Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
Puncak Jaya (Carstensz Pyramid) 2017 05.02.2017 Dávám dohromady expedici na nejvyšší horu Australie a Oceánie, Puncak Jaya. Jde o hezké dobrodružství, přechod do BC džunglí, jednodušší skalní lezení na vrchol. Ale zase je to jeden ze Seven Summits. A nemnoho lidí z ČR tam bylo. Termín nejlé
  Re: Puncak Jaya (Carstensz Pyramid) 2017 07.02.2017 Podle filmu Pavla Barabáše "Carstensz - Siedma hora" z roku 2008 je to nejexotičtější, ale
    Re: Puncak Jaya (Carstensz Pyramid) 2017 01.03.2017 Vím, o to více mi přijde zajímavá. A nejsou tam davy ;-)
Kilimandžáro 05.02.2017 Ahoj,
ráda bych se k někomu přidala (letos) na výstup na Kilimandžáro. Jsem v kondici i v dobré náladě. Můžete mi dát typ? Díky...
  Re: Topo Silvestrovské blues 09.02.2017 Ahoj, myslim, že jsou tam štandy jasně vidět, protože se i dá slanit cestou, takže je tam vždycky ně
    Re: Topo Silvestrovské blues 11.02.2017 V poho, už jsme to vylezli :D
omán 05.02.2017 Ahoj plánujeme s klukama cestu do Ománu polozit nějaké cesty. Mohl by mi někdo dát info jaké oblasti navštivit a celkově info na cestu.
díky moc
trekking Tibet 05.02.2017 Ahoj všichni. Věděl by někdo, jaká je aktuální situace pro trekking v Tibetu? Slyšel jsem, že ho lze realizovat pouze za doprovodu místních průvodců. Já však raději chodím sám (tedy s kámoši, ale bez průvodce). Děkuju za každou informaci a radu. Petr.
Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 04.02.2017 Ahoj,
rád bych se redakce zeptal, proč je rozhovor s předsedou ČHS jen pro registrované, prakticky to znamená, že diskuze je zabitá.
Obzvláště takovéto téma vyžaduje diskuzi. Ostatně diskuze v předcházejících článcích byly sice často emočně
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 04.02.2017 Ahoj
Každý autor článku má možnost a právo určit, zda bude diskuse zde na Lezci uzavř
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 To bys měl pravdu v případě, že by se rozhovor týkal jen manipulace s chyty. Ale jestli jsem to četl
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Je to tak, jak píše Azbest. Podmínkou k rozhovoru bylo, že pod ním budou moci být jen komentáře od r
      Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Takže ten rozhovor chtěl a vyžádal si ho Lezec?
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Ano. Nabídl jsem předsedovi možnost se vyjádřit k té kauze. Dohodli jsme se nakonec na formě rozhovo
          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 No vida. Když lidé komunikují, hned je to lepší. Nevzniknou žádné konspirace, je to jednoduché a pro
            Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 A co si jako cekal? To, ze CHS nechce dizkuzi pod jejich clanky ci pod clanky, ktere se jich tykaji,
              Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 jako omezení pouze pro registrované NENÍ znemožnění diskuse. je to velmi praktické opatření proti zá
                Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 ostatně soudím, že na činovníky spolku musí být disciplinární tvrdost mnohem razantnější než na pleb
                Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Netvrdim, ze je to naproste znemozneni.. Tam to prosim neposouvej.
Ale vzhledem k tomu, jak
                Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 LukasiB, registrace neznamená neanonymitu. Lezec má tak primitivní nastavení registrace, že během pá
                  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Jo, ten rozhovor je špatnej. Byl jsem zaskočenej tou snůškou frází a manévrování mezi vejci.
                    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Myslím, že otázka sekání na Žihli by byla dobrý téma pro ev. vyzyvatele Jana Bloudka, protože klasik
              Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Ale dovedu si představit situaci, kdy se někdo ozve s tím, že Lezec leze ČHS do zadku, že ho svaz ur
          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Díky za vysvětlení, to jsem tak nějak tušil, otázka spíš, byť nebyla jednoznačně položená, vedla k t
            Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Nevymlouvejte se na omezení diskuze. Registrace trvá max. 5min. Chápu že pro ty co se ani neumí pode
              Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 05.02.2017 Nastesti to zachranuji zcela neanonymni Mavidove, kteri zase kydaji hnuj na diskuze, ktere neprobiha
                Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Nechceš aby se lidi podepisovali celim jmenem a idealně přidali číslo OBČANKY pro ověření. Podepsání
                  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Tak ja se ti klidne podepisi. Ted uz jsem neanonymni a muzu vsechny nazory, ktere nesdilim oznacovat
                    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Pokud budeš tenhle nick používat, pak anonymní postupně přestaneš bejt. Už jen to, že jej použiješ v
                      Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 No to samozrejme. Treba takovemu MaviDovi stacil k neanonymnimu hodnotnemu pocitu jeden prispevek ;)
                        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 To máš pravdu. Anonymita totiž mj. znamená, že těch pár písmenek jako identifikátor nepoužíváš.
                          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Tak to mas trochu pomotany.. Pismenka nestaci.
  nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat. 06.02.2017 Diskuze pouze pro registrované je dobrá k tomu, aby se zabránilo záplavě anonymních nepodepsaných ko
    Re: nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat. 06.02.2017 Fakt je ten, že každý by pod svoje příspěvky měl hodit aspoň nějaké ty svoje "tři křížky",
      Re: nic ti nebrání se zaregistrovat a diskutovat. 07.02.2017 Tomu ale musi jit server naproti. Treba tak, ze jak je jednou vyplnis, tak si je server docasne zapa
  Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Kdyby stál J. Bloudek vo feedback, tak by podmínku registrace nedával, si myslim.
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 O feedback stoji, ale jen o ten dle jeho predstav ;)
    Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 s tím fýdbekem je to u anonymů obtížně počitatelné, jestli se jedná o padesátku jednotlivých a jedin
      Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Tolik textu a tak malo sdeleni... Ze se na tu terapii perem nevykasles.
        Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 přesně tohle jsme měli na mysli. díky!
          Re: Rozhovor s předsedou ČHS o Žihli 06.02.2017 Kdo vy? Jsi mluvci lidu?
Tip na dovolenku 04.02.2017 Ahojte, chcel by som poprosiť o tip kam na letnú dovolenku. Minulý rok sme boli na Kalymnose a tento rok by sme chcel zažit niečo podobné. Hľadám teda oblasť kam sa dá dostať pohodlne lietadlom (z letiska nie je zložitá doprava do cieľového bo
  Re: Tip na dovolenku 05.02.2017 podívej se na mapy oblastí tady na lezci...asi itálii bych volil, ve francii na jižní pobřeží ted je
  Re: Tip na dovolenku 06.02.2017 Malta: goo.gl/cGhBD9
jistící kruh 02.02.2017 Netušíte prosím, jestli lze někde samostatně koupit kruh, který se mi podařilo zatím sehnat pouze jako součást "slaňáku" (mezi dva řetězy) v kompletu.... díky za reakce M.
  Re: jistící kruh 02.02.2017 napiš správci oblasti
Balkna do seporexu 31.01.2017 zdar, vím že to tu už běželo ale jsem v kalupu a nemám moc čas zjišťovat. jak máte chycenou balknu do měkkýho matroše - seporex apod?
je potřeba propálit to naskrz a dávat zezadu nějakou stabilizační desku nebo jde řešit i jinak?
  Re: Balkna do seporexu 31.01.2017 My zas nemáme moc čas psát - když už to tu bylo.
  Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 Já osobně bych to řešil nákupem učebnice fyziky...
  Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 Heled ja mam jednu balknu navrtanou primo do siporexu.. Teda ne primo, ale mam ji navrtanou na prekl
  Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 "seporex" se správně jmenuje pórobeton. existuje hmoždinka zvaná kotva FPX. cena cca 70 Kč
    Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 přidám se s podobným problémem. můžeš poradit kotvu, hmoždinku do cihly tipu Porotherm? mám s uchyce
      Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 Napiš do googlu: hmoždinka porotherm.
V klidu stačí moderní univerzálka fischer ux
        Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 tím bych si tak jistej nebyl. já přidělával balknu asi 3 hmoždinkama fisher než to drželo a ty unive
        Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 co furt mate vsichni s tim googlem? jsou i vyhledavace ktery vas nespehujou.. ;-)
        Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 Nejsem vševědoucí, ale dovolím si nesouhlasit. Je jen náhoda, že Tvůj odkaz někomu v cihélném bloku
          Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 A abych odpověděl i na prapůvodní otázku do plynosilikátu (porobetonu, Ytong, Porfix, ...) bych použ
            Re: Balkna do seporexu 01.02.2017 A pokud by někdo potřeboval uchytit balknu do masivu, tak bych doporučil dvoustovku hřebík. To je te
              Re: Balkna do seporexu 02.02.2017 Ve všem souhlas s Azbestem. Je to na jistotu. Univerzály někdy drží a někdy ne (třeba trefíš spáru).
                Re: Balkna do seporexu 02.02.2017 u starých siporexových příček panelákových jader bych byl možná vopatrnější a ty tesařské podložky z
1
...
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
...
2263
omán Ahoj plánujeme s klukama cestu do Ománu polozit nějaké cesty. Mohl by mi někdo dát info jaké oblasti navštivit a celkově info na cestu.
díky moc Michal 13:56:50 05.02.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: