Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 45.Winter 10054 Bouldry: 43.Jeliga 9203 44.Zítková 9200 45.Ježek 9200 Hory: 8.Zaoral 5927 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
    Re: Spolulezec Web 07.08.2016 a kdo nema smartfouna, pripadne neni na googlu nebo na xichtoknize, tak neleze.
zustante na p
      Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Spis zustante si na tech vasi peteckach na pisescku a poplacavejte se navzajem po ramenou za uzasne
        Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Tolik emoci pro jeden web :)
          Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Fakt je, že napsat web pro veřejnost, kterej nefunguje, pokud příchozí nemá účet u Google nebo na Fa
            Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Web je zdarma a je zcela nevydelecny. Jeho jediny zamer je aby si clovek, ktery si chce zaleztan a n
              Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Soudruh ma pravdu.
Web by se mi hodil, s partakam je to posledni dobou nahnuty. Ale g
                Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Právě tak jsem to myslel. Je fuk, jestli je to komerce nebo charita. Ale pokud je to omezeno na uživ
              Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Vsak cas ukaze jak moc dobre je ignorovat pripominky .. ;) Bud za ne rad, nejhorsi je, kdyz k projek
        Re: Spolulezec Web 08.08.2016 to vse dokazes vycist z jednoho webu? to je uzasne
          Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Dovedu, no. Nejdriv jsem myslel, ze jde o frikulinske preklizkare, ale pak jsem dosel k prozreni a z
    Re: Spolulezec Web 08.08.2016 Diky za upozorneni
      Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Jsem blbej nebo nevidím. Rád bych se na to podíval ale na tom webu nic není!
        Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Web je moderni. Musis mit IE (ve FF se mi taky nic nezobrazi)
          Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Modernost a IE :D
            Re: Spolulezec Web 09.08.2016 spis "pro moderni A ie"
  Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Všechny tyhle weby co tě nutí se přihlásit na jiný účet na mě působí dost podivně, až podvodně za úč
    Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Co blbnes, vsak to chce jen cislo kreditky a CVV kod..
    Re: Spolulezec Web 09.08.2016 FB a GOOGLE pouzova OAuth2 protokol, tam bych se bezpecnosti nebal. Horsi je kdyz si bezpecnost musi
      Re: Spolulezec Web 09.08.2016 taky je dost běžný kradení identit, obzvlášť na FB.
Stránka která nemá nic jinýho než přihla
        Re: Spolulezec Web 09.08.2016 To ale michas jablka a hrusky. Pro kradeni idetity tezko pouzijes implementor Oauth2 protokolu. Ten
          Re: Spolulezec Web 09.08.2016 Právě že z webu neni vůbec jasný o co autorovi ve skutečnosti jde.
Nikdo neinvestuje svůj čas
Luskání prstů 06.08.2016 Nemáte někdo informaci proč ( z jakého lekařského důvodu ) je nezdravé luskání kloubama prstů ? nebo jaký je na to váš názor celkem by mě to zajímalo jaký je postoj lezců k této problematicve Děkuji :)
  Re: Luskání prstů 06.08.2016 :-D :-D :-D :-D ... přeber si to sám ... :-D :-D :-D
  Re: stěnka 06.08.2016 použily sme systém háčků a řetězu ( počet oček řetězu zajištuje úhlel stěny ) :)
    Re: stěnka 06.08.2016 Funguje i systém na principu 2 gri gri povolování a dobírání lam
      Re: stěnka 06.08.2016 Jasný, to by šlo u nějaké menší stěnky. Sám jsem to měl na kampusu. Stěnka bude mít 5x5m, takže to u
        Re: stěnka 07.08.2016 Zezačátku bych to vyřešil lanovými kladkostroji s blokanty po stranách. Postupem času už v provozu s
  Re: stěnka 06.08.2016 Jaký max náklon plánuješ? Já jen zda je potřeba dělat naklápění nahoře. Co to pověsit na dva panty a
    Re: stěnka 06.08.2016 Mám na stěnce řetězy, které ji drží v daném uhlu, pro sklápění a zvedání zpět do kolmého profilu tam
    Re: stěnka 06.08.2016 Sklon kolem 45stupňů. Bohužel, horní zavěšení nepřichází v úvahu.. P.
  Re: stěnka 09.08.2016 Vem 1 metr dlouhou trubku, na jeden konec navař matici s levým závitem a na druhoý konec matici s p
  Re: stěnka 10.08.2016 Kup si za pár stovek pákovej naviják
    Re: stěnka 10.08.2016 Dík, mám to vyřešené. Jí, bude to na navijáku ruční pohon s kladkama. Díky všem... Pavel
      Re: stěnka 10.08.2016 s křížkem po funuse, ale přece: laciné kutilské řešení je naviják na tenisovou síť, ocelové lanko a
  Re: Žihle 05.08.2016 co na tom chceš řešit anonyme? historie je taková jaká je. kdyby tam ty bouldry nedělali, tak tam ni
    Re: Žihle 05.08.2016 No tak to by, anonyme :), byl uplne idealni stav, kdyby tam byly jen bouldery, ktere maji smysl. Uz
  Re: Žihle 08.08.2016 Velmi hezky OVK a drzim palce!
  Re: Skalní oblasti v mobilu 05.08.2016 To se Jandik posere .. :)
  Re: Skalní oblasti v mobilu 09.08.2016 neřikam že je to špatnej počin, ale.
Spíš mi to přijde jako nástroj jak Strnadovi naplnit dat
    Re: Skalní oblasti v mobilu 09.08.2016 Tech 400 mb z interniho uloziste muzes proste vymazat treba v nastaveni -> aplikace, neni kvuli t
      Re: Skalní oblasti v mobilu 09.08.2016 no, ale k čemu ti pak je aplikace bez stažených sektorů :)
Moc nechápu ten odpor prog
        Re: Skalní oblasti v mobilu 09.08.2016 Jak rikam, napis autorum. Garantuji ti, ze za kazdou pripominku je kazdy autor velmi vdecny. Povolit
          Re: Skalní oblasti v mobilu 09.08.2016 Povolit ukládat data na kartu znamená pro autora riziko, že tu kartu může někdo třeba na počítači př
            Re: Skalní oblasti v mobilu 10.08.2016 Dobrej pokus - hlavně se mi líbí nápad spojit to s GPS souřadnicemi věží.
            Re: Skalní oblasti v mobilu 10.08.2016 Smarja... Tohle vsechno jde v pohode i z interni pameti.
  Re: boulder Sušky? 04.08.2016 No snad Chléviště a Kalich, ale není to boulder oblast ale nižší skalky. Některé z nich se dají bez
    Re: boulder Sušky? 04.08.2016 Co vím, tak se bouldruje na kamenech kolem Pantheonu. U Sušek o ničem nevím. Kalich, Chléviště a Zbi
      Re: boulder Sušky? 04.08.2016 ale zase kde jinde než na kalichu se podaří po půlhodině úsilí se neodlepit v pětce od země.
        Re: boulder Sušky? 04.08.2016 Na zbirohu si skvele zablbnete, doporucuju zaparkovat ve vesnici Michovka a za zastavkou po cesticce
          Re: boulder Sušky? 04.08.2016 doporucuju zaparkovat a jit do haje
          Re: boulder Sušky? 04.08.2016 Jen poznámka: pokud vyberete Kalich, Chléviště nebo Zbiroh, nechte mágo doma, i když budete „jen“ bo
  Re: boulder Sušky? 05.08.2016 Pekný bouldery jsou i na Pantaku, a na Zbiroh se chystá boulder průvodce, něco je už tady na lezci k
Polínka - omezení lezení 03.08.2016 Ahoj, nemáte někdo, prosím, nějaké nové informace ohledně lezení na Polínkách? Novější než článek z loňského léta?
  Re: Alkazar 03.08.2016 Byl jsem tam asi před třemi týdny a byla zabrána pravá půlka v přízemí. Zbytek se normálně lezlo. Je
    Nesedící počty závodících dětí 03.08.2016 Cituji z webou Boulder Baru - 1. kolo Boulder Bambini 2016 už je minulostí. Konalo se v sobotu 23.1.
      Re: Nesedící počty závodících dětí 05.08.2016 Tak si taky něco vytunelujte a dejte pokoj :-).
        Re: Nesedící počty závodících dětí 05.08.2016 Presne, taky to rikam poldum, soudcum a spol. Tak si taky nekoho zabijte a neotravujte!
          Re: Nesedící počty závodících dětí 06.08.2016 Jsem v zahranici a na spatnem signalu. Tezko budu reagovat na jednu z dalsich nekoncicich diskusi.
            Kam mizí peníze ČHS? 06.08.2016 Já si o tobě vždy myslel, že jsi šikovný. A že se vysvětlení určitě najde. Jasně, interní závody, to
              Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Oje a uz to zase jede...hledas pudla kde neni. Slova jako sikovny a umis v tom chodit jsou mimo misu
                Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Vím, kde se pohybuje podpora svazu. A znám i vaše závodu. A nepochybuji o tom, že celý ten případ je
                  Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Kdo se stará, ten má. Co tady řešíš? Zaháčkuj se v ČHS s dostatečně silným žaludkem a taky budeš mít
                  Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Hele proč nenakrmit chudáka Lezec.cz dalším bulvárkem, co? Máš kliku, že jsem pro srandu a nemám vůb
                    Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Odpovězeno v diskuzi Soutěžní lezení příspěvkem v 09:38:23 07.08.2016
A to, z jaké ka
                      Re: Kam mizí peníze ČHS? 07.08.2016 Ale ten balík jinak rozdělit nejde, nebo vlastně jde ale pak nic nedostaneš. Víš jak se rozdělují fi
                        Re: Kam mizí peníze ČHS? 08.08.2016 Odpověď na tvůj komentář je poměrně přesně shrnuta v jiném foru v příspěvku Koupím dítě, zn: za 150,
                          Re: Kam mizí peníze ČHS? 08.08.2016 Tak ještě jednou: tyhle peníze nemůžou jít do závodního lezení, mají prostě jiný účel - nábor, přivé
                          Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Tak hele a ted uz konci legrace a normalne me zacinas fakt vysirat a to se mi teda dost nelibi vzhle
                            Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 No jo, bohužel jste ani ty, ani kolega výše nepochopili, o čem jsem od začátku psal. Bohužel to souv
                              Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 O transparentnosti jsi zatím nepsal. Pochopil jsem jen, že svazu a Oliváčovi vyčítáš že dělají něco
                                Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Od začátku jsem psal, že mi nejde o Oliváče a že to nemá brát osobně. Ale je to on, kdo čerpal nejvě
                                  Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Motas se v tom pekne :). Jak uz jsem psal...dej se vysetrit a treba ti pomuzou. Za oddil je to cisty
                                    Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Nechápeš, nechápeš, nechápeš... Jsi-li příjemce dotací z veřejných peněz, mělo by být podloženo, za
                                      Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Hele, když konkrétně Oliváče zmiňuješ, nemůžeš se divit, že se cítí osobně dotčenej, i když od začát
                                        Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Hezky napsáno, děkuji.
                                        Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Hezky napsané. Ale je to s tou aktivitou reálné? Mé komenty se týkají v zásadě jedné věci - závodníh
                                          Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Chtěl jsem říct, že když se hodně dlouho o nějakém problému pořád jenom mluví, ale neposune se to ni
                                      Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Jenze ja to chapu, chapu, chapu a ty pochop, ze places sice nahlas, ale ouplne blbe. Jak jsem psal p
                                        Co na to Revizní komise? 08.08.2016 Oliváči, promiň, ale já jsem asi vážně retardovaný a spoustu věcí nechápu. Nechci tě rušit při odpoč
                                          Re: Co na to Revizní komise? 08.08.2016 ty musis bydlet v Mimoňove ulici, prudit a ani nevedet jak se veci delaji. Podaval/li si nekdy zados
                                            Re: Co na to Revizní komise? 08.08.2016 Ano? A můžeš nám mechanismus popsat? Jak lze úplně přesně vědět nebo vyčíslit, že k 31.5. bude závod
                                              Re: Co na to Revizní komise? 08.08.2016 nebudu plytvat svuj cas s anonymem...
                                              Re: Co na to Revizní komise? 08.08.2016 Jako vsechny podobne diskuse zde na Lezci i tato je a bude nekonecna. Ja nemam jakykoliv problem se
                                                Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 Gratuluji k super odhadu. Normální člověk by půl roku dopředu třeba uvedl 350 nebo 400, možná ti lep
                                                  Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 Díky za zvýšení citačního indexu, musím ovšem upozornit, že se z mé strany jedná pouze o domněnku (n
                                                  Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 Ty jsi úplně mimo a bez základních informací. Tohle je první rok kdy existuje nějaké vicezdrojové fi
                                                    Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 Ještě si zkusím tipnout. Tvoje dítě nebo tréninkový svěřenec obráží všechny závody, ty sedíš někde v
                                                      Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 U14 už máme naštěstí z sebou, ale docela mne mrzí, kam se zbytečně závodní lezení dostalo. Stačí se
                                                    Re: Co na to Revizní komise? 09.08.2016 Problém vidím v tom, že nejsi schopen (nebo ochoten?) o tom uvažovat trochu komplexněji. Píšeš o tom
                                                  bude lip 09.08.2016 Ver ze bude lepe :) makej na tom, tlac na spravna mista, nebud zalezlej pod dekou anonymity a jdi s
                                        Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Jsou mnozi, kteri na svazu zkouseli ptat a pote vznikla takova zajimava a nevidana smernice :). Znas
                                          Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Ono to odkazování na svaz má logiku. Sdružení napíše, že vše poskytlo svazu, svaz napíše, že to s oh
                              Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Aniž bych do věci viděl: tohle je záležitost ČHS. Přesně tohle jsou důsledky odmítnutí směrnice o in
                                Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Aniž bych do věcí viděl: diskutovaná strategie je nákup mrtvejch duší, ale to není ojebávka na členy
                                  Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Honza Bloudek? Jestli ano, tak jsme rád, že jsme opakovaně jako oddíl hlasovali proti jeho zvolení d
                                    Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Krádež je svinstvo, to souhlasím. A vcelku ani nemám problém s odsudkem výše uvedeného postoje, prot
                                      Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 On někdo krade? Dokaž to, jinak jsou to kecy a jděte s tím někam.
                                        Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Abych to upřesnil: nemám problém s tím, že někdo odsoudí můj (výše zmíněnej) postoj. Kterej je takov
                                          Re: Zacni makat a ne plakat 08.08.2016 Jak chceš s takovým viděním světa kolem sebe kázat o morálce?:-)
                                          Re: Zacni makat a ne plakat 09.08.2016 Do prdele. To jsme to dopracovali. Pětadvacet let po pádu komunistický kliky, která si stát přivlast
                                            Re: Zacni makat a ne plakat 09.08.2016 Sranda, jak tady kamenujte honzu, ktery se alespon nebal svuj postoj rict a bez povsimnuti ponechava
                                              Re: Zacni makat a ne plakat 09.08.2016 Já bych řekl, že tento postoj není úplně ojedinělý. Ovšem je otázka, zda na tomto postoji a přístupu
NW grat na GG 02.08.2016 Ahoj, nemate nekdo zkusenosti s cestou NW grat na Grossglockner (nastup ze strany Stuedlhuette)? Stuedlgrat i normalku znam. Srovnani s Stuedlgratem, jisteni, nastup, vybaveni, tipy. Jakekoliv info vitane, neco jsem nasel na webu, ale nic moc. Diky. Drobo
  Re: NW grat na GG 02.08.2016 Jestli je to žebro (jediné) vlevo od Strudlgratu, tak to znám. Je to moc hezký, nejsou tam moc lidi.
    Re: NW grat na GG 03.08.2016 Diky, jo je to to zebro vlevo. Vidim, ze tam nekde budou I nejake borhaky, to potesi a alespon ukaze
      Re: NW grat na GG 03.08.2016 Ahoj. Neber mě teď úplně na stopro. Neznám aktální podmínky (ledovec a ty firnový pole). Lezl jsem p
        Re: NW grat na GG 04.08.2016 Jeste jednou diky, vycerpavajici popis. Tak snad pocasi a podminky na nastupu dovoli.
1
...
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
...
2263
  Re: Spolulezec Web A ono tam neco je?
Viz: http://imgur.com/I26BjQ5 jx void 17:16:54 07.08.2016odpovědět
  Re: Spolulezec Web A je tam gramaticka chyba hned na uvodni strance. 22:55:49 07.08.2016odpovědět
    Re: Spolulezec Web a kdo nema smartfouna, pripadne neni na googlu nebo na xichtoknize, tak neleze.
zustante na preklizce, frikulini. 23:38:00 07.08.2016odpovědět
      Re: Spolulezec Web Spis zustante si na tech vasi peteckach na pisescku a poplacavejte se navzajem po ramenou za uzasne vykony, frikulini! 10:17:55 08.08.2016odpovědět
        Re: Spolulezec Web Tolik emoci pro jeden web :) tomas 10:33:30 08.08.2016odpovědět
          Re: Spolulezec Web Fakt je, že napsat web pro veřejnost, kterej nefunguje, pokud příchozí nemá účet u Google nebo na Facebooku je dost mimo. Respektive zcela mimo. 10:40:35 08.08.2016odpovědět
            Re: Spolulezec Web Web je zdarma a je zcela nevydelecny. Jeho jediny zamer je aby si clovek, ktery si chce zaleztan a nema s kym, mohl najit spolulezce.
Rozumel bych tvym narokum, pokud by se jednalo o komercni projekt, takto mi spise pripominas toto www.youtube.com/watch?v=sHaVqQfMkxY tomas 11:51:21 08.08.2016odpovědět
              Re: Spolulezec Web Soudruh ma pravdu.
Web by se mi hodil, s partakam je to posledni dobou nahnuty. Ale gmail nebo facebook kvuli tomu fakt zaklad nebudu.. Adam 12:34:13 08.08.2016odpovědět
                Re: Spolulezec Web Právě tak jsem to myslel. Je fuk, jestli je to komerce nebo charita. Ale pokud je to omezeno na uživatele Facebooku nebo Google mailu, tak je to podstatný části lezecký veřejnosti k ničemu. Kupodivu (pro některý) on to totiž *fakt* nepoužívá každej. Ani ne každej druhej :)
Takže dost zbytečná práce.
P.S. Tu souvislost s videem na Youtube nějak nevidím. 00:10:30 09.08.2016odpovědět
              Re: Spolulezec Web Vsak cas ukaze jak moc dobre je ignorovat pripominky .. ;) Bud za ne rad, nejhorsi je, kdyz k projektu zadne pripominky nemas.. Rozsirit moznosti prihlaseni mi prijde jako nezbytnost - podivej na vetsinu podobnych webu. Nevim na jakym CMS si to postavil, ale pro vetsinu z nich nejaky modul nebo plugin existuje. a 10:18:52 09.08.2016odpovědět
        Re: Spolulezec Web to vse dokazes vycist z jednoho webu? to je uzasne 11:32:39 08.08.2016odpovědět
          Re: Spolulezec Web Dovedu, no. Nejdriv jsem myslel, ze jde o frikulinske preklizkare, ale pak jsem dosel k prozreni a zjistil jsem, ze to s tema preklizkarema uz je dost ohrane a bude se tedy jednat o jinou skupinu lidi. 11:40:13 08.08.2016odpovědět
    Re: Spolulezec Web Diky za upozorneni tomas 11:28:56 08.08.2016odpovědět
      Re: Spolulezec Web Jsem blbej nebo nevidím. Rád bych se na to podíval ale na tom webu nic není! 10:59:30 09.08.2016odpovědět
        Re: Spolulezec Web Web je moderni. Musis mit IE (ve FF se mi taky nic nezobrazi) Tom 12:36:02 09.08.2016odpovědět
          Re: Spolulezec Web Modernost a IE :D 14:18:06 09.08.2016odpovědět
            Re: Spolulezec Web spis "pro moderni A ie" 14:45:54 09.08.2016odpovědět
  Re: Spolulezec Web Všechny tyhle weby co tě nutí se přihlásit na jiný účet na mě působí dost podivně, až podvodně za účelem zneužití tohoto přihlášení d. 12:47:14 09.08.2016odpovědět
    Re: Spolulezec Web Co blbnes, vsak to chce jen cislo kreditky a CVV kod.. 14:19:29 09.08.2016odpovědět
    Re: Spolulezec Web FB a GOOGLE pouzova OAuth2 protokol, tam bych se bezpecnosti nebal. Horsi je kdyz si bezpecnost musi resit web sam, pokud se prihlasujes jen pomoci jmeno/heslo tak ti tam muze nekdo pustit skript, ktery ti vytvori 1000000 uzivatelu za par sekund, aby si tohle osetril tak nutis uzivatele opisovat necitelne obazky, coz dost lidi odradi. V dnesni dobe je prihlasovani se pres autority jako FB, google, twiter, atd docela samozrejmost 14:53:44 09.08.2016odpovědět
      Re: Spolulezec Web taky je dost běžný kradení identit, obzvlášť na FB.
Stránka která nemá nic jinýho než přihlašovací formulář k jiný službě je fakt divná.
A že to někdo dělá nezištně je hodně naivní d. 15:33:25 09.08.2016odpovědět
        Re: Spolulezec Web To ale michas jablka a hrusky. Pro kradeni idetity tezko pouzijes implementor Oauth2 protokolu. Ten ti poskytne bezne dostupne informace, ktere kazdy vycte z tveho FB profilu. Pokud by ti nekdo kradl identity tak spise pouzije social engineering.
Co se tyce zistnosti, tam je otazka jak by to mohlo byt zistne. Napadaji me pouze 2 veci, budto je web zpoplaneny a nebo jsou na nem reklamy. 15:58:07 09.08.2016odpovědět
          Re: Spolulezec Web Právě že z webu neni vůbec jasný o co autorovi ve skutečnosti jde.
Nikdo neinvestuje svůj čas a peníze, aby někomu jinýmu našel spolulezce :)
Tady jeden aktuální případ na novinkách
https://goo.gl/nHwsii
d. 16:45:16 09.08.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: