Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 41.Černý 10110 42.Podstata 10107 43.Výšek 10077 Bouldry: 41.Slabý 9250 42.F 9228 43.Jeliga 9203 Hory: 14.Abt 3757 15.Veselá 3698 16.Dörfl 3442
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Euroblbost 17.09.2016 Ano je to v duchu Euroblbosti...Oni přece mají právo si to vylézt, na co by se něco učili? A chtějí se"cítit bezpečně" a přitom zažít "adrenalinové dobrodružství" A to organizuje ČHS FUJ!
  Re: Rekordy na pisek nepatri! 16.09.2016 další z řady důkazů, jaká je Erasmus hovadina
    Re: Rekordy na pisek nepatri! 16.09.2016 je to hnus velebnosti
      Re: Rekordy na pisek nepatri! 16.09.2016 Presne! Skaly zavrit a vubec NIKOHO tam nepoustet. Teda ne nikoho, me ano, ale ty ostatni ne, ty to
        Re: Rekordy na pisek nepatri! 16.09.2016 Naopak, pustit tam každého, kdo tam chce jít lézt, ale zároveň nedělat masovku v chráněném území a n
          Re: Rekordy na pisek nepatri! 16.09.2016 Souhlas. Představa, že rozhodnutí, kterým Správa CHKO vyhradila místa pro lezení v Broumovkách zahrn
            Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 Moc nechápu co tam chtějí dělat. V Třešňovce si člověk zaleze pořádně jen pokud leze aspoň VIIIa. Na
              Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 Tak to už je moc! Tohle Bloudek vážně přehnal! Poslední opravdu klidné místo na Broumovsku a on tam
                Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 Už to tu bylo řečeno mnohokrát - ČHS ve formě, v jaké byl v letech minulých, nemůže přežít. Svaz neb
                  Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 Když už chtějí dělat rekordy na Broumovským písku, tak ať je dělají třeba na Tvrzi na Křižáku, tam u
                    Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 To je jen otázka času. Nezapomeň, že pokud se někde udělá nájezd hobíků na skálu, tak se to za chvíl
                      Re: Rekordy na pisek nepatri! 18.09.2016 Křižák ještě není zas až tak šíleně zpustošenej a navíc Křížácké díry toho vydrží mnohem víc než kyz
                  Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 Zkus se na to zeptat výše diskutujícího JH, s kým by tak ochranáři asi tak jednali...
                    Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 Nepochopil jsi :-(
                  Re: Rekordy na pisek nepatri! 18.09.2016 Stalo by se to, že by se lezci postupně začali ocitat v ilegalitě, což by mělo za následek vznik něj
                    Re: Rekordy na pisek nepatri! 18.09.2016 Né nutně, není důvod, aby nová servisní organizace s sebou táhla zatížení ve smyslu profesionalizace
                      Re: Rekordy na pisek nepatri! 18.09.2016 Ti jedni zli preklizkari! Zavrit je je malo! .... A nebo taky zacit trenovat, no ...
  Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 Není náhodou v pravidlech lezení na pískovcových skalách pravidlo, že prvolezec má právo dobrat maxi
    Re: Rekordy na pisek nepatri! 18.09.2016 dobrý postřeh, ale bohužel tohle už v pravidlech nějakou dobu není. Aspoň já to tam teď nenašel. Ale
      Re: Rekordy na pisek nepatri! 18.09.2016 Mimochodem ty pravidla si projďete, ať máte pevnou půdu pro argumentaci. Oproti létům minulým jsou p
          Re: Rekordy na pisek nepatri! 19.09.2016 Takže jestli něco podobného existuje i na Broumovsku, tak to omezené stále je ;)
  Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 Co to je za hovadinu? Ten kdo si vymyslel ten nesmyslený rekord, by zasloužil doživotní zákaz lezení
    Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 Snad bude pršet,doufám
      Re: Rekordy na pisek nepatri! 17.09.2016 Snad jo :) To by me zajimalo jestli se neco takoveho deje i na nemecke strane v Sasku... A proc je S
        Re: Rekordy Ne - Action Direct ANO!!!! 17.09.2016 Mám návrh - V Broumovkách jsem nikdy nelezl, jenom procházel v létě i v zimě.
Zvedněme zadek
          Re: Rekordy Ne - Action Direct ANO!!!! 18.09.2016 PRO Ležáky, SitDowny i Akčnáky
začít můžeme i mlácením do klávesnice zasíláním důvěrných ego
          Re: Rekordy Ne - Action Direct ANO!!!! 18.09.2016 My do toho jdeme. Jsme dva. Můžem se sejít třeba na tom parkovišti na Slavným v osm?
            Action Direct ANO!!!! 18.09.2016 Jste celkem hysteričtí a bez základní znalosti místopisu. Action direct je v německé oblasti Franken
              Re: Action Direct ANO!!!! 18.09.2016 Nejsme hysteričtí, jelikož tady jde opravdu o životnost lezeckých skvostů (v Třešňovce je údajně nej
                Re: Action Direct ANO!!!! 18.09.2016 Steve nepochopil,že Action Directe znamená PŘÍMÁ AKCE!:-)))
                  Re: Action Direct ANO!!!! 18.09.2016 Stejně se jednoho dne všechny Ádry,Broumovy,Labáky budou drtit pro Číňany na jejich dětská hřiště!:-
                    Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 18.09.2016 Děkuji všem, i provokatérům, za po malý zájem, který jsem vyvolal od rána mým nočním zápisem.
                      Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 19.09.2016 Hele podle zde dostupných informací se mě akce taky nezdála a měl sem strach o nenávratné zničení mí
                        Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 19.09.2016 i kdyby tomu tak bylo, znas co tam je za dvojky a trojky? a na kerypak veze to je? asi nebudou moc k
                          Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 19.09.2016 Co ti na to říct? Já měl strach o konkrétní cesty u kterých jsem vyjádřil obavy a poprosil aby se ne
                          Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 19.09.2016 Ty dvojky trojky tam nějaký jsou a více či méně tam není moc co zničit, ale pokud by tam měli lízt &
                            Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 19.09.2016 Jasne tak sem to taky videl, proto sem jim psal. Se tam kluci primo od nas a i z okoli pred lety hod
                              Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 19.09.2016 Zas kdyz budou mit informace, tak nebudou moc nadavat na netu ;). Navic, shaneni informaci - bolest,
                          Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 19.09.2016 Pojdme Libore do zbrane! Toto si prece nenechame libit, nikdo nam nebude nicit nase skaly. Navrhuji
                        Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 19.09.2016 V Třešňovce nejsou cesty v obtížnosti II-III na větší věže. Pokud je mi známo, tak nejlehčí cesta na
                          Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 19.09.2016 Me by stejne prislo nejlepsi, kdyby se na pisku nelezlo vubec. Prirode by to jen prospelo.
                            Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 20.09.2016 To jsem nenapsal a ty to moc dobře víš.
                              Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 20.09.2016 Ne, to jsem napsal ja jak taky sam dobre vis.
                          Re: Rekordy na Písek NE - MANIFESTO - Action Direct ANO!!!! 19.09.2016 Tak zrovna na Lucifera je těch (relativně) lehčích cest do VI víc. Něco na Belzebuba a jedna pěkná 5
  Re: Ubytovani Kalymnos 15.09.2016 Lepší je si najít bydlení předem, protože ubytovacích studií je tam mraky, ale budeš běhat od jednoh
    Re: Ubytovani Kalymnos 17.09.2016 Bivak na Kalymnosu fakt nedoporučuji, vlastní špatná zkušenost...
  Re: Ubytovani Kalymnos 16.09.2016 Najdi si raději ofiko ubytování bud po internetu nebo na místě.Určitě nezkoušej spaní na divoko nebo
    Re: Ubytovani Kalymnos 16.09.2016 My jsme mimo prvni navstevu hledali ubytovani vzdy az na miste. Na internetu se prezentuje jen pomer
      Re: Ubytovani Kalymnos 16.09.2016 Ubytování na divoko rozhodně provozovat nehodláme, už nejsme žádní študáci a máme rádi na dovolence
        Re: Ubytovani Kalymnos 16.09.2016 Zdravím,
mi byli zde:
          Re: Ubytovani Kalymnos 16.09.2016 S těmi prázdnými domy to byl jen vtip .-) Panormitis v zásadě dobrý, ale Wifina jen nahoře u bazénu.
        Re: Ubytovani Kalymnos 16.09.2016 Zdravím,
mi byli zde:
        Re: Ubytovani Kalymnos 16.09.2016 Zdravím,
mi byli zde:
  Re: Ubytovani Kalymnos 17.09.2016 Dal by někdo tip na to, jak se tam levně dostat? Nebijte mě, nemám moc zkušeností s hledáním letenek
Boulder Modřany 15.09.2016 Ahoj,
v Praze Modřanech probíhá jednání s developerem, jak přizpůsobit projekt tak, aby "vyhovoval všem". Jedná se o 8 hektarů, takže určitě tam budou nějaké zelené plochy se sportovišti.
Napadlo mě tam procpat BOULDROVKU
  Re: Boulder Modřany 15.09.2016 nezapomeň na patníky pro kotvení šlaklajny (beze srandy, to stojí pár korun, jednoduše se okolo toho
  Re: Boulder Modřany 15.09.2016 Super napad! Diky, ze se o to snazis. Beton, kterej by umoznoval i nejakej rajbasek, by byl fajn. Po
    Re: Boulder Modřany 15.09.2016 nějaké základní info a představy už jsem nabral: beton alá gutoffka je prý jedno z nejdražších řešen
      Re: Boulder Modřany 15.09.2016 Jo, na Gutovce provařilo Bémovo vedení pěkných pár milionů, pak dalo stěnu skoro zdarma k používání
        Re: Boulder Modřany 16.09.2016 Kolik znamená "pěkných pár"?
          Re: Boulder Modřany 18.09.2016 5000 Kc ty anonymní hlupáčku ze základní školy.
            Re: Boulder Modřany 19.09.2016 Nejsem ten, co se ptal na to kolik...a spíš se zeptám ostatních: taky už jste si zvykli na to, jak č
        Re: Boulder Modřany 16.09.2016 Problém? Co je to za nesmysl? Podobný areál nemůže být ziskový už z principu a dotace z města je pod
          Re: Boulder Modřany 16.09.2016 Souhlasim. Vsechno zadarmo a pro vsechny! Jako uroven pak mozna bude trosku pokulhavat, ale coz hlav
            Re: Boulder Modřany 16.09.2016 Ale oni to nedělají zadarmo, je to placeno z veřejných peněz, tedy i peněz mých. A co se týká mě, ta
              Re: Boulder Modřany 16.09.2016 Ten prispevek nad tebou jsem napsal trosku neuvazene.. Co pises je urcite dobrej pristup. A vlastne
          Re: Boulder Modřany 18.09.2016 Bez se tam nekdy podivat na ceny a kolik je tam lidi. Jestli jsou v minusu a nesplacej obri uver za
            Re: Boulder Modřany 19.09.2016 náklady mnohonásobně převyšují zisk...tak to je a jiné to nebude v dohledné době ;-)
      Re: Boulder Modřany 19.09.2016 pozri to video v druhom odkaze, zula z lomu to je, len ten transport bol asi drahy jak svina (i kdyz
pěkné spárové vícedélky Val di Mello 14.09.2016 Dovedete někdo doporučit pěkné spárové, plotnové vícedélky ve Val di Mello? Tak okolo 6a max. 6b. Lezl jsem tam zatím kdysi dávno jenom Luna Nascente a Oceano Irrazionale a potom dvě lehčí cesty na Qualidu (artemisia, Magic line). Klidně beru i tipy
  Re: pěkné spárové vícedélky Val di Mello 14.09.2016 Kromě Luny a Oceano, lezl jsem kdysi ještě Kundalini, cestu pod Lunou. To můžu doporučit.
    Re: pěkné spárové vícedélky Val di Mello 15.09.2016 Moc sparova ale neni.
      Re: pěkné spárové vícedélky Val di Mello 17.09.2016 V titulku je sice spárové, ale v popisu je i plotnové. Což tahle cesta splňuje beze zbytku.Jsou tam
  Re: pěkné spárové vícedélky Val di Mello 15.09.2016 Nic doporučit nemůžu, pač jsem lezl jen ve val Porcelizzu a ještě k tomu cesty, který se lezou jako
    Re: pěkné spárové vícedélky Val di Mello 16.09.2016 To by me take zajimalo, ale vypada to tezce (z meho pohledu), tak za 6c :)
  Re: pěkné spárové vícedélky Val di Mello 15.09.2016 běž údolím nahoru do Val Torrone, nabažíš se.
    Re: pěkné spárové vícedélky Val di Mello 16.09.2016 njn jenže nahoře nad 2700m už sněží :(
      Re: pěkné spárové vícedélky Val di Mello 16.09.2016 Vrátili jsme se od riff. Gianetti v pátek a bylo tam teplo. Pravda, Když jsme byli okolo 2800 mnm, t
        Re: pěkné spárové vícedélky Val di Mello 17.09.2016 Podle me je lezeni nad 2000 letos uz zabity, konkretne ta chata Gianeti bude ted uz pase vzhledem k
  Re: lezečky LS Solution 14.09.2016 Mají trochu užší a zataženější patu. Ve špičce jsem rozdíl neshledal.
    Re: lezečky LS Solution 14.09.2016 Růžové mají užší a zataženější patu. Mělo by to anatomicky lépe sednout ženám na nohu, ale výkonnost
  Re: lezečky LS Solution 15.09.2016 Myslim ze neni. Ja si zkousela oboje v obchode a zlute jsou o neco vetsi a i tvarem nejak jinak sedl
lezečky LS Solution 14.09.2016 Ahoj,
nemáte někdo zkušenosti s velikostí lezečky LS Solution žluté vs. LS Solution růžové? Je např. vel. 38 u obou modelů stejná? Dík.
@Redakce - Bílá skála u Jihlavy - průvodce 13.09.2016 Ahoj do redakce, odkaz na průvodce Bílá skála u Jihlavy (link ze záložky "Mapy") je chybný. Uvedené cesty se lozí na Bílé skále ve Žďárkách. Průvodce pro tu u Jihlavy je třeba tady:
  Re: @Redakce - Bílá skála u Jihlavy - průvodce 14.09.2016 Bílá skála u Jihlavy, Bílá skála u Luk, Bílá skála v údolí Pŕíseckého potoka vše názvy pro jednu ská
Typ na roztahnutí lezeček. 13.09.2016 Mate někdo radu jak co nejmene bolestne roztáhnout doma lezecky, o kterých vim, ze mi budou dobře, ale uz se nechci trapit jako kdysi a roztahovat je při lezeni a chtěl bych je nejak rozchodit doma. Samozrejme sedet u Tv asi ano, ale jestli by nepomohlo i
  Re: Typ na roztahnutí lezeček. 13.09.2016 Jeden kámoš mi nedávno říkal, že prý pomáhá fénovat lezečky na noze.
    Re: Typ na roztahnutí lezeček. 13.09.2016 Muj TIP je dat je na roztahnuti nejakemu TYPOVI :)
PS. Sorry, to fakt neslo.
  Re: Typ na roztahnutí lezeček. 13.09.2016 Nevidim duvod proc kupovat lezecky, ktery musis roztahovat. V dnesni dobe precizne delanych bot a x
    Re: Typ na roztahnutí lezeček. 13.09.2016 I tak.
nebo namočit a natáhnout na kopyto (takovej ten šeucovskej roztahovač pravý-levý závi
      Re: Typ na roztahnutí lezeček. 13.09.2016 Ja si treba vezmu ponozku a v ni vlezu do boty a tise trpim u PC/televize s obcasnou prochazkou po b
  Re: Typ na roztahnutí lezeček. 14.09.2016 Nasyp do nich čočku a zalej vodou. Čočky přiměřeně aby ti to lezečky neroztrhlo. Není to vtip. Fungu
    Re: Typ na roztahnutí lezeček. 15.09.2016 Dik za rydy , zkusim všechny tipy vcetne pravopisu a dam vedet, zatím to fakt boli.
      Re: Typ na roztahnutí lezeček. 15.09.2016 běž si zalízt ted v těch vedrech na písex do nějaké pěkně vyhřáte jižní stěny a roztahneš je za den
  Re: Typ na roztahnutí lezeček. 15.09.2016 Mokrá ponožka a projít se v nich po bytě. To taky rychle roztáhlo lezky.
  Re: Typ na roztahnutí lezeček. 16.09.2016 Nasyp čočku, vem mokrou ponožku a běž lízt spáru do jižní stěny na písku. A pak si sedni k televizi
1
...
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
...
2263
Ubytovani Kalymnos Ahoj, rad bych se optal, jestli neporadite, jak je to na Kalymnosu s ubytovanim. Da se najit ubytko primo na miste v privatu, nebo je lepsi zarezervovat nejakej mistni hotel predem? Predem moc dik za radu. Jimbo 21:01:06 15.09.2016odpovědět
  Re: Ubytovani Kalymnos Lepší je si najít bydlení předem, protože ubytovacích studií je tam mraky, ale budeš běhat od jednoho ke druhému než se chytneš. V Masouri a okolí je jsou i neobydlený baráky na bivak :-) Petr Jandík 21:29:38 15.09.2016odpovědět
    Re: Ubytovani Kalymnos Bivak na Kalymnosu fakt nedoporučuji, vlastní špatná zkušenost... Kokeš 00:59:23 17.09.2016odpovědět
  Re: Ubytovani Kalymnos Najdi si raději ofiko ubytování bud po internetu nebo na místě.Určitě nezkoušej spaní na divoko nebo prázdných domech to se tam nevede! A hlavně to Řekové nemají vůbec rádi!! Jenik Pleticha 06:33:50 16.09.2016odpovědět
    Re: Ubytovani Kalymnos My jsme mimo prvni navstevu hledali ubytovani vzdy az na miste. Na internetu se prezentuje jen pomerne mala cast ubytovacich kapacit. Vetsina z nich ma vyssi cenu a zaroven horsi kvalitu. Nektera ubytka hezka na fotkach ve skutecnosti docela ekl.. Takze hledani ubytka az na miste bych se rozhodne nebal. Vyplati se.
Jinak naprosty souhlas s tim, ze ne spani na divoko, ne spani v opustenych baracich (opustene, ale nekomu patri a na respekt k osobnimu vlastnictvi jsou mistni dost haklivy). 09:49:18 16.09.2016odpovědět
      Re: Ubytovani Kalymnos Ubytování na divoko rozhodně provozovat nehodláme, už nejsme žádní študáci a máme rádi na dovolence pohodlí.
Nemáš prosím tě kontakt na nějaký ubytko, kde jste už byli? To by bylo úžasný.
děkuji Jimbo 13:38:25 16.09.2016odpovědět
        Re: Ubytovani Kalymnos Zdravím,
mi byli zde: http://www.panormitisstudios-kalymnos.com/
taková lezecká klasika;-)
nečekej nic přepychového, poloha hned pod skalami, moře 5 minut a do krámu tak 10... já 13:50:44 16.09.2016odpovědět
          Re: Ubytovani Kalymnos S těmi prázdnými domy to byl jen vtip .-) Panormitis v zásadě dobrý, ale Wifina jen nahoře u bazénu. V pokojíčku chytneš jen zaheslovanej signál z hotelů kolem. V Masouri se na jaře dalo sehnat bydlení o půl tojra levnejc. Petr Jandík 15:43:27 16.09.2016odpovědět
        Re: Ubytovani Kalymnos Zdravím,
mi byli zde: http://www.panormitisstudios-kalymnos.com/
taková lezecká klasika;-)
nečekej nic přepychového, poloha hned pod skalami, moře 5 minut a do krámu tak 10... já 13:51:28 16.09.2016odpovědět
        Re: Ubytovani Kalymnos Zdravím,
mi byli zde: http://www.panormitisstudios-kalymnos.com/
taková lezecká klasika;-)
nečekej nic přepychového, poloha hned pod skalami, moře 5 minut a do krámu tak 10... já 13:53:18 16.09.2016odpovědět
  Re: Ubytovani Kalymnos Dal by někdo tip na to, jak se tam levně dostat? Nebijte mě, nemám moc zkušeností s hledáním letenek.
Díky Pavel 13:00:46 17.09.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: