LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
14.Novák 10787
15.Lebloch 10697
16.Pail 10603
Bouldry:
14.Vaňous 10103
15.Jungling 10075
16.Šípek 10075
Hory:
14.Chomová 3836
15.Dörfl 3442
16. 3376

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230831 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 magnézium je droga15.02.2017
ahoj, nemáte někdo to video na téma magnézium je droga, s dvěma lezci na bouldru a soundrackem "Karel drogy nebere"?
 Re: magnézium je droga15.02.2017
Tohle?

 Batoh na ozajstny alpinismus15.02.2017
Ahoj, prosim o radu. Millet Trilogy 30 vs Lowe Alpine Alpine Attack 35:45. Je nekdo schopnej objektivne porovnat (mysleno videl jsem oba bagly/jeden z nich nazivo/zkusil jsem je...) jestli je jeden z techto baglu nejak vyrazne lepsi? Respektive jestli je
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus15.02.2017
Boční popruhy - u Trilogy 30 jsem vývojářovi z Milletu vytýkal, že popruhy jsou výrazně kratší než n
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus15.02.2017
Uchycení cepínu je Lowe Alpine podle mě naprosto v pohodě.
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus15.02.2017
Napis Burimu, ma tyhle veci vychytany.
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus16.02.2017
Montane torque 40 ma vsechno co ma mit. Jedinou slabou strankou jsou zatahovaci snurky u komory s ma
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus24.02.2017
Montane je dobry tip.
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus16.02.2017
Z dob co jsem pobýval v Británii mám Crux AK47
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus16.02.2017
Ty vole 370 ecek :D
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus16.02.2017
presne medzi tymito dvoma batohmi som sa tak pol roka dozadu rozhodoval :) zvitazil Lowe Alpine. ma
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus16.02.2017
Mám LA, přijde mi jako ideální batoh na jednodenní i vícedenní lezení ve vyšších horach. Jednoduchý,
 Re: Batoh na ozajstny alpinismus23.03.2017
Ahoj lidi, máte prosím někdo zkušenost s touto značkoku camelbaků?
  Re: Batoh na ozajstny alpinismus23.03.2017
A také jestli ten na kolo je vhodný i pro lezce? Díky.
   Re: Batoh na ozajstny alpinismus23.03.2017
Nad necim podobnym jsem take premyslel, ale ne na "alpinismus" mysleno lezeni v zime, bivi

 ledy podmínka15.02.2017
Ahoj,nevíte jaka je aktuální podmínka na ledech v Bad Gadstein?Popřípadě nevíte kde je aktuálně pěkné ledolezení?
Díky
 Re: ledy podmínka15.02.2017
Slunecno.
 Re: ledy podmínka15.02.2017
Gastain asi nic moc - bylo nad nulou i pres noc stridave v minulych 2 tydnech. Pitztal ma pry velmi

 edelrid eddy vs singing rock sir14.02.2017
Zdravím,
nevite, jestli singing rock sir je ta samá brzda jako edelrid eddy? Nebo se nějak liší (váhou, materiálem...)?

Díky za info.
 Re: edelrid eddy vs singing rock sir14.02.2017
jo, je stejný
  Re: edelrid eddy vs singing rock sir17.02.2017
Eddy nemá pracovní normu, SIR ano.
 Re: edelrid eddy vs singing rock sir19.02.2017
Ahoj,
jde o to, na co to chceš používat. Pokud na lezení tak jdi do Eddy-ho. Je na tenčí lana
 Re: edelrid eddy vs singing rock sir19.02.2017
K cemu presne to ma slouzit? Tady v inzerci je Grigri 2 za litr...

 Konec GORE?14.02.2017
dnes jsem četl toto: http://1url.cz/CtF7I co to zase vymysleli? napadá mě jen:"Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly"
 Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017

aby bylo oblečení o něco víc nepropustné, vymyslím nový způsob jak člověka otrávit
to
  Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Jo, právě jsem dostal panický strach, že se otrávím bundou, kterou si na sebe oblíknu. Naštestí exis
   Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly15.02.2017
jojo
tohle jdi vykládat do asie do vesnic vedle té fabriky, až se jim zase začnou rodit děti
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly15.02.2017
Naopak se jim rodi deti se ctyrma rukama, coz je dost vyhodne pro zvyseni produkce. Navic, v Cine to
  Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Muzu se zeptat, jak si jako predstavujes, ze se do tebe vstrebava GTX membrana?
   Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Představuju si, že někde šlapeš v dešti, promočenej a zapařenej, máš toho plný brejle, nevíš už ani,
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Takže, když jsem šel z hospody a zabloudil jsem, tak za to mohl vlastně goretex, bídák jeden. Na dru
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly15.02.2017
Pro ty, kteri ztratili pamet jako dusledek urknuti bundou, nabizim exorcisticke sluzby.. kurva.. to
 Re: Konec GORE?14.02.2017
Vzpoura deprivantu.
  tilak15.02.2017
Tilak to řekl dobře: Nejekologičtější je koupit si jednu bundu na patnáct let. Je to chvályhodné, že
   Re: tilak15.02.2017
a vždycky se najde nějaký blb, co to začne zlehčovat
    Re: tilak15.02.2017
Normalne na nepodepsany nereaguju, ale tady neodolam:

"I kdyby to zachranilo jen
     :-)15.02.2017
      Re: :-)15.02.2017
   Re: tilak15.02.2017
Bohužel Tilak bundy na 15 let nevyrábí a asi ani nevyráběl.
Dřív byly tak na 10 let. Posledn
    Re: tilak15.02.2017
Taky zalezi jak ji davas zabrat. Rocne jeden vikend v lete v Tatrach a druhy vikend v zime to urcite
     Re: tilak15.02.2017
Jo, pokud ji použiješ jednou ročně, tak asi fakt 10 let vydrží.
      Re: tilak15.02.2017
Nekde jsem cetla, ze vyrobci pocitaji s zivotnosti 3 roky, protoze potom pry uz outdoorove obleceni
       Re: tilak15.02.2017
Jo. Boty 500km, hadry 3 roky max.
       Re: tilak16.02.2017
Pak by bylo fér uvést: minimální trvanlivost = 30 dní, cena = 13 000.
Ale pak tam nevidím tu
        Re: tilak16.02.2017
Presne tak.

Vyrobci se muzou pysnit tim, jak produkuji zelene a spotrebitele jsou pys

 MALÉ LEZKY...?11.02.2017
Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Najdi si tad y v diskusi debatu jak roztáhnout lezecky..pomuze ta cocka..dokonale, urcite ne tejpka.

 MALÉ LEZKY...?11.02.2017
Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
A nebo si zvyknout na otlačené palce. Myslím že to máme všichni ;)
  Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
A nepomohla by ta tejpka nebo něco abych tolik netrpěl? 😂 V poslední době ke to cim dal
   Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Jestli je to cislo v nicku tvuj vek, tak ti asi narostla noha :)
    Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Shodou okolností je :DD No, nevím jestli mi narostla, páč v tý botě klidně hoďku vydržim...Asi zkusí
     Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Jo, bolí to, tak to vydrž. Můžem se tu předhánět, kdo má menší lezečky na svoji velikost nohy. Třeba
      Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Já to měl opačně.Hodně lezců mi tvrdilo, že prsty v lezečce musí být skrčené a já trpět. Lezečky jse
     Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Pokud v bote vydrzis hodinu, tak neni ani mala ani netlaci ;).
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
1. Lezení bolí a to ber jako fakt.
2. Otlačené palce jsou normální i puchýře z vrchu palce js
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
lez pobosej a nebudeš mít shora otlaky :D
  Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Já lezu na boso. Tu tejpku už sem vyzkoušel a do bot se dostanu :D
   Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Pokud lezeš na boso na umělkách, jsi dobrý humusák a doufám, že po tobě cestu nepolezu..
    Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Ježiši kriste, asi na boso v lezečkách, o tom je tu celé téma :D Takovej dobytek nejsem, abych lezl
     Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Sorry :-D
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
lez častěji.
Až je prolezeš (většina lidí jeden při frekvenci 2-3x týdně lezky proleze dřív j
 Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Zkus někdy jinou značku lezeček nebo jiný model. Přesně tohle mi dělá systém NoEdge od La Sportivy.
 Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Možná je čas zkusit jiný značky. Každá dělá boty trochu jinak a spíš půjde o tvar, než jinou velikos
 Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Mám lezky dost agresivní a menší pouze o 1 číslo. Bolel mě neuvěřitelně palec zeshora (na kloubu) u
 Re: MALÉ LEZKY...?14.02.2017
Měl by sis koupit Triopy...

 Kemp Finale Ligure09.02.2017
Ahoj,nevíte někdo, jaká je aktuálně situace s kempem ve Finále pod Monte Cuccem? Případně nějaké další novinky? Díky.
 Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
je tam plno moslimacov. pribal si nejaky noz a nacvic alahuagbar.
  Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
Jsou tam spolecne s protiruskejma saboterama z Krymu, takze jeste pribalit kalasnikov a п&
 Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
pribal burku pro zenu
  Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
sory 3 piva.nejsemdobrejmuzlim
 Re: Kemp Finale Ligure11.02.2017
Jirka tam byl ke Konci minuleho roku a plati se, to je jistý.
 Re: Kemp Finale Ligure16.02.2017
Info z konce rijna: Nikde ani jeden uprchlik. V arealu kempu byl zaparkovanej bagr. Vsude kolem stan

 lezení Zéland informace08.02.2017
Ahoj!

Trochu rozvinu svůj příspěvěk z inzerce. Za 14 dní nabírám směr Zéland a sebou máme i lezecké cajky. Sbírám tak informace o lezení na NZ. Tady na lezci sice nějaké info je, ale již dost staré a třeba někdo v poslední době na NZ lezl.<
 Re: lezení Zéland informace08.02.2017
Ty stare info nejsou uplne neaktualni jen v chrischurch to moc neplati diky zemetreseni
 Re: lezení Zéland informace08.02.2017
Paynes Ford, sever jižního ostrova, pěkný vápno a bezva lezeckej camp (hangdog camp), všecko se tam
 Re: lezení Zéland informace08.02.2017
Wye Creek u Queenstown. Hospital Flat u Wanaky. Obe skvely oblasti.
 Re: lezení Zéland informace09.02.2017
Ahoj mam s sebou asi tři roky starýho pruvodce na severní ostrov,mužu pujčit. I když se všude píše ž
 Re: lezení Zéland informace14.02.2017
Cus. Byl jsem tam 2010. Vetsinu pro me zajimavych odkazu jsem dal na blog (zde:
 Re: lezení Zéland informace15.02.2017
Ahoj, já se odstěhoval ze severu Californie (achjo Yosemity) na zéland a jsem tu z toho strasne spat

 Eisarena - Bad Gastein07.02.2017
Netuší někdo jaké jsou aktuálně podmínky?
 Re: Eisarena - Bad Gastein07.02.2017
Prý docela sucho, jako skoro všude.
  Re: Eisarena - Bad Gastein08.02.2017
Min. víkend po oteplení - Sportgastein KO, pouze levej a pravej Doppelutches TOP. Anlauftal ujde...F
   Re: Eisarena - Bad Gastein09.02.2017
Kleboň má recht, Henndor jsme lezli v pátek 3.2, bylo dost vody, ale led plastik, možná že po tomto

1   ...   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Konec GORE?
dnes jsem četl toto: http://1url.cz/CtF7I co to zase vymysleli? napadá mě jen:"Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly"
Aleš12:53:56 14.02.2017
odpovědět 
 Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly

aby bylo oblečení o něco víc nepropustné, vymyslím nový způsob jak člověka otrávit
to už tu bylo tolikrát, ach jo :-( PCB, DDT, anilinky ...

dík za odkaz
14:20:57 14.02.2017
odpovědět 
  Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Jo, právě jsem dostal panický strach, že se otrávím bundou, kterou si na sebe oblíknu. Naštestí existují hodní lidé, kteří neustále myslí na moje dobro a před strašlivým nebezpečím mě ochrání.Díky vám, díky všem.
retez16:33:59 14.02.2017
odpovědět 
   Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
jojo
tohle jdi vykládat do asie do vesnic vedle té fabriky, až se jim zase začnou rodit děti bez rukou, nebo bez očí
08:49:24 15.02.2017
odpovědět 
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Naopak se jim rodi deti se ctyrma rukama, coz je dost vyhodne pro zvyseni produkce. Navic, v Cine to neni fabrika versus vesnice, v Cine je fabrika == vesnice, bez fabriky by ta vesnice byla v prdeli.
14:50:44 15.02.2017
odpovědět 
  Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Muzu se zeptat, jak si jako predstavujes, ze se do tebe vstrebava GTX membrana?
honza18:55:47 14.02.2017
odpovědět 
   Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Představuju si, že někde šlapeš v dešti, promočenej a zapařenej, máš toho plný brejle, nevíš už ani, jak se jmenuješ, a začínáš skoro halucinovat - a přesně v takovým okamžiku se na tebe ta bunda najednou přicucne, všude, celou plochou, asi jako když se vakuujou potraviny, a začne se vstřebávat, takovej proces asi jako inverzní cucflek... ty se jenom chvíli zmítáš, trvá to nějakou dobu, ale vlastně ani nevíš, jak dlouho, protože ztratíš vědomí - a pak se probereš s úplně vymytou hlavou, na sobě máš místo bundy jen průsvitnou igelitovou pláštěnku, no a od tý doby se záhadně zhorší tvoje zdraví, ale ty vůbec nevíš proč, protože si vůbec na nic nevzpomínáš.
P.21:53:51 14.02.2017
odpovědět 
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Takže, když jsem šel z hospody a zabloudil jsem, tak za to mohl vlastně goretex, bídák jeden. Na druhy straně, zas tak špatný to nebylo, asi koupím něco do zásoby.
23:23:16 14.02.2017
odpovědět 
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Pro ty, kteri ztratili pamet jako dusledek urknuti bundou, nabizim exorcisticke sluzby.. kurva.. to by asi melo jit do placeny inzerce!
honza17:51:54 15.02.2017
odpovědět 
 Re: Konec GORE?
Vzpoura deprivantu.
honza18:52:00 14.02.2017
odpovědět 
  tilak
Tilak to řekl dobře: Nejekologičtější je koupit si jednu bundu na patnáct let. Je to chvályhodné, že se EU snaží, ale myslím že v oblasti ochtany životního prostředí existují závažnější témata. Třeba auta vs hromadná doprava ve městech, kamiony vs vlaky, netřiditelné obaly, uhelné elektrárny, ftaláty v kelímkách...
v.06:58:37 15.02.2017
odpovědět 
   Re: tilak
a vždycky se najde nějaký blb, co to začne zlehčovat
08:52:18 15.02.2017
odpovědět 
    Re: tilak
Normalne na nepodepsany nereaguju, ale tady neodolam:

"I kdyby to zachranilo jenom jeden lidskej zivot."

:)

Vis co, Saso?
https://www.youtube.com/watch?v=65ShgK7lDrg
jx zeero09:50:04 15.02.2017
odpovědět 
     :-)
https://www.youtube.com/watch?v=auVEdUhg8e4
jinej anonym10:10:39 15.02.2017
odpovědět 
      Re: :-)
http://1url.cz/GtRrJ
Bída10:25:23 15.02.2017
odpovědět 
   Re: tilak
Bohužel Tilak bundy na 15 let nevyrábí a asi ani nevyráběl.
Dřív byly tak na 10 let. Poslední modely, tak na roky 3. Sice lehký, sbalitelný, ale životnost ta tam.
14:13:00 15.02.2017
odpovědět 
    Re: tilak
Taky zalezi jak ji davas zabrat. Rocne jeden vikend v lete v Tatrach a druhy vikend v zime to urcite na 10 - 15 let bude :D
15:09:04 15.02.2017
odpovědět 
     Re: tilak
Jo, pokud ji použiješ jednou ročně, tak asi fakt 10 let vydrží.
21:29:02 15.02.2017
odpovědět 
      Re: tilak
Nekde jsem cetla, ze vyrobci pocitaji s zivotnosti 3 roky, protoze potom pry uz outdoorove obleceni neodpovida soucasne mode a lidi si koupi nove. Predpoklada se, ze za rok vyjedes na hory na 10 dni, takze planovana zivotnost 30 dni.

Blby je, kdyz na horach stravis za sezonu dni cca 90 ....

Ja uz leta v zime pobiham na skialpech v softshellce, neznicitelna, maximalne vybledne. Goracovka opravdu jen do sloty psoty se snezenim prip. destem, tak pak taky vydrzi dlouho.
Lenka K.22:33:06 15.02.2017
odpovědět 
       Re: tilak
Jo. Boty 500km, hadry 3 roky max.
23:04:53 15.02.2017
odpovědět 
       Re: tilak
Pak by bylo fér uvést: minimální trvanlivost = 30 dní, cena = 13 000.
Ale pak tam nevidím tu ekologii Tilaku.
07:28:23 16.02.2017
odpovědět 
        Re: tilak
Presne tak.

Vyrobci se muzou pysnit tim, jak produkuji zelene a spotrebitele jsou pysni na to, jak jsou zeleni, protoze kupuji zelene vyrobky. A se stejne dobrym pocitem je po par letech vyhodi. Odpozorovano mezi mymi zapadonemeckymi kamarady.
Lenka K.16:23:22 16.02.2017
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi