LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jasně že mám dobrej štand holka! Jistím tě za pěknej strom (pssst) -eček :)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Squashová hala - Bezdružice
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha
Adrenaline Pit - Praha 1 – Nové město

Prodejny
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Prochladlá záda27.02.2017
Ahojte, nemohli by jste poradit něco na prochladlá záda? Uz to mám 3 den a zlepšuje se to jen trochu a pomalu. Samozřejmě záda mám furt v "teple" a beru jen něco na podporu imunity. 
 Re: Prochladlá záda28.02.2017
nakrmte mě! :D
 Re: Prochladlá záda28.02.2017
kurkumový sprej nebo šaolinový olej
  Re: Prochladlá záda28.02.2017
Jeste lepsi je kung-fu olej.
   Re: Prochladlá záda28.02.2017
ten si vyměň v tom co nosíš na krku
 Re: Prochladlá záda28.02.2017
zkus soustružné pohyby
 Re: Prochladlá záda28.02.2017
zkus se dotázat na e-mimino.cz
  Re: Prochladlá záda01.03.2017
Savo interne nekolikrat denne (nezaleknout se krvave stolice, to se jen telo zbavuje nezadoucich jev
 Re: Prochladlá záda01.03.2017
Jestli je to lokalniho charakteru (houser apod.), tak si na to nalep hrejivou capsaicinovou naplast.
 Re: Prochladlá záda01.03.2017
ledovat bederní oblast zad, 3x denně 20-30 minut, zabírá spolehlivě
 Re: Prochladlá záda01.03.2017
Ojíždět záda 2-3 x denně letlampou, cca 20 min. Zabírá spolehlivě.
  Re: Prochladlá záda01.03.2017
Vraž si kolík do anusu.Bolest zad ihned ustoupí.
   Re: Prochladlá záda01.03.2017
Díky za rady, borci. Vše jsem aplikoval, led, lampu, soustružné pohyby, savo i anální kolík a bolest
    Re: Prochladlá záda01.03.2017
Letlampa není led lampa (nezaměňovat s čelovkou).

 10 boy Brno25.02.2017
To Brno je teda marné. Nějaký report nebude?
 Re: 10 boy Brno25.02.2017
spis proc bylo tak malo listku:(
  Re: 10 boy Brno25.02.2017
To je škoda, protože to je vážně zážitek vidět Adama a bratry v akci.
   Re: 10 boy Brno25.02.2017
Report se připravuje, fotky také. Příští ročník bude již s větší kapacitou lístků.
    Re: 10 boy Brno26.02.2017
neco ještě bude
  Re: 10 boy Brno26.02.2017
Je to tam male...
   Re: 10 boy Brno27.02.2017
vim ze ej to tam maly. Ale stejne - koukal sem na predprodej jak ostriz a stejne sem nemel sanci...
    Re: 10 boy Brno27.02.2017
Sledujes je na fejsu? Nevim jak to bylo v realu ale nabidku na listky jsem videl :).

 Dobrá bouldrovka v Praze24.02.2017
Ahoj, poradí někdo dobrou bouldrovku v Praze ?
 Re: Dobrá bouldrovka v Praze24.02.2017
A na jak dlouho jsi v Praze? Dobrých boulderovek je tu plno. Je zde Boulder Bar, Big wall, 13tka, Lo

 prasklá patka vázání Diamir Titanal III23.02.2017
Ahoj nevíte, kde se dá sehnat patka k vázání Diamir Titanal III? Nesedí to s Titanalem I. Moc díky za radu. Ef

 REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Zdravím, jak jste spokojeni s vyřízením reklamace?Zajímá mě i postoj dovozce k reklamaci.
 Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Před mnoha lety jsem reklamoval v Hudáči ve Slezský hadrový pohory, který jsem měl na půlročním vand
 Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Jednou jsem se musel hádat, když mi hrany lyží nařízly poutka, která i podle návodu k použití měla t
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Co když tam návod na použití není, u drahých věcí na 10 tis.?
 Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Jak kdy. Pár věcí jsem tam už musel reklamovat. Někdy to bylo v pohodě, zboží si vzali a během 30 dn
 Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Kdysi jsem tam reklamoval běžky, resp. vázání - kus se mi samovolně odlomil během jízdy. Prodavač mi
 Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
kdysi jsem tam reklamoval batoh s rozpáraným švem, přes měsíc se nic nedělo a když sem tam přišel, v
 Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Des a hruza koupil jsem v dejvicich benzinovy varic sigg, prvni vikend po nakupu, diky vyrobni vade,
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
1. sigg vařiče nevyrábí a nikdy nevyráběl
2. občanský zákoník umožňuje řešit vše pomocí rozho
   Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
ty jsi snad chytrolin z HUDY, zadej si v google stove fire jet sigg
    Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Sigg varice nevyrabi a nevyrabel.
     Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017
menzi.dk/archive/public/pdf/Sigg_FireJet_instructions.pdf

a tohle je co, hm?
E
      Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017
Porad ti budu tvrdit, ze Sigg varice nikdy nevyrabel. Na googlu hledat umim. Narozdil od tebe, pravd
       Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017
Chytrolín názorně predvedl průběh reklamace v HUDY.
        Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017
Nebo ty prechytraleho zakaznika pri reklamaci?
         Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017
Jako pri reklamaci vyrobku, ktereho si u nich koupil a oni rikaji, ze vlastne neexistuje? :D
      Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017
Porad ti budu tvrdit, ze Sigg varice nikdy nevyrabel. Na googlu hledat umim. Narozdil od tebe, pravd
       lhářovi z huby... 01.03.2017
Prodával, vyráběl.
Je možný najít návody, na outdoorových fórech se o těch výrobcích diskutuj
        Re: lhářovi z huby... 02.03.2017
ok ... Sigg si varice nechal delat u korejske firmy Kovea. Bohuzel je to tak stare, ze uz nejsem sch
         Re: lhářovi z huby... 02.03.2017
Takže jsme se konečně shodli na tom, co tvrdil ROKO v původním příspěvku: reklamoval benzinový vařič
          Re: lhářovi z huby... 02.03.2017
Smesne to je dost, ale mozna jen myslenkove pochody daneho typka proste takhle funguji. "Reklam
           Re: lhářovi z huby... 02.03.2017
Pokud se dobře dívám, týpek nenapsal, že SIGG ty vařiče vyráběl. On napsal, že reklamoval vařič SIGG
         Re: lhářovi z huby... 02.03.2017
Presne jsem cekal, ze z tebe vypadne tohle... SIGG vlastne nevyrabi ani hlinikove lahve, pouze odliv
     Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017
He he, vzdy pobavi lide, kteri si ve sve jednoduchosti mysli, ze kdyz neco neznaji nebo nikdy nevide
      Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017
Patri pod chytrolina "SIGG nevyrabi ..."
 Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Nespokojenost. Jsou to hajzlové. Vykrucujou se. Výhrůžka soudem moc nepomáhá, páč jim je jasný, že u
 Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Já jsem v Hudy nikdy nic nereklamoval, byl jsem se vším spokojen :-)
  hodnotný příspěvek26.02.2017
Tedy body pro výrobce, ale téma diskuze je jiné, že? Jestli to nejsi schopen rozlišit, tak se příště
 Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Ze 100% kladné vyřízení reklamace. Někdy ovšem se značnou nechutí a arogancí prodavačů. Asi nejhorší
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Rock Empire je privátní značka HUDY. Většinou šlo o totální zmetky, kdy jen okopčili dopře prodávaný
   Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Pozáruční oprava pípáku - nezájem. Zrovna žádná věc za pár kaček, takže smolík pro obě strany. Já s
   Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Tak byl to spacák za 2500, drzel 5 let, po oprave stale pouzivam cca do -15. I po 7az8 mi letech a v
 Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017
Osobně mám negativní zkušenost, kdy jsem se cítil podvedený. Soudního znalce, ani soud jsem platit n
 Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017
Kdysi jsem reklamoval batoh (Deuter Guide 35+) - prasklá spona a několik menších dírek. Batoh mi do
  Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017
Super :-/ Místo jednoho dobrýho batohu dva šitový. Do by mě teda fakt neuspokojilo...
  Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017
A jak praskne spona a udělají se dírky aby to bylo na reklamaci? Mně přijde že se tady zaměňují rekl
   že by podle sebe soudím tebe?27.02.2017
   Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017
Dírky mohou být mechanického původu - reklamace se neuznává, ale i vzniklé výrobní vadou - reklamace
 Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017
Občas něco koupím v Hudy Pardubice. Jediná reklamace tam byla vyřízena bez problémů a personál je ta

 Outdoor menu20.02.2017
Zdar,
ted je na výstavišti v Letňanech výstav OUTDOOR MENU, nevíte někdo za kolik je vstup?
Díky
 Re: Outdoor menu20.02.2017
Je to zdarma.
 Re: Outdoor menu24.02.2017
Hlavně to není výstava a už vůbec tam nemá co dělat veřejnost ;) .. bylo to zdarma.

 Polínko táboření20.02.2017
Na stránkách ČHS se píše tohle "Vjezd aut a táboření pouze na vyhrazených místech podle pokynů  obce Krsy." Nevíte někdo co to konkrétně znamená? Pamatuju si, že se parkovalo před vjezdem do lesa a spalo přimo v lomu...
 Re: Polínko táboření20.02.2017
To je jinak řečeno, že tak normální smrtelník nesmí tábořit ani vjet autem
  Re: Polínko táboření06.03.2017
tak očividně to nebude tak žhavý
viz.
  Re: Polínko táboření06.03.2017
Parkování:
Nejen proto, že přístupová cesta bývá dost rozbahněná s vyjetejma kolejema a ješt

 Bolest zad19.02.2017
Dobry den,dnes na me spadl snih s ledem ze strechy,protoze jsem nestihla utect,od te doby me boli zada v dolnim pravem rohu a mam to tam i natekle.Boli to jak prichuzi tak hlavne pri lezeni,nevim jestli mam zajit k doktorovi nebo ne ,nerada bych tam otrav
 Re: Bolest zad19.02.2017
jo, pockej s tim, tady Ti poradi nejlip, jdi k doktorovi a zkus zapojit selsky rozum
 Re: Bolest zad19.02.2017
Jestli to máš i nateklé tak určitě k doktoru.
 Re: Bolest zad19.02.2017
sice to neni úplně k Tvýmu tématu, ale všeobecně k bolesti zad (smazat mezery):
 Spárové lezečky19.02.2017
Jaké poradíte lezečky vhodné do spár? Neřeším zásadně kotníkové/nízké (dá se vyřešit hadinkami), ale spíš z pohledu pohodlí, životnosti, kvality ... A co velikost?
 Re: Spárové lezečky19.02.2017
Pohodlne kde nebudes mit moc pokrcene prsty (bolest), snerovaci (suchace muzou klouzat), levne (znic
  Re: Spárové lezečky19.02.2017
Díky za reakci. A lepší tvrdší nebo měkké?
   Re: Spárové lezečky19.02.2017
Pokud neplanujes lezt nejake prstove prasky tak to neni nejak zasadni. Osobne jsem lezl spary ve vse
 Re: Spárové lezečky19.02.2017
Hoj. Rozdíl je u písku a nepísku. Zatímco na nepísku (třeba žula) jsou dobré spíš tvrdé, tak na písk
 Re: Spárové lezečky19.02.2017
osvědčily se mi FIVE TEN ANASAZI
 Re: Spárové lezečky20.02.2017
bufo aura, akorát na nohu
 Re: Spárové lezečky20.02.2017
Záleží taky kolik chceš investovat...
Na žulu mám TC Pro od Sportivy (o pul čísla menší, než
 Re: Spárové lezečky20.02.2017
Rozhodně NE SUCHÝ ZIP - jedno dvě lezení (ve smyslu 1 až 2 spáry v Ádru, tedy půl dne) a rozdrbe se
  Re: Spárové lezečky20.02.2017
Nemáš tak úplně pravdu. Existují lezečky, který fungujou se sucháčem celkem slušně a dlouho. Podmínk
   Re: Spárové lezečky20.02.2017
nepochopil jsem, že jde řeč o spárách v horách

z mých zkušeností teda můžu říct, ať s
    Re: Spárové lezečky20.02.2017
Myslím, že jsi to pochopil dobře. Tazateli asi šlo hlavně o písek. Nicméně k těm horám. Jelikož se s
     Re: Spárové lezečky20.02.2017
Ano, šlo primárně o písek. Díky všem za názory :-)
  Re: Spárové lezečky20.02.2017
asi jsi ještě neviděl hádinky bez šněrování (od Bobra nebo restday za pětikilo). Mě přijdou rozhodně
   Re: Spárové lezečky20.02.2017
Já je můžu srovnat s tradičníma hadinkama a jako progres mi to nepřipadá. Jak si je nasazuješ? Pudru
    Re: Spárové lezečky21.02.2017
reagoval jsem na to, že je třeba hádinky nějak šněrovat a omotávat: tyhle není. A že nechrání kotník
     Re: Spárové lezečky21.02.2017
hele, bobrovy rukavice nemajji konkurenci, ale hadinky od saltiku nic moc, už mnoho lidí nadávalo na
      Re: Spárové lezečky21.02.2017
dobrý vědět co mě možná čeká, dík žes to trochu rozvedl, tohle už dává možnost udělat si nějakou pře
 Re: Spárové lezečky20.02.2017
spáry raději nelézt! ;)
 Re: Spárové lezečky22.02.2017
la sportiva - baracuda, mají celou špičku ogumovanou, ale už se nevyrábějí. jenže jsme v Čechách, kd
  Re: Spárové lezečky22.02.2017
Jo tak tos mi připomněl další špatnou zkušenost a radu - do spár kupovat šněrovací boty s dírkami ne
   Re: Spárové lezečky22.02.2017
a tak to přiznávám, hadrová očka na Baracudách odcházela, ale ta gumová síťka držela jak helvétská v
    Re: Spárové lezečky22.02.2017
mythosky na písek bezva.
    Re: Spárové lezečky23.02.2017
Cikán tvrdí, že Mythosy jsou nejlepší lezky na pásek. Ale věř mu :-)
     Re: Spárové lezečky23.02.2017
na písek, pochopitelně

 Bořeň18.02.2017
Ahoj, nevíte někdo jaké panují podmínky na Bořni? Zítra má být pěkné počasí, že bych vyrazil. Díky za info.
Jarda

1   ...   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Prochladlá záda
Ahojte, nemohli by jste poradit něco na prochladlá záda? Uz to mám 3 den a zlepšuje se to jen trochu a pomalu. Samozřejmě záda mám furt v "teple" a beru jen něco na podporu imunity. 
JaroJeTu!09:05:01 27.02.2017
odpovědět 
 Re: Prochladlá záda
nakrmte mě! :D
troll00:06:19 28.02.2017
odpovědět 
 Re: Prochladlá záda
kurkumový sprej nebo šaolinový olej
08:14:32 28.02.2017
odpovědět 
  Re: Prochladlá záda
Jeste lepsi je kung-fu olej.
10:56:48 28.02.2017
odpovědět 
   Re: Prochladlá záda
ten si vyměň v tom co nosíš na krku
12:13:33 28.02.2017
odpovědět 
 Re: Prochladlá záda
zkus soustružné pohyby
makač13:39:29 28.02.2017
odpovědět 
 Re: Prochladlá záda
zkus se dotázat na e-mimino.cz
petr21:02:01 28.02.2017
odpovědět 
  Re: Prochladlá záda
Savo interne nekolikrat denne (nezaleknout se krvave stolice, to se jen telo zbavuje nezadoucich jevu), trikrat denne mazat masti z tygrim penisu a slonich klu. Do roka mas po potizich.
12:09:23 01.03.2017
odpovědět 
 Re: Prochladlá záda
Jestli je to lokalniho charakteru (houser apod.), tak si na to nalep hrejivou capsaicinovou naplast. Me to funguje dokonale...
09:58:12 01.03.2017
odpovědět 
 Re: Prochladlá záda
ledovat bederní oblast zad, 3x denně 20-30 minut, zabírá spolehlivě
ledař14:44:31 01.03.2017
odpovědět 
 Re: Prochladlá záda
Ojíždět záda 2-3 x denně letlampou, cca 20 min. Zabírá spolehlivě.
plamenář15:44:27 01.03.2017
odpovědět 
  Re: Prochladlá záda
Vraž si kolík do anusu.Bolest zad ihned ustoupí.
15:50:58 01.03.2017
odpovědět 
   Re: Prochladlá záda
Díky za rady, borci. Vše jsem aplikoval, led, lampu, soustružné pohyby, savo i anální kolík a bolest skutečně ustoupila! Doporučuji tento mix všem.
makač19:50:08 01.03.2017
odpovědět 
    Re: Prochladlá záda
Letlampa není led lampa (nezaměňovat s čelovkou).
20:30:02 01.03.2017
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (48)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1452 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi