Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 04.02.2017 Ahoj,
rád bych se redakce zeptal, proč je rozhovor s předsedou ČHS jen pro registrované, prakticky to znamená, že diskuze je zabitá.
Obzvláště takovéto téma vyžaduje diskuzi. Ostatně diskuze v předcházejících článcích byly sice často emočně
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 04.02.2017 Ahoj
Každý autor článku má možnost a právo určit, zda bude diskuse zde na Lezci uzavř
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 To bys měl pravdu v případě, že by se rozhovor týkal jen manipulace s chyty. Ale jestli jsem to četl
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Je to tak, jak píše Azbest. Podmínkou k rozhovoru bylo, že pod ním budou moci být jen komentáře od r
      Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Takže ten rozhovor chtěl a vyžádal si ho Lezec?
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Ano. Nabídl jsem předsedovi možnost se vyjádřit k té kauze. Dohodli jsme se nakonec na formě rozhovo
          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 No vida. Když lidé komunikují, hned je to lepší. Nevzniknou žádné konspirace, je to jednoduché a pro
            Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 A co si jako cekal? To, ze CHS nechce dizkuzi pod jejich clanky ci pod clanky, ktere se jich tykaji,
              Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 jako omezení pouze pro registrované NENÍ znemožnění diskuse. je to velmi praktické opatření proti zá
                Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 ostatně soudím, že na činovníky spolku musí být disciplinární tvrdost mnohem razantnější než na pleb
                Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Netvrdim, ze je to naproste znemozneni.. Tam to prosim neposouvej.
Ale vzhledem k tomu, jak
                Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 LukasiB, registrace neznamená neanonymitu. Lezec má tak primitivní nastavení registrace, že během pá
                  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Jo, ten rozhovor je špatnej. Byl jsem zaskočenej tou snůškou frází a manévrování mezi vejci.
                    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Myslím, že otázka sekání na Žihli by byla dobrý téma pro ev. vyzyvatele Jana Bloudka, protože klasik
              Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Ale dovedu si představit situaci, kdy se někdo ozve s tím, že Lezec leze ČHS do zadku, že ho svaz ur
          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Díky za vysvětlení, to jsem tak nějak tušil, otázka spíš, byť nebyla jednoznačně položená, vedla k t
            Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Nevymlouvejte se na omezení diskuze. Registrace trvá max. 5min. Chápu že pro ty co se ani neumí pode
              Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Nastesti to zachranuji zcela neanonymni Mavidove, kteri zase kydaji hnuj na diskuze, ktere neprobiha
                Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Nechceš aby se lidi podepisovali celim jmenem a idealně přidali číslo OBČANKY pro ověření. Podepsání
                  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Tak ja se ti klidne podepisi. Ted uz jsem neanonymni a muzu vsechny nazory, ktere nesdilim oznacovat
                    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Pokud budeš tenhle nick používat, pak anonymní postupně přestaneš bejt. Už jen to, že jej použiješ v
                      Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 No to samozrejme. Treba takovemu MaviDovi stacil k neanonymnimu hodnotnemu pocitu jeden prispevek ;)
                        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 To máš pravdu. Anonymita totiž mj. znamená, že těch pár písmenek jako identifikátor nepoužíváš.
                          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Tak to mas trochu pomotany.. Pismenka nestaci.
  nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat. 06.02.2017 Diskuze pouze pro registrované je dobrá k tomu, aby se zabránilo záplavě anonymních nepodepsaných ko
    Re: nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat. 06.02.2017 Fakt je ten, že každý by pod svoje příspěvky měl hodit aspoň nějaké ty svoje "tři křížky",
      Re: nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat. 07.02.2017 Tomu ale musi jit server naproti. Treba tak, ze jak je jednou vyplnis, tak si je server docasne zapa
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Kdyby stál J. Bloudek vo feedback, tak by podmínku registrace nedával, si myslim.
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 O feedback stoji, ale jen o ten dle jeho predstav ;)
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 s tím fýdbekem je to u anonymů obtížně počitatelné, jestli se jedná o padesátku jednotlivých a jedin
      Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Tolik textu a tak malo sdeleni... Ze se na tu terapii perem nevykasles.
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 přesně tohle jsme měli na mysli. díky!
          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Kdo vy? Jsi mluvci lidu?
Tip na dovolenku 04.02.2017 Ahojte, chcel by som poprosiť o tip kam na letnú dovolenku. Minulý rok sme boli na Kalymnose a tento rok by sme chcel zažit niečo podobné. Hľadám teda oblasť kam sa dá dostať pohodlne lietadlom (z letiska nie je zložitá doprava do cieľového bo
  Re: Tip na dovolenku 05.02.2017 podívej se na mapy oblastí tady na lezci...asi itálii bych volil, ve francii na jižní pobřeží ted je
  Re: Tip na dovolenku 06.02.2017 Malta: goo.gl/cGhBD9
jistící kruh 02.02.2017 Netušíte prosím, jestli lze někde samostatně koupit kruh, který se mi podařilo zatím sehnat pouze jako součást "slaňáku" (mezi dva řetězy) v kompletu.... díky za reakce M.
  Re: jistící kruh 02.02.2017 napiš správci oblasti
Balkna do seporexu 31.01.2017 zdar, vím že to tu už běželo ale jsem v kalupu a nemám moc čas zjišťovat. jak máte chycenou balknu do měkkýho matroše - seporex apod?
je potřeba propálit to naskrz a dávat zezadu nějakou stabilizační desku nebo jde řešit i jinak?
  Re: Balkna do seporexu 31.01.2017 My zas nemáme moc čas psát - když už to tu bylo.
  Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 Já osobně bych to řešil nákupem učebnice fyziky...
  Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 Heled ja mam jednu balknu navrtanou primo do siporexu.. Teda ne primo, ale mam ji navrtanou na prekl
  Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 "seporex" se správně jmenuje pórobeton. existuje hmoždinka zvaná kotva FPX. cena cca 70 Kč
    Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 přidám se s podobným problémem. můžeš poradit kotvu, hmoždinku do cihly tipu Porotherm? mám s uchyce
      Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 Napiš do googlu: hmoždinka porotherm.
V klidu stačí moderní univerzálka fischer ux
        Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 tím bych si tak jistej nebyl. já přidělával balknu asi 3 hmoždinkama fisher než to drželo a ty unive
        Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 co furt mate vsichni s tim googlem? jsou i vyhledavace ktery vas nespehujou.. ;-)
        Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 Nejsem vševědoucí, ale dovolím si nesouhlasit. Je jen náhoda, že Tvůj odkaz někomu v cihélném bloku
          Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 A abych odpověděl i na prapůvodní otázku do plynosilikátu (porobetonu, Ytong, Porfix, ...) bych použ
            Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 A pokud by někdo potřeboval uchytit balknu do masivu, tak bych doporučil dvoustovku hřebík. To je te
              Re: Balkna do seporexu 02.02.2017 Ve všem souhlas s Azbestem. Je to na jistotu. Univerzály někdy drží a někdy ne (třeba trefíš spáru).
                Re: Balkna do seporexu 02.02.2017 u starých siporexových příček panelákových jader bych byl možná vopatrnější a ty tesařské podložky z
Vysílačka 31.01.2017 Ahoj,
mohli byste mi někdo doporučit vysílačku na vícedélky? Kromě běžné komunikace ve skupině bych chtěl, aby se s ní dala také přivolat pomoc. Např. v Chamonix na to mají u HZS přímo frekvenci.
Díky!
Pieps DSP SPORT 30.01.2017 Máte někdo tušení, proč pieps u svých vyhledávačů má v továrním nastavení vypnutou funkci automatického přepnutí z vyhledávání na vysílání v případě pádu druhé laviny? Tuto funkci je možné zapnout pouze v autorizovaném servisu.
Je to na zák
Weberovka až nahoru 30.01.2017 Zdar, nelezli jste někdo Weberovku v zimě až na vršek? Jak je to těžké a dlouhé - druhá půlka? Orientace? Nešlo by někde výše nad Žebříkem přechrupnout, nebo jen na Žebříku? Topo? Díky Bobr
  Re: Weberovka až nahoru 30.01.2017 nad rebrikom su pomerne velke police/lavky, da sa pohodlene prespat ak nestihate
ked som to l
  Re: Weberovka až nahoru 31.01.2017 v pripade ze si nenasiel mozno pomozu:
-
    Re: Weberovka až nahoru 31.01.2017 Díky, to uklidní co píšeš. Dali jste to za den?
      Re: Weberovka až nahoru 31.01.2017 za den, cca 3.5-4 hod na rebrik potom obed na rebriku,
z rebrika vyssie sme chvilu hladali ka
        Re: Weberovka až nahoru 31.01.2017 My jsme onehdá vršek oprasili Szczepanským a myslím, že by to na zimu byla taky docela vhodná varian
          Re: Weberovka až nahoru 01.02.2017 Jak se tu už psalo - dá se to celé stihnout za jeden den. Vršek je opravdu bludiště, ale není to už
            Re: Weberovka až nahoru 06.10.2025 vím, že píšu do osmileté diskuse (ovšem o cestě, která je 93 let stará, tam už je to jedno), a nevál
                  Re: Weberovka až nahoru 07.10.2025 Text je pravděpodobně převzatej z Kroutilových průvodců. Kroutilovy věštby se mají ke krokům nebohéh
              Re: Weberovka až nahoru 07.10.2025 Já jsem to teda lezl v létě(podzim) a ne v zimě a co si vzpomínám, tak to bylo tak, jak popisuje kol
                Re: Weberovka až nahoru 07.10.2025 Lezli jsme to před cca 5 lety - ráno z nočního vlaku rovnou na nástup s plnou polní nám dal docela z
              Re: Weberovka až nahoru 08.10.2025 LukášiB,
měl jsem za to, že Weberovku máš už dávno vylezenou.
Nevím, jestli si tě s ně
                Re: Weberovka až nahoru 10.10.2025 mám už asi 30 let vylezenou spodní weberovku, čili jen na žebřík, čili to, co leze 95% lidí a vydává
                  Re: Weberovka až nahoru 10.10.2025 a ano, vymezoval jsem se proti nýtovým štandům v této cestě. byl jsem jednak o čtvrtstoletí mladší (
Maroko- Caiat / Akchour 27.01.2017 Ahoj, máte někdo prosím osobní nebo skoro-osobní tip jestli do Caiatu povinně brát helmu a cajky?
  Re: Maroko- Caiat / Akchour 01.02.2017 Hooi byli jme tam dva nebo tři roky zpátky a helmu berte určitě. Ve sportovních sektorech to není za
    Re: Maroko- Caiat / Akchour 02.02.2017 Moc děkuju za info! Tož jsem zesílil vklíňáky a friendy zůstanou doma :-) Zatial!
      Re: Maroko- Caiat / Akchour 02.02.2017 :D klidně si ty friendy vezmi, taky jsme je požívali, ale jak říkám, moooc se jim v tom držeti nechc
        Re: Maroko- Caiat / Akchour 02.02.2017 Super, cestůvku určitě pošli: hohohojaho zavinac seznam tecka cz Díky!
Ledy Švajc 27.01.2017 Ahoj,
kdybyste někdo hledal nateklé ledy, tak doporučuji Brunnital ve Švajcu. Lezli jsme Linker Lisslerenfall cca 200 m (dáli jsme pravou stranau i levou (zde jsou štandy ve skále) a Rechter Lisslerenfall cca 150 m. Oba za 5. (737362865)
Chimtarga 27.01.2017 Ahoj, letos se chystám do Tádžiku do Fanek. Chtěli bychom se pokusit o vrchol Chimtarga. Na netu k samotnému vrcholu nic není. Byl tam někdo, kdo by mi poradil/podělil se o své zkušenosti? Klidně se i sejít a pokecat osobně - pivko platím. :-)
  Re: Chimtarga 27.01.2017 Ahoj Pavle, něco málo informací ti posílám do maila. Zkoušeli jsme Chimtargu v roce 2011. Třeba ti t
    Re: Chimtarga 27.01.2017 Dej mejla, ozvu se. Můj smejkal.pavel.cz@gmail.com
1
...
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
...
2263
Chimtarga Ahoj, letos se chystám do Tádžiku do Fanek. Chtěli bychom se pokusit o vrchol Chimtarga. Na netu k samotnému vrcholu nic není. Byl tam někdo, kdo by mi poradil/podělil se o své zkušenosti? Klidně se i sejít a pokecat osobně - pivko platím. :-) Smejči 09:12:56 27.01.2017odpovědět
  Re: Chimtarga Ahoj Pavle, něco málo informací ti posílám do maila. Zkoušeli jsme Chimtargu v roce 2011. Třeba ti to málo pomůže. Informací na netu je dost, jen to chce lépe hledat a používat místní a leckdy i zkomolené názvy. Ty nejlepší informace jsme ale obdrželi až na místě od místních vůdců. Kostěj 12:07:36 27.01.2017odpovědět
  Re: Chimtarga Na Čimtarze jsem byl dvakrát, je to sice už pár let, ale situace změněná asi moc nebude (ubylo ledu). Jsem z Plzně, můžeme se spojit pře mail. Vašek Štěpán 12:41:16 27.01.2017odpovědět
    Re: Chimtarga Dej mejla, ozvu se. Můj smejkal.pavel.cz@gmail.com Smejči 13:29:40 27.01.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: