Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230766 cest
Nové přelezy:
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+

Stěny
ZŠ Kladruby - Kladruby
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
Skatepark - Jablonec Nad Nisou

Prodejny
HUDYsport - Strakonice
HUDYsport - Mladá Boleslav
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 začátečník09.09.2016
zdar,hledám někoho kdo by měl čas a trpělivost na začátečníka,je mi 30 jsem pohodář z OSTRAVY,vybavení mám,zkušenosti ne :)
 Re: začátečník10.09.2016
Doporucuju si vygooglit, popr. najit webu horosvazu horolezecky oddily z okoli. Akorat budou zacinat

 Problemy s ramenem08.09.2016
Cau, vim ze se tu o ramenu a rotacni manzete psalo hodne. Jednu dobu jsem tim trpel a zacal jsem s kompenzacnimi cviky, ktere opravdu pomahaji. Nicmene tohle leto jsem lezl hlavne v horach a nebyla moc motivace jeste do toho provadet kompenzacni cviceni a
 Re: Problemy s ramenem08.09.2016
Ahoj, já jednu dobu hodně tahal železo a přesně Animal Flex jsem bral (kopa polykání). Bral jsem to
 Re: Problemy s ramenem08.09.2016
Měl jsem problémy s rameny, přetížení, úraz. Problémy zmizely spolu s odstraněním svalové dysbalance
  Re: Problemy s ramenem09.09.2016
1 - potrebujes dobrou diagnostiku od profika
2 - pak se uvidi. je mozny ze sis neco nacal tak
 Re: Problemy s ramenem08.09.2016
Souhlas s Bídou. A nic ti nenahradí, když pochopíš mechaniku svýho problému (kterej může bejt často
  Re: Problemy s ramenem08.09.2016
Jj alavis prej šlape, ale jen ten pro koně, ne ten pro psy a kočky :-D
   Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Bído chci o Alavisu něco na PVC!!! :D
    Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Tak si napiš na PVC, třeba to tam dají ještě jednou.
  Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Jo jede se alavis ve velkym.

Co mam od kamose veterinare: "jestli si myslim, ze
   Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Alavis pro koně jsem začal brát právě taky na problémy s ramenem. Zdá se, že docela funguje, i když
    Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Copa klisnička, copa fenka, ale vem si, že si ti začne zdát o kočičce. To už ja fakt moc :-D
  Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Dik!

To Indy: Pred par mesici jsem byl u ortopeda (udelal mi RTG, sono i NMR) a vylo
   Re: Problemy s ramenem09.09.2016
nenapíšeš, aké cviky cvičíš? alebo link na ne?
    Re: Problemy s ramenem09.09.2016
No jo, sorry :) Tady
  Re: Problemy s ramenem10.09.2016
Taky jsem si dal jednu kuru. Konzultoval jsem to s ortopedy. Zaver byl ten (pokud to apriori neodmit
 Re: Problemy s ramenem09.09.2016
alavis triple blend beru taky, asi dobrý, ale nemůžu se ted zvavit bolavyho lokte. někdy to chce dát
  Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Beru taky a kopýtka jedna radost. Ale vážně je nějaký důvod pro ty pauzy vždy po dvou měsících? Treb
   Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Takže pánové, zaujal mě v diskusi řešený Alavis triple blend pro koně, protože klouby mám špatné. No
    Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Spousta lidi s tim sracem pro kone resi prachy. Ten tvuj Complex 6 activ je na 2 mesice za 650, ten
    Re: Problemy s ramenem10.09.2016
když sem byl u svýho obvodáka, tak mi to taky doporučoval. není v tom nic špatnýho. glukosaminsulfát
    Re: Problemy s ramenem10.09.2016
alavis i complex jsou výživové doplňky a podléhají v podstatě stejným schvalovacím procedurám k regi

 Pojištění - dotaz07.09.2016
Chci vzít kámoše na pár dnů do Rakouska nad 3000m. Nemá žádné celoroční horolezecké pojištění. Tak se chci zeptat, jestli nemá někdo zkušenosti s připojištěnm do zahraničí do horolezeckého (vysokohorského) terénu vč. záchrany vrtulníkem. U koho, na kolik
 Re: Pojištění - dotaz07.09.2016
rozhodne alpenverein
  Re: Pojištění - dotaz07.09.2016
Mam pocit ze Alpverein lze jen na cely rok, kdežto to nový pojištěni od Uniqy pres CHS jde treba jen
 Re: Pojištění - dotaz08.09.2016
Nevím za kolik je teď komerční pojištění se všemi okolnostmi jako AV (vyhledávání i bez zranění atp)
  Re: Pojištění - dotaz08.09.2016
Pojištění záchrany bez zdravotní indikace je možné jen přes AV.
Záchranu vrtulníkem z horole
   Re: Pojištění - dotaz09.09.2016
Asi před rokem jsem to řešil taky a dospěl jsem k tomu, že bez zdravotní indikace bude plnit i UNIQA
 Re: Pojištění - dotaz08.09.2016
Zavolej si a zjisti si co presne kryji rizikove sporty u AXA, mozna vam to bude stacit - zalezi co h
  Re: Pojištění - dotaz08.09.2016
Rika mi ted kolega, ze kdyz si uzavres AV ted na 2017, mas tento rok zdarma. Over si to ale vypada t
   Re: Pojištění - dotaz12.09.2016
Pokud si kupuješ členství poprvé, můžeš si ho koupit na rok 2017 s platností už od 1.9.2016 tak to b
    Re: Pojištění - dotaz12.09.2016
septemberaktion pre novych je uz tak dlho, ze si ani ja nepamatam
 Zníčko vs. semínko07.09.2016
Dnes ráno jsme s kolegou v kanceláři u zdravé snídaně zavedli diskuzi na téma rozdílu mezi zrníčkem a semínkem. Nedopátrali jsme se k žádnému rozumnému vysvětlení ani za pomoci pana googla. Je to pouze krása čestiny a pojmenování toho samého dvěma výrazy?
 Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
Zrno je v klasu, semeno v plodu?
  Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
Zrno je ve voku.
 Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
Zrníčko (zdrobnělina od zrní) je semeno obilí (ev. travin). Význam může ale být i přenesený (třeba z
  Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
... živočichů...
 Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
Zrnicko udrzi jen dobrej lezec, seminko kde kdo, ani bych se s tim snad nechlubil.
 Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
zdaleka neni vysadou cestiny.
grain x seed
  Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
Těžká debata... Zřejmě slušná práce.

 Nocležiště v Sasku05.09.2016
Pod Falkensteinem je legální bivakovací místo pro horolezce. Prý existují i další. Ale asi neumím dobře googlit, nepodařilo se mi zjistit, kde se nacházejí. Nemáte prosím někdo tip, kde se o takových místech v Sasku informovat? Díky!
 Re: Nocležiště v Sasku05.09.2016
Koukni sem:
  Re: Nocležiště v Sasku06.09.2016
Vřelé díky!
  Re: Nocležiště v Sasku06.09.2016
dobrej link. Diky.
  Re: Nocležiště v Sasku06.09.2016
seznam povolených Boof (ty mimo I.zónu) najdeš i na oficiální stránce NP
   Re: Nocležiště v Sasku07.09.2016
ale nejsou tam, ani na tom prvním odkazu všechny - zaplaťpámbu

 Lezečky Ocun Ozone QC05.09.2016
Ahoj,
jelikož přemýšlím o koupení lezeček Ocun Ozone QC, chtěl bych se zeptat jaké s nimi máte zkušenosti (nejlépe na písku). Díky za odpověď
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC07.09.2016
do spár nic moc (v širočinách jsou každé nízké naprd, u sucháčů navíc rychle prodřeš pásky se zapíná
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC07.09.2016
Neleze v nich na pisku Ondra Benes? Ja je teda na noze ani nikdy nemel, ale dle popisu bych to spis
  Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Pochybuju že by Beneš lezl v Ocun lezkách. Ten spíš fasuje La Sportivu...
Jinak záleží co př
   Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Leze v Ocun lezkach, Ocun ho sponzoruje...
    Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
ten teda dopadnul...
     Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Nespustis ted, doufam, tu o tech Triopech ..
   Re: Lezečky Ocun Ozone QC12.09.2016
Leze v Ocúnech už cca 1 rok a pochvaluje si je.
    Re: Lezečky Ocun Ozone QC13.09.2016
to teda moc nechápu když před tím lozil La Sportivy... :-O
     Re: Lezečky Ocun Ozone QC14.09.2016
Jestli není na čase si přestat nechat blbnout hlavy v Hudysportech o vyzkoušet Ozone, Oxi, Diamondy.
      Re: Lezečky Ocun Ozone QC14.09.2016
Jj, diamondy si na sportovky na vapne nemuzu vynachvalit. Jen my teda vic sedely ty modre od RP.
  Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Měl jsem je jednou a klidně bych si je koupil zase. Na malý stupy dobrá, na písek chce trochu rozléz
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Jsou to velmi tvrde lezecky. Na pisku vice nez ustavani malych jebek budes resit ustavani rajbasu a
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Po tom co sa rozlezu su dobre aj na rajbaky, nove su hodne tvrde. Skrceny palec v sparach nic moc, z

 foto dne - prenaseni vahy05.09.2016
Na to prenaseni vahy v VIIb rajbu by to chtelo spis premagovat lezecky, ne? Tak snad s pristim fotem...
 otázka WEBMASTERůM05.09.2016
To máte tak málo fotek, že musíte na fotku dne dávat mágistu co leze toprope v oblasti, kde je obojí
  Re: otázka WEBMASTERůM05.09.2016
Ja nevim, ale top rope imho neleze a kdovi, co v tom pytliku ma. Moc bile ruce nema a skala kolem vy
   Re: otázka WEBMASTERůM05.09.2016
Asi tak ;). Nekdo holt pri kydani hnoje radeji zavre oci aby mu nahodou neco to kydani nepokazilo.
   Re: otázka WEBMASTERůM05.09.2016
Brát si mágo do VIIb může fakt jen někdo, kdo zatím leze prd a ještě to nemá v hlavě srovnaný.
    Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
He he... Pokud si nekdy lezl na pisku, tak asi vis, ze neni od veci si obcas do nejakyho kruhu dat n
     Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
Máš pravdu. Mluví ze mě alergie na to, když vidim lidi prášit v klasikách, specielně v lehkejch klas
      Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
Nerekl bych, ze jde o zlehcovani. Spis jde o nechut odsuzovat na zaklade nepodlozenych domnenek. U s
       Re: otázka WEBMASTERůM07.09.2016
Zlehčováním jsem měl na mysli usnadňování lezeckého pohybu mágem a dalšími věcmi, které degradují ce
    Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
Na TR na 100% neleze, cesta traverzuje přes ty kyzy doleva ke kruhu, který tam je vidět ... Velmi zá
    Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
Nevim proč by to neměl mít srovnaný, třeba to má srovnaný až až a proto leze s mágem :) Ale každopád
  Re: otázka WEBMASTERůM05.09.2016
Co maga a TR... Ale mazec je, ze si pri tom jeste vysekava stupy a chyty. Prase jedno!
  Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
tak to radši nejezdi do Tisý - na Pevnosti (ta VI v pravo) a Vyhlídce (asi Glum) někdo řádil jak bíl
  Jak to víš?06.09.2016
Hele, jak víš, že v tom dotyčný má mágo? Co když tam má třeba jen trochu prachového písku?
  Re: otázka06.09.2016
Jo pošli.
   Re: otázka07.09.2016
až ji smáznete, pošlu :-)
    Re: otázka08.09.2016
Jsem rad, ze lezec nevychazi vstric pozadavkum lidi, kteri se vsem snazi vnutit to sve.
     Re: otázka08.09.2016
On tu někdo něco nutil? Jen nabídka, na kterou přišla dobrovolná reakce...ale klukům je nějaká filos
      Re: otázka08.09.2016
No nejlepe se etika a filosofie hodnoti od stolu pohledem na fotku.. :)
       Re: otázka08.09.2016
mluvis trochu stereotypne o necem jinem, uz nereaguju.
        Re: otázka08.09.2016
Ha ha, rika clovek, co tu porad dokola mele tu samou pisnicku..
 Re: foto dne - prenaseni vahy05.09.2016
Mě by spíš zajímalo co je to za cestu, než ty blbý kecy okolo...
  Re: foto dne - prenaseni vahy05.09.2016
  Re: foto dne - prenaseni vahy06.09.2016
Je to v Zaječí rokli v Broumovkách a cesta Večerní mejdan na Orlí hnízdo.
 Re: foto dne - prenaseni vahy06.09.2016
doost lidi nosi pytel a mago v nem nema... ma tam treba pisek... nekdo lahvace... Lamo :D
  Re: foto dne - prenaseni vahy06.09.2016
nekdo jo, ale moc jich neni, neboj
   Re: foto dne - prenaseni vahy06.09.2016
asi tak...
    Re: foto dne - prenaseni vahy06.09.2016
to nevíte že je to nejlepší kapsička na cigarety, ach ty nekuřáci :-)
     Re: foto dne - prenaseni vahy08.09.2016
Zakladatel diskuse je zas další blb, co potřebuje rozvádět téma jako je mágo na písku... už to tu by
      Re: foto dne - prenaseni vahy08.09.2016
rikat to lidem u skaly je jedna vec a resit to verejne je vec druha. Oboji ma smysl, ale samozrejme
       Re: foto dne - prenaseni vahy08.09.2016
A chces debatovat o TR do pulky steny v ceste ktera traverzuje ci o tom magu, ktere nikde neni videt
        Re: foto dne - prenaseni vahy08.09.2016
Nechci debatovat o nicem. Vlakno jsem nezalozil, nabidku webmasterum jsem ucinil a tim to pro me kon
         Re: foto dne - prenaseni vahy08.09.2016
Nejlepsi cesta proti balastu je prestat ho sam vytvaret..

 Ostaš - UFO05.09.2016
Čau,
po inventuře vybavení po víkendovém (3.-4.9.) lezení na Ostaši sem zjistil, že mi chybí ufo.
Tuším, že zůstalo v sobotu někde v Dolním labyryntu v okolí Kočičího hradu.
Nepotkal ste ho někdo?

kontakt: 732 673 316
 Re: Ostaš - UFO05.09.2016
nedá mi to, ale
UFO prý letělo ve výšce 100m nad Kočičákem a blikalo :-)

sorr

 Princezny Guvernantka04.09.2016
V pátek jsme se snažili vylézt Rozporuprázdnou cestu na Princezny (Adršpach, Království, hned pod Králem). Vylezli jsme na východní vrchol souvěží.  Ve vrcholovce vedené německy bylo napsáno "Gouvernante". V průvodci ani na webech které mě
 Re: Princezny Guvernantka05.09.2016
Guvernantka (Komorná) je skutečně poměrně nově pojmenovaný vedlejší vrchol Princezen. Takových novýc

 Expresky03.09.2016
Zdar,
v úterý zůstaly po kamarádově pádu v Kubáskově cestě v Josefovském údolí v Krase viset dvě presa. Kdyby se našla dobrá duše která by mi je vrátila budu vděčnej a odměna je samozřejmě jistá! ;)
tel: 731276227
Dík!
 Re: Expresky03.09.2016
Pád v Kubáskovi? Snad to nebylo v horních plotnách, kde jsou velké odlezy a vše dobře dopadlo.

1   ...   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 foto dne - prenaseni vahy
Na to prenaseni vahy v VIIb rajbu by to chtelo spis premagovat lezecky, ne? Tak snad s pristim fotem...
hodny kuba18:10:14 05.09.2016
odpovědět 
 otázka WEBMASTERůM
To máte tak málo fotek, že musíte na fotku dne dávat mágistu co leze toprope v oblasti, kde je obojí mimo rámec povolených pravidel? Jestli tuhle fotku smáznete, pošlu vám za ní tři jiný, který budou ok a minimálně stejně pěkný.
T.19:08:42 05.09.2016
odpovědět 
  Re: otázka WEBMASTERůM
Ja nevim, ale top rope imho neleze a kdovi, co v tom pytliku ma. Moc bile ruce nema a skala kolem vypada taky docela ciste...Ale tak jako provokace to je :)
Tom19:22:04 05.09.2016
odpovědět 
   Re: otázka WEBMASTERůM
Asi tak ;). Nekdo holt pri kydani hnoje radeji zavre oci aby mu nahodou neco to kydani nepokazilo.
19:27:13 05.09.2016
odpovědět 
   Re: otázka WEBMASTERůM
Brát si mágo do VIIb může fakt jen někdo, kdo zatím leze prd a ještě to nemá v hlavě srovnaný.
Ale jasně, ta HMSka o TR vůbec na 99% nesvedčí, vubec neni pod ní a v pytlíku ma určitě jen sváču... Jen ta dlouhá preska asi skutečně nebude šáhlovací, to by měl ještě doladit, borec :-)

Ale vážně, moje nabídka platí, pokud má lezec málo kvalitních fotek, klidně nějaký dodám, pokud tahle a podobný půjdou pryč. Některý principy mají přece smysl, ne?
T.23:27:31 05.09.2016
odpovědět 
    Re: otázka WEBMASTERůM
He he... Pokud si nekdy lezl na pisku, tak asi vis, ze neni od veci si obcas do nejakyho kruhu dat neco kratsiho se zamkem. "Sahlovaci" presa je kurveni skaly nebo porusovani pravidel? Opet, pokud si nekdy lezl na pisku, tak ses asi dostal do situace, kde prvovystupci prislo uzasne dat kruh za boulder kam nedosahnes z dobre pozice.

Tim to neobhauju. Nevim, zda se snazil lezt TR do poloviny steny, nevim co v Mg pytliku ma a zda ho pouziva. Co ale vim, ze na prvnim jsem hodnekrat cvakal zamkovou karabinu, hodnekrat ji trochu podlezl, abych mohl pokracovat jinudy, nebo jsem k ni proste po padu znovu dolezal a hodnekrat potkal nejakyho "rebela proti pravidlum", kde jsem pak zjistil, ze zadna pravidla neporusuje. Tak me fakt drazdi, jak bohuzel mnoho jedincu v nasi spolecnosti, delas zavery zalozene jen na svych domnenkach a bez existence jakykoliv faktu...
08:59:06 06.09.2016
odpovědět 
     Re: otázka WEBMASTERůM
Máš pravdu. Mluví ze mě alergie na to, když vidim lidi prášit v klasikách, specielně v lehkejch klasikách. Pokud to někdo má "srovnaný" tak, že leze s mágem, znamená to pro mě v duchu tradičního lezení na písku, že to zatim srovnaný nemá.
A jestli tam fakt mágo má nebo nemá, to holt nezjistíme, fotka umožňuje pouze dohady. Většinou to ale bývá jak to bývá...takže mi přijde ok na to u veřejně prezentovaný fotky aspoň upozornit, protože s prášením v klasikách je to rok od roku horší. Nehodlám rozvíjet další polemiky, takovejch tu bylo milion, kdo si to chce zlehčit, tak si to prostě zlehčí...howgh.
T.20:20:58 06.09.2016
odpovědět 
      Re: otázka WEBMASTERůM
Nerekl bych, ze jde o zlehcovani. Spis jde o nechut odsuzovat na zaklade nepodlozenych domnenek. U soudu se tomu rika presumpce neviny ;).
22:38:15 06.09.2016
odpovědět 
       Re: otázka WEBMASTERůM
Zlehčováním jsem měl na mysli usnadňování lezeckého pohybu mágem a dalšími věcmi, které degradují cestu a v jistém smyslu i lezce.
O presumpci neviny asi není třeba už mluvit, myslím že jsme si to vysvětlili, mohli bysme tu úplně stejně rozmazávat pojem pravděpodobnosti atd., tuto plodnou debatu si rád nechám ujít.
T.01:54:01 07.09.2016
odpovědět 
    Re: otázka WEBMASTERůM
Na TR na 100% neleze, cesta traverzuje přes ty kyzy doleva ke kruhu, který tam je vidět ... Velmi zábavný krok...
09:23:57 06.09.2016
odpovědět 
    Re: otázka WEBMASTERůM
Nevim proč by to neměl mít srovnaný, třeba to má srovnaný až až a proto leze s mágem :) Ale každopádně pytlík na zadku neznamená nutně mágo, kamarádi v něm tahají třeba doklady a klíče od auta. Takže tak.
m.13:47:16 06.09.2016
odpovědět 
  Re: otázka WEBMASTERůM
Co maga a TR... Ale mazec je, ze si pri tom jeste vysekava stupy a chyty. Prase jedno!
19:28:51 05.09.2016
odpovědět 
  Re: otázka WEBMASTERůM
tak to radši nejezdi do Tisý - na Pevnosti (ta VI v pravo) a Vyhlídce (asi Glum) někdo řádil jak bílá ruka ...

ps. je to Glum ne? - asi druhá cesta vlevo od R.U.R
06:29:25 06.09.2016
odpovědět 
  Jak to víš?
Hele, jak víš, že v tom dotyčný má mágo? Co když tam má třeba jen trochu prachového písku?
08:45:14 06.09.2016
odpovědět 
  Re: otázka
Jo pošli.
 jirkas22:31:56 06.09.2016
odpovědět 
   Re: otázka
až ji smáznete, pošlu :-)
T.01:55:17 07.09.2016
odpovědět 
    Re: otázka
Jsem rad, ze lezec nevychazi vstric pozadavkum lidi, kteri se vsem snazi vnutit to sve.
11:18:19 08.09.2016
odpovědět 
     Re: otázka
On tu někdo něco nutil? Jen nabídka, na kterou přišla dobrovolná reakce...ale klukům je nějaká filosofie a etika lezení spíš fuk, takže se asi minem.
13:37:27 08.09.2016
odpovědět 
      Re: otázka
No nejlepe se etika a filosofie hodnoti od stolu pohledem na fotku.. :)
13:49:36 08.09.2016
odpovědět 
       Re: otázka
mluvis trochu stereotypne o necem jinem, uz nereaguju.
14:45:03 08.09.2016
odpovědět 
        Re: otázka
Ha ha, rika clovek, co tu porad dokola mele tu samou pisnicku..
15:53:09 08.09.2016
odpovědět 
 Re: foto dne - prenaseni vahy
Mě by spíš zajímalo co je to za cestu, než ty blbý kecy okolo...
Kula19:43:11 05.09.2016
odpovědět 
  Re: foto dne - prenaseni vahy
http://www.lezec.cz/cesta.php?key=3775
23:02:14 05.09.2016
odpovědět 
  Re: foto dne - prenaseni vahy
Je to v Zaječí rokli v Broumovkách a cesta Večerní mejdan na Orlí hnízdo.
Exak 05:26:12 06.09.2016
odpovědět 
 Re: foto dne - prenaseni vahy
doost lidi nosi pytel a mago v nem nema... ma tam treba pisek... nekdo lahvace... Lamo :D
14:17:18 06.09.2016
odpovědět 
  Re: foto dne - prenaseni vahy
nekdo jo, ale moc jich neni, neboj
15:16:11 06.09.2016
odpovědět 
   Re: foto dne - prenaseni vahy
asi tak...
20:11:46 06.09.2016
odpovědět 
    Re: foto dne - prenaseni vahy
to nevíte že je to nejlepší kapsička na cigarety, ach ty nekuřáci :-)
honza21:27:25 06.09.2016
odpovědět 
     Re: foto dne - prenaseni vahy
Zakladatel diskuse je zas další blb, co potřebuje rozvádět téma jako je mágo na písku... už to tu bylo 1000x a vždy je to nesmyslná debata co nemá konce. Rejpalů na internetu je mnoho, ale když někdo vidí na skále něco co tam nepatří, tak nikomu nic neřekne, udělá fotku a pak to komentuje na internetu. To ale žádný smysl nemá...
Lukas10:36:41 08.09.2016
odpovědět 
      Re: foto dne - prenaseni vahy
rikat to lidem u skaly je jedna vec a resit to verejne je vec druha. Oboji ma smysl, ale samozrejme ze kdo se k lezeni dostane ve skupine, kde na pravidla serou, tak mu ani neprijde, ze dela neco co jde proti podstate tradicniho lezeni. A pokud nekoho treba i takova blba a 1000x omilana diskuze privede k tomu, aby si precetl neco treba od Messnera a dostal se tak vic na dren lezeni a nakonec i treba vic k sam sobe... Neni debata jako debata a nektery smysl maji. Tady zadna nevznikla.
13:46:43 08.09.2016
odpovědět 
       Re: foto dne - prenaseni vahy
A chces debatovat o TR do pulky steny v ceste ktera traverzuje ci o tom magu, ktere nikde neni videt, nebo sis domyslel jeste neco jineho?
13:52:16 08.09.2016
odpovědět 
        Re: foto dne - prenaseni vahy
Nechci debatovat o nicem. Vlakno jsem nezalozil, nabidku webmasterum jsem ucinil a tim to pro me konci. Ze je kolem toho vselijakej ten balast, s tim se na lezci uz holt musi pocitat. Pristi tyden sem asi jeste jednou mrknu, jestli se webmasteri nerozhoupali, ale nevsadil bych si na ne (uz par let...).
14:40:52 08.09.2016
odpovědět 
         Re: foto dne - prenaseni vahy
Nejlepsi cesta proti balastu je prestat ho sam vytvaret..
15:54:33 08.09.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi