Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kežmarský štít 02.10.2016 Zdar, nevíte někdo o podrobnějším nákresu jižní stěny Kežmaráku než je na Tatry.nfo? Nějak jsme uhnuli z Birkenmajera doleva a po 2 délkách jsme narazili na štand že 2 vrtaných skob, který podle nákresu nesedí na žádnou cestu. Rád bych věděl, co jsme to p
  Re: Kežmarský štít 02.10.2016 Tam je to dost komplikované. My tam lezli také rovně a zřejmě to byla nějaká z více variant Birkenma
    Re: Kežmarský štít 02.10.2016 Ty vole, one se neptá kdes lezl ty, ale po nějakým jiným plánku...je to tak těžký tomu porozumnět?
      Re: Kežmarský štít 02.10.2016 Ty vole P., plánek nemám, ale snažil jsem se mu popsat, že jsme asi lezli to, co on (případně si to
        Re: Kežmarský štít 02.10.2016 Ještě ke k dispozici starší nákres Puškáš: tinyurl.com/kezmarak
              Re: Kežmarský štít 04.10.2016 FullHD je oldschool.. Dnes frci 4K!
      Re: Kežmarský štít 04.10.2016 To snad zvládneš sám. Kapišto?
        Re: Kežmarský štít 04.10.2016 nedělejte si z mýho kamaráda prdel. Lezl Birkenmajera po vrtaných skobách podél kolmých skal. Nebo s
          Re: Kežmarský štít 04.10.2016 Píšeš tu voloviny. Vrať se na základku ty anonymní hlupáčku. A zamysli se. Nad vším.
          Re: Kežmarský štít 05.10.2016 tak vrtana skoba je sice nie casto pouzivany, ale normalny nazov pre nity/borhaky atd.
  Re: Foto dne - Cukrovarák 02.10.2016 Pivovarský komín, Sládek a Sládková, Opilci a Opilecká hora, Velký a Malý pingl...
    Re: Foto dne - Cukrovarák 03.10.2016 Co se divíte, dyk v Plzni znaj jenom pivovary :-D
    Re: Foto dne - Cukrovarák 03.10.2016 Do záběru se mi už nevešel Pivolec a Pivolíček.
Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 Ahoj všem. Příští rok chci vyrazit na libovolně dlouhý trek do některé v nadpisu uvedené oblasti. Budu rád za pár typů od těch, co už tam něco prošli. Co zvládne člověk sám nebo třeba ve dvou a co lépe ( nebo pouze ) s místním průvodcem. Díky.
  Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 Ahoj, Karákoram (z PAK strany) sám určitě ne - je to chráněné vojenské pásmo s velice omezeným příst
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 Zatím bych se to snažil vyřešit bez cestovky. S ní to má samozřejmě své výhody, ale nebýt vázaný něk
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 S Patagonií nemám zkušenost. Ale s tou Asií: Ve dvou: ledovce. S místním průvodcem: to, co se s míst
        Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Obecnej dotaz s zrovna sem jsem formuloval právě jako to "pídění se" po tom, co se v průvo
          Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 01.10.2016 Průvodců a informací na netu se neboj, to ještě nutně neznamená že tam budou davy. Klidně bych koupi
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Tak ti nevím, jestli jsi tam někdy byl, ale to co píšeš je pěkná blbnost. Přiletíš do Islamabádu, na
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 A kdy jste tam takhle byli - jak o se týká ročního období tak toho, jak stará je tahle informace?
        Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Tři roky stará informace (tedy 2013) a Centrální Karakoram rozhodně v létě, tedy červenec-srpen. A s
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Budeš se divit, ale ano. Je pravda, že jsem cestoval letadlem, ale před odbavením i hned po příletu
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Je to tak... Když si přečteš papíry na Check postech na KKH tak můžeš zjistit, že už tam před Tebou
        Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 OK, uznávám, že cesta letadlem a po silnici se může lišit. Nevím, jakým způsobem jsi tam byl Ty, ale
          Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 ten typek si tam pak ale guida nehleda a jde sam... jit s guidem a nosici tak to radsi vubec, to je
            Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 No tak presne tak jsme jeli my. V Isl. jsme nasedli na "mistnak", dojeli do Skardu, najali
              Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 Tak ono ani tak nejde o tu "nebezpečnost" jako o složky, snažící se zajistit "bezpečn
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Je to tak... Když si přečteš papíry na Check postech na KKH tak můžeš zjistit, že už tam před Tebou
Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Dá se někde na Prachově nebo v jeho blízkém okolí lízt bez placení za vstup do skal a přitom legálně (jsem člen ČHS)? Znáte tam někdo něco pěkného?
E
  Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 po předložení členské karty ČHS tě pustí zadarmo
    Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Pokud není mokro tak ano. Viz výše.
    Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Ted mi rikal kamarad ze je tam vstupenka i pro cleny CHS tedy netusim zda ti ji daji zdarma po predl
  Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Letos jsem se na Prachov nedostal, ale pokud se nic nezměnilo, tak do Prachovských skal byly pouze 2
    Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Jak definuješ to "legálně", když se tam platí vstupný a ty obejedeš hlavní vchod, abys nep
      Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Trestny cin za obejiti vstupneho ve vysce cca 50,-? Lol
        Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Jojo, za to je aspon 20 let natvrdo.....
        Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 no, že to někomu stojí za to hledat někde díru v plotě, kvůli padesáti kačkám,
el Ó el
          Cena 04.10.2016 Je to 70 Kč a to je dost, když do loňska to bylo s ČHS zdarma.
            Re: Cena 04.10.2016 No pozor, pokud by si někdo by "přisvojil cizí věc tím, že se jí zmocnil, a byl za takový čin v
              Re: Cena 04.10.2016 To mělo být k Tomovi níže a jeho bagatelním krádežím.
          Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 on už je Prachov oplocený? komu to patří? kolik stojí permice?
          Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 O ty prachy mi až tak nejde (za stěnu dá člověk víc), spíš bych se chtěl nejdřív podívat někde po ok
            Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 A když to vlastní hraběnka, tak platit je nefér. A co kdyby to patřilo nějakýmu bolševikovi?
            Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 ty vole hraběnko, Prachov patří Šlikům, ty tady byly už před bílou horou, kde vidíš jakej byznys? kd
              Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 Ale tihle jsou potomci kolaborantské větve, jak známo Joachim Andreas jako jeden ze tří pánů přišel
        Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Prislo mi to tak dobre, ze budu jeste pokracovat:
LOL trestny cin za kradez 2 tabulek cokolad
      Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Koukni se prosím na mapu jak Prachov vypadá, a jaké tam vedou značené turistické stezky. Opakuji, pl
        Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Berte to jako odpověď na původní dotaz. Jestli je vhodné jít např od Ervínova hradu, to je volba kaž
          Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Jedna se o prispevek na udrzbu stezek, uklid atd. Samozrejme je na kazdem z nas jaky pristup k zivot
            Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Příspěvek na údržbu jo ? To taky, ale hlavne kšeft.
jako všude ve skalách je to kšeft, ale v
              Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Kseft? Kdo, co, kolik, komu?
                Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 70 K za vstup a 100 K za parkáč s prakticky nulovými náklady podle tebe není kšeft jak víno?
                  Ceny 05.10.2016 70 Kč/d vstup, 60 Kč/d parkovné u Turistické chaty, permanentka (i na parkování, s fotkou) 300 Kč/ro
  Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 ty seš vážně kopyto...lidstvu degeneruje mozek
  Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Upřímně placení mi ani tak nes... Spíše mně tento víkend zarazilo, kam se celý Prachov posouvá. Ve s
    Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 S parkovanim to mas tezke. Skoro vsechno nekomu patri. Taky bys asi nechtel, aby ti lidi parkovali n
      Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 to jsme měli tuhle asi před dvěmi lety takovou diskusi. dvě rodinky s dětmi jsme si dali sraz někde
        Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 Hm. Sory, to parkování k mému zděšení z vývoje některých oblastí patří jen okrajově. Spíše jsme měl
          Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 doporučuju jako odstrašující případ "údržby" za kterou se platí mrknout 20 metrů za libovo
    Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 mě tam ten víkend asi nejvíc sraly rodinky, narvaný pod nástupama že neni kam šlápnput a když už tak
      Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 Asi tak. Ale zkus tady v týhle žumpě něco zmínit o tom, že pískovcový tradice nejsou pro nic za nic,
grigri2 27.09.2016 prodám grigri.téměř nové.použito asi 5x
  Re: grigri2 29.09.2016 Co takhle dát to do inzerce?
Chironiko-Ubytko 27.09.2016 Ahoj nemate někdo nějaky kontakt či link na levné ubytko v Chironicu nebo někde poblíž s kama se dá dobře vyjížděšt na Bouldry a tak :) Díky za info
  Re: Chironiko-Ubytko 28.09.2016 Zkus agro camp la finca(na google maps)v Crescianu...do Chironica je to kousek a na tamním kopci to
  Re: Chironiko-Ubytko 28.09.2016 Nebo camp Gothardo. K bouldrum to je 5 minut autem. Kemp ma kazde rano cerstve pecivo coz je super.
lano kalymnos 27.09.2016 Tak jeste jedna anketni otazka ohledne Kalymnosu - lano 60 nebo 80?
  Re: lano kalymnos 27.09.2016 rozhodně 80 m, nové cesty se bežně dělají 40 m. kratší take jsou, zalezeš si I na šedesátce, pro bez
  Re: lano kalymnos 27.09.2016 70m je většinou v pohodě, 80 je tutovka, uzel na konci pro jistotu vždy, 60ku bych vůbec nebrala. V
  Re: lano kalymnos 27.09.2016 ok, diky
1
...
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: