Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422 28.Trkal 2410
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English gorotex - jiny pohled 16.02.2017 Zdar!
Gorotex je IMHO material s zivotnosti nula nula.
Gorotex jako ta funkcni zazracna membrana vydrzi jednu seriozni expedici mozna tak jeden lehci rok. Pak je na nic a uz jen zabira misto na bunde, ktera by byla
    Re: gorotex - jiny pohled 17.02.2017 tohle bude víc na východ ...
      Re: gorotex - jiny pohled 17.02.2017 ... a nebo spíš na západ.
  Re: gorotex - jiny pohled 17.02.2017 Zdar!
Jeste dodam, abych jen nepomlouval, ze vyhodou je cena. Goracovou bundu u nas na trzni
    Re: gorotex - jiny pohled 17.02.2017 hele - jednoduchej pokus. Kup si novou goracovou bundu (klidne i drazsi nez 250 a od "seriozni
      Re: gorotex - jiny pohled 17.02.2017 "Gorotex jako ta funkcni zazracna membrana vydrzi jednu seriozni expedici mozna tak jeden lehc
          Re: gorotex - jiny pohled 17.02.2017 Rok v ni seriozne lez x vydrzi mozna tak jeden lehci rok
            Re: gorotex - jiny pohled 17.02.2017 tak snad se nebavíme o packlitu, ne? takle větrovka za 5000 není snad ani na výlet, to je fakt jen n
              Re: gorotex - jiny pohled 17.02.2017 to je strasna veta :(
              Re: gorotex - jiny pohled 24.02.2017 1. No tak to neni o membrane, ale o matru na ktery ji danej vyrobce kusu prilepil.
2.
            Re: gorotex - jiny pohled 17.02.2017 ano :)) Protoze sem v ji dal zabrat (jak bunda tak boty) a pri dalsim vyletu uz byly na prd. Toz vyd
              Re: gorotex - jiny pohled 19.02.2017 Nápad na téma asi dobrý, ale číst psaný projev dotyčného, to je akorát na blití.
magnézium je droga 15.02.2017 ahoj, nemáte někdo to video na téma magnézium je droga, s dvěma lezci na bouldru a soundrackem "Karel drogy nebere"?
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus 15.02.2017 Boční popruhy - u Trilogy 30 jsem vývojářovi z Milletu vytýkal, že popruhy jsou výrazně kratší než n
    Re: Batoh na ozajstny alpinismus 15.02.2017 Uchycení cepínu je Lowe Alpine podle mě naprosto v pohodě.
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus 15.02.2017 Napis Burimu, ma tyhle veci vychytany.
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus 16.02.2017 Montane torque 40 ma vsechno co ma mit. Jedinou slabou strankou jsou zatahovaci snurky u komory s ma
    Re: Batoh na ozajstny alpinismus 24.02.2017 Montane je dobry tip.
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus 16.02.2017 presne medzi tymito dvoma batohmi som sa tak pol roka dozadu rozhodoval :) zvitazil Lowe Alpine. ma
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus 16.02.2017 Mám LA, přijde mi jako ideální batoh na jednodenní i vícedenní lezení ve vyšších horach. Jednoduchý,
      Re: Batoh na ozajstny alpinismus 23.03.2017 Nad necim podobnym jsem take premyslel, ale ne na "alpinismus" mysleno lezeni v zime, bivi
ledy podmínka 15.02.2017 Ahoj,nevíte jaka je aktuální podmínka na ledech v Bad Gadstein?Popřípadě nevíte kde je aktuálně pěkné ledolezení?
Díky
  Re: ledy podmínka 15.02.2017 Slunecno.
  Re: ledy podmínka 15.02.2017 Gastain asi nic moc - bylo nad nulou i pres noc stridave v minulych 2 tydnech. Pitztal ma pry velmi
edelrid eddy vs singing rock sir 14.02.2017 Zdravím,
nevite, jestli singing rock sir je ta samá brzda jako edelrid eddy? Nebo se nějak liší (váhou, materiálem...)?
Díky za info.
    Re: edelrid eddy vs singing rock sir 17.02.2017 Eddy nemá pracovní normu, SIR ano.
  Re: edelrid eddy vs singing rock sir 19.02.2017 Ahoj,
jde o to, na co to chceš používat. Pokud na lezení tak jdi do Eddy-ho. Je na tenčí lana
  Re: edelrid eddy vs singing rock sir 19.02.2017 K cemu presne to ma slouzit? Tady v inzerci je Grigri 2 za litr...
  Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly 14.02.2017
aby bylo oblečení o něco víc nepropustné, vymyslím nový způsob jak člověka otrávit
to
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly 14.02.2017 Jo, právě jsem dostal panický strach, že se otrávím bundou, kterou si na sebe oblíknu. Naštestí exis
      Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly 15.02.2017 jojo
tohle jdi vykládat do asie do vesnic vedle té fabriky, až se jim zase začnou rodit děti
        Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly 15.02.2017 Naopak se jim rodi deti se ctyrma rukama, coz je dost vyhodne pro zvyseni produkce. Navic, v Cine to
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly 14.02.2017 Muzu se zeptat, jak si jako predstavujes, ze se do tebe vstrebava GTX membrana?
      Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly 14.02.2017 Představuju si, že někde šlapeš v dešti, promočenej a zapařenej, máš toho plný brejle, nevíš už ani,
        Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly 14.02.2017 Takže, když jsem šel z hospody a zabloudil jsem, tak za to mohl vlastně goretex, bídák jeden. Na dru
        Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly 15.02.2017 Pro ty, kteri ztratili pamet jako dusledek urknuti bundou, nabizim exorcisticke sluzby.. kurva.. to
  Re: Konec GORE? 14.02.2017 Vzpoura deprivantu.
    tilak 15.02.2017 Tilak to řekl dobře: Nejekologičtější je koupit si jednu bundu na patnáct let. Je to chvályhodné, že
      Re: tilak 15.02.2017 a vždycky se najde nějaký blb, co to začne zlehčovat
        Re: tilak 15.02.2017 Normalne na nepodepsany nereaguju, ale tady neodolam:
"I kdyby to zachranilo jen
          :-) 15.02.2017
            Re: :-) 15.02.2017
      Re: tilak 15.02.2017 Bohužel Tilak bundy na 15 let nevyrábí a asi ani nevyráběl.
Dřív byly tak na 10 let. Posledn
        Re: tilak 15.02.2017 Taky zalezi jak ji davas zabrat. Rocne jeden vikend v lete v Tatrach a druhy vikend v zime to urcite
          Re: tilak 15.02.2017 Jo, pokud ji použiješ jednou ročně, tak asi fakt 10 let vydrží.
            Re: tilak 15.02.2017 Nekde jsem cetla, ze vyrobci pocitaji s zivotnosti 3 roky, protoze potom pry uz outdoorove obleceni
              Re: tilak 15.02.2017 Jo. Boty 500km, hadry 3 roky max.
              Re: tilak 16.02.2017 Pak by bylo fér uvést: minimální trvanlivost = 30 dní, cena = 13 000.
Ale pak tam nevidím tu
                Re: tilak 16.02.2017 Presne tak.
Vyrobci se muzou pysnit tim, jak produkuji zelene a spotrebitele jsou pys
MALÉ LEZKY...? 11.02.2017 Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
  Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Najdi si tad y v diskusi debatu jak roztáhnout lezecky..pomuze ta cocka..dokonale, urcite ne tejpka.
MALÉ LEZKY...? 11.02.2017 Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
  Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 A nebo si zvyknout na otlačené palce. Myslím že to máme všichni ;)
    Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 A nepomohla by ta tejpka nebo něco abych tolik netrpěl? 😂 V poslední době ke to cim dal
      Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Jestli je to cislo v nicku tvuj vek, tak ti asi narostla noha :)
        Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Shodou okolností je :DD No, nevím jestli mi narostla, páč v tý botě klidně hoďku vydržim...Asi zkusí
          Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Jo, bolí to, tak to vydrž. Můžem se tu předhánět, kdo má menší lezečky na svoji velikost nohy. Třeba
            Re: MALÉ LEZKY...? 13.02.2017 Já to měl opačně.Hodně lezců mi tvrdilo, že prsty v lezečce musí být skrčené a já trpět. Lezečky jse
          Re: MALÉ LEZKY...? 13.02.2017 Pokud v bote vydrzis hodinu, tak neni ani mala ani netlaci ;).
  Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 1. Lezení bolí a to ber jako fakt.
2. Otlačené palce jsou normální i puchýře z vrchu palce js
  Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 lez pobosej a nebudeš mít shora otlaky :D
    Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Já lezu na boso. Tu tejpku už sem vyzkoušel a do bot se dostanu :D
      Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Pokud lezeš na boso na umělkách, jsi dobrý humusák a doufám, že po tobě cestu nepolezu..
        Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Ježiši kriste, asi na boso v lezečkách, o tom je tu celé téma :D Takovej dobytek nejsem, abych lezl
          Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Sorry :-D
  Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 lez častěji.
Až je prolezeš (většina lidí jeden při frekvenci 2-3x týdně lezky proleze dřív j
  Re: MALÉ LEZKY...? 13.02.2017 Zkus někdy jinou značku lezeček nebo jiný model. Přesně tohle mi dělá systém NoEdge od La Sportivy.
  Re: MALÉ LEZKY...? 13.02.2017 Možná je čas zkusit jiný značky. Každá dělá boty trochu jinak a spíš půjde o tvar, než jinou velikos
  Re: MALÉ LEZKY...? 13.02.2017 Mám lezky dost agresivní a menší pouze o 1 číslo. Bolel mě neuvěřitelně palec zeshora (na kloubu) u
  Re: MALÉ LEZKY...? 14.02.2017 Měl by sis koupit Triopy...
Kemp Finale Ligure 09.02.2017 Ahoj,nevíte někdo, jaká je aktuálně situace s kempem ve Finále pod Monte Cuccem? Případně nějaké další novinky? Díky.
  Re: Kemp Finale Ligure 10.02.2017 je tam plno moslimacov. pribal si nejaky noz a nacvic alahuagbar.
    Re: Kemp Finale Ligure 10.02.2017 Jsou tam spolecne s protiruskejma saboterama z Krymu, takze jeste pribalit kalasnikov a п&
  Re: Kemp Finale Ligure 10.02.2017 pribal burku pro zenu
    Re: Kemp Finale Ligure 10.02.2017 sory 3 piva.nejsemdobrejmuzlim
  Re: Kemp Finale Ligure 11.02.2017 Jirka tam byl ke Konci minuleho roku a plati se, to je jistý.
  Re: Kemp Finale Ligure 16.02.2017 Info z konce rijna: Nikde ani jeden uprchlik. V arealu kempu byl zaparkovanej bagr. Vsude kolem stan
lezení Zéland informace 08.02.2017 Ahoj!
Trochu rozvinu svůj příspěvěk z inzerce. Za 14 dní nabírám směr Zéland a sebou máme i lezecké cajky. Sbírám tak informace o lezení na NZ. Tady na lezci sice nějaké info je, ale již dost staré a třeba někdo v poslední době na NZ lezl.<
  Re: lezení Zéland informace 08.02.2017 Ty stare info nejsou uplne neaktualni jen v chrischurch to moc neplati diky zemetreseni
  Re: lezení Zéland informace 08.02.2017 Paynes Ford, sever jižního ostrova, pěkný vápno a bezva lezeckej camp (hangdog camp), všecko se tam
  Re: lezení Zéland informace 08.02.2017 Wye Creek u Queenstown. Hospital Flat u Wanaky. Obe skvely oblasti.
  Re: lezení Zéland informace 09.02.2017 Ahoj mam s sebou asi tři roky starýho pruvodce na severní ostrov,mužu pujčit. I když se všude píše ž
1
...
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
...
2263
lezení Zéland informace Ahoj!
Trochu rozvinu svůj příspěvěk z inzerce. Za 14 dní nabírám směr Zéland a sebou máme i lezecké cajky. Sbírám tak informace o lezení na NZ. Tady na lezci sice nějaké info je, ale již dost staré a třeba někdo v poslední době na NZ lezl.
Doporučíte nějaké nějaké konkrétní oblasti k lezení? Primárně na laně, ale bouldermatku tam snad koupíme, takže obojí. Nějaké tipy..?
Nemáte doma nějakého lezeckého průvodce na NZ? Prodáte, půjčíte...? Případně kde a jaké průvodce koupit? :)
Díky!
PS
Prosím odpovídejte pouze k danému tématu a chytrácké řeči, co mi nijak nepomohou si schovejte pro někoho jiného.. ;-) Díky! Milan 10:25:02 08.02.2017odpovědět
  Re: lezení Zéland informace Ty stare info nejsou uplne neaktualni jen v chrischurch to moc neplati diky zemetreseni 16:52:16 08.02.2017odpovědět
  Re: lezení Zéland informace Paynes Ford, sever jižního ostrova, pěkný vápno a bezva lezeckej camp (hangdog camp), všecko se tam dá půjčit a pruvodec koupit. Pak bouldering na Castle Hill, to je super. Party 20:01:06 08.02.2017odpovědět
  Re: lezení Zéland informace Wye Creek u Queenstown. Hospital Flat u Wanaky. Obe skvely oblasti. IJ 20:29:46 08.02.2017odpovědět
  Re: lezení Zéland informace Ahoj mam s sebou asi tři roky starýho pruvodce na severní ostrov,mužu pujčit. I když se všude píše že lezení je lepší na jižáku, tak nás to na tom severu nakonec příjemně překvapilo a třeba okolí Taupa (Whanganui Bay, kawakawa bay) mi přišlo asi top z celýho zelandu. Navíc je tam spousta druhů skály, takže to je takový zábavný to střídat... Hlavně si nezapomeňte udělat fotku z Monkey Roof u Queenstownu! Ondra 07:45:30 09.02.2017odpovědět
  Re: lezení Zéland informace Cus. Byl jsem tam 2010. Vetsinu pro me zajimavych odkazu jsem dal na blog (zde: http://nzclimb.blogspot.cz/p/new-zealand-climbing.html ). Dalsi shrnuti jsem kdysi nasel tady: http://www.cestananovyzeland.cz /clanky/info-o-zemi/ 20-lezeni-na-novem-zelandu/ (odstran 2 mezery). cus, Adam mAdam 17:27:48 14.02.2017odpovědět
  Re: lezení Zéland informace Ahoj, já se odstěhoval ze severu Californie (achjo Yosemity) na zéland a jsem tu z toho strasne spatnej. V porovnání s amerikou (nebo českym pískem) je to docela na nic. Z oblastí co mě zde bavily (a nejsou to ty profláklý): charleston (lezeni po vlastním u burácejícího moře), přidám ještě pláž pohora poblíž paynes ford, taku fajn vápno. A potom ve Fiordland by se měly dát najít nějaké delší vícedélky po žule, brzo se tam chystám vypravit. Každopádně nečekej moc a třeba tě ti potěší. Pásovec 05:21:27 15.02.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: