Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Petre, Petre, ... 18.01.2017 Hele Petulo, Ondru, Stranika, Hrozu, Konecneho, prece nikdo nezpochybnuje.
Jen nevim, jak moc za jejich vysledky stoji dlouhodoba koncepcni prace KSL a vedeni reprezentace. Tak zkus prosim jeste napsat takovy pekny sebechvalny traktat i o tech ost
Sedma s mágem 18.01.2017 VIIc v Tisý s maglajzem ve Foto dne. To jste teda pašáci, když se u toho i fotíte.
  Re: Sedma s mágem 18.01.2017 Pepo podpálí a první shoří...
  Re: Sedma s mágem 18.01.2017 Stenly Kořínek je "hero of the day"!!
  Re: Sedma s mágem 18.01.2017 To je asi nejaka provokace, ne? Takhle bile ruce nemam ani na vapne v cestach o nekolik stupnu tezsi
    Re: Sedma s mágem 18.01.2017 no - a kdyby si je měl, tak to třeba i vylezeš!
      Re: Sedma s mágem 18.01.2017 Tva jasnovidecdka koula se nejak porouchala ;)
  Re: Sedma s mágem 18.01.2017 zas leze bez trička, tak bych ho nechal bejt
  Re: Sedma s mágem 18.01.2017 To se leze standardně s mágem u 30 let, tak si svou potřebu prudit kompenzuj někde jinde :-)
    Re: Sedma s mágem 18.01.2017 V Tisý se občas lezou s mágem i dvojky, ať si je v povolení napsané co chce. Ale snad s výjimkou Vyh
    Re: Sedma s mágem 18.01.2017 A tenhle tvuj vylev neni kompenzace potreby prudit, jo? Nekdo "prudi" proti magu na pisku
    Re: Sedma s mágem 18.01.2017 Papousi, v Tisy jsem pred tema zhruba 30 lety stravil dost casu a nevidel jsem tam s magem nikoho.
      Re: Sedma s mágem 18.01.2017 OK, tak 27 :-)
        Re: Sedma s mágem 18.01.2017 Jo, stejne jako se tam leze na rybu.
  Re: Sedma s mágem 18.01.2017 co furt máte proti tomu mágu? až to tu bude samej uprchlík, ještě butede rádi, že je aspon někde bíl
    Re: Sedma s mágem 18.01.2017 Tak mě jen napadlo, nedávno to tu kdosi psal na diskuzi, že asi došlo k transformaci Godwinova zákon
      Re: Sedma s mágem 18.01.2017 dneska si člověk nemůže ani svobodně zavtipkovat o uprchlících, aniž by ho za to hnedle nepranýřoval
        Re: Sedma s mágem 18.01.2017 Aspoň, ze jdou vidět stopy na hranicích, a vesele se kšeftuje s českejma cigarama
        Re: Sedma s mágem 18.01.2017 Uprchlík je super film a Ostrov čarodějů ještě větší!
          Re: Sedma s mágem 18.01.2017 Chtěl jsem napsat "lepší" - mě už z toho tady přechází zrak.
  Re: Sedma s mágem 18.01.2017 zrovna ve skalním městě to už vůbec nechápu, když stačí plotnu do který pere slunko obejít a lízt ve
    Re: Sedma s mágem 18.01.2017 Aspon se zmenší uhlíková stopa když už se takhle chováme i ke zvířatům a jídlu.
      Re: Sedma s mágem 18.01.2017 mažeme je mágem?
Přchod Malá Fatra 17.01.2017 Čaute, vyrážím ve čtvrtek na přechod Malé Fatry a potřebuju jenom malou sondu ohledně množství sněhu a prošlápnutí stopy ze Štefanové na Mezdziholie (zelená) a ze Suchého do Strečna (červená). Byl jsem tam v sobotu a chodník z Vrátné na Chrapáky byl totál
  Re: Přchod Malá Fatra 17.01.2017 to seš docela odvážnej jít bez sněžnic
  Re: Přchod Malá Fatra 18.01.2017 Aktuální podmínky nevim, ale vzhledem k počasí, jaké poslední dny panuje ve Střední Evropě, bych bez
    Re: Přchod Malá Fatra 18.01.2017 Hřeben je tvrdý jak beton, tam jsou teď sněžnice fakt zbytečné. Šel jsem to na mačkách, jsou tam tot
      Re: Přchod Malá Fatra 18.01.2017 Ono to tak často je, že se ty sněžnice tahají jen kvůli nástupu a sestupu, ale bez nich to je mnohem
        Re: Přchod Malá Fatra 18.01.2017 Jojo, souhlas, tam to umí být dost bídné. Já právě ještě řeším kudy to seběhnu dolů, jestli to půjdu
        Re: Přchod Malá Fatra 18.01.2017 Jojo, souhlas, tam to umí být dost bídné. Já právě ještě řeším kudy to seběhnu dolů, jestli to půjdu
  Re: Přchod Malá Fatra 31.01.2017 Takže kdyby náhodou někdo stejný problém- sněžnice jsou tam teď absolutně nevyužitelné, nepotřebné.
Zuby 16.01.2017 Starší lezec řeší problém se zuby ve vztahu k lezení:
- přední horní zub je zkažený a vachrlatý a bude muset být nahrazen v dohledné době implantátem
Z toho vyplývá problém při lezení na prvním při nabírání lana pro cvakání n
  Re: Zuby 16.01.2017 já ho beru špičákem
  Re: Zuby 16.01.2017 Přimáčknout bradou, aspoň se nemusí brát do huby kdoví v čem vyválený lano
    Re: Zuby 17.01.2017 Taky to tak dělám. Jak nabíráš lano, díváš se dolů a vytáhneš lano pod bradu. Přimáčkeneš ho bradou,
  Re: Zuby 16.01.2017 Pockat az tech zubu vypada vic a nechat si dat mustek, pak se sila roznese na dva krajni cepy.
  Re: Zuby 17.01.2017 Ja bych rek ze neni zachrany, proste prirozenej vyvoj a postupnej rozpad organismu. Mne si zase spol
  Re: Zuby 17.01.2017 Kdysi se mi právě při držení lana v hubě kus zubu uštipnul. Pravda byl tam trochu větší tah lana pač
    Re: Zuby 17.01.2017 Tak přeci nedávat to lano do huby volové ! :-)
      Re: Zuby 17.01.2017 Tak vidíš, lezu s přestávkama pomalu 30 let a tohle mě ještě nenapadlo :)
  Re: Zuby 17.01.2017 box chranic neprilis vhodnej, clovek s tim slinta, nemuze poradne mluvit atd.
nasazuje se to
  Re: Zuby 17.01.2017 Pokud máš hodně zapadlé oči, což starší osoby mívají, můžeš stisknout lano do oční jamky.
  Re: Zuby 17.01.2017 Mrkni se do Pitta Schuberta co tam k nabírání lana do zubů píše a třeba s tím přestaneš :-) (mě to t
    Re: Zuby 17.01.2017 trochu popolez, mas ten nejt u pasu a je to.
  Re: Zuby 17.01.2017 otejpuj si véčko mezi palcem a ukazovákem a můžeš cvakat lano jedním tahem bez přechytávací přestávk
  Re: Zuby 19.01.2017 to jsem znal jednoho co o obě jedničky na hoře přišel... nabral, zakous, cvaknout nestih bo mu ustř
Lezecek aplikace 16.01.2017 Myslíte, že bude mít Lezec někdy v budoucnu nějakou aplikaci, nebo alespoň responzivnejší prostředí? Nebo jsou už kluci ze starší generace, která to neřeší?
  Re: Lezecek aplikace 16.01.2017 Titulek má být "Lezec aplikace"
  Re: Lezecek aplikace 16.01.2017 Kdyz vidim moderni responzivni weby, tak jsem rad, ze to tady jeste vypada normalne.
tip na cestu 15.01.2017 Ahoj, hledám lezecký cíl, který bych si chtěl v horizontu dvou let splnit. Na sportovkách lezu do 7c, na vícedélkách do 7a, byl jsem na pár 4 tisícovkách-spíše VHT, nějaké ledy a mixy mám taky za sebou. Mám představu, že bych za dovolenou dal cca max 40ti
  Re: tip na cestu 16.01.2017 Jen 40 000? No tak maximalne yosemite
    Re: tip na cestu 16.01.2017 pod stromečkem jsem našel pěknou vobrázkovou knížku "longlines". možná, že bys tam našel n
      Re: tip na cestu 16.01.2017 anebo snad nějaká velká cesta západních alp, walker, integrale, americká diretka? nebo dolomity a mo
        Re: tip na cestu 16.01.2017 Peuterey Integrale?! Noo, na rozpinkání asi dost dobrý :D
Aby sis s obtížností nenaběhl jak A
  Re: tip na cestu 16.01.2017 Jo tak což o to, fotky z Tranga vypadají pěkně, to jo :-D I do těch 40k by ses mooožná vlezl, což o
  Re: tip na cestu 16.01.2017 Philip-Flamm na Civettu? Nekonečnej příběh na Monte Agner? Ryba na Marmoladu? Ak-Su ("Kyrgyzská
    Re: tip na cestu 16.01.2017 Another day in paradise na Piz Badile?
  Re: tip na cestu 16.01.2017 vím že 40 není moc, ale když se dívám na letenky tak se do Kathmandu dá dostat za 18-20tis. Mohl byc
    Re: tip na cestu 16.01.2017 Něco je taky v Norsku okolo Stavangeru a poblíž Tromso, nejlepší dobrodružství asi zažiješ v Grónsku
    Re: tip na cestu 16.01.2017 Bugaboos
tenkrat v raji 14.01.2017 ahojte, zmeskal som kino, tak sa chcem opytat, ci nahodou niekto neporadi, ako sa k tomu filmu dostat. dakujem.
  Re: tenkrat v raji 14.01.2017 Buď rád.
Kartuše 13.01.2017 Dobrý večer,nevíte někdo jestli v Mendoze"ARGENTÍNA" koupím šroubovací kartuši.Děkuji za rady-:))
  Re: Kartuše 15.01.2017 od ty doby co je JA dostupna kazdymu nomouvy je tu tento dotaz co mesic. Pulka lidi ti rekne nejsspi
    Re: Kartuše 15.01.2017 Jak se změnila dostupnost Jižní Ameriky?
    Re: Kartuše 15.01.2017 jedine lih (lze koupit kazde lekarne nebo drogerii) a varic
trangia
  Re: Kartuše 16.01.2017 Buď v klidu, v Mendoze šroubovací koupíš úplně v pohodě. Je tam pár obchodů se sportovním vybavením
pata 13.01.2017 čau, měli jste někdo zlomenou patu (bez operace)? po jaké době jste začali lézt? díky
  Re: pata 14.01.2017 Zdar, zlomenou přímo ne, ale naštíplou.Nemůžeš na ni šlápnout, takže našlapuješ hodně na špičku, což
  Re: pata 15.01.2017 Po zlomeny pate jsem lezl asi za 3 mesice. Hlavne na druhym a opatrne. Nejak vic jsem zacal az asi p
    Re: pata 15.01.2017 mel jsem prasklou patu, bez sroubovani , hojila se 5 měsicu, zkousel jsem pak lezt, po tech 5, zacal
      Re: pata 15.01.2017 Na celkem blbou otázku ti také odpovím.
Po zlomenině paty na jedné noze a kotníku na
        Re: pata 16.01.2017 no coment...
          Re: pata 17.01.2017 Cos čekal hloupý Honzo za moudra?
            Re: pata 17.01.2017 čekal sem zkušenosti jak to kdo měl s obdobným úrazem. ne bláboly typu, až to budeš chtít dělat tak
              Re: pata 17.01.2017 Hele ale ono to tak prostě je - dělej to až budeš mít chuť. A přijde mi, že zvlášť u tý paty to plat
                Re: pata 17.01.2017 Tak sorry. Ptal jsi se, na můj vkus o radu z křišťálové koule a já ti odpověděl, tak jak jsem to měl
              Re: pata 19.01.2017 Honzo, poposedni si.
Přesně na to co jsi se ptal ti odpověděl. Jak to měl dotyčný s průběhem
tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 Ahojte neviete niekto poradit tipy / triky na trening vytrvalosti (bez moznosti navstevy umelej steny)? Ide mi skor o vytrvalost (bandasky) ako o svalovu vytrvalost. Nieco som hladal cez google, ale osobna skusenost je na nezaplatenie. Diky moc.
  Re: tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 Co třeba tabata visy? 20 s vis, 10 s rest, cca 8 opakování. Zátěž by měla být taková, abys po 20 s v
    Re: tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 Campus s madly :-).
  Re: tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 Campus nebo přešahy na desce s jednou nohou na stoličce. Nohy střídat.
  Re: tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 Vytrvalost bez stěny zlepšíš tréninkem maximálky ;-)
    Re: tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 promíň, já jsem málo znalý, co myslíš maximálkou?
shyby? vis?
      Re: tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 Maximalni sily.. rekneme ze dokazes udelat 20 shybu s vlastni vahou a 3 s 30kg zatezi, zesil ze udel
        Re: tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 Souhlas, ale dotaz zněl na trénink vytrvalosti bez stěny. To co polisuješ je ideál, ale bez stěny n
      Re: tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 Bídovi nevěř, ten má maximálku maximálně kolem huby ;-)
        Re: tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 Kdepak, silný jsem jen v pase. I příspěvkem o maximálce jsem vlastně sdělil až moc. Se podívejte na
          Re: tréning vytrvalosti bez steny 13.01.2017 Kamo, ja radim zdarma, ale me rady nechce nikdo slyset:-)Kazdy by rád 3x 10 např. a ne studuj , před
            Re: tréning vytrvalosti bez steny 14.01.2017 A co bys radil Ty? Každou minutu pár shybů a jet to půl hodiny až hodinu? A co ty shyby dělat na liš
              Re: tréning vytrvalosti bez steny 14.01.2017 Ne, minimalne 24 hodin prece!
              Re: tréning vytrvalosti bez steny 14.01.2017 Kamo, to, co dělám teď a proč jsou jiné věci, přeci.Na co mi je ted např.lista a shyby na ni?A můj t
                Re: tréning vytrvalosti bez steny 15.01.2017 Pane Kareši jak vlastně prosím vypadá ten ideální shyb, o kterém tak často mluvíte?
                  Re: tréning vytrvalosti bez steny 15.01.2017 To nikdo nevi, ale nekteri ho pry videli ze sta metru. Ale nevim, mam to jen z doslechu od kamarada
              Re: tréning vytrvalosti bez steny 14.01.2017 jak píše karešák, shyby se musí dělat správně, pokud jich chceš jet velkej objem. jinak si něco doje
                Re: tréning vytrvalosti bez steny 15.01.2017 No, ono udělat správně metodicky shyb a zapojit jen ty svaly, které máš používat, je docela těžké a
                  Re: tréning vytrvalosti bez steny 15.01.2017 Není to tak těžký, jen chce to jen dobrou metodiku, preciznost v provedení a trpělivost v progresích
    Re: tréning vytrvalosti bez steny 17.01.2017 taky jedu podle horsta, podle mě top...
  Re: tréning vytrvalosti bez steny 17.01.2017 bacha na příliš velký zatížení, ať si něco nedojebeš ... nějakej záňět šlach nebo kloubů nebo si tot
    Re: tréning vytrvalosti bez steny 17.01.2017 Hele a me by treba zajimala regenerace pri trenovani vytrvalosti nebo i te maximalky. Treba u maxima
      Re: tréning vytrvalosti bez steny 17.01.2017 Objem a maximálnu trenujes v odlišných fázach tréningového cyklu takže to s primeraným restom kombin
      Re: tréning vytrvalosti bez steny 17.01.2017 Tohle ale ma taky Horst docela podrobne popsany v te sve knize. Vetsinou se doporucuje mit trenink r
        Re: tréning vytrvalosti bez steny 17.01.2017 Nojo, kdyz ja mam pocit, ze kdyz budu trenovat 5 tydnu jen vytrvalost, tak sila pujde strasne do kop
          Re: tréning vytrvalosti bez steny 17.01.2017 taky myslím že ta maximálka je důležitější. vytrvalost do toho poladíš když bude potřeba. ale pokud
            Re: tréning vytrvalosti bez steny 18.01.2017 maximálka přijde sama, samozřejmě když trenuješ... dlouhodobá vytrvalost taky není problem, ale rez
              Re: tréning vytrvalosti bez steny 18.01.2017 Maximalka sama neprijde..
                Re: tréning vytrvalosti bez steny 18.01.2017 tak tak...myslet si, že maximalka zazvoní a přijde sama...lol...ve 40-50 už těžko nějakou získáš...t
                  Re: tréning vytrvalosti bez steny 19.01.2017 no ono to bude idividuelní, každý jsme nějaký. každopádně je pravda, že s přicházejícím věkem už člo
          Re: tréning vytrvalosti bez steny 17.01.2017 Tak si ty tydny uzpusob svym potrebam. Vse tam fakt ma popsane Horst, tak si to precti. Potom bys me
1
...
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: