Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
43.Výšek 10077
44.Hyžný 10069
45.Winter 10054
Bouldry:
43.Jeliga 9203
44.Zítková 9200
45.Ježek 9200
Hory:
8.Zaoral 5927
9.Nešťák 5095
10.Hess 4095

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231462 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Eset Centrum - Praha 2
Pankrác, SPŠ stavební Josefa Gočára - Praha 4
ZŠ Bolatice - Bolatice

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Spolulezec Web07.08.2016
Ahoj, jestli nekdo hledate spolulezce/lezkyni, pro tento ucel vznikl novy web www.slezec.cz.
 Re: Spolulezec Web07.08.2016
A ono tam neco je?

Viz:
 Re: Spolulezec Web07.08.2016
A je tam gramaticka chyba hned na uvodni strance.
  Re: Spolulezec Web07.08.2016
a kdo nema smartfouna, pripadne neni na googlu nebo na xichtoknize, tak neleze.
zustante na p
   Re: Spolulezec Web08.08.2016
Spis zustante si na tech vasi peteckach na pisescku a poplacavejte se navzajem po ramenou za uzasne
    Re: Spolulezec Web08.08.2016
Tolik emoci pro jeden web :)
     Re: Spolulezec Web08.08.2016
Fakt je, že napsat web pro veřejnost, kterej nefunguje, pokud příchozí nemá účet u Google nebo na Fa
      Re: Spolulezec Web08.08.2016
Web je zdarma a je zcela nevydelecny. Jeho jediny zamer je aby si clovek, ktery si chce zaleztan a n
       Re: Spolulezec Web08.08.2016
Soudruh ma pravdu.

Web by se mi hodil, s partakam je to posledni dobou nahnuty. Ale g
        Re: Spolulezec Web09.08.2016
Právě tak jsem to myslel. Je fuk, jestli je to komerce nebo charita. Ale pokud je to omezeno na uživ
       Re: Spolulezec Web09.08.2016
Vsak cas ukaze jak moc dobre je ignorovat pripominky .. ;) Bud za ne rad, nejhorsi je, kdyz k projek
    Re: Spolulezec Web08.08.2016
to vse dokazes vycist z jednoho webu? to je uzasne
     Re: Spolulezec Web08.08.2016
Dovedu, no. Nejdriv jsem myslel, ze jde o frikulinske preklizkare, ale pak jsem dosel k prozreni a z
  Re: Spolulezec Web08.08.2016
Diky za upozorneni
   Re: Spolulezec Web09.08.2016
Jsem blbej nebo nevidím. Rád bych se na to podíval ale na tom webu nic není!
    Re: Spolulezec Web09.08.2016
Web je moderni. Musis mit IE (ve FF se mi taky nic nezobrazi)
     Re: Spolulezec Web09.08.2016
Modernost a IE :D
      Re: Spolulezec Web09.08.2016
spis "pro moderni A ie"
 Re: Spolulezec Web09.08.2016
Všechny tyhle weby co tě nutí se přihlásit na jiný účet na mě působí dost podivně, až podvodně za úč
  Re: Spolulezec Web09.08.2016
Co blbnes, vsak to chce jen cislo kreditky a CVV kod..
  Re: Spolulezec Web09.08.2016
FB a GOOGLE pouzova OAuth2 protokol, tam bych se bezpecnosti nebal. Horsi je kdyz si bezpecnost musi
   Re: Spolulezec Web09.08.2016
taky je dost běžný kradení identit, obzvlášť na FB.
Stránka která nemá nic jinýho než přihla
    Re: Spolulezec Web09.08.2016
To ale michas jablka a hrusky. Pro kradeni idetity tezko pouzijes implementor Oauth2 protokolu. Ten
     Re: Spolulezec Web09.08.2016
Právě že z webu neni vůbec jasný o co autorovi ve skutečnosti jde.
Nikdo neinvestuje svůj čas

 Luskání prstů06.08.2016
Nemáte někdo informaci proč ( z jakého lekařského důvodu ) je nezdravé luskání kloubama prstů ? nebo jaký je na to váš  názor celkem by mě to zajímalo jaký je postoj lezců k této problematicve Děkuji :)
 Re: Luskání prstů06.08.2016
:-D :-D :-D :-D ... přeber si to sám ... :-D :-D :-D
 Re: Luskání prstů10.08.2016
 stěnka05.08.2016
Zdarek.. Má tady někdo zkušenosti se stavěním nakláněcí stěnky? Co jste použily pro pohon, ele naviják? Nebo jiný nápad. Díky
 Re: stěnka06.08.2016
použily sme systém háčků a řetězu ( počet oček řetězu zajištuje úhlel stěny ) :)
  Re: stěnka06.08.2016
Funguje i systém na principu 2 gri gri povolování a dobírání lam
   Re: stěnka06.08.2016
Jasný, to by šlo u nějaké menší stěnky. Sám jsem to měl na kampusu. Stěnka bude mít 5x5m, takže to u
    Re: stěnka07.08.2016
Zezačátku bych to vyřešil lanovými kladkostroji s blokanty po stranách. Postupem času už v provozu s
 Re: stěnka06.08.2016
Jaký max náklon plánuješ? Já jen zda je potřeba dělat naklápění nahoře. Co to pověsit na dva panty a
  Re: stěnka06.08.2016
Mám na stěnce řetězy, které ji drží v daném uhlu, pro sklápění a zvedání zpět do kolmého profilu tam
  Re: stěnka06.08.2016
Sklon kolem 45stupňů. Bohužel, horní zavěšení nepřichází v úvahu.. P.
 Re: stěnka09.08.2016
Vem 1 metr dlouhou trubku, na jeden konec navař matici s levým závitem a na druhoý konec matici s p
 Re: stěnka10.08.2016
Kup si za pár stovek pákovej naviják
  Re: stěnka10.08.2016
Dík, mám to vyřešené. Jí, bude to na navijáku ruční pohon s kladkama. Díky všem... Pavel
   Re: stěnka10.08.2016
s křížkem po funuse, ale přece: laciné kutilské řešení je naviják na tenisovou síť, ocelové lanko a

 Žihle05.08.2016
Konečně se někdo ozval a neposral se. Doufám že se to nezamete a dořeší se to.
http://tinyurl.com/h9glrru
 Re: Žihle05.08.2016
co na tom chceš řešit anonyme? historie je taková jaká je. kdyby tam ty bouldry nedělali, tak tam ni
  Re: Žihle05.08.2016
No tak to by, anonyme :), byl uplne idealni stav, kdyby tam byly jen bouldery, ktere maji smysl. Uz
 Re: Žihle08.08.2016
Velmi hezky OVK a drzim palce!

 Skalní oblasti v mobilu05.08.2016
Ola, zaznamenal jsem, že Skalní oblasti mají již verzi pro mobily = http://goo.gl/VEoPMx
Sámo mi udělalo radost, že mezi zatím nahranými oblast
 Re: Skalní oblasti v mobilu05.08.2016
To se Jandik posere .. :)
  Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
:-))))
 Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
neřikam že je to špatnej počin, ale.
Spíš mi to přijde jako nástroj jak Strnadovi naplnit dat
  Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
Tech 400 mb z interniho uloziste muzes proste vymazat treba v nastaveni -> aplikace, neni kvuli t
   Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
no, ale k čemu ti pak je aplikace bez stažených sektorů :)

Moc nechápu ten odpor prog
    Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
Jak rikam, napis autorum. Garantuji ti, ze za kazdou pripominku je kazdy autor velmi vdecny. Povolit
     Re: Skalní oblasti v mobilu09.08.2016
Povolit ukládat data na kartu znamená pro autora riziko, že tu kartu může někdo třeba na počítači př
      Re: Skalní oblasti v mobilu10.08.2016
Dobrej pokus - hlavně se mi líbí nápad spojit to s GPS souřadnicemi věží.
      Re: Skalní oblasti v mobilu10.08.2016
Smarja... Tohle vsechno jde v pohode i z interni pameti.
       Re: Skalní oblasti v mobilu13.11.2016
Mobilni pruvodce jsou taky na
 boulder Sušky?04.08.2016
Ahoj, nevíte někdo, kde se dá jít na boulder v okolí Malé Skály/Sušek? Vůbec oblast neznám ... díky
 Re: boulder Sušky?04.08.2016
No snad Chléviště a Kalich, ale není to boulder oblast ale nižší skalky. Některé z nich se dají bez
  Re: boulder Sušky?04.08.2016
Co vím, tak se bouldruje na kamenech kolem Pantheonu. U Sušek o ničem nevím. Kalich, Chléviště a Zbi
   Re: boulder Sušky?04.08.2016
ale zase kde jinde než na kalichu se podaří po půlhodině úsilí se neodlepit v pětce od země.
    Re: boulder Sušky?04.08.2016
Na zbirohu si skvele zablbnete, doporucuju zaparkovat ve vesnici Michovka a za zastavkou po cesticce
     Re: boulder Sušky?04.08.2016
doporucuju zaparkovat a jit do haje
     Re: boulder Sušky?04.08.2016
Jen poznámka: pokud vyberete Kalich, Chléviště nebo Zbiroh, nechte mágo doma, i když budete „jen“ bo
 Re: boulder Sušky?05.08.2016
Pekný bouldery jsou i na Pantaku, a na Zbiroh se chystá boulder průvodce, něco je už tady na lezci k

 Polínka - omezení lezení03.08.2016
Ahoj, nemáte někdo, prosím, nějaké nové informace ohledně lezení na Polínkách? Novější než článek z loňského léta?
 Re: Polínka - omezení lezení03.08.2016
 Alkazar03.08.2016
Prej se něco točí v alkazaru. Nevíte jak to tam je s lezenim?
 Re: Alkazar03.08.2016
Byl jsem tam asi před třemi týdny a byla zabrána pravá půlka v přízemí. Zbytek se normálně lezlo. Je

 Peníze pro Boulder Bambini03.08.2016
Neví někdo, co je spolek Boulder Bambini? Vykázali 382 dětí se závodní aktivitou, na které bylo od ČHS podle
http://www.horosvaz.cz/res/
 Re: Peníze pro Boulder Bambini03.08.2016
gogole
  Re: Peníze pro Boulder Bambini03.08.2016
To jsem četl, ale nemohl jsem tomu tak nějak uvěřit.

Opravdu mi chceš tvrdit, že se
  Nesedící počty závodících dětí03.08.2016
Cituji z webou Boulder Baru - 1. kolo Boulder Bambini 2016 už je minulostí. Konalo se v sobotu 23.1.
   Re: Nesedící počty závodících dětí05.08.2016
Tak si taky něco vytunelujte a dejte pokoj :-).
    Re: Nesedící počty závodících dětí05.08.2016
Presne, taky to rikam poldum, soudcum a spol. Tak si taky nekoho zabijte a neotravujte!
     Re: Nesedící počty závodících dětí06.08.2016
Jsem v zahranici a na spatnem signalu. Tezko budu reagovat na jednu z dalsich nekoncicich diskusi.
      Kam mizí peníze ČHS?06.08.2016
Já si o tobě vždy myslel, že jsi šikovný. A že se vysvětlení určitě najde. Jasně, interní závody, to
       Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Oje a uz to zase jede...hledas pudla kde neni. Slova jako sikovny a umis v tom chodit jsou mimo misu
        Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Vím, kde se pohybuje podpora svazu. A znám i vaše závodu. A nepochybuji o tom, že celý ten případ je
         Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Kdo se stará, ten má. Co tady řešíš? Zaháčkuj se v ČHS s dostatečně silným žaludkem a taky budeš mít
         Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Hele proč nenakrmit chudáka Lezec.cz dalším bulvárkem, co? Máš kliku, že jsem pro srandu a nemám vůb
          Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Odpovězeno v diskuzi Soutěžní lezení příspěvkem v 09:38:23 07.08.2016

A to, z jaké ka
           Re: Kam mizí peníze ČHS?07.08.2016
Ale ten balík jinak rozdělit nejde, nebo vlastně jde ale pak nic nedostaneš. Víš jak se rozdělují fi
            Re: Kam mizí peníze ČHS?08.08.2016
Odpověď na tvůj komentář je poměrně přesně shrnuta v jiném foru v příspěvku Koupím dítě, zn: za 150,
             Re: Kam mizí peníze ČHS?08.08.2016
Tak ještě jednou: tyhle peníze nemůžou jít do závodního lezení, mají prostě jiný účel - nábor, přivé
             Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Tak hele a ted uz konci legrace a normalne me zacinas fakt vysirat a to se mi teda dost nelibi vzhle
              Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
No jo, bohužel jste ani ty, ani kolega výše nepochopili, o čem jsem od začátku psal. Bohužel to souv
               Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
O transparentnosti jsi zatím nepsal. Pochopil jsem jen, že svazu a Oliváčovi vyčítáš že dělají něco
                Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Od začátku jsem psal, že mi nejde o Oliváče a že to nemá brát osobně. Ale je to on, kdo čerpal nejvě
                 Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Motas se v tom pekne :). Jak uz jsem psal...dej se vysetrit a treba ti pomuzou. Za oddil je to cisty
                  Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Nechápeš, nechápeš, nechápeš... Jsi-li příjemce dotací z veřejných peněz, mělo by být podloženo, za
                   Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Hele, když konkrétně Oliváče zmiňuješ, nemůžeš se divit, že se cítí osobně dotčenej, i když od začát
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Hezky napsáno, děkuji.
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Hezky napsané. Ale je to s tou aktivitou reálné? Mé komenty se týkají v zásadě jedné věci - závodníh
                     Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Chtěl jsem říct, že když se hodně dlouho o nějakém problému pořád jenom mluví, ale neposune se to ni
                   Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Jenze ja to chapu, chapu, chapu a ty pochop, ze places sice nahlas, ale ouplne blbe. Jak jsem psal p
                    Co na to Revizní komise?08.08.2016
Oliváči, promiň, ale já jsem asi vážně retardovaný a spoustu věcí nechápu. Nechci tě rušit při odpoč
                     Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
ty musis bydlet v Mimoňove ulici, prudit a ani nevedet jak se veci delaji. Podaval/li si nekdy zados
                      Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
Ano? A můžeš nám mechanismus popsat? Jak lze úplně přesně vědět nebo vyčíslit, že k 31.5. bude závod
                       Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
nebudu plytvat svuj cas s anonymem...
                       Re: Co na to Revizní komise?08.08.2016
Jako vsechny podobne diskuse zde na Lezci i tato je a bude nekonecna. Ja nemam jakykoliv problem se
                        Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Gratuluji k super odhadu. Normální člověk by půl roku dopředu třeba uvedl 350 nebo 400, možná ti lep
                         Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Díky za zvýšení citačního indexu, musím ovšem upozornit, že se z mé strany jedná pouze o domněnku (n
                         Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Ty jsi úplně mimo a bez základních informací. Tohle je první rok kdy existuje nějaké vicezdrojové fi
                          Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Ještě si zkusím tipnout. Tvoje dítě nebo tréninkový svěřenec obráží všechny závody, ty sedíš někde v
                           Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
U14 už máme naštěstí z sebou, ale docela mne mrzí, kam se zbytečně závodní lezení dostalo. Stačí se
                          Re: Co na to Revizní komise?09.08.2016
Problém vidím v tom, že nejsi schopen (nebo ochoten?) o tom uvažovat trochu komplexněji. Píšeš o tom
                         bude lip09.08.2016
Ver ze bude lepe :) makej na tom, tlac na spravna mista, nebud zalezlej pod dekou anonymity a jdi s
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Jsou mnozi, kteri na svazu zkouseli ptat a pote vznikla takova zajimava a nevidana smernice :). Znas
                     Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Ono to odkazování na svaz má logiku. Sdružení napíše, že vše poskytlo svazu, svaz napíše, že to s oh
               Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Aniž bych do věci viděl: tohle je záležitost ČHS. Přesně tohle jsou důsledky odmítnutí směrnice o in
                Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Aniž bych do věcí viděl: diskutovaná strategie je nákup mrtvejch duší, ale to není ojebávka na členy
                 Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Honza Bloudek? Jestli ano, tak jsme rád, že jsme opakovaně jako oddíl hlasovali proti jeho zvolení d
                  Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Krádež je svinstvo, to souhlasím. A vcelku ani nemám problém s odsudkem výše uvedeného postoje, prot
                   Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
On někdo krade? Dokaž to, jinak jsou to kecy a jděte s tím někam.
                    Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Abych to upřesnil: nemám problém s tím, že někdo odsoudí můj (výše zmíněnej) postoj. Kterej je takov
                     Re: Zacni makat a ne plakat08.08.2016
Jak chceš s takovým viděním světa kolem sebe kázat o morálce?:-)



                     Re: Zacni makat a ne plakat09.08.2016
Do prdele. To jsme to dopracovali. Pětadvacet let po pádu komunistický kliky, která si stát přivlast
                      Re: Zacni makat a ne plakat09.08.2016
Sranda, jak tady kamenujte honzu, ktery se alespon nebal svuj postoj rict a bez povsimnuti ponechava
                       Re: Zacni makat a ne plakat09.08.2016
Já bych řekl, že tento postoj není úplně ojedinělý. Ovšem je otázka, zda na tomto postoji a přístupu

 NW grat na GG02.08.2016
Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s cestou NW grat na Grossglockner (nastup ze strany Stuedlhuette)? Stuedlgrat i normalku znam. Srovnani s Stuedlgratem, jisteni, nastup, vybaveni, tipy. Jakekoliv info vitane, neco jsem nasel na webu, ale nic moc. Diky. Drobo
 Re: NW grat na GG02.08.2016
Jestli je to žebro (jediné) vlevo od Strudlgratu, tak to znám. Je to moc hezký, nejsou tam moc lidi.
  Re: NW grat na GG03.08.2016
Diky, jo je to to zebro vlevo. Vidim, ze tam nekde budou I nejake borhaky, to potesi a alespon ukaze
   Re: NW grat na GG03.08.2016
Ahoj. Neber mě teď úplně na stopro. Neznám aktální podmínky (ledovec a ty firnový pole). Lezl jsem p
    Re: NW grat na GG04.08.2016
Jeste jednou diky, vycerpavajici popis. Tak snad pocasi a podminky na nastupu dovoli.

1   ...   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   287   288   289   290   291   292   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Spolulezec Web
Ahoj, jestli nekdo hledate spolulezce/lezkyni, pro tento ucel vznikl novy web www.slezec.cz.
Tomas15:03:13 07.08.2016
odpovědět 
 Re: Spolulezec Web
A ono tam neco je?

Viz: http://imgur.com/I26BjQ5
jx void17:16:54 07.08.2016
odpovědět 
 Re: Spolulezec Web
A je tam gramaticka chyba hned na uvodni strance.
22:55:49 07.08.2016
odpovědět 
  Re: Spolulezec Web
a kdo nema smartfouna, pripadne neni na googlu nebo na xichtoknize, tak neleze.
zustante na preklizce, frikulini.
23:38:00 07.08.2016
odpovědět 
   Re: Spolulezec Web
Spis zustante si na tech vasi peteckach na pisescku a poplacavejte se navzajem po ramenou za uzasne vykony, frikulini!
10:17:55 08.08.2016
odpovědět 
    Re: Spolulezec Web
Tolik emoci pro jeden web :)
tomas10:33:30 08.08.2016
odpovědět 
     Re: Spolulezec Web
Fakt je, že napsat web pro veřejnost, kterej nefunguje, pokud příchozí nemá účet u Google nebo na Facebooku je dost mimo. Respektive zcela mimo.
10:40:35 08.08.2016
odpovědět 
      Re: Spolulezec Web
Web je zdarma a je zcela nevydelecny. Jeho jediny zamer je aby si clovek, ktery si chce zaleztan a nema s kym, mohl najit spolulezce.
Rozumel bych tvym narokum, pokud by se jednalo o komercni projekt, takto mi spise pripominas toto www.youtube.com/watch?v=sHaVqQfMkxY
tomas11:51:21 08.08.2016
odpovědět 
       Re: Spolulezec Web
Soudruh ma pravdu.

Web by se mi hodil, s partakam je to posledni dobou nahnuty. Ale gmail nebo facebook kvuli tomu fakt zaklad nebudu..
Adam12:34:13 08.08.2016
odpovědět 
        Re: Spolulezec Web
Právě tak jsem to myslel. Je fuk, jestli je to komerce nebo charita. Ale pokud je to omezeno na uživatele Facebooku nebo Google mailu, tak je to podstatný části lezecký veřejnosti k ničemu. Kupodivu (pro některý) on to totiž *fakt* nepoužívá každej. Ani ne každej druhej :)
Takže dost zbytečná práce.
P.S. Tu souvislost s videem na Youtube nějak nevidím.
00:10:30 09.08.2016
odpovědět 
       Re: Spolulezec Web
Vsak cas ukaze jak moc dobre je ignorovat pripominky .. ;) Bud za ne rad, nejhorsi je, kdyz k projektu zadne pripominky nemas.. Rozsirit moznosti prihlaseni mi prijde jako nezbytnost - podivej na vetsinu podobnych webu. Nevim na jakym CMS si to postavil, ale pro vetsinu z nich nejaky modul nebo plugin existuje.
a10:18:52 09.08.2016
odpovědět 
    Re: Spolulezec Web
to vse dokazes vycist z jednoho webu? to je uzasne
11:32:39 08.08.2016
odpovědět 
     Re: Spolulezec Web
Dovedu, no. Nejdriv jsem myslel, ze jde o frikulinske preklizkare, ale pak jsem dosel k prozreni a zjistil jsem, ze to s tema preklizkarema uz je dost ohrane a bude se tedy jednat o jinou skupinu lidi.
11:40:13 08.08.2016
odpovědět 
  Re: Spolulezec Web
Diky za upozorneni
tomas11:28:56 08.08.2016
odpovědět 
   Re: Spolulezec Web
Jsem blbej nebo nevidím. Rád bych se na to podíval ale na tom webu nic není!
10:59:30 09.08.2016
odpovědět 
    Re: Spolulezec Web
Web je moderni. Musis mit IE (ve FF se mi taky nic nezobrazi)
Tom12:36:02 09.08.2016
odpovědět 
     Re: Spolulezec Web
Modernost a IE :D
14:18:06 09.08.2016
odpovědět 
      Re: Spolulezec Web
spis "pro moderni A ie"
14:45:54 09.08.2016
odpovědět 
 Re: Spolulezec Web
Všechny tyhle weby co tě nutí se přihlásit na jiný účet na mě působí dost podivně, až podvodně za účelem zneužití tohoto přihlášení
d.12:47:14 09.08.2016
odpovědět 
  Re: Spolulezec Web
Co blbnes, vsak to chce jen cislo kreditky a CVV kod..
14:19:29 09.08.2016
odpovědět 
  Re: Spolulezec Web
FB a GOOGLE pouzova OAuth2 protokol, tam bych se bezpecnosti nebal. Horsi je kdyz si bezpecnost musi resit web sam, pokud se prihlasujes jen pomoci jmeno/heslo tak ti tam muze nekdo pustit skript, ktery ti vytvori 1000000 uzivatelu za par sekund, aby si tohle osetril tak nutis uzivatele opisovat necitelne obazky, coz dost lidi odradi. V dnesni dobe je prihlasovani se pres autority jako FB, google, twiter, atd docela samozrejmost
14:53:44 09.08.2016
odpovědět 
   Re: Spolulezec Web
taky je dost běžný kradení identit, obzvlášť na FB.
Stránka která nemá nic jinýho než přihlašovací formulář k jiný službě je fakt divná.
A že to někdo dělá nezištně je hodně naivní
d.15:33:25 09.08.2016
odpovědět 
    Re: Spolulezec Web
To ale michas jablka a hrusky. Pro kradeni idetity tezko pouzijes implementor Oauth2 protokolu. Ten ti poskytne bezne dostupne informace, ktere kazdy vycte z tveho FB profilu. Pokud by ti nekdo kradl identity tak spise pouzije social engineering.

Co se tyce zistnosti, tam je otazka jak by to mohlo byt zistne. Napadaji me pouze 2 veci, budto je web zpoplaneny a nebo jsou na nem reklamy.
15:58:07 09.08.2016
odpovědět 
     Re: Spolulezec Web
Právě že z webu neni vůbec jasný o co autorovi ve skutečnosti jde.
Nikdo neinvestuje svůj čas a peníze, aby někomu jinýmu našel spolulezce :)

Tady jeden aktuální případ na novinkách
https://goo.gl/nHwsii
d.16:45:16 09.08.2016
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1169 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1467 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1140 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi