LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230939 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
HOKOK Sport Kladno - Kladno
Šutr - Liberec 17
Boulder bar Točna - Jihlava

Prodejny
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště
2D chyty - Praha 6
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 malé expresky28.10.2016
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s presem Rock Empire Set Swift P16 při lezení v horách na půlkách či dvojčatech? Byl to dárek, v popisu maj sice na ledy i do hor, ale presa jsou o poznání menší, tak by mě zajímala nějaká osobní zkušenost při lezení v horách
 Re: malé expresky28.10.2016
doplnění: menším presem myslím menší karáble
  Re: malé expresky28.10.2016
Za mňa sú malé presa v pohode. Mám Ocun Kestrel a v pohode aj v zime v rukaviciach
 Re: malé expresky28.10.2016
Není problém. Ruku mám tak normálně velkou L, spíše XL. Expresky mám ještě menší než RE Swift - jsou
 Re: malé expresky29.10.2016
Do hor používám jenom malé karabiny a zatím jsem žádný problém neměl. Osobně bych měl asi problém se
  Re: malé expresky31.10.2016
Duvod? Protože RE sedáky a smyčky šije v ČR a karabiny pro ně vyrábí v kontinentální Číně? Kdežto na
   Re: malé expresky31.10.2016
Díky! Jirka
   Re: malé expresky06.11.2016
Protoze vyvoj u Rock Empire probiha stylem ... Petzl neco vymysli, Singing Rock to okopiruje a od SR
    Re: malé expresky07.11.2016
Vždycky to někdo vymyslí a pak to ostatní převezmou, takhle je to už od pradávna a ve všem :-)
     Re: malé expresky07.11.2016
"Převezmou" ... to mně silně pobavilo :D ... kde parkuješ? Převzal bych ti auto. Snad by t
    Re: malé expresky07.11.2016
A u chleba ti to "bytelne" nevadi? :D
     Re: malé expresky07.11.2016
Jí jenom rohliky! S lučinou a juniorem... ;-)
     Re: malé expresky07.11.2016
Jsi dement. Srovnávat chlepa s technickýma věcma je opravdu hodné tupce.
      Re: malé expresky08.11.2016
Ajoo, a Vseznalek z Kviteckova rozhodne, co se jeste kopirovat smi a co uz ne :D.
Treba u &qu

 na pisku26.10.2016
no predstavte si co nekdo dela na pisku
http://www.doba.sk/2014/11/30/tento-muz- stravil-10-rokov-vyrezavanim-obrovskej-jas
 Re: na pisku26.10.2016
Jsem pro to zařadit do programu Erasmus+, jako další setkání v Ádru - workshop by mohl vést hlavní m
  Re: na pisku26.10.2016
no ja spis premejslel vic vyuzit nabizeny potencial a nejakou mensi vez nebo nejakej bouldrik z adru
   Re: na pisku26.10.2016
geniální nápad, urazit starostovi hlavu a udělat na ní MČR v Boulderingu v Palladiu :-D
    Re: na pisku26.10.2016
Ale v drytool boulderingu. Na tom Ádrařském pískovišti se normálně bouldřit nedá :-).

 Oblečení - kde koupit25.10.2016
Zdar,
kde si slušně nakoupit? Potřebuji nějaké hadříky a je to bída. U nás i v zahraničí.
Všichni se teď zbláznili mají jen pochybný softshell nebo drahé Gore-TeX. Nic mezi tím.
Dnes jsem si chtěl vzít Gore bundu, když nic jiného není
 Re: Oblečení - kde koupit25.10.2016
...:-)
 Re: Oblečení - kde koupit25.10.2016
Tak jedine snad do Tuzexu..
 Re: Oblečení - kde koupit26.10.2016
no nevím - někdo další z LGBT neporadí?
 Re: Oblečení - kde koupit26.10.2016
Pockej do srpna na festak.
 Re: Oblečení - kde koupit26.10.2016
Dekatlon!
 Re: Oblečení - kde koupit26.10.2016
Zkus trenéra...
 Re: Oblečení - kde koupit27.10.2016
No ale ty jsi nenapsal co chceš. Jestli bundu XXL co není Gore, máme v obchodě ještě Treksport Eleme
  Re: Oblečení - kde koupit28.10.2016
Mají pouze velikost XXL a v příšerném barevném provedení.
Když už si kupuji drahé věci musí v
   Re: Oblečení - kde koupit28.10.2016
Ja teda kupuji alespon na 30 let a jak to nema leopardi vzor tak to neberu, protoze se da objektivne

 Studlgrat25.10.2016
Ahoj lezci, nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy o stavu sněhu a ledu na hřebenu Studlgrat. Tento víkend slibuje nádherné počasí, ale vzhledem k hnusným podmínkám po celý říjen máme obavu, aby to tam nebylo moc zaledované a tudíž k vrcholu nedostupné. Díky
 Re: Studlgrat25.10.2016
MOc se toho neboj. (ted apokud davas 5ky uplne na pohodu)
Ty lehci pasaze se daji lizt v jaky
  Re: Studlgrat25.10.2016
V ezkych pasazich se tam drzi lano, nebo preska :)
  Re: Studlgrat25.10.2016
V ezkych pasazich se tam drzi lano, nebo preska :)
   Re: Studlgrat25.10.2016
:)))
 Re: Studlgrat25.10.2016
ted tam byli známí. Hodně sněhu, dolní část k Fruschtuckplatzu prakticky brození ve sněhu. Pak regul
 Re: Studlgrat26.10.2016
byli jsme o vikendu, ale proslapavali jsme vsude stopu, bylo po velkym snezeni cca 40cm. ted si mysl
  Re: Studlgrat26.10.2016
oprava, tady ten odkaz by mel fungovat (3mezery)
   Re: Studlgrat26.10.2016
Díky moc všem

 Šlachy25.10.2016
Dobrý den, věnuji se aktivně lezení a po zimní přípravě jsem si zničil šlachy v loktu. Bolí přední část (tenisový loket) i spodní část. Byl jsem na fyzioterapii mažu domácím kostivalem, který jsem si uvařil v sádle, jinak voltaren, a homeopatika Ruta Grav
 Re: Šlachy25.10.2016
Asi to nebudeš chtít slyšet, ale nepomůže ti nic. Můžeš zkusit opich, můžeš zkusit rázovou vlnu, maz
  Re: Šlachy25.10.2016
Díky moc za odpověď... už jsem to slyšel z více stran, takové to co si nechci přiznat a pořád hledám
   Re: Šlachy25.10.2016
Ale dobrá zpráva může být to, že to ničemu nevadí. Tedy pokud nejsi přecitlivělý na bolest. Jde to v
 Re: Šlachy25.10.2016
One move to many... je nazev knihy v ktere jsou cviky na zanety v loktech z lezeni. Mel sem zanet ro
 Re: Šlachy25.10.2016
Muzes se stat na chvili softmoverem, ostatne to asi ceka s vekem kazdeho.

ale budme r
 Re: Šlachy25.10.2016
Protahuj!! Najdi si cviky na lokty, jsou dost primitivní.
Mluvím z vlastní zkušenosti. Rok a
  Re: Šlachy25.10.2016
Jj souhlas. Já s tim měl problém rok a půl. Pomohlo každodenní protahování např. tady
   Re: Šlachy26.10.2016
Díky moc všem za rady. Nečekal jsem tolik reakcí super. Protahuji co to jde celkou dobu od počátku b
    Re: Šlachy26.10.2016
Prekonavani bolesti, no to je vyborny napad... myslel jsem ze se chces dat do kupy. Ta bolest Ti ma
     Re: Šlachy26.10.2016
Při dlouhodobých problémech to občas nebývá špatná taktika. Konkrétně u tohoto problému je blbé to,
      Re: Šachy26.10.2016
Mam v prdeli šlachy, tak hraju jenom šachy...
       Re: Šachy26.10.2016
Tak bacha na oko.
       Re: Šachy05.11.2016
:)) to je palba :))
 Re: Šlachy26.10.2016
moje svatá trojice: powerball, strečing a plavání
  Re: Šlachy26.10.2016
A moje: Sex, drogy a rokenrol.
   Re: Šlachy05.11.2016
:)) to je palba :))
 Re: Šlachy26.10.2016
zkus make it or break it od dave macleoda, jsou tam navody pro rehabilitaci lokte. mi jeho navody po
  Re: Šlachy26.10.2016
Ahoj.
Ja jsem se sice neptal ale mam podobny problem, takze za pdf diky (kef@email.cz).
   Re: Šlachy26.10.2016
One move too many uz je trochu zastaraly, nejlepsi je tam asi lecba poutek, ale to se da docela v kl
   Re: Šlachy26.10.2016
One move too many uz je trochu zastaraly, nejlepsi je tam asi lecba poutek, ale to se da docela v kl
   Re: Šlachy26.10.2016
na bookdepository to mas bez postovneho...
   Re: Šlachy30.10.2016
make or breake mozna prodam nech tu mail
    Re: Šlachy31.10.2016
Dik za nabidku ale uz jsem objednal z toho Bookdepository, levneji jsem nesehnal. Vyslo to tam lip i
   Re: Šlachy30.10.2016
make or breake mozna prodam nech tu mail
   Re: Šlachy30.10.2016
make or breake mozna prodam nech tu mail
   Re: Šlachy30.10.2016
make or breake mozna prodam nech tu mail
  Re: Šlachy26.10.2016
prosím téže pdf...h_kubicek@seznam.cz
díkes
  Re: Šlachy28.10.2016
Ahoj Ondro. Myslis ze bys mohl poslat to pdf na kef@email.cz?
Dik moc!
 Re: Šlachy27.10.2016
Mě dost pomohlo tejpování předloktí. Loket se tím odlehčil a při skoro normálním fungování jsem o ně
 Re: Šlachy27.10.2016
Měl jsem ten samý problém.Řešeno vyšetřením v ORP centru v Praze.Lék na zánět a bolest Nimesil.K tom
 Re: Šlachy27.10.2016
No, sám neuvádíš možná nejzásadnější údaje a nikdo jinej se Tě tu na ně zatím taky nezeptal. Zvláštn
  Re: Šlachy29.10.2016
asi ne , spis urcite
   Re: Šlachy29.10.2016
jo, ale dost možná že někomu, kdo
- "intenzivně" leze půlrok jednou týdně a na ska
    Re: Šlachy - oprava29.10.2016
jo a koukám že to slovo "intenzivně" jsem si tam propašoval sám, autor otázky uvádí, že le
     Re: Šlachy - oprava30.10.2016
Problémy s epikondylitidou měl v lezení už kde kdo.Dokonce i lidi co lezou sedmičky.Kvuli tomu tady
      Re: Šlachy - oprava30.10.2016
Čemu říkáš "dýl" ?
       Re: Šlachy - oprava30.10.2016
Najdeš to třeba zrovna na stránkách Ústavu chirurgie ruky Vysoké nad Jizerou.Ale i jinde na netu.Cit
        Re: Šlachy - oprava30.10.2016
No a jsme u toho - s operací pauze 5 měsíců, některé případy s pouze klidovým režimem se ale mohou t
      Re: Šlachy - oprava30.10.2016
jo. Proč k tomu nepřistupovat komplexně, když stačí jen polovičatě a laicky posbírat rady zkušených
       Re: Šlachy - oprava30.10.2016
Proč by se tady nemohl zeptat? :) Obvzlášť,když se s tím co řeší "on" už tolik lezeckých &
        Re: Šlachy - oprava30.10.2016
však ať se ptá, to je o.k. :-)
vybízel jsem ho jen k tomu, že když už se ptá, mohlo by mu pro
         Re: Šlachy - oprava30.10.2016
Díky moc borci za velkou debatu o tom, že jsem zde uvedel můj problém a doslova se tu sekáte jako ps
          Re: Šlachy - oprava30.10.2016
Něco musíš dělat špatně - po pěti letech lézt 6b-6c je divné. Pokud nejsi obézní, tak tuto obtížnost
           Re: Šlachy - oprava30.10.2016
6B-6C na bouldrech (pro doplnění)
           Re: Šlachy - oprava30.10.2016
Udava bouldrovou klasu. Znam kluky co lezou devitky a 6C jim dela problemy. Jsem jednim z nich
            Re: Šlachy - oprava30.10.2016
Ok, omlouvám se.
          Re: Šlachy - oprava30.10.2016
ok, dík za upřesnění. Zatim si troufnu mít jasno jen v tom, že problém vzniknul po intenzivnějším dl
           ...31.10.2016
Díky moc za tvoje rady, musím přehodonotit celou zimu a začít úplně od nuly. Pauza mne opět nemine a
            Re: ...31.10.2016
vůbec nemáš za co. Lezu jen o pár let dýl než ty, ale za tu dobu jsem si dospěl k tomu, že člověk se
            Re: ...31.10.2016
Chvalim velmi rozumny rozhodnuti. Diskuze na lezci nabrala dobry smer a vedla k rozumnemu rozhodnuti
           Re: Šlachy - oprava01.11.2016
Osobne bych na to sla jeste trochu jinak - pres fyzioterapii. Mne trapilo dlouho rameno, az se ukaza
            Re: Šlachy - oprava01.11.2016
*cast prace
             Re: Šlachy - oprava01.11.2016
naprosto souhlasim. To co jsem psal výše předpokládá, že přetížení, který vedlo k tvým potížím, je z

 Podmínky na skialpy Rakousko?25.10.2016
Ahoj, byl někdo v posledních dnech kdekoli v Rakousku? Máte tip, zda a kde by to už šlo na skialpy - spíše lehčí tůry bez extrémních svahů? Zvažujeme nadcházející prodloužený víkend (teď od 28.)
 Re: Podmínky na skialpy Rakousko?25.10.2016
Tady

 Re: Podmínky na skialpy Rakousko?25.10.2016
Řekl bych jo. Nad 3000 mnm a žádný strmý sjezdy.

 Lago di garda24.10.2016
Ahojte
Máte zkušenost s dětským lezením či ferratou v oblasti Lago di garda, děkuji. Kateřina😶
 Re: Lago di garda12.12.2018
Ahoj, v okolí je hromada lokalit, nejznámější je Arco. Pro inpspiraci se může hodit tenhle odkaz na
 Re: Lago di garda12.12.2018
Ahoj, v okolí je hromada lokalit, nejznámější je Arco. Pro inpspiraci se může hodit tenhle odkaz na

 Ocún Ozone lady24.10.2016
Ahoj, máte někdo zkušenost s tím, jestli se roztáhnou lezečky Ocún ozone? Ď
 Re: Ocún Ozone lady25.10.2016
Jasně, roztáhnou. O půl čísla určitě, možná o víc (u pánských UK8).
  Re: Ocún Ozone lady11.11.2016
super, díky :) už jsem to trochu pocítila :)

 Lezen deti23.10.2016
Zdravi, vas, zajimalo by me, od kolika let zacinate deti davat na stenu? Chtela.bych, aby dcerka zkusila, jestl ji to bude bavit. Myslim, ze by mohlo. Akorat jsem nedke ted cetla, ze na sten v nasem meste maji napsano, ze je doporuceny vek 5let. Tak se ch
 Re: Lezen deti23.10.2016
Byli jsme s 2.5 letym. Dá se dobře namotivovat ale dlouho nevydrží.
 Re: Lezen deti23.10.2016
A co chceš slyšet? Takovému děcku je úplně jedno, zda je na hřišti na prolejzačce, nebo zda je na st
 Re: Lezen deti24.10.2016
Dali jsme od tří let, syna to docela bavilo, v podstatě první semestr probíhal tak, že jistič - inst
 Re: Lezen deti24.10.2016
Ale existujou i děti, který už v těch třech letech normálně lezou III UIAA na toprope a neremcaj. Po
 Re: Lezen deti24.10.2016
A jde o tvé ambice nebo ambice tvého děcka?

to že děcko leze na hřišti kde může a mam
  Re: Lezen deti27.10.2016
Muzu te ujistit, ze moje dite chudak neni a bordel v hlave taky nemam ;)
 Re: Lezen deti24.10.2016
Ahoj, já malou (2 a půl roku) beru od maličk sebou na stěnu, ale natáhnu jí tam deku , dám hračky a
  Re: Lezen deti25.10.2016
Uff. Konečně rozumnej názor.
  Re: Lezen deti25.10.2016
4 z 5 dětí není schopno nějaké cílené dlouhodobější fyzické aktivity ani od 6-7 let
to jsem o
  Re: Lezen deti25.10.2016
To je naprosto ideální. Ještě k tomu přidej odrážedlo, ať si tam s těmi ostatními děcky pod stěnou m
   Re: Lezen deti25.10.2016
Jak můžeš vědět, jestli některý dospělí nehlídá? Taky chodíme se špuntem a je stále pod dozorem. Blb
    Re: Lezen deti25.10.2016
Jasně, jsou i uvědomělí rodiče, ale už jsem zažil i hlídání ve formě "nenajížděj do toho pána,
    Re: Lezen deti25.10.2016
To vykládej potom, co mu spadne na hlavu kýbl. Nebo lezec (mám poslední dobou "štěstí" na
     Re: Lezen deti25.10.2016
Kdyby jen kýbl. Řada rodičů si vůbec neuvědomuje, kde končí převis, takže jsou sice 3-4 metry od stě
 Re: Lezen deti27.10.2016
Diky za komenty. Pro ujasneni, nejedna se o me ambice. Nepotrebuji 3 lete dite drilovat na zdi, aby
 Re: Lezen deti27.10.2016
Máme 3,5 let starýho kluka a zatím si chce jen hrát, koukat po autech, bagrech, letadlech atd. Na st

 Lezen deti23.10.2016
Zdravi, vas, zajimalo by me, od kolika let zacinate deti davat na stenu? Chtela.bych, aby dcerka zkusila, jestl ji to bude bavit. Myslim, ze by mohlo. Akorat jsem nedke ted cetla, ze na sten v nasem meste maji napsano, ze je doporuceny vek 5let. Tak se ch

1   ...   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 malé expresky
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s presem Rock Empire Set Swift P16 při lezení v horách na půlkách či dvojčatech? Byl to dárek, v popisu maj sice na ledy i do hor, ale presa jsou o poznání menší, tak by mě zajímala nějaká osobní zkušenost při lezení v horách se dvěma špagáty?

Díky!
Jirka09:23:18 28.10.2016
odpovědět 
 Re: malé expresky
doplnění: menším presem myslím menší karáble
09:24:32 28.10.2016
odpovědět 
  Re: malé expresky
Za mňa sú malé presa v pohode. Mám Ocun Kestrel a v pohode aj v zime v rukaviciach
M.20:30:58 28.10.2016
odpovědět 
 Re: malé expresky
Není problém. Ruku mám tak normálně velkou L, spíše XL. Expresky mám ještě menší než RE Swift - jsou to ClimbningTechnology Fly-Weight a jde to krásně. Podobně dobře se mi cvakají Camp Nano 22. Problémy jsem měl s Ocún Kestrel, kterých geometrie mi vyloženě nesedí.
 vonkreuz14:11:43 28.10.2016
odpovědět 
 Re: malé expresky
Do hor používám jenom malé karabiny a zatím jsem žádný problém neměl. Osobně bych měl asi problém se značkou Rock Empire, ale ne s velikostí karabin.
08:59:56 29.10.2016
odpovědět 
  Re: malé expresky
Duvod? Protože RE sedáky a smyčky šije v ČR a karabiny pro ně vyrábí v kontinentální Číně? Kdežto např. Ocun si nechá karabiny bouchat na Taiwanu a část sortimentu mu pletou a šijou na Slovensku?
16:13:12 31.10.2016
odpovědět 
   Re: malé expresky
Díky! Jirka
17:21:09 31.10.2016
odpovědět 
   Re: malé expresky
Protoze vyvoj u Rock Empire probiha stylem ... Petzl neco vymysli, Singing Rock to okopiruje a od SR to okopiruje Rock Empire. S timto bytelne nesouhlasim, proto tyto firmy podporovat nebudu.
19:10:46 06.11.2016
odpovědět 
    Re: malé expresky
Vždycky to někdo vymyslí a pak to ostatní převezmou, takhle je to už od pradávna a ve všem :-)
07:23:09 07.11.2016
odpovědět 
     Re: malé expresky
"Převezmou" ... to mně silně pobavilo :D ... kde parkuješ? Převzal bych ti auto. Snad by ti to nevadilo.
22:05:13 07.11.2016
odpovědět 
    Re: malé expresky
A u chleba ti to "bytelne" nevadi? :D
12:28:59 07.11.2016
odpovědět 
     Re: malé expresky
Jí jenom rohliky! S lučinou a juniorem... ;-)
20:35:40 07.11.2016
odpovědět 
     Re: malé expresky
Jsi dement. Srovnávat chlepa s technickýma věcma je opravdu hodné tupce.
22:03:54 07.11.2016
odpovědět 
      Re: malé expresky
Ajoo, a Vseznalek z Kviteckova rozhodne, co se jeste kopirovat smi a co uz ne :D.
Treba u "chlepa" to nevadi ale u Tuzemskeho rumu uz ano :D
13:42:45 08.11.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi