Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
48.Pelikán 10013
49.Černík 10000
50.Zaoral 9994
Bouldry:
48.Ondra 9134
49.Skočdopole 9103
50.Tran 9078
Hory:
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230932 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 gorotex - jiny pohled16.02.2017
Zdar!

Gorotex je IMHO material s zivotnosti nula nula.
Gorotex jako ta funkcni zazracna membrana vydrzi jednu  seriozni expedici mozna tak jeden lehci rok.  Pak je na nic a uz jen zabira misto na bunde, ktera  by byla
 Re: gorotex - jiny pohled16.02.2017
brňák?
  Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
tohle bude víc na východ ...
   Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
... a nebo spíš na západ.
 Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
Zdar!
Jeste dodam, abych jen nepomlouval, ze vyhodou je cena. Goracovou bundu u nas na trzni
  Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
hele - jednoduchej pokus. Kup si novou goracovou bundu (klidne i drazsi nez 250 a od "seriozni
   Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
"Gorotex jako ta funkcni zazracna membrana vydrzi jednu seriozni expedici mozna tak jeden lehc
    Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
a to ještě počkej, až se do toho vloží tenhle týpek:
    Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
seriozní expedice je měsíc lezení v kuse, seriozní lezení v našich zeměpisných šířkách je cca 10 vík
     Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
Rok v ni seriozne lez x vydrzi mozna tak jeden lehci rok
      Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
tak snad se nebavíme o packlitu, ne? takle větrovka za 5000 není snad ani na výlet, to je fakt jen n
       Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
to je strasna veta :(
       Re: gorotex - jiny pohled24.02.2017
1. No tak to neni o membrane, ale o matru na ktery ji danej vyrobce kusu prilepil.

2.
      Re: gorotex - jiny pohled17.02.2017
ano :)) Protoze sem v ji dal zabrat (jak bunda tak boty) a pri dalsim vyletu uz byly na prd. Toz vyd
       Re: gorotex - jiny pohled19.02.2017
Nápad na téma asi dobrý, ale číst psaný projev dotyčného, to je akorát na blití.

 magnézium je droga15.02.2017
ahoj, nemáte někdo to video na téma magnézium je droga, s dvěma lezci na bouldru a soundrackem "Karel drogy nebere"?
 Re: magnézium je droga15.02.2017
Tohle?

 Batoh na ozajstny alpinismus15.02.2017
Ahoj, prosim o radu. Millet Trilogy 30 vs Lowe Alpine Alpine Attack 35:45. Je nekdo schopnej objektivne porovnat (mysleno videl jsem oba bagly/jeden z nich nazivo/zkusil jsem je...) jestli je jeden z techto baglu nejak vyrazne lepsi? Respektive jestli je
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus15.02.2017
Boční popruhy - u Trilogy 30 jsem vývojářovi z Milletu vytýkal, že popruhy jsou výrazně kratší než n
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus15.02.2017
Uchycení cepínu je Lowe Alpine podle mě naprosto v pohodě.
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus15.02.2017
Napis Burimu, ma tyhle veci vychytany.
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus16.02.2017
Montane torque 40 ma vsechno co ma mit. Jedinou slabou strankou jsou zatahovaci snurky u komory s ma
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus24.02.2017
Montane je dobry tip.
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus16.02.2017
Z dob co jsem pobýval v Británii mám Crux AK47
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus16.02.2017
Ty vole 370 ecek :D
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus16.02.2017
presne medzi tymito dvoma batohmi som sa tak pol roka dozadu rozhodoval :) zvitazil Lowe Alpine. ma
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus16.02.2017
Mám LA, přijde mi jako ideální batoh na jednodenní i vícedenní lezení ve vyšších horach. Jednoduchý,
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus23.03.2017
Ahoj lidi, máte prosím někdo zkušenost s touto značkoku camelbaků?
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus23.03.2017
A také jestli ten na kolo je vhodný i pro lezce? Díky.
   Re: Batoh na ozajstny alpinismus23.03.2017
Nad necim podobnym jsem take premyslel, ale ne na "alpinismus" mysleno lezeni v zime, bivi

 ledy podmínka15.02.2017
Ahoj,nevíte jaka je aktuální podmínka na ledech v Bad Gadstein?Popřípadě nevíte kde je aktuálně pěkné ledolezení?
Díky
 Re: ledy podmínka15.02.2017
Slunecno.
 Re: ledy podmínka15.02.2017
Gastain asi nic moc - bylo nad nulou i pres noc stridave v minulych 2 tydnech. Pitztal ma pry velmi

 edelrid eddy vs singing rock sir14.02.2017
Zdravím,
nevite, jestli singing rock sir je ta samá brzda jako edelrid eddy? Nebo se nějak liší (váhou, materiálem...)?

Díky za info.
 Re: edelrid eddy vs singing rock sir14.02.2017
jo, je stejný
  Re: edelrid eddy vs singing rock sir17.02.2017
Eddy nemá pracovní normu, SIR ano.
 Re: edelrid eddy vs singing rock sir19.02.2017
Ahoj,
jde o to, na co to chceš používat. Pokud na lezení tak jdi do Eddy-ho. Je na tenčí lana
 Re: edelrid eddy vs singing rock sir19.02.2017
K cemu presne to ma slouzit? Tady v inzerci je Grigri 2 za litr...

 Konec GORE?14.02.2017
dnes jsem četl toto: http://1url.cz/CtF7I co to zase vymysleli? napadá mě jen:"Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly"
 Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017

aby bylo oblečení o něco víc nepropustné, vymyslím nový způsob jak člověka otrávit
to
  Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Jo, právě jsem dostal panický strach, že se otrávím bundou, kterou si na sebe oblíknu. Naštestí exis
   Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly15.02.2017
jojo
tohle jdi vykládat do asie do vesnic vedle té fabriky, až se jim zase začnou rodit děti
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly15.02.2017
Naopak se jim rodi deti se ctyrma rukama, coz je dost vyhodne pro zvyseni produkce. Navic, v Cine to
  Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Muzu se zeptat, jak si jako predstavujes, ze se do tebe vstrebava GTX membrana?
   Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Představuju si, že někde šlapeš v dešti, promočenej a zapařenej, máš toho plný brejle, nevíš už ani,
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Takže, když jsem šel z hospody a zabloudil jsem, tak za to mohl vlastně goretex, bídák jeden. Na dru
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly15.02.2017
Pro ty, kteri ztratili pamet jako dusledek urknuti bundou, nabizim exorcisticke sluzby.. kurva.. to
 Re: Konec GORE?14.02.2017
Vzpoura deprivantu.
  tilak15.02.2017
Tilak to řekl dobře: Nejekologičtější je koupit si jednu bundu na patnáct let. Je to chvályhodné, že
   Re: tilak15.02.2017
a vždycky se najde nějaký blb, co to začne zlehčovat
    Re: tilak15.02.2017
Normalne na nepodepsany nereaguju, ale tady neodolam:

"I kdyby to zachranilo jen
     :-)15.02.2017
      Re: :-)15.02.2017
   Re: tilak15.02.2017
Bohužel Tilak bundy na 15 let nevyrábí a asi ani nevyráběl.
Dřív byly tak na 10 let. Posledn
    Re: tilak15.02.2017
Taky zalezi jak ji davas zabrat. Rocne jeden vikend v lete v Tatrach a druhy vikend v zime to urcite
     Re: tilak15.02.2017
Jo, pokud ji použiješ jednou ročně, tak asi fakt 10 let vydrží.
      Re: tilak15.02.2017
Nekde jsem cetla, ze vyrobci pocitaji s zivotnosti 3 roky, protoze potom pry uz outdoorove obleceni
       Re: tilak15.02.2017
Jo. Boty 500km, hadry 3 roky max.
       Re: tilak16.02.2017
Pak by bylo fér uvést: minimální trvanlivost = 30 dní, cena = 13 000.
Ale pak tam nevidím tu
        Re: tilak16.02.2017
Presne tak.

Vyrobci se muzou pysnit tim, jak produkuji zelene a spotrebitele jsou pys

 MALÉ LEZKY...?11.02.2017
Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Najdi si tad y v diskusi debatu jak roztáhnout lezecky..pomuze ta cocka..dokonale, urcite ne tejpka.

 MALÉ LEZKY...?11.02.2017
Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
A nebo si zvyknout na otlačené palce. Myslím že to máme všichni ;)
  Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
A nepomohla by ta tejpka nebo něco abych tolik netrpěl? 😂 V poslední době ke to cim dal
   Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Jestli je to cislo v nicku tvuj vek, tak ti asi narostla noha :)
    Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Shodou okolností je :DD No, nevím jestli mi narostla, páč v tý botě klidně hoďku vydržim...Asi zkusí
     Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Jo, bolí to, tak to vydrž. Můžem se tu předhánět, kdo má menší lezečky na svoji velikost nohy. Třeba
      Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Já to měl opačně.Hodně lezců mi tvrdilo, že prsty v lezečce musí být skrčené a já trpět. Lezečky jse
     Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Pokud v bote vydrzis hodinu, tak neni ani mala ani netlaci ;).
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
1. Lezení bolí a to ber jako fakt.
2. Otlačené palce jsou normální i puchýře z vrchu palce js
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
lez pobosej a nebudeš mít shora otlaky :D
  Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Já lezu na boso. Tu tejpku už sem vyzkoušel a do bot se dostanu :D
   Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Pokud lezeš na boso na umělkách, jsi dobrý humusák a doufám, že po tobě cestu nepolezu..
    Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Ježiši kriste, asi na boso v lezečkách, o tom je tu celé téma :D Takovej dobytek nejsem, abych lezl
     Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Sorry :-D
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
lez častěji.
Až je prolezeš (většina lidí jeden při frekvenci 2-3x týdně lezky proleze dřív j
 Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Zkus někdy jinou značku lezeček nebo jiný model. Přesně tohle mi dělá systém NoEdge od La Sportivy.
 Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Možná je čas zkusit jiný značky. Každá dělá boty trochu jinak a spíš půjde o tvar, než jinou velikos
 Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Mám lezky dost agresivní a menší pouze o 1 číslo. Bolel mě neuvěřitelně palec zeshora (na kloubu) u
 Re: MALÉ LEZKY...?14.02.2017
Měl by sis koupit Triopy...

 Kemp Finale Ligure09.02.2017
Ahoj,nevíte někdo, jaká je aktuálně situace s kempem ve Finále pod Monte Cuccem? Případně nějaké další novinky? Díky.
 Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
je tam plno moslimacov. pribal si nejaky noz a nacvic alahuagbar.
  Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
Jsou tam spolecne s protiruskejma saboterama z Krymu, takze jeste pribalit kalasnikov a п&
 Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
pribal burku pro zenu
  Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
sory 3 piva.nejsemdobrejmuzlim
 Re: Kemp Finale Ligure11.02.2017
Jirka tam byl ke Konci minuleho roku a plati se, to je jistý.
 Re: Kemp Finale Ligure16.02.2017
Info z konce rijna: Nikde ani jeden uprchlik. V arealu kempu byl zaparkovanej bagr. Vsude kolem stan

 lezení Zéland informace08.02.2017
Ahoj!

Trochu rozvinu svůj příspěvěk z inzerce. Za 14 dní nabírám směr Zéland a sebou máme i lezecké cajky. Sbírám tak informace o lezení na NZ. Tady na lezci sice nějaké info je, ale již dost staré a třeba někdo v poslední době na NZ lezl.<
 Re: lezení Zéland informace08.02.2017
Ty stare info nejsou uplne neaktualni jen v chrischurch to moc neplati diky zemetreseni
 Re: lezení Zéland informace08.02.2017
Paynes Ford, sever jižního ostrova, pěkný vápno a bezva lezeckej camp (hangdog camp), všecko se tam
 Re: lezení Zéland informace08.02.2017
Wye Creek u Queenstown. Hospital Flat u Wanaky. Obe skvely oblasti.
 Re: lezení Zéland informace09.02.2017
Ahoj mam s sebou asi tři roky starýho pruvodce na severní ostrov,mužu pujčit. I když se všude píše ž
 Re: lezení Zéland informace14.02.2017
Cus. Byl jsem tam 2010. Vetsinu pro me zajimavych odkazu jsem dal na blog (zde:
 Re: lezení Zéland informace15.02.2017
Ahoj, já se odstěhoval ze severu Californie (achjo Yosemity) na zéland a jsem tu z toho strasne spat

1   ...   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 MALÉ LEZKY...?
Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
Ondra1721:03:38 11.02.2017
odpovědět 
 Re: MALÉ LEZKY...?
A nebo si zvyknout na otlačené palce. Myslím že to máme všichni ;)
Kubajz08:23:17 12.02.2017
odpovědět 
  Re: MALÉ LEZKY...?
A nepomohla by ta tejpka nebo něco abych tolik netrpěl? &#128514; V poslední době ke to cim dal horší, ale nevím jestli má cenu kvůli tomu kupovat nové..
Ondra09:17:20 12.02.2017
odpovědět 
   Re: MALÉ LEZKY...?
Jestli je to cislo v nicku tvuj vek, tak ti asi narostla noha :)
09:35:04 12.02.2017
odpovědět 
    Re: MALÉ LEZKY...?
Shodou okolností je :DD No, nevím jestli mi narostla, páč v tý botě klidně hoďku vydržim...Asi zkusím tu tejpku nebo holt nový lezky :D
09:41:17 12.02.2017
odpovědět 
     Re: MALÉ LEZKY...?
Jo, bolí to, tak to vydrž. Můžem se tu předhánět, kdo má menší lezečky na svoji velikost nohy. Třeba já mám 43 a lezky 38. Pokud chceš lézt těžší cesty, mít v nohou větší oporu, potřebuješ se pozvolna přes snesitelnou (nikoliv nezdravou) bolest prokousávat k menším velikostem. Je to o zvyku. Pokud cítíš, že ti lezečky nesednou, pak by asi bylo řešením pořídit nové. Pokud lezeš vyloženě rekreačně a bolest nechceš akceptovat, pak samozřejmě taky pořiď nové. Nelze ale říct, že s ohledem na tvůj věk/přístup k lezení atp. by ta bolest byla něčím špatným. Moje osobní zkušenost je, že s tejpkou se ti bude to lezeček dostávat hodně špatně. Můžeš to ale zkusit a uvidíš. Obecné sdělení: Trvalo mi dost párů lezeček, než jsem se dostal z 43 na 38, vždy jsem snižoval velikost postupně, a pokaždé jsem si říkal, že už to fakt dál nepůjde. Vždycky to šlo, vždycky to bolelo, teď to nebolí.
hulak10:20:45 12.02.2017
odpovědět 
      Re: MALÉ LEZKY...?
Já to měl opačně.Hodně lezců mi tvrdilo, že prsty v lezečce musí být skrčené a já trpět. Lezečky jsem postupně zvětšovala lezené obtížnosti to neuškodilo.
Je to dost o technice nášlapu a ochotě trpět. Uvedené zkušenosti jsou ověřeny do cest cca 7c. Adam Ondra to může mít jinak.
07:38:54 13.02.2017
odpovědět 
     Re: MALÉ LEZKY...?
Pokud v bote vydrzis hodinu, tak neni ani mala ani netlaci ;).
14:40:03 13.02.2017
odpovědět 
 Re: MALÉ LEZKY...?
1. Lezení bolí a to ber jako fakt.
2. Otlačené palce jsou normální i puchýře z vrchu palce jsou ještě ok (stačí občes přeletět penzou ve sprše).
3. Pokud v nich vydržíš hodinu tak nemáš co řešit. Já dám v lezkách tak délku a musím z nich ven....
Ztko11:13:25 12.02.2017
odpovědět 
 Re: MALÉ LEZKY...?
lez pobosej a nebudeš mít shora otlaky :D
h11:17:28 12.02.2017
odpovědět 
  Re: MALÉ LEZKY...?
Já lezu na boso. Tu tejpku už sem vyzkoušel a do bot se dostanu :D
12:15:48 12.02.2017
odpovědět 
   Re: MALÉ LEZKY...?
Pokud lezeš na boso na umělkách, jsi dobrý humusák a doufám, že po tobě cestu nepolezu..
glum12:28:21 12.02.2017
odpovědět 
    Re: MALÉ LEZKY...?
Ježiši kriste, asi na boso v lezečkách, o tom je tu celé téma :D Takovej dobytek nejsem, abych lezl bez bot..
Ondra1714:47:27 12.02.2017
odpovědět 
     Re: MALÉ LEZKY...?
Sorry :-D
16:26:14 12.02.2017
odpovědět 
 Re: MALÉ LEZKY...?
lez častěji.
Až je prolezeš (většina lidí jeden při frekvenci 2-3x týdně lezky proleze dřív jak za rok, někteří i dřív jak za půl), tak si je nech za pětikilo podrazit a budou akorát. Většina podráženejch lezek zbačkůrkovatí...
15:35:36 12.02.2017
odpovědět 
 Re: MALÉ LEZKY...?
Zkus někdy jinou značku lezeček nebo jiný model. Přesně tohle mi dělá systém NoEdge od La Sportivy. Jinak jsem s tím až takovej problém neměl. Mám Genie, jsou to dobrý lezky, akorát mě tlačí přesně jak píšeš, a to je mám větší než jiné modely od LS.
Eržik01:17:51 13.02.2017
odpovědět 
 Re: MALÉ LEZKY...?
Možná je čas zkusit jiný značky. Každá dělá boty trochu jinak a spíš půjde o tvar, než jinou velikost. Otlačený prsty jinak má každý, kdo leze dost často a dost dlouho a tlačí na klasu..
Valmar17:27:36 13.02.2017
odpovědět 
 Re: MALÉ LEZKY...?
Mám lezky dost agresivní a menší pouze o 1 číslo. Bolel mě neuvěřitelně palec zeshora (na kloubu) u jedné nohy. Po čase jsem zjistil, že problém nebyl ve velikosti, ale jak mám každou nohu trochu jinou, klub byl přímo na švu a ten to dřel.
Zkus jiný lezky, jinou značku, něco ti padne pefektně, uvidíš. Dá se vybírat z hodně dobrejch značek, Sportiva, Scarpa, Evovlv, Ocun, 5.10,...
Esus19:29:40 13.02.2017
odpovědět 
 Re: MALÉ LEZKY...?
Měl by sis koupit Triopy...
ze Zlína10:11:12 14.02.2017
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi