Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English kontakt Ivan Bajo 16.11.2016 Ahoj,mam prosbu,nevite,jak by se dal kontaktovat horolezec a karikaturista autor knihy Smiech na lane - Ivan Bajo? Radi bychom, aby nam zailustroval svatebni oznameni:-)
Diky Terka
  Re: kontakt Ivan Bajo 17.11.2016 zkus to přes vydavatelství
Lezecké vybavení do letadla 16.11.2016 Ahoj, máme nakoupené levné letenky na Maltu s 10 kg příručním zavazadlem. Rádi bychom si s sebou vzali sedáky a jistítko s nějakýma karáblema. Bývá to problém? Pustí nás s tím do kabiny? Prosím o zkušenosti. Lano a presa si snad půjčíme na místě :) Děkuji
  Re: Lezecké vybavení do letadla 16.11.2016 no de to... ale zalezina koho narazis. Je to risk. 50/50 vezmou/vyhodi. Poheldej (nejen)tu diskuzi .
  Re: Lezecké vybavení do letadla 16.11.2016 Sedák, lezečky, helmy, smyce, pár karabin ok. Problém bývá častěji s lanem a pozornost budí taky víc
  Re: Lezecké vybavení do letadla 16.11.2016 Já vždycky napsal mail té společnosti, se kterou jsem letěl a zeptal se jich, jestli to je/není prob
    Re: Lezecké vybavení do letadla 16.11.2016 a co si tim mailem vyresil? na letisti prochazis spolecnym security checkem pro vsechny pasazery. oh
      Re: Lezecké vybavení do letadla 18.11.2016 Ja to tak taky delam a kdyz mi parkrat chteli neco vyhodit, tak jsem pozadal o potvrzeni pro pozdejs
  Re: Lezecké vybavení do letadla 16.11.2016 kámoš - ale bude to už určitě deset let - kvůli váze namotal lano na sebe pod bundu. to bych uz dnes
    Re: Lezecké vybavení do letadla 16.11.2016 Protože sedák má kovové spony a budeš na sebe zbytečně vázat pozornost ochranky jako podezřelý... vK
      Re: Lezecké vybavení do letadla 17.11.2016 tak tě vysvléknou do trenek a pak se zas oblékneš. kdyz muzes mit opasek s kovovou sounou, proč by t
        Re: Lezecké vybavení do letadla 17.11.2016 Dnes uz to dost casto funguje tak ze 150kg american si musi koupit 2 listky. A sedak je horsi nez op
          Re: Lezecké vybavení do letadla 18.11.2016 Presne. Vysvetlovat proc mas obleceny sedak do letadla bych nechtel. Kdo neleze, ten ti to stejne ne
  Re: Lezecké vybavení do letadla 16.11.2016 Rozhodne bych neriskoval jakoukoliv karabinu na CDG, Paris. Fungl novou sroubovacku jsem musel vyhod
    Re: Lezecké vybavení do letadla 17.11.2016 někdy mám pocit, že ty zmrdi na letišti to maj jako vedlejšák - prodávání věcí, který lidi před tím
      Re: Lezecké vybavení do letadla 17.11.2016 si vzpomínám když jsem jako sedmiletej harant napochodoval ke kontrole na letišti se zálesáckou kudl
        Re: Lezecké vybavení do letadla 18.11.2016 Takže jako osmiletej jsi na letišti mířil na kontrolu vzduchovou pistolí a v kufru... :)
    Re: Lezecké vybavení do letadla 19.11.2016 presne tak, v Amstru mi zabavili karabinu made in CSSR po dedovi kterou sem mel na batohu na povesen
      Re: Lezecké vybavení do letadla 20.11.2016 Levná letenka= problém. Většinou nechtějí smyčky,lana,kovové předměty. Představ si jak budeš své obl
      Re: Lezecké vybavení do letadla 20.11.2016 Levná letenka= problém. Většinou nechtějí smyčky,lana,kovové předměty. Představ si jak budeš své obl
Lezecké vybavení do letadla 16.11.2016 Ahoj, máme nakoupené levné letenky na Maltu s 10 kg příručním zavazadlem. Rádi bychom si s sebou vzali sedáky a jistítko s nějakýma karáblema. Bývá to problém? Pustí nás s tím do kabiny? Prosím o zkušenosti. Lano a presa si snad půjčíme na místě :) Děkuji
Pruvodce Malta 15.11.2016 Zdar, poradite někdo, kde se da sehnat pruvodce na Maltu? Ev. bych ho i koupil. Diky Papous
  Re: Pruvodce Malta 20.11.2016 Agenda Bookshop - síť několika obchodů, ve Valletě jsou 3, v jednom určitě uspěješ :)
  Re: el chorro průvodce Brno 15.11.2016 Tam nejezdi, je to tam oklouzaný jak blázen. Horší než v Krasu. Nebyl jsem tam sice, ale aj kámoš to
  Re: el chorro průvodce Brno 19.11.2016 Mam. Posli mail.
lidomorna boulder 14.11.2016 Ciao,
chtel bych se zeptat, nevite prosim nekdo, jestli se da bouldrovat na lidomorne kdyz prsi? A jak hodne to tam zatyka?
Diky M
Grossglockner 13.11.2016 ahoj nevíte jaká je aktuálně podmínka na Grossglockneru?
Diky
  Re: Grossglockner 14.11.2016 Cau, no nebyl jsem tam, ale mozna se to da odhadnout... Tady jsou nejake fotky od borcu co lezli May
    Re: Grossglockner 14.11.2016 Jo a pokud nemas facebook, tak ty prvni tri fotky jsou tady...
goo.gl/fKXR3v
goo.gl/kN
modřín 13.11.2016 ahoj. vím, že se jezdí na modřín v zimě bouldrovat, ale je to tam tak pevné, že se dá i lézt s lanem sotva sleze sníh? což není případ tiských stěn ...
Grossglockner 13.11.2016 ahoj nevíte jaká je aktuálně podmínka na Grossglockneru?
Diky
čelovky Fenic X Petzl 11.11.2016 Zdar můžete mi někdo doporučit čelovku do hor? tak aby vydržela třeba 10 dní v extremních podmínkách na kopce 7000 mnm.
Chtěl jsem koupit Fenix HL23 která má myslím vynikající parametry a dobré recenze, ale krátkou dobu svítivosti na střední výkon
  Re: čelovky Fenic X Petzl 12.11.2016 Zdar! Mám už pár let čelovku fénix HL21, která má v podstatě stejné parametry jako HL23. Co se týče
  Re: čelovky Fenic X Petzl 12.11.2016 Na fotkách našich kluků, co lezli na osmitisícovky, jsem viděl tikku xp a podobné jednoduché typy a
    Re: čelovky Fenic X Petzl 12.11.2016 ty rozkládací kolektory, co dáš za chůze na batoh nepomáhají?
      Re: čelovky Fenic X Petzl 12.11.2016 Nevím kam a na jak dlouho jedete. Se solárem nemám žádnou zkušenost. Jen si dovolím říci, že, pro vě
        Re: čelovky Fenic X Petzl 13.11.2016 Tak nějak.
    Re: čelovky Fenic X Petzl 14.11.2016 nejsou lithiové baterky ještě více náchylné na mráz jak alkalické?
      Re: čelovky Fenic X Petzl 14.11.2016 No, do pípáků se doporučujou dávat alkalický baterky pro stejnej druh námahy, tedy nutnost dlouhý vý
      Re: čelovky Fenic X Petzl 14.11.2016 Lithiové baterie by teoreticky měl být vyšší level alkalických. Jsou dražší, ale vhodnější do extrém
  Re: čelovky Fenic X Petzl 13.11.2016 Fenix doporučit nemůžu. Technicky ono to jako má zajímavé parametry, ale řemeslné zpracování je nesk
    Re: čelovky Fenic X Petzl 13.11.2016 co zebralight? je tam kvalita vyssia?
    Re: čelovky Fenic X Petzl 14.11.2016 Naprostý souhlas. Čelovky Fenix mně zpracováním připadají jak skládačka z Merkuru před 30 lety. Para
  Re: čelovky Fenic X Petzl 14.11.2016 Já mám Petzl Tika RXP a jsem s ním maximálně spokojený. Na PC si můžeš přizpůsobit výkon a reaktivní
    Re: čelovky Fenic X Petzl 14.11.2016 Ja mam kratce Fenix HP25, mohla by to byt alternativa, ma totiz primarne akumulator a misto nej je m
      Re: čelovky Fenic X Petzl 14.11.2016 Fenix HP25 na behani? No to by byl dobry ulet :D ... mel jsi nekdy na hlave nejakou poradnou celovku
        Re: čelovky Fenic X Petzl 14.11.2016 Ne, beham s Petzl Tikkina, protoze na behani fakt nic vic nepotrebuju. A neni mi jasne proc by nesla
          Re: čelovky Fenic X Petzl 15.11.2016 HP 25 je na běhání opravdu těžký nesmysl. Mmch. zdechl mi na ní kabel - příliš tvrdá izolace poprask
  Re: čelovky Fenic X Petzl 14.11.2016 Já mám Petzl Tika RXP a jsem s ním maximálně spokojený. Na PC si můžeš přizpůsobit výkon a reaktivní
    Re: čelovky Fenic X Petzl 14.11.2016 Kupuju Petzl Tikka 180 h....
      Re: čelovky Fenic X Petzl 15.11.2016 V původním dotazu jsi zmiňoval Fenix HL23. Koukal jsi na HL50? Má vyšší výkon a podporu CR123A. Můžu
        Re: čelovky Fenic X Petzl 15.11.2016 Ahoj, mám HL23 a maximální spokojenost. Samozřejmě jsem pokukoval i po HL50, HL35 i HL55 ale pro mé
    Re: čelovky Fenic X Petzl 15.11.2016 ale zapomněl si říct, že při výměně akumulátoru za baterie se snižuje výkon čelovky - upozornuje na
      Re: čelovky Fenic X Petzl 15.11.2016 Ještě je potřeba brát v potaz, že čím dražší čelovka, tím větší vztek, když zhučí žlabem dolů. A pot
  Re: čelovky Fenic X Petzl 15.11.2016 Můžu ti doporučit Fenix.
Mám osobní zkušenost s Fenixem HP12. Používám ji jednak na klasické
    Re: čelovky Fenic X Petzl 16.11.2016 Mam praktickou zkušenost s čelovkou Fenix HP11. Vlastním ji 4 roky a v zimě ji používám obden na ski
1
...
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: