Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 16.Jungling 10075 Hory: 8.Zaoral 5927 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Průvodce Gran Canaria 10.11.2016 Ahojte, neměl by prosím někdo na okopírování/půjčení/odkoupení lezeckého průvodce na Gran Canarii? Královsky se odměním! Třeba článkem v Montaně, podobně jako po prozkoumání lezecké Ibizy nebo Apulie. Díííík.
BD sedák Solution 10.11.2016 Máte s tímto novým sportovním sedákem zkušenosti: Black Diamond - Solution? Doporučili byste ho?
  Re: BD sedák Solution 10.11.2016 jo, urcite, je lehkej a me fakt sedi narozdil od napr Petzl SAMA
    Re: BD sedák Solution 10.11.2016 Jak je to velikostne. Kdyz me celkem sedí Sama M, bude me sedet i Solution M?
    Re: BD sedák Solution 10.11.2016 Já ho zkoušel a moc mě nenadchnul. Má sice módní střih, ale neseděl mi. Na sportovní úvazek je dost
      Re: BD sedák Solution 11.11.2016 a hlavně čr a ještě jednou čr! aby ses nepo. ;-)
        Re: BD sedák Solution 11.11.2016 Vulgaritou můj názor nezměníš, jen prokážet svojí úroveň.
Je pro mě důležité, aby měl např. F
      Re: BD sedák Solution 11.11.2016 Těžkej? Má to být jeden z jejich nejlehčích sedáků. A barvu má buď šedou nebo modrou. V černé se urč
        Re: BD sedák Solution 11.11.2016 Z jejich asi ano. Ale když to srovnáš s konkurencí, tak moc lehký není, respektive je ve váze 3 přez
        Re: BD sedák Solution 11.11.2016 Hádanka: Ego má 285 g, o kolik procent je těžší Solution?
          Re: BD sedák Solution 11.11.2016 Solution: skoro o 20%.
BD sedák Solution 10.11.2016 Máte s tímto novým sportovním sedákem zkušenosti: Black Diamond - Solution? Doporučili byste ho?
Scarpa Vapor 10.11.2016 Ahoj,jaký máte zkušenosti z lezečkami Scarpa Vapor?
Díky (nabízí se mi výhodná koupě)
Scarpa Vapor 10.11.2016 Ahoj,jaký máte zkušenosti z lezečkami Scarpa Vapor?
Díky (nabízí se mi výhodná koupě)
  Re: Scarpa Vapor 10.11.2016 Cau, Vapory jsem nikdy nemel na noze. Ale cetl jsem o nich. Btw. jsou to snerovaci nebo velcra? Para
    Re: Scarpa Vapor 10.11.2016 Díky moc za vyčerpávající info, boty jsou na suchý zip.
    Re: Scarpa Vapor 10.11.2016 ...jo a lezu s nima i písek :)
  Re: Scarpa Vapor 10.11.2016 Ahoj.
Rozhodně doporučuji! Mám je jako svoje top lezečky na skály a jsem s nimi maximálně spo
  Re: Scarpa Vapor 10.11.2016 Take je mam. Jak pise Krocan, jsou dobre na sirsi nohu. Kvalitou zpracovani jsou uzasny (treba oprot
    Re: Scarpa Vapor 10.11.2016 Díky, mám taky širší nohu, takže mi sedí, jen mi přijdou tvrdé, tak nevím...
      Re: Scarpa Vapor 10.11.2016 Zalezi na tvych preferencich. Pokud mas radeji citlivejsi lezecky, poohledl bych se po jinych.
  Re: Scarpa Vapor 10.11.2016 mám je, už asi 2 roky, jednou podražené. jsou dobré na bouldry. na lano spíš jen na vápno, na písek
  Re: Scarpa Vapor 11.11.2016 Jestli se jedna o sedivooranzovy, prip. sedivomodry starsi model, tak k nemu mohu rici nasledujici.<
Rifugio Barbara 08.11.2016 Dobry den, v rozhovoru pro BB se Rosta Stefanek zminoval o Rifugio Barbara. Byl tam nekdo? Mohl by, prosim, napsat jak bylo?
Neco jsem nasel na internetu, ale treba ceny nikde napsane nejsou.
Diky.
Technika nohou 08.11.2016 Zdar, máte někdo zkušenosti se zlepšením techniky nohou pomocí ořezaných gumotexek (kopaček)? Tj. na umělce místo lezeček použití škrpálů. Teoreticky by měl člověk více zatěžovat ruce (při kolmých a položených cestách) by měl víc začít pracovat s těžištěm
  Re: Technika nohou 08.11.2016 Blby lezky techniku spis kazi. Myslim, ze ma o tom McLeod nejakou stat v jedny z tech jeho knih, kde
  Re: Technika nohou 08.11.2016 No to je zas příspěvek do soutěže o nejhloupější dotaz....co tady nastiňuješ vede jen k tomu že těma
  Re: Technika nohou 08.11.2016 Neil Greshams - Improve your climbing (DVD)
Part 1 Technique and Training
Part 2 Skill
  Re: Technika nohou 08.11.2016 Je to dobrý na naučení správnýho pokládání boty na stup a zatížení tak aby neuklouzla. Na druhou str
    Re: Technika nohou 08.11.2016 Nebo stylem Mickey Mouse vytváříš nožní mlhu.
    Re: Technika nohou 08.11.2016 Spravne pokladani nohy na stup se naucis jedine v dobre lezecce, ktera ti da dobrou odezvu o tom jak
      Re: Technika nohou 08.11.2016 ...coz muze byt i kopacka, pokud mu bude dobre sedet a bude v ni mit cit. Hlavni je co a jak v ty bo
        Re: Technika nohou 08.11.2016 To jako vazne? :) Vtip nebo pokus o zachranu divne rady?
  Re: Technika nohou 08.11.2016 podle mě záleží na tom co chceš lízt. Na kopačky bych se vyprdnul, přestože si nemyslim že by to mus
  Re: Technika nohou 08.11.2016 mě na zlepšení nohou nejvíc pomohlo lezení po položených plotnách (Helfštýn), kde chyty jsou tak na
  Re: Technika nohou 08.11.2016 kup si kloudný lezečky a lez položený cesty, tam se nohama naučíš. všude se nohama naučíš. nejlíp na
  Re: Technika nohou 08.11.2016 není to v lezečce, ale v gumě - když bude tvrdá směs, bude ti to klouzat
další věc j
    Re: Technika nohou 08.11.2016 vím to co píšu jistě - včera jsem díky dobré gumě vylezl své první 5+ jen s jedním odsedem
      Re: Technika nohou 09.11.2016 haha, až budeš v adru v nějakem rajbaku šest metru nad kruhem, tak nebudeš takhle žvanit
        Re: Technika nohou 09.11.2016 Jo lepicka je mozna dobra vymluva. Faktem je, ze mezi novyma gumama co se tyka treni neni velkych ro
          Re: Technika nohou 10.11.2016 Jistě se najdou lepičky, u kterých se řekne že jsou podobně skvělý, ale pak jsou prostě lepičky, kte
            Re: Technika nohou 10.11.2016 Ktere konkretne lepicky jsou tak vyjimecne, ze ti (vam ;)) davaji pocit, ze i na drevakach, kopackac
              Re: Technika nohou 10.11.2016 jo, to určitě jdou a čim jsi šikovnější, tim míň tě to limituje. Ale když ti jiná lepička sedí ještě
                Re: Technika nohou 10.11.2016 A ty vyjimecne lepicky? Podel se.
                  Re: Technika nohou 11.11.2016 Jednou jsem měl skoro dřeváky Rock Pillars Fly (jejich kůže měla snad 1 cm tloušťku :-) ) podražené
                    Re: Technika nohou 14.11.2016 jj, na stealth nedám dopustit
  Re: Technika nohou 09.11.2016 Kluci neberte to špatně, opravdu jsem nechtěl rozpoutat zbytečnou diskusi...
Šlo mě
    Re: Technika nohou 09.11.2016 S vetsinou odpovedi souhlasim. Asi nema cenu zkouset kopacky, to uz dnes neni potreba, kdyz mas k di
      Re: Technika nohou 09.11.2016 No tak zrovna Rebely jsou pro lepší lezení na umělce v těžších cestách nepoužitelné. Někdy bych se r
        Re: Technika nohou 10.11.2016 Jo, ta pata je strasny paskvil, premyslel jsem jestli to zminit, ale nakonec sem se na to vysral. Pa
          Re: Technika nohou 11.11.2016 Kdyby Rebely vyrobili s patou z černé lepičky, hned si je koupím.
    Re: Technika nohou 09.11.2016 ja bych spis rekl, ze naopak zlepsis silu, protoze nebudes verit noham a budes mit tendenci to vic t
    Re: Technika nohou 09.11.2016 Odpoved je jednoducha, tito borci liezli vyhradne po skalach. Najjednoduchsia, najlahsia cesta ako z
  Re: Technika nohou 09.11.2016 V nějaký starý Montaně v rozhovoru Mráza naopak říkal, že jako šťastnou považuje volbu své první lez
    Re: Technika nohou 09.11.2016 Když máš sílu máš čas na techniku...když mas techniku a nemáš sílu, je to ale lepší než mít sílu a n
      Re: Technika nohou 09.11.2016 to ti pak zůstane už jen psát na lezce
Batoh 07.11.2016 Ahoj, sháním nějaký opravdu kvalitní batoh na lezení do skal- tím pádem odolnost vůči tření skal, dále pak možnost dosti popruhů na materiál, a v neposlední ředě ješntě dost prostoru uvnitř. Nevíte náhodou někdo o něčem? Díky
  Re: Batoh 07.11.2016 Podle tvé mluvy raději nikam nechod´ ty vole. :-O
  Re: Batoh 07.11.2016 Taky jsem sháněl bágl, kterej má dosti prostoru uvnitř, a koupil jsem Doldy Bighorn 120. Není sice n
    Re: Batoh 11.11.2016 To postavení batohů Doldy jsi vyjádřil trefně.
  Re: Batoh 07.11.2016 Neres to, ja vylez treba pred rokem severni stenu Les Courtes s 25l baglem s deravou bocni kapsou a
  Re: Batoh 07.11.2016 mam radsi batoh bez popruhu. vsude se to zachytava...
    Re: Batoh 11.11.2016 jj souhlas. Do skal (= skalní města) i na hory - čím míň popruhů tím líp. Na donesení cajků od auta
  Re: Batoh 11.11.2016 má li být otěru odolný, podívej se po něčem z materiálu Cordura...jinak platí pravidlo, čím levnější
  Re: Batoh 11.11.2016 Hadrdizajn
Průvodce 06.11.2016 Ahoj,
nemáte někdo průvodce Sportclimbing on the Costa d'Amalfi nebo Malopasso? Rád bych zakoupil\zapůjčil.
Díky
  Re: LS Genius 04.11.2016 A otázka zní jak?
    Re: LS Genius 04.11.2016 čti mezi řádky? Jak moc lezečka povolí?
    Re: LS Genius 05.11.2016 "A otazka zni jak" povoli...
      Re: LS Genius 05.11.2016 Otázka zní, jak moc vám lezka povolila? Jestli ty 2, popřípadě 2,5 čísla jsou v pohodě nebo jestli s
      Re: LS Genius 05.11.2016 Otázka zní, jak moc vám lezka povolila? Jestli ty 2, popřípadě 2,5 čísla jsou v pohodě nebo jestli s
  Re: LS Genius 05.11.2016 Mám je a přijde mi, že až tak nepovolí. Taky mě často tlačí shora do palce (jediné mínus). Jinak par
  Re: LS Genius 05.11.2016 Tato informace je nepřenosná. Každý je ochoten trpět jinak, leze jiné cesty, má jiné představy. Znám
  Re: LS Genius 05.11.2016 Konkrétně o těhle lezečkách nic nevím, ale bacha na to když ti radí někdo s jinak velkou nohou: Když
    Re: LS Genius 05.11.2016 ja mam botu 43,5 a geniusy 39,5 stejne jak pajtny a jine boty od ls prijdemi ze povoli vzdycky hodne
  Re: LS Genius 05.11.2016 Ahoj Geniusi jsou bezva! sám je mám o 4 čísla menší než nohu. pokud jsi zviklá zmenšovat o dvě čísla
  Re: LS Genius 05.11.2016 Já mám nohu 44 a geniuse 41,5, jako všecky ls (miury, futury..) už to neřeším. Vytáhnou se tak akorá
  Re: LS Genius 05.11.2016 Já mám nohu 44 a geniuse 41,5, jako všecky ls (miury, futury..) už to neřeším. Vytáhnou se tak akorá
1
...
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
...
2263
BD sedák Solution Máte s tímto novým sportovním sedákem zkušenosti: Black Diamond - Solution? Doporučili byste ho? Bar 18:29:52 10.11.2016odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: