Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lago di garda 24.10.2016 Ahojte
Máte zkušenost s dětským lezením či ferratou v oblasti Lago di garda, děkuji. Kateřina😶
  Re: Lago di garda 12.12.2018 Ahoj, v okolí je hromada lokalit, nejznámější je Arco. Pro inpspiraci se může hodit tenhle odkaz na
  Re: Lago di garda 12.12.2018 Ahoj, v okolí je hromada lokalit, nejznámější je Arco. Pro inpspiraci se může hodit tenhle odkaz na
Ocún Ozone lady 24.10.2016 Ahoj, máte někdo zkušenost s tím, jestli se roztáhnou lezečky Ocún ozone? Ď
  Re: Ocún Ozone lady 25.10.2016 Jasně, roztáhnou. O půl čísla určitě, možná o víc (u pánských UK8).
    Re: Ocún Ozone lady 11.11.2016 super, díky :) už jsem to trochu pocítila :)
Lezen deti 23.10.2016 Zdravi, vas, zajimalo by me, od kolika let zacinate deti davat na stenu? Chtela.bych, aby dcerka zkusila, jestl ji to bude bavit. Myslim, ze by mohlo. Akorat jsem nedke ted cetla, ze na sten v nasem meste maji napsano, ze je doporuceny vek 5let. Tak se ch
  Re: Lezen deti 23.10.2016 Byli jsme s 2.5 letym. Dá se dobře namotivovat ale dlouho nevydrží.
  Re: Lezen deti 23.10.2016 A co chceš slyšet? Takovému děcku je úplně jedno, zda je na hřišti na prolejzačce, nebo zda je na st
  Re: Lezen deti 24.10.2016 Dali jsme od tří let, syna to docela bavilo, v podstatě první semestr probíhal tak, že jistič - inst
  Re: Lezen deti 24.10.2016 Ale existujou i děti, který už v těch třech letech normálně lezou III UIAA na toprope a neremcaj. Po
  Re: Lezen deti 24.10.2016 A jde o tvé ambice nebo ambice tvého děcka?
to že děcko leze na hřišti kde může a mam
    Re: Lezen deti 27.10.2016 Muzu te ujistit, ze moje dite chudak neni a bordel v hlave taky nemam ;)
  Re: Lezen deti 24.10.2016 Ahoj, já malou (2 a půl roku) beru od maličk sebou na stěnu, ale natáhnu jí tam deku , dám hračky a
    Re: Lezen deti 25.10.2016 Uff. Konečně rozumnej názor.
    Re: Lezen deti 25.10.2016 4 z 5 dětí není schopno nějaké cílené dlouhodobější fyzické aktivity ani od 6-7 let
to jsem o
    Re: Lezen deti 25.10.2016 To je naprosto ideální. Ještě k tomu přidej odrážedlo, ať si tam s těmi ostatními děcky pod stěnou m
      Re: Lezen deti 25.10.2016 Jak můžeš vědět, jestli některý dospělí nehlídá? Taky chodíme se špuntem a je stále pod dozorem. Blb
        Re: Lezen deti 25.10.2016 Jasně, jsou i uvědomělí rodiče, ale už jsem zažil i hlídání ve formě "nenajížděj do toho pána,
        Re: Lezen deti 25.10.2016 To vykládej potom, co mu spadne na hlavu kýbl. Nebo lezec (mám poslední dobou "štěstí" na
          Re: Lezen deti 25.10.2016 Kdyby jen kýbl. Řada rodičů si vůbec neuvědomuje, kde končí převis, takže jsou sice 3-4 metry od stě
  Re: Lezen deti 27.10.2016 Diky za komenty. Pro ujasneni, nejedna se o me ambice. Nepotrebuji 3 lete dite drilovat na zdi, aby
  Re: Lezen deti 27.10.2016 Máme 3,5 let starýho kluka a zatím si chce jen hrát, koukat po autech, bagrech, letadlech atd. Na st
Lezen deti 23.10.2016 Zdravi, vas, zajimalo by me, od kolika let zacinate deti davat na stenu? Chtela.bych, aby dcerka zkusila, jestl ji to bude bavit. Myslim, ze by mohlo. Akorat jsem nedke ted cetla, ze na sten v nasem meste maji napsano, ze je doporuceny vek 5let. Tak se ch
Lezen deti 23.10.2016 Zdravi, vas, zajimalo by me, od kolika let zacinate deti davat na stenu? Chtela.bych, aby dcerka zkusila, jestl ji to bude bavit. Myslim, ze by mohlo. Akorat jsem nedke ted cetla, ze na sten v nasem meste maji napsano, ze je doporuceny vek 5let. Tak se ch
dyneema 22.10.2016 Ahoj. Setkala jsem se s informací, že smyčky z materiálu dyneema rychleji stárnou a je nutné je max. po 3 letech vyměnit, i když se moc nepoužívají. Mohl by toto prosím někdo potvrdit/vyvrátit? Předem díky za Vaše odpovědi!
  Re: dyneema 22.10.2016 Trochu jsem pogooglil:
  Re: dyneema 24.10.2016 Dyneema zřejmě rychleji stářím ztrácí pevnost než PA, ale ty tři roky bych viděl s rezervou, resp. c
Skialpové boty - Hagan 22.10.2016 Ahoj, plánuji si pořizovat skialpové vybavení. Nechal jsem si poradit, že se opravdu nevyplatí šetřit na botách. Mám možnost sehnat za rozumnější peníze boty Hagan Core ST/TF. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost? Případně mám se poohlédnout po něčem jiném
  Re: Skialpové boty - Hagan 24.10.2016 Jestli dělaji boty stejne na hovno jak lyze, tak potes ... doporucuju jit do osvedcenych znacek: Dyn
    Re: Skialpové boty - Hagan 24.10.2016 Boty vypadaj zajímavě. Je pravda že jsem měl extralehký pěnový hagany a prošláp jsem je.
    Re: Skialpové boty - Hagan 10.11.2016 To by me zajimalo na jakych lyzi a kdy jsi od Haganu jel naposled?
      Re: Skialpové boty - Hagan 11.11.2016 Svijanům taky trvalo dlouho, než se zbavily pověsti patoku.
        Re: Skialpové boty - Hagan 12.11.2016 Ptam se jen pro zajímavost. Nemam s nima vubec spatnou zkusenost. Cirrus a ascent muzu jen doporucit
  Re: Skialpové boty - Hagan 12.11.2016 A abych odpovedel ohledne bot. Vyzkousej a uvidis. Kazdymu sedne neco jineho. Ja mam Dynafit tlt6 pr
Průvodce Kuba 21.10.2016 Ahoj, neměl byste někdo na prodej, nebo půjčení průvodce na Kubu? Předem díky, Zuzka
  Re: Sportlife 2016 21.10.2016 Mám. Za hodinku?
    Re: Sportlife 2016 22.10.2016 Taky bych kdyžtak poprosil...
      Re: Sportlife 2016 23.10.2016 Promo kody nemame, ale na HUDY stene v Brne mas ted ke kazdemu vstupu 1 + 1 na SPORTlife.
Rad
  Re: Sportlife 2016 24.10.2016 Tam jeste nekdo chodi? Myslel jsem, ze to je mrtvy projekt.
kecy o hovně sem! 20.10.2016 Pokusně zakládám tohle vlákno.
Vítaná témata:
- sportovní lezení vs. ČHS
- bohorovný papaláši
- Jakub Turek vs. anonymní dav
- dojišťování morálovek
- vzdělání, etiketa, psychiatrie
- rekl
  Re: kecy o hovně sem! 20.10.2016 to by mě opravdu zajímalo, proč nejsou už dávno dojištěné cesty na písku. to se tam máme zabít? vždy
  Re: kecy o hovně sem! 20.10.2016 A co Turek vs. neanonymni dav? Ten bod tam nejak chybi i kdyz to tu take probiha.
Cha
    Re: kecy o hovně sem! 20.10.2016 Turek vs. neanonymní dav taky sem.
Byla to v podstatě reakce na to, že v sousedním v
  Odpoved hulvatovi. 20.10.2016 A co te prosim vede k tomu byt vulgarni hned v nadpisu vlakna? Lezec totiž není hospoda, asi trosku
    Re: Odpoved hulvatovi. 20.10.2016 ;)
jsi mimo, sorry
    Re: Odpoved hulvatovi. 20.10.2016 He he, nechces se rozmyslet jestli chces psat s diakritikou nebo bez a pak si ev. precist, co je to
      Re: Odpoved hulvatovi. 20.10.2016 Přesně Marťas a jemu podobní krmí tyhle témata vo hovně nejefektivněji :-).
1
...
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: