Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Mikulec 9625
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
11.Hess 4095
12.Zvonková 4029
13.Černý 3878

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230900 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 trekking Tibet05.02.2017
Ahoj všichni. Věděl by někdo, jaká je aktuální situace pro trekking v Tibetu? Slyšel jsem, že ho lze realizovat pouze za doprovodu místních průvodců. Já však raději chodím sám (tedy s kámoši, ale bez průvodce). Děkuju za každou informaci a radu. Petr.

 Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli04.02.2017
Ahoj,
rád bych se redakce zeptal, proč je rozhovor s předsedou ČHS jen pro registrované, prakticky to znamená, že diskuze je zabitá.
Obzvláště takovéto téma vyžaduje diskuzi. Ostatně diskuze v předcházejících článcích byly sice často emočně
 Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli04.02.2017
Ahoj

Každý autor článku má možnost a právo určit, zda bude diskuse zde na Lezci uzavř
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
To bys měl pravdu v případě, že by se rozhovor týkal jen manipulace s chyty. Ale jestli jsem to četl
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
Je to tak, jak píše Azbest. Podmínkou k rozhovoru bylo, že pod ním budou moci být jen komentáře od r
   Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
Takže ten rozhovor chtěl a vyžádal si ho Lezec?
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
Ano. Nabídl jsem předsedovi možnost se vyjádřit k té kauze. Dohodli jsme se nakonec na formě rozhovo
     Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
No vida. Když lidé komunikují, hned je to lepší. Nevzniknou žádné konspirace, je to jednoduché a pro
      Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
A co si jako cekal? To, ze CHS nechce dizkuzi pod jejich clanky ci pod clanky, ktere se jich tykaji,
       Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
jako omezení pouze pro registrované NENÍ znemožnění diskuse. je to velmi praktické opatření proti zá
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
ostatně soudím, že na činovníky spolku musí být disciplinární tvrdost mnohem razantnější než na pleb
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
Netvrdim, ze je to naproste znemozneni.. Tam to prosim neposouvej.
Ale vzhledem k tomu, jak
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
LukasiB, registrace neznamená neanonymitu. Lezec má tak primitivní nastavení registrace, že během pá
         Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
Jo, ten rozhovor je špatnej. Byl jsem zaskočenej tou snůškou frází a manévrování mezi vejci.
          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
Myslím, že otázka sekání na Žihli by byla dobrý téma pro ev. vyzyvatele Jana Bloudka, protože klasik
       Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
Ale dovedu si představit situaci, kdy se někdo ozve s tím, že Lezec leze ČHS do zadku, že ho svaz ur
     Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
Díky za vysvětlení, to jsem tak nějak tušil, otázka spíš, byť nebyla jednoznačně položená, vedla k t
      Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
Nevymlouvejte se na omezení diskuze. Registrace trvá max. 5min. Chápu že pro ty co se ani neumí pode
       Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli05.02.2017
Nastesti to zachranuji zcela neanonymni Mavidove, kteri zase kydaji hnuj na diskuze, ktere neprobiha
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
Nechceš aby se lidi podepisovali celim jmenem a idealně přidali číslo OBČANKY pro ověření. Podepsání
         Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
Tak ja se ti klidne podepisi. Ted uz jsem neanonymni a muzu vsechny nazory, ktere nesdilim oznacovat
          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
Pokud budeš tenhle nick používat, pak anonymní postupně přestaneš bejt. Už jen to, že jej použiješ v
           Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
No to samozrejme. Treba takovemu MaviDovi stacil k neanonymnimu hodnotnemu pocitu jeden prispevek ;)
            Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
To máš pravdu. Anonymita totiž mj. znamená, že těch pár písmenek jako identifikátor nepoužíváš.
             Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
Tak to mas trochu pomotany.. Pismenka nestaci.
 nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat.06.02.2017
Diskuze pouze pro registrované je dobrá k tomu, aby se zabránilo záplavě anonymních nepodepsaných ko
  Re: nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat.06.02.2017
Fakt je ten, že každý by pod svoje příspěvky měl hodit aspoň nějaké ty svoje "tři křížky",
   Re: nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat.07.02.2017
Tomu ale musi jit server naproti. Treba tak, ze jak je jednou vyplnis, tak si je server docasne zapa
 Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
Kdyby stál J. Bloudek vo feedback, tak by podmínku registrace nedával, si myslim.
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
O feedback stoji, ale jen o ten dle jeho predstav ;)
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
s tím fýdbekem je to u anonymů obtížně počitatelné, jestli se jedná o padesátku jednotlivých a jedin
   Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
Tolik textu a tak malo sdeleni... Ze se na tu terapii perem nevykasles.
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
přesně tohle jsme měli na mysli. díky!
     Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli06.02.2017
Kdo vy? Jsi mluvci lidu?

 Tip na dovolenku04.02.2017
Ahojte, chcel by som poprosiť o tip kam na letnú dovolenku. Minulý rok sme boli na Kalymnose a tento rok by sme chcel zažit niečo podobné. Hľadám  teda oblasť kam sa dá dostať pohodlne lietadlom (z  letiska nie je zložitá doprava do cieľového bo
 Re: Tip na dovolenku05.02.2017
podívej se na mapy oblastí tady na lezci...asi itálii bych volil, ve francii na jižní pobřeží ted je
  Re: Tip na dovolenku06.02.2017
Italie let do Neapole a pak refugio u Positana
viz.
   Re: Tip na dovolenku06.02.2017
Malta (viz dnešní článek) a Mallorca (starší články na Lezci). Obojí jde bez auta snadno na místě bu
 Re: Tip na dovolenku06.02.2017
Malta: goo.gl/cGhBD9

 jistící kruh02.02.2017
Netušíte prosím, jestli lze někde samostatně koupit kruh, který se mi podařilo zatím sehnat pouze jako součást "slaňáku" (mezi dva řetězy) v kompletu.... díky za reakce M.
 Re: jistící kruh02.02.2017
napiš správci oblasti

 Balkna do seporexu31.01.2017
zdar, vím že to tu už běželo ale jsem v kalupu a nemám moc čas zjišťovat. jak máte chycenou balknu do měkkýho matroše - seporex apod?
je potřeba propálit to naskrz a dávat zezadu nějakou stabilizační desku nebo jde řešit i jinak?
 Re: Balkna do seporexu31.01.2017
My zas nemáme moc čas psát - když už to tu bylo.
 Re: Balkna do seporexu01.02.2017
Já osobně bych to řešil nákupem učebnice fyziky...
 Re: Balkna do seporexu01.02.2017
Heled ja mam jednu balknu navrtanou primo do siporexu.. Teda ne primo, ale mam ji navrtanou na prekl
 Re: Balkna do seporexu01.02.2017
"seporex" se správně jmenuje pórobeton. existuje hmoždinka zvaná kotva FPX. cena cca 70 Kč
  Re: Balkna do seporexu01.02.2017
přidám se s podobným problémem. můžeš poradit kotvu, hmoždinku do cihly tipu Porotherm? mám s uchyce
   Re: Balkna do seporexu01.02.2017
Napiš do googlu: hmoždinka porotherm.
V klidu stačí moderní univerzálka fischer ux
    Re: Balkna do seporexu01.02.2017
tím bych si tak jistej nebyl. já přidělával balknu asi 3 hmoždinkama fisher než to drželo a ty unive
    Re: Balkna do seporexu01.02.2017
co furt mate vsichni s tim googlem? jsou i vyhledavace ktery vas nespehujou.. ;-)
    Re: Balkna do seporexu01.02.2017
Nejsem vševědoucí, ale dovolím si nesouhlasit. Je jen náhoda, že Tvůj odkaz někomu v cihélném bloku
     Re: Balkna do seporexu01.02.2017
A abych odpověděl i na prapůvodní otázku do plynosilikátu (porobetonu, Ytong, Porfix, ...) bych použ
      Re: Balkna do seporexu01.02.2017
A pokud by někdo potřeboval uchytit balknu do masivu, tak bych doporučil dvoustovku hřebík. To je te
       Re: Balkna do seporexu02.02.2017
Ve všem souhlas s Azbestem. Je to na jistotu. Univerzály někdy drží a někdy ne (třeba trefíš spáru).
        Re: Balkna do seporexu02.02.2017
u starých siporexových příček panelákových jader bych byl možná vopatrnější a ty tesařské podložky z

 Vysílačka31.01.2017
Ahoj,
mohli byste mi někdo doporučit vysílačku na vícedélky? Kromě běžné komunikace ve skupině bych chtěl, aby se s ní dala také přivolat pomoc. Např. v Chamonix na to mají u HZS přímo frekvenci.
Díky!

 Pieps DSP SPORT30.01.2017
Máte někdo tušení, proč pieps u svých vyhledávačů má v továrním nastavení vypnutou funkci automatického přepnutí z vyhledávání na vysílání v případě pádu druhé laviny? Tuto funkci je možné zapnout pouze v autorizovaném servisu.

Je to na zák

 Weberovka až nahoru30.01.2017
Zdar, nelezli jste někdo Weberovku v zimě až na vršek? Jak je to těžké a dlouhé - druhá půlka? Orientace? Nešlo by někde výše nad Žebříkem přechrupnout, nebo jen na Žebříku? Topo? Díky Bobr
 Re: Weberovka až nahoru30.01.2017
nad rebrikom su pomerne velke police/lavky, da sa pohodlene prespat ak nestihate
ked som to l
 Re: Weberovka až nahoru31.01.2017
v pripade ze si nenasiel mozno pomozu:
-
  Re: Weberovka až nahoru31.01.2017
Díky, to uklidní co píšeš. Dali jste to za den?
   Re: Weberovka až nahoru31.01.2017
za den, cca 3.5-4 hod na rebrik potom obed na rebriku,
z rebrika vyssie sme chvilu hladali ka
    Re: Weberovka až nahoru31.01.2017
My jsme onehdá vršek oprasili Szczepanským a myslím, že by to na zimu byla taky docela vhodná varian
     Re: Weberovka až nahoru01.02.2017
Jak se tu už psalo - dá se to celé stihnout za jeden den. Vršek je opravdu bludiště, ale není to už
      Re: Weberovka až nahoru06.10.2025
vím, že píšu do osmileté diskuse (ovšem o cestě, která je 93 let stará, tam už je to jedno), a nevál
       Re: Weberovka až nahoru06.10.2025
na chate môže byť dačo
        Re: Weberovka až nahoru07.10.2025
ovšem ten slovní popis je úplně skvělej, ten se hodí v zásadě kamkoli, s tím můžu směle vyrazit i do
         Re: Weberovka až nahoru07.10.2025
Text je pravděpodobně převzatej z Kroutilových průvodců. Kroutilovy věštby se mají ke krokům nebohéh
       Re: Weberovka až nahoru07.10.2025
Já jsem to teda lezl v létě(podzim) a ne v zimě a co si vzpomínám, tak to bylo tak, jak popisuje kol
        Re: Weberovka až nahoru07.10.2025
Lezli jsme to před cca 5 lety - ráno z nočního vlaku rovnou na nástup s plnou polní nám dal docela z
       Re: Weberovka až nahoru08.10.2025
LukášiB,
měl jsem za to, že Weberovku máš už dávno vylezenou.
Nevím, jestli si tě s ně
        Re: Weberovka až nahoru10.10.2025
mám už asi 30 let vylezenou spodní weberovku, čili jen na žebřík, čili to, co leze 95% lidí a vydává
         Re: Weberovka až nahoru10.10.2025
a ano, vymezoval jsem se proti nýtovým štandům v této cestě. byl jsem jednak o čtvrtstoletí mladší (

 Maroko- Caiat / Akchour27.01.2017
Ahoj, máte někdo prosím osobní nebo skoro-osobní tip jestli do Caiatu povinně brát helmu a cajky?
 Re: Maroko- Caiat / Akchour01.02.2017
Hooi byli jme tam dva nebo tři roky zpátky a helmu berte určitě. Ve sportovních sektorech to není za
  Re: Maroko- Caiat / Akchour02.02.2017
Moc děkuju za info! Tož jsem zesílil vklíňáky a friendy zůstanou doma :-) Zatial!
   Re: Maroko- Caiat / Akchour02.02.2017
:D klidně si ty friendy vezmi, taky jsme je požívali, ale jak říkám, moooc se jim v tom držeti nechc
    Re: Maroko- Caiat / Akchour02.02.2017
Super, cestůvku určitě pošli: hohohojaho zavinac seznam tecka cz Díky!

 Ledy Švajc27.01.2017
Ahoj,
kdybyste někdo hledal nateklé ledy, tak doporučuji Brunnital ve Švajcu. Lezli jsme Linker Lisslerenfall cca 200 m (dáli jsme pravou stranau i levou (zde jsou štandy ve skále) a Rechter Lisslerenfall cca 150 m. Oba za 5. (737362865)

1   ...   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   264   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Ahoj,
rád bych se redakce zeptal, proč je rozhovor s předsedou ČHS jen pro registrované, prakticky to znamená, že diskuze je zabitá.
Obzvláště takovéto téma vyžaduje diskuzi. Ostatně diskuze v předcházejících článcích byly sice často emočně nabité, ale veskrze věcné a poučné, moc se tam netrollilo.
Proto se ptám, proč je tato omezená?
Osobně z toho mám dojem, že redakce Lezce, zde nadržuje svazu, nechápu proč, ale opravdu to tak vypadá a nelíbí se mi to, neb to působí dojmem, že ČHS a Resche, tak trochu kryjete. Rád bych znal Vaše vysvětlení. Díky.
k.21:52:43 04.02.2017
odpovědět 
 Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Ahoj

Každý autor článku má možnost a právo určit, zda bude diskuse zde na Lezci uzavřená, otevřená pro registrované nebo zcela otevřená. Tudíž redakce jen plní přání zadavetele článku. Zadavatel na to má legitmní právo. Nic víc v tom nehledej, naopak si myslím, že tím předseda svazu Honza Bloudek tímto správně předešel degradaci jeho názoru.
Azbest23:31:40 04.02.2017
odpovědět 
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
To bys měl pravdu v případě, že by se rozhovor týkal jen manipulace s chyty. Ale jestli jsem to četl pozorně, tak o chytech je tam pár vět a většina jsou předvolební kecy. Láme se to ještě před půlkou a například otázka Řada ze čtenářů volá po změně vedení, které pro ně ztrácí důvěryhodnost. Uvažuješ o změně ve vedení? se už problematiky vůbec netýká. Takže třeba mě to naopak připadá jako manipulativní zneužití tématu chytů k předvolebnímu boji.
09:55:15 05.02.2017
odpovědět 
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Je to tak, jak píše Azbest. Podmínkou k rozhovoru bylo, že pod ním budou moci být jen komentáře od registrovaných uživatelů.
 Standa10:20:30 05.02.2017
odpovědět 
   Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Takže ten rozhovor chtěl a vyžádal si ho Lezec?
10:54:35 05.02.2017
odpovědět 
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Ano. Nabídl jsem předsedovi možnost se vyjádřit k té kauze. Dohodli jsme se nakonec na formě rozhovoru.
 Standa10:59:09 05.02.2017
odpovědět 
     Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
No vida. Když lidé komunikují, hned je to lepší. Nevzniknou žádné konspirace, je to jednoduché a prosté vysvětlení. Díky a hezký den.
11:12:46 05.02.2017
odpovědět 
      Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
A co si jako cekal? To, ze CHS nechce dizkuzi pod jejich clanky ci pod clanky, ktere se jich tykaji, je znamy fakt. Takze hledat pod zakazem dizkuze nejakou konspiraci redakce lezce by snad nikoho soudneho nenapadlo..
18:10:15 05.02.2017
odpovědět 
       Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
jako omezení pouze pro registrované NENÍ znemožnění diskuse. je to velmi praktické opatření proti záplavě anonymních výblitků (bystrý čtenář jistě pochopí, že tím nehodnotím postoj vedení čhs ke kouze žihle nebo dokonce morální kvality kohokoli jiného než hnusných anonymů)
Lukas B.18:47:33 05.02.2017
odpovědět 
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
ostatně soudím, že na činovníky spolku musí být disciplinární tvrdost mnohem razantnější než na plebs.
Lukas B.18:51:50 05.02.2017
odpovědět 
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Netvrdim, ze je to naproste znemozneni.. Tam to prosim neposouvej.
Ale vzhledem k tomu, jak je lezec nastaven a jak jsou lide lini, tak tuto moznost nevyuzivaji. Ostatne clanky, kde toto bylo praktikovano slouzi prikladem. Ani ty ted nejsi prihlasen.
A nakonec, vytvorit si zde anonymni ucet, neni problem. Tedy diskuze pro registrovane muze byt i tak anonymni. Duvod male ucasti v takovych diskuzich je lenost a priblblej system lezce.
Ale ja nejsem zavrhovatelem anonymni diskuze, protoze v 70% pripadu je v anonymnich prispevcich vetsi hodnota nez v tech "neanonymnich", obzvlast v situacich, kdy se "podepsany" uzivatel snazi zuby nehty zachranit svoje ego.
19:34:01 05.02.2017
odpovědět 
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
LukasiB, registrace neznamená neanonymitu. Lezec má tak primitivní nastavení registrace, že během pár minut lze vytvořit několik profilů a zamořit diskusi s několika IP adresami. Akorát pod tuhle sračku, jako je ten rozhovor, nemá cenu psát vůbec nic. Předseda se v "rozhovoru" odstřeluje sám - pokud tedy dobře chápu, že odvolání OVK Západní Čech bylo zamítnuto kvůli "obrovské časové prodlevě" a kvůli něčemu, co se stalo před "14 roky". V tu chvíli je to celé postavené na lži a ani nemá cenu to číst dál a pokud to někdo čte dál, tak následná volební agitka působí jako parodie. Na tohle skočí asi jen někdo, kdo neumí číst a počítat - Padání se na Žihli přesunulo v r. 2012, dokonce v tomto roce zrušili pořadatelé MČR v přírodním boulderingu kvůli OP na Dědkovi a Bábě, aby to tam následně "vylepšili" pro Padání 2016 -> kde je ta obrovská prodleva a 14 let? Pokud má Resch, Bloudek, celé VV a i DK lezce za blbce, tak proč s nimi dál vůbec o něčem diskutovat?
Bída20:12:27 05.02.2017
odpovědět 
         Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Jo, ten rozhovor je špatnej. Byl jsem zaskočenej tou snůškou frází a manévrování mezi vejci.
Smysl by snad mělo, konfrontovat oba zúčastněné předsedy přímo, tak aby se předseda ČHS opravdu musel přímo k věci a konkrétně vyjádřit; tenhle výsledek je ale jen žvanění.
Každopádně konfrontace docela konkrétních námitek na straně Azbesta a vágních keců předsedy ČHS pro mě vyznívá dost jednoznačně.
P.20:48:20 05.02.2017
odpovědět 
          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Myslím, že otázka sekání na Žihli by byla dobrý téma pro ev. vyzyvatele Jana Bloudka, protože klasikům, na jejichž hlasování stojí současnej VV, je sice skoro všechno jedno, ale sekání je podle mě výbušný téma s politickým potenciálem. Otázka je, jestli už ten potenciál není uvedenej do pohybu.
honza11:22:23 06.02.2017
odpovědět 
       Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Ale dovedu si představit situaci, kdy se někdo ozve s tím, že Lezec leze ČHS do zadku, že ho svaz určitě nějak uplácí za zveřejňování předvolebních článků a podobně. Standa tomu přímo ukázkově předešel. Kdyby takto komunikovalo celé vedení, tedy jasně a srozumitelně uvedlo u některých kroků důvody a důsledky, nemuselo by se tu (nebo i jinde) obejvovat tolik nevraživosti a nedůvěry.
20:10:11 05.02.2017
odpovědět 
     Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Díky za vysvětlení, to jsem tak nějak tušil, otázka spíš, byť nebyla jednoznačně položená, vedla k tomu, proč se předseda svazu rozhodl, takto omezit možnost komentářů.
k.16:31:37 05.02.2017
odpovědět 
      Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Nevymlouvejte se na omezení diskuze. Registrace trvá max. 5min. Chápu že pro ty co se ani neumí podepsat je to moc obtížné, a chtějí jen anonimně kydat hnuj.
MaviD18:24:50 05.02.2017
odpovědět 
       Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Nastesti to zachranuji zcela neanonymni Mavidove, kteri zase kydaji hnuj na diskuze, ktere neprobihaji podle jejich predstav.
18:52:30 05.02.2017
odpovědět 
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Nechceš aby se lidi podepisovali celim jmenem a idealně přidali číslo OBČANKY pro ověření. Podepsání skutečnou přezdívkou bohatě stačí a zajímalo by mě jakej hnůj kydam já. To že se neumíš podepsat neni hnůj ale realita.
MaviD11:51:12 06.02.2017
odpovědět 
         Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Tak ja se ti klidne podepisi. Ted uz jsem neanonymni a muzu vsechny nazory, ktere nesdilim oznacovat za kydani hnoje?
Darum2a12:53:34 06.02.2017
odpovědět 
          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Pokud budeš tenhle nick používat, pak anonymní postupně přestaneš bejt. Už jen to, že jej použiješ v jednom vláknu pod každým svým komentem, je obrovskej přínos pro přehlednost diskuse.

Jinak - cokoliv samozřejmě můžeš označovat jakkoliv i jako anonym, ale pak se nesmíš divit, že si o tobě ledaskdo bude myslet ledasco.
honza21:34:03 06.02.2017
odpovědět 
           Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
No to samozrejme. Treba takovemu MaviDovi stacil k neanonymnimu hodnotnemu pocitu jeden prispevek ;).
Kazdopadne tak i tak anonymita znamena neco jineho nez to, ze chvili pouzivas par pismenek jako identifikator.. Ale na to asi zdejsi "neanonymove" nemaji koule (az na par vyjimek).
honza21:44:10 06.02.2017
odpovědět 
            Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
To máš pravdu. Anonymita totiž mj. znamená, že těch pár písmenek jako identifikátor nepoužíváš.
honza21:58:15 06.02.2017
odpovědět 
             Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Tak to mas trochu pomotany.. Pismenka nestaci.
honza22:50:17 06.02.2017
odpovědět 
 nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat.
Diskuze pouze pro registrované je dobrá k tomu, aby se zabránilo záplavě anonymních nepodepsaných komentů, ve kterých je potom orientace těžká.
T.00:48:33 06.02.2017
odpovědět 
  Re: nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat.
Fakt je ten, že každý by pod svoje příspěvky měl hodit aspoň nějaké ty svoje "tři křížky", protože když jsou v diskuzi ... jako třeba vedle u drajtůlu ... desítky absolutně nijak "nepodepsaných" příspěvků, tak je v tom neskutečný bordel.
MM23:55:04 06.02.2017
odpovědět 
   Re: nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat.
Tomu ale musi jit server naproti. Treba tak, ze jak je jednou vyplnis, tak si je server docasne zapamatuje a bude je pak automaticky v te diskuzi doplnovat do kolonky autor.
abc08:42:29 07.02.2017
odpovědět 
 Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Kdyby stál J. Bloudek vo feedback, tak by podmínku registrace nedával, si myslim.
Papouš08:39:14 06.02.2017
odpovědět 
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
O feedback stoji, ale jen o ten dle jeho predstav ;)
09:13:19 06.02.2017
odpovědět 
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
s tím fýdbekem je to u anonymů obtížně počitatelné, jestli se jedná o padesátku jednotlivých a jedinečných (čož už by bylo na pováženou), kterým přetekl pohár trpělivosti a zároveň se bojí podepsat, aby je snad náhodou strašlivý Bloudek nevyvraždil včetně příbuzenstva, nevypálil stavení a na spáleništi plném zohavených mrtvol nezapěl kuplet, nebo jestli má zas jeden grafoman nezvládnutelnej záchvat, z čehož není třeba si dělat starosti.
Lukas B.11:09:24 06.02.2017
odpovědět 
   Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Tolik textu a tak malo sdeleni... Ze se na tu terapii perem nevykasles.
11:33:29 06.02.2017
odpovědět 
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
přesně tohle jsme měli na mysli. díky!
Lukas B.13:13:42 06.02.2017
odpovědět 
     Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli
Kdo vy? Jsi mluvci lidu?
15:22:22 06.02.2017
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi