Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10647
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Šípek 10075
16.Jungling 10075
Hory:
8.Zaoral 5927
9.Nešťák 5095
10.Hess 4095

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231228 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Provide Wall - není v provozu - Dolní Chřibská
Gymnázium M. Koperníka - Bílovec
KH Olomouc - Olomouc

Prodejny
Rock Point Olomouc - Olomouc
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
HUDYsport - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Trollveggen12.09.2016
Při návštěvě Norska jsem pod trollveggen (Trolí stěnou) narazil na památník informující o úmrtí členů Československé expedice z roku 1973 jejímiž členy byli Jan Procházka, Pavel Rose, Pavel Tlapa, Jan Čondl a Jiří Janoušek. Snažil jsem se o tom zjistit ně
 Re: Trollveggen13.09.2016
myslim si ze je tehdy zasypala kamenna lavina, snad to byla parta kolem Raka a Lance
  Re: Trollveggen13.09.2016
Byli to Liberecaci a Jablonecaci. Zkus se poptat tam v oddílech. Treba HO Loko Liberec
   Re: Trollveggen15.09.2016
Díky.
 Re: Trollveggen15.09.2016
Dieška - Širl: Horolezectvo.

Anebo jenom telegraficky:

První českoslov

 drábské12.09.2016
Ahoj,

nevíte někdo co je za cestu na drábský masiv - z předskalí od sloupu přímo středem stěny nahoru?
 Re: drábské14.09.2016
ať pátrám jak pátrám furt nic - fakt nikdo neví?
  Re: drábské14.09.2016
nepomůže tohle?
   Re: drábské14.09.2016
taky si myslím, že i podle velmi stručného popisu to bude Pokračování příště. Pod průchodem u zábrad
    Re: drábské14.09.2016
moc se tam nevyznám - byl jsem tam prvně. lezli jsme z mezery mezi hláskou a sloupem (asi) nejdřív s
    Re: drábské21.09.2016
tak to byla ta Hladová - nějak mi to podle nákresu nesedělo...
Super věc, ale trvalo mi to ..
   Re: drábské14.09.2016
moc ne - bud tam píšou kruh a ten jsem nenašel, nebo je to z jiné strany (Hladová), nebo neodpovídá
    Re: drábské14.09.2016
Podle posledniho pruvodce jsou tam z leva:cesta pro evicku (1 kruh, nehore do hladove), hladova (pre

 oldschool -- šití popruhů11.09.2016
Zdravím všechny, zejména pak ty trošku dříve narozené:-) Ráda bych je poprosila, aby zapátrali ve své paměti a mohli zde zavzpomínat, jak se dříve doma šily sedáky a podobné vybavení. Slyšela jsem cosi o popruhách z bezpečnostních pásů do auta a o chirurg
 Re: oldschool -- šití popruhů11.09.2016
Pamatuji si jeskyňářské sedáky. Tedy primárně pro statické použití. Používala se silná a nosná niť z
  Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
Jo, pamatuju se.
Bylo to neskutečně pracné a opravdu nepříjemná práce. Z tohoto pohledu mi p
 Re: oldschool -- šití popruhů11.09.2016
..a silo se to casto v ruce, obuvnickej sici stroj mel doma malokdo. Rucni siti metodou dvou jehel p
  Re: oldschool -- šití popruhů11.09.2016
Všem Vám moc děkuji za příspěvky! Ráda bych se zeptala, jestli by bylo prosím možné trochu víc rozvé
   Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
Dve jehly, v obou navlecene nite, prvni jehlou se prosije latka (popruh) z jedne strany (rekneme zpr
    Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
Dal se použít i elektrický stroj. (Lada) ale muselo se pomáhat kolečku.
     Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
to jsem taky zkousel, slapaci Singrovky, Ladu, Veritas. Lamani jehel mozno predejit pomalym a opatrn
   Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
kup si v bazaru šlapací stroj. tlustá jehla, silonová nit z řempa které zkrachovalo a šup do toho.
    Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
    Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
tady se mluvi o tom co se delalo pred 30 lety, a ne co se da udelat dneska ...
     Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
šlapací singrovka je stará 150 let a ty nitě se dělaly před 50 -ti a my ty sedáky tak šili před 30
      Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
jo, jasny.
Tvuj prispevek vsak zacina radou "kup si" a pokracujes navodem na siti.
       Re: oldschool -- šití popruhů13.09.2016
borka na začátku diskuze žádá info a vypádá to jako , že si to chce zkusit. tak proto...
        Re: oldschool -- šití popruhů13.09.2016
Sem se na tebe vrhal s upresnenim o cem ze se tady mluvi protoze jak uz k staru prd vidim, zdalo se
 Re: oldschool -- šití popruhů11.09.2016
Nejlepší byla hasičská hadice bez toho gumového uvnitř na nohavičky a bederní pás. Na propojení noha
  Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
Jestli si vzpomenu, tak nafotím jeden sedák a prsák co mám doma,co kdysi šil táta. Myslím že je to z
 Re: oldschool -- šití popruhů12.09.2016
Ahoj pro popruhy se jezdilo do Brna sil jsem kombinaci popruhu a bile hadice jen z hadice se sily pr
 Hasičský hadice - bacha na ně12.09.2016
S hasičskejma hadicema bych byl hodně vopatrnej. Viz vlastní zkušenost: goo.gl/Vuftkr
 Re: oldschool -- šití popruhů13.09.2016
Sil jsem dvema zpusoby.
Bud na starym slapacim stroji, kterymu jsem musel pomahat rukou tocit
  Re: oldschool -- šití popruhů13.09.2016
Pár fotek výbavy z té doby. Sesák a expresky jsou dole. :)
   Re: oldschool -- šití popruhů13.09.2016
Tak na Zlinsku kde byly pristupne obuvnicke stroje, ty spravne jehly s pulkulatou spici aby nesekaly
    Re: oldschool -- šití popruhů13.09.2016
a taky pevny polyamidovy obuvnicky nite.

jo testovalo se to skokem, a drzely vsechny.
     Re: oldschool -- šití popruhů13.09.2016
horolezci z gottwaldova byli vždy napřed co se materiálového vybavení týče: kopačky přešité na EB,
    Re: oldschool -- šití popruhů13.09.2016
Měl bych dotaz k tomu barvení Duhou. Jsem si myslel, že tato barva je vhodná jen k barvení přírodníc
     Re: oldschool -- šití popruhů14.09.2016
existuje duha na prirodu a existuje duha na polyamid, viskozu a tak.
   Re: oldschool -- šití popruhů13.09.2016
Haha, tak uz vim, odkud ma Prachtel ty kruhy :D :D :D
    Re: oldschool -- šití popruhů14.09.2016
nezamenuj lidovou a lihovou tvorivost.

ke kruhum, skobam, vklinencum, hexum, abalakum
     Re: oldschool -- šití popruhů14.09.2016
K tomu průběžnému testování při výrobě, ve VŽKG a NHKG ( kdyby někdo nevěděl, co to bylo tak strejd
     Re: oldschool -- šití popruhů15.09.2016
Hele nevim o co ti jde, material ktery jste vyrabeli jsem nijak nenapadl, netvrdim ze je nekvalitni.
      Re: oldschool -- šití popruhů15.09.2016
Jo, to jsou skoby do Tater.
       Re: oldschool -- šití popruhů15.09.2016
OK, to beru, nepochopil sem to tak. njn, u vsech tech veci je dany urceni, a zkouset s nima neco jin

 lezečky na písek10.09.2016
Ahoj, poradil by mi někdo jaké lezečky se vyloženě hodí na písek? Aby byly dobré na tření i na malých stupech a dírkách. Uvažuju o La sportiva TC Pro nebo něčem podobném. Maté s tím někdo zkušenosti?
 Re: lezečky na písek12.09.2016
Cau, projdi si diskusi trochu do historie. Neni to nic prijemneho vzhledem k tomu ze lezec je takovy
 Re: lezečky na písek13.09.2016
La Sportiva TC pro je fakt na písek absolutně nevhodná, protože jsou strašně tvrdý, určený na žulu j
 Re: lezečky na písek13.09.2016
miura testarossa od sportivy z mojich zkusenosti. ale asi spis co ti sedne na nohu
 Re: lezečky na písek13.09.2016
Já si na písek - hlavně do spár a komínů často beru kotníkáče od Salticu - myslím, že se jmenujou Sa
 Re: lezečky na písek13.09.2016
Do rajbů a stěn Saltic Sepia. Ve spárách cokoliv co vydrží.

 Padání se blíží09.09.2016
Přípravy v plném proudu :-D
http://tinyurl.com/z6xrf9w
 Re: Padání se blíží10.09.2016
blik....

 začátečník09.09.2016
zdar,hledám někoho kdo by měl čas a trpělivost na začátečníka,je mi 30 jsem pohodář z OSTRAVY,vybavení mám,zkušenosti ne :)
 Re: začátečník10.09.2016
Doporucuju si vygooglit, popr. najit webu horosvazu horolezecky oddily z okoli. Akorat budou zacinat

 Problemy s ramenem08.09.2016
Cau, vim ze se tu o ramenu a rotacni manzete psalo hodne. Jednu dobu jsem tim trpel a zacal jsem s kompenzacnimi cviky, ktere opravdu pomahaji. Nicmene tohle leto jsem lezl hlavne v horach a nebyla moc motivace jeste do toho provadet kompenzacni cviceni a
 Re: Problemy s ramenem08.09.2016
Ahoj, já jednu dobu hodně tahal železo a přesně Animal Flex jsem bral (kopa polykání). Bral jsem to
 Re: Problemy s ramenem08.09.2016
Měl jsem problémy s rameny, přetížení, úraz. Problémy zmizely spolu s odstraněním svalové dysbalance
  Re: Problemy s ramenem09.09.2016
1 - potrebujes dobrou diagnostiku od profika
2 - pak se uvidi. je mozny ze sis neco nacal tak
 Re: Problemy s ramenem08.09.2016
Souhlas s Bídou. A nic ti nenahradí, když pochopíš mechaniku svýho problému (kterej může bejt často
  Re: Problemy s ramenem08.09.2016
Jj alavis prej šlape, ale jen ten pro koně, ne ten pro psy a kočky :-D
   Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Bído chci o Alavisu něco na PVC!!! :D
    Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Tak si napiš na PVC, třeba to tam dají ještě jednou.
  Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Jo jede se alavis ve velkym.

Co mam od kamose veterinare: "jestli si myslim, ze
   Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Alavis pro koně jsem začal brát právě taky na problémy s ramenem. Zdá se, že docela funguje, i když
    Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Copa klisnička, copa fenka, ale vem si, že si ti začne zdát o kočičce. To už ja fakt moc :-D
  Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Dik!

To Indy: Pred par mesici jsem byl u ortopeda (udelal mi RTG, sono i NMR) a vylo
   Re: Problemy s ramenem09.09.2016
nenapíšeš, aké cviky cvičíš? alebo link na ne?
    Re: Problemy s ramenem09.09.2016
No jo, sorry :) Tady
  Re: Problemy s ramenem10.09.2016
Taky jsem si dal jednu kuru. Konzultoval jsem to s ortopedy. Zaver byl ten (pokud to apriori neodmit
 Re: Problemy s ramenem09.09.2016
alavis triple blend beru taky, asi dobrý, ale nemůžu se ted zvavit bolavyho lokte. někdy to chce dát
  Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Beru taky a kopýtka jedna radost. Ale vážně je nějaký důvod pro ty pauzy vždy po dvou měsících? Treb
   Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Takže pánové, zaujal mě v diskusi řešený Alavis triple blend pro koně, protože klouby mám špatné. No
    Re: Problemy s ramenem09.09.2016
Spousta lidi s tim sracem pro kone resi prachy. Ten tvuj Complex 6 activ je na 2 mesice za 650, ten
    Re: Problemy s ramenem10.09.2016
když sem byl u svýho obvodáka, tak mi to taky doporučoval. není v tom nic špatnýho. glukosaminsulfát
    Re: Problemy s ramenem10.09.2016
alavis i complex jsou výživové doplňky a podléhají v podstatě stejným schvalovacím procedurám k regi

 Pojištění - dotaz07.09.2016
Chci vzít kámoše na pár dnů do Rakouska nad 3000m. Nemá žádné celoroční horolezecké pojištění. Tak se chci zeptat, jestli nemá někdo zkušenosti s připojištěnm do zahraničí do horolezeckého (vysokohorského) terénu vč. záchrany vrtulníkem. U koho, na kolik
 Re: Pojištění - dotaz07.09.2016
rozhodne alpenverein
  Re: Pojištění - dotaz07.09.2016
Mam pocit ze Alpverein lze jen na cely rok, kdežto to nový pojištěni od Uniqy pres CHS jde treba jen
 Re: Pojištění - dotaz08.09.2016
Nevím za kolik je teď komerční pojištění se všemi okolnostmi jako AV (vyhledávání i bez zranění atp)
  Re: Pojištění - dotaz08.09.2016
Pojištění záchrany bez zdravotní indikace je možné jen přes AV.
Záchranu vrtulníkem z horole
   Re: Pojištění - dotaz09.09.2016
Asi před rokem jsem to řešil taky a dospěl jsem k tomu, že bez zdravotní indikace bude plnit i UNIQA
 Re: Pojištění - dotaz08.09.2016
Zavolej si a zjisti si co presne kryji rizikove sporty u AXA, mozna vam to bude stacit - zalezi co h
  Re: Pojištění - dotaz08.09.2016
Rika mi ted kolega, ze kdyz si uzavres AV ted na 2017, mas tento rok zdarma. Over si to ale vypada t
   Re: Pojištění - dotaz12.09.2016
Pokud si kupuješ členství poprvé, můžeš si ho koupit na rok 2017 s platností už od 1.9.2016 tak to b
    Re: Pojištění - dotaz12.09.2016
septemberaktion pre novych je uz tak dlho, ze si ani ja nepamatam
 Zníčko vs. semínko07.09.2016
Dnes ráno jsme s kolegou v kanceláři u zdravé snídaně zavedli diskuzi na téma rozdílu mezi zrníčkem a semínkem. Nedopátrali jsme se k žádnému rozumnému vysvětlení ani za pomoci pana googla. Je to pouze krása čestiny a pojmenování toho samého dvěma výrazy?
 Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
Zrno je v klasu, semeno v plodu?
  Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
Zrno je ve voku.
 Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
Zrníčko (zdrobnělina od zrní) je semeno obilí (ev. travin). Význam může ale být i přenesený (třeba z
  Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
... živočichů...
 Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
Zrnicko udrzi jen dobrej lezec, seminko kde kdo, ani bych se s tim snad nechlubil.
 Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
zdaleka neni vysadou cestiny.
grain x seed
  Re: Zníčko vs. semínko07.09.2016
Těžká debata... Zřejmě slušná práce.

 Nocležiště v Sasku05.09.2016
Pod Falkensteinem je legální bivakovací místo pro horolezce. Prý existují i další. Ale asi neumím dobře googlit, nepodařilo se mi zjistit, kde se nacházejí. Nemáte prosím někdo tip, kde se o takových místech v Sasku informovat? Díky!
 Re: Nocležiště v Sasku05.09.2016
Koukni sem:
  Re: Nocležiště v Sasku06.09.2016
Vřelé díky!
  Re: Nocležiště v Sasku06.09.2016
dobrej link. Diky.
  Re: Nocležiště v Sasku06.09.2016
seznam povolených Boof (ty mimo I.zónu) najdeš i na oficiální stránce NP
   Re: Nocležiště v Sasku07.09.2016
ale nejsou tam, ani na tom prvním odkazu všechny - zaplaťpámbu

1   ...   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 lezečky na písek
Ahoj, poradil by mi někdo jaké lezečky se vyloženě hodí na písek? Aby byly dobré na tření i na malých stupech a dírkách. Uvažuju o La sportiva TC Pro nebo něčem podobném. Maté s tím někdo zkušenosti?
20:47:12 10.09.2016
odpovědět 
 Re: lezečky na písek
Cau, projdi si diskusi trochu do historie. Neni to nic prijemneho vzhledem k tomu ze lezec je takovy paleoweb, ale urcite najdes nejake info. Resilo se to tu par dni dozadu a pak jeste nekolikrat behem poslednich 3 mesicu... Na tezsi cesty (kde se leze po oblych i ostrych listach a v dirkach plus sem tam nejaky rajbak) pouzivam Scarpa Furia. Jsou to mekke a velmi citlive lezecky, podle me na tento styl lezeni idealni. Na lehci cesty, ktere nejsou obvykle tak do kopce a dost se tam rajbasuje, tak tam pouzivam RockPillars Rebel LU, pohodlna lezka, ne moc agresivni, hezky se v ni ty rajbaky daji odslapat a kdyz dojde na nejakou hranu, tak funguje.

Ty La Sportivy TC Pro mam a lezu v nich vylucne v horach na zule (ne ze by to s nema treba na Rovisti neslo, ale jsou drahe a setrim je :D) Kazdopadne prijde mi ze na pisek jsou naprosto nevhodne, ale nezkousel jsem to. Jednak je to tvrdsi smes lepicky a pak cela lezecka je konstrukcne dost tvrda na lezeni po hranach a malych stupech na zule. Ale dobra taky na treni na zule. Ale na pisku to asi nebude ono vzhledem k te tvrde smesi. Netusim jake budou v piskovcovych sparach, coz je asi duvod proc se na ne divas (ten vysoky kotnik). Tam mozna nejak fungovat budou, kazdopadne obecne na piskovcove lezeni asi ne. Na pisek urcite neco mekciho.
Radek12:17:41 12.09.2016
odpovědět 
 Re: lezečky na písek
La Sportiva TC pro je fakt na písek absolutně nevhodná, protože jsou strašně tvrdý, určený na žulu jak se píše v příspěvku výše. jinak většině tak do VIIIb, někomu i výš, nejvíce vyhovují základní modely jakékoli značky. z českých např. Ocun strike lu, Triop start či kova, la sportiva mythos (není sice bazální model, ale tvarem v podstatě je... v těžších cestách se musí trochu přitvrdit tvarem, ale ne tvrdostí lepičky... jelikož ale těžší cesty nelezu, tak ani moc nevím s čím se leze. Mě se v těžších stěnovkách osvědčily celkem triop pheet maak- jsou už trochu agresivnější a přitom po chvilce lezení jsou úplně měkký, ale pokud s nimi často zalézáš i do spár, tak toho zas tak moc nevydržej. Pokud vím, tak těžší cesty se docela často lezou např v miurách, testarossách. No stejně si na to podle mě každej musí přijít sám... sou i tací co lezou třeba IXb furt v těch začátečnickejch modelech a že prej nic lepšího není...
07:29:15 13.09.2016
odpovědět 
 Re: lezečky na písek
miura testarossa od sportivy z mojich zkusenosti. ale asi spis co ti sedne na nohu
ondra09:17:07 13.09.2016
odpovědět 
 Re: lezečky na písek
Já si na písek - hlavně do spár a komínů často beru kotníkáče od Salticu - myslím, že se jmenujou Saphir. Taky to nejsou nejměkčí boty, ale zase docela vydržej a tvarově jsou na rajbasy dobrý
pavelk09:50:23 13.09.2016
odpovědět 
 Re: lezečky na písek
Do rajbů a stěn Saltic Sepia. Ve spárách cokoliv co vydrží.
10:49:01 13.09.2016
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192420)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Hořká slast VIIa Bělá U Děčína
Nová droga VIIb Adršpach
Diabolo 7c+ Oltedal
Sandnæs Damp 7a Oltedal
Nově komentované:
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (23)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (9)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1427 
 Neřeším to – lezu vše 
 1127 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi