LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
7.Nespoutaný 11494
8.Suchan 11187
9.H2 11044
Bouldry:
7.Popovský 10475
8.Danda 10403
9.Stráník 10400
Hory:
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230760 cest
Nové přelezy:
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Foto dne - Cukrovarák02.10.2016
Spíš Cukrovarský komín, žejo:-)
 Re: Foto dne - Cukrovarák02.10.2016
Pivovarský komín, Sládek a Sládková, Opilci a Opilecká hora, Velký a Malý pingl...
  Re: Foto dne - Cukrovarák03.10.2016
Co se divíte, dyk v Plzni znaj jenom pivovary :-D
  Re: Foto dne - Cukrovarák03.10.2016
Do záběru se mi už nevešel Pivolec a Pivolíček.

 Kemp Finale Ligure02.10.2016
Ahoj, od pondělí 3.10 je v kempu ve Finale zavřená voda, bourají starý záchody a celý kemp se přestavuje, v listopadu mají prý zase otvírat, více bude na
 Re: Kemp Finale Ligure08.02.2017
Ahoj,nevíte někdo, jaká je aktuálně situace s kempem ve Finále? Případně nějaké další novinky? Díky.

 Radyně - Ještěrčí cesta30.09.2016
Ahoj,
má někdo nějaké info o Ještěrčí cestě na Radyni?
Díky.

 Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...29.09.2016
Ahoj všem. Příští rok chci vyrazit na libovolně dlouhý trek do některé v nadpisu uvedené oblasti. Budu rád za pár typů od těch, co už tam něco prošli. Co zvládne člověk sám nebo třeba ve dvou a co lépe ( nebo pouze ) s místním průvodcem. Díky.
 Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...29.09.2016
Ahoj, Karákoram (z PAK strany) sám určitě ne - je to chráněné vojenské pásmo s velice omezeným příst
  Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...29.09.2016
Zatím bych se to snažil vyřešit bez cestovky. S ní to má samozřejmě své výhody, ale nebýt vázaný něk
   Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...29.09.2016
S Patagonií nemám zkušenost. Ale s tou Asií: Ve dvou: ledovce. S místním průvodcem: to, co se s míst
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...30.09.2016
Obecnej dotaz s zrovna sem jsem formuloval právě jako to "pídění se" po tom, co se v průvo
     Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...01.10.2016
Průvodců a informací na netu se neboj, to ještě nutně neznamená že tam budou davy. Klidně bych koupi
  Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...30.09.2016
Tak ti nevím, jestli jsi tam někdy byl, ale to co píšeš je pěkná blbnost. Přiletíš do Islamabádu, na
   Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...30.09.2016
A kdy jste tam takhle byli - jak o se týká ročního období tak toho, jak stará je tahle informace?
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...30.09.2016
Tři roky stará informace (tedy 2013) a Centrální Karakoram rozhodně v létě, tedy červenec-srpen. A s
   Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...30.09.2016
Budeš se divit, ale ano. Je pravda, že jsem cestoval letadlem, ale před odbavením i hned po příletu
   Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...30.09.2016
Je to tak... Když si přečteš papíry na Check postech na KKH tak můžeš zjistit, že už tam před Tebou
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...04.10.2016
OK, uznávám, že cesta letadlem a po silnici se může lišit. Nevím, jakým způsobem jsi tam byl Ty, ale
     Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...04.10.2016
ten typek si tam pak ale guida nehleda a jde sam... jit s guidem a nosici tak to radsi vubec, to je
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...04.10.2016
No tak presne tak jsme jeli my. V Isl. jsme nasedli na "mistnak", dojeli do Skardu, najali
       Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...04.10.2016
Tak ono ani tak nejde o tu "nebezpečnost" jako o složky, snažící se zajistit "bezpečn
   Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...30.09.2016
Je to tak... Když si přečteš papíry na Check postech na KKH tak můžeš zjistit, že už tam před Tebou

  Prachov legálně a zadarmo29.09.2016
Dá se někde na Prachově nebo v jeho blízkém okolí lízt bez placení za vstup do skal a přitom legálně (jsem člen ČHS)? Znáte tam někdo něco pěkného?
E
 Re: Prachov legálně a zadarmo29.09.2016
po předložení členské karty ČHS tě pustí zadarmo
  Re: Prachov legálně a zadarmo29.09.2016
Pokud není mokro tak ano. Viz výše.
  Re: Prachov legálně a zadarmo29.09.2016
Ted mi rikal kamarad ze je tam vstupenka i pro cleny CHS tedy netusim zda ti ji daji zdarma po predl
 Re: Prachov legálně a zadarmo29.09.2016
Zadarmo na ČHS už to není druhý rok. My jsme lezli na prachovskou Kobylu - tuto cestu
  Re: Prachov legálně a zadarmo29.09.2016
Tam se jde z parkoviště u turistické chaty směrem k čajovému altánu, kolem nádrže - z průvodce by to
 Re: Prachov legálně a zadarmo29.09.2016
Letos jsem se na Prachov nedostal, ale pokud se nic nezměnilo, tak do Prachovských skal byly pouze 2
  Re: Prachov legálně a zadarmo29.09.2016
Jak definuješ to "legálně", když se tam platí vstupný a ty obejedeš hlavní vchod, abys nep
   Re: Prachov legálně a zadarmo30.09.2016
Trestny cin za obejiti vstupneho ve vysce cca 50,-? Lol
    Re: Prachov legálně a zadarmo30.09.2016
Jojo, za to je aspon 20 let natvrdo.....
    Re: Prachov legálně a zadarmo30.09.2016
no, že to někomu stojí za to hledat někde díru v plotě, kvůli padesáti kačkám,
el Ó el
     Cena04.10.2016
Je to 70 Kč a to je dost, když do loňska to bylo s ČHS zdarma.
      Re: Cena04.10.2016
No pozor, pokud by si někdo by "přisvojil cizí věc tím, že se jí zmocnil, a byl za takový čin v
       Re: Cena04.10.2016
To mělo být k Tomovi níže a jeho bagatelním krádežím.
     Re: Prachov legálně a zadarmo04.10.2016
on už je Prachov oplocený? komu to patří? kolik stojí permice?
     Re: Prachov legálně a zadarmo04.10.2016
O ty prachy mi až tak nejde (za stěnu dá člověk víc), spíš bych se chtěl nejdřív podívat někde po ok
      Re: Prachov legálně a zadarmo05.10.2016
A když to vlastní hraběnka, tak platit je nefér. A co kdyby to patřilo nějakýmu bolševikovi?
      Re: Prachov legálně a zadarmo05.10.2016
ty vole hraběnko, Prachov patří Šlikům, ty tady byly už před bílou horou, kde vidíš jakej byznys? kd
       Re: Prachov legálně a zadarmo05.10.2016
Ale tihle jsou potomci kolaborantské větve, jak známo Joachim Andreas jako jeden ze tří pánů přišel
    Re: Prachov legálně a zadarmo04.10.2016
Prislo mi to tak dobre, ze budu jeste pokracovat:
LOL trestny cin za kradez 2 tabulek cokolad
   Re: Prachov legálně a zadarmo30.09.2016
Koukni se prosím na mapu jak Prachov vypadá, a jaké tam vedou značené turistické stezky. Opakuji, pl
    Re: Prachov legálně a zadarmo30.09.2016
Berte to jako odpověď na původní dotaz. Jestli je vhodné jít např od Ervínova hradu, to je volba kaž
     Re: Prachov legálně a zadarmo04.10.2016
Jedna se o prispevek na udrzbu stezek, uklid atd. Samozrejme je na kazdem z nas jaky pristup k zivot
      Re: Prachov legálně a zadarmo04.10.2016
Příspěvek na údržbu jo ? To taky, ale hlavne kšeft.
jako všude ve skalách je to kšeft, ale v
       Re: Prachov legálně a zadarmo04.10.2016
Kseft? Kdo, co, kolik, komu?
        Re: Prachov legálně a zadarmo05.10.2016
70 K za vstup a 100 K za parkáč s prakticky nulovými náklady podle tebe není kšeft jak víno?
         Ceny05.10.2016
70 Kč/d vstup, 60 Kč/d parkovné u Turistické chaty, permanentka (i na parkování, s fotkou) 300 Kč/ro
 Re: Prachov legálně a zadarmo04.10.2016
ty seš vážně kopyto...lidstvu degeneruje mozek
 Re: Prachov legálně a zadarmo04.10.2016
Upřímně placení mi ani tak nes... Spíše mně tento víkend zarazilo, kam se celý Prachov posouvá. Ve s
  Re: Prachov legálně a zadarmo04.10.2016
S parkovanim to mas tezke. Skoro vsechno nekomu patri. Taky bys asi nechtel, aby ti lidi parkovali n
   Re: Prachov legálně a zadarmo05.10.2016
to jsme měli tuhle asi před dvěmi lety takovou diskusi. dvě rodinky s dětmi jsme si dali sraz někde
    Re: Prachov legálně a zadarmo05.10.2016
Hm. Sory, to parkování k mému zděšení z vývoje některých oblastí patří jen okrajově. Spíše jsme měl
     Re: Prachov legálně a zadarmo05.10.2016
doporučuju jako odstrašující případ "údržby" za kterou se platí mrknout 20 metrů za libovo
  Re: Prachov legálně a zadarmo05.10.2016
mě tam ten víkend asi nejvíc sraly rodinky, narvaný pod nástupama že neni kam šlápnput a když už tak
   Re: Prachov legálně a zadarmo05.10.2016
Asi tak. Ale zkus tady v týhle žumpě něco zmínit o tom, že pískovcový tradice nejsou pro nic za nic,

 grigri227.09.2016
prodám grigri.téměř nové.použito asi 5x
 Re: grigri229.09.2016
Co takhle dát to do inzerce?

 Chironiko-Ubytko27.09.2016
Ahoj nemate někdo nějaky kontakt či link na levné ubytko v Chironicu nebo někde poblíž s kama se dá dobře vyjížděšt na Bouldry a tak :) Díky za info
 Re: Chironiko-Ubytko28.09.2016
Zkus agro camp la finca(na google maps)v Crescianu...do Chironica je to kousek a na tamním kopci to
 Re: Chironiko-Ubytko28.09.2016
Nebo camp Gothardo. K bouldrum to je 5 minut autem. Kemp ma kazde rano cerstve pecivo coz je super.

 lano kalymnos27.09.2016
Tak jeste jedna anketni otazka ohledne Kalymnosu - lano 60 nebo 80?
 Re: lano kalymnos27.09.2016
rozhodně 80 m, nové cesty se bežně dělají 40 m. kratší take jsou, zalezeš si I na šedesátce, pro bez
 Re: lano kalymnos27.09.2016
70m je většinou v pohodě, 80 je tutovka, uzel na konci pro jistotu vždy, 60ku bych vůbec nebrala. V
 Re: lano kalymnos27.09.2016
ok, diky

 DAV Kletterzentrum Berlin27.09.2016
Barák pěknej, cesty nudný: goo.gl/EeFpFx

 Lezení strba, tatranská lomnica26.09.2016
Ahoj, nemáte někdo tip na sportovnější lezení kolem Štrby nebo Tatranské Lomnice nad Slovensku? Hledame něco kolem 6uiaa, jednodelky,jisteni možno smycemi i vklinenci..
Díky moc za rady!
 Re: Lezení strba, tatranská lomnica26.09.2016
Vapencove skalky v lese nekde u Svitu, lom na konci Tatranske Kotliny, Biela dolinka u Liptovského J
  Re: Lezení strba, tatranská lomnica26.09.2016
Nejbliz k Lomnici urcite lom v Kotline:
   Re: Lezení strba, tatranská lomnica27.09.2016
Choď na Ostrvu, dajú sa liezť prvé dĺžky, skalky okolo Svitu a Lom za veľa nestoja.
    Re: Lezení strba, tatranská lomnica27.09.2016
Díky dík.. Nakonec se nám nejvíce zamlouvá Biela Dolinka.
Ostrvu si ponecháme na příští rok.
     Re: Lezení strba, tatranská lomnica27.09.2016
Ale bacha, není to jednak uplne verejna oblast a pak klasa je tam pekne tvrda...však třeba potom na

1   ...   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Ahoj všem. Příští rok chci vyrazit na libovolně dlouhý trek do některé v nadpisu uvedené oblasti. Budu rád za pár typů od těch, co už tam něco prošli. Co zvládne člověk sám nebo třeba ve dvou a co lépe ( nebo pouze ) s místním průvodcem. Díky.
mov19:52:26 29.09.2016
odpovědět 
 Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Ahoj, Karákoram (z PAK strany) sám určitě ne - je to chráněné vojenské pásmo s velice omezeným přístupem (Kašmír), takže bez nějaké "cestovky" nebo někoho se zkušenostmi se tam ani nedostaneš. Hned po vystoupení z letadla po tobě chtějí povolení i s itinerářem atd... Ale pokud se pro něj rozhodneš, tak možná pak nebudeš litovat; každopádně držím palce!
fl20:02:53 29.09.2016
odpovědět 
  Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Zatím bych se to snažil vyřešit bez cestovky. S ní to má samozřejmě své výhody, ale nebýt vázaný někým zorganizovaným programem je mi daleko bližší :) Proto bych rád jel i mimo tradiční cestovkářské destinace.
21:08:06 29.09.2016
odpovědět 
   Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
S Patagonií nemám zkušenost. Ale s tou Asií: Ve dvou: ledovce. S místním průvodcem: to, co se s místním průvodcem jít musí (týká se především některých oblastí v Nepálu). Vše ostatní: klidně sám.

Nejdřív bych si definoval co chceš a kdy tam chceš jet. Čím máš víc času, ochoty organizovat a plánovat a míň peněz, tím zažiješ víc dobrodružství.

V Nepálu jsou treky profláklý i dobrodružný. Některý treky jsou zajímavý mj. i vegetací. Tyto treky jsou ale zase v oblastech ovlivněnejch monzunem, takže musíš pečlivě plánovat čas návštěvy.

Karakoram je spíš bez vegetace a spíš do toho dole vyprahlýho, nahoře ledovcovýho stylu, ale zase nebudeš tak ovlivněnej monzunem. Celkově Karakoram bude spíš volba náročnější organizace a většího dobrodružství.

Taky jde o to, zda chceš navštívit spíš muslimskou, buddhistickou nebo hinduistickou oblast. V brutální zkratce (podle mě): muslimové - pohostinství na prvním místě, ale horší s chlastem. Buddhisté - kláštery, spiritualita, askeze, tajemno, hnusná domácí pálenka. Pro mě víc spjatý s horama. Hinduisté - kláštery, mnoho bohů, v Nepálu a Indii větší okázalost než buddhisté, pro mně divný náboženství spjatý s nížinou a vším, co se k nížině váže. Tedy smrad, bordel, davy lidí. Ale na druhou stranu zase lahvový pivo.

Častá volba lidí, co vyrážej sami na trek, jsou právě profláklejší treky v Nepálu. Vyrazit sám na neprofláklej (byť neledovcovej) trek je volba typická spíš pro zkušený horaly, kteří by asi podobnej obecnej dotaz (nic ve zlým) vůbec neformulovali a spíš by se asi pídili po konkrétních detailech týkajících se konkrétních (svépomocí vybraných) treků.
honza21:57:24 29.09.2016
odpovědět 
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Obecnej dotaz s zrovna sem jsem formuloval právě jako to "pídění se" po tom, co se v průvodcích najít nedá. Kdybych chtěl jet na něco profláklého, zadám si to do googlu :)
I to co jsi napsal mi trochu pomůže. Co se týká času - řekněme, že ho může být neomezeně a líp se cítím právě v těch "kamenolomech", než s pijavicema na kotníku a lijánou kolem krku :)
mov09:51:59 30.09.2016
odpovědět 
     Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Průvodců a informací na netu se neboj, to ještě nutně neznamená že tam budou davy. Klidně bych koupil nějakýho trekkingovýho LP a šel po nejmíň profláklým z toho. Nebo pokud chceš vysloveně objevovat nový oblasti, pak ruský vojenský mapy + google earth a vybrat kde nejsou fotky.
honza11:24:58 01.10.2016
odpovědět 
  Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Tak ti nevím, jestli jsi tam někdy byl, ale to co píšeš je pěkná blbnost. Přiletíš do Islamabádu, nasedneš na autobusáku na bus, který tě po Karakoram Highway zaveze za nějakých 26h do Skardu nebo Gilgitu (jasně, cestou jsou vojenské check pointy, ale je to jen formalita a papírování) a odtut si už můžeš vybírat. Vřele doporučuju třeba přejít Biafo ledovec z Askole (6-8h jeepem ze Skardu) do Hisparu. Náročné, ale krásné! A celé zadarmo, jedná se o free zónu. Jen bych to asi určitě nešel sám, ve dvou nebo ve třech se to lépe táhne.
Petr08:16:34 30.09.2016
odpovědět 
   Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
A kdy jste tam takhle byli - jak o se týká ročního období tak toho, jak stará je tahle informace?
mov09:53:43 30.09.2016
odpovědět 
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Tři roky stará informace (tedy 2013) a Centrální Karakoram rozhodně v létě, tedy červenec-srpen. A s ohledem na to, že se tam do té oblasti pořád jezdí, tak si nemyslím, že by se za ty tři roky něco výrazně zmenilo, ale jde to všechno ověřit. Tahle oblast je turisticky a horolezecky dost známá, chodí se tady třeba i trek pod K2, ale ten už je s guaidem.
Petr11:19:28 30.09.2016
odpovědět 
   Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Budeš se divit, ale ano. Je pravda, že jsem cestoval letadlem, ale před odbavením i hned po příletu po mě chtěli povolení atd. V některých zónách s sebou musíš mít vojáka (přičemž plat a jeho nosiče platíš ty). Možná je to tím, že v Islámábádu se zdržuji pracovně a potřebuju i povolení na opuštění ICT, ale pojem "jenom formalita a papírování" tady neznám - jen vyřízení povolení vyjet (třeba i do Lahore) trvá 3 týdny. Musím ale mít vše potřebné a nemohu si dovolit jentak sednout do busu a jet. Nechci nikomu zakazovat jet nebo nařizovat, jak to musí být, ale srážka s blbcem taky může způsobit, že místo treku bude dotyčný sedět u prvního CP a čekat, až se šéf vrátí z pohřbu bratrance...
Obecně bude Skardu (tedy i Tebou navrhované Askole, i když přiznávám, že přesné vymezení restricted areas neznám) a severovýchod od něj spíše omezenější než Gilgit a sever od něj; zejména teď, kvůli eskalaci napětí v Kašmíru a podél celé LoC.
11:28:00 30.09.2016
odpovědět 
   Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Je to tak... Když si přečteš papíry na Check postech na KKH tak můžeš zjistit, že už tam před Tebou jel třeba Mickemaus, Kačer Donald a další vostrý týpci!
21:35:50 30.09.2016
odpovědět 
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
OK, uznávám, že cesta letadlem a po silnici se může lišit. Nevím, jakým způsobem jsi tam byl Ty, ale dovolím si trvat na tom, že většina lidí má domluvenou nějakou cestovku nebo průvodce už z Islámábádu (neříkám všichni), kteří vědí, jak "to" chodí a jak se v případě potřeby domluvit s neschopností/ leností myslet / potřebou promazání. Prostě idea, že týpek "sedne v ISL na bus" a ve Skardu si najme guida se mi nějak nezdá, ať si tam bylo Mickeymousů třeba tisíc...
fl06:18:52 04.10.2016
odpovědět 
     Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
ten typek si tam pak ale guida nehleda a jde sam... jit s guidem a nosici tak to radsi vubec, to je uplne proti heslu ktery ma spousta skutecnych trekaru a cestovatelu: viva self organized independent trekking
jan07:32:20 04.10.2016
odpovědět 
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
No tak presne tak jsme jeli my. V Isl. jsme nasedli na "mistnak", dojeli do Skardu, najali jeep, dojeli do Askole a sli. Nic vic, nic min. A pokud nekdo tvrdi, ze tam neni bezpecno, no mozna neni, kalachama na me uz mirili vsude mozne, ale v Pakistanu to nebylo.
08:53:33 04.10.2016
odpovědět 
       Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Tak ono ani tak nejde o tu "nebezpečnost" jako o složky, snažící se zajistit "bezpečnost" (aneb nejhorší je srážka s aktivním blbem).
Ale OK, vidím, že se více než jednomu člověku podařilo něco, co jsem pokládal za když ne nemožné, tak velice nepravděpodobné. Asi znám Pákistán z jiné strany... Přeju tedy mov, pokud pakoš navštíví, hodně štěstí a případnou pomoc se sháněním alkoholu v Islámábádu na pákistánském čísle nula-třista50321nuladevět
fl19:45:04 04.10.2016
odpovědět 
   Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie...
Je to tak... Když si přečteš papíry na Check postech na KKH tak můžeš zjistit, že už tam před Tebou jel třeba Mickemaus, Kačer Donald a další vostrý týpci!
21:35:51 30.09.2016
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1147 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi