Zdravi, vas, zajimalo by me, od kolika let zacinate deti davat na stenu? Chtela.bych, aby dcerka zkusila, jestl ji to bude bavit. Myslim, ze by mohlo. Akorat jsem nedke ted cetla, ze na sten v nasem meste maji napsano, ze je doporuceny vek 5let. Tak se ch
Ahoj. Setkala jsem se s informací, že smyčky z materiálu dyneema rychleji stárnou a je nutné je max. po 3 letech vyměnit, i když se moc nepoužívají. Mohl by toto prosím někdo potvrdit/vyvrátit? Předem díky za Vaše odpovědi!
Ahoj, plánuji si pořizovat skialpové vybavení. Nechal jsem si poradit, že se opravdu nevyplatí šetřit na botách. Mám možnost sehnat za rozumnější peníze boty Hagan Core ST/TF. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost? Případně mám se poohlédnout po něčem jiném
Ahoj, docela nedávno jsem začal lízt a dost mě to chytlo. Kamarád mě vzal v červnu na Roviště, kde sem si s horním lanem zkusil pár cest a od tý doby sem začal chodit na stěnu. Na tom Rovišti sem lezl jenom lehký cesty, něco v sektoru Krakonoš (obtížnost
Zdar, 4-13.11 chceme jet nekam za lezenim, v planu je Arco, ale rozhodne hlavně počasí, zatím jsme dva (s autem a velkou rakví), přidá se někdo? výjezd z Ostravy
Pozor na parkování pod Dušičkovou stěnou (a asi i jinde na různých pláccích v okolí (minimálně) Sv. Jana u Berouna). Dnes nám hajzlové vysklili boční okno a vzali co mohli (zas tolik toho naštěstí nebylo, ale i tak, a navíc škoda s rozbitým sklem).
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.