Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pietra di Bismantova 10.04.2017 Ahoj,
nemáte někdo osobní zkušenost s lezením v italské oblasti Pietra di Bismantova. Na webu toho moc není. Zajímá mě především možnost přespání na místě a info o průvodci (je-li k mání na místě nebo jen přes internet. obchody).
Díky Martin
      Re: Pietra di Bismantova 10.04.2017 Johny tam psal, cituji: K italské pohodě přidává zdejší Refugio nad parkovištěm, kde se dá průvoda k
        Re: Pietra di Bismantova 10.04.2017 Jo díky, ale přece jen je to sedm let stará informace, na italskym webu psali, že je v baru k náhled
  Re: Pietra di Bismantova 11.04.2017 Byl jsem tam pred dvema lety a udaje z clanku jsou aktualni. Pruvodce se da koupit dole ve meste ve
    Re: Pietra di Bismantova 11.04.2017 Díky za info.
    Re: Pietra di Bismantova 11.04.2017 Zdar, je to místo na děti? Jde mi o plac pod skalou, případně nějaké použitelné okolí... Díky
Kartáček - Kavčí lom v Srbsku a Pendolino a spol. 09.04.2017 Dnes 9.4.2017 jsem našel v Kavčím lomu v Srbsku kartáček - majiteli předám v Praze, aby mu "nevypadaly zuby", nechte spojení zde v diskusi.
Kartáček tam mohl ležet delší dobu.
Dále upozorňuji všechny lezce, aby dávali
Hledáme lezce 09.04.2017 Ahoj! Sháníme do krátkého filmu FAMU muže libovolného věku, který by hrál zraněného turistu a nechal by se vytahovat po srázu nahoru. Točíme už tento týden, celé úterý a část středy, v Českém krasu (blízko Malé Ameriky). Dopravu z Prahy, jídlo apod. zajis
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 Proč to nezahraje jeden z těch kaskadérů?
    Re: Hledáme lezce 09.04.2017 Protoze ma strach :D
    Re: Hledáme lezce 09.04.2017 Protože kaskadéři musej dohlížet i na bezpečnost štábu, spouštět kameramana a vytahovat ho nahoru ap
      Re: Hledáme lezce 09.04.2017 No to bude bžunda. To bych chtěl z povzdáli sledovat.
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? T
    Re: Hledáme lezce 10.04.2017 Co bys chtěl když budeš jen ležet na lehátku??
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? T
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? T
    Re: Hledáme lezce 09.04.2017 50/hod
Foto dne 08.04.2017 Děvčeti ve fialovém tílku to moc sluší. Nemá někdo kontakt?
  Re: Foto dne 10.04.2017 jsi@magor.cz
Poprvý v Arcu 07.04.2017 Ahoj, jedem poprvé do Arca. Prosím o rady. Na co si dát pozor, kde se ubytovat? Jakým sektorům se vyhnout ( lezem 5,6), jsou s touhle obtížností i nějaké vícedélkové sektory? Kde nakupovat? Co s sebou speciálního? Díky moc za rady, které budou konstruktiv
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 :D :D :D Tohle nemuze nikdo myslet vazne!!!!! To je jak naposledy s tim veganstvim!!!!!
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 Nakupovat podle moznosti v obchode.
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 Z Rozvadova na jih a děj se vůle boží ;-)
    admini spící... 08.04.2017 Na vícedýlky se mrkněte po průvodci Sarca Walls, je tam toho mraky.
Btw: Škoda, že je
      Re: admini spící... 08.04.2017 No nevím, který komentář je mimo a měl bych ho vymazat, jestli ten tvůj nebo ten nad tím, v každém p
        Re: admini spící... 08.04.2017 Dost mimo je ten od T. Teda jeho podstatna cast se absolutne netyka tematu.
        Re: admini spící... 08.04.2017 tyto dva
21:56:59 07.04.2017
22:01:08 07.04.2017
        spi dál 08.04.2017 Byl bych v pokušení tě vyzvat, aby sis přečetl znovu první větu mýho předchozího příspěvku, ale buď
          Re: spi dál 09.04.2017 Ne, nebudu mazat něčí názor, že úvodní příspěvek je provokací. Možná, že je, možná je myšlen upřímně
            Re: spi dál 09.04.2017 Však teď taky nikdo neříkal, že bys měl něco mazat.
Promiň, že ti to zopakuju:
"
              Re: spi dál 10.04.2017 Moderujeme to, alespoň se o to snažíme, to uhlídat. Mažeme spam, vytečkováváme vulgarity, žalovateln
                Re: spi dál 10.04.2017 Tahle odpověď už vypadá jinak :-)
Mazání zadavatelem otázky je jedna možnost, chápu proč se n
                  Re: spi dál 11.04.2017 Rozpoznavaní učivatele podle IP je v dnešní době celkem úsměvné a zcela nefunkční. Jediná ochrana je
                    Re: spi dál 11.04.2017 PS: registrace asi nezamezí spamování akorát to bude pro spamera složitější nebo muže dostat ban a b
                    Re: spi dál 11.04.2017 kdyby bylo vidět, že z jedný adresy chodí většina trollících příspěvků, jedno pod jakým jménem a kol
                      Re: spi dál 11.04.2017 Povolil bych prispevky jen lidem kteri:
1) maji stejne nazory jako ja
2) osobne se pro
                        Re: spi dál 13.04.2017 různost názorů je v pohodě, pokud jsou k věci a dodržují psaná pravidla diskuze (které většina disku
                          Re: spi dál 13.04.2017 Bod 1) tedy změňme:
jen ty příspěvky, které jsou podle uživatele T. k věci.
                            Re: spi dál 13.04.2017 :-) na mě jako jednotlivci moc nesejde, takže si dovolím drobné zpřesnění:
"...k věci p
                      Re: spi dál 12.04.2017 No myslim že ne Tyme, jde o to že většina z nás nemá veřejnou IP a podstatná část lidí využívají tře
                        Re: spi dál 13.04.2017 v tomhle se jak vidíš bohužel moc nevyznám...
            Re: spi dál 09.04.2017 musim souhlasit, lezec je takovej virtualni prostor, kde polozis vcelku normalni dotaz a dozvis se,
              Re: spi dál 10.04.2017 Není to, co píšeš, tak zcela pravda.
Na konkrétní dobrý dotaz, dostaneš většinou rychle dobro
              Re: spi dál 10.04.2017 Jasne, na blby dotazy se vyroji blby odpovedi a pak rada mravokarcu, kteri volaji po diskuzi podle j
                Re: spi dál 10.04.2017 No dejme tomu že ty a Jirka máte pravdu, pak mi ale vysvětli, proč poslední rok dva se běžně při deb
                Re: spi dál 13.04.2017 hm?
Nevím koho myslíš mravokárcema, protože co takhle čtu nebo poslouchám, řekl bych že větši
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 V Arcu si najdeš všechno, cest v této obtížnosti je tam dost a dost. Pro vícedélky to chce průvodce
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 Pokud myslíš 5,6 v UIAA stupnici a ne 5,6 francouzských (to bych tam za tím čekal nějaká ta písmenka
    Re: Poprvý v Arcu 08.04.2017 Jižní Tyrolsko začíná ještě kus na sever. Tohle byla vždy z jazykového hlediska románská (italská) o
  Re: Poprvý v Arcu 09.04.2017 Hele ne ze bych vam chtel bourat plany, ale mozna to fakt prehodnotte... Chapu ze treba nekdo nemuze
Lezení Lisabon 07.04.2017 Ahoj, v červnu máme v přítelkyní v plánu portugalsko, ale já bych se nerad celou dovolenou valel u moře a koukal po památkách se skleničkou Portského, tak bych se vás zkušenějších zeptal jestli nevíte o nějaké zajímavé oblasti, kde jsou i lehčí cesty,aby
  Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 rajbasy, převisy, spáry, sportovky, nebo trad?
    Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 a žula, vápno, nebo vyvřeliny? jednodélky, nebo multipičky?
    Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 No tak nevim co okolí lisabonu nabízí, nikdy jsem tam nebyl tak beru ty sportovky pro drahou a převi
    Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 No tak nevim co okolí lisabonu nabízí, nikdy jsem tam nebyl tak beru ty sportovky pro drahou a převi
    Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 a spíš jednodelky
    Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 a materiál neřeším :)
  Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 Sintra zula. Reguengo de Fatal vapno. Hledej najdes. Je toho vic...ale neni to Spanelsko:-)
lezení 04.04.2017 proč se v inzerci pořád objevuje - hledám spolulezce...dnes--na pohodu..?
o co jako jde při lezení napohodu, ono se dá lízt i jinak??
  Re: lezení 04.04.2017 Jasně že dá, potkal jsi někdy ambiciozní matky (lidově řečeno kravky co toho moc nedokázali a léčí s
    Re: lezení 06.04.2017 A já myslel, že "Pohoda" je název nějaký umělky, když se to tu vyskytuje tak často...
  Re: lezení 05.04.2017 Anebo ještě..99% lidi rikaji ze lezou na pohodu/tim jinak říkáji, ze zanedbali trenink i zivotospra
    Re: lezení 06.04.2017 Áda leze taky na pohodu, a navíc mu jdou i vysoký čísla
    Re: lezení 07.04.2017 Pokud mas nejaky trenink a striktne kvuli necemu dodrzujes zivotospravu, tak uz to rozhodne na pohod
      Re: lezení 07.04.2017 Tímto nám vznikla definice pohodáře - striktně s*re na jakýkoli trénink a životosprávu! :D (omfg deb
        Re: lezení 07.04.2017 Chudák třeba takový celiak - nemá šanci býti pohodářem, ani kdyby si klky rozkrájel.
  Re: lezení 05.04.2017 Takový inzerát já vnímám tak, že dotyčný není ochoten ti při lezení věnovat víc, než je jeho komfort
    Re: lezení 05.04.2017 bych to nebral tak negativně. ale souhlasím, že "na pohodu" je velmi široký pojem, který m
    Re: lezení 06.04.2017 Tomu rozumim, ale lezení i jiný aktivity se přece primárně dělaj proto, že si chce člověk udělat dob
  Re: lezení 05.04.2017 No ja v tom ctu, ze chtej lyzt s nekym kdo zbytecne nestresuje kvuli picovinam.
Zazil
    Re: lezení 05.04.2017 Jo jo, ale nevím o nikom podobném, kdo by hledal parťáka v inzerci. Jako třeba nacvičovat cestu OS+1
    Re: lezení 05.04.2017 Picovina je pro kazdeho neco jineho.
  Re: lezení 05.04.2017 Zasraní pohodáři.
  Re: lezení 05.04.2017 Já bych chápal na pohodu tak, že si chce zalézt a neřešit při tom p..oviny jako například co to znam
    Re: lezení 06.04.2017 Anebo...kdo leze opravdu na pohodu, tak o tom nemluvi...ten kdo leze blbe, ale ma ambice, tak říká z
      Re: lezení 07.04.2017 Hlavne to jake obtiznosti kdo leze nebo jake ma ambice nema nic spolecneho s pohodou. Ambiciozni clo
        Re: lezení 07.04.2017 blbe ctes...to prave trvrdim, ze není, ale ze to říká...vzdyt to znas, plna huba kecu a citatu o nad
  Re: lezení 09.04.2017 Opakem lezení "na pohodu" mi přijde "na krev".
Zkušenosti Tendon Lowe 9,7 04.04.2017 Ahoj, kdo má zkušenosti s tímto lanem? zajímá mě vše: manipulovatelnost, životnost, atp.
Díky Martin
  Re: Zkušenosti Tendon Lowe 9,7 04.04.2017 Nemám ho, ale lezl jsem na něm. Troufám si říci, že ze všech lan, co jsem měl v ruce, bylo tohle nej
    Re: Zkušenosti Tendon Lowe 9,7 04.04.2017 Tady podobne.
Sice nemam zkusenost se singly, ale ma pulky master i lowe. A master je
  Re: Zkušenosti Tendon Lowe 9,7 04.04.2017 Zvažoval sem ho, nakonec padla volba na ,,novinku '' Master PRO 9.2 a sem maximálně spokojen :-) váh
Rovereto -Verona 03.04.2017 Zdar, existuje nejaky uceleny pruvodce na skalky mezi Roveretem a Veronou zapadne od A22 ? Jde me jen o nasmerovani, pak uz si ho nekde sezenu a koupim.
  Re: Rovereto -Verona 03.04.2017 Oops, myslel jsem vychodne, tedy doprava při pohledu na mapu.
    Re: Rovereto -Verona 03.04.2017 že to plete když si představuješ že "jedeš dolu" vid? :)
  Re: Rovereto -Verona 03.04.2017 Ceredo znáš?
    Re: Rovereto -Verona 03.04.2017 Ceredo neznam, bral jsem to jako jednu z moznosti. Tesne okoli Rovereta je v "Arco rock",
      Re: Rovereto -Verona 03.04.2017 Ceredo je parádní, kolem 150 cest. Pod 6b nic moc, ale nad pěkný
koule závěs 03.04.2017 zdarec frikulíni, mám doma patnáctku dřevěnou kouli buk bude na shyby a visy obouruč. truhlář neměl tak dlouhý vrták tak ji mám nevrtanou a řeším závěs. vidím to na ocelový vrut s očkem ale mám trochu bobky, že to svýma 90 kg vytrhnu.byla by vrtaná tak 3
  Re: koule závěs 03.04.2017 Vrut s očkem v pohodě, nakonec aj ten truhlář asi :-D
  Re: koule závěs 03.04.2017 Existuje vrut, i hoodne velkej, co ma misto klasicky sroub hlavy z vnejsku zavit a zevnitr hvezdu ab
  Re: koule závěs 04.04.2017 použil bych co nejdelší vrták o průměru řekněme 10 mm. 10-12 cm do hloubky by mělo stačit. Pak bych
    Re: koule závěs 04.04.2017 a když už, tak bych prostě použil co nejdelší vrut s očkem a předvrtal bych si to tenčím vrtákem do
      Re: koule závěs 04.04.2017 v každém vesnickém koloniál-drogerie-železářství tě ten vrták bude stát pár desetikorun (z bláta sic
  Re: koule závěs 04.04.2017 já bych to taky provrtal skrz...nějakej stolař v okolí na to musí mít vercajk a za 2 lahový plzně to
1
...
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: