Doporucte prosim spacak dite stare 1-2 roky, idealne neco, co vydrzi, rostouciho. Jak jste to resili? Klasicky rostouci Boll nebo jsou jeste nejake jine moznosti? Nechaval si nekdo treba sit perak? Nebo existuje nejakej perak v nabidce pro takhle maly det
zdar, jaký máte zkušenosti s "magem" metolius eco ball? běžný mg nepoužívám protože se z něj dusím, tak chci zkusit alternativu. co je vevnitř? má to efekt, nevysušuje a nepraská kůže?
Kdo zapomněl na Borové skále ve slaňáku HMSku, ať se mi ozve. Vzal jsem ji k sobě. Za normálních okolností bych ji tam nechal, ať se pro ni majitel může vrátit, ale vzhledem k tomu, že byla v místech kam často chodí nelezecká veřejnost "na vyhlídku&q
V pátek 3. 3. ztracena v Tatrách černá péřová bunda Quechua s oranžovým vnitřkem. Spadla ze stěny Pyšného štítu do doliny k Teryho chatě. Po slanění jsme ji nenašli, zřejmě ji odvál silný vítr.V kapse byla šedá peněženka s polskými penězi a veškerými dokl
vlastne vubec nevim kdo ses, jen ze mas obcas tu nejake "klasicke lezec.cz" pakomenty (vim, ja mam co rikat) a ze obcas placas i neco v divnyho v montane ... nicmene ...tvoje "pozor dite" v letosni prvni motane je
Ahoj,mám menší dotaz.Lezeni se naplno věnují až od 16 ale strašně mě to baví a lákají mě závody.Poradte mi prosim jak bych měl v mé situaci trénovat (jestli mám jenom lézt nebo třeba campus,...)Jinak lezu už 2 roky ale to bylo tak 1 týdně,obtížnost okolo
Ahoj,mám menší dotaz.Lezeni se naplno věnují až od 16 ale strašně mě to baví a lákají mě závody.Poradte mi prosim jak bych měl v mé situaci trénovat (jestli mám jenom lézt nebo třeba campus,...)Jinak lezu už 2 roky ale to bylo tak 1 týdně,obtížnost okolo
Ahoj, nevíte někdo nějaký podrobnosti ohledně časového a místního povolení/zákazu lezení v Rodellaru? máme dva průvodce, jeden neříká nic a ve druhém je to nějak popletené (informace si protiřečí, tedy alespoň v anj). Předem díky moc za info (zákaz od do,
Ahoj,mám menší dotaz.Lezeni se naplno věnují až od 16 ale strašně mě to baví a lákají mě závody.Poradte mi prosim jak bych měl v mé situaci trénovat (jestli mám jenom lézt nebo třeba campus,...)Jinak lezu už 2 roky ale to bylo tak 1 týdně,obtížnost okolo 7 uiaa.Vim že začít v 16 není nic moc a sedmičky taky moc ne ale mě to fakt hodně baví a udělám hodně pro to aby ze mě byl pořádný lezec.Čtu ted Trénink sportovního lezce 2,kde se snažím inspirovat,pořád koukám na nějaký videa profi lezců ,třeba Seana Mccoloa,atd.:D Díky
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.