Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230925 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecké sdružení Kotelna - Brno
Žlutá Kobra - Plzeň
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3

Prodejny
HUDYsport - Havířov
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Presa do letadla20.09.2016
Cau, mam trochu problem s vahou do letadla, nejtezsi jsou presa a lano.. mate prosim nekdo zkusenost, jestli projdou presa do prirucniho zavazadla na palubu? Aby je nekdo neoznacil za zbran a byl by pruser ☺
Dik K.
 Re: Presa do letadla20.09.2016
Toto je silně individuální. Záleží na koho narazíš na RTG.
 Re: Presa do letadla20.09.2016
Jednou asi před 10 lety mi v Paříži při cestě do Londýna nedovolili vzít do kabiny HMS karabinu s os
 Re: Presa do letadla21.09.2016
U některých společností drobná nadváha (třeba do pěti kg) nevadí - vlastní zkušenost, ale asi to bud
 Re: Presa do letadla21.09.2016
V Drážďanech mě vrátili s lanem v kabinovém zavazadle. Karabiny by se jim asi taky nelíbily.
  Re: Presa do letadla21.09.2016
Mám stejnou zkušenost. Chtěl jsem vzít lano na palubu (ve vaku), ale muselo jít do podpalubí. Bylo t
   Re: Presa do letadla21.09.2016
tak lano už je slušná zbraň.....
 Re: Presa do letadla21.09.2016
Nevim s kym letis, ale podle me se vyplati si proste predem prikoupit nadvahu a soupnout to dolu. Po
 Re: Presa do letadla21.09.2016
Nevím, kam letíš, ale když já letěl na 14 dní do Meteory (v říjnu, takže to už nebyly jen plavky a s
  Re: Presa do letadla21.09.2016
jak může jet někdo bez polštářku nepochopím ...
   Re: Presa do letadla21.09.2016
A bez medvídka už vůbec ne!
    Re: Presa do letadla21.09.2016
já ho beru, to on má problém s nadváhou
     Re: Presa do letadla21.09.2016
Záleží i na tom, co má v bříšku. Hlavně aby nebyl z Bogoty.
 Re: Presa do letadla21.09.2016
než si odbavíš zavazadlo, tak si zajdi přímo na rtg a ukaž jim lano i presa, většinou to povolí do p
  Re: Presa do letadla21.09.2016
Až na to, že na RTG můžeš (většinou) až po odbavení velkého zavazadla, pokud vím.
  Re: Presa do letadla21.09.2016
Až na to, že na RTG můžeš (většinou) až po odbavení velkého zavazadla, pokud vím.
   Re: Presa do letadla21.09.2016
zajeď si na letiště a pak nám dej vědět :-)
 Re: Presa do letadla21.09.2016
Ahoj, resil jsem to několikrát, treba pri letu z Kanday na Hawaii potom na Alasku a zpet do Evropy a
  Re: Presa do letadla22.09.2016
ano presa ani lano nejsou zakazane, ALE!, pokud securitaci vyhodnoti tvoje veci jako security hazard
 Re: Presa do letadla22.09.2016
V Evrope je to nejistý, někde v pohodě někde ne, každá země to má jinak. Jiný je to v americe. Lety
 Re: Presa do letadla22.09.2016
Dle mýho názoru se vyplatí jedno podpalubní pro dvojici. Tam se určitě matroš váhově vejde. Nebo vez
  Re: Presa do letadla22.09.2016
Ještě k tématu: Ve Vídni mě po cestě do Švédska presa na palubu nepustili.
  Re: Presa do letadla22.09.2016
oftopyk, zažili jste někdo problém se společným zavazadlem pro vice lidí, třeba limit patnáct a 42 k
   Re: Presa do letadla22.09.2016
Zkušenost z minulého týdne (Letiště Praha) - 2 lidé, jedno společné zavazadlo 18 kg (limit 15 kg/oso
    Re: Presa do letadla22.09.2016
ono jde jaxi o ty zaměstnance co se s tim pak tahaj a ládujou to do letadla, záda maj jen jedny na x
   Re: Presa do letadla22.09.2016
Všude problém. jedna letenka = jeden kufr.
   Re: Presa do letadla22.09.2016
lezeckej zájezd 15 lidí a k tomu jeden 300 kg kufr? :-)
   Re: Presa do letadla23.09.2016
Podle me je obecna filozofie (obzvlaste u nizkonakladovek), vytriskat na zakaznikovi co nejvic, takz
   Re: Presa do letadla26.09.2016
ted na to koukame v souvislosti s kalymnem. smartwings ma v podminkach ze se zavazadla mohou vahove

 kalymnos logistika 20.09.2016
Mate nekdo nejake tipy ohledne dopravy na Kalymnu?
Je nas 6 - dve deti kolem roku. Je to takovej blbej pocet, ze auta bychom kdyztak museli pujcit dve, stejne jako doprava taxikem nas vyjde draho (z letiste Kos do pristavu na trajekt a na Kalymnu d
 Re: kalymnos logistika 20.09.2016
půjčte si auta dvě. nejmenší co budou mít (kočár stejně nepovezete, což?). protože stejně se rozdělí
  Re: kalymnos logistika 20.09.2016
no takhle - my sehnali letenky docela levne a jedeme tam na tri tydny. tak to uz z te dvacky za den
   Re: kalymnos logistika 20.09.2016
hm, na tři tejdny se to pronese, to jo, to ale na druhou stranu závidím a dobře vám tak.
   Re: kalymnos logistika 20.09.2016
Kde jste koupili letenky, prosím? Taky bych tam chtěl letět levně :-).
    Re: kalymnos logistika 20.09.2016
No kdyz jsem rikala levne, myslela jsem spis prijatelne. Normalne jsou letenky strasne drahy, treba
     Re: kalymnos logistika 20.09.2016
a to leti s air force one? my leteli na kos za celkem cca 7500,- (2xdospely + 2x10kg na palubu + 1x2
      Re: kalymnos logistika 21.09.2016
Jaká společnost o odkud?
   Re: kalymnos logistika 20.09.2016
O verejne doprave pisou zde:
    Re: kalymnos logistika 20.09.2016
diky, to jsem cetla. ale neni z toho tak uplne jasny, kam vsude s e tim autobusem dostanem no. zkusi
     Re: kalymnos logistika 20.09.2016
s autobusema mam na kalymnosu rozporuplne zkusenosti. podle me se na ne neda spolehnout. v masuri js
      Re: kalymnos logistika 20.09.2016
diky, cenne informace!
   Re: kalymnos logistika 20.09.2016
To s tim kocarem si radeji over. Aby vam neuctovali zavazadlo navic.
   Re: kalymnos logistika 21.09.2016
Kočár zadarmo do letadla.... mueheheee... :-D Tak to je vtip roku :-D
 Re: kalymnos logistika 20.09.2016
Byli jsme tam v podobny sestave. Auto jsme si pujcili jen na cast pobytu. Holky pak jezdily vzadu a
  Re: kalymnos logistika 20.09.2016
Diky. takze o policii jste se nebali? Ja uz jednou nejakej kratkej prejezd s ditetem v manduce delal
   Re: kalymnos logistika 20.09.2016
obecně čím víc na západ a na sever, tím se to řeší víc. čím dál na jih, tím víc pohoda. čím dál na v
   Re: kalymnos logistika 20.09.2016
Je mi jasne ze to je nahoda ale 2014 jsem pri ceste autobusem z masuri do emporie objizdeli zle vypa
    Re: kalymnos logistika 21.09.2016
Z Kalymnosu jsem se vrátil před týdnem a používali jsme autobus. Jede jeden ráno do Emporie a odpole
     Re: kalymnos logistika 21.09.2016
Preprava miestnym busom v pohode. Cestou tam sa nikde nenahlis, nejaky sklz ti je uplne sum a fuk. V
      Re: kalymnos logistika 21.09.2016
tak jasne ze jo ale na sikati nebo secret garden dojdes pesky za x hodin...
      Re: kalymnos logistika 21.09.2016
My jedeme na dlouho a rozhodne nebude jen lezecky program, tak uz i proto to resime. jinak ubytovani
 Re: kalymnos logistika 21.09.2016
Jestli vás je šest z toho dvě děti, pak jedno auto, děti v mandukách a jízda nikoliv na kokota. Jest
  Re: kalymnos logistika 21.09.2016
Bych se s tim moc nesral. Deti do kufru, aspon bude na chvili klid, idealne pod batoziny, aby moc ne
 Re: kalymnos logistika 21.09.2016
V řecku obecně, 2 dospělí plus 1 dítě na skutru - no problem, ať už v nosičce v šatku nebo na sedaku
  Re: kalymnos logistika 21.09.2016
Ty jo... nikdy jsem na skutru nejela. Jet s ditetem mi prijde uz i tak jako docela odvazna myslenka.

 Španělská vs. francouzská klasa20.09.2016
Ahoj, jak se liší španělská (používaná v Andalusii - např. El Chorro) a francouzská klasa v lehčím stupni? Šp. používá pro cesty pod 6a označení V+, V, IV+... Existuje nějakej převod jako V+ ~ 5c? Platí vůbec šp.6a ~ fr.6a?

Je mi jasný, že
 Re: Španělská vs. francouzská klasa20.09.2016
Je to stejná klasifikace (samozřejmě oblast od oblasti tvrdší/měkčí...).
Akorát je trochu nej
 Re: Španělská vs. francouzská klasa20.09.2016
Ono těch V a V+ se leckde používá i ve Francii. Potkal jsem to v Jonte a Thauracu. Našli jsme v Jont
  Re: Španělská vs. francouzská klasa20.09.2016
No jo, s tim rimskym cislovanim je to asi od oblasti. Treba v mem pruvodci na Ticino a okoli je na p
   Re: Španělská vs. francouzská klasa20.09.2016
což ovšem není totéž jako V ve španělsé sportovní klase
    Re: Španělská vs. francouzská klasa20.09.2016
To si myslím taky. Každopádně dík za názory.
     Re: Španělská vs. francouzská klasa21.09.2016
Jo a aby to nebylo tak jednoduchý tak mám pocit, že na Tenerife byla někdy římská klasa příznakem to
      Re: Španělská vs. francouzská klasa22.09.2016
No, to jsem chtel rict tim prispevkem vyse...
 Re: Španělská vs. francouzská klasa22.09.2016
Má zkušenost: 5a=5-, 5b=5, 5c=5+, šestky už jsou stejný
  Re: Španělská vs. francouzská klasa22.09.2016
Dík!!! Ať už je to pravda nebo ne, tak je to to, co jsem chtěl slyšet. :-)

 Obrvégry s kočárkem19.09.2016
Ahoj, hledáme nějakou novou bejbyfrendly oblast a napadly mě Obrvégry. Kdysi jsem tam byl, ale už si vůbec nepamatuju, jak to tam vypadá. Momentálně mě nejvíc zajímá, jestli se tam dá nějak rozumně dojít s kočárkem a jestli tam můžeme naše jedno až pětile
 Re: Obrvégry s kočárkem19.09.2016
Obrvegry s kočárem by měly bejt OK. Z oblastí +/- dostupných s půlročním mládencem jsme zkonzumovali
  Re: Obrvégry s kočárkem19.09.2016
obrvégry jsou jen věže, rybaření nepřichází v úvahu. přístup rozbitou úvozovou lesní cestou - kožár
   Re: Obrvégry s kočárkem19.09.2016
jestli je dobrý Malešov, pak teda přichází do úvahy i Pašinka a další milion oblastí, které otevřeli
  Re: Obrvégry s kočárkem19.09.2016
Jestli myslíš Kreutzberk u Litoměřic, tak posledních pár (?deset výškových?) metrů bych nechtěl tlač
   Re: Obrvégry s kočárkem20.09.2016
Tak to halt vezmeš do teplejch. Nebo použiješ chariot.
 Re: Obrvégry s kočárkem19.09.2016
no, obrvégry se mi vždycky zdály pod skálou jako úplná rovina, dokud jsem se teda nerozmnožil. tam j
 Re: Obrvégry s kočárkem19.09.2016
Škrovád je s kočárem úplně v poho. Pak nějaký skály na Vysočině. Dráteníčky dáš s kočárem tak padesá
 Re: Obrvégry s kočárkem20.09.2016
Alkazar,. Srbsko, Stěny za klášterem, akorát nestavet kočár pod stěnu, občas něco spadne. Příjez víc

 zapomenute preso na henryovce18.09.2016
V cestě dejavu, poslední bh. Za popis je u me k vyzvednutí...ozvete se na mail

 Skialpové lyžáky17.09.2016
Ahoj, chtěl bych si koupit nové lyžáky, nějaké lehčí, nyní mám GArmont Radium. Zvažuji Dynafit TLT 6 (7) , LA Sportiva Sideral 2, nebo Scarpa F1. Máte k tomu někdo nějaký poznatek či doporučení :-) , nebo i jinou možnost kolem těch 1000-1200g na botu aby
 Re: Skialpové lyžáky17.09.2016
Scarpa F1 mi přijde jako závodní bota a na sjezd moc nevypadá. Kouknul bych se, zda něco nepíšou na
  Re: Skialpové lyžáky17.09.2016
TLT ničím netrpěj
   Re: Skialpové lyžáky19.09.2016
Ahoj máš TLT 6 ? které, klasika, nebo ty karbonové? jaké je to na sjezd podrží to ?
    Re: Skialpové lyžáky19.09.2016
A jak je to s tím jazykem používáš ho nebo to k ničemu není. Pokud je to nutné ke sjezdu , tak to mě
   Re: Skialpové lyžáky19.09.2016
Ahoj máš TLT 6 ? které, klasika, nebo ty karbonové? jaké je to na sjezd podrží to ?
    Re: Skialpové lyžáky21.09.2016
Mám jednu sezónu odjazdené TLT6 s karbonovým komínom. Nechávam si tam jazyky, kratší výšlap je s nim
     Re: Skialpové lyžáky07.10.2016
Moc děkuji za vyčerpávající info :-)
 Re: Skialpové lyžáky08.10.2016
TLT6 velice dobrá volba, je na užší nohu. Na širší bych ti doporučil Scarpa F1. Nejsou to závodní bo

 Euroblbost17.09.2016
Ano je to v duchu Euroblbosti...Oni přece mají právo si to vylézt, na co by se něco učili? A chtějí se"cítit bezpečně" a přitom zažít "adrenalinové dobrodružství" A to organizuje ČHS FUJ!

 Rekordy na pisek nepatri!16.09.2016
http://www.horosvaz.cz/alpinismus/broumovsko-pozvanka/
 Re: Rekordy na pisek nepatri!16.09.2016
další z řady důkazů, jaká je Erasmus hovadina
  Re: Rekordy na pisek nepatri!16.09.2016
je to hnus velebnosti
   Re: Rekordy na pisek nepatri!16.09.2016
Presne! Skaly zavrit a vubec NIKOHO tam nepoustet. Teda ne nikoho, me ano, ale ty ostatni ne, ty to
    Re: Rekordy na pisek nepatri!16.09.2016
Naopak, pustit tam každého, kdo tam chce jít lézt, ale zároveň nedělat masovku v chráněném území a n
     Re: Rekordy na pisek nepatri!16.09.2016
Souhlas. Představa, že rozhodnutí, kterým Správa CHKO vyhradila místa pro lezení v Broumovkách zahrn
      Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
Moc nechápu co tam chtějí dělat. V Třešňovce si člověk zaleze pořádně jen pokud leze aspoň VIIIa. Na
       Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
Tak to už je moc! Tohle Bloudek vážně přehnal! Poslední opravdu klidné místo na Broumovsku a on tam
        Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
Už to tu bylo řečeno mnohokrát - ČHS ve formě, v jaké byl v letech minulých, nemůže přežít. Svaz neb
         Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
Když už chtějí dělat rekordy na Broumovským písku, tak ať je dělají třeba na Tvrzi na Křižáku, tam u
          Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
To je jen otázka času. Nezapomeň, že pokud se někde udělá nájezd hobíků na skálu, tak se to za chvíl
           Re: Rekordy na pisek nepatri!18.09.2016
Křižák ještě není zas až tak šíleně zpustošenej a navíc Křížácké díry toho vydrží mnohem víc než kyz
         Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
Zkus se na to zeptat výše diskutujícího JH, s kým by tak ochranáři asi tak jednali...
          Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
Nepochopil jsi :-(
         Re: Rekordy na pisek nepatri!18.09.2016
Stalo by se to, že by se lezci postupně začali ocitat v ilegalitě, což by mělo za následek vznik něj
          Re: Rekordy na pisek nepatri!18.09.2016
Né nutně, není důvod, aby nová servisní organizace s sebou táhla zatížení ve smyslu profesionalizace
           Re: Rekordy na pisek nepatri!18.09.2016
Ti jedni zli preklizkari! Zavrit je je malo! .... A nebo taky zacit trenovat, no ...
 Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
Není náhodou v pravidlech lezení na pískovcových skalách pravidlo, že prvolezec má právo dobrat maxi
  Re: Rekordy na pisek nepatri!18.09.2016
dobrý postřeh, ale bohužel tohle už v pravidlech nějakou dobu není. Aspoň já to tam teď nenašel. Ale
   Re: Rekordy na pisek nepatri!18.09.2016
Mimochodem ty pravidla si projďete, ať máte pevnou půdu pro argumentaci. Oproti létům minulým jsou p
   Re: Rekordy na pisek nepatri!18.09.2016
    Re: Rekordy na pisek nepatri!19.09.2016
2) Lezci jsou povinni informovat se o případných omezeních platných pro danou skalní oblast či lezec
     Re: Rekordy na pisek nepatri!19.09.2016
Takže jestli něco podobného existuje i na Broumovsku, tak to omezené stále je ;)
 Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
Co to je za hovadinu? Ten kdo si vymyslel ten nesmyslený rekord, by zasloužil doživotní zákaz lezení
  Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
Snad bude pršet,doufám
   Re: Rekordy na pisek nepatri!17.09.2016
Snad jo :) To by me zajimalo jestli se neco takoveho deje i na nemecke strane v Sasku... A proc je S
    Re: Rekordy Ne - Action Direct ANO!!!!17.09.2016
Mám návrh - V Broumovkách jsem nikdy nelezl, jenom procházel v létě i v zimě.
Zvedněme zadek
     Re: Rekordy Ne - Action Direct ANO!!!!18.09.2016
PRO Ležáky, SitDowny i Akčnáky
začít můžeme i mlácením do klávesnice zasíláním důvěrných ego
     Re: Rekordy Ne - Action Direct ANO!!!!18.09.2016
My do toho jdeme. Jsme dva. Můžem se sejít třeba na tom parkovišti na Slavným v osm?
      Action Direct ANO!!!!18.09.2016
Jste celkem hysteričtí a bez základní znalosti místopisu. Action direct je v německé oblasti Franken
       Re: Action Direct ANO!!!!18.09.2016
Nejsme hysteričtí, jelikož tady jde opravdu o životnost lezeckých skvostů (v Třešňovce je údajně nej
        Re: Action Direct ANO!!!!18.09.2016
Steve nepochopil,že Action Directe znamená PŘÍMÁ AKCE!:-)))
         Re: Action Direct ANO!!!!18.09.2016
Stejně se jednoho dne všechny Ádry,Broumovy,Labáky budou drtit pro Číňany na jejich dětská hřiště!:-
          Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!18.09.2016
Děkuji všem, i provokatérům, za po malý zájem, který jsem vyvolal od rána mým nočním zápisem.
           Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!19.09.2016
Hele podle zde dostupných informací se mě akce taky nezdála a měl sem strach o nenávratné zničení mí
            Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!19.09.2016
i kdyby tomu tak bylo, znas co tam je za dvojky a trojky? a na kerypak veze to je? asi nebudou moc k
             Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!19.09.2016
Co ti na to říct? Já měl strach o konkrétní cesty u kterých jsem vyjádřil obavy a poprosil aby se ne
             Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!19.09.2016
Ty dvojky trojky tam nějaký jsou a více či méně tam není moc co zničit, ale pokud by tam měli lízt &
              Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!19.09.2016
Jasne tak sem to taky videl, proto sem jim psal. Se tam kluci primo od nas a i z okoli pred lety hod
               Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!19.09.2016
Zas kdyz budou mit informace, tak nebudou moc nadavat na netu ;). Navic, shaneni informaci - bolest,
             Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!19.09.2016
Pojdme Libore do zbrane! Toto si prece nenechame libit, nikdo nam nebude nicit nase skaly. Navrhuji
            Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!19.09.2016
V Třešňovce nejsou cesty v obtížnosti II-III na větší věže. Pokud je mi známo, tak nejlehčí cesta na
             Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!19.09.2016
Me by stejne prislo nejlepsi, kdyby se na pisku nelezlo vubec. Prirode by to jen prospelo.
              Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!20.09.2016
To jsem nenapsal a ty to moc dobře víš.
               Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!20.09.2016
Ne, to jsem napsal ja jak taky sam dobre vis.
             Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!!19.09.2016
Tak zrovna na Lucifera je těch (relativně) lehčích cest do VI víc. Něco na Belzebuba a jedna pěkná 5
 Re: Rekordy na pisek nepatri!-jak to je20.09.2016
 Ubytovani Kalymnos15.09.2016
Ahoj, rad bych se optal, jestli neporadite, jak je to na Kalymnosu s ubytovanim. Da se najit ubytko primo na miste v privatu, nebo je lepsi zarezervovat nejakej mistni hotel predem? Predem moc dik za radu.
 Re: Ubytovani Kalymnos15.09.2016
Lepší je si najít bydlení předem, protože ubytovacích studií je tam mraky, ale budeš běhat od jednoh
  Re: Ubytovani Kalymnos17.09.2016
Bivak na Kalymnosu fakt nedoporučuji, vlastní špatná zkušenost...
 Re: Ubytovani Kalymnos16.09.2016
Najdi si raději ofiko ubytování bud po internetu nebo na místě.Určitě nezkoušej spaní na divoko nebo
  Re: Ubytovani Kalymnos16.09.2016
My jsme mimo prvni navstevu hledali ubytovani vzdy az na miste. Na internetu se prezentuje jen pomer
   Re: Ubytovani Kalymnos16.09.2016
Ubytování na divoko rozhodně provozovat nehodláme, už nejsme žádní študáci a máme rádi na dovolence
    Re: Ubytovani Kalymnos16.09.2016
Zdravím,
mi byli zde:
     Re: Ubytovani Kalymnos16.09.2016
S těmi prázdnými domy to byl jen vtip .-) Panormitis v zásadě dobrý, ale Wifina jen nahoře u bazénu.
    Re: Ubytovani Kalymnos16.09.2016
Zdravím,
mi byli zde:
    Re: Ubytovani Kalymnos16.09.2016
Zdravím,
mi byli zde:
 Re: Ubytovani Kalymnos17.09.2016
Dal by někdo tip na to, jak se tam levně dostat? Nebijte mě, nemám moc zkušeností s hledáním letenek

 Boulder Modřany15.09.2016
Ahoj,
v Praze Modřanech probíhá jednání s developerem, jak přizpůsobit projekt tak, aby "vyhovoval všem". Jedná se o 8 hektarů, takže určitě tam budou nějaké zelené plochy se sportovišti.

Napadlo mě tam procpat BOULDROVKU
 Re: Boulder Modřany15.09.2016
nezapomeň na patníky pro kotvení šlaklajny (beze srandy, to stojí pár korun, jednoduše se okolo toho
 Re: Boulder Modřany15.09.2016
Super napad! Diky, ze se o to snazis. Beton, kterej by umoznoval i nejakej rajbasek, by byl fajn. Po
  Re: Boulder Modřany15.09.2016
nějaké základní info a představy už jsem nabral: beton alá gutoffka je prý jedno z nejdražších řešen
   Re: Boulder Modřany15.09.2016
Jo, na Gutovce provařilo Bémovo vedení pěkných pár milionů, pak dalo stěnu skoro zdarma k používání
    Re: Boulder Modřany16.09.2016
Kolik znamená "pěkných pár"?
     Re: Boulder Modřany18.09.2016
5000 Kc ty anonymní hlupáčku ze základní školy.
      Re: Boulder Modřany19.09.2016
Nejsem ten, co se ptal na to kolik...a spíš se zeptám ostatních: taky už jste si zvykli na to, jak č
    Re: Boulder Modřany16.09.2016
Problém? Co je to za nesmysl? Podobný areál nemůže být ziskový už z principu a dotace z města je pod
     Re: Boulder Modřany16.09.2016
Souhlasim. Vsechno zadarmo a pro vsechny! Jako uroven pak mozna bude trosku pokulhavat, ale coz hlav
      Re: Boulder Modřany16.09.2016
Ale oni to nedělají zadarmo, je to placeno z veřejných peněz, tedy i peněz mých. A co se týká mě, ta
       Re: Boulder Modřany16.09.2016
Ten prispevek nad tebou jsem napsal trosku neuvazene.. Co pises je urcite dobrej pristup. A vlastne
     Re: Boulder Modřany18.09.2016
Bez se tam nekdy podivat na ceny a kolik je tam lidi. Jestli jsou v minusu a nesplacej obri uver za
      Re: Boulder Modřany19.09.2016
náklady mnohonásobně převyšují zisk...tak to je a jiné to nebude v dohledné době ;-)
 Re: Boulder Modřany19.09.2016
A co tak neco jako tohle:
  Re: Boulder Modřany19.09.2016
to jove: lezení na přírodním je sice nejvíc, ale tomu řešení bych se chtěl vyhnout. Lomový kámen asi
   Re: Boulder Modřany19.09.2016
pozri to video v druhom odkaze, zula z lomu to je, len ten transport bol asi drahy jak svina (i kdyz
    Re: Boulder Modřany19.09.2016
    Re: Boulder Modřany19.09.2016
Jeden takovej sutrik s bouldrikama, ktere budou vyzvou (6C - 7C) by se krasne vyjimal i u betenove n

1   ...   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi