LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231429 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
HK Ostaš - Police Nad Metují
DDM Domino - Hronov
DDM Sova Cheb - Cheb

Prodejny
HUDYsport - Praha 2
HUDYsport - Karlovy Vary
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Pieps DSP SPORT30.01.2017
Máte někdo tušení, proč pieps u svých vyhledávačů má v továrním nastavení vypnutou funkci automatického přepnutí z vyhledávání na vysílání v případě pádu druhé laviny? Tuto funkci je možné zapnout pouze v autorizovaném servisu.

Je to na zák

 Weberovka až nahoru30.01.2017
Zdar, nelezli jste někdo Weberovku v zimě až na vršek? Jak je to těžké a dlouhé - druhá půlka? Orientace? Nešlo by někde výše nad Žebříkem přechrupnout, nebo jen na Žebříku? Topo? Díky Bobr
 Re: Weberovka až nahoru30.01.2017
nad rebrikom su pomerne velke police/lavky, da sa pohodlene prespat ak nestihate
ked som to l
 Re: Weberovka až nahoru31.01.2017
v pripade ze si nenasiel mozno pomozu:
-
  Re: Weberovka až nahoru31.01.2017
Díky, to uklidní co píšeš. Dali jste to za den?
   Re: Weberovka až nahoru31.01.2017
za den, cca 3.5-4 hod na rebrik potom obed na rebriku,
z rebrika vyssie sme chvilu hladali ka
    Re: Weberovka až nahoru31.01.2017
My jsme onehdá vršek oprasili Szczepanským a myslím, že by to na zimu byla taky docela vhodná varian
     Re: Weberovka až nahoru01.02.2017
Jak se tu už psalo - dá se to celé stihnout za jeden den. Vršek je opravdu bludiště, ale není to už
      Re: Weberovka až nahoru06.10.2025
vím, že píšu do osmileté diskuse (ovšem o cestě, která je 93 let stará, tam už je to jedno), a nevál
       Re: Weberovka až nahoru06.10.2025
na chate môže byť dačo
        Re: Weberovka až nahoru07.10.2025
ovšem ten slovní popis je úplně skvělej, ten se hodí v zásadě kamkoli, s tím můžu směle vyrazit i do
         Re: Weberovka až nahoru07.10.2025
Text je pravděpodobně převzatej z Kroutilových průvodců. Kroutilovy věštby se mají ke krokům nebohéh
       Re: Weberovka až nahoru07.10.2025
Já jsem to teda lezl v létě(podzim) a ne v zimě a co si vzpomínám, tak to bylo tak, jak popisuje kol
        Re: Weberovka až nahoru07.10.2025
Lezli jsme to před cca 5 lety - ráno z nočního vlaku rovnou na nástup s plnou polní nám dal docela z
       Re: Weberovka až nahoru08.10.2025
LukášiB,
měl jsem za to, že Weberovku máš už dávno vylezenou.
Nevím, jestli si tě s ně
        Re: Weberovka až nahoru10.10.2025
mám už asi 30 let vylezenou spodní weberovku, čili jen na žebřík, čili to, co leze 95% lidí a vydává
         Re: Weberovka až nahoru10.10.2025
a ano, vymezoval jsem se proti nýtovým štandům v této cestě. byl jsem jednak o čtvrtstoletí mladší (

 Maroko- Caiat / Akchour27.01.2017
Ahoj, máte někdo prosím osobní nebo skoro-osobní tip jestli do Caiatu povinně brát helmu a cajky?
 Re: Maroko- Caiat / Akchour01.02.2017
Hooi byli jme tam dva nebo tři roky zpátky a helmu berte určitě. Ve sportovních sektorech to není za
  Re: Maroko- Caiat / Akchour02.02.2017
Moc děkuju za info! Tož jsem zesílil vklíňáky a friendy zůstanou doma :-) Zatial!
   Re: Maroko- Caiat / Akchour02.02.2017
:D klidně si ty friendy vezmi, taky jsme je požívali, ale jak říkám, moooc se jim v tom držeti nechc
    Re: Maroko- Caiat / Akchour02.02.2017
Super, cestůvku určitě pošli: hohohojaho zavinac seznam tecka cz Díky!

 Ledy Švajc27.01.2017
Ahoj,
kdybyste někdo hledal nateklé ledy, tak doporučuji Brunnital ve Švajcu. Lezli jsme Linker Lisslerenfall cca 200 m (dáli jsme pravou stranau i levou (zde jsou štandy ve skále) a Rechter Lisslerenfall cca 150 m. Oba za 5. (737362865)

 Chimtarga27.01.2017
Ahoj, letos se chystám do Tádžiku do Fanek. Chtěli bychom se pokusit o vrchol Chimtarga. Na netu k samotnému vrcholu nic není. Byl tam někdo, kdo by mi poradil/podělil se o své zkušenosti? Klidně se i sejít a pokecat osobně - pivko platím. :-)
 Re: Chimtarga27.01.2017
Ahoj Pavle, něco málo informací ti posílám do maila. Zkoušeli jsme Chimtargu v roce 2011. Třeba ti t
  Re: Chimtarga27.01.2017
  Re: Chimtarga27.01.2017
 Re: Chimtarga27.01.2017
Na Čimtarze jsem byl dvakrát, je to sice už pár let, ale situace změněná asi moc nebude (ubylo ledu)
  Re: Chimtarga27.01.2017
Dej mejla, ozvu se. Můj smejkal.pavel.cz@gmail.com

 Singing rock edge27.01.2017
Čau. Co říkáte na poloturistické cepíny Edge. Myslím na jejich použití na nějaké ty kuloáry a cesty kde ještě nebude terén na vyloženě lezecké zbraně typu Bandit. Má smysl do nich jít? Nebo je to hovadina? Přijde mi že třeba ty Bandity by se jen zbytečně
 Re: Singing rock edge27.01.2017
Nevím, mě připadají celkem na nic. U banditů sice něco připlatíš, ale máš mnohem univerzálnější věc
  Re: Singing rock edge29.01.2017
Díky za info. Ty Grively mi přijdou podobné těm SR Edge ale chápu že kvalita zpracování a hlavně věh
 Re: Singing rock edge04.02.2017
Je to dost obecná otázka, asi by bylo lepší uvést co chceš s nima lézt. Na těžší turistiku jsou Band
  Re: Singing rock edge11.02.2017
Šlo mi o ,,turistiku,, ala video hra na hřebeni 2. Tam ho měli, takže myslím že nakonec to špatná vo

 ubytování rocklands26.01.2017
Někdo zkušenost s ubytováním v Rocklands(JAR). Budeme mít v únoru cestu kolem a chceme tam strávit jen 1-2 noci. Takže fakt jen na kukačku.
Otázka jestli je třeba rezervovat dopředu nebo jestli se dá v klidu pořešit na místě nebo jestli se tam dá p

 Grivel X-Monster26.01.2017
Ahoj, máte někdo zkušenost s těmahle cepama? Jak se s nima lezou ledy/mixy? Jak se s nima pracuje v ledu, když nejsou vyvážené do hlavy? A co tloušťka, nepruží příliš? Jde mi o reálné zkušenosti. Cena je dobrá a grivel by taky měl být zárukou jisté kvalit
 Re: Grivel X-Monster26.01.2017
Mám ho, používám ho v levé ruce. Lehká hlava mi nevadí, zasekává se dobře, drží taky dobře.
N
  Re: Grivel X-Monster26.01.2017
Na druhou stranu třeba ty qarky nebo bandity, pokud mají přišroubovanou opěrku na tom s tím spodním
   Re: Grivel X-Monster26.01.2017
Jo, s tou opěrkou se to nebude moc lišit. Docela mne v Tatrách překvapilo, jak je to o držku. Do hod
    Re: Grivel X-Monster26.01.2017
... do hor...
 Re: Grivel X-Monster26.01.2017
Mrkni jeste na Bandity od Singing Rock (nejlevneji asi tady):
  Re: Grivel X-Monster29.01.2017
Když něco doporučuješ, je dobré si o produktu něco zjistit. Bandity narozdíl od Quarků mají závaží s
  Re: Grivel X-Monster29.01.2017
Zajímavější cena je asi zde:
 Re: Grivel X-Monster27.01.2017
Mám je a jsem spokojenej, drobný rozdíly jsou asi mezi všema cepínama, vše je o zvyku. Nechápu jak n
  Re: Grivel X-Monster27.01.2017
Treba protoze gram ke gramu a jsou z toho kila?

Tohle zpatecnicky mysleni fakt nechap
   Re: Grivel X-Monster27.01.2017
A nez zacnes resit proc setrit deset kilo za tezky penize a o neco mene odolny matro .. dej si na za
   Re: Grivel X-Monster30.01.2017
napis clanek o tom jak to delas, co lezes, technika, taktika.... myslim ze by to mohlo byt inspirati
 Re: Grivel X-Monster27.01.2017
jsou to dobre cepiny. na ledy paradni. hrot je fakt super a v teto cenove relaci bezkonkurencni. ja
  Re: Grivel X-Monster27.01.2017
Pokud už jsi zvyklej a máš to zapichování rukojeti natrénovaný, tak to snad tolik nevadí.
 Re: Grivel X-Monster29.01.2017
S X-monster se leze dobře, ale pokud jsi zvyklý na Quark nebo Bandit, tak je to jiné. Ale ne špatné.
  Re: Grivel X-Monster29.01.2017
Podobně by mohly posloužit i levnější Grivel quantum light či grivel quantum tech (oba taky karbon,
   Re: Grivel X-Monster30.01.2017
    Re: Grivel X-Monster30.01.2017
Cena s ohledem na to, že to je italská práce a tudíž je to ducatti 1098 mezi cepínama je jistě rozum
     Re: Grivel X-Monster30.01.2017
Všem moc děkuji za podnětnou diskuzi, rozhodně je o čem přemýšlet:) Momentálně mám aztary, se kterým

 Triop Genus25.01.2017
Nemáte zkušenosti z lezečkami Triop Genus? Na pohled vypadají dost agresivně a povedeně. Jsou spíš měkčí nebo jsou to tvrdší kopyta. Díky.
 Re: Triop Genus25.01.2017
Jak se da od pohledu poznat, ze neco vypada povedene? :)
S kvalitou, funkcnosti, designem to
  Re: Triop Genus25.01.2017
Super bota. Maximální spokojenost.
  Re: Triop Genus25.01.2017
Tj. nejlepší jako výplň popelnice??
   Re: Triop Genus26.01.2017
Genusy jso OK osobně mi více sedly Triop Phet Maaky, to jsou super dohodlene lezky. K roztaženi... m
    Re: Triop Genus26.01.2017
Mily Ztko (nebo Zavisi ;) ), jedes anonymnim hejtem proti nazorum, ktere se ti nelibi. Taky dobre..
     Re: Triop Genus26.01.2017
Doufám že ti nerupla cévka, když sem ti tak pohnul s žlučí. :-D
      Re: Triop Genus26.01.2017
Neboj, zluci si mi nepohnul (jak se to da vubec zjistit z prispevku?). Naopak me naramne bavis ;)
       Re: Triop Genus26.01.2017
My patrioti jsme s Triopem ouplně v pohodě. Nevím, co se tady pořád řeší. Každý má možnost volby. Ch
 Re: Triop Genus25.01.2017
v poslednej montane bol nejaky test - montana.cz/archiv/montana-2016-6/article/test-lezecek - ak by
 Re: Triop Genus25.01.2017
agrasivně? :D :D
  Re: Triop Genus25.01.2017
velmi, ale opravdu velmi... agresivně! :-D
   Re: Triop Genus26.01.2017
Kluci jste fakt borci, vaše příspěvky byly ohromě přínosné. Fakt je to, že to je nejradikálnější bot
    Re: Triop Genus26.01.2017
Ahoj. Borci... No to teda jsme. :-))))
Pokud to je stejnej Genus jako se vyráběl před cca 17
    Re: Triop Genus26.01.2017
Zaplatbanbuh za Stoupu, bez nej bys byl v techto castych diskuzich, ktere snad sam i zacinas, ztrace
     Re: Triop Genus26.01.2017
Neni to jen Stoupa, ale i Rožek, Konečný (
      Re: Triop Genus26.01.2017
Konecny je dobry, o tom zadna. Ostatni jmena tu 95% lidi nic nereknou. Stoupa neni top ani u nas. A
       Re: Triop Genus26.01.2017
Ony Triopy můžou být už hodně v pohodě, tuhle se v rámci "výzkumu" testovaly aj kuchaly tř
        Re: Triop Genus26.01.2017
Jisteze muzou. Inspirovat se u ostatni produkce jim docela jde.
Jen jsou zabavne tyhle disku
       Re: Triop Genus26.01.2017
Stoupa je, pokud se nepletu v horské repre, takže zas takový nýmand to nebude, navíc s vylezenou 11
        Re: Triop Genus26.01.2017
Nekdo tu o tebou jmenovanych lezeckach tvrdi, ze jiny nazor o nich nez "jsou nejlepsi" je
         Re: Triop Genus26.01.2017
nerozumim?

tys pouze řekl, že je něco špatné, protože v tom někdo neleze. a já ti vyj
          Re: Triop Genus26.01.2017
V tom pripade by ses mel naucit cist a premyslet ;)
        Re: Triop Genus26.01.2017
Mimochodem, co myslis tou "horskou reprezentaci"? :)
     Re: Triop Genus26.01.2017
Já tu diskuzi nezačal. Tady máš podpis. Jinak uznávám, že Triopy mám rád. Lezu s Triop pheet Maak (n
      Re: Triop Genus26.01.2017
Jaký máš do spár?
       Re: Triop Genus26.01.2017
Všelicos. Pokud očekávám, že budu hodně odšlapávat (typicky převislé, koutové spáry, sokolíky, rozm
        Re: Triop Genus29.01.2017
Super, dik.
      Re: Triop Genus26.01.2017
a me bavi tyhle kecy o lezeckach obecne... vic lezte a min testujte lezecky... kdyby kdysi byl inter
      Re: Triop Genus26.01.2017
Co furt vsichni mate s tim Stoupou? Nejzminovanejsi jmeno v diskuzich o lezeckach.. :D
       Re: Triop Genus30.01.2017
Esli to nebude tím, že má teď každou lezečku jinou :-D

 Ledy23.01.2017
Čauky, nevíte někdo, jak vypadá Maltatal? Nebo něco v okolí? Díky
 Re: Ledy23.01.2017
  Re: Ledy30.01.2017
Ahoj, dobrej odkaz, dik. Nemel by nekdo tip na trochu levnejsi ubytovani v okoli? idealne kolem 20ec
   Re: Ledy30.01.2017
Zkus tohle:

1   ...   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   265   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Weberovka až nahoru
Zdar, nelezli jste někdo Weberovku v zimě až na vršek? Jak je to těžké a dlouhé - druhá půlka? Orientace? Nešlo by někde výše nad Žebříkem přechrupnout, nebo jen na Žebříku? Topo? Díky Bobr
Bobr16:25:37 30.01.2017
odpovědět 
 Re: Weberovka až nahoru
nad rebrikom su pomerne velke police/lavky, da sa pohodlene prespat ak nestihate
ked som to liezol, sli sme tak pocitovo nahor (sem tam cik-cak), ale najhorsia bola asi dlzka 1-2 nad rebrikom, potom bolo lahsie, len pozor na volne skaly.
police vhodne na bivak zacinaju asi 3 dlzky nad rebrikom (ak si dobre pamatam)
19:43:37 30.01.2017
odpovědět 
 Re: Weberovka až nahoru
v pripade ze si nenasiel mozno pomozu:
- https://is.gd/Y8G5JV
- https://is.gd/XHXAgy
01:41:41 31.01.2017
odpovědět 
  Re: Weberovka až nahoru
Díky, to uklidní co píšeš. Dali jste to za den?
Bobr10:48:43 31.01.2017
odpovědět 
   Re: Weberovka až nahoru
za den, cca 3.5-4 hod na rebrik potom obed na rebriku,
z rebrika vyssie sme chvilu hladali kadial ist dalej - tam sme stratili asi pol-1 hodinu.
Prebili sme sa nahor ale mozno nie presne kde to ma ist - bolo to za 6-6+; chulostive lezenie s asi jednou skobou.
2. dlzka nad rebrikomPotom peknymi vymytymi platnami sikmo dolava. Lahsie, tiez malo moznosti istenia.
Je mozne ze sme neliezli tak ako sa ma, ale nechceli sme stracat viac casu tak sme vyliezli kadial sme mysleli, ze to pusti.
Nastupovali sme viac menej tam kde je vylez z weberovky na rebrik, mozno par metrov vpravo. Ak si dobre pamatam, platne, prip sparka.
Vyssie sme to trocku kluckovali ale bolo to tak IV - V.
Sprievodca - popis, nam nejako nepomohol.
Ak mozem povedat za mna, cestu sa oplati vyliezt az na vrchol - uzasny zazitok.
Spodna cast a vrchna - su dve uplne odlisne cesty.
Vecer asi o 6 vrchol
Ako pise aj spreivodca - vyssie sa da vytraverzovat na rebro - po policiach.

vela stastia a dobre pocasie

hmm, aj som cakal ze tu bude asi menej ziva diskusia v tomto vlakne ako pri lezeni v tehotenstve.
14:56:16 31.01.2017
odpovědět 
    Re: Weberovka až nahoru
My jsme onehdá vršek oprasili Szczepanským a myslím, že by to na zimu byla taky docela vhodná varianta.
honza15:28:02 31.01.2017
odpovědět 
     Re: Weberovka až nahoru
Jak se tu už psalo - dá se to celé stihnout za jeden den. Vršek je opravdu bludiště, ale není to už těžké. Po vylezení spodní části jsme taky nastupovali do horní více zprava. Tipuji vršek tak za 3 - 4 hodinky. Takže klíčové je rychle přeběhnout spodek.
Libor H.08:36:23 01.02.2017
odpovědět 
      Re: Weberovka až nahoru
vím, že píšu do osmileté diskuse (ovšem o cestě, která je 93 let stará, tam už je to jedno), a neválí se někde nějaký zákres do fotky nebo dokonce topo? tedy mluvíme o nepřehledné a poměrně zřídka navštěvované horní části, spodek je furt rovnou za nosem.
Lukas B.14:59:11 06.10.2025
odpovědět 
       Re: Weberovka až nahoru
na chate môže byť dačo
https://tatry.nfo.sk/ cestadb.php?obr=stity//1072/ /10720329.p
15:47:27 06.10.2025
odpovědět 
        Re: Weberovka až nahoru
ovšem ten slovní popis je úplně skvělej, ten se hodí v zásadě kamkoli, s tím můžu směle vyrazit i do Šárky, na Džorásy, Dachštajn nebo Marmeládu:)
Lukas B.09:07:10 07.10.2025
odpovědět 
         Re: Weberovka až nahoru
Text je pravděpodobně převzatej z Kroutilových průvodců. Kroutilovy věštby se mají ke krokům nebohého horolezce stejně jako věštby staré cikánky k osudu pověrčivého hejla.

I metoda je podobná - zběžný pohled na čáry a poruchy ve struktuře zkoumaného objektu.
honza11:40:06 07.10.2025
odpovědět 
       Re: Weberovka až nahoru
Já jsem to teda lezl v létě(podzim) a ne v zimě a co si vzpomínám, tak to bylo tak, jak popisuje kolega výše. Po výlezu ze spodní části kousek vpravo nástup do horní pasáže, kde nejtěžší byla hned první délka a pak s narůstající výškou se obtíže snižovaly a tak nějak intuitivně nás to vedlo.
Orientační problémy jsme měli až na sestupu. Neboť jsme na vrcholu byli až za tmy a tehdejší čelovky se těm dnešním nepodobaly ani náznakem. Podvědomá obava, abychom při sestupu neskončili opět v severní stěně, nás přiměla k tomu, že jsme kousek po kousku to stočili doprava a sestupový kuloár jsme opustili ... Ráno po rozednění jsme pak nechápali, jak jsme se mohli takto dupnout ... :-).
Nicméně souhlasím s tím, že celá Weberovka v kuse je úplně jiný zážitek než jen spodní část. Byť ty lezecké obtíže jsou v horní části nižší, teda až na první délku, a to má svůj půvab. Marná sláva, kolik takto vysokých stěn v Tatrách najdeš?!
06:41:50 07.10.2025
odpovědět 
        Re: Weberovka až nahoru
Lezli jsme to před cca 5 lety - ráno z nočního vlaku rovnou na nástup s plnou polní nám dal docela zabrat na nohy a podmínka ve stěně nebyla taky ideální, našli jsme jen 1. štand, zbytek byl pod sněhem/ledem. Nicméně i tak jsme se v pohodě dohrabali na Rebrík, kde jsme našli dokonce nýt vedle police. Dali jsme teplou večeři, noc ve spacákách a žďárákách jištění v sedácích za ten nýt a ráno krásně na poledne jsme byli nahoře. Orientace v horní části stěny byla méně jasná než ve spodní, ale dalo se. Pokud dáte spodek, vršek bude procházka. Sváča na slunečném vrcholu a šupky dolů na noční vlak zpátky do Prahy. Při slušné předpovědi bych se toho nebál a dokonce bych to i doporučil, mám na to fajn vzpomínky.
R.21:49:01 07.10.2025
odpovědět 
       Re: Weberovka až nahoru
LukášiB,
měl jsem za to, že Weberovku máš už dávno vylezenou.
Nevím, jestli si tě s někým nepletu, ale vybavuji si zde jednu diskusi ohledně dodatečného osazování nýtů na štandech v Taranských cestách a mě se zdá, že jsi to byl ty, kdo se proti tomu ostře vymezoval a jako jednu z typických cest, kde bys to považoval za krajně nevhodné, jsi uváděl právě Weberovku.
Pletu se a nebo si to pamatuji správně?
16:58:49 08.10.2025
odpovědět 
        Re: Weberovka až nahoru
mám už asi 30 let vylezenou spodní weberovku, čili jen na žebřík, čili to, co leze 95% lidí a vydává to za vylezenou weberovku. plnotučně to vylezené nemám, a chtěl bych tento rest konečně napravit.
Lukas B.09:12:08 10.10.2025
odpovědět 
         Re: Weberovka až nahoru
a ano, vymezoval jsem se proti nýtovým štandům v této cestě. byl jsem jednak o čtvrtstoletí mladší (a radikálnější), a druhak neměl každý v kapse matlací telefon s meteoradarem, a uchazeč o toto alpinistické potěšení byl odkázán na pohled na obloku a okénko do kuchyně a odpověď "však je pekne, hej".
současný stav nýtů (fotografie a videa na internetech) potvrzuje, že spodní část weberovky je terénem s extrémním objektivním nebezpečím při změně počasí.
Lukas B.09:21:59 10.10.2025
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192440)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Opičí traverz VI Skály U Mšena
Poslední výstřel VII Skály V Údolí Roklice
Severozápadní hrana IV Ostrov
Dlouhý bidlo VIIc Ostrov
Ruční spára VIIa Ostrov
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1286 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi