Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
24.Svoboda 10371
25.Melen 10357
26.Janošová 10352
Bouldry:
24.Klapal 9853
25.Horáček 9828
26.Jurečka 9775
Hory:
23.Bernard 2632
24.X. 2532
25.Opice 2510

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231560 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava
Spolkový dům - Vlašim
Olympia - Brno - Modřice

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
HUDYsport - Havířov
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Konec GORE?14.02.2017
dnes jsem četl toto: http://1url.cz/CtF7I co to zase vymysleli? napadá mě jen:"Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly"
 Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017

aby bylo oblečení o něco víc nepropustné, vymyslím nový způsob jak člověka otrávit
to
  Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Jo, právě jsem dostal panický strach, že se otrávím bundou, kterou si na sebe oblíknu. Naštestí exis
   Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly15.02.2017
jojo
tohle jdi vykládat do asie do vesnic vedle té fabriky, až se jim zase začnou rodit děti
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly15.02.2017
Naopak se jim rodi deti se ctyrma rukama, coz je dost vyhodne pro zvyseni produkce. Navic, v Cine to
  Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Muzu se zeptat, jak si jako predstavujes, ze se do tebe vstrebava GTX membrana?
   Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Představuju si, že někde šlapeš v dešti, promočenej a zapařenej, máš toho plný brejle, nevíš už ani,
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly14.02.2017
Takže, když jsem šel z hospody a zabloudil jsem, tak za to mohl vlastně goretex, bídák jeden. Na dru
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly15.02.2017
Pro ty, kteri ztratili pamet jako dusledek urknuti bundou, nabizim exorcisticke sluzby.. kurva.. to
 Re: Konec GORE?14.02.2017
Vzpoura deprivantu.
  tilak15.02.2017
Tilak to řekl dobře: Nejekologičtější je koupit si jednu bundu na patnáct let. Je to chvályhodné, že
   Re: tilak15.02.2017
a vždycky se najde nějaký blb, co to začne zlehčovat
    Re: tilak15.02.2017
Normalne na nepodepsany nereaguju, ale tady neodolam:

"I kdyby to zachranilo jen
     :-)15.02.2017
      Re: :-)15.02.2017
   Re: tilak15.02.2017
Bohužel Tilak bundy na 15 let nevyrábí a asi ani nevyráběl.
Dřív byly tak na 10 let. Posledn
    Re: tilak15.02.2017
Taky zalezi jak ji davas zabrat. Rocne jeden vikend v lete v Tatrach a druhy vikend v zime to urcite
     Re: tilak15.02.2017
Jo, pokud ji použiješ jednou ročně, tak asi fakt 10 let vydrží.
      Re: tilak15.02.2017
Nekde jsem cetla, ze vyrobci pocitaji s zivotnosti 3 roky, protoze potom pry uz outdoorove obleceni
       Re: tilak15.02.2017
Jo. Boty 500km, hadry 3 roky max.
       Re: tilak16.02.2017
Pak by bylo fér uvést: minimální trvanlivost = 30 dní, cena = 13 000.
Ale pak tam nevidím tu
        Re: tilak16.02.2017
Presne tak.

Vyrobci se muzou pysnit tim, jak produkuji zelene a spotrebitele jsou pys

 MALÉ LEZKY...?11.02.2017
Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Najdi si tad y v diskusi debatu jak roztáhnout lezecky..pomuze ta cocka..dokonale, urcite ne tejpka.

 MALÉ LEZKY...?11.02.2017
Zdar,
Mám asi rok a půl lezky, velikost 41,5, já mám nohu asi 43,5-44. Poslední dobou mám vždy po tréningu otlačené palce, jakoby seshora. Jinak s nimi problem nemám. Napadlo mě, jestli by nepomohla tejpka....Nebo koupit nové?
Dík za rady
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
A nebo si zvyknout na otlačené palce. Myslím že to máme všichni ;)
  Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
A nepomohla by ta tejpka nebo něco abych tolik netrpěl? 😂 V poslední době ke to cim dal
   Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Jestli je to cislo v nicku tvuj vek, tak ti asi narostla noha :)
    Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Shodou okolností je :DD No, nevím jestli mi narostla, páč v tý botě klidně hoďku vydržim...Asi zkusí
     Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Jo, bolí to, tak to vydrž. Můžem se tu předhánět, kdo má menší lezečky na svoji velikost nohy. Třeba
      Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Já to měl opačně.Hodně lezců mi tvrdilo, že prsty v lezečce musí být skrčené a já trpět. Lezečky jse
     Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Pokud v bote vydrzis hodinu, tak neni ani mala ani netlaci ;).
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
1. Lezení bolí a to ber jako fakt.
2. Otlačené palce jsou normální i puchýře z vrchu palce js
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
lez pobosej a nebudeš mít shora otlaky :D
  Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Já lezu na boso. Tu tejpku už sem vyzkoušel a do bot se dostanu :D
   Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Pokud lezeš na boso na umělkách, jsi dobrý humusák a doufám, že po tobě cestu nepolezu..
    Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Ježiši kriste, asi na boso v lezečkách, o tom je tu celé téma :D Takovej dobytek nejsem, abych lezl
     Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
Sorry :-D
 Re: MALÉ LEZKY...?12.02.2017
lez častěji.
Až je prolezeš (většina lidí jeden při frekvenci 2-3x týdně lezky proleze dřív j
 Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Zkus někdy jinou značku lezeček nebo jiný model. Přesně tohle mi dělá systém NoEdge od La Sportivy.
 Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Možná je čas zkusit jiný značky. Každá dělá boty trochu jinak a spíš půjde o tvar, než jinou velikos
 Re: MALÉ LEZKY...?13.02.2017
Mám lezky dost agresivní a menší pouze o 1 číslo. Bolel mě neuvěřitelně palec zeshora (na kloubu) u
 Re: MALÉ LEZKY...?14.02.2017
Měl by sis koupit Triopy...

 Kemp Finale Ligure09.02.2017
Ahoj,nevíte někdo, jaká je aktuálně situace s kempem ve Finále pod Monte Cuccem? Případně nějaké další novinky? Díky.
 Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
je tam plno moslimacov. pribal si nejaky noz a nacvic alahuagbar.
  Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
Jsou tam spolecne s protiruskejma saboterama z Krymu, takze jeste pribalit kalasnikov a п&
 Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
pribal burku pro zenu
  Re: Kemp Finale Ligure10.02.2017
sory 3 piva.nejsemdobrejmuzlim
 Re: Kemp Finale Ligure11.02.2017
Jirka tam byl ke Konci minuleho roku a plati se, to je jistý.
 Re: Kemp Finale Ligure16.02.2017
Info z konce rijna: Nikde ani jeden uprchlik. V arealu kempu byl zaparkovanej bagr. Vsude kolem stan

 lezení Zéland informace08.02.2017
Ahoj!

Trochu rozvinu svůj příspěvěk z inzerce. Za 14 dní nabírám směr Zéland a sebou máme i lezecké cajky. Sbírám tak informace o lezení na NZ. Tady na lezci sice nějaké info je, ale již dost staré a třeba někdo v poslední době na NZ lezl.<
 Re: lezení Zéland informace08.02.2017
Ty stare info nejsou uplne neaktualni jen v chrischurch to moc neplati diky zemetreseni
 Re: lezení Zéland informace08.02.2017
Paynes Ford, sever jižního ostrova, pěkný vápno a bezva lezeckej camp (hangdog camp), všecko se tam
 Re: lezení Zéland informace08.02.2017
Wye Creek u Queenstown. Hospital Flat u Wanaky. Obe skvely oblasti.
 Re: lezení Zéland informace09.02.2017
Ahoj mam s sebou asi tři roky starýho pruvodce na severní ostrov,mužu pujčit. I když se všude píše ž
 Re: lezení Zéland informace14.02.2017
Cus. Byl jsem tam 2010. Vetsinu pro me zajimavych odkazu jsem dal na blog (zde:
 Re: lezení Zéland informace15.02.2017
Ahoj, já se odstěhoval ze severu Californie (achjo Yosemity) na zéland a jsem tu z toho strasne spat

 Eisarena - Bad Gastein07.02.2017
Netuší někdo jaké jsou aktuálně podmínky?
 Re: Eisarena - Bad Gastein07.02.2017
Prý docela sucho, jako skoro všude.
  Re: Eisarena - Bad Gastein08.02.2017
Min. víkend po oteplení - Sportgastein KO, pouze levej a pravej Doppelutches TOP. Anlauftal ujde...F
   Re: Eisarena - Bad Gastein09.02.2017
Kleboň má recht, Henndor jsme lezli v pátek 3.2, bylo dost vody, ale led plastik, možná že po tomto

 Jitka mázlová - jak na profil na lezci07.02.2017
ahoj, koukám na profil jitky mázlový tu na lezci, chci se podívat na cesty co vylezla v teplicích, ale nejsem schopen se přes její profil - skály - cesty dostat na kýžený seznam. je to tím, že už 5 let nic nezapsala nebo čím?
 Re: Jitka mázlová - jak na profil na lezci07.02.2017
Ano, je třeba zadat Rok: vše.
  Re: Jitka mázlová - jak na profil na lezci07.02.2017
Zum glick habe ich eine Standa :-D

 ruplá patka u diamiru07.02.2017
Zdar. Rupla mi patka u vázání diamir express. Nevíte prosím někdo co s tím? Jde pouze o ten kousek plastu, který je v kontaktu s patou boty. Ideální by bylo kdyby se někde prodával přímo ten kousek, ale žádný takový obchod nemůžu najít... Vzhledem k tomu
 Re: ruplá patka u diamiru07.02.2017
Předpokládám, že přes firmu Summit Trade Distribution, kterou google vyplivl na prvním místě při zad
 Re: ruplá patka u diamiru07.02.2017
Začal bych tím, že se zeptám v krámě, kde jsou vázání koupil. Pokračoval bych tím, že Express by měl
 Re: ruplá patka u diamiru07.02.2017
Ahoj, resil jsem nedavno ruplou spicku u Eagla, jedina moznost je pres
  Re: ruplá patka u diamiru07.02.2017
Ne v summit trade se nezmenilo nic, tak jsem mel cest jednat s tou pani (predpokladem ze je ta stejn
   Re: ruplá patka u diamiru08.02.2017
Tak napis do
    Re: ruplá patka u diamiru09.02.2017
Hoj. Díky za info. Itoca je extrémě rychlá (odpověděli během deseti minut, že to jsou schopní okamži
     Re: ruplá patka u diamiru09.02.2017
Zkus nejaky pujcovny - tam kolikrat maj dily ze staruch vyrazenych vazani. Kamosovi taky rupla patka
     Re: ruplá patka u diamiru11.02.2017
zkus namche, maj občas náhradní díly z půjčovny..
   Re: ruplá patka u diamiru12.02.2017
Do Summit trade je problém se vůbec dovolat. Jednou jsem tam volal během cca 14 dnů tak stokrát a ni
    Re: ruplá patka u diamiru24.02.2017
Taky mam se Summit trade blbou zkusenost. Po asi hodine zkouseni jsem se dovolal a vse vypadalo senz

 Lana Singing Rock06.02.2017
Máte někdo srovnání lan Singing Rock s úpravou Dry a bez úpravy Dry? Díky.

 Návrat po plastice ACL v koleni06.02.2017
Ahoj Všichni, nemáte někdo zkušenost s návratem k lezení po operaci kolene (plastika předního zkříženého vazu). Momentálně je to půl rok po operaci a rád bych opět začal viset hlavou dolů ze skal. Nebo nemáte někdo kontakt na fyzioterapeuta s kterým by šl
 Re: Návrat po plastice ACL v koleni06.02.2017
Po pěti měsících jsem postupně začínal z čtyřbodovou ortézou něž jsem získal jistotu a zlepšilo se o
 Re: Návrat po plastice ACL v koleni06.02.2017
Čus. Mám s tím čerstvou zkušenost, takže to vezmu bodově:
1)květen 2015 plastika ACL + odstra
 Re: Návrat po plastice ACL v koleni09.02.2017
Ahoj,

moje zkušenosti s kolenem:
- týden před Vánocema úraz - susp. ruptura LC
 Re: Návrat po plastice ACL v koleni13.02.2017
Ja dostal obecne pul roku po plastice zakaz sportu, aby se vaz nevytahal... to jsem vicemene dodrzel
  Re: Návrat po plastice ACL v koleni a penisu v lezačkách.14.02.2017
Hlavně lezte!!! Lozí jenom debilové.Stejně tak si debilové obouvají lezačky. Skály i překližková zař

1   ...   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   262   263   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Konec GORE?
dnes jsem četl toto: http://1url.cz/CtF7I co to zase vymysleli? napadá mě jen:"Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly"
Aleš12:53:56 14.02.2017
odpovědět 
 Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly

aby bylo oblečení o něco víc nepropustné, vymyslím nový způsob jak člověka otrávit
to už tu bylo tolikrát, ach jo :-( PCB, DDT, anilinky ...

dík za odkaz
14:20:57 14.02.2017
odpovědět 
  Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Jo, právě jsem dostal panický strach, že se otrávím bundou, kterou si na sebe oblíknu. Naštestí existují hodní lidé, kteří neustále myslí na moje dobro a před strašlivým nebezpečím mě ochrání.Díky vám, díky všem.
retez16:33:59 14.02.2017
odpovědět 
   Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
jojo
tohle jdi vykládat do asie do vesnic vedle té fabriky, až se jim zase začnou rodit děti bez rukou, nebo bez očí
08:49:24 15.02.2017
odpovědět 
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Naopak se jim rodi deti se ctyrma rukama, coz je dost vyhodne pro zvyseni produkce. Navic, v Cine to neni fabrika versus vesnice, v Cine je fabrika == vesnice, bez fabriky by ta vesnice byla v prdeli.
14:50:44 15.02.2017
odpovědět 
  Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Muzu se zeptat, jak si jako predstavujes, ze se do tebe vstrebava GTX membrana?
honza18:55:47 14.02.2017
odpovědět 
   Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Představuju si, že někde šlapeš v dešti, promočenej a zapařenej, máš toho plný brejle, nevíš už ani, jak se jmenuješ, a začínáš skoro halucinovat - a přesně v takovým okamžiku se na tebe ta bunda najednou přicucne, všude, celou plochou, asi jako když se vakuujou potraviny, a začne se vstřebávat, takovej proces asi jako inverzní cucflek... ty se jenom chvíli zmítáš, trvá to nějakou dobu, ale vlastně ani nevíš, jak dlouho, protože ztratíš vědomí - a pak se probereš s úplně vymytou hlavou, na sobě máš místo bundy jen průsvitnou igelitovou pláštěnku, no a od tý doby se záhadně zhorší tvoje zdraví, ale ty vůbec nevíš proč, protože si vůbec na nic nevzpomínáš.
P.21:53:51 14.02.2017
odpovědět 
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Takže, když jsem šel z hospody a zabloudil jsem, tak za to mohl vlastně goretex, bídák jeden. Na druhy straně, zas tak špatný to nebylo, asi koupím něco do zásoby.
23:23:16 14.02.2017
odpovědět 
    Re: Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly
Pro ty, kteri ztratili pamet jako dusledek urknuti bundou, nabizim exorcisticke sluzby.. kurva.. to by asi melo jit do placeny inzerce!
honza17:51:54 15.02.2017
odpovědět 
 Re: Konec GORE?
Vzpoura deprivantu.
honza18:52:00 14.02.2017
odpovědět 
  tilak
Tilak to řekl dobře: Nejekologičtější je koupit si jednu bundu na patnáct let. Je to chvályhodné, že se EU snaží, ale myslím že v oblasti ochtany životního prostředí existují závažnější témata. Třeba auta vs hromadná doprava ve městech, kamiony vs vlaky, netřiditelné obaly, uhelné elektrárny, ftaláty v kelímkách...
v.06:58:37 15.02.2017
odpovědět 
   Re: tilak
a vždycky se najde nějaký blb, co to začne zlehčovat
08:52:18 15.02.2017
odpovědět 
    Re: tilak
Normalne na nepodepsany nereaguju, ale tady neodolam:

"I kdyby to zachranilo jenom jeden lidskej zivot."

:)

Vis co, Saso?
https://www.youtube.com/watch?v=65ShgK7lDrg
jx zeero09:50:04 15.02.2017
odpovědět 
     :-)
https://www.youtube.com/watch?v=auVEdUhg8e4
jinej anonym10:10:39 15.02.2017
odpovědět 
      Re: :-)
http://1url.cz/GtRrJ
Bída10:25:23 15.02.2017
odpovědět 
   Re: tilak
Bohužel Tilak bundy na 15 let nevyrábí a asi ani nevyráběl.
Dřív byly tak na 10 let. Poslední modely, tak na roky 3. Sice lehký, sbalitelný, ale životnost ta tam.
14:13:00 15.02.2017
odpovědět 
    Re: tilak
Taky zalezi jak ji davas zabrat. Rocne jeden vikend v lete v Tatrach a druhy vikend v zime to urcite na 10 - 15 let bude :D
15:09:04 15.02.2017
odpovědět 
     Re: tilak
Jo, pokud ji použiješ jednou ročně, tak asi fakt 10 let vydrží.
21:29:02 15.02.2017
odpovědět 
      Re: tilak
Nekde jsem cetla, ze vyrobci pocitaji s zivotnosti 3 roky, protoze potom pry uz outdoorove obleceni neodpovida soucasne mode a lidi si koupi nove. Predpoklada se, ze za rok vyjedes na hory na 10 dni, takze planovana zivotnost 30 dni.

Blby je, kdyz na horach stravis za sezonu dni cca 90 ....

Ja uz leta v zime pobiham na skialpech v softshellce, neznicitelna, maximalne vybledne. Goracovka opravdu jen do sloty psoty se snezenim prip. destem, tak pak taky vydrzi dlouho.
Lenka K.22:33:06 15.02.2017
odpovědět 
       Re: tilak
Jo. Boty 500km, hadry 3 roky max.
23:04:53 15.02.2017
odpovědět 
       Re: tilak
Pak by bylo fér uvést: minimální trvanlivost = 30 dní, cena = 13 000.
Ale pak tam nevidím tu ekologii Tilaku.
07:28:23 16.02.2017
odpovědět 
        Re: tilak
Presne tak.

Vyrobci se muzou pysnit tim, jak produkuji zelene a spotrebitele jsou pysni na to, jak jsou zeleni, protoze kupuji zelene vyrobky. A se stejne dobrym pocitem je po par letech vyhodi. Odpozorovano mezi mymi zapadonemeckymi kamarady.
Lenka K.16:23:22 16.02.2017
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192467)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dezorientálna medicína 9- Súľov
Agent provokatér 8+ Súľov
Game over 8- Súľov
Neposlušné bedierko 8 Súľov
Pozdní podzim iii Bělá U Děčína
Nově komentované:
Dlouhej kouř VIIIb Jetřichovice
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn

 Nově v diskusi:
Ostwand Verschneidung Hochthron | Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
sport??? | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nález Želiv | Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1444 
 Neřeším to – lezu vše 
 1144 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi