Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Foto dne - Cukrovarák 02.10.2016 Pivovarský komín, Sládek a Sládková, Opilci a Opilecká hora, Velký a Malý pingl...
    Re: Foto dne - Cukrovarák 03.10.2016 Co se divíte, dyk v Plzni znaj jenom pivovary :-D
    Re: Foto dne - Cukrovarák 03.10.2016 Do záběru se mi už nevešel Pivolec a Pivolíček.
Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 Ahoj všem. Příští rok chci vyrazit na libovolně dlouhý trek do některé v nadpisu uvedené oblasti. Budu rád za pár typů od těch, co už tam něco prošli. Co zvládne člověk sám nebo třeba ve dvou a co lépe ( nebo pouze ) s místním průvodcem. Díky.
  Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 Ahoj, Karákoram (z PAK strany) sám určitě ne - je to chráněné vojenské pásmo s velice omezeným příst
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 Zatím bych se to snažil vyřešit bez cestovky. S ní to má samozřejmě své výhody, ale nebýt vázaný něk
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 S Patagonií nemám zkušenost. Ale s tou Asií: Ve dvou: ledovce. S místním průvodcem: to, co se s míst
        Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Obecnej dotaz s zrovna sem jsem formuloval právě jako to "pídění se" po tom, co se v průvo
          Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 01.10.2016 Průvodců a informací na netu se neboj, to ještě nutně neznamená že tam budou davy. Klidně bych koupi
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Tak ti nevím, jestli jsi tam někdy byl, ale to co píšeš je pěkná blbnost. Přiletíš do Islamabádu, na
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 A kdy jste tam takhle byli - jak o se týká ročního období tak toho, jak stará je tahle informace?
        Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Tři roky stará informace (tedy 2013) a Centrální Karakoram rozhodně v létě, tedy červenec-srpen. A s
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Budeš se divit, ale ano. Je pravda, že jsem cestoval letadlem, ale před odbavením i hned po příletu
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Je to tak... Když si přečteš papíry na Check postech na KKH tak můžeš zjistit, že už tam před Tebou
        Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 OK, uznávám, že cesta letadlem a po silnici se může lišit. Nevím, jakým způsobem jsi tam byl Ty, ale
          Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 ten typek si tam pak ale guida nehleda a jde sam... jit s guidem a nosici tak to radsi vubec, to je
            Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 No tak presne tak jsme jeli my. V Isl. jsme nasedli na "mistnak", dojeli do Skardu, najali
              Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 Tak ono ani tak nejde o tu "nebezpečnost" jako o složky, snažící se zajistit "bezpečn
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Je to tak... Když si přečteš papíry na Check postech na KKH tak můžeš zjistit, že už tam před Tebou
Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Dá se někde na Prachově nebo v jeho blízkém okolí lízt bez placení za vstup do skal a přitom legálně (jsem člen ČHS)? Znáte tam někdo něco pěkného?
E
  Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 po předložení členské karty ČHS tě pustí zadarmo
    Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Pokud není mokro tak ano. Viz výše.
    Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Ted mi rikal kamarad ze je tam vstupenka i pro cleny CHS tedy netusim zda ti ji daji zdarma po predl
  Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Letos jsem se na Prachov nedostal, ale pokud se nic nezměnilo, tak do Prachovských skal byly pouze 2
    Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Jak definuješ to "legálně", když se tam platí vstupný a ty obejedeš hlavní vchod, abys nep
      Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Trestny cin za obejiti vstupneho ve vysce cca 50,-? Lol
        Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Jojo, za to je aspon 20 let natvrdo.....
        Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 no, že to někomu stojí za to hledat někde díru v plotě, kvůli padesáti kačkám,
el Ó el
          Cena 04.10.2016 Je to 70 Kč a to je dost, když do loňska to bylo s ČHS zdarma.
            Re: Cena 04.10.2016 No pozor, pokud by si někdo by "přisvojil cizí věc tím, že se jí zmocnil, a byl za takový čin v
              Re: Cena 04.10.2016 To mělo být k Tomovi níže a jeho bagatelním krádežím.
          Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 on už je Prachov oplocený? komu to patří? kolik stojí permice?
          Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 O ty prachy mi až tak nejde (za stěnu dá člověk víc), spíš bych se chtěl nejdřív podívat někde po ok
            Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 A když to vlastní hraběnka, tak platit je nefér. A co kdyby to patřilo nějakýmu bolševikovi?
            Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 ty vole hraběnko, Prachov patří Šlikům, ty tady byly už před bílou horou, kde vidíš jakej byznys? kd
              Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 Ale tihle jsou potomci kolaborantské větve, jak známo Joachim Andreas jako jeden ze tří pánů přišel
        Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Prislo mi to tak dobre, ze budu jeste pokracovat:
LOL trestny cin za kradez 2 tabulek cokolad
      Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Koukni se prosím na mapu jak Prachov vypadá, a jaké tam vedou značené turistické stezky. Opakuji, pl
        Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Berte to jako odpověď na původní dotaz. Jestli je vhodné jít např od Ervínova hradu, to je volba kaž
          Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Jedna se o prispevek na udrzbu stezek, uklid atd. Samozrejme je na kazdem z nas jaky pristup k zivot
            Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Příspěvek na údržbu jo ? To taky, ale hlavne kšeft.
jako všude ve skalách je to kšeft, ale v
              Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Kseft? Kdo, co, kolik, komu?
                Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 70 K za vstup a 100 K za parkáč s prakticky nulovými náklady podle tebe není kšeft jak víno?
                  Ceny 05.10.2016 70 Kč/d vstup, 60 Kč/d parkovné u Turistické chaty, permanentka (i na parkování, s fotkou) 300 Kč/ro
  Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 ty seš vážně kopyto...lidstvu degeneruje mozek
  Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Upřímně placení mi ani tak nes... Spíše mně tento víkend zarazilo, kam se celý Prachov posouvá. Ve s
    Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 S parkovanim to mas tezke. Skoro vsechno nekomu patri. Taky bys asi nechtel, aby ti lidi parkovali n
      Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 to jsme měli tuhle asi před dvěmi lety takovou diskusi. dvě rodinky s dětmi jsme si dali sraz někde
        Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 Hm. Sory, to parkování k mému zděšení z vývoje některých oblastí patří jen okrajově. Spíše jsme měl
          Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 doporučuju jako odstrašující případ "údržby" za kterou se platí mrknout 20 metrů za libovo
    Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 mě tam ten víkend asi nejvíc sraly rodinky, narvaný pod nástupama že neni kam šlápnput a když už tak
      Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 Asi tak. Ale zkus tady v týhle žumpě něco zmínit o tom, že pískovcový tradice nejsou pro nic za nic,
grigri2 27.09.2016 prodám grigri.téměř nové.použito asi 5x
  Re: grigri2 29.09.2016 Co takhle dát to do inzerce?
Chironiko-Ubytko 27.09.2016 Ahoj nemate někdo nějaky kontakt či link na levné ubytko v Chironicu nebo někde poblíž s kama se dá dobře vyjížděšt na Bouldry a tak :) Díky za info
  Re: Chironiko-Ubytko 28.09.2016 Zkus agro camp la finca(na google maps)v Crescianu...do Chironica je to kousek a na tamním kopci to
  Re: Chironiko-Ubytko 28.09.2016 Nebo camp Gothardo. K bouldrum to je 5 minut autem. Kemp ma kazde rano cerstve pecivo coz je super.
lano kalymnos 27.09.2016 Tak jeste jedna anketni otazka ohledne Kalymnosu - lano 60 nebo 80?
  Re: lano kalymnos 27.09.2016 rozhodně 80 m, nové cesty se bežně dělají 40 m. kratší take jsou, zalezeš si I na šedesátce, pro bez
  Re: lano kalymnos 27.09.2016 70m je většinou v pohodě, 80 je tutovka, uzel na konci pro jistotu vždy, 60ku bych vůbec nebrala. V
  Re: lano kalymnos 27.09.2016 ok, diky
Lezení strba, tatranská lomnica 26.09.2016 Ahoj, nemáte někdo tip na sportovnější lezení kolem Štrby nebo Tatranské Lomnice nad Slovensku? Hledame něco kolem 6uiaa, jednodelky,jisteni možno smycemi i vklinenci..
Díky moc za rady!
  Re: Lezení strba, tatranská lomnica 26.09.2016 Vapencove skalky v lese nekde u Svitu, lom na konci Tatranske Kotliny, Biela dolinka u Liptovského J
        Re: Lezení strba, tatranská lomnica 27.09.2016 Díky dík.. Nakonec se nám nejvíce zamlouvá Biela Dolinka.
Ostrvu si ponecháme na příští rok.
          Re: Lezení strba, tatranská lomnica 27.09.2016 Ale bacha, není to jednak uplne verejna oblast a pak klasa je tam pekne tvrda...však třeba potom na
1
...
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
...
2263
Chironiko-Ubytko Ahoj nemate někdo nějaky kontakt či link na levné ubytko v Chironicu nebo někde poblíž s kama se dá dobře vyjížděšt na Bouldry a tak :) Díky za info janken 17:08:55 27.09.2016odpovědět
  Re: Chironiko-Ubytko Zkus agro camp la finca(na google maps)v Crescianu...do Chironica je to kousek a na tamním kopci to taky ujde.:-)A je to kousek do Belinzony,kde maj super bazén za pár korun. 11:11:59 28.09.2016odpovědět
  Re: Chironiko-Ubytko Nebo camp Gothardo. K bouldrum to je 5 minut autem. Kemp ma kazde rano cerstve pecivo coz je super. A je to asi nejlevnejsi moznost v okoli. Zrejme kvuli blizkosti dalnice ktera je trochu hlucna ale pokud nejsi cukrik tak to urcite nevadi. Tusim ze kdyz jsme rozpocitali auta a stany tak se vejdes na 15chf za noc Radek 15:13:20 28.09.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: