Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Prochladlá záda 27.02.2017 Ahojte, nemohli by jste poradit něco na prochladlá záda? Uz to mám 3 den a zlepšuje se to jen trochu a pomalu. Samozřejmě záda mám furt v "teple" a beru jen něco na podporu imunity.
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 nakrmte mě! :D
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 kurkumový sprej nebo šaolinový olej
    Re: Prochladlá záda 28.02.2017 Jeste lepsi je kung-fu olej.
      Re: Prochladlá záda 28.02.2017 ten si vyměň v tom co nosíš na krku
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 zkus soustružné pohyby
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 zkus se dotázat na e-mimino.cz
    Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Savo interne nekolikrat denne (nezaleknout se krvave stolice, to se jen telo zbavuje nezadoucich jev
  Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Jestli je to lokalniho charakteru (houser apod.), tak si na to nalep hrejivou capsaicinovou naplast.
  Re: Prochladlá záda 01.03.2017 ledovat bederní oblast zad, 3x denně 20-30 minut, zabírá spolehlivě
  Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Ojíždět záda 2-3 x denně letlampou, cca 20 min. Zabírá spolehlivě.
    Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Vraž si kolík do anusu.Bolest zad ihned ustoupí.
      Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Díky za rady, borci. Vše jsem aplikoval, led, lampu, soustružné pohyby, savo i anální kolík a bolest
        Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Letlampa není led lampa (nezaměňovat s čelovkou).
10 boy Brno 25.02.2017 To Brno je teda marné. Nějaký report nebude?
  Re: 10 boy Brno 25.02.2017 spis proc bylo tak malo listku:(
    Re: 10 boy Brno 25.02.2017 To je škoda, protože to je vážně zážitek vidět Adama a bratry v akci.
      Re: 10 boy Brno 25.02.2017 Report se připravuje, fotky také. Příští ročník bude již s větší kapacitou lístků.
        Re: 10 boy Brno 26.02.2017 neco ještě bude
    Re: 10 boy Brno 26.02.2017 Je to tam male...
      Re: 10 boy Brno 27.02.2017 vim ze ej to tam maly. Ale stejne - koukal sem na predprodej jak ostriz a stejne sem nemel sanci...
        Re: 10 boy Brno 27.02.2017 Sledujes je na fejsu? Nevim jak to bylo v realu ale nabidku na listky jsem videl :).
  Re: Dobrá bouldrovka v Praze 24.02.2017 A na jak dlouho jsi v Praze? Dobrých boulderovek je tu plno. Je zde Boulder Bar, Big wall, 13tka, Lo
REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Zdravím, jak jste spokojeni s vyřízením reklamace?Zajímá mě i postoj dovozce k reklamaci.
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Před mnoha lety jsem reklamoval v Hudáči ve Slezský hadrový pohory, který jsem měl na půlročním vand
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Jednou jsem se musel hádat, když mi hrany lyží nařízly poutka, která i podle návodu k použití měla t
    Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Co když tam návod na použití není, u drahých věcí na 10 tis.?
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Jak kdy. Pár věcí jsem tam už musel reklamovat. Někdy to bylo v pohodě, zboží si vzali a během 30 dn
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Kdysi jsem tam reklamoval běžky, resp. vázání - kus se mi samovolně odlomil během jízdy. Prodavač mi
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 kdysi jsem tam reklamoval batoh s rozpáraným švem, přes měsíc se nic nedělo a když sem tam přišel, v
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Des a hruza koupil jsem v dejvicich benzinovy varic sigg, prvni vikend po nakupu, diky vyrobni vade,
    Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 1. sigg vařiče nevyrábí a nikdy nevyráběl
2. občanský zákoník umožňuje řešit vše pomocí rozho
      Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 ty jsi snad chytrolin z HUDY, zadej si v google stove fire jet sigg
        Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Sigg varice nevyrabi a nevyrabel.
          Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 menzi.dk/archive/public/pdf/Sigg_FireJet_instructions.pdf
a tohle je co, hm?
E
            Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017 Porad ti budu tvrdit, ze Sigg varice nikdy nevyrabel. Na googlu hledat umim. Narozdil od tebe, pravd
              Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017 Chytrolín názorně predvedl průběh reklamace v HUDY.
                Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017 Nebo ty prechytraleho zakaznika pri reklamaci?
                  Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017 Jako pri reklamaci vyrobku, ktereho si u nich koupil a oni rikaji, ze vlastne neexistuje? :D
            Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017 Porad ti budu tvrdit, ze Sigg varice nikdy nevyrabel. Na googlu hledat umim. Narozdil od tebe, pravd
              lhářovi z huby... 01.03.2017 Prodával, vyráběl.
Je možný najít návody, na outdoorových fórech se o těch výrobcích diskutuj
                Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 ok ... Sigg si varice nechal delat u korejske firmy Kovea. Bohuzel je to tak stare, ze uz nejsem sch
                  Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Takže jsme se konečně shodli na tom, co tvrdil ROKO v původním příspěvku: reklamoval benzinový vařič
                    Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Smesne to je dost, ale mozna jen myslenkove pochody daneho typka proste takhle funguji. "Reklam
                      Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Pokud se dobře dívám, týpek nenapsal, že SIGG ty vařiče vyráběl. On napsal, že reklamoval vařič SIGG
                  Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Presne jsem cekal, ze z tebe vypadne tohle... SIGG vlastne nevyrabi ani hlinikove lahve, pouze odliv
          Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 He he, vzdy pobavi lide, kteri si ve sve jednoduchosti mysli, ze kdyz neco neznaji nebo nikdy nevide
            Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 Patri pod chytrolina "SIGG nevyrabi ..."
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Nespokojenost. Jsou to hajzlové. Vykrucujou se. Výhrůžka soudem moc nepomáhá, páč jim je jasný, že u
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Já jsem v Hudy nikdy nic nereklamoval, byl jsem se vším spokojen :-)
    hodnotný příspěvek 26.02.2017 Tedy body pro výrobce, ale téma diskuze je jiné, že? Jestli to nejsi schopen rozlišit, tak se příště
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Ze 100% kladné vyřízení reklamace. Někdy ovšem se značnou nechutí a arogancí prodavačů. Asi nejhorší
    Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Rock Empire je privátní značka HUDY. Většinou šlo o totální zmetky, kdy jen okopčili dopře prodávaný
      Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Pozáruční oprava pípáku - nezájem. Zrovna žádná věc za pár kaček, takže smolík pro obě strany. Já s
      Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Tak byl to spacák za 2500, drzel 5 let, po oprave stale pouzivam cca do -15. I po 7az8 mi letech a v
  Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 Osobně mám negativní zkušenost, kdy jsem se cítil podvedený. Soudního znalce, ani soud jsem platit n
  Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017 Kdysi jsem reklamoval batoh (Deuter Guide 35+) - prasklá spona a několik menších dírek. Batoh mi do
    Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017 Super :-/ Místo jednoho dobrýho batohu dva šitový. Do by mě teda fakt neuspokojilo...
    Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017 A jak praskne spona a udělají se dírky aby to bylo na reklamaci? Mně přijde že se tady zaměňují rekl
  Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017 Občas něco koupím v Hudy Pardubice. Jediná reklamace tam byla vyřízena bez problémů a personál je ta
Outdoor menu 20.02.2017 Zdar,
ted je na výstavišti v Letňanech výstav OUTDOOR MENU, nevíte někdo za kolik je vstup?
Díky
  Re: Outdoor menu 20.02.2017 Je to zdarma.
  Re: Outdoor menu 24.02.2017 Hlavně to není výstava a už vůbec tam nemá co dělat veřejnost ;) .. bylo to zdarma.
Polínko táboření 20.02.2017 Na stránkách ČHS se píše tohle "Vjezd aut a táboření pouze na vyhrazených místech podle pokynů obce Krsy." Nevíte někdo co to konkrétně znamená? Pamatuju si, že se parkovalo před vjezdem do lesa a spalo přimo v lomu...
  Re: Polínko táboření 20.02.2017 To je jinak řečeno, že tak normální smrtelník nesmí tábořit ani vjet autem
Bolest zad 19.02.2017 Dobry den,dnes na me spadl snih s ledem ze strechy,protoze jsem nestihla utect,od te doby me boli zada v dolnim pravem rohu a mam to tam i natekle.Boli to jak prichuzi tak hlavne pri lezeni,nevim jestli mam zajit k doktorovi nebo ne ,nerada bych tam otrav
  Re: Bolest zad 19.02.2017 jo, pockej s tim, tady Ti poradi nejlip, jdi k doktorovi a zkus zapojit selsky rozum
  Re: Bolest zad 19.02.2017 Jestli to máš i nateklé tak určitě k doktoru.
  Re: Spárové lezečky 19.02.2017 Pohodlne kde nebudes mit moc pokrcene prsty (bolest), snerovaci (suchace muzou klouzat), levne (znic
    Re: Spárové lezečky 19.02.2017 Díky za reakci. A lepší tvrdší nebo měkké?
      Re: Spárové lezečky 19.02.2017 Pokud neplanujes lezt nejake prstove prasky tak to neni nejak zasadni. Osobne jsem lezl spary ve vse
  Re: Spárové lezečky 19.02.2017 Hoj. Rozdíl je u písku a nepísku. Zatímco na nepísku (třeba žula) jsou dobré spíš tvrdé, tak na písk
  Re: Spárové lezečky 19.02.2017 osvědčily se mi FIVE TEN ANASAZI
  Re: Spárové lezečky 20.02.2017 bufo aura, akorát na nohu
  Re: Spárové lezečky 20.02.2017 Záleží taky kolik chceš investovat...
Na žulu mám TC Pro od Sportivy (o pul čísla menší, než
  Re: Spárové lezečky 20.02.2017 Rozhodně NE SUCHÝ ZIP - jedno dvě lezení (ve smyslu 1 až 2 spáry v Ádru, tedy půl dne) a rozdrbe se
    Re: Spárové lezečky 20.02.2017 Nemáš tak úplně pravdu. Existují lezečky, který fungujou se sucháčem celkem slušně a dlouho. Podmínk
      Re: Spárové lezečky 20.02.2017 nepochopil jsem, že jde řeč o spárách v horách
z mých zkušeností teda můžu říct, ať s
        Re: Spárové lezečky 20.02.2017 Myslím, že jsi to pochopil dobře. Tazateli asi šlo hlavně o písek. Nicméně k těm horám. Jelikož se s
          Re: Spárové lezečky 20.02.2017 Ano, šlo primárně o písek. Díky všem za názory :-)
    Re: Spárové lezečky 20.02.2017 asi jsi ještě neviděl hádinky bez šněrování (od Bobra nebo restday za pětikilo). Mě přijdou rozhodně
      Re: Spárové lezečky 20.02.2017 Já je můžu srovnat s tradičníma hadinkama a jako progres mi to nepřipadá. Jak si je nasazuješ? Pudru
        Re: Spárové lezečky 21.02.2017 reagoval jsem na to, že je třeba hádinky nějak šněrovat a omotávat: tyhle není. A že nechrání kotník
          Re: Spárové lezečky 21.02.2017 hele, bobrovy rukavice nemajji konkurenci, ale hadinky od saltiku nic moc, už mnoho lidí nadávalo na
            Re: Spárové lezečky 21.02.2017 dobrý vědět co mě možná čeká, dík žes to trochu rozvedl, tohle už dává možnost udělat si nějakou pře
  Re: Spárové lezečky 20.02.2017 spáry raději nelézt! ;)
  Re: Spárové lezečky 22.02.2017 la sportiva - baracuda, mají celou špičku ogumovanou, ale už se nevyrábějí. jenže jsme v Čechách, kd
    Re: Spárové lezečky 22.02.2017 Jo tak tos mi připomněl další špatnou zkušenost a radu - do spár kupovat šněrovací boty s dírkami ne
      Re: Spárové lezečky 22.02.2017 a tak to přiznávám, hadrová očka na Baracudách odcházela, ale ta gumová síťka držela jak helvétská v
        Re: Spárové lezečky 22.02.2017 mythosky na písek bezva.
        Re: Spárové lezečky 23.02.2017 Cikán tvrdí, že Mythosy jsou nejlepší lezky na pásek. Ale věř mu :-)
          Re: Spárové lezečky 23.02.2017 na písek, pochopitelně
Bořeň 18.02.2017 Ahoj, nevíte někdo jaké panují podmínky na Bořni? Zítra má být pěkné počasí, že bych vyrazil. Díky za info.
Jarda
1
...
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
...
2263
Prochladlá záda Ahojte, nemohli by jste poradit něco na prochladlá záda? Uz to mám 3 den a zlepšuje se to jen trochu a pomalu. Samozřejmě záda mám furt v "teple" a beru jen něco na podporu imunity. JaroJeTu! 09:05:01 27.02.2017odpovědět
  Re: Prochladlá záda nakrmte mě! :D troll 00:06:19 28.02.2017odpovědět
  Re: Prochladlá záda kurkumový sprej nebo šaolinový olej 08:14:32 28.02.2017odpovědět
    Re: Prochladlá záda Jeste lepsi je kung-fu olej. 10:56:48 28.02.2017odpovědět
      Re: Prochladlá záda ten si vyměň v tom co nosíš na krku 12:13:33 28.02.2017odpovědět
  Re: Prochladlá záda zkus soustružné pohyby makač 13:39:29 28.02.2017odpovědět
  Re: Prochladlá záda zkus se dotázat na e-mimino.cz petr 21:02:01 28.02.2017odpovědět
    Re: Prochladlá záda Savo interne nekolikrat denne (nezaleknout se krvave stolice, to se jen telo zbavuje nezadoucich jevu), trikrat denne mazat masti z tygrim penisu a slonich klu. Do roka mas po potizich. 12:09:23 01.03.2017odpovědět
  Re: Prochladlá záda Jestli je to lokalniho charakteru (houser apod.), tak si na to nalep hrejivou capsaicinovou naplast. Me to funguje dokonale... 09:58:12 01.03.2017odpovědět
  Re: Prochladlá záda ledovat bederní oblast zad, 3x denně 20-30 minut, zabírá spolehlivě ledař 14:44:31 01.03.2017odpovědět
  Re: Prochladlá záda Ojíždět záda 2-3 x denně letlampou, cca 20 min. Zabírá spolehlivě. plamenář 15:44:27 01.03.2017odpovědět
    Re: Prochladlá záda Vraž si kolík do anusu.Bolest zad ihned ustoupí.
15:50:58 01.03.2017odpovědět
      Re: Prochladlá záda Díky za rady, borci. Vše jsem aplikoval, led, lampu, soustružné pohyby, savo i anální kolík a bolest skutečně ustoupila! Doporučuji tento mix všem. makač 19:50:08 01.03.2017odpovědět
        Re: Prochladlá záda Letlampa není led lampa (nezaměňovat s čelovkou). 20:30:02 01.03.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: