Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Pajkland - Olomouc
Sportcentrum Koloseum - Plzeň
Lezecká stěna Kralupy - Kralupy nad Vltavou

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
HUDYsport - Praha 6
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Nálezy Roviště, minulá sobota07.03.2017
Ahoj, našel jsem minulou sobotu na Rovišti černé termo triko s dlouhým rukávem a cvičící gumu.

 spacak pro dite06.03.2017
Doporucte prosim spacak dite stare 1-2 roky, idealne neco, co vydrzi, rostouciho. Jak jste to resili? Klasicky rostouci Boll nebo jsou jeste nejake jine moznosti? Nechaval si nekdo treba sit perak? Nebo existuje nejakej perak v nabidce pro takhle maly det
 Re: spacak pro dite06.03.2017
Když svůj spací pytel přetáhneš v půli zpátky, získáš skvělý dětský rostoucí spacák (s dvojitým zate
  Re: spacak pro dite06.03.2017
Nebo když rozstřihneš svůj starý spacák, tak máš najednou dva spacáky pro děti do cca 7 let. I když
   Re: spacak pro dite06.03.2017
ok, diky obema za radu, ale ja nemam jinej spacak nez ten jeden, takze bych stejne porizovala novej
    Re: spacak pro dite06.03.2017
Navic kubo, to vyzaduje sici zrucnost, tu jaksi postradam, jsem zena v domacnosti teprve rok, chapej
     Re: spacak pro dite06.03.2017
Týjofka, já nekouknul na podpis. Promiň. Tys ty spacáky přece viděla v akci :-)
    Re: spacak pro dite06.03.2017
Ja pro dite taky pouzival cca do 3 let nejaky svuj v pulce prevazany smyckou, pripadne zatizeny neja
 Re: spacak pro dite07.03.2017
My jsme používali fusak do kočáru a deku. Dcera v tom spala ve čtyřech měsících stejně dobře venku v
  Re: spacak pro dite08.03.2017
ok, jinak. Nemam opravdu zadnej starej spacak, mam jen jeden pro sebe. Myslite, ze se vyplati koupit
   Re: spacak pro dite08.03.2017
Pro dcerku jsem od jejích prvních roků používal dospělý spacák.
   Re: spacak pro dite08.03.2017
Asi bych koupil velkej spacák a přeložil ho. Bude to teplejší,než dětskej spacáček a poroste podle p
    Re: spacak pro dite08.03.2017
lacinej dospělej spacák stojí v supráči pár stokorun. to je lacinějc než fusak na mimibazaru. dvacet
     Re: spacak pro dite08.03.2017
Tak me prave prijde blby, aby matka spala v peri a dite v nejakym suntu ze suprace. Ja jsem vetsinu
      Re: spacak pro dite08.03.2017
ale ok, asi jste me presvedcili, koupim neco dospelyho. V nejhorsim v tom, s tezkym srdcem, bude spa
       Re: spacak pro dite09.03.2017
hele, ty si ňáká extremistka, né? předpokládám, že řešíš maximálně dvacet letních nocí ročně, žádný
       Re: spacak pro dite09.03.2017
Nezmrzne, kdyžtak dovnitř nacpeš deku nebo svojí bundu a přitulíš se :-)
        Re: spacak pro dite09.03.2017
Hlavně dětem není zima.
         Re: spacak pro dite09.03.2017
A když je, tak maj modrý rty... Na něj v noci posvítíš, když nebude modrej celej, je OK! :-)

 metolius eco ball zkušenosti06.03.2017
zdar, jaký máte zkušenosti s "magem" metolius eco ball? běžný mg nepoužívám protože se z něj dusím, tak chci zkusit alternativu. co je vevnitř? má to efekt, nevysušuje a nepraská kůže?
 Re: metolius eco ball zkušenosti06.03.2017
zdar, kopoil jsem to na pisek, trochu to vysusi, moc ale ne. kuze z toho nepraska, ale celkově nic m
  Re: metolius eco ball zkušenosti06.03.2017
Použití na písek je diskutabilní, stopy to trochu zanechává (míň než mágo), a neni znamý složení, co
 Re: metolius eco ball zkušenosti06.03.2017
Nebrat, nefunguje a je v tom nějaká hnusná chemie. Jiná hnusná chemie je i v samotném mágu metolius,
  Re: metolius eco ball zkušenosti06.03.2017
Eco ball nevim, ale je fakt, ze mago od Metolia mne prijde hodne dobry :)) zjevne dobry chemikari..
  Re: metolius eco ball zkušenosti08.03.2017
Mg je věc zvyku. Znám spoustu lidí co vychvalují Camp a haní Ocún. Já naopak používám Ocún k velké s
   Re: metolius eco ball zkušenosti08.03.2017
Ono je dobrý si hlídat, kde to vyrábí. Camp byl svého času nejlepší mágo, pro mě. Pak ho začali vaři
  Re: metolius eco ball zkušenosti10.03.2017
Jak říkáš. Mně Metolius žádné problémy nedělá a přijde mně aktuálně jako nejlepší mágo na trhu. Kupu
 Re: metolius eco ball zkušenosti07.03.2017
Čus. Používám eco ball už rok a jsem navýsost spokojený. Skálu to barví opravdu minimálně, spotřebuj
 Re: metolius eco ball zkušenosti10.03.2017
Zkus Camp Liquid chalk 125ml. Z popisu: Magnézium, které dlouho vydrží na rukách a vy tak nemusíte t

 Nález HMSky na Borové skále05.03.2017
Kdo zapomněl na Borové skále ve slaňáku HMSku, ať se mi ozve. Vzal jsem ji k sobě. Za normálních okolností bych ji tam nechal, ať se pro ni majitel může vrátit, ale vzhledem k tomu, že byla v místech kam často chodí nelezecká veřejnost "na vyhlídku&q

 ztráta05.03.2017
V pátek 3. 3. ztracena v Tatrách černá péřová bunda Quechua s oranžovým vnitřkem. Spadla ze stěny Pyšného štítu do doliny k Teryho chatě. Po slanění jsme ji nenašli, zřejmě ji odvál silný vítr.V kapse byla šedá peněženka s polskými penězi a veškerými dokl

 bidny bida05.03.2017
Zdar!

vlastne vubec nevim kdo ses, jen ze mas obcas tu nejake "klasicke lezec.cz" pakomenty (vim, ja mam co rikat) a ze obcas placas i neco v divnyho v montane ... nicmene ...tvoje "pozor dite" v letosni prvni motane je

 Lezení od 1604.03.2017
Ahoj,mám menší dotaz.Lezeni se naplno věnují až od 16 ale strašně mě to baví a lákají mě závody.Poradte mi prosim jak bych měl v mé situaci trénovat (jestli mám jenom lézt nebo třeba campus,...)Jinak lezu už 2 roky ale to bylo tak 1 týdně,obtížnost okolo
 Re: Lezení od 1605.03.2017
pokud to není vtip, tak na trénink se vykašli. Pouze lez a lez, minimalně dokud nepolezeš 7b, do toh
 Re: Lezení od 1605.03.2017
Podle me muzes lezt i dopoledne, treba od 9 nebo zase vecer, treba od 20.
 Kde je?05.03.2017
Píšeš, že máš menší dotaz? Kde je? V textu žádný dotaz není :-(
 Re: Lezení od 1605.03.2017
Ja bych doporucil chodit krome lana i na boulder. Campus bych nechal na pozdeji.
  Re: Lezení od 1606.03.2017
Hlavně nechoď moc často na Lezce... Pro sichr, že to s lezením myslíš vážně.
 Re: Lezení od 1605.03.2017
ordinuji od 09:00

 Lezení od 1604.03.2017
Ahoj,mám menší dotaz.Lezeni se naplno věnují až od 16 ale strašně mě to baví a lákají mě závody.Poradte mi prosim jak bych měl v mé situaci trénovat (jestli mám jenom lézt nebo třeba campus,...)Jinak lezu už 2 roky ale to bylo tak 1 týdně,obtížnost okolo

 Rodellar zakazy lezeni04.03.2017
Ahoj, nevíte někdo nějaký podrobnosti ohledně časového a místního povolení/zákazu lezení v Rodellaru? máme dva průvodce, jeden neříká nic a ve druhém je to nějak popletené (informace si protiřečí, tedy alespoň v anj). Předem díky moc za info (zákaz od do,
 Re: Rodellar zakazy lezeni05.03.2017
Proč se nezeptáš přímo u kováře?
0034 639 44 77 27 : refu@refugio-kalandraka.es
  Re: Rodellar zakazy lezeni05.03.2017
Protože se nedomluví jazykama
   Re: Rodellar zakazy lezeni05.03.2017
Lépe zní jazyky, ty češtine!
    Re: Rodellar zakazy lezeni05.03.2017
A jinak poslední zmínky jsou z roku 2015. Pak to vypadá, že byl klid. Gobierno de Aragon a Parque na
    Re: Rodellar zakazy lezeni05.03.2017
     Re: Rodellar zakazy lezeni06.03.2017
Normálně bych se zeptal přes Fb přímo Kalandraky.
      Re: Rodellar zakazy lezeni06.03.2017
Už mi odepsal maila.
       Re: Rodellar zakazy lezeni07.03.2017
Díky Edo!!

 Kemp pod Monte Cuco, Finale Ligure04.03.2017
Ahoj, nevíte někdo, zda je stále volně přístupný (zadarmo) kemp pod Monte Cuco ve Finale Ligure? Naposledy jsem tam byl před dvěma lety. Letos v dubnu je to jedna z možností, kam jet za lezením, ale nerad bych na místě zjistil, že je kemp zavřený. Díky.
 Re: Kemp pod Monte Cuco, Finale Ligure04.03.2017
  Re: Kemp pod Monte Cuco, Finale Ligure05.03.2017
Ahoj, ten odkaz mě bohužel nikam nenasměroval. Pokud se to tady už diskutovalo, zkus mi prosím dát l
   Re: Kemp pod Monte Cuco, Finale Ligure06.03.2017
Zadej si vpravo nahoře do "hledání na lezci" slovo ligure a sjeď si dolů na odkazy do disk
 Re: Kemp pod Monte Cuco, Finale Ligure06.03.2017
Ahoj, byli jsem tam naposledy loni v prosinci. Vznikla tam "oplocenka" zahrnující asi 30 k

1   ...   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 spacak pro dite
Doporucte prosim spacak dite stare 1-2 roky, idealne neco, co vydrzi, rostouciho. Jak jste to resili? Klasicky rostouci Boll nebo jsou jeste nejake jine moznosti? Nechaval si nekdo treba sit perak? Nebo existuje nejakej perak v nabidce pro takhle maly deti?
Diky

feu20:48:52 06.03.2017
odpovědět 
 Re: spacak pro dite
Když svůj spací pytel přetáhneš v půli zpátky, získáš skvělý dětský rostoucí spacák (s dvojitým zateplením)..
Kostěj21:02:06 06.03.2017
odpovědět 
  Re: spacak pro dite
Nebo když rozstřihneš svůj starý spacák, tak máš najednou dva spacáky pro děti do cca 7 let. I když rozstřihneš nový spacák, vyjde Tě to o hodně levněji, když podělíš dvě děti, než když bys jim kupovala každému dětský spacák. Takhle nějak se to dělá: goo.gl/cnivzi
Kuba Turek21:32:21 06.03.2017
odpovědět 
   Re: spacak pro dite
ok, diky obema za radu, ale ja nemam jinej spacak nez ten jeden, takze bych stejne porizovala novej pro dite, a prijde mi na hlavu koupit spacak a rozstrihnout ho. A muj spacak stal asi 8000, mam jen perak. je zimni ale ukazal se byt celorocni, snad jen asi dvakrat mi v nem bylo teplo. Jestli je dcera po mne, rada bych ji zajistila teplo :-)
feu22:17:30 06.03.2017
odpovědět 
    Re: spacak pro dite
Navic kubo, to vyzaduje sici zrucnost, tu jaksi postradam, jsem zena v domacnosti teprve rok, chapej. Koupim novej spacak, rozstrihnu a pri pokusu o sesiti to pak cely vyhodim, to tak.
feu22:21:14 06.03.2017
odpovědět 
     Re: spacak pro dite
Týjofka, já nekouknul na podpis. Promiň. Tys ty spacáky přece viděla v akci :-)
Kuba Turek22:44:08 06.03.2017
odpovědět 
    Re: spacak pro dite
Ja pro dite taky pouzival cca do 3 let nejaky svuj v pulce prevazany smyckou, pripadne zatizeny nejakym batohem. Ted ma dcerka neco od Bollu. Jen pozor u tech hodne malych deti, kdyz je venku zima...oni maj trochu jinou termoregulaci a navic svuj spacak tim telickem neumi uplne vytopit = vic oblict.
T22:24:31 06.03.2017
odpovědět 
 Re: spacak pro dite
My jsme používali fusak do kočáru a deku. Dcera v tom spala ve čtyřech měsících stejně dobře venku v kočáře na mrazu, jako na horách v boudě. Na příští rok přešiju starej spacák. Pokud ti šití nejde, a nechceš kupovat drahej spacáček, určitě v okolí najdeš krejčovou, která ti za pár stovek něco spíchne, pokud dodáš materiál.
pavelk21:37:33 07.03.2017
odpovědět 
  Re: spacak pro dite
ok, jinak. Nemam opravdu zadnej starej spacak, mam jen jeden pro sebe. Myslite, ze se vyplati koupit spacak pro dospeleho a presit ho popr. ho pouzivat prepulenej, nebo koupit specialne detskej? Protoze neco koupit budu muset. Nemam ani ten fusak. Z jednoho vyrostla a ten co mame ted do kocarku je do kolfek a ten uz nema moc zatepleny nozicky.
feu15:41:03 08.03.2017
odpovědět 
   Re: spacak pro dite
Pro dcerku jsem od jejích prvních roků používal dospělý spacák.
 Standa17:44:51 08.03.2017
odpovědět 
   Re: spacak pro dite
Asi bych koupil velkej spacák a přeložil ho. Bude to teplejší,než dětskej spacáček a poroste podle potřeby, dokud ho nezničíte.Záleží samozřejmě, jak cestujete a jestli je pro vás trochu větší zavazadlo problém. My s dcerou většinou nevandrujem tak, aby mě kilo navíc štvalo.
pavelk20:53:45 08.03.2017
odpovědět 
    Re: spacak pro dite
lacinej dospělej spacák stojí v supráči pár stokorun. to je lacinějc než fusak na mimibazaru. dvacet minut s jehlou a se stehovkou, a je luxusní dětskej spacák, úprava velikosti dalších dvacet minut. po poblití či prosrání zahodíš a koupíš v supráči novej (já vím, mama gája....). si představ, že by se ti to stalo s nějakým tím texem a kajčím peřím, to by bylo slziček.
Lukas B.21:00:04 08.03.2017
odpovědět 
     Re: spacak pro dite
Tak me prave prijde blby, aby matka spala v peri a dite v nejakym suntu ze suprace. Ja jsem vetsinu roku rada za ten zimni spacak. Pamatuju nehezke casy, kdy jsem mela jeste nejaky duty vlakno a nebyly to hezke noci. Co to moje dite nebohe? Zmrzle?
feu21:24:26 08.03.2017
odpovědět 
      Re: spacak pro dite
ale ok, asi jste me presvedcili, koupim neco dospelyho. V nejhorsim v tom, s tezkym srdcem, bude spat matka a dite v jejim milovanem peraku :-/
feu21:26:06 08.03.2017
odpovědět 
       Re: spacak pro dite
hele, ty si ňáká extremistka, né? předpokládám, že řešíš maximálně dvacet letních nocí ročně, žádný spaní na sněhu, ve vytrvalém dešti, vánici a tak. dokud nebude dítě spolehlivě bez plín 24/7, tak je péřák něco jako botičky od diora pro novorozeně.
Lukas B.07:53:22 09.03.2017
odpovědět 
       Re: spacak pro dite
Nezmrzne, kdyžtak dovnitř nacpeš deku nebo svojí bundu a přitulíš se :-)
pavelk09:54:36 09.03.2017
odpovědět 
        Re: spacak pro dite
Hlavně dětem není zima.
Kuba Turek16:14:02 09.03.2017
odpovědět 
         Re: spacak pro dite
A když je, tak maj modrý rty... Na něj v noci posvítíš, když nebude modrej celej, je OK! :-)
18:13:04 09.03.2017
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1416 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi