Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
24.Svoboda 10371
25.Melen 10357
26.Janošová 10352
Bouldry:
24.Klapal 9853
25.Horáček 9828
26.Jurečka 9775
Hory:
23.Bernard 2632
24.X. 2532
25.Opice 2510

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231560 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
Dap Sport - Hradec Králové
Provide Wall - není v provozu - Dolní Chřibská
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová

Prodejny
Rock Point Liberec - Liberec 1
HORALSPORT - KLADNO
Husky Outdoor Shop - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Aramid vs. Dynema vs. klasika10.03.2017
Ahoj.
Chtel jsem si koupit kevlarovou odsedku ale bylo mi receno, ze je to jeste horsi vec nez Dynema.
Videl jste nekdo nejake trhaci testy?
Nazor?
Diky.
 Re: Aramid vs. Dynema vs. klasika10.03.2017
Tady nikdy, ale opravdu nikdy nic podobnýho nebylo. Kup si beal kokotinu a pak si to na ní třeba hoď
  Re: Aramid vs. Dynema vs. klasika10.03.2017
Videl jsem tu uz i vtipnejsi komentare ale dik. Vedlo me to k tomu rozkliknout clanek co ma v nazvu

 Sokoliky+Rudawy: J stěnky na TR09.03.2017
Berg Heil, chystám se v půli dubna na Sokoliky, ev. Rudawy Janowickie. Potřeboval bych pár tipů na lehké jižní stěnky, ideálně s možností lézt na rybu. Díky za radu
 Re: Sokoliky+Rudawy: J stěnky na TR10.03.2017
Filipe je tam toho dost.Není problém s lezením na rybu.Můžeš se stavit v LT,půjčím ti průvodce.
  Re: Sokoliky+Rudawy: J stěnky na TR10.03.2017
Ahoj, využiju vlákno k dotazu:
na Rudawy je tento průvodce:

 Lezení LBC, JBC09.03.2017
Ahoj, jsme tři (2 holky a kluk - úrovnostně různě) a hledáme k sobě někoho do čtveřice na lezení zima stěna, léto venku, nebo jak vyjde počasí. Lezeme 2-3x týdně na šutru, nebo na makaku, cesty 5-8 dle sil a nálady :) Máš-li zájem piš: oadik@seznam.cz

 Letošní Padání?09.03.2017
Nevíte, kde bude letošní Padání? Z fotek na webu tipuji Mlýňák. Říká se, že na Žihli prudí zelení. Nevíte někdo něco?
 Re: Letošní Padání?09.03.2017
Na Žihli se potloukali nějaký lidi z životního prostředí. Prý dokumentují stav. Parťák je tam viděl
  Re: Letošní Padání?09.03.2017
Vzdyt tam stejne az na par sutru skoro nikdo nejezdi... Tragedie by se nestala ani pro lezeckou komu
 Re: Letošní Padání?09.03.2017
Myslíš sekání, teda pardon, ať jsme politicky korektní, kartáčování?
  Re: Letošní Padání?09.03.2017
Koleduješ si o soud! Každý přece ví, koho myslíš - a za to jsou dva roky natvrdo!
   Re: Letošní Padání?09.03.2017
2 roky natvrdo a trestem je datlování Jandíkovi do databáze :-D
   Re: Letošní Padání?09.03.2017
Zalez do Jeskyne agente.
  Re: Letošní Padání?09.03.2017
Toto jsou vymyšlená a jasnými fakty nepodložená tvrzení o vysekávání nových chytů majzlíkem. Bez fak
 Re: Letošní Padání?09.03.2017
Na Mlýňáku?! To snad ne! Vždyť už tam padání jednou bylo a dojebali to tam, že to bylo rozdupaný jak
 Re: Letošní Padání?09.03.2017
a proč se ptáš? ty bys tam jel? je tady vůbec někdo, kdo by měl eště chuť se takový akce zúčastnit?
  Re: Letošní Padání?09.03.2017
Třeba já. Vždy jsem tam potkal kamarády, které jsem dlouho neviděl, vždycky jsem si pěkně zalezl a u
   Re: Letošní Padání?09.03.2017
Mechem zarusta 80% sutru, kde se delala posledni padani. Nejlepsi oblasti tam jsou uplne jine nez tr
    Re: Letošní Padání?10.03.2017
Vždyť právě proto můžete Rešíkovi děkovat, že si to vůbec můžete přelézt při padání a následné 1-2 r
     Re: Letošní Padání?10.03.2017
A jaký to má pak smysl, když to nikdo neleze a balvany opět obrostou mechem?
      Re: Letošní Padání?12.03.2017
Proto si neutírám zadek.Jakej by to mělo smysl,když si ho zítra zase zaseru!:-)))
       Re: Letošní Padání?12.03.2017
Vylucovani je prirozena a nutna potreba. Kartacovani sutru, odlamovani lokru, vysekani vegetace v ob
        Re: Letošní Padání?13.03.2017
Uklízet doma po sobě pohozený ponožky taky nutná potřeba není a přece do mě furt stará reje!Kolikrát
         Re: Letošní Padání?13.03.2017
Pro koho lepsi? Pro tech par lidi, co tam pojede? Pro ostatni? Pro prirodu? Pro zver?
          Re: Letošní Padání?13.03.2017
Pro bouldristu určitě!:-)))
           Re: Letošní Padání?13.03.2017
Ja sebe za boulderistu povazuju a zadne pozitivum na tom neshledavam. Naopak si casto odvezu pocit p
            Re: Letošní Padání?14.03.2017
"Každý den bez kartáčování lze považovat za promarněný"-pravil čistič bot!:-)))
             Re: Letošní Padání?14.03.2017
Tak raději zůstaň u kartáčování bot a taky se někdy na tu Žihli zajeď podívat :-)))
       Re: Letošní Padání?14.03.2017
Sračky jako sračky, to sedí. Hajzl papír na prdel a mech na "vykartáčované" chyty.
     Re: Letošní Padání?10.03.2017
Nemusime nutne lezt na kazdy hnus.. Je to pak vcelku zbytecna expanze cloveka do prirody.

 Dodavkou do Rakouska08.03.2017
Ahojte,
z oficiálních zdrojů sem celej tumpachovej, protože se všude píše něco jiného a tak poprosím jestli má někdo praktickou zkušenost s těma jejich ekozonama z průjezdu Rakouska v dodávce. Diks a zdar
 Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
Nejdřív mám prodaj starý herky, a teď delaj jaký jsou ekologové. Hodnoty EU v akci.
  Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
To nekdo nuti ty nase autobazary jezdit do Nemecka (z Rakouska se moc aut nedovazi) a kupovat tam st
   Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
nesvepravni jedinci by nemeli mit pristup na net, a pokud ano tak jen k prohlizeni.

t
    Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
Jiste, jedine ojetiny jsou ty na ktere odkazuje ten pritroubly anti EU prispevek :-O
     Re: Dodavkou do Rakouska10.03.2017
To není proti EU, ale proti nesmyslum z dílny EU
   Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
ano mas pravdu. Sousedovi prodán kovovyrobu a pak si začnu stěžovat na to ze me obtěžuje jeho podnik
    Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
A ktery vyrobce automibilu je ten zlosyn na ktereho miri tva analogie?
 Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
Jezdím po Rakousku Citroenem Jumpym, cestou potkávám mraky všemožnejch dodávek, dvakrát mě stavili f
  Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
je-li v techničáku dodávka deklarována jako osobní auto a plní-li příslušné euro, potom je dodávka z
  Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
Jumpy je ale asi ještě malý vozítko ne? Co mas v TP? Já mám Vivaro a tam to na osobák neukecam:/
   Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
Nevím, vysoký je to metr devadesát a dlouhý pět metrů deset nebo dvacet. Diskuse je tedy asi jen o t
    Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
Tak jasně že nezáleží, kdo ho má delšího, v tomhle případě:) záleží co je v TP a tam ja mám N1 coz j
     Re: Dodavkou do Rakouska10.03.2017
Precti si jeste v TP jakou to ma emisni normu...
    Re: Dodavkou do Rakouska10.03.2017
České blbosti s DPH rakouské policajty nezajímají.
     Re: Dodavkou do Rakouska10.03.2017
T
     Re: Dodavkou do Rakouska10.03.2017
T
     Re: Dodavkou do Rakouska10.03.2017
T
     Re: Dodavkou do Rakouska10.03.2017
T
 Re: Dodavkou do Rakouska09.03.2017
pokud máš euro2 a starší, nemůžeš do nízkoemisních zón
  Re: Dodavkou do Rakouska10.03.2017
ale jen u vozidel nad 3,5 t ne?

 Buď fit - stav sněhu08.03.2017
Ahoj, víte prosím někdo stav sněhu na cestě Buď fit ve Špindlerově Mlýně? Dá se tam jít na lyžích?
Díky moc a zdravím
 Re: Buď fit - stav sněhu08.03.2017
V sobotu na skialpech pohoda. Vzhledem k výšce asi 900 m. n. m. a momentálnímu počasí by to mělo být
  Re: Buď fit - stav sněhu08.03.2017
Díky moc, jdeme tam dnes
Zdravím Peky
   Re: Buď fit - stav sněhu08.03.2017
diky za informaci
   Re: Buď fit - stav sněhu08.03.2017
A nemel by jsi radeji uz drtit v Adru???

 Nálezy Roviště, minulá sobota07.03.2017
Ahoj, našel jsem minulou sobotu na Rovišti černé termo triko s dlouhým rukávem a cvičící gumu.

 spacak pro dite06.03.2017
Doporucte prosim spacak dite stare 1-2 roky, idealne neco, co vydrzi, rostouciho. Jak jste to resili? Klasicky rostouci Boll nebo jsou jeste nejake jine moznosti? Nechaval si nekdo treba sit perak? Nebo existuje nejakej perak v nabidce pro takhle maly det
 Re: spacak pro dite06.03.2017
Když svůj spací pytel přetáhneš v půli zpátky, získáš skvělý dětský rostoucí spacák (s dvojitým zate
  Re: spacak pro dite06.03.2017
Nebo když rozstřihneš svůj starý spacák, tak máš najednou dva spacáky pro děti do cca 7 let. I když
   Re: spacak pro dite06.03.2017
ok, diky obema za radu, ale ja nemam jinej spacak nez ten jeden, takze bych stejne porizovala novej
    Re: spacak pro dite06.03.2017
Navic kubo, to vyzaduje sici zrucnost, tu jaksi postradam, jsem zena v domacnosti teprve rok, chapej
     Re: spacak pro dite06.03.2017
Týjofka, já nekouknul na podpis. Promiň. Tys ty spacáky přece viděla v akci :-)
    Re: spacak pro dite06.03.2017
Ja pro dite taky pouzival cca do 3 let nejaky svuj v pulce prevazany smyckou, pripadne zatizeny neja
 Re: spacak pro dite07.03.2017
My jsme používali fusak do kočáru a deku. Dcera v tom spala ve čtyřech měsících stejně dobře venku v
  Re: spacak pro dite08.03.2017
ok, jinak. Nemam opravdu zadnej starej spacak, mam jen jeden pro sebe. Myslite, ze se vyplati koupit
   Re: spacak pro dite08.03.2017
Pro dcerku jsem od jejích prvních roků používal dospělý spacák.
   Re: spacak pro dite08.03.2017
Asi bych koupil velkej spacák a přeložil ho. Bude to teplejší,než dětskej spacáček a poroste podle p
    Re: spacak pro dite08.03.2017
lacinej dospělej spacák stojí v supráči pár stokorun. to je lacinějc než fusak na mimibazaru. dvacet
     Re: spacak pro dite08.03.2017
Tak me prave prijde blby, aby matka spala v peri a dite v nejakym suntu ze suprace. Ja jsem vetsinu
      Re: spacak pro dite08.03.2017
ale ok, asi jste me presvedcili, koupim neco dospelyho. V nejhorsim v tom, s tezkym srdcem, bude spa
       Re: spacak pro dite09.03.2017
hele, ty si ňáká extremistka, né? předpokládám, že řešíš maximálně dvacet letních nocí ročně, žádný
       Re: spacak pro dite09.03.2017
Nezmrzne, kdyžtak dovnitř nacpeš deku nebo svojí bundu a přitulíš se :-)
        Re: spacak pro dite09.03.2017
Hlavně dětem není zima.
         Re: spacak pro dite09.03.2017
A když je, tak maj modrý rty... Na něj v noci posvítíš, když nebude modrej celej, je OK! :-)

 metolius eco ball zkušenosti06.03.2017
zdar, jaký máte zkušenosti s "magem" metolius eco ball? běžný mg nepoužívám protože se z něj dusím, tak chci zkusit alternativu. co je vevnitř? má to efekt, nevysušuje a nepraská kůže?
 Re: metolius eco ball zkušenosti06.03.2017
zdar, kopoil jsem to na pisek, trochu to vysusi, moc ale ne. kuze z toho nepraska, ale celkově nic m
  Re: metolius eco ball zkušenosti06.03.2017
Použití na písek je diskutabilní, stopy to trochu zanechává (míň než mágo), a neni znamý složení, co
 Re: metolius eco ball zkušenosti06.03.2017
Nebrat, nefunguje a je v tom nějaká hnusná chemie. Jiná hnusná chemie je i v samotném mágu metolius,
  Re: metolius eco ball zkušenosti06.03.2017
Eco ball nevim, ale je fakt, ze mago od Metolia mne prijde hodne dobry :)) zjevne dobry chemikari..
  Re: metolius eco ball zkušenosti08.03.2017
Mg je věc zvyku. Znám spoustu lidí co vychvalují Camp a haní Ocún. Já naopak používám Ocún k velké s
   Re: metolius eco ball zkušenosti08.03.2017
Ono je dobrý si hlídat, kde to vyrábí. Camp byl svého času nejlepší mágo, pro mě. Pak ho začali vaři
  Re: metolius eco ball zkušenosti10.03.2017
Jak říkáš. Mně Metolius žádné problémy nedělá a přijde mně aktuálně jako nejlepší mágo na trhu. Kupu
 Re: metolius eco ball zkušenosti07.03.2017
Čus. Používám eco ball už rok a jsem navýsost spokojený. Skálu to barví opravdu minimálně, spotřebuj
 Re: metolius eco ball zkušenosti10.03.2017
Zkus Camp Liquid chalk 125ml. Z popisu: Magnézium, které dlouho vydrží na rukách a vy tak nemusíte t

 Nález HMSky na Borové skále05.03.2017
Kdo zapomněl na Borové skále ve slaňáku HMSku, ať se mi ozve. Vzal jsem ji k sobě. Za normálních okolností bych ji tam nechal, ať se pro ni majitel může vrátit, ale vzhledem k tomu, že byla v místech kam často chodí nelezecká veřejnost "na vyhlídku&q

1   ...   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   257   258   259   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Letošní Padání?
Nevíte, kde bude letošní Padání? Z fotek na webu tipuji Mlýňák. Říká se, že na Žihli prudí zelení. Nevíte někdo něco?
Karel11:31:51 09.03.2017
odpovědět 
 Re: Letošní Padání?
Na Žihli se potloukali nějaký lidi z životního prostředí. Prý dokumentují stav. Parťák je tam viděl jak fotí. Ale těžko říct, snad o nic nejde…jsou tam fajn šutry. Byla by škoda kdyby to kvůli tý loňský kauze chtěli nějak omezit.
Vojta12:22:13 09.03.2017
odpovědět 
  Re: Letošní Padání?
Vzdyt tam stejne az na par sutru skoro nikdo nejezdi... Tragedie by se nestala ani pro lezeckou komunitu.
13:18:49 09.03.2017
odpovědět 
 Re: Letošní Padání?
Myslíš sekání, teda pardon, ať jsme politicky korektní, kartáčování?
d.12:31:06 09.03.2017
odpovědět 
  Re: Letošní Padání?
Koleduješ si o soud! Každý přece ví, koho myslíš - a za to jsou dva roky natvrdo!
Kuba Turek13:17:32 09.03.2017
odpovědět 
   Re: Letošní Padání?
2 roky natvrdo a trestem je datlování Jandíkovi do databáze :-D
Petr Šrump13:28:46 09.03.2017
odpovědět 
   Re: Letošní Padání?
Zalez do Jeskyne agente.
18:37:14 09.03.2017
odpovědět 
  Re: Letošní Padání?
Toto jsou vymyšlená a jasnými fakty nepodložená tvrzení o vysekávání nových chytů majzlíkem. Bez faktických důkazů napadáš a poškozuješ Petra Resche. Pokud do 8. 3. 2017 nezveřejníš písemnou omluvu, zvážím proti tobě další právní kroky.
Papouš13:34:43 09.03.2017
odpovědět 
 Re: Letošní Padání?
Na Mlýňáku?! To snad ne! Vždyť už tam padání jednou bylo a dojebali to tam, že to bylo rozdupaný jak od stáda krav. A to jako vzniknou nový bouldry na starých kamenech? :-D Kartáčem? :-D Bude zase lesní brigáda firmy Hegr lesnické práce, těžba rašeliny a pořádání sportovních akcí s.r.o.? :-D
Lukino13:47:49 09.03.2017
odpovědět 
 Re: Letošní Padání?
a proč se ptáš? ty bys tam jel? je tady vůbec někdo, kdo by měl eště chuť se takový akce zúčastnit?
Zlobr15:47:21 09.03.2017
odpovědět 
  Re: Letošní Padání?
Třeba já. Vždy jsem tam potkal kamarády, které jsem dlouho neviděl, vždycky jsem si pěkně zalezl a užil si pohyb v pěknej přírodě. Oblast kde se uskutečnilo padání, byla pak vždy nejlepší, protože zbytek zarůstal mechem. Celá kauza je nafouknutá bublina, hodně lidí, kteří se tu vyjadřují, tam ani nikdy nebyli, ale takový je svět.
Dobr16:18:05 09.03.2017
odpovědět 
   Re: Letošní Padání?
Mechem zarusta 80% sutru, kde se delala posledni padani. Nejlepsi oblasti tam jsou uplne jine nez treba ty z poslednich padani na Zihli, kazdy kdo tam trochu jezdi, tak vi..
18:50:21 09.03.2017
odpovědět 
    Re: Letošní Padání?
Vždyť právě proto můžete Rešíkovi děkovat, že si to vůbec můžete přelézt při padání a následné 1-2 roky, pak to zase zaroste a za 10 let to zase vykartáčují a můžete si to zase vylézt. Pokud to bude podle průvodce, tak OK, ale když se tam záhadně objeví nové bouldry, tak už to košér nebudee.
Travex14:30:17 10.03.2017
odpovědět 
     Re: Letošní Padání?
A jaký to má pak smysl, když to nikdo neleze a balvany opět obrostou mechem?
16:53:35 10.03.2017
odpovědět 
      Re: Letošní Padání?
Proto si neutírám zadek.Jakej by to mělo smysl,když si ho zítra zase zaseru!:-)))
11:54:01 12.03.2017
odpovědět 
       Re: Letošní Padání?
Vylucovani je prirozena a nutna potreba. Kartacovani sutru, odlamovani lokru, vysekani vegetace v oblasti o kterou nema nikdo mimo prirodu zajem, nutna potreba neni.
23:38:45 12.03.2017
odpovědět 
        Re: Letošní Padání?
Uklízet doma po sobě pohozený ponožky taky nutná potřeba není a přece do mě furt stará reje!Kolikrát i šroubovákem!Nebo majzlem!:-)))Hledat v některých věcech smysl je holt nesmysl.Každopádně lepší potkat okartáčovanej šutr než zamešenej!;-)
05:07:51 13.03.2017
odpovědět 
         Re: Letošní Padání?
Pro koho lepsi? Pro tech par lidi, co tam pojede? Pro ostatni? Pro prirodu? Pro zver?
14:15:21 13.03.2017
odpovědět 
          Re: Letošní Padání?
Pro bouldristu určitě!:-)))
14:26:43 13.03.2017
odpovědět 
           Re: Letošní Padání?
Ja sebe za boulderistu povazuju a zadne pozitivum na tom neshledavam. Naopak si casto odvezu pocit promarneneho dne.
14:55:41 13.03.2017
odpovědět 
            Re: Letošní Padání?
"Každý den bez kartáčování lze považovat za promarněný"-pravil čistič bot!:-)))
08:11:30 14.03.2017
odpovědět 
             Re: Letošní Padání?
Tak raději zůstaň u kartáčování bot a taky se někdy na tu Žihli zajeď podívat :-)))
08:41:18 14.03.2017
odpovědět 
       Re: Letošní Padání?
Sračky jako sračky, to sedí. Hajzl papír na prdel a mech na "vykartáčované" chyty.
Venca10:43:50 14.03.2017
odpovědět 
     Re: Letošní Padání?
Nemusime nutne lezt na kazdy hnus.. Je to pak vcelku zbytecna expanze cloveka do prirody.
17:31:48 10.03.2017
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192467)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dezorientálna medicína 9- Súľov
Agent provokatér 8+ Súľov
Game over 8- Súľov
Neposlušné bedierko 8 Súľov
Pozdní podzim iii Bělá U Děčína
Nově komentované:
Dlouhej kouř VIIIb Jetřichovice
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn

 Nově v diskusi:
Ostwand Verschneidung Hochthron | Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
sport??? | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nález Želiv | Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1444 
 Neřeším to – lezu vše 
 1144 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi