Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Zlatý fond tbtraining 12.01.2017 Doporučuji poslední příspěvek na tbtraining.cz. Fak nevím, co proti TB všichni mají, vždyť je to nejúspěšnější trenér, co kdy v ČR byl. Kdo jiný se může pochlubit takovymi výsledky?
  Re: Zlatý fond tbtraining 12.01.2017 :-) njn, co dodat...
  Re: Zlatý fond tbtraining 13.01.2017 Však ho už konečně taky někdo ocenil - PVC rourou odpadní bramborovou! Kdy bude fyzické předání? :-)
    Re: Zlatý fond tbtraining 13.01.2017 Jsou tyhle osobní útoky a zbytečné zesměšňování nutné? Nemůžeme zachovat nějakou úroveň diskuze?
    Re: Zlatý fond tbtraining 15.01.2017 Já bych mu fyzicky předal tak max. to co těma trubkama teče...
Podmínka Tatry 12.01.2017 Čau, můžete někdo popsat jak je momentálně v Tatrách, na co je nejlepší zajet, zda ledy/hrebenovky/žlaby atp. Či jaká je nejvhodnější orientace vzhledem ke stavu tamějšímu? Chystáme se pondělí až čtvrtek lozit a je nám jedno co, hlavně že je zima a chceme
  Re: Podmínka Tatry 12.01.2017 Zdar, mám info z druhé ruky. Tak to ber v potaz. Je blbý sníh - prašan bez přádného základu pod tím.
  Re: Podmínka Tatry 13.01.2017 aktualne info zistis na hzs.sk/aktualne-informacie/lavinova-situacia prip. zavolanim na cislo tam sp
  Re: Podmínka Tatry 14.01.2017 Info z kraje roku. Napadlo hodně sněhu, občas se brodíš v nástupech a sestupech žlaby po pás. Když n
    Re: Podmínka Tatry 31.01.2017 Víkend 26-29.1 Velká studená: Už 10 dní azůro bez sněžení a další dny hlásí sluečno, sníh sfoukaný z
    Re: Podmínka Tatry 31.01.2017 Víkend 26-29.1 Velká studená: Už 10 dní azůro bez sněžení a další dny hlásí sluečno, sníh sfoukaný z
    Re: Podmínka Tatry 31.01.2017 Víkend 26-29.1 Velká studená: Už 10 dní azůro bez sněžení a další dny hlásí sluečno, sníh sfoukaný z
  Re: Eiger nordwand - Metanoia 12.01.2017 Díky! Ne-skutečné...
    Re: Eiger nordwand - Metanoia 12.01.2017 mazec cteni. dik
mozoly 10.01.2017 Jak ošetřujete mozoly? Už mě to nebaví, jak se to pořád strhává...
  Re: mozoly 10.01.2017 Obrousit smirglem...
    Re: mozoly 11.01.2017 cas mezi smirglovanim vyrazne prodluzuje modra indulona.
Ianc jo, maly jebky v kolmac
  Re: mozoly 11.01.2017 do toho se musíš prolízt.
taky se mi strhávaly, ale teď je ta tvrdá kůže už do takové
  Re: mozoly 11.01.2017 nelez po madlech...nebo si ty mozoly tejpuj
    Re: mozoly 11.01.2017 presne nelezl po madlech..a zmen obcas i sklon profilu na vice kolmy :-) kolmace te taky nauci spous
  Re: mozoly 15.01.2017 dik za tipy, nejsem zacatecnik, lezu tak 8 let 2-4x tydne, trenink v kolmici je fajn na techniku ale
ACONCAQUA 10.01.2017 Dobrý večer Všem, neví někdo kolik letos stojí permit na Aconcaqu
Ledya winterraum 10.01.2017 Ahoj ledoborci, jsme dvě lehce ledem políbené holky, co rády led, ale taky teplo kamen. Neporadíte nám prosím nějaké ledy v úrovni WI2-3+ kde v jejich těsné blízkosti, dejme tomu do hodiny max dvou, je nějaký winterraum, kde by se dalo zatopit a vyspat? D
  Re: Ledya winterraum 10.01.2017 Ono těch lehkých ledů až tak moc není. A aby byl poblíž winterraum, o tom moc nevím.
Nejvíc l
    Re: Ledya winterraum 11.01.2017 velmi lehkých nepříliš dlouhých ledů je asi deset tisíc, většina bejvá hned u silnice cestou k lanov
    Re: Ledya winterraum 11.01.2017 Ad Maltatal. Letos kvůli vyhlášení rezervace je zavřených několik z nejlezenějších ledů. Mimo jiné p
      Re: Ledya winterraum 11.01.2017 Ahoj,kde jsi vzal tuto informaci? Mas nekde nejaky odkaz?
    Re: Ledya winterraum 11.01.2017 Asi proto, že ženským bývá z fyziologických důvodů větší zima, ne?
      Re: Ledya winterraum 11.01.2017 takhle pitomymu vysvetleni doufam neveris ani ty sam (= myslels to jako zert a zapomnel pridat usmev
        Re: Ledya winterraum 11.01.2017 jiné vysvětlení (pragmatické). kdyby se podepsali jako Majkl a Venca, dělalo by si z nich zdejší dis
          Re: Ledya winterraum 11.01.2017 Presne.
ale tak me napada - nemame my rovnopravnost, tez emancipaci?
(Haussmana na ne
          Re: Ledya winterraum 11.01.2017 Štvát se do kotárů na wintráč je asi zbytečný.
V průvodcích na ledy v podstatě nejsou skoro ž
        Re: Ledya winterraum 11.01.2017 Kdybych to myslel jako vtip, tak bys to poznal/poznala, ne? Ženské prostě mají poněkud jinak uspořád
          Re: Ledya winterraum 11.01.2017 Nestudoval ty si náhodou medicínu, ty kluku?
            Re: Ledya winterraum 11.01.2017 Jaká nicka mě to oslovuje?
          Re: Ledya winterraum 11.01.2017 Aaaa, lady wintrauma! :-)
Třinecko 10.01.2017 Zdravím Vás,nevíte někdo o nějaké pěkné skále na lezení okolo Třince ?
  Re: Třinecko 10.01.2017 Moravsky kras třeba.
    Re: Třinecko 11.01.2017 počítám, že polská jura bude blíž
  Re: Třinecko 10.01.2017 Godula v Komorní Lhotce. Pak Štramberk.
  Re: Třinecko 11.01.2017 Na Godulu i Štramberk si určitě zajeď. Dále třeba Gabrielka (moc pěkné lezení) nebo Súlov.
Na
  Re: Třinecko 11.01.2017 Na Godulu i Štramberk si určitě zajeď. Dále třeba Gabrielka (moc pěkné lezení) nebo Súlov.
Na
    Re: Třinecko 11.01.2017 Na Godulu a Štramberk (lom, Váňák) určitě nejezdi. Za úvahu stojí max. sportovní sektor Dalas na Štr
  Re: Třinecko 11.01.2017 hezky je na Helfštýně
  Re: Třinecko 11.01.2017 Z Třince je to asi nejblíž na SK - Porúbka, Višňové, Belá.
    Re: Třinecko 11.01.2017 Jo. Pokud nejsi dobrodruh. Tak jsou nejbližší Moravské písky, Kras a Slovensko-okolí Žiliny.
fakt dobré zimní rukavice 10.01.2017 Ahoj, prosím o tip na opravdu teplé zimní rukavice, ne palčáky. Potřebuji něco, v čem se dá i v -20 držet cepín/hůl a nemít omrzlé ruce. Ideálně do litru. Díky.
  Re: fakt dobré zimní rukavice 10.01.2017 zimní dřevorubecké nebo zimní montérské. řádově za pětistovku, nějaká ta kůže, nějakej ten neopren,
  Re: fakt dobré zimní rukavice 10.01.2017 Přesně tak jak píše výše Lukáš. Pracovní zateplené rukavice - trochu elasticke, dlan z neoprenu, vni
  Re: fakt dobré zimní rukavice 10.01.2017 + ev. něco zatepleného přes to - na štand a na takový to odhrabování sněhu apod. Pořídil jsem v army
  Re: fakt dobré zimní rukavice 11.01.2017 Díky kluci. Vidím to na návštěhu Husqvarny.
fakt dobré zimní rukavice 10.01.2017 Ahoj, prosím o tip na opravdu teplé zimní rukavice, ne palčáky. Potřebuji něco, v čem se dá i v -20 držet cepín/hůl a nemít omrzlé ruce. Ideálně do litru. Díky.
1
...
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
...
2263
fakt dobré zimní rukavice Ahoj, prosím o tip na opravdu teplé zimní rukavice, ne palčáky. Potřebuji něco, v čem se dá i v -20 držet cepín/hůl a nemít omrzlé ruce. Ideálně do litru. Díky. Lenka 13:04:41 10.01.2017odpovědět
  Re: fakt dobré zimní rukavice zimní dřevorubecké nebo zimní montérské. řádově za pětistovku, nějaká ta kůže, nějakej ten neopren, ochrana kloubů, silikonové protiskluzové cecíčky - ale ne v nějakém baumaxu, ale v slušné stihl/husq speciálce. Lukas B. 13:17:22 10.01.2017odpovědět
  Re: fakt dobré zimní rukavice Přesně tak jak píše výše Lukáš. Pracovní zateplené rukavice - trochu elasticke, dlan z neoprenu, vnitřek kožíšek, cena 200-500.
Dokonce se mi na lezení hodně mokrých ledů osvědčily klasické žluté pevné rukavice na hajzl a do nic nějaké obyč pletené. Roman 15:10:08 10.01.2017odpovědět
  Re: fakt dobré zimní rukavice + ev. něco zatepleného přes to - na štand a na takový to odhrabování sněhu apod. Pořídil jsem v armyshopu obrovský palčáky s beranem vevnitř. honza 16:23:09 10.01.2017odpovědět
  Re: fakt dobré zimní rukavice Díky kluci. Vidím to na návštěhu Husqvarny. Lenka 01:11:30 11.01.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: