Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 07.01.2017 Ahoj,
Můžete mi někdo prosím definovat rozdíl mezi lyžemi dynafit manaslu a baltoro? Vím že manaslu je lehčí širší a přitom má v jádru titanal, ale nechápu jak je to možný. Zajímalo by mě především jak se chovají na prudkém firnu a jak jsou tvrdé,
  Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 08.01.2017 Jako začátečník v terénu, myslím že můžeš všechny tyto starosti hodit za hlavu. Budeš rád, když to d
    Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 08.01.2017 Možná,že máš pravdu,ale na to se neptal.
    Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 08.01.2017 Jasně, vím že to zatím řešit nemusím, ale lyže vydrží přeci jen déle než dva roky a za dva roky už b
      Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 09.01.2017 Tak jinak: myslím, že je to úplně jedno. Oboje lyže jezdí z kopce dobře. Vypínací síly na obou vázán
        Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 09.01.2017 na jednu stranu musím souhlasit, na druhou ne - užije si sjezd tak ve třetině případů (a možná ještě
          Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 09.01.2017 obecně tady padla od KT jedna důležitá informace, že bezpečnostní vázání funguje výborně na tvrdém s
            Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 09.01.2017 Díky všem přispěvovatelům.
Vyvozuji si tedy:
1)Baltoro i Manaslu mě budou určitě stači
              Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 09.01.2017 Turn je fajn, lehký, levný, ale osobně by mě srala absence brzdiček
          Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 09.01.2017 Myslím, že ztráta lyže v extrémním terénu je mýtus. Neslyšel jsem nikdy o případu, že by někomu např
            Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 10.01.2017 Je to i o psychice. Pokud mám vázání nastavené tak, že nikdy nevypne, jsem klidnější. U strmých sjez
              Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 10.01.2017 To tedy nějak přenastavuješ vázání v terénu, kde se už nebojíš?
            Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 10.01.2017 U jedněch lyží, které neměly rámové vázání, ale oddělenou špičku a patu, mi vázání několikrát vyhodi
      Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 10.01.2017 Nemám osobní zkušenost, ale myslím, že lyže budou skoro stejný. Kdybych řešil prachy, šel bych do le
        Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 10.01.2017 To s tim vazanim je dobra poznamka, a pro mne je to duvod, ze brecim, ze jsem koupil Radicala rok pr
          Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 10.01.2017 Nevím jak Baltora ale já mám Manaslu a celkem si chrochtám. Moc dobré lyže. No v podstatě při 30 ti
            Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 10.01.2017 A jaký ročník manaslu máš?
                Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 10.01.2017 ok. díky
          Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 10.01.2017 A která vázání máš konkrétně na mysli?
            Re: dynafit baltoro, manaslu, vypínací síla vázání 10.01.2017 Ta otázka patřila Geovi :-)
Ubytovani v Cogne 06.01.2017 Mam nejaky plan se podivat na ledy do Cogne. Muze nekdo doporucit ubytko pro 2 lidi s autem? Diky
  Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Kubo, předpokládám že tohle jsi psal ty, aby sis mohl v nadcházejícím pátečnim večeru sednout do vyh
    Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Ne, ne, já to nebyl, ale je jasný, ze to ma potenciál ...
Já jsem napsal vše co jsem chtěl,
  Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Buď chceš mít děti nebo lízt, mačkat si břicho v sedáku je nezodpovědné. Seď radši doma na prdeli.
    Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Taky názor ale čekala jsem trochu sofistikovanější odpovedi:)
      Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 zhruba před rokem dvouma tu tuším Helenka? dávala podobný dotaz a fundovaných odpovědí dostávala kot
          Re: Lezení v těhotenství 07.01.2017 Jen pro zajimavost, co byly ty "nesmysli" jak pises? A pro lepsi orientaci - Co jsou pro V
      Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Toto je stručná a maximálně sofistikovaná odpověď. Lezení v těhotenství = nezodpovědná debilita
  Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 já jsem chlap, děti zatím nemám. ale od fyzioterapeuta jsem senedávno dozvěděl, že při lezení a jaké
  Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Ahoj Katko, tak já ti k tomu s dovolením něco napíšu z pozice ženský, která trochu ví, o čem mluví.
    Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Dekuju za vsechny odpovědi. Po precteni statsich diskuzi je mi jasne že je to kontroverzní tema na k
      Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Pokud to nemůžeš vydržet a musíš lízt, tak lez na bouldrovce lehčí traverzy nebo lehké bouldery při
        Re: Lezení v těhotenství 07.01.2017 S tím s dovolením nesouhlasím - na boulderu můžeš hůř spadnout s nevhodnou rotací a břichu opravdu š
          Re: Lezení v těhotenství 07.01.2017 posilovat se dá i jinými aktivitami, než je lezení, bez pochyby efektivnějšími a bezpečnějšími.
      Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Muzes jistit pres kurt, neni to uplne prijemny ale jde to...
      Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 i ve 4 - 5 se Ti může otočit chyt, v 5 - 6 na TR Ti do toho parťák může prudčeji odsednout a blbě s
      Re: Lezení v těhotenství 07.01.2017 S těma zkušenostma ostatních lezkyň je problém ten, že s pravděpodobností blížící se jistotě se o ni
        Re: Lezení v těhotenství 10.01.2017 No, po pravdě řečeno - většina holek v rané fázi těhotenství pravděpodobně lézt přestává. Nevybavuju
          Re: Lezení v těhotenství 10.01.2017 Jen pro zajimavost, slysela jsi nekdy o nejakych takovych problemech ve vazbe s nejakym jinym sporte
          Re: Lezení v těhotenství 10.01.2017 Kamarádka projevila obavu, že potratila (ve velmi rané fázi) po nějakém lehce intenzivnějším běhání.
  Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 kontaktuj johanku ... nebo radši ne - kontaktuj zdravý rozum...
    Re: Lezení v těhotenství 07.01.2017 Johankooooooooooooooo, Johankooooooooooooooooo, kde jsiiiii? Jaké bylo těhotenství se sedákem Horská
  Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Proměň zdánlivou slabinu ve výhodu. Nic nemá v rajbáku lepší tření než pořádná vampna.
  Re: Lezení v těhotenství 06.01.2017 Omlouvám se za lehký offtopic, ale třeba Ti to pomůže s rozhodováním.
Moje máma profesionálně
    Re: Lezení v těhotenství 08.01.2017 Konečně nějaké fakta. Přidám taky jednu. Moje matka se mnou v břichu lyžovala a jenom trochu spadla.
    Re: Lezení v těhotenství 10.01.2017 Když chceš fakta... spadla jsem v osmém měsíci ze schodů a sjela po zadku až dolů. Úplně hloupé uklo
      Re: Lezení v těhotenství 11.01.2017 A jo, máš pravdu. To znamená, že určitě nespadne, když si dá pozor. Je hloupá, že se ptá a hloupí js
        Re: Lezení v těhotenství 12.01.2017 Nikoliv, toto je pouze roztomilá hra s pravděpodobností. Život miluje paradoxy.
          Re: Lezení v těhotenství 12.01.2017 No, někdo, kdo se narodí kvůli matčinýmu zbytečnýmu sportování postiženej, to tak roztomile vidět ne
      Re: Lezení v těhotenství 11.01.2017 Toto jsou jako fakta, ktera maji podpirat nejake zavery? :)
  Re: Lezení v těhotenství - ziadny problem 07.01.2017 Liezol som pocas celeho tehotenstva manzelky aj milenky. Len pocas porodu som nemohol, kedze som sil
    Re: Lezení v těhotenství - ziadny problem 08.01.2017 Presne! Nechapu co se tu furt resi.. Proste hysterie.. Chlapi, normalne lezte, diteti to neuskodi!
  Zase špatně 07.01.2017 Opět špatně položená otázka. Samozřejmě, lezení v těhotenství je naprosto bez problémů. Klidně až do
    Re: Zase špatně 10.01.2017 Vy se neudržíte při otočení chytu? Co jste to za lezce? :o)) On jaxi člověk v těhotenství většinou n
      Re: Zase špatně 10.01.2017 Já bych to viděl poněkud složitěji :-) V lehčích cestách slouží chyty i jako stupy. A i když máš tři
  Re: Lezení v těhotenství 08.01.2017 Ach Katko, Katko!
Nebuď produkt týhle doby "chci všechno a hned, kdykoliv" a napíšu
  Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 Porad se s doktorem, ktery ti rekne, jak muze sedak pusobit pri zatizeni v te ktere casti tehotenstv
    Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 minimálně dva doktoři se lehce ironicky účastní této diskuse a docela silně nedoporučují. ale to je
      Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 Jo, to jsem mel tak nejak na mysli. Zene taky doktor nedoporucoval jezdit autem a obecne cestovat a
        Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 Ale v tomto případě nejde o to, zda je riziko přiměřené, nebo ne, ale o to zda náhodou není zbytečné
          Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 S tim autem...rozhodne jsme nejezdili jen k lekari, nebo kdyz to bylo nutne. Jezdili jsme na navstev
            Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 Bylo to myšleno trochu jinak. Jasně, že každý neleží domo s nohama nahoře a nenechává se obskakovat.
          Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 Ad rozhodovani (a neseni odpovednosti) o dulezitych vecech za nekoho, kdo se nemuze branit....tohle
            Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 Dělej věci jak je cítíš a buď připravená za ně nést následky. No a na ostatní chytráky se ..... Živo
            Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 Dělej věci jak je cítíš a buď připravená za ně nést následky. No a na ostatní chytráky se ..... Živo
  Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 žena lezla ještě v 6. měsíci s horním, na kole jezdila v 7. Spíš bych dával bacha když jistíš, celot
    Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 Zena lezla na prvnim, lyzovala a jezdila na kole az do zacatku devateho. Kajak vzdala uz v osmym. Po
      Re: Lezení v těhotenství 10.01.2017 Taky je super jezdit na koni - v takovém případě už se na lezení nikdo neptá... ani doktoři. Není do
        Re: Lezení v těhotenství 12.01.2017 Na kone jsem uplne zapomnel, toho davala jen do sedmeho. A taky singletraily, ty zabalila v osm a pu
          Re: Lezení v těhotenství 13.01.2017 ...a pak se jí narodila krásná čtyřčata.
  Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 žena lezla ještě v 6. měsíci s horním, na kole jezdila v 7. Spíš bych dával bacha když jistíš, celot
  Re: Lezení v těhotenství 09.01.2017 Ahoj, pred 11 lety jsem byla v obdobne situaci. Ackoliv na me zirali v porodnici jak na zjeveni, bo
  Re: Lezení v těhotenství 10.01.2017 Odpovim slovy naseho znameho gynekologa: zena v tehotenstvi by muze bez problemu sportovat, ale mela
    Re: Lezení v těhotenství 10.01.2017 No jo, ale to nemůžeš srovnávat. Je to nefér, tvoje paní je normální.
      Re: Lezení v těhotenství 10.01.2017 Hezké, něco na tom bude :o)
  Dělej sporty, na které jsi zvyklá 11.01.2017 Jestli můžu taky přispět z pohledu ženy, která ví o čem mluví:
Lezla jsem asi až do
    Re: Dělej sporty, na které jsi zvyklá 11.01.2017 ..až teď dočítám diskusi do konce a koukám, že se silně opakuju. Tedy naprostý souhlas s Lukášovým p
      Re: Dělej sporty, na které jsi zvyklá 11.01.2017 nabizim k pouhemu zamysleni (reakce urcite netreba) tento citat:
" ... the evolu
  Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 11.01.2017 Ano, ani tahle diskuze neprinesla nic originalniho. Vse tu jiz bylo receno v predchozich diskuzich -
    Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 Takže to shrňme: názory se v těhotensko-lezeckých diskusích opakují, leč přibývají přispěvatelé, a t
      Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 To je skoro jako na večírku domorodek:). To je holt ta statistika velkejch čísel, většina je v napro
        Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 Tohle je solidní příspěvek.Jinak řekla bych, že názory lékařů zde lezoucích jsou celkem ne moc zauj
          Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 docela cumim, doted jsem myslel ze jsi chlap..
            Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 Ke zmnene doslo teprve nedavno!
        Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 blahovej nicnetusici je v podstate kazdej zijici ve spolecnosti kde je povinny zdravotni pojisteni,
        Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 Ale o tom to přece celé je. O pravděpodobnosti rizika. Jak psal někdo výše, pravděpodobnost, že se n
          Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 no jasně samozřejmě! při té naší takzvaně ukrutně nebezpečné kratochvíli je nejnebezpečnější ta cest
      Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 Foso, zkus mi říct, kam se podle tebe poděje taková baba, který se při lezení v těhotenství stane, ž
        Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 Pokud už mě (kdokoliv) oslovuje, uvítám u jeho příspěvku podpis. Děkuji.
No, co by dělaly, as
          Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 Normálně bych se do téhle diskuse nezapletla, protože debaty na Lezci skoro nečtu. Motivovala mne al
            Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 Já zas nemám ráda překrucování názorů. Chlap samozřejmě může být vynikající gynekolog. Může mít hrom
              Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 Neptal jsem se, s čím ses setkala, zajímalo mě, co si opravdu myslíš. Určitě zvládneš i méně vyhýbav
                Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 13.01.2017 Jak to mám vědět, nejsem pánbu. Část žen to možná odradí, některé třeba ne. Málokdo špatnou zkušenos
                  Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 13.01.2017 Vědět to ani nemůžeš, ale napsalas co si myslíš a to stačí. Statisticky vzato drtivá většina těhoten
              Re: Lezení v těhotenství - should be avoided 12.01.2017 Ahoj, můžeš prosím poslat odkaz na studii zabývající se jízdou na koni a jejím vlivem na rizika těho
  Re: Lezení v těhotenství 12.01.2017 Na lezení se vybodni. Začni s trickline nebo basejump! Plod vyletí ven jedna básěň! :-D
  Opusťme český píseček 13.01.2017 Přiznávám, že mě vlastně nikdy nenapadlo zjišťovat "vliv lezení na těhotenství", protože m
    Re: Opusťme český píseček 13.01.2017 Článek má hodnotu, pokud tě zajímají souvislosti v populaci žen, které lezly a dítě donosily. Pro té
      Re: Opusťme český píseček 13.01.2017 Nenajde :)) ... Proč nenajde jsem tu drive opakovaně psal ...
T. palec nahoru za komentář ...
      Re: Opusťme český píseček 13.01.2017 Jasně, nikdy to nebude reprezentativní. Ještě pětkrát mi to, prosím, zopakuj, zatím jsem si nevšimla
        Re: Opusťme český píseček 13.01.2017 Hvězdiček je tam pět, já je všechny podrobně nečetl, takže klid :-)
S tím že to nikdy nebude
        Re: Opusťme český píseček 13.01.2017 Btw: Zdá se mi, že v článku kromě doporučení celotěláku taky zaznívají slova jako
- potrat
  Re: Lezení v těhotenství 13.01.2017 pokud by se tu některá těhotná lezkyně i přes všechna nedoporučení rozhodla, že (ať už bude či nebud
Žebříček teenagerů na 8a.nu 02.01.2017 Bez ohledu na to, co si o jednotlivých článcích na 8a.nu myslím, je to nejrespektovanější mezinárodní server pro sportovní lezení. A sestavili žebříček lezoucích puberťáků. Jako jo, Ashima je někde jinde a vede zcela oprávněně, ale pro nás může být zajíma
  Re: Žebříček teenagerů na 8a.nu 02.01.2017 Tento žebříček nelze brát vážně, vždyť v něm chybí Tomáš Binter jun.!
  Re: Žebříček teenagerů na 8a.nu 02.01.2017 Něco takového jsem psal nedávno:
8a.nu vyzdvihuje onsighty Jana Vopata (13 let)
Adr lezení v zimě 01.01.2017 Zdravím, jak je to s lezením v Adru přes zimu? Není náhodou od listopadu do 1.7. zákaz? Dnes jsem se byl projít po turistickém chodníku a ve Staré cestě na Starostu lezla dvojka nějakých prasátek...
  Re: Adr lezení v zimě 01.01.2017 A co ti na to rekli, kdyz si je upozornil? Nebo si to nestihl, protoze si rychle bezel domu napsat b
    Re: Adr lezení v zimě 01.01.2017 V téhle cestě klidně mohli bejt tak vysoko, že by musel hodně řvát, což je dost kontraproduktivní. V
    Re: Adr lezení v zimě 02.01.2017 Sorry, ale hulákat na někoho, kdo je skoro sto metrů vysoko, když si nejsem na 100% jistý, že mám pr
      Re: Adr lezení v zimě 02.01.2017 Boli sme to my, prisli sme si trochu zadrytoolovat.
Sorry nevedel som ze sa tam teraz nesmie
      Re: Adr lezení v zimě 02.01.2017 Boli sme to my, prisli sme si trochu zadrytoolovat.
Sorry nevedel som ze sa tam teraz nesmie
      Re: Adr lezení v zimě 02.01.2017 100m? Ty jsi ale hodně špatný...
  s trochou nadsázky 01.01.2017 myslim že výchovný vychcaní se na batoh by v takové situaci nebylo od věci. Kamarád kdysi mágoval v
    Re: s trochou nadsázky 01.01.2017 placená stráž je placená stráž...
    Re: s trochou nadsázky 02.01.2017 U Sasiku? Haha, nebud vtipny. U sebe doma si mozna neco dodrzuji, ale prejedou za hranice a staci si
      Re: s trochou nadsázky 02.01.2017 on nedával za vzor sasíky, ale saské pokuty. a věř, že kdyby se začaly solit 100E pokuty i u nás, že
        Re: s trochou nadsázky 02.01.2017 No Saské ochranáře bych jako vzor zrovna nebral stačí se jít někdy do toho saska podívat a uvidíte c
          Re: s trochou nadsázky 03.01.2017 protože je to v sasku normální. neexistuje tam žádnej zákaz lezení za deště nebo v nějakým stanovený
            Re: s trochou nadsázky 03.01.2017 plkas, zakaz lezeni za deste tam je a je vsude na cedulich
              Re: s trochou nadsázky 04.01.2017 no je fakt, že sem tam už 20 let nebyl, ale za mejch časů tam možná i ňáký cedule byly, ale rozhodně
    Re: s trochou nadsázky 02.01.2017 s trochou nadsázky
šel bych světa kraj
šel s hlavou vztyčenou
a šel bych bosý
      Re: Adr lezení v zimě 02.01.2017 Hm, jenže teď byla skála tak suchá jako málokdy přes rok...
        Re: Adr lezení v zimě 02.01.2017 Adru se vyhly ty deste po vanocich, obrovska vzdusna vlhkost, namrazy a prazilo tam nekolik dnu vkus
          Re: Adr lezení v zimě 02.01.2017 asi jo, v patek kazdopadne ty skaly byly mrazem uplne vysuseny, k lezeni urcite vhodnejsi nez leckdy
            Re: Adr lezení v zimě 02.01.2017 Vysuseny byly tak maximalne na povrchu..
              Re: Adr lezení v zimě 02.01.2017 odborníku...
                Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 To je mi ale argument :)
                  Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 Asi tak stejně blbej, jako ten tvůj
                    Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 Chapu, nehodil se ti, tak je blbej.. ;) Funguje-li tva pamet takto silne selektivne a neobjektivne,
                      Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 Jo a co tam je? Pohled do záznamu a realita je úplně někde jinde, alespoň na meteoblue
                        Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 :)
                        Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 Meteoblue publikuje data z meteorologickejch stanic? A ještě chybně? Myslel jsem, že meteoblue publi
                          Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 Tak mají tam něco jako historii té jejich věštby. Nevím co kde viděl kolega, ale tuším že cosi spadl
                            Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 Kolega mluvi o zaznamech (realne namerenych datech) z meteo stanic a ne o prevazne strojovych predpo
                              Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 A co teda říkají ty reálně naměřený data v týdnu po vánocích, řekněme od úterý?
                                Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 Proc si je nenajdes sam?
                                  Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 A proč? Bylo pěkně, na nějaký hore zdar výstupy v pohodě
                                    Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 A proc? Neptal jses nahodou po nich o kousek vys? Nejaky zachvat schizofrenie? :)
A m
                                      Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 Podívej se na příspěvky od mm. kousek nahoru, zamysli se a můžeš zkusit začít znovu
                                        Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 Skoda, ze tato odpoved postrada smyslu. Ale kroutis se pekne, to ano.
                                          Re: Adr lezení v zimě 07.01.2017 bohužel má pravdu. Podle radaru byla skála suchá a podle naměřených srážek taky. Nic to nemění na to
      Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 vychcat na bagl? to je genialni reseni. ale taky se muze stat ze tim udelas prvni krok k transgender
        Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 jasně, proč to nevystupňovat. Moc pěkný.
          Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 vystupnovat jakoze spiralu agrese? toby podle tebe bylo lepsi jejich pocinani durazne odsoudit, aneb
            Re: Adr lezení v zimě 05.01.2017 Už se těším na ty situace, kdy rozlícený ochránce tradic a mravů nasere omylem do batohu stařence, k
            Re: Adr lezení v zimě 06.01.2017 uznavam, ze se tva diskuze posouva k lepsimu, od urezavani pera se dostavame k vecem, ktery by se ap
              Re: Adr lezení v zimě 06.01.2017 Jako blecha :-D
  Re: Adr lezení v zimě 02.01.2017 nahodou ne, staci trochu pohledat
    Tradiční horezdary 02.01.2017 Ale chlapci, podle mne moc netušíte o čem lezení na písku je.
Kdo je opravdový pískař, tak s
      Re: Tradiční horezdary 02.01.2017 Presne! Ja tento pristup teda razim celorocne, nejenom na Novy rok.
A uz me taky unav
        Re: Tradiční horezdary 03.01.2017 Na to je snadná pomoc. Tak jim to vysvětlovat přestaň a všichni, včetně tebe, budou spokojeni.
          Re: Tradiční horezdary 03.01.2017 Hlupakum ale musime vysvetlovat ten nas jediny spravny pristup, jinak by ten svet sel rychle do kopr
            Re: Tradiční horezdary 04.01.2017 Ne ne, já jsem ohleduplnej empatickej heliocentrik. A právě proto - pro tvoje dobro - jsem nucen sdě
      Re: Tradiční horezdary 02.01.2017 nic proti Horezdarům, je ale pár lokalit, kde si je můžou lidi střihnout bez porušování pravidel. Ta
  Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 A kdyby jsi byl jsi se byl kouknul na Milence tak tam byly lezci taky. Ty zmetci co lezou 1.1 na vrc
  Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 A kdyby jsi byl jsi se byl kouknul na Milence tak tam byly lezci taky. Ty zmetci co lezou 1.1 na vrc
    Re: Adr lezení v zimě 03.01.2017 Premyslel jsi nekdy Kareku, ze takovou argumentaci muzes pouzit pro vsechno, co zrovna ty chces dela
      Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 Tím chci jenom říct že nejvíce skalám škodili klasici. Lezli za mokra atd.
    Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 některý věci se veřejně nevytrubujou...
      Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 Myslím že keď sú jebnuti natoľko že sa zapíšu do vrcholovej knižky tak im je to asi jedno, hlavne že
        Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 jo, jenže tohle patřilo Karekovi a jeho projevu tady. Když jedu tradici, která překračuje desítky le
          Re: Adr lezení v zimě 05.01.2017 Ano je to tradice, ale špatná protože vybočuje z pravidel. Vytrubovat se to musí aby se tomu příští
            Re: Adr lezení v zimě 05.01.2017 Presne a títo "klasici" budú potom najviac za.ebavat o porušovaní zákazov čo sa týka mg at
            Re: Adr lezení v zimě 05.01.2017 Presne a títo "klasici" budú potom najviac za.ebavat o porušovaní zákazov čo sa týka mg at
  Re: Adr lezení v zimě 04.01.2017 Není v zime se tam lezou mixy podle pravidel a dohody vyjimek chhs a chko
aramid 6mm vs. Dynaloop 8mm 29.12.2016 Která by byla lepší do štandu?
EDELRID Aramid Cord Sling 6mm nebo Beal Dynaloop 8.3mm?
Obě mají 22kN. Přeci jenom 6mm repku ve štandu :D opticky to vypadá trochu děsivě. Ale Aramid je aramid.
  Re: aramid 6mm vs. Dynaloop 8mm 29.12.2016 Edeleid. Kvuli nemravny hoax kampani na dynaloop.
    Re: aramid 6mm vs. Dynaloop 8mm 29.12.2016 ja edelrid ne, proc to je dlouha pohadka.
    Re: aramid 6mm vs. Dynaloop 8mm 29.12.2016 hoax kampan?
      Re: aramid 6mm vs. Dynaloop 8mm 30.12.2016 nafouknutá propagace
        Re: aramid 6mm vs. Dynaloop 8mm 31.12.2016 Kde? Nezaznamenal jsem.
Zlatník průvodce 27.12.2016 Ahoj, před Vánoci jsme byli popolézt a prozkoumat na Zlatníku, našli jsme tam pár nově přejištěných cest, a ani na lezci a ani v našich průvodvích jsme je moc nedohledali. Jedná se např o Parabolu na nůž není někde dostupný případně dokooupitelný a dohled
  Re: mnohem těžší lezec 26.12.2016 Jde to. Na stene byvaji dole ocka a obsluha ti urcite ukaze jak si muze jistic pomahat odsedkou. Ven
  Re: mnohem těžší lezec 26.12.2016 Jsem v klubu asi nejtěžší lezec 95kg a jistí mně i holky co mají 50kg i s postelí a čas od času jim
  Re: mnohem těžší lezec 27.12.2016 Resilo se to tu pred mesicem, mrkni do historie.
  Re: mnohem těžší lezec 29.12.2016 Edelrid přesně na tuhle potíž udělal OHMa. Je to super věcička a funguje naprosto spolehlivě.
    Re: mnohem těžší lezec 29.12.2016 jj.. mají to na vyzkoušení v Praze na SmíchOffce. Tuhle jsem s tím jistila svého mamutího kamaráda a
Ledy Gastainertal 26.12.2016 Ahoj,
nema nekdo aktualni info o stavu ledu v udoli okolo Gasteinu?
diky jakub
  Re: Ledy Gastainertal 27.12.2016 Teď je tam obleva. Mrkni na web kamery.
LS Speedster vs. LS Skwama 25.12.2016 Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s oběma typy lezeček co se týče velikosti/číslování? Konkrétně by mě zajímalo, jaké prosím volíte číslování u Skwam oproti Speedsterům...
  Re: LS Speedster vs. LS Skwama 29.12.2016 Mám Skwamy. Sedí mi stejná velikost jako Cobry a Pythony (39). Speedstery nemám, ale zkoušel jsem (u
    Re: LS Speedster vs. LS Skwama 29.12.2016 Ok, díky moc za zkušenost/názor. Ještě někdo s podobnou zkušeností? :-)
      Re: LS Speedster vs. LS Skwama 30.12.2016 Hoj, mam nohu 44-45. speedstery 40,5 a po čase se hodně roztáhnou a vytvarují podle nohy. Skwamy nem
        Re: LS Speedster vs. LS Skwama 30.12.2016 No to bych (ne)chtěl vidět, jak lezeš do bot o cca 6 čísel menších než je tvá noha....
  Re: LS Speedster vs. LS Skwama 30.12.2016 Mám oboje. Skwamy jsou o cca 1/2 čísla větší, takže bych klidně volil menší číslo. Každopádně jsou t
    Re: LS Speedster vs. LS Skwama 30.12.2016 Díky moc, přesně takovou odpověď jsem si představoval, s tím, že je Skwama úplně jiná bota počítám..
1
...
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
...
2263
Adr lezení v zimě Zdravím, jak je to s lezením v Adru přes zimu? Není náhodou od listopadu do 1.7. zákaz? Dnes jsem se byl projít po turistickém chodníku a ve Staré cestě na Starostu lezla dvojka nějakých prasátek... Mr.Tříska 21:26:47 01.01.2017odpovědět
  Re: Adr lezení v zimě A co ti na to rekli, kdyz si je upozornil? Nebo si to nestihl, protoze si rychle bezel domu napsat bonz na lezce? Trhac 21:58:36 01.01.2017odpovědět
    Re: Adr lezení v zimě V téhle cestě klidně mohli bejt tak vysoko, že by musel hodně řvát, což je dost kontraproduktivní. V Adršpašských skalách je i v zimě běžný „turistický“ provoz včetně personálu. Z toho taky vyplývá, že lézt 1.ledna na Starostu je fakt blbej nápad. 23:33:18 01.01.2017odpovědět
    Re: Adr lezení v zimě Sorry, ale hulákat na někoho, kdo je skoro sto metrů vysoko, když si nejsem na 100% jistý, že mám pravdu, fakt nehodlám. Mr.Tříska 05:50:36 02.01.2017odpovědět
      Re: Adr lezení v zimě Boli sme to my, prisli sme si trochu zadrytoolovat.
Sorry nevedel som ze sa tam teraz nesmie liezt. qeqe 19:52:56 02.01.2017odpovědět
      Re: Adr lezení v zimě Boli sme to my, prisli sme si trochu zadrytoolovat.
Sorry nevedel som ze sa tam teraz nesmie liezt. qeqe 19:58:38 02.01.2017odpovědět
      Re: Adr lezení v zimě 100m? Ty jsi ale hodně špatný... 23:51:41 02.01.2017odpovědět
  s trochou nadsázky myslim že výchovný vychcaní se na batoh by v takové situaci nebylo od věci. Kamarád kdysi mágoval v klasice na měkkým, nepřijal kritiku a odnesl to rozřezaným batohem. Přijde mi to už zbytečně wostrý, ale vzal si to k srdci. Tady na tvrdým by to nebylo na místě.
Btw: ale radši než komunitní výchovný styly (ono dycky dochází k nějaké nejednotnosti ve výchově a to je kříž) bych preferoval, aby to tu bylo jako u Sasíků - za přestupek sto éček a každej si to rozmyslí. 23:44:53 01.01.2017odpovědět
    Re: s trochou nadsázky placená stráž je placená stráž... 23:47:12 01.01.2017odpovědět
    Re: s trochou nadsázky U Sasiku? Haha, nebud vtipny. U sebe doma si mozna neco dodrzuji, ale prejedou za hranice a staci si probehnout veze v Kralovstvi a kouknout na hore zdary a dost jich maji nasi zapadni sousede a to v dobe, kdy by tam nemeli co delat. Takze tuhle zver bych moc jako priklad nedaval. Papouch 08:35:00 02.01.2017odpovědět
      Re: s trochou nadsázky on nedával za vzor sasíky, ale saské pokuty. a věř, že kdyby se začaly solit 100E pokuty i u nás, že by se začali zase chovat jako doma.
jenže, jestli si dobře pamatuju, tak jsi to byl i ty, kdo řval, co si to ti zelení dovolujou?, když konečně začali dělat svou práci a vyžadovali dodržování výjimky pro lezení v chráněné oblasti Labské pískovce 14:40:23 02.01.2017odpovědět
        Re: s trochou nadsázky No Saské ochranáře bych jako vzor zrovna nebral stačí se jít někdy do toho saska podívat a uvidíte co tam ty kluci dělaj a není to ojedinělý prípad minimálne 10x sem je tam viděl lízt za deště a ne jednu dvojku ale hned několik a nešlo o to že by utíkaly z nějaký cesty že začlo lejt ale na ferovku to tam takle provozujou a když se jich zeptáš tak ti řeknou že za mlada lezly i za většího deště a ochranáře sem tam potkal ten samý den schodou okolností párkrát taky. Takže 100Eu pokuty tam nejsou asi zas tak běžný:) MartinK 18:12:23 02.01.2017odpovědět
          Re: s trochou nadsázky protože je to v sasku normální. neexistuje tam žádnej zákaz lezení za deště nebo v nějakým stanoveným limitu po dešti - prostě jenom doporučení nelízt za mokra a to spíš kvůli vlastní bezpečnosti - klouže to. nemaj tam totiž takouvou drobenku, po jaký se leze v českým ráji, najmě na hrubici, takže matroš drží i když je více než lehce zavlhlý. o komínech a spárách už vůbec netřeba mluvit, pokud samozřejmě naslouží jako stok vody, to je pak jiné dobrodružství. DTX 11:29:25 03.01.2017odpovědět
            Re: s trochou nadsázky plkas, zakaz lezeni za deste tam je a je vsude na cedulich 15:15:59 03.01.2017odpovědět
              Re: s trochou nadsázky no je fakt, že sem tam už 20 let nebyl, ale za mejch časů tam možná i ňáký cedule byly, ale rozhodně se ve schmilce lezlo celoročně, a to všetně pořádnýho lijavce - třeba na Bussardwandu nebo Silberwand a Goldene Wand na Lehnriff, na ty se za deště stály fronty, páč byly převislý a suchý. Končilo se u posledního kruhu. DTX 09:22:32 04.01.2017odpovědět
    Re: s trochou nadsázky s trochou nadsázky
šel bych světa kraj
šel s hlavou vztyčenou
a šel bych bosý 12:38:17 02.01.2017odpovědět
  Re: Adr lezení v zimě V Adršpachu je zákaz až od 1.1., takže přetáhli o den. Viz zde: http://www.horosvaz.cz/skaly-skala-11292/
je tam odkaz na platné znění podmínek. Petr Jandík 00:41:48 02.01.2017odpovědět
    Re: Adr lezení v zimě jenže pořád platí, že na nachcaném písku se neleze, i kdyby to bylo ještě v povoleném termínu
s tím počůraným batohem je to perfektní nápad 08:34:30 02.01.2017odpovědět
      Re: Adr lezení v zimě Hm, jenže teď byla skála tak suchá jako málokdy přes rok... mm. 12:48:32 02.01.2017odpovědět
        Re: Adr lezení v zimě Adru se vyhly ty deste po vanocich, obrovska vzdusna vlhkost, namrazy a prazilo tam nekolik dnu vkuse slunicko, jo? 13:04:12 02.01.2017odpovědět
          Re: Adr lezení v zimě asi jo, v patek kazdopadne ty skaly byly mrazem uplne vysuseny, k lezeni urcite vhodnejsi nez leckdy v lete kdy se normalne leze. takze tak mm. 19:48:53 02.01.2017odpovědět
            Re: Adr lezení v zimě Vysuseny byly tak maximalne na povrchu.. 20:24:53 02.01.2017odpovědět
              Re: Adr lezení v zimě odborníku... 23:10:41 02.01.2017odpovědět
                Re: Adr lezení v zimě To je mi ale argument :) 09:04:09 03.01.2017odpovědět
                  Re: Adr lezení v zimě Asi tak stejně blbej, jako ten tvůj 09:56:09 03.01.2017odpovědět
                    Re: Adr lezení v zimě Chapu, nehodil se ti, tak je blbej.. ;) Funguje-li tva pamet takto silne selektivne a neobjektivne, podivej se do zaznamu pocasi.. 10:27:11 03.01.2017odpovědět
                      Re: Adr lezení v zimě Jo a co tam je? Pohled do záznamu a realita je úplně někde jinde, alespoň na meteoblue 11:04:06 03.01.2017odpovědět
                        Re: Adr lezení v zimě :) 11:21:01 03.01.2017odpovědět
                        Re: Adr lezení v zimě Meteoblue publikuje data z meteorologickejch stanic? A ještě chybně? Myslel jsem, že meteoblue publikuje (a interpretuje) jen předpovědi z různejch modelů. honza 16:18:44 03.01.2017odpovědět
                          Re: Adr lezení v zimě Tak mají tam něco jako historii té jejich věštby. Nevím co kde viděl kolega, ale tuším že cosi spadlo kolem vánoc a pak už nic, takže horezdary asi v pohodě, stejně jako stanování pod Kapucíny 17:45:20 03.01.2017odpovědět
                            Re: Adr lezení v zimě Kolega mluvi o zaznamech (realne namerenych datech) z meteo stanic a ne o prevazne strojovych predpovedich na divnych serverech :D. 17:50:04 03.01.2017odpovědět
                              Re: Adr lezení v zimě A co teda říkají ty reálně naměřený data v týdnu po vánocích, řekněme od úterý? 22:37:26 03.01.2017odpovědět
                                Re: Adr lezení v zimě Proc si je nenajdes sam? 23:30:18 03.01.2017odpovědět
                                  Re: Adr lezení v zimě A proč? Bylo pěkně, na nějaký hore zdar výstupy v pohodě 07:27:09 04.01.2017odpovědět
                                    Re: Adr lezení v zimě A proc? Neptal jses nahodou po nich o kousek vys? Nejaky zachvat schizofrenie? :)
A mimochodem, to ze je "pekne" neznamena, ze skala je OK.. Ono uplne vzdycky najdes typky, kteri tvrdi, ze je zrovna "pekne" a da se v pohode lezt. 08:58:32 04.01.2017odpovědět
                                      Re: Adr lezení v zimě Podívej se na příspěvky od mm. kousek nahoru, zamysli se a můžeš zkusit začít znovu 09:07:38 04.01.2017odpovědět
                                        Re: Adr lezení v zimě Skoda, ze tato odpoved postrada smyslu. Ale kroutis se pekne, to ano. 22:46:45 04.01.2017odpovědět
                                          Re: Adr lezení v zimě bohužel má pravdu. Podle radaru byla skála suchá a podle naměřených srážek taky. Nic to nemění na tom, že lezli měsíc po zákazu a zasloužili by pochcat bágl. Pravidla nejsou pro srandu. 23:12:47 07.01.2017odpovědět
      Re: Adr lezení v zimě vychcat na bagl? to je genialni reseni. ale taky se muze stat ze tim udelas prvni krok k transgender komunite. ale takovym hrdinum asi pero chybet nebude, u anonymu to tak casto byva. Indy 13:03:01 03.01.2017odpovědět
        Re: Adr lezení v zimě jasně, proč to nevystupňovat. Moc pěkný. 13:25:43 04.01.2017odpovědět
          Re: Adr lezení v zimě vystupnovat jakoze spiralu agrese? toby podle tebe bylo lepsi jejich pocinani durazne odsoudit, anebo se snad dokonce nezucastnit, coz by je nejspis sokovalo tak ze by upustili od dalsiho chcani? anebo myslis ze by je odradilo snad jen to ze by clovek nezacal spontanne chcat s nima za hlasityho povzbuzovani? ci navrhujes krestansky podstrcit k pochcani svuj bagl? zajimavy pohled na vec. asi jsi obet bezstresove vychovy. doporucuju obcas zajit mezi lidi.... Indy 19:23:24 04.01.2017odpovědět
            Re: Adr lezení v zimě Už se těším na ty situace, kdy rozlícený ochránce tradic a mravů nasere omylem do batohu stařence, která leze se svým dědouškem hnedka za rohem něco moc pěkného na oslavu padesátého výročí ve skalách...
Asi budou ještě víc in takový ty omyvatelný batohy. P. 23:08:58 05.01.2017odpovědět
            Re: Adr lezení v zimě uznavam, ze se tva diskuze posouva k lepsimu, od urezavani pera se dostavame k vecem, ktery by se aplikovat daly, i kdyz me prijde ze na hruby pytel patri primerene hruba zaplata...a tam jsi se zatim jeste nedostal. Mam ti neco doporucit? Nemyslim si. 09:58:27 06.01.2017odpovědět
              Re: Adr lezení v zimě Jako blecha :-D 11:29:32 06.01.2017odpovědět
  Re: Adr lezení v zimě nahodou ne, staci trochu pohledat 13:22:30 02.01.2017odpovědět
    Tradiční horezdary Ale chlapci, podle mne moc netušíte o čem lezení na písku je.
Kdo je opravdový pískař, tak se vždy, pokud může, o nějaký ten novoroční Horezdar pokusí...teď, před 50 lety a za 50 let zase. Skále to ublíží velmi málo, asi tisíckrát méně než jedna roční eroze anebo výstupy nepískařů na písku sic suchém, kteří ale asi na horezdary moc nechodí. Martas. 19:45:36 02.01.2017odpovědět
      Re: Tradiční horezdary Presne! Ja tento pristup teda razim celorocne, nejenom na Novy rok.
A uz me taky unavuje tem chlapcum, kteri vubec nevedi tak dobre jako ja o cem to lezeni je, ten muj spravny pristup porad dokola vysvetlovat. 20:28:07 02.01.2017odpovědět
        Re: Tradiční horezdary Na to je snadná pomoc. Tak jim to vysvětlovat přestaň a všichni, včetně tebe, budou spokojeni. honza 16:21:41 03.01.2017odpovědět
          Re: Tradiční horezdary Hlupakum ale musime vysvetlovat ten nas jediny spravny pristup, jinak by ten svet sel rychle do kopru... Nastestni ne vsichni jsou tak bezohledni sebestredni ignoranti jako ty. Zaplatbanbuh za Martase, moji osobu a nam podobnym! 17:47:36 03.01.2017odpovědět
            Re: Tradiční horezdary Ne ne, já jsem ohleduplnej empatickej heliocentrik. A právě proto - pro tvoje dobro - jsem nucen sdělit ti, že jsi ale fakt kus gumy. Ber to tak, že některé informace mají v dnešní době cenu zlata - a kde to na ulici najdeš, že? honza 21:02:10 04.01.2017odpovědět
      Re: Tradiční horezdary nic proti Horezdarům, je ale pár lokalit, kde si je můžou lidi střihnout bez porušování pravidel. Takhle šlo jen o neplatný Horezdar.
Tradiční Silvestrovský lezení komína na Hrubici chápu, ale chlubit se do vrcholovky porušováním pravidel... 22:17:18 02.01.2017odpovědět
  Re: Adr lezení v zimě A kdyby jsi byl jsi se byl kouknul na Milence tak tam byly lezci taky. Ty zmetci co lezou 1.1 na vrchol to dělaj už víc jak 30 let. Koukal jsem ve starych vrcholovych knižkach že mezi těmy hovady jsou i takovy lezci jako je Laďa Šolc, Václav Hornych, Miroslav Šmíd.... Měli by se tam poslat policajti a pozavírat je všechny, hovada jedny. Karek 19:11:46 03.01.2017odpovědět
  Re: Adr lezení v zimě A kdyby jsi byl jsi se byl kouknul na Milence tak tam byly lezci taky. Ty zmetci co lezou 1.1 na vrchol to dělaj už víc jak 30 let. Koukal jsem ve starych vrcholovych knižkach že mezi těmy hovady jsou i takovy lezci jako je Laďa Šolc, Václav Hornych, Miroslav Šmíd.... Měli by se tam poslat policajti a pozavírat je všechny, hovada jedny. Karek 19:11:50 03.01.2017odpovědět
    Re: Adr lezení v zimě Premyslel jsi nekdy Kareku, ze takovou argumentaci muzes pouzit pro vsechno, co zrovna ty chces delat a zaroven to je s necim co chteji jini v rozporu?
Samozrejme, muzeme si tu davat priklady osob, ktere nekdy neco porusili ci systematicky porusuji. Ale ze by to melo znamenat, ze je budeme tupe nasledovat nebo ze by to nejak legimitizovalo ono konani, to asi ne.. 19:31:39 03.01.2017odpovědět
      Re: Adr lezení v zimě Tím chci jenom říct že nejvíce skalám škodili klasici. Lezli za mokra atd. Karek 02:58:30 04.01.2017odpovědět
    Re: Adr lezení v zimě některý věci se veřejně nevytrubujou... 13:28:05 04.01.2017odpovědět
      Re: Adr lezení v zimě Myslím že keď sú jebnuti natoľko že sa zapíšu do vrcholovej knižky tak im je to asi jedno, hlavne že liezli bez mg... 13:50:19 04.01.2017odpovědět
        Re: Adr lezení v zimě jo, jenže tohle patřilo Karekovi a jeho projevu tady. Když jedu tradici, která překračuje desítky let platný pravidla, tak o tom držim jazyk za zuby, jinak jsem za korunovanýho. 15:54:16 04.01.2017odpovědět
          Re: Adr lezení v zimě Ano je to tradice, ale špatná protože vybočuje z pravidel. Vytrubovat se to musí aby se tomu příští rok zabránilo třeba. Je velká chyba že se to už táhne takovou dobu. Přece si nenecháme zničit skály od nějakých přiblblých klasiků.. Karek 07:24:22 05.01.2017odpovědět
            Re: Adr lezení v zimě Presne a títo "klasici" budú potom najviac za.ebavat o porušovaní zákazov čo sa týka mg atp... 08:15:42 05.01.2017odpovědět
            Re: Adr lezení v zimě Presne a títo "klasici" budú potom najviac za.ebavat o porušovaní zákazov čo sa týka mg atp... 08:15:45 05.01.2017odpovědět
  Re: Adr lezení v zimě Není v zime se tam lezou mixy podle pravidel a dohody vyjimek chhs a chko Lk 09:07:19 04.01.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: