Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ocun Diamond 02.03.2017 Cau. Predminulou sezonu jsem si poridil modre Diamondy, tehdy jeste Rock Pillars. Padly mi skvele a lezlo se s nimi vyborne, ted jsem je podrazil a porad spokojenost, jsou uz mekci a pohodlnejsi a pouzivam je i na kratsi a tezsi vicedelky. Byl jsem a jsem
  Re: Ocun Diamond 10.03.2017 Ptáš se na blbém webu. Tady všichni lezou v LS Miura, protože si myslí, že to je nadlidská bota. A p
  Re: Ocun Diamond 10.03.2017 Cus, ja od Scarp nakonec konvertoval k La Sportive, ale uz je to tak osm let :)) tak nevim jak ted..
mayerlrampe za týden 28.02.2017 Hoj. připadá vám rozumné jít druhej březnovej víkend do Mayerlrampe? Vím. normálně se leze o dost později, ale vzhledem k celkově mizerné zimě by už na nástupu i na hřebínku nemuselo být moc sněhu, ne? Přivítal bych především odpovědi k věci od lidí
  Re: mayerlrampe za týden 28.02.2017 mizerna zima? myslis ty 3meisce mrazu a snezeni? :)
    Re: mayerlrampe za týden 28.02.2017 asi tě mate, že celý leden byl sníh i "před Muzeem". Ale třeba na Stubai je to se sněhem h
  Re: mayerlrampe za týden 01.03.2017 Minulý týden jsem se pohyboval ve Vysokých Taurech a v cca 2500-2600 pokud není nafoukáno v ďolíku,
    Re: mayerlrampe za týden 02.03.2017 Pokud vím je zavřená hochalpenstrase
  Re: mayerlrampe za týden 02.03.2017 Cau, cesta bude zavrena, takze vas ceka fakt dlouhy nastup. Posledni info co mam je z listopadu/pros
    Re: mayerlrampe za týden 02.03.2017 Jo a zapomnel jsem napsat, ostrante mezery v tech odkazech!
  Re: mayerlrampe za týden 03.03.2017 Do rakouských středisek spolu s březnem přišla i hromada nového sněhu. V Salcbursku a v Korutanech s
Boulderovka Trenčín 27.02.2017 Ahoj, prosím o aktuální info. Chystám se na služební cestu do Trenčína a večer bych si rád zašel na stěnu. Je nějaká v provozu?
Arco apartmán 27.02.2017 Prosím o typ na apartmán v okolí Arca vhodný pro rodinu s dětmi. Díky.
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 nakrmte mě! :D
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 kurkumový sprej nebo šaolinový olej
    Re: Prochladlá záda 28.02.2017 Jeste lepsi je kung-fu olej.
      Re: Prochladlá záda 28.02.2017 ten si vyměň v tom co nosíš na krku
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 zkus soustružné pohyby
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 zkus se dotázat na e-mimino.cz
    Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Savo interne nekolikrat denne (nezaleknout se krvave stolice, to se jen telo zbavuje nezadoucich jev
  Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Jestli je to lokalniho charakteru (houser apod.), tak si na to nalep hrejivou capsaicinovou naplast.
  Re: Prochladlá záda 01.03.2017 ledovat bederní oblast zad, 3x denně 20-30 minut, zabírá spolehlivě
  Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Ojíždět záda 2-3 x denně letlampou, cca 20 min. Zabírá spolehlivě.
    Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Vraž si kolík do anusu.Bolest zad ihned ustoupí.
      Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Díky za rady, borci. Vše jsem aplikoval, led, lampu, soustružné pohyby, savo i anální kolík a bolest
        Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Letlampa není led lampa (nezaměňovat s čelovkou).
10 boy Brno 25.02.2017 To Brno je teda marné. Nějaký report nebude?
  Re: 10 boy Brno 25.02.2017 spis proc bylo tak malo listku:(
    Re: 10 boy Brno 25.02.2017 To je škoda, protože to je vážně zážitek vidět Adama a bratry v akci.
      Re: 10 boy Brno 25.02.2017 Report se připravuje, fotky také. Příští ročník bude již s větší kapacitou lístků.
        Re: 10 boy Brno 26.02.2017 neco ještě bude
    Re: 10 boy Brno 26.02.2017 Je to tam male...
      Re: 10 boy Brno 27.02.2017 vim ze ej to tam maly. Ale stejne - koukal sem na predprodej jak ostriz a stejne sem nemel sanci...
        Re: 10 boy Brno 27.02.2017 Sledujes je na fejsu? Nevim jak to bylo v realu ale nabidku na listky jsem videl :).
  Re: Dobrá bouldrovka v Praze 24.02.2017 A na jak dlouho jsi v Praze? Dobrých boulderovek je tu plno. Je zde Boulder Bar, Big wall, 13tka, Lo
REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Zdravím, jak jste spokojeni s vyřízením reklamace?Zajímá mě i postoj dovozce k reklamaci.
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Před mnoha lety jsem reklamoval v Hudáči ve Slezský hadrový pohory, který jsem měl na půlročním vand
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Jednou jsem se musel hádat, když mi hrany lyží nařízly poutka, která i podle návodu k použití měla t
    Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Co když tam návod na použití není, u drahých věcí na 10 tis.?
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Jak kdy. Pár věcí jsem tam už musel reklamovat. Někdy to bylo v pohodě, zboží si vzali a během 30 dn
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Kdysi jsem tam reklamoval běžky, resp. vázání - kus se mi samovolně odlomil během jízdy. Prodavač mi
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 kdysi jsem tam reklamoval batoh s rozpáraným švem, přes měsíc se nic nedělo a když sem tam přišel, v
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Des a hruza koupil jsem v dejvicich benzinovy varic sigg, prvni vikend po nakupu, diky vyrobni vade,
    Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 1. sigg vařiče nevyrábí a nikdy nevyráběl
2. občanský zákoník umožňuje řešit vše pomocí rozho
      Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 ty jsi snad chytrolin z HUDY, zadej si v google stove fire jet sigg
        Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Sigg varice nevyrabi a nevyrabel.
          Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 menzi.dk/archive/public/pdf/Sigg_FireJet_instructions.pdf
a tohle je co, hm?
E
            Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017 Porad ti budu tvrdit, ze Sigg varice nikdy nevyrabel. Na googlu hledat umim. Narozdil od tebe, pravd
              Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017 Chytrolín názorně predvedl průběh reklamace v HUDY.
                Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017 Nebo ty prechytraleho zakaznika pri reklamaci?
                  Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017 Jako pri reklamaci vyrobku, ktereho si u nich koupil a oni rikaji, ze vlastne neexistuje? :D
            Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017 Porad ti budu tvrdit, ze Sigg varice nikdy nevyrabel. Na googlu hledat umim. Narozdil od tebe, pravd
              lhářovi z huby... 01.03.2017 Prodával, vyráběl.
Je možný najít návody, na outdoorových fórech se o těch výrobcích diskutuj
                Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 ok ... Sigg si varice nechal delat u korejske firmy Kovea. Bohuzel je to tak stare, ze uz nejsem sch
                  Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Takže jsme se konečně shodli na tom, co tvrdil ROKO v původním příspěvku: reklamoval benzinový vařič
                    Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Smesne to je dost, ale mozna jen myslenkove pochody daneho typka proste takhle funguji. "Reklam
                      Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Pokud se dobře dívám, týpek nenapsal, že SIGG ty vařiče vyráběl. On napsal, že reklamoval vařič SIGG
                  Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Presne jsem cekal, ze z tebe vypadne tohle... SIGG vlastne nevyrabi ani hlinikove lahve, pouze odliv
          Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 He he, vzdy pobavi lide, kteri si ve sve jednoduchosti mysli, ze kdyz neco neznaji nebo nikdy nevide
            Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 Patri pod chytrolina "SIGG nevyrabi ..."
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Nespokojenost. Jsou to hajzlové. Vykrucujou se. Výhrůžka soudem moc nepomáhá, páč jim je jasný, že u
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Já jsem v Hudy nikdy nic nereklamoval, byl jsem se vším spokojen :-)
    hodnotný příspěvek 26.02.2017 Tedy body pro výrobce, ale téma diskuze je jiné, že? Jestli to nejsi schopen rozlišit, tak se příště
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Ze 100% kladné vyřízení reklamace. Někdy ovšem se značnou nechutí a arogancí prodavačů. Asi nejhorší
    Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Rock Empire je privátní značka HUDY. Většinou šlo o totální zmetky, kdy jen okopčili dopře prodávaný
      Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Pozáruční oprava pípáku - nezájem. Zrovna žádná věc za pár kaček, takže smolík pro obě strany. Já s
      Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Tak byl to spacák za 2500, drzel 5 let, po oprave stale pouzivam cca do -15. I po 7az8 mi letech a v
  Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 Osobně mám negativní zkušenost, kdy jsem se cítil podvedený. Soudního znalce, ani soud jsem platit n
  Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017 Kdysi jsem reklamoval batoh (Deuter Guide 35+) - prasklá spona a několik menších dírek. Batoh mi do
    Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017 Super :-/ Místo jednoho dobrýho batohu dva šitový. Do by mě teda fakt neuspokojilo...
    Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017 A jak praskne spona a udělají se dírky aby to bylo na reklamaci? Mně přijde že se tady zaměňují rekl
  Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017 Občas něco koupím v Hudy Pardubice. Jediná reklamace tam byla vyřízena bez problémů a personál je ta
Outdoor menu 20.02.2017 Zdar,
ted je na výstavišti v Letňanech výstav OUTDOOR MENU, nevíte někdo za kolik je vstup?
Díky
  Re: Outdoor menu 20.02.2017 Je to zdarma.
  Re: Outdoor menu 24.02.2017 Hlavně to není výstava a už vůbec tam nemá co dělat veřejnost ;) .. bylo to zdarma.
1
...
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: