Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
HARLEM - Ústí nad Labem
Skatepark - Jablonec Nad Nisou
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)

Prodejny
HUDYsport - Brno
Ksport - Třinec
AIX -lezecké chyty a stěny - Praha

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Scarpa Vapor10.11.2016
Ahoj,jaký máte zkušenosti z lezečkami Scarpa Vapor?
Díky (nabízí se mi výhodná koupě)
 Re: Scarpa Vapor10.11.2016
Cau, Vapory jsem nikdy nemel na noze. Ale cetl jsem o nich. Btw. jsou to snerovaci nebo velcra? Para
  Re: Scarpa Vapor10.11.2016
Díky moc za vyčerpávající info, boty jsou na suchý zip.
  Re: Scarpa Vapor10.11.2016
...jo a lezu s nima i písek :)
 Re: Scarpa Vapor10.11.2016
Ahoj.
Rozhodně doporučuji! Mám je jako svoje top lezečky na skály a jsem s nimi maximálně spo
 Re: Scarpa Vapor10.11.2016
Take je mam. Jak pise Krocan, jsou dobre na sirsi nohu. Kvalitou zpracovani jsou uzasny (treba oprot
  Re: Scarpa Vapor10.11.2016
Díky, mám taky širší nohu, takže mi sedí, jen mi přijdou tvrdé, tak nevím...
   Re: Scarpa Vapor10.11.2016
Zalezi na tvych preferencich. Pokud mas radeji citlivejsi lezecky, poohledl bych se po jinych.
 Re: Scarpa Vapor10.11.2016
mám je, už asi 2 roky, jednou podražené. jsou dobré na bouldry. na lano spíš jen na vápno, na písek
 Re: Scarpa Vapor11.11.2016
Jestli se jedna o sedivooranzovy, prip. sedivomodry starsi model, tak k nemu mohu rici nasledujici.<

 Rifugio Barbara08.11.2016
Dobry den, v rozhovoru pro BB se Rosta Stefanek zminoval o Rifugio Barbara. Byl tam nekdo? Mohl by, prosim, napsat jak bylo?
Neco jsem nasel na internetu, ale treba ceny nikde napsane nejsou.
Diky.

 Technika nohou08.11.2016
Zdar, máte někdo zkušenosti se zlepšením techniky nohou pomocí ořezaných gumotexek (kopaček)? Tj. na umělce místo lezeček použití škrpálů. Teoreticky by měl člověk více zatěžovat ruce (při kolmých a položených cestách) by měl víc začít pracovat s těžištěm
 Re: Technika nohou08.11.2016
Blby lezky techniku spis kazi. Myslim, ze ma o tom McLeod nejakou stat v jedny z tech jeho knih, kde
 Re: Technika nohou08.11.2016
No to je zas příspěvek do soutěže o nejhloupější dotaz....co tady nastiňuješ vede jen k tomu že těma
 Re: Technika nohou08.11.2016
Neil Greshams - Improve your climbing (DVD)
Part 1 Technique and Training
Part 2 Skill
 Re: Technika nohou08.11.2016
Je to dobrý na naučení správnýho pokládání boty na stup a zatížení tak aby neuklouzla. Na druhou str
  Re: Technika nohou08.11.2016
Nebo stylem Mickey Mouse vytváříš nožní mlhu.
  Re: Technika nohou08.11.2016
Spravne pokladani nohy na stup se naucis jedine v dobre lezecce, ktera ti da dobrou odezvu o tom jak
   Re: Technika nohou08.11.2016
...coz muze byt i kopacka, pokud mu bude dobre sedet a bude v ni mit cit. Hlavni je co a jak v ty bo
    Re: Technika nohou08.11.2016
To jako vazne? :) Vtip nebo pokus o zachranu divne rady?
 Re: Technika nohou08.11.2016
podle mě záleží na tom co chceš lízt. Na kopačky bych se vyprdnul, přestože si nemyslim že by to mus
 Re: Technika nohou08.11.2016
mě na zlepšení nohou nejvíc pomohlo lezení po položených plotnách (Helfštýn), kde chyty jsou tak na
 Re: Technika nohou08.11.2016
kup si kloudný lezečky a lez položený cesty, tam se nohama naučíš. všude se nohama naučíš. nejlíp na
 Re: Technika nohou08.11.2016
není to v lezečce, ale v gumě - když bude tvrdá směs, bude ti to klouzat

další věc j
  Re: Technika nohou08.11.2016
vím to co píšu jistě - včera jsem díky dobré gumě vylezl své první 5+ jen s jedním odsedem
   Re: Technika nohou09.11.2016
haha, až budeš v adru v nějakem rajbaku šest metru nad kruhem, tak nebudeš takhle žvanit
    Re: Technika nohou09.11.2016
Jo lepicka je mozna dobra vymluva. Faktem je, ze mezi novyma gumama co se tyka treni neni velkych ro
     Re: Technika nohou10.11.2016
Jistě se najdou lepičky, u kterých se řekne že jsou podobně skvělý, ale pak jsou prostě lepičky, kte
      Re: Technika nohou10.11.2016
Ktere konkretne lepicky jsou tak vyjimecne, ze ti (vam ;)) davaji pocit, ze i na drevakach, kopackac
       Re: Technika nohou10.11.2016
jo, to určitě jdou a čim jsi šikovnější, tim míň tě to limituje. Ale když ti jiná lepička sedí ještě
        Re: Technika nohou10.11.2016
A ty vyjimecne lepicky? Podel se.
         Re: Technika nohou11.11.2016
Jednou jsem měl skoro dřeváky Rock Pillars Fly (jejich kůže měla snad 1 cm tloušťku :-) ) podražené
          Re: Technika nohou14.11.2016
jj, na stealth nedám dopustit
 Re: Technika nohou09.11.2016
Kluci neberte to špatně, opravdu jsem nechtěl rozpoutat zbytečnou diskusi...

Šlo mě
  Re: Technika nohou09.11.2016
S vetsinou odpovedi souhlasim. Asi nema cenu zkouset kopacky, to uz dnes neni potreba, kdyz mas k di
   Re: Technika nohou09.11.2016
No tak zrovna Rebely jsou pro lepší lezení na umělce v těžších cestách nepoužitelné. Někdy bych se r
    Re: Technika nohou10.11.2016
Jo, ta pata je strasny paskvil, premyslel jsem jestli to zminit, ale nakonec sem se na to vysral. Pa
     Re: Technika nohou11.11.2016
Kdyby Rebely vyrobili s patou z černé lepičky, hned si je koupím.
  Re: Technika nohou09.11.2016
ja bych spis rekl, ze naopak zlepsis silu, protoze nebudes verit noham a budes mit tendenci to vic t
  Re: Technika nohou09.11.2016
Odpoved je jednoducha, tito borci liezli vyhradne po skalach. Najjednoduchsia, najlahsia cesta ako z
 Re: Technika nohou09.11.2016
V nějaký starý Montaně v rozhovoru Mráza naopak říkal, že jako šťastnou považuje volbu své první lez
  Re: Technika nohou09.11.2016
Když máš sílu máš čas na techniku...když mas techniku a nemáš sílu, je to ale lepší než mít sílu a n
   Re: Technika nohou09.11.2016
to ti pak zůstane už jen psát na lezce

 Batoh07.11.2016
Ahoj, sháním nějaký opravdu kvalitní batoh na lezení do skal- tím pádem odolnost vůči tření skal, dále pak možnost dosti popruhů na materiál, a v neposlední ředě ješntě dost prostoru uvnitř. Nevíte náhodou někdo o něčem? Díky
 Re: Batoh07.11.2016
Podle tvé mluvy raději nikam nechod´ ty vole. :-O
 Re: Batoh07.11.2016
Taky jsem sháněl bágl, kterej má dosti prostoru uvnitř, a koupil jsem Doldy Bighorn 120. Není sice n
  Re: Batoh11.11.2016
To postavení batohů Doldy jsi vyjádřil trefně.
 Re: Batoh07.11.2016
Neres to, ja vylez treba pred rokem severni stenu Les Courtes s 25l baglem s deravou bocni kapsou a
 Re: Batoh07.11.2016
mam radsi batoh bez popruhu. vsude se to zachytava...
  Re: Batoh11.11.2016
jj souhlas. Do skal (= skalní města) i na hory - čím míň popruhů tím líp. Na donesení cajků od auta
 Re: Batoh11.11.2016
má li být otěru odolný, podívej se po něčem z materiálu Cordura...jinak platí pravidlo, čím levnější
 Re: Batoh11.11.2016
Hadrdizajn

 Průvodce06.11.2016
Ahoj,

nemáte někdo průvodce Sportclimbing on the Costa d'Amalfi  nebo Malopasso? Rád bych zakoupil\zapůjčil.

Díky
 Re: Průvodce06.11.2016
Mám tenhle a je jen na Costa d Amalfi. Popisuje 26 oblastí z CdA.
  Re: Průvodce06.11.2016
Já mám ten 2. a je celkem v pohodě. Podrobněji jsem to rozepisoval letos v únoru v článku:
 LS Genius04.11.2016
Čaute lidi, máte někdo zkušenost s tímhle modelem? Jde mi o to, jak hodně lezka povolí. Normálně mám velikost 39, stávající LS mám 37 a hovím si v nich jak v bačkůrkách, ale už jim nějakej pátek je.  Děkuji za rady
 Re: LS Genius04.11.2016
A otázka zní jak?
  Re: LS Genius04.11.2016
čti mezi řádky? Jak moc lezečka povolí?
  Re: LS Genius05.11.2016
"A otazka zni jak" povoli...
   Re: LS Genius05.11.2016
Otázka zní, jak moc vám lezka povolila? Jestli ty 2, popřípadě 2,5 čísla jsou v pohodě nebo jestli s
   Re: LS Genius05.11.2016
Otázka zní, jak moc vám lezka povolila? Jestli ty 2, popřípadě 2,5 čísla jsou v pohodě nebo jestli s
 Re: LS Genius05.11.2016
Mám je a přijde mi, že až tak nepovolí. Taky mě často tlačí shora do palce (jediné mínus). Jinak par
 Re: LS Genius05.11.2016
Tato informace je nepřenosná. Každý je ochoten trpět jinak, leze jiné cesty, má jiné představy. Znám
 Re: LS Genius05.11.2016
Konkrétně o těhle lezečkách nic nevím, ale bacha na to když ti radí někdo s jinak velkou nohou: Když
  Re: LS Genius05.11.2016
ja mam botu 43,5 a geniusy 39,5 stejne jak pajtny a jine boty od ls prijdemi ze povoli vzdycky hodne
 Re: LS Genius05.11.2016
Ahoj Geniusi jsou bezva! sám je mám o 4 čísla menší než nohu. pokud jsi zviklá zmenšovat o dvě čísla
 Re: LS Genius05.11.2016
Já mám nohu 44 a geniuse 41,5, jako všecky ls (miury, futury..) už to neřeším. Vytáhnou se tak akorá
 Re: LS Genius05.11.2016
Já mám nohu 44 a geniuse 41,5, jako všecky ls (miury, futury..) už to neřeším. Vytáhnou se tak akorá

 Grossglockner03.11.2016
Zdar,
minulej víkend jsme byli na Glocku. Na Erzherzog Johann Hütte je nouzák se 4 postelema. neni to klasickej wintráč, ale prostě nouzák. V noci tam bylo narváno na postelích a v místnostech kolem asi 30 lidí, hlavně CZ a PL, kteří tam šli klasi
 Re: Grossglockner03.11.2016
Máš recht, my tam došli ráno kolem 8 z dolní chaty Stüdlhütte a taky sme koukali, co je tam lidu. St
 Re: Grossglockner04.11.2016
Loni v zimě jsem tak s parťákem taky jednu noc přespal (pro fakt špatné počasí, neplánovaně), předeš

 Vařič na Aconcaqu02.11.2016
CHtěl bych se zeptat jaký vařič vzít na Aconcaqu?Zaslechl jsem že v Mendoze nekoupím jakoukoli kartuši.Možná máte nějake skušenosti.Děkuji Rosťa
 Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
Tohle je super volba:
 Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
beznin....

Ten co psal anonym nade mnou.... Pozor na to.

ja mam MSR X
  Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
Ahoj, nemám s benzínovými varičmi žiadnu skúsenosť, chcem sa spýtať, či treba horák poliať beznzínom
   Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
Musis nahrivat. Drtiva vetsina to ma resene nejak takto:
otocis ventilek
pocaks az par
   Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
jo - a co můžu říct, tak whisperlite proti plynu je v zimě luxus ale BACHA
    Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
na nahřívání v uzavřených prostorech a na těsnění mezi pumpou a lahví
   Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
sorry, ty jedeš na Aconcaquu a nemáš zkušenosti s benzinovým vařičem a kladeš takové otázky? přeji š
 Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
Jedine Trangia! Tekuty lih koupis v latinske americe v kazde lekarne. je to levne. nikdy se to nepos
  Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
no, v tej nadmorskej vyske a teplote by sa lieh nemusel vyplatit...
 Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
Při tom, kolik tam jezdí lidí, bych se divil, že by tam byly cartrige nedostupné.
 Re: Vařič na Aconcaqu02.11.2016
V Mendoze je normální shop s lezeckým i campingovým vybavením a šroubovací kartuše tam normálně mají
 Re: Vařič na Aconcaqu03.11.2016
No já nevím, moc to hrotíte, vůbec bych se netrápil s lihem/benzínem - z mojí vlastní zkušenosti je
 Re: Vařič na Aconcaqu03.11.2016
do vysokých hor asi jedině benzín. je to náročnější než plyn, ale jistota. musíš to držet oddělené o
  Re: Vařič na Aconcaqu04.11.2016
No vidíš, po několikaleté zkušenosti s benzínem to mám opačně. Plyn = jistota :)
  Re: Vařič na Aconcaqu04.11.2016
Na benal nedam dopustit, ale spis nez do vysokych hor bych doporucil do "zpadakovu".
  Re: Vařič na Aconcaqu05.11.2016
Proto všichni na vysokých horách vaří na plynu :-) Roztopení benzínu ve stanu je super zábava a hodi

 geyikbayiri bezpečnost29.10.2016
Čau lidi,
neporadil by mi někdo, jak je to v současnosti s bezpečnostní situací okolo Antalye a konkrétně v Geyikbayiri? předpokládám, že naprosto cajk, ale tak proč se nezeptat, žejo. díky!
 Re: geyikbayiri bezpečnost29.10.2016
na FB stránkách kempu JoSiTo několikrát za tento rok psali, že lezení v Geyikbayiri je tureckou &quo
 Re: geyikbayiri bezpečnost30.10.2016
Je potřeba uvědomit si, že v každé zemi kde panuje politická nestabilita se najde místečko "ned
  Re: geyikbayiri bezpečnost30.10.2016
Lépe bych to asi necharakterizoval. Navíc si pamatuji z dob začátků JoSiTa, že mi říkal majitel, že
   Re: geyikbayiri bezpečnost30.10.2016
No tak pokud se clovek neboji lezt, tak Geyiku bych se pak tedy rozhodne nebal....paradoxne se lidi
    Re: geyikbayiri bezpečnost30.10.2016
Oni se ti lidé bojí velmi oprávněně. Jak už tady psal jirkas a jeho předřečník, v Geyikbayiri samotn
 Re: geyikbayiri bezpečnost31.10.2016
Tenhle týden jsme se odtam vrátili.
V JoSito je to jako kdyby leželo na území EU. Nepotřebuje
  Re: geyikbayiri bezpečnost31.10.2016
Zajímavá informace, díky.
Osobně tedy s ohledem na to, že je hromada jiných pohodových míst n
   Re: geyikbayiri bezpečnost31.10.2016
A kam teda jedes? Taky něco chci ještě podniknout a nic mne nenapada...
    Re: geyikbayiri bezpečnost31.10.2016
Peloponés, Sardinie, Sicílie, Mallorca, jih Španělska :-)
   Re: geyikbayiri bezpečnost31.10.2016
Jet jinám je OK ale škoda že jsi se nejspíš rozhodl na základě rady nějakého internetového diskutují
    Re: geyikbayiri bezpečnost31.10.2016
Čau Michale. Já jsem opustil rodnou vesnici, abych zavítal do Geyikbayiri už více než šestkrát. Jezd
     Re: geyikbayiri bezpečnost31.10.2016
Jo, to mas pravdu....ja tam byl 3x a taky mne ten Erdogan sokuje.
     Re: geyikbayiri bezpečnost01.11.2016
Nedá se jinak než souhlasit.
     Re: geyikbayiri bezpečnost01.11.2016
Ze vám to začalo vadit az teď. Zuřive reakce na jakékoli zmínky o tom, co Turecko pod Mladoturky běh
      Re: geyikbayiri bezpečnost01.11.2016
Ne, pletes se. Mne uz to vadilo pred 90ti lety.
       Re: geyikbayiri bezpečnost01.11.2016
Já tam byl lízt naposled za Atatürka, od tý doby to jde s menšími nebo většími výkyvy do kopru, a ta
        Re: geyikbayiri bezpečnost02.11.2016
((-:
    Re: geyikbayiri bezpečnost31.10.2016
Ty jo, tohle vsechno se da zjistit z kratkeho prispevku?
A samo, kdyz clovek zavre oci nebo
   Re: geyikbayiri bezpečnost31.10.2016
A kam teda jedes? Taky něco chci ještě podniknout a nic mne nenapada...
 Re: geyikbayiri bezpečnost31.10.2016
dneska jsem se vrátila.
všechno cajk a žádný lidi ve skalách :) ideální. jen na lezení lehce
 Re: geyikbayiri bezpečnost03.11.2016
Mě v Turecku málem zavřeli. To ale asi proto, že jsme tam točili jeden takovej film. Ale s lezením m

 Kalymnos29.10.2016
Zdar, poradil by někdo tip na dobré lezecké ubytování v Emporios na Kalymnosu? Díky za každé info.

1   ...   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Scarpa Vapor
Ahoj,jaký máte zkušenosti z lezečkami Scarpa Vapor?
Díky (nabízí se mi výhodná koupě)
Lenka10:39:39 10.11.2016
odpovědět 
 Re: Scarpa Vapor
Cau, Vapory jsem nikdy nemel na noze. Ale cetl jsem o nich. Btw. jsou to snerovaci nebo velcra? Paradoxne tam jsou i jine rozdily nez jen snerovani/suchy zip. Velcro ma podrazenou jen predni cast lezky, a snerovaci varianta je podrazena az po patu coz ji dela tuzsi. Obecne je to dost tvrda lezecka vhodna na "edging", takze na zulu a vapno. Nepatri do te uplne nejvyssi performance rady od Scarpy, takze nema az tak agresivni tvar jako treba Boostic, takze v nich vydrzis dyl - mely by byt relativne pohodlne. Kamarad ma Vapory V a je spokojen. Nicmene byli jsme lezt na pisku a tam tahle lezka docela selhava kvuli sve tvrdosti. Ikdyz je ma uz docela rozlezene, tak to rozhodne neni lezecka na treni a rajbaky. I smes gumy je tusim XS Edge, coz neni ta uplne nejprilnavejsi. Urcite bych ji ale zkusil, hlavne proto, ze Scarpy obecne maji dost specificky tvar a nesednou kazdemu. Pokud ti ovsem padne, tak je to idealni lezecka na zulove a vapencove cesty po hranach - edging. Na pisek ne.
Radek11:35:51 10.11.2016
odpovědět 
  Re: Scarpa Vapor
Díky moc za vyčerpávající info, boty jsou na suchý zip.
Lenka11:57:19 10.11.2016
odpovědět 
  Re: Scarpa Vapor
...jo a lezu s nima i písek :)
 Krocan12:54:55 10.11.2016
odpovědět 
 Re: Scarpa Vapor
Ahoj.
Rozhodně doporučuji! Mám je jako svoje top lezečky na skály a jsem s nimi maximálně spokojený. Mám ten poslední model se sucháčema a vibram xs grip 2. Protože mám širokou nohu a vysoký nárt, hledá se mi těžko lezečka, do které bych se nemusel soukat pomocí 3 kamarádů a kladky:) Scarpa Vapor tenhle problém skvěla vyřešila. Na začátku sice tak 14 dní pouštěla barvu, ale to myslím dělají všechny barevné lezečky. Jinak žádný problém a jen spokojenost.
 Krocan12:54:03 10.11.2016
odpovědět 
 Re: Scarpa Vapor
Take je mam. Jak pise Krocan, jsou dobre na sirsi nohu. Kvalitou zpracovani jsou uzasny (treba oproti Sportivam). Tim z me strany vycet pozitiv konci. Na me je to velmi necitliva a tvrda lezecka. Coz je spise subjektivni, ale uz jsem mel na noze stejne tvrde lezecky, kde bylo citu podstatne vice.
13:39:45 10.11.2016
odpovědět 
  Re: Scarpa Vapor
Díky, mám taky širší nohu, takže mi sedí, jen mi přijdou tvrdé, tak nevím...
Lenka15:21:21 10.11.2016
odpovědět 
   Re: Scarpa Vapor
Zalezi na tvych preferencich. Pokud mas radeji citlivejsi lezecky, poohledl bych se po jinych.
Pri koupi jsem mel take pocit, ze se mi zdaji tvrdsi. Oproti jinym jsem se s nimi ale nedopracoval ke stavu, ze bych je rozlezl do citu a ted se mi jen vali ve skrini :).
16:31:06 10.11.2016
odpovědět 
 Re: Scarpa Vapor
mám je, už asi 2 roky, jednou podražené. jsou dobré na bouldry. na lano spíš jen na vápno, na písek bych obul měkkčí. co je na nich špatný, je že jim rozlepuje ten spodní sucháč. dost mě to štve...jinak jsou na bouldry docela fajn, ale už bych si je za tu cenu nekoupil. jednak kvuli rozlepování spodního sucháče a jednak že nemají patní gumu pod tou gumou co se táhne zpod nártu na druhou stranu, což způsobuje, že se při častým patování (u bouldru hodně patuješ) ta guma na patě odlupuje...pokud by tyhle dvě velký mouchy neměly, tak sou super
honza k.18:01:10 10.11.2016
odpovědět 
 Re: Scarpa Vapor
Jestli se jedna o sedivooranzovy, prip. sedivomodry starsi model, tak k nemu mohu rici nasledujici.

Koupila jsem si je tak pred 4-5 lety na zkousku misto oblibenych a jiz leta lezenych Five-Ten Anasazi a moc jsem z nich nadsena nebyla.

Ve spicce jsou z umele kuze, ktera se VUBEC nevytahne a oproti Anasazi ani neprizpusobi tvaru prstu. Takze pokud tlaci v krame, budou tlacit porad. Pata je naopak z prirodni kuze a vytahne se. Vysledek: prsty mam otlacene, ale zaroven pocit, ze jsou lezky moc velke.

A oproti Anasazi se take dost rychle olezly.

Hore zdar,

Lenka K.
Lenka K.11:26:17 11.11.2016
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (47)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1452 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi