Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Boty dotaz 06.10.2016 Zdravim vsechny. Rad bych se informoval jake dle vasich nazoru vyhovuji boty na Pik Lenin? La Sport. Nepal Evo GTX, nebo neco jineho? Ice cube?
Mejcup 2016 06.10.2016 Víte někdo něco o Mejcupu, bude letos?
  Re: Mejcup 2016 06.10.2016 Pochybuji. Ani loni nebyl. Světu mír!
  Re: Mejcup 2016 06.10.2016 Jasně že bude!
    Re: Mejcup 2016 06.10.2016 A kde bude?
      Re: Mejcup 2016 06.10.2016 Navždy v našich srdcích...a játrech :-).
Bolest v krizi po lezeni 05.10.2016 Prosim o radu. Po intenzivnim lezeckem dnu, kdy to konecne padalo mne ale az druhy den chytly zada, bolest v krizi a moc to po tydnu neustupuje. Beru Dorsiflex. Asi to budou oslabene brisni svaly, které pretizenim z lezeni sly do krece. Jestli někdo vi, j
  Re: Bolest v krizi po lezeni 05.10.2016 Kolik ti je? Zvykej si!
  Re: Bolest v krizi po lezeni 05.10.2016 Zajdi k doktorovi nebo k fyzioterapeutovi - zjistí příčinu, srovná tě a poradí. Může to být SI kloub
    Re: Bolest v krizi po lezeni 06.10.2016 nejspis mas souply vobratle, nebo jen vysouple plotynky, oboji pak pri namaze tlaci na nervy, jak p
      Re: Bolest v krizi po lezeni 06.10.2016 nebo má některou z jiných asi dvaceti věcí :-)
ale nejspíš nemá žádnou a je jen lokálně slabe
  Re: Bolest v krizi po lezeni 05.10.2016 Krize po lezeni je fakt peklo. Ale i lezecka krize je naprd..
  Re: Bolest v krizi po lezeni 06.10.2016 kdyz lezes strechovy previsy tak se nediv, zalomeni v zadech v pravym uhlu dozadu proste pateri nepr
  Re: Bolest v krizi po lezeni 06.10.2016 Hlavně prosímtě neber myorelaxancia. Tím těžko něco vyřešíš. Takhle od klavesnice ti těžko někdo por
  Re: Bolest v krizi po lezeni 06.10.2016 Problém nemusí být jen jeden, může to bejt víc věcí dohromady. Za mě to tipuju na oslabení některých
    Re: Bolest v krizi po lezeni 06.10.2016 jo, aby bylo jasno, po úspěšný fyzioterapii jsem lezl dál a zároveň dvakrát týdně cvičil pár chytře
      Re: Bolest v krizi po lezeni 06.10.2016 Diky za rady i vtipne.Jo k neurologovi a posleze fyzioterapeutovi se chystam. Bolely mne také mezilo
        Re: Bolest v krizi po lezeni 06.10.2016 za minutku máš mail
  Re: Bolest v krizi po lezeni 06.10.2016 z dlouhodobého pohledu se určitě vyplatí posilovat hluboký stabilizační systém páteře. google řekne
    Re: Bolest v krizi po lezeni 06.10.2016 ještě jsem chtěl doplnit: není špatný si něco přečíst o: googli "horní a dolní zkřížený syndrom
      Re: Bolest v krizi po lezeni 14.10.2016 Moc diky vsem, příčina uz je jasna, pretazeni zadovych a slabe brisni....Staci asi zase delat leh-se
  Re: Adam Ondra Yosemite 05.10.2016 zdá sa mi, že je teraz na alternatívke :-)
    Re: Adam Ondra Yosemite 05.10.2016 Myslim, ze odleta koncem tohoto tydne
Kežmarský štít 02.10.2016 Zdar, nevíte někdo o podrobnějším nákresu jižní stěny Kežmaráku než je na Tatry.nfo? Nějak jsme uhnuli z Birkenmajera doleva a po 2 délkách jsme narazili na štand že 2 vrtaných skob, který podle nákresu nesedí na žádnou cestu. Rád bych věděl, co jsme to p
  Re: Kežmarský štít 02.10.2016 Tam je to dost komplikované. My tam lezli také rovně a zřejmě to byla nějaká z více variant Birkenma
    Re: Kežmarský štít 02.10.2016 Ty vole, one se neptá kdes lezl ty, ale po nějakým jiným plánku...je to tak těžký tomu porozumnět?
      Re: Kežmarský štít 02.10.2016 Ty vole P., plánek nemám, ale snažil jsem se mu popsat, že jsme asi lezli to, co on (případně si to
        Re: Kežmarský štít 02.10.2016 Ještě ke k dispozici starší nákres Puškáš: tinyurl.com/kezmarak
              Re: Kežmarský štít 04.10.2016 FullHD je oldschool.. Dnes frci 4K!
      Re: Kežmarský štít 04.10.2016 To snad zvládneš sám. Kapišto?
        Re: Kežmarský štít 04.10.2016 nedělejte si z mýho kamaráda prdel. Lezl Birkenmajera po vrtaných skobách podél kolmých skal. Nebo s
          Re: Kežmarský štít 04.10.2016 Píšeš tu voloviny. Vrať se na základku ty anonymní hlupáčku. A zamysli se. Nad vším.
          Re: Kežmarský štít 05.10.2016 tak vrtana skoba je sice nie casto pouzivany, ale normalny nazov pre nity/borhaky atd.
  Re: Foto dne - Cukrovarák 02.10.2016 Pivovarský komín, Sládek a Sládková, Opilci a Opilecká hora, Velký a Malý pingl...
    Re: Foto dne - Cukrovarák 03.10.2016 Co se divíte, dyk v Plzni znaj jenom pivovary :-D
    Re: Foto dne - Cukrovarák 03.10.2016 Do záběru se mi už nevešel Pivolec a Pivolíček.
Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 Ahoj všem. Příští rok chci vyrazit na libovolně dlouhý trek do některé v nadpisu uvedené oblasti. Budu rád za pár typů od těch, co už tam něco prošli. Co zvládne člověk sám nebo třeba ve dvou a co lépe ( nebo pouze ) s místním průvodcem. Díky.
  Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 Ahoj, Karákoram (z PAK strany) sám určitě ne - je to chráněné vojenské pásmo s velice omezeným příst
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 Zatím bych se to snažil vyřešit bez cestovky. S ní to má samozřejmě své výhody, ale nebýt vázaný něk
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 29.09.2016 S Patagonií nemám zkušenost. Ale s tou Asií: Ve dvou: ledovce. S místním průvodcem: to, co se s míst
        Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Obecnej dotaz s zrovna sem jsem formuloval právě jako to "pídění se" po tom, co se v průvo
          Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 01.10.2016 Průvodců a informací na netu se neboj, to ještě nutně neznamená že tam budou davy. Klidně bych koupi
    Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Tak ti nevím, jestli jsi tam někdy byl, ale to co píšeš je pěkná blbnost. Přiletíš do Islamabádu, na
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 A kdy jste tam takhle byli - jak o se týká ročního období tak toho, jak stará je tahle informace?
        Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Tři roky stará informace (tedy 2013) a Centrální Karakoram rozhodně v létě, tedy červenec-srpen. A s
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Budeš se divit, ale ano. Je pravda, že jsem cestoval letadlem, ale před odbavením i hned po příletu
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Je to tak... Když si přečteš papíry na Check postech na KKH tak můžeš zjistit, že už tam před Tebou
        Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 OK, uznávám, že cesta letadlem a po silnici se může lišit. Nevím, jakým způsobem jsi tam byl Ty, ale
          Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 ten typek si tam pak ale guida nehleda a jde sam... jit s guidem a nosici tak to radsi vubec, to je
            Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 No tak presne tak jsme jeli my. V Isl. jsme nasedli na "mistnak", dojeli do Skardu, najali
              Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 04.10.2016 Tak ono ani tak nejde o tu "nebezpečnost" jako o složky, snažící se zajistit "bezpečn
      Re: Trek Himálaj, Karákóram, Patagonie... 30.09.2016 Je to tak... Když si přečteš papíry na Check postech na KKH tak můžeš zjistit, že už tam před Tebou
Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Dá se někde na Prachově nebo v jeho blízkém okolí lízt bez placení za vstup do skal a přitom legálně (jsem člen ČHS)? Znáte tam někdo něco pěkného?
E
  Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 po předložení členské karty ČHS tě pustí zadarmo
    Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Pokud není mokro tak ano. Viz výše.
    Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Ted mi rikal kamarad ze je tam vstupenka i pro cleny CHS tedy netusim zda ti ji daji zdarma po predl
  Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Letos jsem se na Prachov nedostal, ale pokud se nic nezměnilo, tak do Prachovských skal byly pouze 2
    Re: Prachov legálně a zadarmo 29.09.2016 Jak definuješ to "legálně", když se tam platí vstupný a ty obejedeš hlavní vchod, abys nep
      Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Trestny cin za obejiti vstupneho ve vysce cca 50,-? Lol
        Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Jojo, za to je aspon 20 let natvrdo.....
        Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 no, že to někomu stojí za to hledat někde díru v plotě, kvůli padesáti kačkám,
el Ó el
          Cena 04.10.2016 Je to 70 Kč a to je dost, když do loňska to bylo s ČHS zdarma.
            Re: Cena 04.10.2016 No pozor, pokud by si někdo by "přisvojil cizí věc tím, že se jí zmocnil, a byl za takový čin v
              Re: Cena 04.10.2016 To mělo být k Tomovi níže a jeho bagatelním krádežím.
          Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 on už je Prachov oplocený? komu to patří? kolik stojí permice?
          Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 O ty prachy mi až tak nejde (za stěnu dá člověk víc), spíš bych se chtěl nejdřív podívat někde po ok
            Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 A když to vlastní hraběnka, tak platit je nefér. A co kdyby to patřilo nějakýmu bolševikovi?
            Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 ty vole hraběnko, Prachov patří Šlikům, ty tady byly už před bílou horou, kde vidíš jakej byznys? kd
              Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 Ale tihle jsou potomci kolaborantské větve, jak známo Joachim Andreas jako jeden ze tří pánů přišel
        Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Prislo mi to tak dobre, ze budu jeste pokracovat:
LOL trestny cin za kradez 2 tabulek cokolad
      Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Koukni se prosím na mapu jak Prachov vypadá, a jaké tam vedou značené turistické stezky. Opakuji, pl
        Re: Prachov legálně a zadarmo 30.09.2016 Berte to jako odpověď na původní dotaz. Jestli je vhodné jít např od Ervínova hradu, to je volba kaž
          Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Jedna se o prispevek na udrzbu stezek, uklid atd. Samozrejme je na kazdem z nas jaky pristup k zivot
            Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Příspěvek na údržbu jo ? To taky, ale hlavne kšeft.
jako všude ve skalách je to kšeft, ale v
              Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Kseft? Kdo, co, kolik, komu?
                Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 70 K za vstup a 100 K za parkáč s prakticky nulovými náklady podle tebe není kšeft jak víno?
                  Ceny 05.10.2016 70 Kč/d vstup, 60 Kč/d parkovné u Turistické chaty, permanentka (i na parkování, s fotkou) 300 Kč/ro
  Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 ty seš vážně kopyto...lidstvu degeneruje mozek
  Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 Upřímně placení mi ani tak nes... Spíše mně tento víkend zarazilo, kam se celý Prachov posouvá. Ve s
    Re: Prachov legálně a zadarmo 04.10.2016 S parkovanim to mas tezke. Skoro vsechno nekomu patri. Taky bys asi nechtel, aby ti lidi parkovali n
      Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 to jsme měli tuhle asi před dvěmi lety takovou diskusi. dvě rodinky s dětmi jsme si dali sraz někde
        Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 Hm. Sory, to parkování k mému zděšení z vývoje některých oblastí patří jen okrajově. Spíše jsme měl
          Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 doporučuju jako odstrašující případ "údržby" za kterou se platí mrknout 20 metrů za libovo
    Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 mě tam ten víkend asi nejvíc sraly rodinky, narvaný pod nástupama že neni kam šlápnput a když už tak
      Re: Prachov legálně a zadarmo 05.10.2016 Asi tak. Ale zkus tady v týhle žumpě něco zmínit o tom, že pískovcový tradice nejsou pro nic za nic,
1
...
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
...
2263
Boty dotaz Zdravim vsechny. Rad bych se informoval jake dle vasich nazoru vyhovuji boty na Pik Lenin? La Sport. Nepal Evo GTX, nebo neco jineho? Ice cube? Adam999 09:23:42 06.10.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: