Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
39.Zedek 10164
40.Vlk 10112
41.Černý 10110
Bouldry:
39.H2 9306
40. 9300
41.Slabý 9250
Hory:
16. 3376
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230994 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Ahoj
Začal jsem chodit lozit na stěnu s kamarádkou, která je o 25 kg lehčí než já a přiznám se, že mám trochu strach, co se stane až jednou nečekaně spadnu.
Ona leze už dlouho a dobře, podle ní je to v pohodě, protože viděla i větší rozdíly,
 Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Standardně se uvádí, že pro začátečníky je optimální nižší rozdíl než 20%. Nicméně pro zkušeného jis
  Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Nejuniverzálnější je samozřejmě poloviční lodní uzel. Pro začátečníky nejlepší.
   Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Jasně, poloviční lodní uzel je podle všech teorií super metoda jištění, takže proč tak prakticky nik
    Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Uzel je na jištění výborný. Jeho nevýhodou je kroucení lana. Při slaňování s ním se mi zdálo, že kro
    Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Na stěně se s půlloďákem (obvykle) nejistí jen proto, že se tam leze tím způsobem, že po dolezení ce
     Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Už úplně mimo téma, ale je nějaký důvod, aby půlloďák kroutil lano při spouštění a slaňování výrazně
      Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
z pohledu zátěže lana ne. není jedno, jestli máš na laně uzel volný, maximálně ho na chvíli zatížíš
 Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Co se týče ubrždění pádu tak to není problém s kyblikem. Věc druhá je že fyzika funguje a někde se s
  Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
PS. Nejbezpečnější je prostě půl loďák ;-). Jinak kýblem ubrzdíš i 50 kg rozdíl celkem bez problémů
   Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
pullodak mam rad, ale zaujimalo by ma preco ho povazujes za najbezpecnejsi :) urcite je najuniverzal
    Re: Dotaz - lehký jistič?10.12.2016
1. Je celkem jedno jestli máš špagát 7.7 nebo 12 funguje pořád.
2.Je jedno jestli je lano je
  Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Přesně na tohle jsou oddílové horoškoly perfektní. Vyzkoušíš si chytání pádů bezpečně v několika růz
   Re: Dotaz - lehký jistič?10.12.2016
Kubo, pamatujes ze by se pri nacviku chytani padu v horoskole/oddilu nekdy v historii stalo ze nekdo
    Re: Dotaz - lehký jistič?11.12.2016
Pokud si nepamatuji, tak se to nestalo. Zároveň si ale nepamatuji, že by se to stalo s jiným jistítk
  Re: Dotaz - lehký jistič?10.12.2016
Naprosto nechápu, proč na všech stěnách nemají na začátku každé linie štandovací oko, které by tyto
   Re: Dotaz - lehký jistič?10.12.2016
Protože tam nikdo nenosí helmu. Mrštění na zeď je horší než mrštění k první presce.
    Re: Dotaz - lehký jistič?10.12.2016
Jooo? A jakého joudu to mrští na zeď? Opět další neumětel, co ví o jištění houby, ale radí druhým? K
   Re: Dotaz - lehký jistič?10.12.2016
A už sis někdy uvědomil, že stát při jištění na místě, je jedno, zda přikurtován k pytlu s pískem ne
    Re: Dotaz - lehký jistič?11.12.2016
Ále co to blábolíš, s prominutím? Proč bys chtěl popocházet? Aktivní délku jistícího lana řeší jistí
     Re: Dotaz - lehký jistič?11.12.2016
Sorry kubo, ale blabolis ty. Bezna praxe na stenach a sportovkach je popochazet. Neni to bezvyhradne
      Re: Dotaz - lehký jistič?11.12.2016
Ale jasně Verčo, že je běžná praxe popocházet, protože je to pohodlnější. A nic proti tomu nelze nam
       Re: Dotaz - lehký jistič?12.12.2016
Nejde o pohodlnost, ale o bezpečnost. Pokud lezec leze na hranici svých schopností, tak považuji urč
        Re: Dotaz - lehký jistič?12.12.2016
problém je z šerého dávnověku, kdy byly pitomé překližkové stěny někde ve světlíku s délkou cest oko
        Re: Dotaz - lehký jistič?12.12.2016
Ale samozřejmě je to v tomto specifickém případě, který popisuješ, bezpečnější a hlavně pohodlnější.
         Re: Dotaz - lehký jistič?12.12.2016
Kubo, dotaz začínal slovy "Začal jsem chodit lozit na stěnu...". Můj koment se vztahuje př
          Re: Dotaz - lehký jistič?12.12.2016
1) V metodice není rozdíl mezi dvojkou - čtyřkou - dvanáctkou.
2) Tohle jsi napsal: "A u
           Re: Dotaz - lehký jistič?12.12.2016
V metodice asi rozdíl není, ale je rozdíl ve zkušenostech a schopnostech. Osmičkový lezec asi nebude
            Re: Dotaz - lehký jistič?12.12.2016
Ano, takhle souhlasím.
 Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Pokud máš strach o jističe (o sebe mít strach nemusíš) je do jisté míry řešení první presku cvaknout
  Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
No upřímně trochu mám strach o oba. Živě si představuji, jak spadnu s nabraným lanem při cvakání pre
   Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Neřešil bych to. Jdi na stěnu zkus si nejdřív odsednout pak spadnout, trochu výš spadnout výš nad ny
    Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Už jsme lezli, odsednutí a spouštění funguje bez problému.
No možná bude opravdu nejlepší ten
     Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Pokud je slečna už trochu zkušená, tak si kupte Grigri nebo jiné jistítko na podobném principu. Přin
      Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Si dovolim odporovat. Kombinace lehky jistic + samoblok byva dost o drzku. Hlavne pro jistice a samo
       Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Díky za postřeh, já právě trochu zvažoval pořízení jistítka Click Up nebo něčeho podobného... pro ji
        Re: Dotaz - lehký jistič?10.12.2016
Ahoj. Lezu s dcerou, ktera je lehci jeste o vic. Na kurtovani ke stene pouziva daisinu, jeden konec
       Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Tak proto jsem psal,aby byl jistič trochu zkušený, začátečníkovi bych to raději do ruky nedal. Trouf
       Nauč se s tím09.12.2016
Jestli ono by nebylo lepší se s tím trochu naučit. Prokluz s Click-Up není problém, dá se s ním chyt
   Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Jakmile jsi dost vysoko, tak uz je to jen o sikovnosti jistice. I s nabranym lanem, nebo padem pres
    Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Pokud první necvakáš, tak druhou můžeš cvakat klidně vysoko nad hlavou. Třetí už zase ale raději ne
   Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Myslím si, že pro bezpečí jističe máte prostě moc velkej rozdíl. Řešení do jisté míry je, jak jsem p
 Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
K jistítku: V tomhle případě jednoznačně platí, že nejlepší jistítko je takové, na které je jistič z
  Re: Dotaz - lehký jistič?09.12.2016
Když napíšu, že vážím o polovinu víc (přes 75 kg), tak +50% vypadá děsivě, ale poměr je o kousek lep
 Kecy o jištění10.12.2016
Ty jo, to jsou děsné kecy v téhle diskuzi. Doporučuju zajít si někdy na Off nebo bw, když je tam Pet
 Re: Dotaz - lehký jistič?10.12.2016
Ahoj, my máme se ženou rozdíl 50kg a nebojím se. Je ale pravda že jistit umí a pro jistotu používá r
  Re: Dotaz - lehký jistič?10.12.2016
Ano, ale jen proto, že začátečníci raději kecají v diskuzi a řeší teorii místo toho, aby si pády nac
   Re: Dotaz - lehký jistič?11.12.2016
Zvláštní. A já si vždycky myslel, že je lepší začít s teorií než zkoušet hloupost prakticky a pak se
    Re: Dotaz - lehký jistič?11.12.2016
No vidíš, a přesně tohle je blbost. Teorii zahoď a jdi si odjistit toho tlouštíka. Jinak to sice bud
    Re: Dotaz - lehký jistič?11.12.2016
A ještě dodatek - děvče 40kg klidně tlouštíka 120kg jistit může. Ale tak nějak si nedovedu představi
     Re: Dotaz - lehký jistič?12.12.2016
Nemůže, protože ji nikdy nesbalí :)
      Re: Dotaz - lehký jistič?12.12.2016
To jsem si myslel vždy také. A z omylu mne vyvedla jedna spolupracovnice, co měla opravdu asi 40-45
 ohm12.12.2016
až bude v prodeji, pořiď si Edelrid Ohm a budeš mít po starostech.
Jinak ale mají pravdu před

 slovenska Haute Route07.12.2016
Ked v inych analoch, tak v inych :)

Nasiel som zaujimavy clanok o velkej slovenskej Haute Route, tzv. Viktorov prechod: https://is.gd/Iq0ZX
 Re: slovenska Haute Route07.12.2016
Tak to je mazec. Diky za link
  Re: slovenska Haute Route07.12.2016
nemas zac :)

zaujimavy je este Gypsyho prechod:

   Re: slovenska Haute Route07.12.2016
aaargg.. koukam ze mam v Tatrach co dohanet. ale tri dny mi stacit nebudou... mozna tak 3 roky dycky
    Re: slovenska Haute Route07.12.2016
Tatarkův výkon zopakovala slovenská dvojka - nejlepší skialpinista a nejlepší běžkař - až teď. Jaro
     Re: slovenska Haute Route08.12.2016
Maláka bych určitě neoznačoval jako "nejlepšího běžkaře"...
     Re: slovenska Haute Route09.12.2016
Noo, teď - bylo to v roce 2012, pokud výše uváděné odkazy neklamou.

 Tatranská Haute Route06.12.2016
Ahojte!

Nemáte někdo prosím náhodou gpx souřadnice Tatranské Haute Route?? :-) Fakt by se mi to hodilo.
Případně i nějaké postřehy, zda jste tu trasu v zimě někdy šli..? Chtěl bych jí jít v lednu pokud bude dobrá lavinová.. Ale s tí
 Re: Tatranská Haute Route06.12.2016
V lednu to je s největší pravděpodobností opravdu blbé kvůli lavinám. GPX nepotřebuješ, stačí mapa -
  Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
Projdu si tu mapu. Gpx jsem chtěl pro ulehčení a v případě nutností jako jistotu trasy v případě špa
   Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
Normálně se to chodí v březnu nebo dubnu, jednou jsem to šel i přes květnové Osvobození. Normálně se
   Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
dám ti jednoduchou a blbou a nevyžádanou radu: za počasí, kdy by byly potřeba gps souřadnice, tam vů
   Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
Šli jsme to před pár lety na začátku sezóny, teď nevim jestli v prosinci nebo lednu. S tou podmínkou
    Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
Na ty ochranářský kecy bych nebyl až tak háklivý, ale Belianky bych spíš vynechal. Jsou to všechno t
     Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
Zas je to hřeben, žádny dramatický sklony, na jedný straně to bude sfoukaný a když bude podmínka na
     Re: Tatranská Haute Route09.12.2016
Jedinec nade vše! Děkujeme za podněty!
   Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
Ještě doplňuju, že je to jedna z nejhezčích skialpovejch túr, co jsem kdy šel.
 Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
GPS souřadnice se dají s rozumnou přesností odečíst pomocí pravítka z tištěné mapy.
  Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
ono spíš jediná situace, kde budou potřeba ausgerechnet souřadnice, bude dohledávání Zbojničky, všec
 Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
zavolej mi na tel 603810600 pokud budes mit chvili
Radek
  Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
Zavolej. Čeští horší vůdci vědí, jak na to :-(
   Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
Tohle bylo vice nez zbytecne.
- shrnu, GPS tuto turu neresi, a probirat vsechny podrobnoti pr
    Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
Zato praktici maj túru našlápnutou. Hlavně pak sjezd z Prielomu.
    Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
No, Radku, dokud ČAHV nezveřejní svoji zprávu o tom, jak Watt (váš člen!) zabil svého klienta právě
     Re: Tatranská Haute Route09.12.2016
V jaké fázi je vlastně vyšetřování této nehody?
      Re: Tatranská Haute Route09.12.2016
Co vím:

Policajti to uzavřeli a k soudu se to nedostalo (?).

Vlastní
       Re: Tatranská Haute Route09.12.2016
Díky za info. Takhle to vypadá jako dost podivná kauza...
        Re: Tatranská Haute Route09.12.2016
Ono v Tatrách jsou tyhle nehody dost podivně vyšetřované a hlavně nedořešené s jasným koncem - např.
         Re: Tatranská Haute Route09.12.2016
hm, to je sice asi pravda, že z formálního hlediska je to všechno vyšetřování blbě doztracena, ale z
          Re: Tatranská Haute Route09.12.2016
Mrtvym to zivot nevrati, ale muze to do budoucna zachranit jine..
    Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
Teoretici? Já jsme šel celou tuhle túru na lyžích třikrát a většinu úseků pak jednotlivě mnohokrát.
     Re: Tatranská Haute Route08.12.2016
víš špatně, celé jsem to v kuse nešel. pouze po jednotlivých (o několik let posunutých) překrývající
      Re: Tatranská Haute Route08.12.2016
:-)
    Re: Tatranská Haute Route08.12.2016
Vice nez zbytecne to je, stejne tak jako "zavolej mi" ...
 Re: Tatranská Haute Route07.12.2016
zavolej mi na tel 603810600 pokud budes mit chvili
Radek
  Re: Tatranská Haute Route08.12.2016
myslím, že nejhezčí je si to co nejvíc prodloužit ;-) takže se nabízí varianta: 1. den (krátký) z Po
   Re: Tatranská Haute Route08.12.2016
celé je to cca 3500 m+, takže se samozřejmě dá i za den, ale je to nálož ;-)
   Re: Tatranská Haute Route08.12.2016
Malá poznámka: Mě se tedy víc líbila varianta sjezdu z Váhy dolů k Českému plesu a pod Pustou stráží
   Re: Tatranská Haute Route08.12.2016
Když už takhle, tak je otázka, zda to nespojit s Roháčema s přenocováním na Hale Ornak a Kasprově vr
    Re: Tatranská Haute Route08.12.2016
Jo, to jee pěkná varianta. Chodím to od Žiarské až po Plesnivec.
    Re: Tatranská Haute Route09.12.2016
Šli jsme to od Žiarské až po Bielu vodu. Jediné o čem se tu nemluví a silně bych to doporučil je - r
  Re: Tatranská Haute Route09.12.2016
Jůů, moje přání se konečně splnilo! Mám tel. číslo na Zobana!
   Re: Tatranská Haute Route09.12.2016
Vcera sme vecer pohonili na dalku pres telefon. Dnes vecer ho mas k dispozici ty, ale moc mi ho pros

 Rukavice na ledy05.12.2016
Zdar, máte někdo zkošenosti s rukavicema Millet Ice Fall GTX? Plánuju něco koupit tak do těch 3 tisíc a tyhle mě celkem zaujaly. Mají goráč, kevlar i kůži, ale není nad osobní zkušenost v akci a doporučení z lezec.cz, že? :-) Případně jiný ověřený modely
 Re: Rukavice na ledy05.12.2016
Priamu skusenost nemam, ale zrovna cez vikend som rukavice studoval. Dost (povedal by som ze az pril
  Re: Rukavice na ledy05.12.2016
este podpis :)
 Re: Rukavice na ledy06.12.2016
Zdar,leta používám Guide Glove od ME a za mne spokojenost.
  Re: Rukavice na ledy06.12.2016
Za sebe mám oblíbené Rukavice Marmot XT

Na lezení ledů je v nich teplo a na rozdíl od
 Re: Rukavice na ledy06.12.2016
kdysi jsem si koupil goráčové rukavice od Outdoor Research (mám dojem). lezl jsem v nich jednou a od
  Re: Rukavice na ledy06.12.2016
Misto fleecovych se daji pouzit tenky rukavice pro automechaniky. Treba z auto kelly. Kdyz dvoje str
   Re: Rukavice na ledy06.12.2016
Ta automechanicky maji totiz takovy silikonovy vzorky a drzi jako prase.
    Re: Rukavice na ledy06.12.2016
ty zmiňované autorukavice budou něco podobného těm z hobbymarketů. používám vietnamské flísáky jen p
   Re: Rukavice na ledy06.12.2016
Lucka Hrozova sa zasa niekde myslim vyjadrovala, ze pouziva rukavice na golf. Samozrejme, to co pred
 Re: Rukavice na ledy06.12.2016
mám tyhle a spokojenost - proti fleecu o dost pomaleji provlhnou a guma na dlani drží

 Re: Rukavice na ledy06.12.2016
Za poslední roky jsou moje nejoblíbenější rukavice na ledy i hory Black Diamond Punisher. Případně b
 Re: Rukavice na ledy06.12.2016
Já je mám a jsem s nimi celkem spokojený. Hlavně mě překvapily, že vydrží hrubší zacházení. Na ledec
 Re: Rukavice na ledy07.12.2016
Ahoj, mám je a mám podobné zkušenosti jako Milan. K delikátnější manipulaci mám další, které mi to u
 Re: Rukavice na ledy07.12.2016
Nejlepší zkušenosti mám s Super Alpine Glove od
Mountain Equipment. Vřele doporučuji.

 Dümler hütte winterraum05.12.2016
Ahoj, nemáte prosím někdo aktuální info jak to funguje na winterraumu Dümler hütte? O víkendu chatař, takže jen na chatě a v týdnu možno spát na winterraumu s tím že je zamčený / odemčený? Či jak? Názory se dost různí.. Případně máte někdo zkušenost s win
 Re: Dümler hütte winterraum05.12.2016
Ahoj, byl jsme tam několirát a chatař tam v zimním období nikdy nebyl, maximílně v neděli doplnit pi
  Re: Dümler hütte winterraum05.12.2016
Bejvávalo to, jak píšeš. Loni se ale bohužel všechno změnilo. Chata má zimní sezónu, v průběhu který
   Re: Dümler hütte winterraum06.12.2016
Mám chatára v přátelích na FB, píše že budou v provozu od 29.12.2016 do 8.1.2017. Potom zase zimní
 Re: Dümler hütte winterraum05.12.2016
Byli jsme tam minulou sezonu, ale myslim, ze az po novem roce. Dumler hutte byla otevrena (asi i v t
  Re: Dümler hütte winterraum08.12.2016
Když mají rakušani svátek,zimní,jarní prázdniny jsou tam vždy i chataři. Od půlky února do Velikonoc

 Reklama na m-lidr.cz v inzerci02.12.2016
To si tu fakt někdo dělá prdel?

Inzerce:

Zájezd: Raxalpe o víkendu

Zdravím, na Raxalpe má být tento víkend fakt nádherně. Dokonce tak, že otevřou chatu Karl-Ludwig-haus, kde si můžeme dát pivo, klobásu, guláš
 Re: Reklama na m-lidr.cz v inzerci02.12.2016
Jo jo je to v pasti, kdyby ten blbeček aspoň použil pořádné heslo a ne kenny1990 jako začátek mailu
  Re: Reklama na m-lidr.cz v inzerci02.12.2016
O cem to tu mluvite?
 Re: Reklama na m-lidr.cz v inzerci03.12.2016
Paráda, inzerát už smazali, ale díky tvému bonzu jsem ten kontakt ještě našla. Díky kámo!
  Re: Reklama na m-lidr.cz v inzerci04.12.2016
Bunzu? :-D, hele jsou věci jako poctivost, třeba když je inzerce zdarma pro soukromé účely, nevidím

 Průvodce Dubské skály01.12.2016
Ahoj. Měla bych dotaz k horolezeckému průvodci Dubské skály od pánů Strnada a Hokra, který vyšel v roce 1989. Zajímalo by mě, jestli jsou v něm třeba nějaké lezecké objekty, které nejsou v tom novějším průvodci (myslím že z roku 2006) a tudíž jestli má vů
 Re: Průvodce Dubské skály01.12.2016
Nekupuj to.v novém je jednou tolik cest a dost novývh oblastí a věží
 Re: Průvodce Dubské skály03.12.2016
jen ten novejsi asi nesezenes, pokud chces do dubskych skal na orientaci to staci a ve vrcholovych k
  Re: Průvodce Dubské skály04.12.2016
Ten novější průvodce maj v Kiwi. Ten starej by mě docela zajímal do sbírky.
   Re: Průvodce Dubské skály04.12.2016
Ten starej jsem párkrát viděl v antikvariátech a taky jsem ho chtěl do sbírky, protože to je moje sr
    Re: Průvodce Dubské skály08.12.2016
to maroj/retez - hledanýho brožovanýho z roku 1989 mám na půdě.. Protože jsem emigroval do Teplic, u
    Re: Průvodce Dubské skály08.12.2016
tak to bylo rychlý - omlouvám se, ale už je pryč..
i tak krásnej den.

 HD30.11.2016
Proc kruci nejde napsat h.o.r.y.d.o.l.y nikam na lezce?
 Re: HD01.12.2016
Se nedivím, to by to tu Turek vytapetoval.
 Re: HD01.12.2016
protože to jsou jak malí kluci pitomí. ony nejdou napsat též jiná slovíčka. a zas takovej hegemon in
  Re: HD01.12.2016
Noooooo. Jednu dobu to bylo dost sileny... A rozhodne neslo jen o "podpis". Az si clovek r
   Re: HD01.12.2016
mluvil jsem na toto téma asi před třemi lety s jedním z adminů (u vohně). povídal něco velmi nekonkr
    Re: HD01.12.2016
Tomu nevěřím, jestli to reaguje na klíčová slova, nemůže být problém je v jakékmokliv množství kódu
  Re: HD01.12.2016
Bylo by myslím si férové, kdyby admini Lezce vydali seznam "zakázaných slůvek". Ať všichni
   Re: HD01.12.2016
+1
 test01.12.2016
hory doly (spolu to fakt nejde)
  Re: test01.12.2016
hury duly
   here dele01.12.2016
hiry dili
    Horory s Dolly01.12.2016
.
     Re: Horory s Dolly01.12.2016
Outdoor degeneration!
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
  Re: test02.12.2016
H0RYD0LY
   Re: test02.12.2016
sory chtěl jsem to napsat jen jednou, ale jak jsem si myslel že se to zase blokuje, tak jsem klikal
    Re: test06.12.2016
HORYD0LY
    Re: test06.12.2016
H0RYD0LY
    Re: test06.12.2016
H0R0D0LY
 Re: HD01.12.2016
Protože se jistý Jakub T. stal obětí virtuální šikany! Poturčenec horší turka...
  Re: HD01.12.2016
To me zajima, rozepis se prosim o te sikane. Uz jsem tu parkrat podobny argument slysel, vetsinou v
   Re: HD01.12.2016
hele, to si jako vydedukoval, nebo si na to fakt pamatuješ? já si pamatuji z nějakých dávných dob (o
    Re: HD01.12.2016
Nechapu na co myslis tim "to". Pokud sikanu, tak mam na mysli, jak tu cilene, opakovane a
     Re: HD - pro přesnost01.12.2016
Slovo "hlupák" jsme napsal ve zdejších diskusích naposledy před třemi lety a to pouze jako
      Re: HD - pro přesnost02.12.2016
Ale no tak.... Jeste pred mesicem jsi tu flusal na lidi hovna. Dobra, ne hlupak, ale "hlupacek
       Re: HD - pro přesnost02.12.2016
Aha, takže jsi si s hlupákem "tak trochu" vymýšlel, že?

S hlupáčkem je to s
        Re: HD - pro přesnost02.12.2016
Heh... Bud chces slovickarit nebo tomu snad sam i veris? Projed si sve reakce v diskuzich asi budes
         Re: HD - pro přesnost02.12.2016
Viz rámeček "Hledání na Lezci"
          Re: HD - pro přesnost02.12.2016
Tvrdis, ze ses tu nikdy z lidi s jinym nazorem nesnazil delat blbce irelevantnima kydama o zakladce
           Re: HD - pro přesnost02.12.2016
Viz rámeček "Hledání na Lezci"
            Re: HD - pro přesnost02.12.2016
Vsak i timto zpusobem vyhledavani lze snadno najit mraky prispevku, kde lidem misto odpovedi rikas n
             Re: HD - pro přesnost02.12.2016
1) Vyčítal jsi mi nejprve hlupáka - tak jsem Ti ho našel. Potom hlupáčka - tak jsem ti ho také našel
  Re: HD01.12.2016
Jak nejde napsat dohromady? Už mnoho let se tu píše krkonošebeskydyjáchymovpříbram ;-)
 Re: HD01.12.2016
co hory.doly, ale co tak v roce 2016 mít i klikací odkazy !!!???
  Re: HD02.12.2016
retro... ten zazitek lovit ty mezery....to si zapamatujes na dlouho :-) nekdo se me onehda ptal jak
   Re: HD02.12.2016
lezec nie je sam, podobny je napr. dsl.sk :)
   Re: HD02.12.2016
Jsem za to retro rád, je to přehledný, okna se ruzně dynamicky neprekrejvaj,zádná zbytecná grafika z

 Dobrané lano na štandu29.11.2016
Jak pracujete s dobraným lanem na štandu? Rovnáte si dobrané lano nebo ho necháte vyvláté jako na aktuálním foto dne (které je parádní):
 Re: Dobrané lano na štandu29.11.2016
Děláme to stejně jako ty a taky se nám dvojčata strašně motaj. Na písku s jednoduchým to celkem jde.
  Re: Dobrané lano na štandu29.11.2016
Motám a i téměř vždy předávám druholezci.
Téměř nikdy není problém. Lezeme tak léta.
 Re: Dobrané lano na štandu29.11.2016
Když je police, hazím lana na hromadu. Pokud se v lezení střídáte, tak je tenhle postup trochu výhod
 Re: Dobrané lano na štandu29.11.2016
Většina lidí to dělá jako ty a nic si z toho nedělej, že se občas zamotá. To se stává úplně každému.
 Re: Dobrané lano na štandu29.11.2016
... mno, přijde mi, že je to problém hlavně když to celé tahá jeden. Kámoš poradil model "palač
  Re: Dobrané lano na štandu29.11.2016
To neni blbý. To musím zkusit.
  Re: Dobrané lano na štandu29.11.2016
Delam to podobne. Kdyz vim, ze budu pokracovat ja, zacnu malyma smyckama a postupne zvetsuju. Po pre
   Re: Dobrané lano na štandu30.11.2016
Díky za dobré tipy

 Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Cau. Jaky mate nazor na 20kc rozdil pri vstupu na Smichoff mezi muzi a zenami. Je to vubec legalni? Dost o tom pochybuju... Ne ze bych nemel 20kc navic ale jde o princip.
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
legální to rozhodně není. je to diskriminace pohlaví a mohli by z toho už pár let mít pěkné problémy
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Co není, může být;-)
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
To je nějaký vtip? Je to jasná diskriminace mužů. A co říkáš ty na na to, že v České republice mají
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
takze jednu diskriminaci vyresime druhou, a kdyz se to secte tak to jakoze bude dobre?

   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Tím se právě diskriminace na základě pohlaví nevyřeší. Proto s tím nesouhlasím.
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Ten prumer je take dost snizen tim, ze muzi a zeny obecne casto delaji jinou praci a dost zen na par
     Používejte trošku mozek05.12.2016
A nenapadlo váš, že je to čistě technické řešení problému plných pánských šaten? Vyšším vstupným se
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
I kdyby třeba i byla pravda to co tu píšeš, tak to ještě zdaleka není důvod k nějaké intervenci. Děs
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Souhlasím s tím. Je to motivační a motivaci holky potřebujou.
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Vyhovuje mi to navzdory tomu, že se nepochybně jedná o diskriminaci chlapů; ale co, chlapi jsou ostr
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Ale co, když jdu ve dvou (s děvčetem), tak alespoň ušetřím. I když tu dvacku stejně ve finále propij
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Tvůj sexistický názor bych zahnala do většího extrému. Navrhuji, aby ženy neplatily vůbec, a muži, a
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Zase nemůžeš nechat platit chudáky chlapy dvojnásobek. Ta dvacka rozdíl mi přijde tak akorát. Ale na
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Hele, ono to pro mnoho chlapu stejnak vyjde nastejno. Mozna by tohle ale bylo jednodusi, protoze by
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
To ovšem diskriminuje chlapa 2x, protože nejen že platí víc, ale navíc hodně často ani není (na Smíc
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
chodím s holkama do společný šatny, takže mi to nevadí. naposled jsem měl ve skříňce schovanou malou
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Jako sandál nebo ženskou - je to dost rozdíl. Chci vědět víc, jsem drbna a chci slevu! :)
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Az to z principu vyresis, prosim, stav se jeste u me kadernice, uctuje si za damsky strih kratkych v
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Toto je trochu rozdíl nemyslíš? Ženy teda podle tebe opotřebovávají stěnu méně? Nejsou na stěně tak
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Je mi tohke temma celkem fuk. Ale odpoved na tvou otazku je podle mne ano.
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
to jako, když si nechám udělat dámský střih já (chlap), zaplatím o 200 míň? se prober!!!
Ale
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Tím si nebuď tak jistý ;-)
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
a zaplatí o 200 víc?

pak není diskriminovaná, ale blbá
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Tak jsem překročil práh lenosti a podal jsem podnět ČOI. Jsem sám zvědav, co se bude dít...
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Ještěže kecáš. Protože kdybys nekecal, tak to bys byl teda pěknej kokot. Takoví jsou doufám jen v po
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Nikoliv. V pohádkách jsou jenom líní honzové;-) Pakliže je vše v pořádku a v souladu s příslušnými p
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
V cem ti podnet na prosetreni praktik hranicicich se zakonem prijde jako projev kokotstvi? Kdyz chyt
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Myslím, že se Ti nepodaří toto některým vysvětlit. No, komu není z hůry dáno... ;-)
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Ne to kokot nebudeš. Ale přijde mi jako projev kokotství když se ti něco nelíbí, tak jít žalovat na
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Tak porad tu mame nejake zakony, a i kdyz se ti nelibi, tim ze podnikas souhlasis s nimi. Neotacel b
      Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
bonzáctví
       Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Když vidim co ty nazýváš bonzáctvím tak by vlastně člověk měl bejt spíš hrdej na to že je bonzák:)
       Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
No ach ouvej... Tohle pokryvene kadrovani co tu honza predvadi bych cekal spis za komancu nez dnes.
        Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Nevím, co myslíš pokryveným kádrováním, ale jisté je to, že na donášení stál bolševickej režim. Nech
         Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Toz o donaseni tu mluvis hlavne ty, honzo...
          Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
No, moje definice benzáctví je taková, že někdo přijde za autoritou a sdělí ji, že se něco děje - s
           Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Tak teto definici vyhovuje i to, kdyz pujdes nahlasit kradez, vrazdu apod. Defakto rika, drz hubu a
            Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Jestli správně rozumím tvýmu postoji, tak nejsi schopen utvořit si názor na to, co je správný a co š
             Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Boha jeho.. Radeji si nic nedomyslej..
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Nebude se možná dít nic. Já kdysi řešil přes čojku něco mnohem vážnějšího než je tenhle rozmar degen
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
No jo, čůrák z Prahy... :) Za dvacku ho stejně nikam nestrčíš a to prostě nevojebeš! :-))
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
No jo, a Ty máš evidentně komplex z toho, že jsi odněkud z dědiny. Nebo alespoň Tvůj slovník naznaču
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
:-)) Chytil ses. Myslel jsem, žesto napsal ironičky, ale asi ne. Proto jsem ironicky odpověděl a asi
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Je to hlavne tak trochu trapne.. O to vic pobavi vitezoslavny smajlik a sebehodnoceni ;).
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Hlavně že ty máš odvahu si to osobně vyříkat s majitelem.
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Já nejsem zaměstnancem ČOI, vyříkávat si to s majitelem není moje práce.
      Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Pokud děláš jen věci, který jsou tvoje práce, pak mi dovol otázku, kolik se tak dneska bonzováním dá
      Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny05.12.2016
Ty jsi asi z generace vychovávané Tunou. Opravdu všechno na světě ČOI neřeší. Jestli toho jsi schopn
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny29.11.2016
Tak tak zalovat se nema ale hlasit se to musi.
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
tyhle moderní hoši, to je krása - i prdelkou umí hejbnout ....
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Těší mě že sis ráno přivstal, abys mi tu mohl vystřihnout takový kompliment;-)
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Hovno makáš, jinak by jsi na tyhle pičoviny neměl čas. Nechápu, že tě to baví.
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Zato Ty jsi dle kvality Tvého příspěvku asi trochu přepracovaný;-)
      Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny03.12.2016
Jseš bonzacka mrdka, srovnávat nahlášení krádeže s dobroserstvim proste nejde
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
A ceho presne tim chces dosahnout? Nemyslis si doufam, ze muzum zlevni vstup, ze ne, ze nejsi tak na
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Libi se mi, jak povaha ceska vse prevede jen na penize.
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Prosim? My se tu bavime o penezich.
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Jsem ráda, že ti rovnoprávnost leží tolik na srdci! Jen doufám, že se o ní zasazuješ každodenně, i k
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
No a teď si představ, že třeba Ty se z toho sice neposereš, ale jiným to z řady různých důvodů připa
    se podepiš 01.12.2016
ty hrdino z Prahy. se už někdo zvědavej najde, kdo si tě progůgluje a pošle na tebe čojku, čižpáky,
     Re: se podepiš 01.12.2016
Já mám inspekce z Tebou jmenovaných institucí v mých podnicích každou chvilku. Poslední můj prohřeše
      Re: se podepiš 01.12.2016
no tak se teda podepiš. určitě je rád zase uvidíš. to zdržování ti určitě vůbec nevadí. nebo snad va
       Re: se podepiš 01.12.2016
Chci jména, chci místa, chci čas, chci adresy!
      Re: se podepiš 01.12.2016
To se ani nedivím, páč tyhle borci obvykle choděj na udání a někdo to zřejmě vzal podle Chamurapiho.
       Re: se podepiš 01.12.2016
Hergot... Domnenkami smerem k nesnasenlivosti. Ty se fakt tezko smirujes s tim, ze lide muzou mit ji
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Je mi úplně jedno, že si dal podnět na ČOI. To udělat můžeš, když chceš. (I když sis mohl nejdřív zj
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Eli kolika vrahum a zlodejum uz si tahkle vyjadrovala osobne svuj nesouhlas? ;) Nechte lidi, at jedn
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Chces tim zacatkem rici, jakoze si clovek nemuze vybrat co bude resit???
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny03.12.2016
Hele Eli soudě dle Tvého příspěvku plného cizých slov a květnatých výrazů - že Ty máš vystudovaný ně
  Hlava není jen na čepici05.12.2016
ČOI naštěstí takovéto kraviny neřeší, ale napíší ti, kam tvé udání směřovat.
Jen bych se nejd
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
hm, to není žádná novinka. v reálu, ani ve zdejší diskusní žumpě. takže ani fakt že jsi šel na smích
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Ty ale nejak spatne neses, ze lide mohou mit jine nazory nez ty... Nevim, proc ty veci jmenujes (ted
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
tak hele ty dodržovači:
1. který konkrétně "zákon" (rozuměj obecně závazný předpis)
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Tvrdim nekde neco proti tomu, ze se ho tu tak vehementne domahas? To ostatne proveri COI. Nedeje-li
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
tenhle argument fakt miluju - takový to jako kde dodržuje předpisy, ten se nemusí ničeho bát. třeba
      Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
jo mimochodem, ve starších diskusích se dá dohledat, že už několik podobných udání již v minulosti b
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
V naší skvělý zemi, kde platí přes deset tisíc všelijakejch zákonů a nařízení (a nikdo se v nich poř
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Jakékoliv právní vědomí a respekt k zákonům narušuje právě ten tvůj "konsenzus". Pak to do
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Ale hovno. Zaměňuješ příčinu a následek. Právní vědomí a respekt k zákonům narušujou právě ty zákony
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Áá, že by pan Lukáš B. byl další ukřivděný živnostník, který má pocit, jak mu český stát pořád jde p
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
to, že je to někde ještě mnohem horší přece neznamená, že se máme od rána do večera vesele radovat j
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Jojo, hloupí Rakušáci a hloupí Němci k nám přicházejí, protože jim vychytralé agentury namluvily, že
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
No vidíš to. Je to asi týden co jsem v Praze potkal kamaráda z Itálie. Po otázce "a co ty tady?
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Ktere firmy konkretne prisly, dostaly pokutu a kvuli tomu (jak se to da vubec zjistit?) vzaly kramle
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny02.12.2016
Tak asi zadna, co?
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Chlapi, máte špatný úhel pohledu - je to jasná diskriminace žen - jsou nějak podceňovány. To je příl
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Je to věc majitele. Je to jeho majetek, se kterým si může nakládat jak chce. Pokud prohlásí, že koza
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Kéž by: ale zkus udělat podobnou cenovou politiku "naopak", tedy vstup pro bílé pracující
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Tesat do kamene!
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Je to v prdeli už jsou tady bolševici ze západu. Ve jménu své pravdy. Amen
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Jak pro gender, tak pro transgender bojovnice.
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
kolik platí cigán, vietnamec, invalida? podte chodit na smichof v parukách s vycpávkami na hrudi, hl
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Přesně tak! Gender je přeci otázkou volby, žejo! Tak od teďka všici na Smichovu o dvacku laciněji. A
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Vidíme, že se tu množí mnoho divných řečí. Uvedeme tedy věci na pravou míru. Takže tu jsou fakta - t
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Mám recept - komu se to nelíbí, nemusí na Smíchov chodit.
Já bych zavedl vstupné podle tělesn
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny30.11.2016
Právě, že naopak. Ty tlustý musí mít slevu a všechny cesty musí být lehký, tak do stupně 4, tak aby
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
přesně tak, trh (zákazník) si určuje, co je akceptovatelné. A je tam furt narváno, takže to asi toli
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Vsak jo. Vzdycky si rikam, ze par "zabehlym" stenam (hlavne tem blizko atraktivnich a velm
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Bohužel všechny ty řeči o volném trhu a konkurenčním prostředí jsou trochu mýtus. Občas to funguje,
      Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
V Praze to vliv docela melo, hlavne na boulderovky. Z meho pohledu sla kvalita dost nahoru i na sten
       Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
vliv na bouldrovky? BB zdražilo za opravdu krátkou dobu z 1300 na současných 1600 za 20 vstupovou pe
        Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
BB-so bylo vyrazne rozsirene, lokal se predelaval. Zajimave, ze sis toho nevsiml ;)
         Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny05.12.2016
hmm...

a do dvojnásobného prostoru chodí dvojnásobný počet lidí, takže co se změnilo
          Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny05.12.2016
Jakoze prazdna boulderovka = dobra boulderovka? :)
           Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny05.12.2016
ne. jakože dobré a oblíbené oplatky, když rozšířím výrobu a místo z jedné továrny produkuju ze dvou,
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
A víš, že máme na offu horší zázemí než vy? Byl ses někdy podívat v dámský šatně a sprše třeba?
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
Nebyl. Nejsem úchyl abych navštěvoval dámské šatny!
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
To je dobře. ;)
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
a to máš teda kliku. Mě se celkem běžně jednou dvakrát do týdne stane, že mě jedna nebo dvě odchytno
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
V komíně v půlce nebo až nahoře??
     Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny01.12.2016
no, většinou mě stíhá jedna odspoda a když dolezu nahoru, tak už tam na mě čeká druhá, se kterou mě
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny03.12.2016
Vy jako v dámské šatně nemáte, narozdíl od nás krásných mužů, fény, teplou vodu, masér(k)y a na výbě
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny03.12.2016
Vy jako v dámské šatně nemáte, narozdíl od nás krásných mužů, fény, teplou vodu, masér(k)y a na výbě
 Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny03.12.2016
Abychom pro příště neotravovali ČOIku blbostma (protože ty úředníky platíme), doporučuji tento text
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny04.12.2016
Šach mat! pičo Vole :-)
  Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny04.12.2016
Coz vlastne znamena, ze baby maji stejnou cenu vtupneho jako chlapi, ale dostavaji slevu.
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny04.12.2016
stejně jako členové ČHS nebo ÖEAV v kamennejch lezeckejch kšeftech. tam je ekonomická úvahy obchodní
   Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny05.12.2016
On pan předřečník z toho odkazu goo.gl/OBiUTx „pro ty línější“ ocitoval jen jistou část, jak už to t
    Re: Smichoff - rozdilna cena vstupu muzi a zeny05.12.2016
Vzdy plati, ze je dobre si precist cely text a ne jen tu cast, kterou zastance jedne strany nabidne.

1   ...   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   266   267   268   269   270   271   272   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Průvodce Dubské skály
Ahoj. Měla bych dotaz k horolezeckému průvodci Dubské skály od pánů Strnada a Hokra, který vyšel v roce 1989. Zajímalo by mě, jestli jsou v něm třeba nějaké lezecké objekty, které nejsou v tom novějším průvodci (myslím že z roku 2006) a tudíž jestli má vůbec cenu se po tom starším shánět a nahlédnout do něho?
Majka14:51:11 01.12.2016
odpovědět 
 Re: Průvodce Dubské skály
Nekupuj to.v novém je jednou tolik cest a dost novývh oblastí a věží
dědek15:39:54 01.12.2016
odpovědět 
 Re: Průvodce Dubské skály
jen ten novejsi asi nesezenes, pokud chces do dubskych skal na orientaci to staci a ve vrcholovych knizkach najdes popis vsech cest.
ROKO11:09:43 03.12.2016
odpovědět 
  Re: Průvodce Dubské skály
Ten novější průvodce maj v Kiwi. Ten starej by mě docela zajímal do sbírky.
retez05:06:29 04.12.2016
odpovědět 
   Re: Průvodce Dubské skály
Ten starej jsem párkrát viděl v antikvariátech a taky jsem ho chtěl do sbírky, protože to je moje srdcová oblast. Ale pokaždý za něj chtěli balík (myslim nějak ke 400Kč), tak jsem ho tam vždycky nechal...
Maroj12:12:49 04.12.2016
odpovědět 
    Re: Průvodce Dubské skály
to maroj/retez - hledanýho brožovanýho z roku 1989 mám na půdě.. Protože jsem emigroval do Teplic, už se k Dubý asi nedostanu, takže je volnej. K odebrání u mě nebo za poštovný (případně něco na pivo, ale není nutný, když máme ty vánoce, že:))
pavel15:55:28 08.12.2016
odpovědět 
    Re: Průvodce Dubské skály
tak to bylo rychlý - omlouvám se, ale už je pryč..
i tak krásnej den.
pavel20:41:22 08.12.2016
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192372)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Allsang 5b Fosnavåg
Berre Børre 6a+ Fosnavåg
Kvit empati 6a+ Fosnavåg
Svart magi 6b Fosnavåg
Ruter kong 6b Fosnavåg
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče | Taky zapláče | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (37)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (10)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1153 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1269 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1421 
 Neřeším to – lezu vše 
 1118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi