Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezečky Ocun Ozone QC 05.09.2016 Ahoj,
jelikož přemýšlím o koupení lezeček Ocun Ozone QC, chtěl bych se zeptat jaké s nimi máte zkušenosti (nejlépe na písku). Díky za odpověď
  Re: Lezečky Ocun Ozone QC 07.09.2016 do spár nic moc (v širočinách jsou každé nízké naprd, u sucháčů navíc rychle prodřeš pásky se zapíná
  Re: Lezečky Ocun Ozone QC 07.09.2016 Neleze v nich na pisku Ondra Benes? Ja je teda na noze ani nikdy nemel, ale dle popisu bych to spis
    Re: Lezečky Ocun Ozone QC 11.09.2016 Pochybuju že by Beneš lezl v Ocun lezkách. Ten spíš fasuje La Sportivu...
Jinak záleží co př
      Re: Lezečky Ocun Ozone QC 11.09.2016 Leze v Ocun lezkach, Ocun ho sponzoruje...
        Re: Lezečky Ocun Ozone QC 11.09.2016 ten teda dopadnul...
          Re: Lezečky Ocun Ozone QC 11.09.2016 Nespustis ted, doufam, tu o tech Triopech ..
      Re: Lezečky Ocun Ozone QC 12.09.2016 Leze v Ocúnech už cca 1 rok a pochvaluje si je.
        Re: Lezečky Ocun Ozone QC 13.09.2016 to teda moc nechápu když před tím lozil La Sportivy... :-O
          Re: Lezečky Ocun Ozone QC 14.09.2016 Jestli není na čase si přestat nechat blbnout hlavy v Hudysportech o vyzkoušet Ozone, Oxi, Diamondy.
            Re: Lezečky Ocun Ozone QC 14.09.2016 Jj, diamondy si na sportovky na vapne nemuzu vynachvalit. Jen my teda vic sedely ty modre od RP.
    Re: Lezečky Ocun Ozone QC 11.09.2016 Měl jsem je jednou a klidně bych si je koupil zase. Na malý stupy dobrá, na písek chce trochu rozléz
  Re: Lezečky Ocun Ozone QC 11.09.2016 Jsou to velmi tvrde lezecky. Na pisku vice nez ustavani malych jebek budes resit ustavani rajbasu a
  Re: Lezečky Ocun Ozone QC 11.09.2016 Po tom co sa rozlezu su dobre aj na rajbaky, nove su hodne tvrde. Skrceny palec v sparach nic moc, z
foto dne - prenaseni vahy 05.09.2016 Na to prenaseni vahy v VIIb rajbu by to chtelo spis premagovat lezecky, ne? Tak snad s pristim fotem...
  otázka WEBMASTERůM 05.09.2016 To máte tak málo fotek, že musíte na fotku dne dávat mágistu co leze toprope v oblasti, kde je obojí
    Re: otázka WEBMASTERůM 05.09.2016 Ja nevim, ale top rope imho neleze a kdovi, co v tom pytliku ma. Moc bile ruce nema a skala kolem vy
      Re: otázka WEBMASTERůM 05.09.2016 Asi tak ;). Nekdo holt pri kydani hnoje radeji zavre oci aby mu nahodou neco to kydani nepokazilo.
      Re: otázka WEBMASTERůM 05.09.2016 Brát si mágo do VIIb může fakt jen někdo, kdo zatím leze prd a ještě to nemá v hlavě srovnaný.
        Re: otázka WEBMASTERůM 06.09.2016 He he... Pokud si nekdy lezl na pisku, tak asi vis, ze neni od veci si obcas do nejakyho kruhu dat n
          Re: otázka WEBMASTERůM 06.09.2016 Máš pravdu. Mluví ze mě alergie na to, když vidim lidi prášit v klasikách, specielně v lehkejch klas
            Re: otázka WEBMASTERůM 06.09.2016 Nerekl bych, ze jde o zlehcovani. Spis jde o nechut odsuzovat na zaklade nepodlozenych domnenek. U s
              Re: otázka WEBMASTERůM 07.09.2016 Zlehčováním jsem měl na mysli usnadňování lezeckého pohybu mágem a dalšími věcmi, které degradují ce
        Re: otázka WEBMASTERůM 06.09.2016 Na TR na 100% neleze, cesta traverzuje přes ty kyzy doleva ke kruhu, který tam je vidět ... Velmi zá
        Re: otázka WEBMASTERůM 06.09.2016 Nevim proč by to neměl mít srovnaný, třeba to má srovnaný až až a proto leze s mágem :) Ale každopád
    Re: otázka WEBMASTERůM 05.09.2016 Co maga a TR... Ale mazec je, ze si pri tom jeste vysekava stupy a chyty. Prase jedno!
    Re: otázka WEBMASTERůM 06.09.2016 tak to radši nejezdi do Tisý - na Pevnosti (ta VI v pravo) a Vyhlídce (asi Glum) někdo řádil jak bíl
    Jak to víš? 06.09.2016 Hele, jak víš, že v tom dotyčný má mágo? Co když tam má třeba jen trochu prachového písku?
    Re: otázka 06.09.2016 Jo pošli.
      Re: otázka 07.09.2016 až ji smáznete, pošlu :-)
        Re: otázka 08.09.2016 Jsem rad, ze lezec nevychazi vstric pozadavkum lidi, kteri se vsem snazi vnutit to sve.
          Re: otázka 08.09.2016 On tu někdo něco nutil? Jen nabídka, na kterou přišla dobrovolná reakce...ale klukům je nějaká filos
            Re: otázka 08.09.2016 No nejlepe se etika a filosofie hodnoti od stolu pohledem na fotku.. :)
              Re: otázka 08.09.2016 mluvis trochu stereotypne o necem jinem, uz nereaguju.
                Re: otázka 08.09.2016 Ha ha, rika clovek, co tu porad dokola mele tu samou pisnicku..
  Re: foto dne - prenaseni vahy 05.09.2016 Mě by spíš zajímalo co je to za cestu, než ty blbý kecy okolo...
  Re: foto dne - prenaseni vahy 06.09.2016 doost lidi nosi pytel a mago v nem nema... ma tam treba pisek... nekdo lahvace... Lamo :D
    Re: foto dne - prenaseni vahy 06.09.2016 nekdo jo, ale moc jich neni, neboj
      Re: foto dne - prenaseni vahy 06.09.2016 asi tak...
        Re: foto dne - prenaseni vahy 06.09.2016 to nevíte že je to nejlepší kapsička na cigarety, ach ty nekuřáci :-)
          Re: foto dne - prenaseni vahy 08.09.2016 Zakladatel diskuse je zas další blb, co potřebuje rozvádět téma jako je mágo na písku... už to tu by
            Re: foto dne - prenaseni vahy 08.09.2016 rikat to lidem u skaly je jedna vec a resit to verejne je vec druha. Oboji ma smysl, ale samozrejme
              Re: foto dne - prenaseni vahy 08.09.2016 A chces debatovat o TR do pulky steny v ceste ktera traverzuje ci o tom magu, ktere nikde neni videt
                Re: foto dne - prenaseni vahy 08.09.2016 Nechci debatovat o nicem. Vlakno jsem nezalozil, nabidku webmasterum jsem ucinil a tim to pro me kon
                  Re: foto dne - prenaseni vahy 08.09.2016 Nejlepsi cesta proti balastu je prestat ho sam vytvaret..
Ostaš - UFO 05.09.2016 Čau,
po inventuře vybavení po víkendovém (3.-4.9.) lezení na Ostaši sem zjistil, že mi chybí ufo.
Tuším, že zůstalo v sobotu někde v Dolním labyryntu v okolí Kočičího hradu.
Nepotkal ste ho někdo?
kontakt: 732 673 316
  Re: Ostaš - UFO 05.09.2016 nedá mi to, ale
UFO prý letělo ve výšce 100m nad Kočičákem a blikalo :-)
sorr
Princezny Guvernantka 04.09.2016 V pátek jsme se snažili vylézt Rozporuprázdnou cestu na Princezny (Adršpach, Království, hned pod Králem). Vylezli jsme na východní vrchol souvěží. Ve vrcholovce vedené německy bylo napsáno "Gouvernante". V průvodci ani na webech které mě
  Re: Princezny Guvernantka 05.09.2016 Guvernantka (Komorná) je skutečně poměrně nově pojmenovaný vedlejší vrchol Princezen. Takových novýc
Expresky 03.09.2016 Zdar,
v úterý zůstaly po kamarádově pádu v Kubáskově cestě v Josefovském údolí v Krase viset dvě presa. Kdyby se našla dobrá duše která by mi je vrátila budu vděčnej a odměna je samozřejmě jistá! ;)
tel: 731276227
Dík!
  Re: Expresky 03.09.2016 Pád v Kubáskovi? Snad to nebylo v horních plotnách, kde jsou velké odlezy a vše dobře dopadlo.
Trenér 03.09.2016 Ahoj, jak tak koukam po lezci a diskuzich... Venuje se v CR nekdo treninku a trenovani opravdu profi? Tzn ma vysledky a je v tom dobrej? Mate nekdo osobni zkusenost reknu na urovni 8b a vys?
  Re: Trenér 03.09.2016 se podívej kdo je u nás nejlepší a kdo má cesty za 8b a výš. takový tu jsou, tak ti asi tu zkušenost
    Re: Trenér 03.09.2016 8b a výš už není žádná prcka, jedno, max. 2 má pár lidí, těch, co by to lezli opakovaně bohužel u ná
      Re: Trenér 03.09.2016 Většina lidí co lezou 8b a výš pravidelně se trénují sami, možná za občasné konzultace.
    Re: Trenér 03.09.2016 Ja se ptal na trenera.. ne na lidi co lezou 8b.. Jestli je to dotaz jak od petiletyho nevim. Fakt go
      Re: Trenér 03.09.2016 Myslím,respektive jsem zaslechl,že plzeňáci co letos zbombili nějáký 10 a 10-/10 v Juře měli v zimě
        Re: Trenér 03.09.2016 Já znám minimálně dva lidi co pravidlně "bombí" 8c a na trenéry zvysoka...
        Re: Trenér 05.09.2016 Bez pochyb. Skoda, ze tak taky nevyradil reprezentaci ;).
      Re: Trenér 04.09.2016 Asi by se dalo vyjít i z toho, kdo trénuje lidi kteří mají nějaký slušný výsledky na závodech. Což j
      Re: Trenér 04.09.2016 ještě trénuje honza kareš, eliška karešová, čaj...trenéři se najdou
  Re: Trenér 04.09.2016 Hele, spokoj se s tim ze lezeni zatim nastesti neni jako fotbal nebo hokej, zajed nekam na stenu neb
    Re: Trenér 04.09.2016 A to fakt jako stačí jenom je na skály? Nevěřím!
      Re: Trenér 04.09.2016 Delas dobre. Rady jako ta vyse vetsinou davaji lidi, kteri lezou total hovno ...
        Re: Trenér 04.09.2016 Ahoj, no na českým písečku to asi není nijak slavné. Představ si nějakou kvalitní dvojici vzdělaných
          Re: Trenér 04.09.2016 Popsal jsi to hezky, to je přesně to, proč by každý, kdo uvažuje o tréninku, měl nejdříve nastudovat
    Re: Trenér 04.09.2016 6a? Chlapce ja se ptal na 8b a 8c.. vim, ze pro urcitej typ lidi je od 7a nahoru vsecko stejne tezky
      Re: Trenér 04.09.2016 Ty jsi vtipálek. Nemyslíš si, že kdyby někdo takový byl, tak že by se o něm obecně vědělo a byl by z
        Re: Trenér 04.09.2016 Pár dalších jmen už tu padlo. A zcela obecně, kdo má práce dost a času málo (nejen v trenérství, v j
          Re: Trenér 04.09.2016 To určitě ano, ale pokud by někdo byl tak dobrý, že připravuje lezce tak, že získávají medaile, tak
            Re: Trenér 04.09.2016 Stejne mam dojem, ze lezeckymu treninku za ucelem obzivy se v CR venuje pouze sablonova Helena Lipen
              Re: Trenér 05.09.2016 Toť otázka. Podívej se na výsledkové listiny a poptej se, kde dotyční trénují a s kým. Lidé z týmu L
                Re: Trenér 05.09.2016 Toto je přesné. Není totiž umění udělat z talentovaného děcka 8ačkaře. Umění je udělat z naprostého
              Re: Trenér 05.09.2016 Výsledky na úrovni ČR nevypovídají o ničem. Soustavně se na Lezci omílá, jak dopadá stávající česká
                Re: Trenér 05.09.2016 Jeden z lidí,který má dost slušný povědomí a zároveň výsledky je Andrej Chrastina.Akorát ho živí výr
závody 03.09.2016 Ahoj,chtěl bych začít lízt zavodně a chci se zeptat jestli mám šanci na nějáké solidní výsleky(samozřejmě bych začal intenzivněji trénovat).Je mi 15 let,lezu 2 roky tak jednou týdně,obtížnost okolo 7 UIAA a strašně mě to baví :D.Díky moc za odpovědi
  Re: závody 03.09.2016 Na českou scénu to stačí, klidně začni, medaile z ČP/MČR budou. Ale s úspěchy na poli mezinárodním m
    Re: závody 03.09.2016 Jdi do toho. Kecy ze uz jsi na to starej jsou pitomosti. Uspech zalezi na mnoha okolnostech. Ale zar
      Re: závody 03.09.2016 Jdi do toho, naše repre jezdí na svěťáky pro poslední místa(ne všichni jen ti vyvolení) a svaz jim p
        Re: závody 03.09.2016 Sice to s tím nesouvisí, ale je to pravda. Ve tvém věku řada lidí kvůli přístupu ČHS a chybějící pod
          Re: závody 03.09.2016 Podle mého názoru bez šance. Nepomůže ti ani Lipenská.
            Re: závody 04.09.2016 Boha jeho, jen podle věku se to nedá říct. Přesně jak píše lrh (a pokud je to Hroza, tak ten ví, o č
  Re: závody 03.09.2016 Ahoj Honzo, jsi z Prahy? kdyztak napis na mail mattyasurban@gmail.com (jo, dve t) nebo si me radsi p
    Re: závody 04.09.2016 Kontaktuj Kubu Konečného.Leze teprve 4 roky a už je mistr Evropy a leze 8c!A zmákl to i bez trenéra
      Re: závody 06.09.2016 Asi tak...:-)
      Re: závody 07.09.2016 Kuba Konecny to nema "jen z lezeni" ...
      Re: závody 08.09.2016 Při této porci lezení by sis s rozumnými výkony ani neškrtnul.
  Re: závody 07.09.2016 Tak s obtížností 7 asi moc ne :D Jinak jestli tě to baví, není pro tebe problém lézt 3x - 4x týdně.
Finale ligure 02.09.2016 Ahoj, nevíte někdo jak to teď vypadá ve Finale? jestli je vše při starém a kemp pod monte Cucco funguje? Díky
  Re: Finale ligure 02.09.2016 jjj
    Re: Finale ligure 12.09.2016 Od 31.8. probiha v kempu rekonstrukce parkoviste a dalsich casti (socialni zarizeni), takze netece v
Našla se HMSka 02.09.2016 Ahoj lezci a lezkyně, včera 1.9. jsme s přítelem našli na Branických skalách (Dolní plotna) v topu jedné cesty HMSku, která zjevně někomu patři a asi ji tam zapomněl. Vzali jsme ji s sebou...doufám, že se o ni někdo přihlásí :) vypadá, že tam byla jen krá
Kreta 02.09.2016 Ahoj,
nevíte o nějakém ubytování či spaní i ve stanu
(kemp) na Krétě blízko Heraklionu, Kapetanii a Agiofarangu? A popřípadě Plakias. Dík
  Re: Kreta 02.09.2016 Ahoj,
v Plakiasu je super Hostel "
  Re: Kreta 02.09.2016 V Plakiasu je i kemp. Dá se spát i pod stanem kus od Plakiasu na pláži Aumoudi. Před dvěma lety tam
  Re: Kreta 02.09.2016 V Plakiasu je i kemp. Dá se spát i pod stanem kus od Plakiasu na pláži Aumoudi. Před dvěma lety tam
1
...
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
...
2263
Ostaš - UFO Čau,
po inventuře vybavení po víkendovém (3.-4.9.) lezení na Ostaši sem zjistil, že mi chybí ufo.
Tuším, že zůstalo v sobotu někde v Dolním labyryntu v okolí Kočičího hradu.
Nepotkal ste ho někdo?
kontakt: 732 673 316 Marťásek 11:51:32 05.09.2016odpovědět
  Re: Ostaš - UFO nedá mi to, ale
UFO prý letělo ve výšce 100m nad Kočičákem a blikalo :-)
sorry ale nešlo odolat DP 13:09:02 05.09.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: