LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 kontakt Ivan Bajo16.11.2016
Ahoj,mam prosbu,nevite,jak by se dal kontaktovat horolezec a karikaturista autor knihy Smiech na lane - Ivan Bajo? Radi bychom, aby nam zailustroval svatebni oznameni:-)
Diky Terka
 Re: kontakt Ivan Bajo17.11.2016
zkus to přes vydavatelství

 Lezecké vybavení do letadla16.11.2016
Ahoj, máme nakoupené levné letenky na Maltu s 10 kg příručním zavazadlem. Rádi bychom si s sebou vzali sedáky a jistítko s nějakýma karáblema. Bývá to problém? Pustí nás s tím do kabiny? Prosím o zkušenosti. Lano a presa si snad půjčíme na místě :) Děkuji
 Re: Lezecké vybavení do letadla16.11.2016
no de to... ale zalezina koho narazis. Je to risk. 50/50 vezmou/vyhodi. Poheldej (nejen)tu diskuzi .
 Re: Lezecké vybavení do letadla16.11.2016
Sedák, lezečky, helmy, smyce, pár karabin ok. Problém bývá častěji s lanem a pozornost budí taky víc
 Re: Lezecké vybavení do letadla16.11.2016
Já vždycky napsal mail té společnosti, se kterou jsem letěl a zeptal se jich, jestli to je/není prob
  Re: Lezecké vybavení do letadla16.11.2016
a co si tim mailem vyresil? na letisti prochazis spolecnym security checkem pro vsechny pasazery. oh
   Re: Lezecké vybavení do letadla18.11.2016
Ja to tak taky delam a kdyz mi parkrat chteli neco vyhodit, tak jsem pozadal o potvrzeni pro pozdejs
 Re: Lezecké vybavení do letadla16.11.2016
kámoš - ale bude to už určitě deset let - kvůli váze namotal lano na sebe pod bundu. to bych uz dnes
  Re: Lezecké vybavení do letadla16.11.2016
Protože sedák má kovové spony a budeš na sebe zbytečně vázat pozornost ochranky jako podezřelý... vK
   Re: Lezecké vybavení do letadla17.11.2016
tak tě vysvléknou do trenek a pak se zas oblékneš. kdyz muzes mit opasek s kovovou sounou, proč by t
    Re: Lezecké vybavení do letadla17.11.2016
Dnes uz to dost casto funguje tak ze 150kg american si musi koupit 2 listky. A sedak je horsi nez op
     Re: Lezecké vybavení do letadla18.11.2016
Presne. Vysvetlovat proc mas obleceny sedak do letadla bych nechtel. Kdo neleze, ten ti to stejne ne
 Re: Lezecké vybavení do letadla16.11.2016
Rozhodne bych neriskoval jakoukoliv karabinu na CDG, Paris. Fungl novou sroubovacku jsem musel vyhod
  Re: Lezecké vybavení do letadla17.11.2016
někdy mám pocit, že ty zmrdi na letišti to maj jako vedlejšák - prodávání věcí, který lidi před tím
   Re: Lezecké vybavení do letadla17.11.2016
si vzpomínám když jsem jako sedmiletej harant napochodoval ke kontrole na letišti se zálesáckou kudl
    Re: Lezecké vybavení do letadla18.11.2016
Takže jako osmiletej jsi na letišti mířil na kontrolu vzduchovou pistolí a v kufru... :)
  Re: Lezecké vybavení do letadla19.11.2016
presne tak, v Amstru mi zabavili karabinu made in CSSR po dedovi kterou sem mel na batohu na povesen
   Re: Lezecké vybavení do letadla20.11.2016
Levná letenka= problém. Většinou nechtějí smyčky,lana,kovové předměty. Představ si jak budeš své obl
   Re: Lezecké vybavení do letadla20.11.2016
Levná letenka= problém. Většinou nechtějí smyčky,lana,kovové předměty. Představ si jak budeš své obl

 Lezecké vybavení do letadla16.11.2016
Ahoj, máme nakoupené levné letenky na Maltu s 10 kg příručním zavazadlem. Rádi bychom si s sebou vzali sedáky a jistítko s nějakýma karáblema. Bývá to problém? Pustí nás s tím do kabiny? Prosím o zkušenosti. Lano a presa si snad půjčíme na místě :) Děkuji

 Pruvodce Malta15.11.2016
Zdar, poradite někdo, kde se da sehnat pruvodce na Maltu? Ev. bych ho i koupil. Diky Papous
 Re: Pruvodce Malta20.11.2016
Agenda Bookshop - síť několika obchodů, ve Valletě jsou 3, v jednom určitě uspěješ :)
 Re: Pruvodce Malta20.11.2016
Na Lezec-shop.cz je skladem:
  Re: Pruvodce Malta21.11.2016
Přímo na místě vyjde trochu levněji - 25 eur.

 el chorro průvodce Brno15.11.2016
Zdravím,
nemá někdo k zapůjčení průvodce do oblasti El Chorro?
PS:Brno
Děkuji
 Re: el chorro průvodce Brno15.11.2016
Tam nejezdi, je to tam oklouzaný jak blázen. Horší než v Krasu. Nebyl jsem tam sice, ale aj kámoš to
 Re: el chorro průvodce Brno19.11.2016
Mam. Posli mail.

 lidomorna boulder14.11.2016
Ciao,
chtel bych se zeptat, nevite prosim nekdo, jestli se da bouldrovat na lidomorne kdyz prsi?  A jak hodne to tam zatyka?

Diky M

 Grossglockner13.11.2016
ahoj nevíte jaká je aktuálně podmínka na Grossglockneru?
Diky
 Re: Grossglockner14.11.2016
Cau, no nebyl jsem tam, ale mozna se to da odhadnout... Tady jsou nejake fotky od borcu co lezli May
  Re: Grossglockner14.11.2016
Jo a pokud nemas facebook, tak ty prvni tri fotky jsou tady...
goo.gl/fKXR3v
goo.gl/kN

 modřín13.11.2016
ahoj. vím, že se jezdí na modřín v zimě bouldrovat, ale je to tam tak pevné, že se dá i lézt s lanem sotva sleze sníh? což není případ tiských stěn ...

 Grossglockner13.11.2016
ahoj nevíte jaká je aktuálně podmínka na Grossglockneru?
Diky

 čelovky Fenic X Petzl11.11.2016
Zdar můžete mi někdo doporučit čelovku do hor? tak aby vydržela třeba 10 dní v extremních podmínkách na kopce 7000 mnm.
Chtěl jsem koupit Fenix HL23 která má myslím vynikající parametry a dobré recenze, ale krátkou dobu svítivosti na střední výkon
 Re: čelovky Fenix X Petzl11.11.2016
Fenix
 Re: čelovky Fenic X Petzl12.11.2016
Zdar! Mám už pár let čelovku fénix HL21, která má v podstatě stejné parametry jako HL23. Co se týče
 Re: čelovky Fenic X Petzl12.11.2016
Na fotkách našich kluků, co lezli na osmitisícovky, jsem viděl tikku xp a podobné jednoduché typy a
  Re: čelovky Fenic X Petzl12.11.2016
ty rozkládací kolektory, co dáš za chůze na batoh nepomáhají?
   Re: čelovky Fenic X Petzl12.11.2016
Nevím kam a na jak dlouho jedete. Se solárem nemám žádnou zkušenost. Jen si dovolím říci, že, pro vě
    Re: čelovky Fenic X Petzl13.11.2016
Tak nějak.
  Re: čelovky Fenic X Petzl14.11.2016
nejsou lithiové baterky ještě více náchylné na mráz jak alkalické?
   Re: čelovky Fenic X Petzl14.11.2016
No, do pípáků se doporučujou dávat alkalický baterky pro stejnej druh námahy, tedy nutnost dlouhý vý
   Re: čelovky Fenic X Petzl14.11.2016
Lithiové baterie by teoreticky měl být vyšší level alkalických. Jsou dražší, ale vhodnější do extrém
 Re: čelovky Fenic X Petzl13.11.2016
Fenix doporučit nemůžu. Technicky ono to jako má zajímavé parametry, ale řemeslné zpracování je nesk
  Re: čelovky Fenic X Petzl13.11.2016
co zebralight? je tam kvalita vyssia?
  Re: čelovky Fenic X Petzl14.11.2016
Naprostý souhlas. Čelovky Fenix mně zpracováním připadají jak skládačka z Merkuru před 30 lety. Para
 Re: čelovky Fenic X Petzl14.11.2016
Já mám Petzl Tika RXP a jsem s ním maximálně spokojený. Na PC si můžeš přizpůsobit výkon a reaktivní
  Re: čelovky Fenic X Petzl14.11.2016
Ja mam kratce Fenix HP25, mohla by to byt alternativa, ma totiz primarne akumulator a misto nej je m
   Re: čelovky Fenic X Petzl14.11.2016
Fenix HP25 na behani? No to by byl dobry ulet :D ... mel jsi nekdy na hlave nejakou poradnou celovku
    Re: čelovky Fenic X Petzl14.11.2016
Ne, beham s Petzl Tikkina, protoze na behani fakt nic vic nepotrebuju. A neni mi jasne proc by nesla
     Re: čelovky Fenic X Petzl15.11.2016
HP 25 je na běhání opravdu těžký nesmysl. Mmch. zdechl mi na ní kabel - příliš tvrdá izolace poprask
 Re: čelovky Fenic X Petzl14.11.2016
Já mám Petzl Tika RXP a jsem s ním maximálně spokojený. Na PC si můžeš přizpůsobit výkon a reaktivní
  Re: čelovky Fenic X Petzl14.11.2016
Kupuju Petzl Tikka 180 h....
   Re: čelovky Fenic X Petzl15.11.2016
V původním dotazu jsi zmiňoval Fenix HL23. Koukal jsi na HL50? Má vyšší výkon a podporu CR123A. Můžu
    Re: čelovky Fenic X Petzl15.11.2016
Ahoj, mám HL23 a maximální spokojenost. Samozřejmě jsem pokukoval i po HL50, HL35 i HL55 ale pro mé
  Re: čelovky Fenic X Petzl15.11.2016
ale zapomněl si říct, že při výměně akumulátoru za baterie se snižuje výkon čelovky - upozornuje na
   Re: čelovky Fenic X Petzl15.11.2016
Ještě je potřeba brát v potaz, že čím dražší čelovka, tím větší vztek, když zhučí žlabem dolů. A pot
 Re: čelovky Fenic X Petzl15.11.2016
Můžu ti doporučit Fenix.
Mám osobní zkušenost s Fenixem HP12. Používám ji jednak na klasické
  Re: čelovky Fenic X Petzl16.11.2016
Mam praktickou zkušenost s čelovkou Fenix HP11. Vlastním ji 4 roky a v zimě ji používám obden na ski

1   ...   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   273   274   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 čelovky Fenic X Petzl
Zdar můžete mi někdo doporučit čelovku do hor? tak aby vydržela třeba 10 dní v extremních podmínkách na kopce 7000 mnm.
Chtěl jsem koupit Fenix HL23 která má myslím vynikající parametry a dobré recenze, ale krátkou dobu svítivosti na střední výkon jen cca 6 hodin na nízký 100 h /3 lumeny, ale někde jsem četl, že to je už nedostatečné pro pohyb. U Petzlovek např. Tikka 180 h při 20 lumenech 120h/100lm, což je plně dostačující. Mám pocit, že Petzl pokročil dopředu a co se týče výdrže baterek jsou nejlepší? jde mi o výdrž. Díky za doporučení
trn20:55:57 11.11.2016
odpovědět 
 Re: čelovky Fenix X Petzl
Fenix
20:56:49 11.11.2016
odpovědět 
 Re: čelovky Fenic X Petzl
Zdar! Mám už pár let čelovku fénix HL21, která má v podstatě stejné parametry jako HL23. Co se týče provedení, tak jsem maximálně spokojen. Mráz, déšť, voda, pády na zem ... funguje pořád a má odsvíceno stovky hodin. Ten minimální výkon 3lm si ale neumím moc představit pro bezpečnou chůzi v horách. Do stanu a na činnost venku, kdy se moc nehýbeš dobrý. Trošku pak u Tebe postrádám možnost si touto čelovkou pořádně posvítit, pokud to budeš potřebovat.
číža08:02:17 12.11.2016
odpovědět 
 Re: čelovky Fenic X Petzl
Na fotkách našich kluků, co lezli na osmitisícovky, jsem viděl tikku xp a podobné jednoduché typy a vylezli to.
Výška, podle mě, není důležitá. Horší je mráz, který prudce zkracuje životnost. Trochu pomůžou lithiové baterie místo alkalických, které lépe snášejí mráz. Pokud budeš delší dobu mimo civilizaci, nedoporučuji akumulátorové typy (problém s nabíjením).
Pokud chceš mít jistotu výdrže, tak jsme brali čelovky s oddělenou baterii a propojením pomocí káblíku. Baterky jsem nosil pod bundou a káblík jsem měl prodloužený.
Dnes nic takového neřeším. Na váhu je těch pár rezervních AAA baterií lehčích než takovéto komplikace, které se mohou pokazit. Když se baterie vybije, tak dáš nové.
Z hlediska bezpečnosti bych si do takových kopců stejně bral náhradní čelovku.
Krtek08:15:24 12.11.2016
odpovědět 
  Re: čelovky Fenic X Petzl
ty rozkládací kolektory, co dáš za chůze na batoh nepomáhají?
18:10:34 12.11.2016
odpovědět 
   Re: čelovky Fenic X Petzl
Nevím kam a na jak dlouho jedete. Se solárem nemám žádnou zkušenost. Jen si dovolím říci, že, pro většinu případů mi i deset náhradních baterek do stěny připadá jako levnější, lehčí a spolehlivější varianta než nějaká solární nabíječka.
Krtek21:19:49 12.11.2016
odpovědět 
    Re: čelovky Fenic X Petzl
Tak nějak.
Aldo17:45:15 13.11.2016
odpovědět 
  Re: čelovky Fenic X Petzl
nejsou lithiové baterky ještě více náchylné na mráz jak alkalické?
Dejf11:02:25 14.11.2016
odpovědět 
   Re: čelovky Fenic X Petzl
No, do pípáků se doporučujou dávat alkalický baterky pro stejnej druh námahy, tedy nutnost dlouhý výdrže za mrazu, tak s těma lithiovejma nevim. Solární panel nemusí bejt špatnej, ale na nabíjení baterek do čelovky mi to přijde jako zbytečnost. Smysl bych viděl tehdy, pokud je potřeba nabíjet foťák, kamera nebo telefon.
honza17:22:07 14.11.2016
odpovědět 
   Re: čelovky Fenic X Petzl
Lithiové baterie by teoreticky měl být vyšší level alkalických. Jsou dražší, ale vhodnější do extrémních podmínek. Zkus gúgl.
Lithiové akumulátory (Li-ion apod.) jsou samozřejmě něco jiného. O těch tady není řeč.
Krtek18:03:21 14.11.2016
odpovědět 
 Re: čelovky Fenic X Petzl
Fenix doporučit nemůžu. Technicky ono to jako má zajímavé parametry, ale řemeslné zpracování je neskutečně šitový, horší než moje stará čelovka koupená za pár šupů v Řempu :-(
Shrek21:10:53 13.11.2016
odpovědět 
  Re: čelovky Fenic X Petzl
co zebralight? je tam kvalita vyssia?
marek21:46:23 13.11.2016
odpovědět 
  Re: čelovky Fenic X Petzl
Naprostý souhlas. Čelovky Fenix mně zpracováním připadají jak skládačka z Merkuru před 30 lety. Parametry ale dobré.
12:21:39 14.11.2016
odpovědět 
 Re: čelovky Fenic X Petzl
Já mám Petzl Tika RXP a jsem s ním maximálně spokojený. Na PC si můžeš přizpůsobit výkon a reaktivní mód ti také šetří baterie. V civilizaci si můžeš čelovku dobíjet z elektriky a když jsi mimo, vyměníš akumulátor za adaptér na baterie.
Tuto čelovku jsem měl ve všemožných podmínkách a vždy spolehlivě posloužila. :-)
astrak10:22:06 14.11.2016
odpovědět 
  Re: čelovky Fenic X Petzl
Ja mam kratce Fenix HP25, mohla by to byt alternativa, ma totiz primarne akumulator a misto nej je mozne dat 2 baterie CR123A. Podle me zalezi na co primarne celovku mas. Pokud jde o alpinismus v Tatrach a Alpach, tak je treba ta HP25 asi OK, brzo rano vyrazis z chaty do steny, chvilku svitis a pak kdyz jde vse OK ji vecer nepotrebujes, respektive si svitis pri sestupu. Vecer zase na chate nabijes. Pokud mas planovany bivak, tak na jednu noc by podle me ten akumulator furt mel stacit. Svitis rano, pak jen na maly vikon v bivaku, pak zase rano a mozna pak vecer na sestupu. A pro lepsi pocit mas sebou vzdy dva pary CR123A kdyby neco... Sviti paradne a urcite nesouhlasim s komentem o zpracovani. mne vyhovuje, telo je kovove a odolne, celovka neni ani moc tezka, pokud ji mas na helme na lezeni a nastupy, tak bez problemu. Na behani uz by mohla na hlave trochu prudit, ale zvyknout se na to urcite da. Pokud ji mas primarne do Tater a Alp, tak Fenix neni spatny. Bud mas na chate moznost dobijet nebo tahas nahradni baterie. Pokud jedes nekam na expedici do Asie nebo Jizni Ameriky, tak by podle me obecne asi stalo za to mit ty solarniu panely, ne jen kvuli celovce. Kdyz uz tu ta moznost je.
Radek11:01:40 14.11.2016
odpovědět 
   Re: čelovky Fenic X Petzl
Fenix HP25 na behani? No to by byl dobry ulet :D ... mel jsi nekdy na hlave nejakou poradnou celovku? Treba Petzl Nao? Predpokladam, ze ne. Jinak by jsi to co prave ctu, nikdy nemohl napsat.
12:23:48 14.11.2016
odpovědět 
    Re: čelovky Fenic X Petzl
Ne, beham s Petzl Tikkina, protoze na behani fakt nic vic nepotrebuju. A neni mi jasne proc by nesla HP25R pouzit na behani. Jestli jsi s ni nebyl schopnej ubehnout 5km lesem, tak to asi nebude celovkou.
Radek12:50:04 14.11.2016
odpovědět 
     Re: čelovky Fenic X Petzl
HP 25 je na běhání opravdu těžký nesmysl. Mmch. zdechl mi na ní kabel - příliš tvrdá izolace popraskala po 5mm a místy se roztáhla na mezeru = zkrat. Konstrukční chyba (za kabel jsem nikdy nezatáhl silou).
Stejný problém jsem měl s MYO XP první i druhé generace.
BD zase měla hrozně tenký drátky který praskaly.
= na hory jednoznačně něco bez kabelu. A o značkových čelovkách si začínám myslet svoje, řekl bych že čína za 20 dolarů udělá stejnou službu...
13:02:51 15.11.2016
odpovědět 
 Re: čelovky Fenic X Petzl
Já mám Petzl Tika RXP a jsem s ním maximálně spokojený. Na PC si můžeš přizpůsobit výkon a reaktivní mód ti také šetří baterie. V civilizaci si můžeš čelovku dobíjet z elektriky a když jsi mimo, vyměníš akumulátor za adaptér na baterie.
Tuto čelovku jsem měl ve všemožných podmínkách a vždy spolehlivě posloužila. :-)
astrak10:59:41 14.11.2016
odpovědět 
  Re: čelovky Fenic X Petzl
Kupuju Petzl Tikka 180 h....
trn15:12:59 14.11.2016
odpovědět 
   Re: čelovky Fenic X Petzl
V původním dotazu jsi zmiňoval Fenix HL23. Koukal jsi na HL50? Má vyšší výkon a podporu CR123A. Můžu potvrdit, že 3v lithiový článek vydrží déle než tužková baterka a kupodivu je také lehčí než alkalická AA baterie a výrazně lehčí než nabíjecí AA. V kamenných obchodech je CR123A dost často předražený, ale dá se sehnat i kolem 40Kč.

Většina čelovek již v sobě má nějakou elektroniku pro zajištění konstantní svítivosti a ochrany akumulátorů. Pokud bych hledal čelovku, na kterou se chci spolehnout. Třeba jako záložní bych hledal co nejjednodušší, např. něco jako stará petzl tikka se 3 obyčejnými diodami, která na jedny baterky vydrží svítit snad měsíc. Výkon nic moc, ale na chůzi a do stanu to stačí.
HonzaC08:48:04 15.11.2016
odpovědět 
    Re: čelovky Fenic X Petzl
Ahoj, mám HL23 a maximální spokojenost. Samozřejmě jsem pokukoval i po HL50, HL35 i HL55 ale pro mé účely jsem zvolil tuto. Víkendy někde mimo (skály, hory málo, na kole pomalu :), malý rozměr pro cestování, kovový tělo, 1 tužkovka (žádny aku či dobíjění), jednoduchá obsluha, velký čudlík, jednopásková.
Nevýhody dvě (bezvýznamný):
1. nejvyšší výkon opravdu moc nevydrží (do 1h max., bude to záležet na baterii). Poté svítí nejsilnějsí mód jako ten třední, ale pořád je to dostatečný. Nelíbí se mi, že zapíná na ten nejvyšší mód.
2. Je symetrická, občas ji dáš na hlavu obráceně, což se stává lidem i s Tikinama.

Do hor to není, dlouho dobře svítit nevydrží. Řeším, pokud musím, že si beru 3 baterie navíc. 3 lumeny jsou tak do stanu, vaření nebo jiný ptákoviny či někoho neoslňovat. Pro tvé požadavky jsi zvolil lépe.
Čao.
Esus10:22:30 15.11.2016
odpovědět 
  Re: čelovky Fenic X Petzl
ale zapomněl si říct, že při výměně akumulátoru za baterie se snižuje výkon čelovky - upozornuje na to i petzl a to je třeba pro mne duvod si jí nekoupit, resp koupit se petzla nebo black diamond na baterie - nechci resit nejakynabijecky baterek do tlf, čelovek čehokoliv dalsiho.
08:19:44 15.11.2016
odpovědět 
   Re: čelovky Fenic X Petzl
Ještě je potřeba brát v potaz, že čím dražší čelovka, tím větší vztek, když zhučí žlabem dolů. A poté co zhučí tak má člověk cca stejnej počet luxů, nezávisle na tom, kolik měla předtím čelovka lumenů. Což ale zas při úplňku, jako byl ten na dnešek, není tak úplně málo.
honza15:52:34 15.11.2016
odpovědět 
 Re: čelovky Fenic X Petzl
Můžu ti doporučit Fenix.
Mám osobní zkušenost s Fenixem HP12. Používám ji jednak na klasické hory a na běhání (ultra). Mám nabíjeci aku a na pomalý pohyb (chůze) nebo běh po asfaltu běžně svítím na nejnižší mod. Když jsem s ní svítil celou noc na B7 na střední mod, nevybil jsem ji. Ještě stále teď na ni běhám. Jako rezervu do hor mám ještě jeden nabíjecí aku + dva články CR 123 A.
Předtím jsem měl Black Diamond a věř mi, toto je jiná písnička.
PetrN16:58:04 15.11.2016
odpovědět 
  Re: čelovky Fenic X Petzl
Mam praktickou zkušenost s čelovkou Fenix HP11. Vlastním ji 4 roky a v zimě ji používám obden na skialpy a na běžky. Nosim ji na hory i na kolo. Nemůžu proti ní říct jediný křivý slovo.
Vše funguje jak má a svítí skvěle.Za dobu používání akorát trochu vytahanej pásek kolem hlavy.
Doporučuju.
Peky07:00:23 16.11.2016
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi