Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Bouldry: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Hory: 6.Švihálek 6092 7.Groš 6078 8.Zaoral 5927
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English solidní 28.08.2016 Adam 5. v Arcu, gratuluju, je to borec. Příště zase placka. Akorát nemuseli psát na fcb svazu, že jeho 5. místo bylo "solidní". Když to minule psali o holčině co skončila skoro 40. Tohle je trochu solidnější výkon.
  Re: solidní 29.08.2016 Text komentáře je pro vulgrání, urážlivý nebo nezákonný obsah skrytý.
Návrat po zranení 27.08.2016 Po zranění (natažený postranní vaz) se budu doufám brzy vracet více jak po měsíci k lezení. Tipy na cviky, posilování, tréning, trenéry... ??? Momentálně sem měsic v ortéze a začnu pomalu rozhýbávat koleno-nohu.
  Re: Návrat po zranení 29.08.2016 Dávat tipy na dálku, aniž by tě někdo viděl, je dost blbost. Každý tělo je jiný a každý zranění je j
Kreta 27.08.2016 Nemate prosim zkusenosti s lezenim na Krete? Dekuji velice
  Re: Kreta 29.08.2016 Helčo, kdybys chtěla vidět docela pěkný fotky z lezeckejch oblastí na Krétě pro představivost zde:
Pruvodce Sardinie - vicedelky 27.08.2016 Zdar, nemáte náhodou někdo průvodčika na vícedélky v Sardinii v pdf-ku? Idealně aktualního Pietra di Luna / Multi Pitches. Předem díky za vše.
odvoz 25.08.2016 ahoj
mam na nedeli pri zpatecni ceste s festivalu v teplicich nad metuji 4 volne mista v aute smer praha.budu odjizdet kolem 14 hodiny.
pokud ma nekdo zajem tak volejte na 739054464 a nebo ve skolni jidelne se ptejte na kuchare pavla
šlóf na dachsteinwartehütte 25.08.2016 dotazec: při telefonátu na dachteiwartehütte a pokusu zamluvit šlóf (při očekávaném nestihnutí lanovky) bylo řečeno, že jest beznadějně plno. můžu tomu rozumět dvěma způsoby: 1. traumbergwetter hlášený na víkend je natolik traumózní, že jsme volali s kříž
  Re: šlóf na dachsteinwartehütte 25.08.2016 No přišli jsme tam kolem půl pátý odpoledne a chtěli jsme tam přechrápat bez rezervace. Byli jsme po
  Re: šlóf na dachsteinwartehütte 26.08.2016 Pri 12 mistech je kazdy wetter traumozni. Holt si budes muset jeste na stary kolena maknout. :-)
    Re: šlóf na dachsteinwartehütte 26.08.2016 no, snad stihneme, kdyžtak uděláme psí voči a pučej nám ke stolečku na terasu aspoň psí deku nebo st
      Re: šlóf na dachsteinwartehütte 26.08.2016 Něco v jižním Dachu?
        Re: šlóf na dachsteinwartehütte 26.08.2016 rodinná výprava na nejlehčí z klasik, bez ambicí na nejrychlejší čas sezóny.
          Re: šlóf na dachsteinwartehütte 26.08.2016 Romanticky to je s prespanim v jeskyni.
            Re: šlóf na dachsteinwartehütte 29.08.2016 I se stihnutím předposlední lanovky to bylo romantický až dost.
              Re: šlóf na dachsteinwartehütte 29.08.2016 "Nejlehčí z klasik", tím myslíš Pichlweg? Můžu se zeptat, jak to tam je s orientací, jiště
                Re: šlóf na dachsteinwartehütte 29.08.2016 pichla osobně neznám, lezli jsme perner-pfannl. je to tedy možná třetí nejlehčí cesta v südwandu, je
                Re: šlóf na dachsteinwartehütte 30.08.2016 Cus,
lezl jsem to loni. Nastup je k nalezeni v pohode. Nejspis bude i letos pres snehovy pol
                  Re: šlóf na dachsteinwartehütte 30.08.2016 Tam těsně nad kotlem v sekci Gratzacken asi bloudí každý.
  Re: šlóf na dachsteinwartehütte 29.08.2016 Nemohl bys to přeložit do češtiny?
        Re: šlóf na dachsteinwartehütte 29.08.2016 Ne že bych se snad chtěl nějak chválit či vyvyšovat nebo tak nějak, ale jinak píše teta Agáta a jina
          Re: šlóf na dachsteinwartehütte 29.08.2016 Ale jasně. Jenže on to bohužel na tom elektronickým papíře vidí každej... a ty následky, pokud jde o
            Re: šlóf na dachsteinwartehütte 29.08.2016 Sorry, podpis. (I když je to asi zjevný.) Já si sem zjevně fakt odvykl psát :)
              re: 29.08.2016 lukas napsal dotaz srozumitelne, stylisticky zajimave a bez pravopisnych chyb. a to uz vyzaduje umen
                Re: re: 29.08.2016 Nechci to tady – mimo téma – natahovat, ale zkus se někdy podívat do nějaké knížky o typografii (neb
                  Re: re: 30.08.2016 Souhlas. Dobře napsaný dotaz je takový, kde při letmém pohledu čtenář ihned ví, která bije. Výše zmí
                  Re: re: 30.08.2016 Asi je zbytečné rozvádět to tu, ale nešť.
Četl jsem dneska 3 texty na lezeckých webech, které
                    Re: re: 30.08.2016 Já to mám jinak, když někdo nepoužívá velká písmena OK, možná nevychodil základní školu, nenaučil se
                      Re: re: 31.08.2016 Nezapomeňte holoubci, až budete příště posměšně glosovat mezititulky, krátké odstavce, klisničky a
                        Re: re: 31.08.2016 Ty ale nejak spatne neses, ze lidi nad tvymi vytvory neuslintavaji. Ale vysoke mineni o sobe mas, o
                          Re: re: 31.08.2016 Vždyť ta Lukasova odpověď není psaná rozhořčeně, naopak. Je v ní zase humor.
                            Re: re: 31.08.2016 Vidíš. To je důkaz, jak je lidský vnímání rozdílný. Já si zrovna dneska říkal, že si najdu L. adresu
                              Re: re: 01.09.2016 Jo, máš pravdu, dá se to číst i jako rozhorlená reakce, ale obraty jako "slibuju před modrou ob
                              Re: re: 01.09.2016 to, že augerechnet pro Tebe je můj trapně manýristický styl plný germanismů a pojizerského dialektu
                                Re: re: 01.09.2016 Bych sam sebe a svou tvorbu tak neprozival.. ;) Rozumi ti samosebou uplne vsichni, jen to proste hod
                                Re: re: 01.09.2016 :))))))))
No řekl bych, že šedá kůra mi funguje v zásadě furt stejně, jen z ní zaznamatelně v
Foto dne 25.08.2016 Nádherná fotka. Jako bych tam stál.
Salamandra - nová oblast na Vtáčniku 24.08.2016 Na slovenském Vtáčniku vznikla nová lezecká oblast Salamandra - goo.gl/sqkmEz Na otvíračku můžete přijet 3.9.2016, píše web nahrane.org. Krom lezení si přibalte i kola. Bomba zpráva!
Tisá - začátečník 23.08.2016 Poraďte mi prosím pár cest v Tisí na první tahání na písku. Něco kde se dá dobře zakládat a nehrozí podlaha ještě před prvním kruhem :)
  Re: Tisá - začátečník 23.08.2016 Podlaha pod prvním na písku hrozí vždy.
    Re: Tisá - začátečník 23.08.2016 co databáze na horosvaz.cz ;-)
  Re: Tisá - začátečník 23.08.2016 Stando, nech toho!
:)
  Re: Tisá - začátečník 23.08.2016 dobrý by bylo mít někoho zkušenějšího k sobě, tady těžko radit...nicméně když jinak nedáškk zkus něc
    Re: Tisá - začátečník 23.08.2016 btw: on ten žlutej vrtulník do Tisý lítá celkem často a ne jen tak pro nic za nic.
      Re: Tisá - začátečník 24.08.2016 tak samozřejmě je s nim do Ústí rychlejší než busem
  Re: Tisá - začátečník 24.08.2016 doporučil bych solivou cestu V na cimbuří (madlovacka a po ceste troje tutovy hodiny),
naprot
    Re: Tisá - začátečník 24.08.2016 Super, dík!
    Re: Tisá - začátečník 24.08.2016 zelený zázrak si užije - hlavně pokud má menší rozpětí :)
    Re: Tisá - začátečník 24.08.2016 za 4 s kruhem je ještě třeba deflorace a meliorační
    Re: Tisá - začátečník 24.08.2016 Jizni cesta na Kozlikuv masiv je psana za V, ale jsou v ni sedmove kroky. Zacatecnikovi bych ji nedo
  Re: Tisá - začátečník 24.08.2016 koukni ke mě do deníku, z Tisé tam něco je a vše je lezitelné, když tak napiš mail. Ahoj
Lezenie Korfu 23.08.2016 Ahojte, bol niekto na Korfu liezť? Viete o nejakých oblastiach na Korfu, kde sa lezie? Díky
1
...
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
...
2263
Návrat po zranení Po zranění (natažený postranní vaz) se budu doufám brzy vracet více jak po měsíci k lezení. Tipy na cviky, posilování, tréning, trenéry... ??? Momentálně sem měsic v ortéze a začnu pomalu rozhýbávat koleno-nohu. Martin297 23:12:35 27.08.2016odpovědět
  Re: Návrat po zranení Dávat tipy na dálku, aniž by tě někdo viděl, je dost blbost. Každý tělo je jiný a každý zranění je jiný, i když jde o stejnou diagnózu. Univerzální tip je vyhledat *dobrého* fyzioterapeuta. Když napíšeš, odkud jsi, třeba ti někdo poradí (rozdíl mezi podprůměrným a dobrým fyzioterapeutem je asi deset světelnejch let). Robert 10:50:50 29.08.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: