zacinas fakt vysirat a to se mi teda dost nelibi vzhle
              Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
No jo, bohužel jste ani ty, ani kolega výše nepochopili, o čem jsem od začátku psal. Bohužel to souv
               Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
O transparentnosti jsi zatím nepsal. Pochopil jsem jen, že svazu a Oliváčovi vyčítáš že dělají něco
                Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Od začátku jsem psal, že mi nejde o Oliváče a že to nemá brát osobně. Ale je to on, kdo čerpal nejvě
                 Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Motas se v tom pekne :). Jak uz jsem psal...dej se vysetrit a treba ti pomuzou. Za oddil je to cisty
                  Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Nechápeš, nechápeš, nechápeš... Jsi-li příjemce dotací z veřejných peněz, mělo by být podloženo, za
                   Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Hele, když konkrétně Oliváče zmiňuješ, nemůžeš se divit, že se cítí osobně dotčenej, i když od začát
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Hezky napsáno, děkuji.
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Hezky napsané. Ale je to s tou aktivitou reálné? Mé komenty se týkají v zásadě jedné věci - závodníh
                     Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Chtěl jsem říct, že když se hodně dlouho o nějakém problému pořád jenom mluví, ale neposune se to ni
                   Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Jenze ja to chapu, chapu, chapu a ty pochop, ze places sice nahlas, ale ouplne blbe. Jak jsem psal p
                    Co na to Revizní komise?08.08.2016
Oliváči, promiň, ale já jsem asi vážně retardovaný a spoustu věcí nechápu. Nechci tě rušit při odpoč
                     Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
ty musis bydlet v Mimoňove ulici, prudit a ani nevedet jak se veci delaji. Podaval/li si nekdy zados
                      Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
Ano? A můžeš nám mechanismus popsat? Jak lze úplně přesně vědět nebo vyčíslit, že k 31.5. bude závod
                       Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
nebudu plytvat svuj cas s anonymem...
                       Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
Jako vsechny podobne diskuse zde na Lezci i tato je a bude nekonecna. Ja nemam jakykoliv problem se
                        Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Gratuluji k super odhadu. Normální člověk by půl roku dopředu třeba uvedl 350 nebo 400, možná ti lep
                         Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Díky za zvýšení citačního indexu, musím ovšem upozornit, že se z mé strany jedná pouze o domněnku (n
                         Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Ty jsi úplně mimo a bez základních informací. Tohle je první rok kdy existuje nějaké vicezdrojové fi
                          Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Ještě si zkusím tipnout. Tvoje dítě nebo tréninkový svěřenec obráží všechny závody, ty sedíš někde v
                           Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
U14 už máme naštěstí z sebou, ale docela mne mrzí, kam se zbytečně závodní lezení dostalo. Stačí se
                          Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Problém vidím v tom, že nejsi schopen (nebo ochoten?) o tom uvažovat trochu komplexněji. Píšeš o tom
                         bude lip09.08.2016
Ver ze bude lepe :) makej na tom, tlac na spravna mista, nebud zalezlej pod dekou anonymity a jdi s
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Jsou mnozi, kteri na svazu zkouseli ptat a pote vznikla takova zajimava a nevidana smernice :). Znas
                     Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Ono to odkazování na svaz má logiku. Sdružení napíše, že vše poskytlo svazu, svaz napíše, že to s oh
               Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Aniž bych do věci viděl: tohle je záležitost ČHS. Přesně tohle jsou důsledky odmítnutí směrnice o in
                Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Aniž bych do věcí viděl: diskutovaná strategie je nákup mrtvejch duší, ale to není ojebávka na členy
                 Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Honza Bloudek? Jestli ano, tak jsme rád, že jsme opakovaně jako oddíl hlasovali proti jeho zvolení d
                  Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Krádež je svinstvo, to souhlasím. A vcelku ani nemám problém s odsudkem výše uvedeného postoje, prot
                   Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
On někdo krade? Dokaž to, jinak jsou to kecy a jděte s tím někam.
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Abych to upřesnil: nemám problém s tím, že někdo odsoudí můj (výše zmíněnej) postoj. Kterej je takov
                     Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Jak chceš s takovým viděním světa kolem sebe kázat o morálce?:-)



                     Re: Zacni makat a ne plakat09.08.2016
Do prdele. To jsme to dopracovali. Pětadvacet let po pádu komunistický kliky, která si stát přivlast
                      Re: Zacni makat a ne plakat09.08.2016
Sranda, jak tady kamenujte honzu, ktery se alespon nebal svuj postoj rict a bez povsimnuti ponechava
                       Re: Zacni makat a ne plakat09.08.2016
Já bych řekl, že tento postoj není úplně ojedinělý. Ovšem je otázka, zda na tomto postoji a přístupu

 NW grat na GG02.08.2016
Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s cestou NW grat na Grossglockner (nastup ze strany Stuedlhuette)? Stuedlgrat i normalku znam. Srovnani s Stuedlgratem, jisteni, nastup, vybaveni, tipy. Jakekoliv info vitane, neco jsem nasel na webu, ale nic moc. Diky. Drobo
 Re: NW grat na GG02.08.2016
Jestli je to žebro (jediné) vlevo od Strudlgratu, tak to znám. Je to moc hezký, nejsou tam moc lidi.
  Re: NW grat na GG03.08.2016
Diky, jo je to to zebro vlevo. Vidim, ze tam nekde budou I nejake borhaky, to potesi a alespon ukaze
   Re: NW grat na GG03.08.2016
Ahoj. Neber mě teď úplně na stopro. Neznám aktální podmínky (ledovec a ty firnový pole). Lezl jsem p
    Re: NW grat na GG04.08.2016
Jeste jednou diky, vycerpavajici popis. Tak snad pocasi a podminky na nastupu dovoli.

1   ...   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Luskání prstů
Nemáte někdo informaci proč ( z jakého lekařského důvodu ) je nezdravé luskání kloubama prstů ? nebo jaký je na to váš  názor celkem by mě to zajímalo jaký je postoj lezců k této problematicve Děkuji :)
Johnny10:28:18 06.08.2016
odpovědět 
 Re: Luskání prstů
:-D :-D :-D :-D ... přeber si to sám ... :-D :-D :-D
21:25:59 06.08.2016
odpovědět 
 Re: Luskání prstů
http://lmgtfy.com/?q=knuckle+cracking ;-)
 Variant09:13:25 10.08.2016
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1169 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1467 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1140 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi