Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231432 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Ymca - Krásné Březno
ZŠ Planá - Planá
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6

Prodejny
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
HUDYsport - Hřensko
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ocun Diamond02.03.2017
Cau. Predminulou sezonu jsem si poridil modre Diamondy, tehdy jeste Rock Pillars. Padly mi skvele a lezlo se s nimi vyborne, ted jsem je podrazil a porad spokojenost, jsou uz mekci a pohodlnejsi a pouzivam je i na kratsi a tezsi vicedelky. Byl jsem a jsem
 Re: Ocun Diamond10.03.2017
Ptáš se na blbém webu. Tady všichni lezou v LS Miura, protože si myslí, že to je nadlidská bota. A p
 Re: Ocun Diamond10.03.2017
Cus, ja od Scarp nakonec konvertoval k La Sportive, ale uz je to tak osm let :)) tak nevim jak ted..

 mayerlrampe za týden28.02.2017
Hoj. připadá vám rozumné jít druhej březnovej víkend do Mayerlrampe? Vím. normálně se leze o dost později, ale vzhledem k celkově mizerné zimě by už na nástupu i na hřebínku nemuselo být moc sněhu, ne?  Přivítal bych především odpovědi k věci od lidí
 Re: mayerlrampe za týden28.02.2017
mizerna zima? myslis ty 3meisce mrazu a snezeni? :)
  Re: mayerlrampe za týden28.02.2017
asi tě mate, že celý leden byl sníh i "před Muzeem". Ale třeba na Stubai je to se sněhem h
 Re: mayerlrampe za týden01.03.2017
Minulý týden jsem se pohyboval ve Vysokých Taurech a v cca 2500-2600 pokud není nafoukáno v ďolíku,
  Re: mayerlrampe za týden02.03.2017
Pokud vím je zavřená hochalpenstrase
 Re: mayerlrampe za týden02.03.2017
Cau, cesta bude zavrena, takze vas ceka fakt dlouhy nastup. Posledni info co mam je z listopadu/pros
  Re: mayerlrampe za týden02.03.2017
Jo a zapomnel jsem napsat, ostrante mezery v tech odkazech!
 Re: mayerlrampe za týden03.03.2017
Do rakouských středisek spolu s březnem přišla i hromada nového sněhu. V Salcbursku a v Korutanech s

 Boulderovka Trenčín27.02.2017
Ahoj, prosím o aktuální info. Chystám se na služební cestu do Trenčína a večer bych si rád zašel na stěnu. Je nějaká v provozu?

 Arco apartmán27.02.2017
Prosím o typ na apartmán v okolí Arca vhodný pro rodinu s dětmi. Díky.
 Re: Arco apartmán28.02.2017
Ahoj. My jezdíme sem:
 Prochladlá záda27.02.2017
Ahojte, nemohli by jste poradit něco na prochladlá záda? Uz to mám 3 den a zlepšuje se to jen trochu a pomalu. Samozřejmě záda mám furt v "teple" a beru jen něco na podporu imunity. 
 Re: Prochladlá záda28.02.2017
nakrmte mě! :D
 Re: Prochladlá záda28.02.2017
kurkumový sprej nebo šaolinový olej
  Re: Prochladlá záda28.02.2017
Jeste lepsi je kung-fu olej.
   Re: Prochladlá záda28.02.2017
ten si vyměň v tom co nosíš na krku
 Re: Prochladlá záda28.02.2017
zkus soustružné pohyby
 Re: Prochladlá záda28.02.2017
zkus se dotázat na e-mimino.cz
  Re: Prochladlá záda01.03.2017
Savo interne nekolikrat denne (nezaleknout se krvave stolice, to se jen telo zbavuje nezadoucich jev
 Re: Prochladlá záda01.03.2017
Jestli je to lokalniho charakteru (houser apod.), tak si na to nalep hrejivou capsaicinovou naplast.
 Re: Prochladlá záda01.03.2017
ledovat bederní oblast zad, 3x denně 20-30 minut, zabírá spolehlivě
 Re: Prochladlá záda01.03.2017
Ojíždět záda 2-3 x denně letlampou, cca 20 min. Zabírá spolehlivě.
  Re: Prochladlá záda01.03.2017
Vraž si kolík do anusu.Bolest zad ihned ustoupí.
   Re: Prochladlá záda01.03.2017
Díky za rady, borci. Vše jsem aplikoval, led, lampu, soustružné pohyby, savo i anální kolík a bolest
    Re: Prochladlá záda01.03.2017
Letlampa není led lampa (nezaměňovat s čelovkou).

 10 boy Brno25.02.2017
To Brno je teda marné. Nějaký report nebude?
 Re: 10 boy Brno25.02.2017
spis proc bylo tak malo listku:(
  Re: 10 boy Brno25.02.2017
To je škoda, protože to je vážně zážitek vidět Adama a bratry v akci.
   Re: 10 boy Brno25.02.2017
Report se připravuje, fotky také. Příští ročník bude již s větší kapacitou lístků.
    Re: 10 boy Brno26.02.2017
neco ještě bude
  Re: 10 boy Brno26.02.2017
Je to tam male...
   Re: 10 boy Brno27.02.2017
vim ze ej to tam maly. Ale stejne - koukal sem na predprodej jak ostriz a stejne sem nemel sanci...
    Re: 10 boy Brno27.02.2017
Sledujes je na fejsu? Nevim jak to bylo v realu ale nabidku na listky jsem videl :).

 Dobrá bouldrovka v Praze24.02.2017
Ahoj, poradí někdo dobrou bouldrovku v Praze ?
 Re: Dobrá bouldrovka v Praze24.02.2017
A na jak dlouho jsi v Praze? Dobrých boulderovek je tu plno. Je zde Boulder Bar, Big wall, 13tka, Lo

 prasklá patka vázání Diamir Titanal III23.02.2017
Ahoj nevíte, kde se dá sehnat patka k vázání Diamir Titanal III? Nesedí to s Titanalem I. Moc díky za radu. Ef

 REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Zdravím, jak jste spokojeni s vyřízením reklamace?Zajímá mě i postoj dovozce k reklamaci.
 Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Před mnoha lety jsem reklamoval v Hudáči ve Slezský hadrový pohory, který jsem měl na půlročním vand
 Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Jednou jsem se musel hádat, když mi hrany lyží nařízly poutka, která i podle návodu k použití měla t
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Co když tam návod na použití není, u drahých věcí na 10 tis.?
 Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Jak kdy. Pár věcí jsem tam už musel reklamovat. Někdy to bylo v pohodě, zboží si vzali a během 30 dn
 Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
Kdysi jsem tam reklamoval běžky, resp. vázání - kus se mi samovolně odlomil během jízdy. Prodavač mi
 Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017
kdysi jsem tam reklamoval batoh s rozpáraným švem, přes měsíc se nic nedělo a když sem tam přišel, v
 Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Des a hruza koupil jsem v dejvicich benzinovy varic sigg, prvni vikend po nakupu, diky vyrobni vade,
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
1. sigg vařiče nevyrábí a nikdy nevyráběl
2. občanský zákoník umožňuje řešit vše pomocí rozho
   Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
ty jsi snad chytrolin z HUDY, zadej si v google stove fire jet sigg
    Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Sigg varice nevyrabi a nevyrabel.
     Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017
menzi.dk/archive/public/pdf/Sigg_FireJet_instructions.pdf

a tohle je co, hm?
E
      Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017
Porad ti budu tvrdit, ze Sigg varice nikdy nevyrabel. Na googlu hledat umim. Narozdil od tebe, pravd
       Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017
Chytrolín názorně predvedl průběh reklamace v HUDY.
        Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017
Nebo ty prechytraleho zakaznika pri reklamaci?
         Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017
Jako pri reklamaci vyrobku, ktereho si u nich koupil a oni rikaji, ze vlastne neexistuje? :D
      Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017
Porad ti budu tvrdit, ze Sigg varice nikdy nevyrabel. Na googlu hledat umim. Narozdil od tebe, pravd
       lhářovi z huby... 01.03.2017
Prodával, vyráběl.
Je možný najít návody, na outdoorových fórech se o těch výrobcích diskutuj
        Re: lhářovi z huby... 02.03.2017
ok ... Sigg si varice nechal delat u korejske firmy Kovea. Bohuzel je to tak stare, ze uz nejsem sch
         Re: lhářovi z huby... 02.03.2017
Takže jsme se konečně shodli na tom, co tvrdil ROKO v původním příspěvku: reklamoval benzinový vařič
          Re: lhářovi z huby... 02.03.2017
Smesne to je dost, ale mozna jen myslenkove pochody daneho typka proste takhle funguji. "Reklam
           Re: lhářovi z huby... 02.03.2017
Pokud se dobře dívám, týpek nenapsal, že SIGG ty vařiče vyráběl. On napsal, že reklamoval vařič SIGG
         Re: lhářovi z huby... 02.03.2017
Presne jsem cekal, ze z tebe vypadne tohle... SIGG vlastne nevyrabi ani hlinikove lahve, pouze odliv
     Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017
He he, vzdy pobavi lide, kteri si ve sve jednoduchosti mysli, ze kdyz neco neznaji nebo nikdy nevide
      Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017
Patri pod chytrolina "SIGG nevyrabi ..."
 Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Nespokojenost. Jsou to hajzlové. Vykrucujou se. Výhrůžka soudem moc nepomáhá, páč jim je jasný, že u
 Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Já jsem v Hudy nikdy nic nereklamoval, byl jsem se vším spokojen :-)
  hodnotný příspěvek26.02.2017
Tedy body pro výrobce, ale téma diskuze je jiné, že? Jestli to nejsi schopen rozlišit, tak se příště
 Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Ze 100% kladné vyřízení reklamace. Někdy ovšem se značnou nechutí a arogancí prodavačů. Asi nejhorší
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Rock Empire je privátní značka HUDY. Většinou šlo o totální zmetky, kdy jen okopčili dopře prodávaný
   Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Pozáruční oprava pípáku - nezájem. Zrovna žádná věc za pár kaček, takže smolík pro obě strany. Já s
   Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017
Tak byl to spacák za 2500, drzel 5 let, po oprave stale pouzivam cca do -15. I po 7az8 mi letech a v
 Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017
Osobně mám negativní zkušenost, kdy jsem se cítil podvedený. Soudního znalce, ani soud jsem platit n
 Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017
Kdysi jsem reklamoval batoh (Deuter Guide 35+) - prasklá spona a několik menších dírek. Batoh mi do
  Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017
Super :-/ Místo jednoho dobrýho batohu dva šitový. Do by mě teda fakt neuspokojilo...
  Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017
A jak praskne spona a udělají se dírky aby to bylo na reklamaci? Mně přijde že se tady zaměňují rekl
   že by podle sebe soudím tebe?27.02.2017
   Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017
Dírky mohou být mechanického původu - reklamace se neuznává, ale i vzniklé výrobní vadou - reklamace
 Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017
Občas něco koupím v Hudy Pardubice. Jediná reklamace tam byla vyřízena bez problémů a personál je ta

 Outdoor menu20.02.2017
Zdar,
ted je na výstavišti v Letňanech výstav OUTDOOR MENU, nevíte někdo za kolik je vstup?
Díky
 Re: Outdoor menu20.02.2017
Je to zdarma.
 Re: Outdoor menu24.02.2017
Hlavně to není výstava a už vůbec tam nemá co dělat veřejnost ;) .. bylo to zdarma.

1   ...   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   260   261   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 mayerlrampe za týden
Hoj. připadá vám rozumné jít druhej březnovej víkend do Mayerlrampe? Vím. normálně se leze o dost později, ale vzhledem k celkově mizerné zimě by už na nástupu i na hřebínku nemuselo být moc sněhu, ne?  Přivítal bych především odpovědi k věci od lidí co k tomu mají co říct :-)
12:02:49 28.02.2017
odpovědět 
 Re: mayerlrampe za týden
mizerna zima? myslis ty 3meisce mrazu a snezeni? :)
judovana13:09:02 28.02.2017
odpovědět 
  Re: mayerlrampe za týden
asi tě mate, že celý leden byl sníh i "před Muzeem". Ale třeba na Stubai je to se sněhem horší než předchozí dvě "nejhorší" zimy. Teď nahoře sněží, dole prší a znatelně se oteplilo. Takže je otázka, jaké podmínky z toho vzejdou...
21:11:26 28.02.2017
odpovědět 
 Re: mayerlrampe za týden
Minulý týden jsem se pohyboval ve Vysokých Taurech a v cca 2500-2600 pokud není nafoukáno v ďolíku, tak je sněhu cca 10-15 cm.
Do 2000 m není sníh vůbec, pokud není svah ve stínu.
06:22:33 01.03.2017
odpovědět 
  Re: mayerlrampe za týden
Pokud vím je zavřená hochalpenstrase
09:56:58 02.03.2017
odpovědět 
 Re: mayerlrampe za týden
Cau, cesta bude zavrena, takze vas ceka fakt dlouhy nastup. Posledni info co mam je z listopadu/prosince, takze ted to bude asi dost jiny. Kazdopadne, toho snehu tam podle me nebude uplne malo. Asi min nez obvykle, ale prochazka ruzovym sadem to nebude. Ikdyz treba ve Stubaikach snehu moc neni, tak na Glockneru obvykle snehu byva vic :) Vim ze nekdy zacatkem prosince tam snezilo fest a navic od soboty ma snezit znovu. Kazdopadne tady nejake fotky z listopadu. Po narocnem a dlouhem nastupu vas ceka docela lezeni. Mayerlrampa obecne moc tezka neni (kdyz je nasnezino a v rampe je hezky firn, tak klic je spis ten hreben), ale v listopadu byl v rampe cisty a tvrdy led, tak at vas to treba neprekvapi. Mit prevahu ve WI3 bude urcite uzitecna dovednost :) Tady dve fotky, ktere udelal Silvan Metz, kdyz tam byli v listopadu. Uz tehdy se tam docela borily a od te doby tam snezilo a netalo, ale muze to byt rozfoukane, ztvrdle... tezko rict.
goo.gl/ 4yk2lQ
goo.gl/ AQEl8F
goo.gl/ QgAeNN
goo.gl/ jsZttc
Odkazy na fotky jsou postupne tak jak se leze/nastupuje. Je tam videt ze rampa je cisty led a hreben je tezsi nez ovykle.
10:38:53 02.03.2017
odpovědět 
  Re: mayerlrampe za týden
Jo a zapomnel jsem napsat, ostrante mezery v tech odkazech!
Radek10:39:26 02.03.2017
odpovědět 
 Re: mayerlrampe za týden
Do rakouských středisek spolu s březnem přišla i hromada nového sněhu. V Salcbursku a v Korutanech silně sněžilo už v úterý, a tak ve středu ráno hlásili z Nassfeldu i z Gerlitzenu po 50 cm prašanu, ze Silvretta Areny a Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunnu po 30 cm. Sněžení zaznamenala i tyrolská střediska. Kolem 30 cm si připsali také v ledovcových resortech (Kaunertal, Hintertux, Pitztal). Kolem 15-20 cm napadlo v Kitzbühelu, Ischglu, Söldenu, St. Antonu am Arlberg či v Serfaus-Fiss-Ladis a v Alpbachu. Dnes ráno hlásili sněhové přírůstky arlberské a štýrské areály (až do 25 cm nového sněhu), nejvíc ale korutanská Turracher Höhe - 35 cm bílého nadýchaného prašanu.
http://www.onthesnow.cz13:58:17 03.03.2017
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192443)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dívčí válka VII Skály U Mšena
Ztracená bota VII Skály U Mšena
Nová cesta IV Skály U Mšena
Opičí traverz VI Skály U Mšena
Poslední výstřel VII Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1287 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi