Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English kecy o hovně sem! 20.10.2016 Pokusně zakládám tohle vlákno.
Vítaná témata:
- sportovní lezení vs. ČHS
- bohorovný papaláši
- Jakub Turek vs. anonymní dav
- dojišťování morálovek
- vzdělání, etiketa, psychiatrie
- rekl
  Re: kecy o hovně sem! 20.10.2016 to by mě opravdu zajímalo, proč nejsou už dávno dojištěné cesty na písku. to se tam máme zabít? vždy
  Re: kecy o hovně sem! 20.10.2016 A co Turek vs. neanonymni dav? Ten bod tam nejak chybi i kdyz to tu take probiha.
Cha
    Re: kecy o hovně sem! 20.10.2016 Turek vs. neanonymní dav taky sem.
Byla to v podstatě reakce na to, že v sousedním v
  Odpoved hulvatovi. 20.10.2016 A co te prosim vede k tomu byt vulgarni hned v nadpisu vlakna? Lezec totiž není hospoda, asi trosku
    Re: Odpoved hulvatovi. 20.10.2016 ;)
jsi mimo, sorry
    Re: Odpoved hulvatovi. 20.10.2016 He he, nechces se rozmyslet jestli chces psat s diakritikou nebo bez a pak si ev. precist, co je to
      Re: Odpoved hulvatovi. 20.10.2016 Přesně Marťas a jemu podobní krmí tyhle témata vo hovně nejefektivněji :-).
Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 Ahoj, docela nedávno jsem začal lízt a dost mě to chytlo. Kamarád mě vzal v červnu na Roviště, kde sem si s horním lanem zkusil pár cest a od tý doby sem začal chodit na stěnu. Na tom Rovišti sem lezl jenom lehký cesty, něco v sektoru Krakonoš (obtížnost
  Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 Ok, já lezu pět let a jsem na devítkách, je mi 33. Poradíš mi, jak se dostat na 9+? Aabsurdní dotaz,
  Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 Tak to vypada ze tu mame novou lezeckou hvezdu :D Za par tydnu strcis AO do kapsy. Ted vazne, chapu
    Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 hehe, na Rovisti je nejtvrdsi klasa v cele Evrope. To vi prece kazdy :)
  Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 Zlepši životosprávu. V jednu v noci máš dávno chrnět. Zvlášť jestli je ti 14.
  Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 Na pořádné zlepšení si budeš muset ještě chvíli počkat... Nejvíc totiž půjdeš výkonnostně nahoru, až
    Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 jj, pivo a vepřový žebírka k tomu, tam jen nevíc síly
    Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 Myslim ze kdyz to Milan psal, mel uz po treninku a dal si v nem rozhodne vic jak 3 kousky :D.
  Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 pokud ses posunul ze 7 v cervnu na 9+ v rijnu tak to ti tu nikdo neporadi. nikomu se totiz tohle nep
    Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 no Martinovi Čermákovi se to určitě povedlo. a všichni víme, jak. tendle bude z podobnýho voddílu.
  Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 dobrý, jak tu nějakej vocas udělá hoax jednou za čas a rozjede se fajnová diskuze :D
  Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 dobrý, jak tu nějakej vocas udělá hoax jednou za čas a rozjede se fajnová diskuze :D
    Re: Zlepšování se v lezení? 20.10.2016 Je to troll. Nikdy v Krasu nebyl. Tam je to tak oklouzaný, že je to hrůůůůza hrůzoucííí. Tam nikdy n
lezení 4-13.11 Jih 19.10.2016 Zdar, 4-13.11 chceme jet nekam za lezenim, v planu je Arco, ale rozhodne hlavně počasí, zatím jsme dva (s autem a velkou rakví), přidá se někdo? výjezd z Ostravy
Sv. Jan u Berouna, zloději 18.10.2016 Pozor na parkování pod Dušičkovou stěnou (a asi i jinde na různých pláccích v okolí (minimálně) Sv. Jana u Berouna). Dnes nám hajzlové vysklili boční okno a vzali co mohli (zas tolik toho naštěstí nebylo, ale i tak, a navíc škoda s rozbitým sklem).
Datça 18.10.2016 Byli jste tam nekdo? Stoji za to? Nedari se mi vygooglit zakladni info o kempu Oliviera Nicoleta, jako treba cena, volna kapacita atd. Dik za info
Zápis 17.10.2016 Tak nevím, ale myslím si že se zveřejněním zápisu ze zasedání VV, se mazaně čeká až proběhne víkendové "Reschovo" mistrovství v OCčku. Aby byl klid na vykešování prachů. Nebo se pletu, a na VV se opět neřešilo odvolání k verdiktu DK. Milí předst
  Re: Zápis 17.10.2016 A co bude na další VH? Upřímně - dlouhodobým pozorování jsem dospěl k závěru, že členové ČHS jsou ob
    Re: Zápis 17.10.2016 Zapomněl si se podepsat, Bloudku :-D
Tenerife průvodce 16.10.2016 Zdravím, neporadil by prosím někdo, kde sehnat průvodce na Tenerife?
  Re: Tenerife průvodce 17.10.2016 Kdyby sis to třeba rozmyslel a jel jsi na Gran Canaria, mohl bych ti průvodce půjčit.
    Re: Tenerife průvodce 17.10.2016 Dík, ale už máme letenky i ubytování, které nejde zrušit.
    Re: Tenerife průvodce 15.12.2016 Ahoj, sháním lezeckého průvodce na Gran Canaria, zejména oblast Mogan na bouldery. Můžu se zeptat, n
      Re: Tenerife průvodce 15.12.2016 Podíváme se večer doma.
  Re: Tenerife průvodce 17.10.2016 Mám ho, je nový a skvělý. Jsem ze z Plzně, tak kdybys byl taky z tůtoho skvělýho města, tak ti ho pů
    Re: Tenerife průvodce 17.10.2016 Bohužel do Plzně to mám asi 250km, ale děkuju za nabídku.
  Re: Tenerife průvodce 17.10.2016 V Granadille je lezeckej kšeft, kde koupíš skalkařskýho průvodce. Z lidí kolem kšeftu se daj vytáhno
    Re: Tenerife průvodce 17.10.2016 Jo, presne tam jsme koupili pruvodcika na Arico ;-)
  Re: vela draga 16.10.2016 případně v Medveja Hrvaška?
    Re: vela draga 19.10.2016 oblast vela draga bych rozhodne nedoporucoval, je to pekna destinace na puldenni vylet s rodinou ale
zdarak 15.10.2016 zdarek nevite co se stalo se zdarakem od Tilaku nikde ho tak nejak nemuzu po netu najit uz ho prestali delat?
  Re: zdarak 15.10.2016 A na stránku Tilak ses díval? :-)
    Re: zdarak 15.10.2016 koukal ale jen na eshop a tam zmizel , taky ze vsech jinejch obchodu kde sem na nej predtim koukal d
      Re: zdarak 15.10.2016 Není lepší napsat do Tilacu? Km
      Re: zdarak 15.10.2016 Není lepší napsat do Tilacu? Km
    Re: zdarak 16.10.2016 kdy už udělaj něco s těma odkazama ... :(
  Re: zdarak 16.10.2016 To je nastupující generace. Cokoliv potřebuje vyřešit napíše na forum nebo na FB a čeá až to někdo v
    Re: zdarak 16.10.2016 Nekráčí, ale už se dávno klouže do sraček. Soudružka Buzková převzala komunistické heslo "intel
      Re: zdarak 16.10.2016 V Tvém případě to vyšlo dokonale. Zcela jistě v předmětu český jazyk.
        Re: zdarak 16.10.2016 (y)
        Re: zdarak 16.10.2016 Myslíš to "učňem"? :) Od kdy má překlep co společného s jazykem? Tahle chyba patří do před
          Re: zdarak 16.10.2016 Spíš komentoval tvůj první příspěvek.
          Re: zdarak 17.10.2016 Takové připomínky od KT je lepší ignorovat a vůbec se jimi nezabývat..
A ano, KT umí používat
        Turku 17.10.2016 Ty vole Turku brzdi. Opravdu umíš nej uřážet? Nebo si tak neomylný, že jsi nikdy překlep neudělal?
          Re: Turku 17.10.2016 Cože? Urážka? Sám si o to pan Od Kříže řekl. Stěžovat si na špatné školství, a pak udělat tři chyby
            Re: Turku 17.10.2016 Jo, dostupnost vzdělání je super. Tak dostupné nikdy nebylo.
Ale výsledek vzdělání je šílenej
              Re: Turku 17.10.2016 O co jde? Ty jsi nějaký náborář, pracovnice HR, nebo proč chceš radši jednoho chytrého než tři blbé?
                Re: Turku 17.10.2016 Bohužel jsem zaměstnavatel. Ale chápu, že pro tvůj bulvárek se zase hodí spíš tři blbější. Takže to
                  Re: Turku 17.10.2016 Jak jsi poznal, že školství je šílené? Všeobecně to vypadá, že je docela dobré, když produkuje docel
                    Re: Turku 18.10.2016 Gramatika, procenta, neschopnost něco nastudovat, přijít tomu na kloub, obecná lenost.... A to hovoř
                      Re: Turku 18.10.2016 Proč si nenajmeš někoho lepšího? Lenochy bych samozřejmě ve firmě taky nechtěl. Pokud by měl zaměstn
                        Re: Turku 18.10.2016 Nejhorší jsou týpci, kteří při zaměstnání masivně komentují vše možné i mimo obědovou pauzu..
                        Re: Turku 18.10.2016 A to znamená, že je školství kvalitnější?
                          Re: Turku 18.10.2016 To nejspíš znamená, že není schopen najít nebo zaplatit dobré zaměstnance.
                            Re: Turku 18.10.2016 A takto pracuje investigativní novinář. Shromáždí fakta, analyzuje, ověží zdroje a pak ozáří svět př
                            Re: Turku 18.10.2016 Nebo splácá několik na sebe nenavazujících vět a závěrem napíše nějakou další píčovinu, která opět s
                              Re: Turku 19.10.2016 Hele. Já tady nejsem v práci. Já si tady s Tebou jen tak povídám. Dost mě to baví.
                                Re: Turku 19.10.2016 Těžko věřit, že v práci dokážeš o něco málo víc než doma.
                                Re: Turku 19.10.2016 Jasně, v práci provokuješ čtenáře k emoci. Potřebuješ je dostat od perexu ke článku. A i blbost je l
                                Re: Turku 19.10.2016 Jasnacka. 12 hodin denne tu chrlis tuny prispevku. Pracovnik roku hadr :)
            Re: Turku 17.10.2016 Ach, skloňování. Holt po 13 letech mimo rodnou hroudu mi to drhne. Použitím (zle vyskloňovaného) slo
              Re: Turku 17.10.2016 Já Ti nic nevyčítám. Jenom mi přijde vtipné, že kritizuješ školství a sám děláš chyby v učivu základ
                Re: Turku 17.10.2016 jsme svědci vzácného jevu: věčný kritik kuba turek někoho obhajuje! co na tom, že urážkami někoho ji
                  Re: Turku 17.10.2016 No s tím mládím - Klaus i Zeman byli v mém věku na vrcholcích svých kariér. V tomto poznání by Ti mo
                    Re: Turku 18.10.2016 To je zase snuzka sracek...
                      Re: Turku 18.10.2016 v plácání blbostí, poučování a mudrlanství, o čemž byl můj komentář, byli na vrcholu později - zeman
                        Re: Turku 18.10.2016 Abys nevršil další blbosti, je schopnost orientovat se v datech a informacích - což Ti samozřejmě ta
                          Turku, radeji makej 18.10.2016 Uffff, proc, proc, proc????? Naprosto o nicem, se zoufalym cilem se navazet do lidi a s casto i pres
                            Re: Turku, radeji makej 18.10.2016 Zase jsi nezvládl pochopit, na co a proč reaguji. Že by to školství bylo opravdu tak špatné? Že bys
                              Re: Turku, radeji makej 18.10.2016 Promluvil stredobod vesmiru Turek. Chtel bych mit to sebevedomi a viru ve vlastni schopnosti (ktere
                                Re: Turku, radeji makej 18.10.2016 Jsme si v tomto ohledu rovni, že?
                                  Re: Turku, radeji makej 18.10.2016 Koukam, ze asi zase vychazis z chybneho zaveru, ze vsichni kdo si dovoli s tebou nesouhlasit, je jen
                                    Re: Turku, radeji makej 19.10.2016 Ano. Jsi jeden anonym. Ale možná bude líp.
                                      Re: Turku, radeji makej 19.10.2016 Já jsem druhý :-D
                                      Re: Turku, radeji makej 19.10.2016 Já třetí. :-D
                                      Re: Turku, radeji makej 19.10.2016 Já čtrvtý :-D.
                                        Re: Turku, radeji makej 19.10.2016 Pátý.
                                          Re: Turku, radeji makej 19.10.2016 6.
                                            Re: Turku, radeji makej 19.10.2016 sedmej pico
                                              Re: Turku, radeji makej 19.10.2016 Ano, samodruhé rodí, trojjediný bůh je nad námi, tři mušketýry, co jsou vlastně čtyři, jsem četl. Al
                      Re: Turku 18.10.2016 v plácání blbostí, poučování a mudrlanství, o čemž byl můj komentář, byli na vrcholu později - zeman
                      Re: Turku 18.10.2016 Ani v Tvém případě to češtinářka nezvládla. Já snad začnu věřit, že je to s naším školstvím opravdu
                        Re: Turku 18.10.2016 ani zvládnout nemohla, neb jsem produktem zahraničního školství. Na druhou stranu takle "blbě&q
                        Re: Turku 18.10.2016 Tak jsem si dnes precetl komentar od meho byvaleho spoluzaka z matfyzu a napadlo me, ze je to hezky
                          Re: Turku 18.10.2016 Jo a je mi jasny ze tam mam pravopisne a stylisticke a vselijake chyby a je mi to uprimne u zadku. J
                          Re: Turku 18.10.2016 Hele, tohle už je konečně diskuse o něčem a ne o blbostech, o kterých jsem si s chutí poklábosil a v
                            Re: Turku 18.10.2016 zase klasický turkocentrismus, když si myslí, že se musím anonymě vydávat za několik lidí...neboj je
                            Re: Turku 18.10.2016 Ty se nezapres :). Turkovska klise opet v akci. Skoda, ze uz tak nejak clovek dopredu presne vi, co
                              Re: Turku 18.10.2016 jo je strašně předvídatelnej, pomatuju si, jak si ho kdysi v diskuzi někdo povodil tak, že závěrem t
                                Re: Turku 18.10.2016 Jasně - bez jména, bez argumentů, bez odkazů. Normálka.
                                  Re: Turku 18.10.2016 Ty máš děti, viď. Napadlo Tě někdy, že Tvé diskuze mohou číst, a že se třeba budou za svého tátu sty
                                    Re: Turku 19.10.2016 1) Moje děti mé diskuse čtou. 2) Nikdy jsem se ze svého podpisu vojenské kontrarozvědce nevykecával.
                                      Re: Turku 19.10.2016 To musíš mít doma velkou úctu.
                                      Re: Turku 19.10.2016 Ve Tvé sebestřednosti a pýše Tě nějak sejří, že si lidé o Tobě nic nevyhledávají, ach jo. Mě to neza
                                        Re: Turku 19.10.2016 Hele, on měl pan Od Kříže snad pravdu. Proč bys chtěl napřed něco vědět, než se k tomu budeš vyjadřo
                                  Re: Turku 19.10.2016 Turku, to nebylo určeno tobě,neb ty se stejně přesvědčit nedáš stejně jako klaus či zeman např. s Pe
                                    Re: Turku 19.10.2016 pro kolegy bych ještě dodal: já si takto Turka povodím tak 1x za 2 roky. Víc za to nestojí. Když si
                                      Re: Turku 19.10.2016 Hm, veselá to diskuze :-D
Jakožto "novej" příchozí si k tomu dovolím jen drobnou př
                                        Re: Turku 19.10.2016 No právě - taky bych si to rád přečetl, jestli se něco takového kdy stalo. Ale nic takového nemohu n
                                          Re: Turku 19.10.2016 myslím, že tak max. dva roky...ale poslední dobou to nějak rychle letí, takže určitě ne víc jak pět
                                            Re: Turku 19.10.2016 Jasně :-) Bylo :-) Článek se určitě najde :-) Nejspíš na stole v jedné vile u nás v Praze 10.
                                            Re: Turku 20.10.2016 Jo tak proto...páč jsem to hledal v diskuzi a ne v komentářích. Dík.
                                          Re: Turku 19.10.2016 Já myslím, že si KT tady vodí téměř každý a netřeba složitě pátrat.
                                            Re: Turku 20.10.2016 Tak už našli. Čekal jsem větší srandu, tohle je takovej průměr. Jeho nejčastější diskuzní manévr (oh
                                              Re: Turku 20.10.2016 Nevím přesně, co myslíš "voděním" Obvykle se tím označuje, že někdo někoho vede někam - až
                                                Re: Turku 21.10.2016 ? Odpovídáš na špatný vlákno, mě už jsi dlouho nic nepsal (ne že by mi to chybělo). Holt anonymové,
                                                  Re: Turku 21.10.2016 Co to jako je? Co tím myslíš?
"uvažovat o odmítání podpisu při diskuzích s Tebo
                                                    hm 22.10.2016 ono to vůbec není sofistikovaný, ale jak jsem řekl, pro někoho není jednoduchý si takovou možnost př
                                                      Re: hm 23.10.2016 Díky za rozbor, ale pořád není jasné, co jsi to vyplodil v předchozím příspěvku o té reflexi a tak..
                                                        Re: hm 24.10.2016 Samozřejmě. A já nemám co bych k tomu víc dodal.
        Re: zdarak 18.10.2016 V příštím životě chcu mít tolik volného času jako Kuba Turek. Jak jinak by ho mohl tolik utratit pro
          Re: zdarak 18.10.2016 To je tvrda zurnalistika kamarade!
            Re: zdarak 19.10.2016 Sám si postěžuji, sám si odpovím, sám se polituji :-)
              Re: zdarak 19.10.2016 A jak tyto sve prohlaseni dovedes dokazat? Nebo prani se stava domnenka a ta je prezentovana jako fa
                Re: zdarak 19.10.2016 Pánové, tady se někdo ptá na žďárák a už je tu zase asi milijón offtopic a navíc nudnejch postů o K
                  Re: zdarak 19.10.2016 Turek ty tebou jmenovane veci pere do kazde diskuze smerem k prispevkum , ktere se mu nelibi (casto
                    Re: zdarak 19.10.2016 Fakt měl VonKreuz nejspíš částečně pravdu. Školství některé lidi prostě nezvládne naučit základním v
                      Re: zdarak 19.10.2016 Tak si nam prave ukazal, jak si to cele odstartoval..
                        Re: zdarak 19.10.2016 A zase školní vzdělání: funkční čtení, logika, kauzalita - jinak řečeno porozumění textu.
                          Re: zdarak 20.10.2016 Uzasny prispevek.. :) Posledni inteligent na zemi proti tomu zbytku blbcu... nebo ... blbec proti os
                            Re: zdarak 20.10.2016 Kubíku, tak dej dětem hlavně přečíst tuhle diskuzi.
                              Mimoň 20.10.2016 No... zase minela. Kde se to v Tobě bere, že jsi pořád tak mimo? Moje děti jsou už obě dospělé, takž
                                Re: Mimoň vod Vokurek 20.10.2016 minela? Spíš máš zase vlastní interpretaci - opět chybnou. Kde jsem psal, že je máš nutit? Měl jsem
                                  Re: Mimoň 20.10.2016 Zase mimo. Já neřešil žádné nucení, jak mi tady nutíš Ty. Ach jo. Školství je v Tvém případě opravdu
                                    Re: Mimoň 20.10.2016 Nejvíc v kopru je teda asi u člověka, který si myslí, že všichni s jiným názorem než má on nejsou &q
                                      Re: Mimoň 20.10.2016 Myslíš Stohoven?
                                        Re: Mimoň 21.10.2016 Mám takový tušení,že jde na mě nucení!:-)))
                                          Re: Mimoň 21.10.2016 jak, zase mimo? ty si mimo, už jsem ti psal, že nejsem produktem českého školství...připouštím, že s
                                            Re: Mimoň 21.10.2016 Počkej, zase něco špatně ve školství? Tebe ve škole neučili, že diskuse není žádné sportovní klání,
                                              Re: Mimoň 21.10.2016 jde spíš o polemiku či výměnu názorů, což skončí vítěztvím/porážkou či remízou. V diskusi, kterou s
                                                Re: Mimoň 21.10.2016 Myslíš především tuto zdvořilost na začátku diskuse? Pro připomenutí: Mířila na člověka, který se ze
                                                  Re: Mimoň 21.10.2016 Možná bys toho měl nechat nebo tvý děti nebudou dělat nic jinýho než číst tyhle srágory
                                              Re: Mimoň 21.10.2016 Jo. Tohle je typický vlákno, kde se tříbí názory.
                                                Re: Mimoň 22.10.2016 je to tragéd a to že to nechce vidět z něj dělá tragéda na druhou.
  Re: zdarak 16.10.2016 Přestali ho dodávat do obchodů a nyní možná i dělat. Už je to ale delší dobu.
  Re: zdarak 17.10.2016 Ahoj, já ho nedávnou koupil v Ostravské prodejně Tilak. zkus se tam zeptat.
    Re: zdarak 19.10.2016 a spokojenost stoji to za ty prachy ?
      Re: zdarak 19.10.2016 hele zatím jo, spal jsem v něm 3 dny v N. Tatrách při teplotách kolem nuly a se zátěrovými žďáráky s
VV 13.10.2016 Ahoj, nevíte někdo jestli proběhlo v úterý zasedání VV ČHS? Zatím sem nikde nenašel záápis...docela bych si početl, co se zase chystá.
  Re: VV 13.10.2016 Je čtvrtek ráno a nějaký čas trvá než se zápis napíše, dá schválit a pak teprve se může zveřejnit. O
    Re: VV 13.10.2016 Dotaz zněl jestli se zasedání VV vůbec konalo, žádná stížnost na rychlost zveřejnění zápisu nepadla
      Re: VV 13.10.2016 Mám podezření, že takové aburdně přetažené reakce na různé dotazy plodí někdo ze svazu, aby zamezil
        Re: VV 13.10.2016 Občas mám stejný pocit, ale říkám si - nebuď paranoidní :-) Každopádně 18-ti stránkový zápis z praco
          Re: VV 14.10.2016 18stran zápisu z pracovního jednání? To stavíte jadernou elektrárnu? Víc než dvě strany nikdo nečte.
            Re: VV 14.10.2016 Tim spis je to otazka na par minut :)
            Re: VV 16.10.2016 Hele, kupodivu si se trefil. Pracuju v jadernem prumyslu :)
          Re: VV 14.10.2016 18stran zápisu z pracovního jednání? To stavíte jadernou elektrárnu? Víc než dvě strany nikdo nečte.
        Šťourání do peněz 14.10.2016 A to počkej, až se členové dozví o tom, jaký finanční potenciál mají akce v obchodních centrech a na
          Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Tak na to si kápnul, protož zrovna tohle je jedna z věcí která by mi zajímala. Ono není potřeba do t
            Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 No ona si to spusta lidí neuvědomuje, ale jedna akce má potenciál získat zhruba okolo mega. Jsou tu
              Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Ne, tak to není, to vidíš moc černě, to se vrací jen náklady, na tom nikdo nevydělává. Všichni to dě
                Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 A to fakt nejde bez tech nekolika podivnejch s.r.o., ktery vnizkly teprve nedavno? Chapu, ze ta nepr
                  Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Nejde, ta jsou přece založena kvůli zprůhlednění finančních toků... Nepoznáš ironii, nebo co? :-D
                    Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Hmmm, ma chyba :). Rozpoznani ironie u diskuzi o konani CHS je nekdy fakt ale fuska. Kolikrat silne
            Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Ono by stačilo, aby si Valná hromada odsouhlasila, že veškeré smlouvy, faktury, doklady, zápisy z je
              Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Po dlouhe dobe souhlasim s KT :)
              Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 To nic neřeší. Pokud bude za svaz shánět sponzory přes třetí objekt a platby půjdou přes něj, tak
                Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Každá mince má dvě strany. VH může nařídit, aby VV zveřejňoval všechny smlouvy. Jenomže nemůže naříd
                  Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 O to nejde. Nezverejneni vyse prispevku od sponzoru muze byt v poradku, pokud k tomu budou mit prist
                    Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 měli bychom si říct, co je základním cílem. Myslím, že to je udělat důstojné MČR pro závodníky i div
                      Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Tohle vsemozne vymysleni "proc ne", prevadeni reci na "jde o dustojne zavody" a
                        Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Počkal bych s hodnocením až to proběhne.
                          Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Rika clovek, ktery tu dopredu predjima mnoho veci :D
                          Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Jeste jedna, znamena tve vyjadreni, ze budete sdilnejsi nez je vas standard? Nebo na zaklade jakych
                            Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Nejsem bafuňář svazu a co a jak bude VV dělat nevím, ptát se mně nechoděj. Ale před lety jsem byl dv
                              Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Dobrá mlha...
                          Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 A az to probehne, tak se stane co? Tak potom spratelena marketingova agentura zverejni sve ucetnictv
                      Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Opet omyl a manipulace. Toto neni otazka zabezpeceni mcr, ale otazka toho, aby se akce chs nestaly d
                        Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Pokud vím, ten organizátor do MČR vrazil několik set tisíc ze svého a ČHS to uspořádání nic nestojí.
                          Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Pokud vis? Samo o sobe to vzbuzuje pochybnosti. Za prve - jak vis, ze mas informace spravne? Za druh
                          Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Odkud vis? Ty uz jsi toho napovidal... Jinak pochybnost konani se nehodnoti jen podle toho kolik nek
                    Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Ještě ad revizní komise: Ta může pochopitelně do všeho, stejně jako DK a členové VV.
                      Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 V tomto pripade je to manipulace a lez. Komise bude moci k cislum svazu. Problem je ale jinde, tedy
                        Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Předpokládám, že nikdo normální si nemůže myslet, že by orgány svazu mohly mít přístup do účetnictví
                          Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Vse ok, jedeme dal... A to je presne to, co píšu. Tento pristup umoznuje vedeni si udělat z CHS doj
                          Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Vse ok, jedeme dal... A to je presne to, co píšu. Tento pristup umoznuje vedeni si udělat z CHS doj
                            Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Když si myslíš tohle, tak neváhej a kandiduj do VV v příštích volbách. Přece si nemůžeš nechat ujít
                              Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Aha, takze pri dotazu na kontrolni mechanismy a ochranu proti zneuzivani a tunelování mi odpovis, ze
                                Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 To je takzvana univerzalni odpalkovaci odpoved. Frekvence jejiho pouziti je na lezci velmi vysoka. V
                                  Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Co se tyka objektivity Jandikovych tvrzeni, tak neni on nejak zaangazovan v CHS a na projektech, kte
                              Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Petr Jandík, nezávislý pan zlagboard... Děláš si z nás prdel?
                  Re: Šťourání do peněz 14.10.2016 Ale samozřejmě zveřejnění může explicitně vymínit ve všech smlouvách. Obchodní smlouvy nejsou z prin
                    Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Strašně rád bych chtěl vědět co se podle tebe stalo na radnicich po zveřejnění smluv? Někde najednou
                      Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Proc prave prebytek? Ale treba se za stejne penize udela nebo poridi vice.
                        Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 Ano.
                      Re: Šťourání do peněz 15.10.2016 To jako vazne???
  Re: VV 14.10.2016 no co - chystá se dojištění hrubice a uzákonění boulderingu pouze s lanem
    Re: VV 14.10.2016 Jeste si zapomnel, ze bude zmena v lezeni - ted uz bude legalni pouze bez lana.
      Re: VV 14.10.2016 ale s cvakáním expresek!
  Re: VV 15.10.2016 děte do řiti se spamováním diskuze. vyřešte si to u piva, nebo na schůzi
    Re: VV 15.10.2016 Presne! Zde reste jen chvalu svazu. Ostatni sem netahejte!
1
...
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
...
2263
kecy o hovně sem! Pokusně zakládám tohle vlákno.
Vítaná témata:
- sportovní lezení vs. ČHS
- bohorovný papaláši
- Jakub Turek vs. anonymní dav
- dojišťování morálovek
- vzdělání, etiketa, psychiatrie
- reklama tu i onde
- atd. v podobném duchu.
Myslím že se jedná o témata, která je nutné zevrubně probrat a kterým se zde přes jejich závažnost nedostává dostatečné pozornosti.
honza 01:23:33 20.10.2016odpovědět
  Re: kecy o hovně sem! to by mě opravdu zajímalo, proč nejsou už dávno dojištěné cesty na písku. to se tam máme zabít? vždyť ty místa, kde byly hroty, hodina, uzly už neexistují, takže cesty nejdou zajistit jako drive.to by se mělo prosadit a zajistit.atyky lézt s mágem vždy a všude, protože zapocené ruce skále škodí... 09:25:07 20.10.2016odpovědět
  Re: kecy o hovně sem! A co Turek vs. neanonymni dav? Ten bod tam nejak chybi i kdyz to tu take probiha.
Chapu to tak, ze sis chtel stouchnout a zacit hromadne bagatelizovat vsechny nepohodlne dotazy a nazory.. Problem taky je, ze vsechny tyhle diskuze spousti vetsinou par neprimerenych a vetsinou nelogickych prispevku, ktere se castecne vztahuji k probiranemu vlaknu, tj. aktualnimu deni.
Taky bych asi nehazel do jednoho rance zblebty Jakuba Turka o zakladni skole a o tom jak jsou vsichni ostatni hloupi idioti s casto pomerne zajimavymi dotazy smerovanymi treba na fungovani svazu. Honza 10:01:25 20.10.2016odpovědět
    Re: kecy o hovně sem! Turek vs. neanonymní dav taky sem.
Byla to v podstatě reakce na to, že v sousedním vláknu, kde se někdo zeptal na žďárák, se rozjel obvyklej mimózní flejm o ničem. honza 10:18:43 20.10.2016odpovědět
  Odpoved hulvatovi. A co te prosim vede k tomu byt vulgarni hned v nadpisu vlakna? Lezec totiž není hospoda, asi trosku horsi vychova?
A proc ctes vlakno, které Te nezajima?
Presto zde mas odpovedi:
-CHS-sportovni lezeni tam patri, proc ne?
-papalasi-kdyz jim chces byt, muzes a pak musíš byt bohorovny, otázkou je , zda na to mas inteligenci
-pan Jakub Turek-velice si ho vazim za to, ze přes všechny urážky se zde vždy neboji napsat svůj názor a ten i vždy podepsat, na to tady ma snad opravdu jen on
-moralovky-rad je lezu ale není mi uz dvacet, takze z tohoto pohledu mi dojistovani nevadi a stejne se jednou dojisti, třeba se toho dockam, ale jinak to neresim, mam co lezt i tak zatím
-vzdelani a etika/predpokladam, ze jsi nemyslel nalepku na flasce, když jsi napsal etiketa, ale to koresponduje s tim vzdelanim/ jsou podle mne velmi potrebne, ale je to téměř marny boj, moc to nikoho nebere. Co se tyce psychiatrie tak ja bych všechny ty psychouse poslal místo psychoterapie na pracovni tabor/a oni zase mne /.
-reklama je dnes důležitou soucasti téměř vseho a tak i lezeni, to je snad zrejme-kdo to neprijima, ten to ma tezke, kdo to bere s nadhledem, ten se s tim vyrovna
-v podobnem duchu- pokud myslis v duchu Tve filipiky, tak si dopln vzdelani, navstiv psychiatra, precti něco o etice a nepis takove věci na lezce, a to ani v pripade, ze o lezeni nemuzes napsat nic, protože bud nelezes nebo neumis nic o lezeni napsat.
Snad to Jeniku staci.
- Martas. 10:50:47 20.10.2016odpovědět
    Re: Odpoved hulvatovi. ;)
jsi mimo, sorry honza 12:20:17 20.10.2016odpovědět
    Re: Odpoved hulvatovi. He he, nechces se rozmyslet jestli chces psat s diakritikou nebo bez a pak si ev. precist, co je to ta zminovana etiketa? Tedy krome nalepky na flasce :D. Pepa 15:21:02 20.10.2016odpovědět
      Re: Odpoved hulvatovi. Přesně Marťas a jemu podobní krmí tyhle témata vo hovně nejefektivněji :-). Trojkař 16:16:38 20.10.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: