LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230832 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Adam Ondra a Člověk v tísni27.03.2017
Zdar,
tohle by si možná zasloužilo větší pozornost. Osobně palec hora za prosociální aktivitu. Třeba se najde movitý sběratel:
https:

 Bouldry Jablonec27.03.2017
Čau lidi,
mam zvláštní dotaz na vás z JBC a okolí.
S přítelkyní teď začínáme objevovat bouldry v okolí a za posledních 14 dní sme 2x narazily na stříkačky a jehly povalující se různě schovaný po šutrech, bylo to na dvou různejch místech a ta
 Re: Bouldry Jablonec27.03.2017
Smažáčky jsem párkrát potkal okolo boulderů v Lidových sadech (u Liberce). Ale aby kolem sebe trousi
  Re: Bouldry Jablonec28.03.2017
Jablonecké paseky a Mšeno vzádu za přehradou, snad to byla jen náhoda :-/
   Re: Bouldry Jablonec28.03.2017
To se možná jeden nejmenovaný jablonecký lezec potřeboval posilnit před výkonem steroidy:-D
   Re: Bouldry Jablonec30.03.2017
"Vzadu za přehradou" myslíš v Břízkách u dopadu jak jsou ty šutry i s pár zajištěnejma ces
 Re: Bouldry Jablonec30.03.2017
Rozumim, ze to neni nic prijemnyho, ale v praxi se nemas moc ceho bat.

Ona je relativ
  Re: Bouldry Jablonec30.03.2017
Souhlasím jen částečně. Pokud jde o virus HIV, je pravda že ten toho moc nevydrží. Ovšem v případě t

 James27.03.2017
Ahoj, nevíte někdo jak je to s registrací českého oddílu u James? Nemáte s tím někdo zkušenost?
 Re: James27.03.2017
Neměl by s tím být problém; ostatně James má v Česku ne až tak málo členů, většinou jsou to sice Slo
 Re: James27.03.2017
Parádní reakce na znovuzvolení Bloudka :DD
  Re: James28.03.2017
Za parádní reakci bych považoval kandidovat na předsedu nebo protikandidáta najít.

 pták na Alabastrový27.03.2017
v JV stěně Alabastrový(sušky)hnízdí sova ,ale fakt veliká, tak tam nelezte
 Re: pták na Alabastrový27.03.2017
Tak to bude zřejmě výr velký;-)
 AN vytrvalost26.03.2017
Jak trenovat AN vytrvalost? Prosim odkaz na dobre clanky nebo konkretne (jde mi o pokrocilejsi pristup nez "lez dokud ti nenatece a pak lez dal, takze pocty serii, delka pauz atd). Na ruznych tr. prostredcich idealne (lano+bouldr +lista ano, kampus z
 Re: AN vytrvalost27.03.2017
Lano spis ne, ale boulder je na to idealni. Koukni treba na 4x4 kolecka. Je toho na netu mraky, vcet
 Re: AN vytrvalost28.03.2017
Pro tvoji úroveň žádný pokročilejší přístup neexistuje.
  Re: AN vytrvalost28.03.2017
Proč to píšeš?
   Re: AN vytrvalost28.03.2017
Protože jsem přesvědčen o tom, že lezec, který se takto musí ptát v anonymní diskuzi, zdaleka ještě
    Re: AN vytrvalost28.03.2017
Nebo je to treba lezec, kterej leze uz dlouho a bezne lezeni uz ho pres plato neprehoupne, tak se po
     Re: AN vytrvalost28.03.2017
Myslel jsem, že je to zřejmé. Na toto nic konkrétního poradit nejde. Nejedná se nikdy o jeden přesný
      Re: AN vytrvalost28.03.2017
No, jsi vážně vedle, protože to Verča doopravdy leze. Ale jak píše, věř si čemu chceš...
       Re: AN vytrvalost29.03.2017
No jak vidíš, nejsem sám, kdo si myslí, že něco není v pořádku. Viz komentář níže:

Mi
     Re: AN vytrvalost28.03.2017
:-) jasne, mam duvod si v podstate anonymne vymejslet na lezci o sve vykonnosti, to dava smysl. ver
      Re: AN vytrvalost29.03.2017
Mila verco :) pokud mas kolem sebe lidi teto vykonosti a nporadi ti je neco spatne :)

       Re: AN vytrvalost29.03.2017
Hele, ale pro AN je blbost delat neco s max intenzitou ne? Tim spis posilis maximalni silu (ktera sa
       Re: AN vytrvalost29.03.2017
Máš tam menší chybu. AN možná znamená anaerobní, ale ty popisuješ jen část. Opáčko E krytí "prá
        Re: AN vytrvalost29.03.2017
wow, diky, neco jsem vedela, ale neco novinka, kazdopadne hezky vycerpavajici. Snad jen jedna dalsi
         Re: AN vytrvalost30.03.2017
Tabata - to jako 20 sekund vis a 10 sekund odpočinek a 7 sérií?

AN visy dle Greshama:
      Re: AN vytrvalost29.03.2017
Holka holka, poradit ti ucelený systém by problém nebyl, individuálné tréninkový plán také ne, ale t
 Re: AN vytrvalost28.03.2017
Záleží taky dost na jaké jsi úrovní jestli lezeš tak do 9- UIAA tak nemá moc smysl dělat nějak speci
  Re: AN vytrvalost28.03.2017
Zapátrej....Mc Leod a Training for climbing.Vše najdeš.A "překvapivěů i Tefelner.Campusu se nez
   Re: AN vytrvalost28.03.2017
Ještě Latice training.
   Re: AN vytrvalost29.03.2017
Souhlasím, Kampus s použitím nohou je daleko efektivnější, páč se zapojuje daleko víc "core&quo
  Re: AN vytrvalost28.03.2017
A počet kroků v těch bouldrech? Jinak se nabízí otázka, kde tě jako replikanta vyrobili.
   Re: AN vytrvalost28.03.2017
Počtem kroků bych se neřídil.Spíš časem od začátku cvičení do vypnutí lezce vlivem selhání svalů...c
 Re: AN vytrvalost29.03.2017
Ahoj,měl jsem problem leta ten samy,a opravdu mi poradil kámoš co ma vylezeny dost 8aček,když tak mi
 Re: AN vytrvalost29.03.2017
Ahoj,měl jsem problem leta ten samy,a opravdu mi poradil kámoš co ma vylezeny dost 8aček,když tak mi
 Re: AN vytrvalost29.03.2017
Diky vsem, kteri poradili (jinak nez ze je "neco spatne" :-) )

 Německá dálnice 25.03.2017
Takže zanedlouho se bude po Německu jezdit do Jury mimo dalnice.
 Re: Německá dálnice 25.03.2017
na kole?
Kup si roční známku
  Re: Německá dálnice 25.03.2017
kdo by jezdil do jury, když u prahy máme srbsko !!!
   Re: Německá dálnice 25.03.2017
A vubec mnoho unikatnich skal!
 Re: Německá dálnice 25.03.2017
3 Eura na 10 dnů nemáš? Libí se mi na tom, že prasata s dieslama, kterí škodí všem, budou platit víc
  Re: Německá dálnice 25.03.2017
no, zrovna na dálnice bych to neřešil, jestli benzín nebo diesel, tam to znečištění ze stejně starýc
  Re: Německá dálnice 25.03.2017
Neprudič
  Re: Německá dálnice 25.03.2017
Ten Dým Ignoruj tlupa......
  Re: Německá dálnice 26.03.2017
No Němci se teda s benzíňákama vážně přetrhnou.I ty ekologu :D
  Re: Německá dálnice 26.03.2017
eského řidiče vlastnícího vůz Škoda Octavia, který splňuje ekologickou normu Euro 4 a má naftový mot
   Re: Německá dálnice 26.03.2017
Tak jste si nemeli kupovat ty zaprdene naftaky :D Mne bude stat rocni mitne 35e :D
    Re: Německá dálnice 26.03.2017
Me na 28 Eur, hec ;)
     Re: Německá dálnice 26.03.2017
bych se tou sekačkou na trávu moc nechlubil
      Re: Německá dálnice 26.03.2017
Ona ta sekacka ma vyssi vykon nez ty vase obstarozni diesely :). Akorat to nechce zaspat v dobe -des
       Re: Německá dálnice 27.03.2017
... njn ale zase žere 1,5x vice než ten disel...ekologická zátěž zhruba srovnatelná s naftou... Nizk
        Re: Německá dálnice 27.03.2017
naopak, nízký obsah znamená mnoho...a sice, že se motor po 150tis km rozpadne...
         Re: Německá dálnice 27.03.2017
To se nam tu seslo velkych odborniku :). Vse proto si obhajit ty sve stare herky.
1.6 mi pri
          Re: Německá dálnice 27.03.2017
Tak samozřejmě pohnul, že s přímím vstřikováním za zvýšenýho tlaku ta sekačka produkuje stejný pevný
           Re: Německá dálnice 27.03.2017
No ja mam 1.8 TFSI v Audi A5, ma to 170PS, muzete to povazovat za sekacku, ale myslim ze to docela p
            Re: Německá dálnice 28.03.2017
Hele sekačka je taková 1.0 TSi, 1,2 TSi, 1,4 TSi + MPi to sou šroty... 1,6 TDi a 1,9TDi jsou OK moto
             Re: Německá dálnice 28.03.2017
Někde psali,že majitelé Audi jsou na silnicích největší verbež.Nebezpečný,arogantní...prostě hnus.A
              Re: Německá dálnice 28.03.2017
Na Mercedes bych nedostal 5 let zaruku ;) A ukaz mi hezky Mercedes s dobrym kufrem, ve kterem se v n
              Re: Německá dálnice 28.03.2017
Nevim jak tam u vas, ale tady potkavam nejvic smejdu v Ackovem mercedesu a pak v tom hnusnem velkem
              Re: Německá dálnice 28.03.2017
A o kterych sekackach to vlastne mluvis ty jeden "nekde jsem slysel"? :)
             Re: Německá dálnice 28.03.2017
No vida a jsme u toho, za 1.6 platis 30 euro :).

Pro me nejhorsi v kolone cca 10 - 15
   Re: Německá dálnice 28.03.2017
Dvoulitr benzín EURO 3 roční 130, desetidení 25.
Dinosauři jsou pronásledováni, ačkoliv to c
 Re: Německá dálnice 26.03.2017
No vynechat dálnici v případě cesty do Francie nepůjde, ale do Jury to nebude bezpodmínečně nutné. N
 Re: Německá dálnice 26.03.2017
No a? Stejně do Jury v Německu jedeš hlavně mimo dálnice :D
 Re: Německá dálnice 27.03.2017
na obhajobu němců je nutno ovšem říci: oni si ale s tou pitomostí (dálničními poplatky) nezačali. dv
  Re: Německá dálnice 28.03.2017
Proste do Jury po starý a na průjezd si tu nálepku koupíš.Zase tak chudý nejsme a skupinky si to mez
 Re: Německá dálnice 27.03.2017
LPG a CNG snad zdarma, juchuuu :)

 vyska a vaha lezce24.03.2017
190cm, 90kg, shyboval sem na malicku jedny ruky a ne ze by to byla potiz.... Tak na co se furt kua vymlouvate???

 vylepšení deníčku - plugin23.03.2017
zdar

kde prosím najdu pluginy na vylepšený deníček, nějak to tady nemůžu najít, formátoval jsem pc

dík za navedení

 Výška/váha lezce23.03.2017
Ahoj

Mám 205cm/104kg/37 let, lezu rád a skoro pořád, techniku samozřejmě teprve piluju (lezu přesně rok - umělka, bouldry i skála), ale pořád se nemůžu zbavit dojmu, že ten metrák váhy je omezení jak sviň. V basketu to byla výhoda, ale na s
 Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Da se s tim lezt, ale do zazracnych vysin se nejspise nedostanes. Jak vaha, tak vyska bude na obtiz,
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Díky, mám takovou zkušenost, že některý nástupy (třeba i V1) jsou tak protivně blízko u sebe (nohy/r
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Zkusil bych možná i jiný než komerční bouldrovky, takové které jsou osázené chytama a můžes si vymys
    Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Lokal neni komercni? :)
     Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Jasně, že je. Ale není to taková hypermoderní boulder jako BW,BB nebo 13. a je to tam osázené chytam
      Re: Výška/váha lezce23.03.2017
co tě omezuje v označených bouldrech na BW nebo v BB vymyslet si vlastní?
       Re: Výška/váha lezce24.03.2017
Třeba množství chytů? Na BW to nejde téměř vůbec a a v BB jen v některých profilech které mají osáze
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Zkušenost z kategorie "odpozorováno", protože já stojím na té druhé straně spektra, jsem m
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
A ti dva dlouháni, nejsou náhodou z Prahy? Třeba bych se mohl něco přiučit rovnou od nich ;)
 Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Ahoj,
být tebou bych tomu dal čas :) Myslím, že na osmičky se můžeš v pohodě ještě dostat, c
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Díky ... boulder dodávám pravidelně a hodlám u toho zůstat, takže snad ještě nějaké to zlepšení příj
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Mám jednoho kamaráda 195cm / 95-100kg, neudělá jediný shyb(možná jeden když sehodně snaží) a na písk
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Vzhledem k tomu ze si bodybuildil/poweliftil to nebude nedostatkem sily v horni polovine tela. Coz j
    Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Tohle je dost individualni a z lezce ktery leze 6 (a jeste k tomu jen po roce lezeni, takze technika
 Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Ja mam 175 cm a 93 kg. Lezu 8-ky kdyz se zadari. V previsech do 7. Hold si kup boty s tvrdou meziste
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Kolik ti je? Ta vyska a vaha je zajimava na to, ze lezes 8. Diky!
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
32
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
32
   Re: Výška/váha lezce24.03.2017
8 na písku...VIII :D
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Díky! Zabojuju ;) Jen s těma botama to bude horší, musím se hodně snažit/obětovat, abych se vůbec do
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Zkus LS Miura, Katana Laces a Miura VS. Ted mam Miura VS, hodne tvrda bota, ale horsi v plotnach. Ka
    Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Velikost 49/50? ;)
     Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Tarantula/ce se vyrábí max. do 48EU, tam si nepomužeš. Na druhou stranu - LaSportiva dělá lezky s kl
      Re: Výška/váha lezce24.03.2017
Paráda, díkes, tohle se bude hodně hodit! ;)
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
i prsty na nohou se posilují - jednou v budoucnu zjistíš, že i tyhle stávající bačkory ustojej dost,
 Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Chce to kila dolů, každé je znát. Ale pro inspiraci: Toni Lamprecht 188 cm váha až 90 kg, vylezeny c
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Samozrejme, ze v kazdem sportu se najdou vyjimecni jedinci, kteri se absolutne vymykaji vhodnym mira
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
No, kila dolů šla, ale už není moc kde brát, max tak 2-3, ale moc díky za inspiraci ... baskeťáci to
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Nj, ale Ghoul ma 205cm, nebo 190cm .. to je uplne jinde. Pro nej je 90kilo mod kostlivec, jestli muz
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
bído zvednul si mi náladu, jdu trénovat:)
 Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Ja mam 175 cm a 93 kg. Lezu 8-ky kdyz se zadari. V previsech do 7. Hold si kup boty s tvrdou meziste
 Výška plus, váha minus23.03.2017
Výška je výhodou prakticky vždy v položeném, kolmém a mírně převislém terénu. Zkrátka morfo.
  ...přesto platí: kde je vůle, tam je cesta!23.03.2017
;-)
   Re: ...přesto platí: kde je vůle, tam je cesta!23.03.2017
Kde je vůle, tam je cesta! ;)

Přesto to vypadá na dalších 10 kilo dolu ... už teď jse
    Re: ...přesto platí: kde je vůle, tam je cesta!23.03.2017
Přestaň se bičovat kvůli dalším kilům dolů a nalez radši pár kilometrů na skále, v kolmým, položeným
 Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Že se nehýbeš na překližce kvůli výšce je v pohodě.
Že se nedostaneš při své výšce při popiso
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Najdi si videa s Johnem Dunnem - vylezl tuším 8b a přijdeš na jiný myšlenky. Tady si radit nenecháve
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
John Dunn mě hodně baví, ale k tvé poznámce musím napsat, že na své nejtěžší projekty vždycky úplně
    Re: Výška/váha lezce23.03.2017
John Dunne - Big Issue. Na youtube. Fakt boží, co ten chlap dokáže. Jednak má šílenou sílu, ale hlav
     Re: Výška/váha lezce24.03.2017
Přesně. To je takový kouzlo. (Pokud nejsi profi sportovec, reprezentant apod.) Soustředění na výkon
 Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Tady je taky každej chytrej jak tejden. By mě zajímalo kolik z Vás po roce lezení mělo vytříbenou te
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Cau, no ja myslim, ze trpis typickym zacatecnickym komplexem. Na 6 jsi se dostal sakra rychle za rok
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Díky ... něco takového jsem se dočetl i v Tréninku sportovního lezce II a 5+/6- na techniku určitě z
    Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Ja resim vic ramena protoze jsem s tim mel vic problemu a obecne mam pocit ze je to castejsi problem
     Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Jo a jeste neco...
1) Dulezite je delat cviky poradne a neprehanet to s vahou/moc tuhou gumou
      Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Ghoul zvedal cinky a vazil tehdy 120kg.

3x10 kliku pro nej bude sotva rozvicka, i kdy
       Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Jo, ale pokud je (nebo jiny ekvivalent) delat nebude a bude jen lezt, tak si privodi driv nebo pozde
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Děkuju všem, ani jsem nedoufal v tolik upřímně míněnejch reakcí. Sám dobře vím, že za další rok leze
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
no jestli jedeš na Velikonoce do Arca, tak výška a váha bude jednoznačná výhoda, nebudeš ušlapán.
 Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Zdar, svýho času jsem řešil podobnou věc, mám 187/87 a z mých zkušeností:

1/zkus sund
  Re: Výška/váha lezce23.03.2017
1.pro lezeni/když uz ho umis/ je vaha alfou a omegou
2.spatna technika je jen nedostatek sily
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
jo ještě jsem Ti ted spocital Tve BMI a to je 24.8 tedy tesne pod hranici obezity u nelezce ale u le
    Re: Výška/váha lezce23.03.2017
No na BMI bych moc zrovna nekoukal, nepočítá se somatotypem a svalovým poměrem. Takový Jimmy Webb BM
    Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Tvl nez se budes nekde znova ohanet BMI, zjisti si nejdriv jak to vzniklo a k cemu je to urceny... V
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
No tohle ber spis jako recesisticky pokus o sarkasmus. :D
   Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Asi tě zklamu, ale Zico opravdu neměří 178,5 cm. Tipoval bych, že má možná takových 168,5 cm :D :D :
    Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Ani jsi mne nezklamal, ted v klidu mohu i ja zacit dobývat ferraty teda.
 Re: Výška/váha lezce23.03.2017
Ty voe, ty máš problémy. Takové bych chtěl taky...
 Re: Výška/váha lezce24.03.2017
Nepatřím mezi ambiciozní lezce...ve svých 18ti letech sem lezl osmičky. Tělo dospělo, zesílilo...teď
  Re: Výška/váha lezce24.03.2017
Ghoule, jseš na tom ještě dobře. Já mám óčka jako prase. Kdybych měl nohy rovný, tak jsem minimálně
   Re: Výška/váha lezce24.03.2017
Ono je to vsechno individualni. Je fajn, kdyz ti lezeni dela radost. Pokud jsi OK s tim ze dokonverg
 Re: Výška/váha lezce22.10.2019
Čau, já mám 130kg a 196cm. Lezu 6a na boulderech, na skalách 5. Lezu chvíli a taky to jde.
 Re: Výška/váha lezce22.10.2019
Tvoje starosti na moji hlavu. V tvém věku už máš asi rodinu. Nebylo by lepší věnovat čas dětem a pře
 Re: Výška/váha lezce22.10.2019
Byl bych v klidu. Já 180cm/95 kg, věk dávno po 40 a sedmicky v pohodě. Síla v převisech výhodou. Váh
 Re: Výška/váha lezce22.10.2019
Byl bych v klidu. Já 180cm/95 kg, věk dávno po 40 a sedmicky v pohodě. Síla v převisech výhodou. Váh
 Re: Výška/váha lezce22.10.2019
Byl bych v klidu. Já 180cm/95 kg, věk dávno po 40 a sedmicky v pohodě. Síla v převisech výhodou. Váh
 Re: Výška/váha lezce23.10.2019
od vložení dotazu uplynulo už dost vody ve všech našich řekách, jak je na tom borec teď ?

 Slovensko-sektor Blázon23.03.2017
Ahoj, dá se lízt v oblasti Blázon (Malé Karpaty). Minulej týden jsme byli v Kršlenici a je tam zákaz kvůli hnízdění ptáků. Díky za info
 Re: Slovensko-sektor Blázon23.03.2017
1   ...   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   253   254   255   256   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 vylepšení deníčku - plugin
zdar

kde prosím najdu pluginy na vylepšený deníček, nějak to tady nemůžu najít, formátoval jsem pc

dík za navedení
čolek20:24:40 23.03.2017
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz