Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pietra di Bismantova 10.04.2017 Ahoj,
nemáte někdo osobní zkušenost s lezením v italské oblasti Pietra di Bismantova. Na webu toho moc není. Zajímá mě především možnost přespání na místě a info o průvodci (je-li k mání na místě nebo jen přes internet. obchody).
Díky Martin
      Re: Pietra di Bismantova 10.04.2017 Johny tam psal, cituji: K italské pohodě přidává zdejší Refugio nad parkovištěm, kde se dá průvoda k
        Re: Pietra di Bismantova 10.04.2017 Jo díky, ale přece jen je to sedm let stará informace, na italskym webu psali, že je v baru k náhled
  Re: Pietra di Bismantova 11.04.2017 Byl jsem tam pred dvema lety a udaje z clanku jsou aktualni. Pruvodce se da koupit dole ve meste ve
    Re: Pietra di Bismantova 11.04.2017 Díky za info.
    Re: Pietra di Bismantova 11.04.2017 Zdar, je to místo na děti? Jde mi o plac pod skalou, případně nějaké použitelné okolí... Díky
Kartáček - Kavčí lom v Srbsku a Pendolino a spol. 09.04.2017 Dnes 9.4.2017 jsem našel v Kavčím lomu v Srbsku kartáček - majiteli předám v Praze, aby mu "nevypadaly zuby", nechte spojení zde v diskusi.
Kartáček tam mohl ležet delší dobu.
Dále upozorňuji všechny lezce, aby dávali
Hledáme lezce 09.04.2017 Ahoj! Sháníme do krátkého filmu FAMU muže libovolného věku, který by hrál zraněného turistu a nechal by se vytahovat po srázu nahoru. Točíme už tento týden, celé úterý a část středy, v Českém krasu (blízko Malé Ameriky). Dopravu z Prahy, jídlo apod. zajis
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 Proč to nezahraje jeden z těch kaskadérů?
    Re: Hledáme lezce 09.04.2017 Protoze ma strach :D
    Re: Hledáme lezce 09.04.2017 Protože kaskadéři musej dohlížet i na bezpečnost štábu, spouštět kameramana a vytahovat ho nahoru ap
      Re: Hledáme lezce 09.04.2017 No to bude bžunda. To bych chtěl z povzdáli sledovat.
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? T
    Re: Hledáme lezce 10.04.2017 Co bys chtěl když budeš jen ležet na lehátku??
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? T
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? T
    Re: Hledáme lezce 09.04.2017 50/hod
Foto dne 08.04.2017 Děvčeti ve fialovém tílku to moc sluší. Nemá někdo kontakt?
  Re: Foto dne 10.04.2017 jsi@magor.cz
Poprvý v Arcu 07.04.2017 Ahoj, jedem poprvé do Arca. Prosím o rady. Na co si dát pozor, kde se ubytovat? Jakým sektorům se vyhnout ( lezem 5,6), jsou s touhle obtížností i nějaké vícedélkové sektory? Kde nakupovat? Co s sebou speciálního? Díky moc za rady, které budou konstruktiv
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 :D :D :D Tohle nemuze nikdo myslet vazne!!!!! To je jak naposledy s tim veganstvim!!!!!
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 Nakupovat podle moznosti v obchode.
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 Z Rozvadova na jih a děj se vůle boží ;-)
    admini spící... 08.04.2017 Na vícedýlky se mrkněte po průvodci Sarca Walls, je tam toho mraky.
Btw: Škoda, že je
      Re: admini spící... 08.04.2017 No nevím, který komentář je mimo a měl bych ho vymazat, jestli ten tvůj nebo ten nad tím, v každém p
        Re: admini spící... 08.04.2017 Dost mimo je ten od T. Teda jeho podstatna cast se absolutne netyka tematu.
        Re: admini spící... 08.04.2017 tyto dva
21:56:59 07.04.2017
22:01:08 07.04.2017
        spi dál 08.04.2017 Byl bych v pokušení tě vyzvat, aby sis přečetl znovu první větu mýho předchozího příspěvku, ale buď
          Re: spi dál 09.04.2017 Ne, nebudu mazat něčí názor, že úvodní příspěvek je provokací. Možná, že je, možná je myšlen upřímně
            Re: spi dál 09.04.2017 Však teď taky nikdo neříkal, že bys měl něco mazat.
Promiň, že ti to zopakuju:
"
              Re: spi dál 10.04.2017 Moderujeme to, alespoň se o to snažíme, to uhlídat. Mažeme spam, vytečkováváme vulgarity, žalovateln
                Re: spi dál 10.04.2017 Tahle odpověď už vypadá jinak :-)
Mazání zadavatelem otázky je jedna možnost, chápu proč se n
                  Re: spi dál 11.04.2017 Rozpoznavaní učivatele podle IP je v dnešní době celkem úsměvné a zcela nefunkční. Jediná ochrana je
                    Re: spi dál 11.04.2017 PS: registrace asi nezamezí spamování akorát to bude pro spamera složitější nebo muže dostat ban a b
                    Re: spi dál 11.04.2017 kdyby bylo vidět, že z jedný adresy chodí většina trollících příspěvků, jedno pod jakým jménem a kol
                      Re: spi dál 11.04.2017 Povolil bych prispevky jen lidem kteri:
1) maji stejne nazory jako ja
2) osobne se pro
                        Re: spi dál 13.04.2017 různost názorů je v pohodě, pokud jsou k věci a dodržují psaná pravidla diskuze (které většina disku
                          Re: spi dál 13.04.2017 Bod 1) tedy změňme:
jen ty příspěvky, které jsou podle uživatele T. k věci.
                            Re: spi dál 13.04.2017 :-) na mě jako jednotlivci moc nesejde, takže si dovolím drobné zpřesnění:
"...k věci p
                      Re: spi dál 12.04.2017 No myslim že ne Tyme, jde o to že většina z nás nemá veřejnou IP a podstatná část lidí využívají tře
                        Re: spi dál 13.04.2017 v tomhle se jak vidíš bohužel moc nevyznám...
            Re: spi dál 09.04.2017 musim souhlasit, lezec je takovej virtualni prostor, kde polozis vcelku normalni dotaz a dozvis se,
              Re: spi dál 10.04.2017 Není to, co píšeš, tak zcela pravda.
Na konkrétní dobrý dotaz, dostaneš většinou rychle dobro
              Re: spi dál 10.04.2017 Jasne, na blby dotazy se vyroji blby odpovedi a pak rada mravokarcu, kteri volaji po diskuzi podle j
                Re: spi dál 10.04.2017 No dejme tomu že ty a Jirka máte pravdu, pak mi ale vysvětli, proč poslední rok dva se běžně při deb
                Re: spi dál 13.04.2017 hm?
Nevím koho myslíš mravokárcema, protože co takhle čtu nebo poslouchám, řekl bych že větši
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 V Arcu si najdeš všechno, cest v této obtížnosti je tam dost a dost. Pro vícedélky to chce průvodce
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 Pokud myslíš 5,6 v UIAA stupnici a ne 5,6 francouzských (to bych tam za tím čekal nějaká ta písmenka
    Re: Poprvý v Arcu 08.04.2017 Jižní Tyrolsko začíná ještě kus na sever. Tohle byla vždy z jazykového hlediska románská (italská) o
  Re: Poprvý v Arcu 09.04.2017 Hele ne ze bych vam chtel bourat plany, ale mozna to fakt prehodnotte... Chapu ze treba nekdo nemuze
Lezení Lisabon 07.04.2017 Ahoj, v červnu máme v přítelkyní v plánu portugalsko, ale já bych se nerad celou dovolenou valel u moře a koukal po památkách se skleničkou Portského, tak bych se vás zkušenějších zeptal jestli nevíte o nějaké zajímavé oblasti, kde jsou i lehčí cesty,aby
  Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 rajbasy, převisy, spáry, sportovky, nebo trad?
    Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 a žula, vápno, nebo vyvřeliny? jednodélky, nebo multipičky?
    Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 No tak nevim co okolí lisabonu nabízí, nikdy jsem tam nebyl tak beru ty sportovky pro drahou a převi
    Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 No tak nevim co okolí lisabonu nabízí, nikdy jsem tam nebyl tak beru ty sportovky pro drahou a převi
    Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 a spíš jednodelky
    Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 a materiál neřeším :)
  Re: Lezení Lisabon 07.04.2017 Sintra zula. Reguengo de Fatal vapno. Hledej najdes. Je toho vic...ale neni to Spanelsko:-)
lezení 04.04.2017 proč se v inzerci pořád objevuje - hledám spolulezce...dnes--na pohodu..?
o co jako jde při lezení napohodu, ono se dá lízt i jinak??
  Re: lezení 04.04.2017 Jasně že dá, potkal jsi někdy ambiciozní matky (lidově řečeno kravky co toho moc nedokázali a léčí s
    Re: lezení 06.04.2017 A já myslel, že "Pohoda" je název nějaký umělky, když se to tu vyskytuje tak často...
  Re: lezení 05.04.2017 Anebo ještě..99% lidi rikaji ze lezou na pohodu/tim jinak říkáji, ze zanedbali trenink i zivotospra
    Re: lezení 06.04.2017 Áda leze taky na pohodu, a navíc mu jdou i vysoký čísla
    Re: lezení 07.04.2017 Pokud mas nejaky trenink a striktne kvuli necemu dodrzujes zivotospravu, tak uz to rozhodne na pohod
      Re: lezení 07.04.2017 Tímto nám vznikla definice pohodáře - striktně s*re na jakýkoli trénink a životosprávu! :D (omfg deb
        Re: lezení 07.04.2017 Chudák třeba takový celiak - nemá šanci býti pohodářem, ani kdyby si klky rozkrájel.
  Re: lezení 05.04.2017 Takový inzerát já vnímám tak, že dotyčný není ochoten ti při lezení věnovat víc, než je jeho komfort
    Re: lezení 05.04.2017 bych to nebral tak negativně. ale souhlasím, že "na pohodu" je velmi široký pojem, který m
    Re: lezení 06.04.2017 Tomu rozumim, ale lezení i jiný aktivity se přece primárně dělaj proto, že si chce člověk udělat dob
  Re: lezení 05.04.2017 No ja v tom ctu, ze chtej lyzt s nekym kdo zbytecne nestresuje kvuli picovinam.
Zazil
    Re: lezení 05.04.2017 Jo jo, ale nevím o nikom podobném, kdo by hledal parťáka v inzerci. Jako třeba nacvičovat cestu OS+1
    Re: lezení 05.04.2017 Picovina je pro kazdeho neco jineho.
  Re: lezení 05.04.2017 Zasraní pohodáři.
  Re: lezení 05.04.2017 Já bych chápal na pohodu tak, že si chce zalézt a neřešit při tom p..oviny jako například co to znam
    Re: lezení 06.04.2017 Anebo...kdo leze opravdu na pohodu, tak o tom nemluvi...ten kdo leze blbe, ale ma ambice, tak říká z
      Re: lezení 07.04.2017 Hlavne to jake obtiznosti kdo leze nebo jake ma ambice nema nic spolecneho s pohodou. Ambiciozni clo
        Re: lezení 07.04.2017 blbe ctes...to prave trvrdim, ze není, ale ze to říká...vzdyt to znas, plna huba kecu a citatu o nad
  Re: lezení 09.04.2017 Opakem lezení "na pohodu" mi přijde "na krev".
Zkušenosti Tendon Lowe 9,7 04.04.2017 Ahoj, kdo má zkušenosti s tímto lanem? zajímá mě vše: manipulovatelnost, životnost, atp.
Díky Martin
  Re: Zkušenosti Tendon Lowe 9,7 04.04.2017 Nemám ho, ale lezl jsem na něm. Troufám si říci, že ze všech lan, co jsem měl v ruce, bylo tohle nej
    Re: Zkušenosti Tendon Lowe 9,7 04.04.2017 Tady podobne.
Sice nemam zkusenost se singly, ale ma pulky master i lowe. A master je
  Re: Zkušenosti Tendon Lowe 9,7 04.04.2017 Zvažoval sem ho, nakonec padla volba na ,,novinku '' Master PRO 9.2 a sem maximálně spokojen :-) váh
Rovereto -Verona 03.04.2017 Zdar, existuje nejaky uceleny pruvodce na skalky mezi Roveretem a Veronou zapadne od A22 ? Jde me jen o nasmerovani, pak uz si ho nekde sezenu a koupim.
  Re: Rovereto -Verona 03.04.2017 Oops, myslel jsem vychodne, tedy doprava při pohledu na mapu.
    Re: Rovereto -Verona 03.04.2017 že to plete když si představuješ že "jedeš dolu" vid? :)
  Re: Rovereto -Verona 03.04.2017 Ceredo znáš?
    Re: Rovereto -Verona 03.04.2017 Ceredo neznam, bral jsem to jako jednu z moznosti. Tesne okoli Rovereta je v "Arco rock",
      Re: Rovereto -Verona 03.04.2017 Ceredo je parádní, kolem 150 cest. Pod 6b nic moc, ale nad pěkný
koule závěs 03.04.2017 zdarec frikulíni, mám doma patnáctku dřevěnou kouli buk bude na shyby a visy obouruč. truhlář neměl tak dlouhý vrták tak ji mám nevrtanou a řeším závěs. vidím to na ocelový vrut s očkem ale mám trochu bobky, že to svýma 90 kg vytrhnu.byla by vrtaná tak 3
  Re: koule závěs 03.04.2017 Vrut s očkem v pohodě, nakonec aj ten truhlář asi :-D
  Re: koule závěs 03.04.2017 Existuje vrut, i hoodne velkej, co ma misto klasicky sroub hlavy z vnejsku zavit a zevnitr hvezdu ab
  Re: koule závěs 04.04.2017 použil bych co nejdelší vrták o průměru řekněme 10 mm. 10-12 cm do hloubky by mělo stačit. Pak bych
    Re: koule závěs 04.04.2017 a když už, tak bych prostě použil co nejdelší vrut s očkem a předvrtal bych si to tenčím vrtákem do
      Re: koule závěs 04.04.2017 v každém vesnickém koloniál-drogerie-železářství tě ten vrták bude stát pár desetikorun (z bláta sic
  Re: koule závěs 04.04.2017 já bych to taky provrtal skrz...nějakej stolař v okolí na to musí mít vercajk a za 2 lahový plzně to
1
...
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
...
2263
Hledáme lezce Ahoj! Sháníme do krátkého filmu FAMU muže libovolného věku, který by hrál zraněného turistu a nechal by se vytahovat po srázu nahoru. Točíme už tento týden, celé úterý a část středy, v Českém krasu (blízko Malé Ameriky). Dopravu z Prahy, jídlo apod. zajistíme.
Zkušenosti s lezením jsou přínosné, ale postava ve filmu sama neleze - potřebujeme hlavně někoho, komu nevadí viset na laně na skalní stěně. Budeme mít na natáčení tři kaskadéry, co budou dohlížet na bezpečnost.
Telefon: 608 181 053 David Payne 11:39:55 09.04.2017odpovědět
  Re: Hledáme lezce Proč to nezahraje jeden z těch kaskadérů? 12:01:23 09.04.2017odpovědět
    Re: Hledáme lezce Protoze ma strach :D 12:47:46 09.04.2017odpovědět
    Re: Hledáme lezce Protože kaskadéři musej dohlížet i na bezpečnost štábu, spouštět kameramana a vytahovat ho nahoru apod. David Payne 12:56:06 09.04.2017odpovědět
      Re: Hledáme lezce No to bude bžunda. To bych chtěl z povzdáli sledovat. klasik 14:13:54 09.04.2017odpovědět
  Re: Hledáme lezce O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? To mi přijde divný.. 20:29:01 09.04.2017odpovědět
    Re: Hledáme lezce Co bys chtěl když budeš jen ležet na lehátku?? 11:29:40 10.04.2017odpovědět
  Re: Hledáme lezce O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? To mi přijde divný.. 20:29:06 09.04.2017odpovědět
  Re: Hledáme lezce O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? To mi přijde divný.. 20:29:08 09.04.2017odpovědět
    Re: Hledáme lezce 50/hod 22:15:23 09.04.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: