Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English MALÉ LEZKY...? 11.02.2017 Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
  Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Najdi si tad y v diskusi debatu jak roztáhnout lezecky..pomuze ta cocka..dokonale, urcite ne tejpka.
MALÉ LEZKY...? 11.02.2017 Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
  Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 A nebo si zvyknout na otlačené palce. Myslím že to máme všichni ;)
    Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 A nepomohla by ta tejpka nebo něco abych tolik netrpěl? 😂 V poslední době ke to cim dal
      Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Jestli je to cislo v nicku tvuj vek, tak ti asi narostla noha :)
        Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Shodou okolností je :DD No, nevím jestli mi narostla, páč v tý botě klidně hoďku vydržim...Asi zkusí
          Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Jo, bolí to, tak to vydrž. Můžem se tu předhánět, kdo má menší lezečky na svoji velikost nohy. Třeba
            Re: MALÉ LEZKY...? 13.02.2017 Já to měl opačně.Hodně lezců mi tvrdilo, že prsty v lezečce musí být skrčené a já trpět. Lezečky jse
          Re: MALÉ LEZKY...? 13.02.2017 Pokud v bote vydrzis hodinu, tak neni ani mala ani netlaci ;).
  Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 1. Lezení bolí a to ber jako fakt.
2. Otlačené palce jsou normální i puchýře z vrchu palce js
  Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 lez pobosej a nebudeš mít shora otlaky :D
    Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Já lezu na boso. Tu tejpku už sem vyzkoušel a do bot se dostanu :D
      Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Pokud lezeš na boso na umělkách, jsi dobrý humusák a doufám, že po tobě cestu nepolezu..
        Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Ježiši kriste, asi na boso v lezečkách, o tom je tu celé téma :D Takovej dobytek nejsem, abych lezl
          Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 Sorry :-D
  Re: MALÉ LEZKY...? 12.02.2017 lez častěji.
Až je prolezeš (většina lidí jeden při frekvenci 2-3x týdně lezky proleze dřív j
  Re: MALÉ LEZKY...? 13.02.2017 Zkus někdy jinou značku lezeček nebo jiný model. Přesně tohle mi dělá systém NoEdge od La Sportivy.
  Re: MALÉ LEZKY...? 13.02.2017 Možná je čas zkusit jiný značky. Každá dělá boty trochu jinak a spíš půjde o tvar, než jinou velikos
  Re: MALÉ LEZKY...? 13.02.2017 Mám lezky dost agresivní a menší pouze o 1 číslo. Bolel mě neuvěřitelně palec zeshora (na kloubu) u
  Re: MALÉ LEZKY...? 14.02.2017 Měl by sis koupit Triopy...
Kemp Finale Ligure 09.02.2017 Ahoj,nevíte někdo, jaká je aktuálně situace s kempem ve Finále pod Monte Cuccem? Případně nějaké další novinky? Díky.
  Re: Kemp Finale Ligure 10.02.2017 je tam plno moslimacov. pribal si nejaky noz a nacvic alahuagbar.
    Re: Kemp Finale Ligure 10.02.2017 Jsou tam spolecne s protiruskejma saboterama z Krymu, takze jeste pribalit kalasnikov a п&
  Re: Kemp Finale Ligure 10.02.2017 pribal burku pro zenu
    Re: Kemp Finale Ligure 10.02.2017 sory 3 piva.nejsemdobrejmuzlim
  Re: Kemp Finale Ligure 11.02.2017 Jirka tam byl ke Konci minuleho roku a plati se, to je jistý.
  Re: Kemp Finale Ligure 16.02.2017 Info z konce rijna: Nikde ani jeden uprchlik. V arealu kempu byl zaparkovanej bagr. Vsude kolem stan
lezení Zéland informace 08.02.2017 Ahoj!
Trochu rozvinu svůj příspěvěk z inzerce. Za 14 dní nabírám směr Zéland a sebou máme i lezecké cajky. Sbírám tak informace o lezení na NZ. Tady na lezci sice nějaké info je, ale již dost staré a třeba někdo v poslední době na NZ lezl.<
  Re: lezení Zéland informace 08.02.2017 Ty stare info nejsou uplne neaktualni jen v chrischurch to moc neplati diky zemetreseni
  Re: lezení Zéland informace 08.02.2017 Paynes Ford, sever jižního ostrova, pěkný vápno a bezva lezeckej camp (hangdog camp), všecko se tam
  Re: lezení Zéland informace 08.02.2017 Wye Creek u Queenstown. Hospital Flat u Wanaky. Obe skvely oblasti.
  Re: lezení Zéland informace 09.02.2017 Ahoj mam s sebou asi tři roky starýho pruvodce na severní ostrov,mužu pujčit. I když se všude píše ž
  Re: Eisarena - Bad Gastein 07.02.2017 Prý docela sucho, jako skoro všude.
    Re: Eisarena - Bad Gastein 08.02.2017 Min. víkend po oteplení - Sportgastein KO, pouze levej a pravej Doppelutches TOP. Anlauftal ujde...F
      Re: Eisarena - Bad Gastein 09.02.2017 Kleboň má recht, Henndor jsme lezli v pátek 3.2, bylo dost vody, ale led plastik, možná že po tomto
Jitka mázlová - jak na profil na lezci 07.02.2017 ahoj, koukám na profil jitky mázlový tu na lezci, chci se podívat na cesty co vylezla v teplicích, ale nejsem schopen se přes její profil - skály - cesty dostat na kýžený seznam. je to tím, že už 5 let nic nezapsala nebo čím?
  Re: Jitka mázlová - jak na profil na lezci 07.02.2017 Ano, je třeba zadat Rok: vše.
    Re: Jitka mázlová - jak na profil na lezci 07.02.2017 Zum glick habe ich eine Standa :-D
ruplá patka u diamiru 07.02.2017 Zdar. Rupla mi patka u vázání diamir express. Nevíte prosím někdo co s tím? Jde pouze o ten kousek plastu, který je v kontaktu s patou boty. Ideální by bylo kdyby se někde prodával přímo ten kousek, ale žádný takový obchod nemůžu najít... Vzhledem k tomu
  Re: ruplá patka u diamiru 07.02.2017 Předpokládám, že přes firmu Summit Trade Distribution, kterou google vyplivl na prvním místě při zad
  Re: ruplá patka u diamiru 07.02.2017 Začal bych tím, že se zeptám v krámě, kde jsou vázání koupil. Pokračoval bych tím, že Express by měl
          Re: ruplá patka u diamiru 09.02.2017 Zkus nejaky pujcovny - tam kolikrat maj dily ze staruch vyrazenych vazani. Kamosovi taky rupla patka
          Re: ruplá patka u diamiru 11.02.2017 zkus namche, maj občas náhradní díly z půjčovny..
      Re: ruplá patka u diamiru 12.02.2017 Do Summit trade je problém se vůbec dovolat. Jednou jsem tam volal během cca 14 dnů tak stokrát a ni
        Re: ruplá patka u diamiru 24.02.2017 Taky mam se Summit trade blbou zkusenost. Po asi hodine zkouseni jsem se dovolal a vse vypadalo senz
Lana Singing Rock 06.02.2017 Máte někdo srovnání lan Singing Rock s úpravou Dry a bez úpravy Dry? Díky.
Návrat po plastice ACL v koleni 06.02.2017 Ahoj Všichni, nemáte někdo zkušenost s návratem k lezení po operaci kolene (plastika předního zkříženého vazu). Momentálně je to půl rok po operaci a rád bych opět začal viset hlavou dolů ze skal. Nebo nemáte někdo kontakt na fyzioterapeuta s kterým by šl
  Re: Návrat po plastice ACL v koleni 06.02.2017 Po pěti měsících jsem postupně začínal z čtyřbodovou ortézou něž jsem získal jistotu a zlepšilo se o
  Re: Návrat po plastice ACL v koleni 06.02.2017 Čus. Mám s tím čerstvou zkušenost, takže to vezmu bodově:
1)květen 2015 plastika ACL + odstra
  Re: Návrat po plastice ACL v koleni 09.02.2017 Ahoj,
moje zkušenosti s kolenem:
- týden před Vánocema úraz - susp. ruptura LC
  Re: Návrat po plastice ACL v koleni 13.02.2017 Ja dostal obecne pul roku po plastice zakaz sportu, aby se vaz nevytahal... to jsem vicemene dodrzel
    Re: Návrat po plastice ACL v koleni a penisu v lezačkách. 14.02.2017 Hlavně lezte!!! Lozí jenom debilové.Stejně tak si debilové obouvají lezačky. Skály i překližková zař
1
...
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
...
2263
MALÉ LEZKY...? Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady Ondra17 21:03:41 11.02.2017odpovědět
  Re: MALÉ LEZKY...? Najdi si tad y v diskusi debatu jak roztáhnout lezecky..pomuze ta cocka..dokonale, urcite ne tejpka. M. 13:13:29 12.02.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: