Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lezec.cz 12.04.2017 ty jo, AO 6x na titulní fotce k článku.
nepřeháníme to trochu?
strašně mi tu chybí chybí zprávy o klucích jako špek andrej chrastina, ondra beneš, alešák, tom spilka, rozhovory od simčy ulmonový.. copak všichni spěj zimním spánkem? v
  Re: lezec.cz 12.04.2017 Tak vyhrál ČP, dostal výstup roku. S tím nic nenaděláš. Tebou zmiňované ale máš v tom tlachání o pís
    Re: lezec.cz 12.04.2017 myslíš ty jednoodstavcové odpovědi?
sorry jako
trochu disbalanc.
trochu
      Re: lezec.cz 12.04.2017 Mas pocit, ze ti to nestaci, muzes sem nejaky rozhovor s nimi dat. Ale podivovat se, ze se nekde obj
        Re: lezec.cz 22.04.2017 bože to sou kecy, klasické kecy, tlachání na netu... fuu tradá do hospody, kde za takové nikam neved
          Re: lezec.cz 23.04.2017 Co to meleš za hovna? ..hrozný hovna..
          Re: lezec.cz 23.04.2017 Rovnou hodnotis ten svuj prispevek? :)
        Re: lezec.cz 23.04.2017 každé zboží má svého kupce, každý lezec svůj oblíbený čaj v šálku podle svého gusta...ty šálky je do
Velikonoce ve skalách 12.04.2017 Kam o Velikonocích do skal? Kam myslíte že to bude mít cenu? Jura, Arco nebo ještě někam dál? Tento rok se počasí moc nepovedlo...
Kempy Rax a okolí 11.04.2017 Zdar máte někdo tušení jak to tam teď vypadá po zavření kempu v Raxu, popř. něco v blízkém okolí? Nevytvořili nahodou nějací místňáci ofico kemp?
PS: Děkuji děkuji český, slovenský, polským a maďarským cestovkám za to že to tak dopadlo. A
  Re: Kempy Rax a okolí 11.04.2017 mno, taky bych se zlobil na lezce, co těch cestovek využívaly.
Jinak asi stále je možnost Wei
  Re: Kempy Rax a okolí 11.04.2017 Ve Weichtalhausu se da ubytovat za 11E s OEAV.
    Re: Kempy Rax a okolí 12.04.2017 A majitelkou je moc příjemná Slovenka. Takže našinec. Ochotně poradí a má tam i kopu průvodců
      Re: Kempy Rax a okolí 12.04.2017 Kdyby si cetl predchozi diskuze, tak bys vedel, ze 11 E je pro lezeckou obec moc. Idealni cena je 0
        Re: Kempy Rax a okolí 12.04.2017 Díky za typ, nějak mi to uniklo a pro rejpaly do 15e je to cajk. ;-)
    Re: Kempy Rax a okolí 12.04.2017 Aby to někoho nepřekvapilo, na stránkách Weichtalhausu píšou, že je povinná snídaně formou švédského
      Re: Kempy Rax a okolí 12.04.2017 Přesně tak. "Die Betten können ausnahmslos nur mit Frühstück gebucht werden!"
Čili
        Re: Kempy Rax a okolí 12.04.2017 Hmmm, to už je pro mladý manželský pár 2000,- za víkend, k tomu benzín. No u nás je taky hezky.
          Re: Kempy Rax a okolí 17.04.2017 Přesně. Pokud uvažuješ jako individualista, je ta cena v pohodě. Na rodinný lezecký víkend je to šup
            Re: Kempy Rax a okolí 17.04.2017 Tak to musis jet na rodiny lezecky vikend jinam, kdyz na to nemas. Jednoduche. Funguje to tak u vsec
              Re: Kempy Rax a okolí 17.04.2017 Bych dal like kdyby to tady šlo. Prostě když na to nemáš jeď jinam.
  Re: Maják - zákaz lezení 11.04.2017 Horosvaz je marnej, na SO máš na tom odkazu co jsi poslal napravo sloupeček "poznámky ke skále&
    Re: Maják - zákaz lezení 11.04.2017 upozornění na SO a hruboskalsku nemají závazný charakter, ale představují dobrovolnou spolupráci těc
  Re: Maják - zákaz lezení 11.04.2017 Maják na Hruboskalsku je podle nového dokumentu OP (platný od podzmu 2016) otevřený od 1.4. a není t
    Re: Maják - zákaz lezení 11.04.2017 Pane Jandík, jako proto, že to nevíte u vás na svazu a nepřišlo vám to v modrý obálce to není závazn
      Re: Maják - zákaz lezení 11.04.2017 kdy a na co jet lézt (nebo nalézt). Oficiální ochranářské vysvětlení bylo že je zahnízdění na Čerto
        Re: Maják - zákaz lezení 11.04.2017 Naprostá pravda. A proto je lepší si vzít dron a nejdříve plánovanou cestu i skály v okolí hezky z b
          Re: Maják - zákaz lezení 11.04.2017 Na majáku jsem letos ještě nebyl, ale předpokládám, že tam ochgranáři dali cedulku se zákazem a zdův
      Re: Maják - zákaz lezení 11.04.2017 Iniciativu, jakou projevili lezci na jiných webech lze jen pochválit, ale na oficiální databázi, pod
        Moje ochrana přírody 11.04.2017 Hlásím, že po přečtení několika posledních diskuzí na Lezci jsem dnes doma zlikvidoval bobra a zahní
          Re: Moje ochrana přírody 12.04.2017 Správně. Díky za pozitivní, konkrétní a praktický příklad hodný následování.
          Re: Moje ochrana přírody 12.04.2017 snad zlikvidovalA bobra, ne?
            Re: Moje ochrana přírody 12.04.2017 Ne, bylo to správně, není nad to likvidovat cizí bobry.
        Re: Maják - zákaz lezení 12.04.2017 A není to spíš tak, že CHS jako autorita v této oblasti naprosto selhává a proto se CHKO na CHS vůbe
          Re: Maják - zákaz lezení 12.04.2017 Asi tak :) Taky by mě zajímalo, kdo se kouká před lezením na Databázi CHS, která je často nepřesná a
            Re: Maják - zákaz lezení 12.04.2017 Zkoušel jsem se dívat na obojí, protože osobní šarvátky tvůrců/správců/kdovímkoho jsou mi u pr...
              Re: Maják - zákaz lezení 12.04.2017 P.S. Totiž když by na hruboskalsko někdo napsal vymyšlenej blábol, tak mu to vzápětí smažou, protože
              Re: Maják - zákaz lezení 12.04.2017 Nepsal jsem, že nevěřím Hruboskalsku, ale zde na Lezci jsem viděl už hodně vymyšlených komentárů. A
                Re: Maják - zákaz lezení 13.04.2017 Jenže tahle debata není o komentářích na Lezci (ty jsou mimózní velmi často), ale o zcela konkrétní
        Re: Maják - zákaz lezení 12.04.2017 Vzdycky kdyz je jakakoliv diskuze o databazich skal, tak se od Jandika dozvime, ze nejlepsi je ta sv
          Re: Maják - zákaz lezení 12.04.2017 Nic takového, co tu tvrdíš, jsem nepsal.
Ohledně hnízdění byly údaje dnes ráno potv
            Re: Maják - zákaz lezení 12.04.2017 Aspoň že přiznáváš že to trvá, takže je CHS databáze pro tyhle "akutní" situace nepoužitel
              Re: Maják - zákaz lezení 12.04.2017 Časové zákazy jsou dělané na základě platných dokumentů orgánů ochrany přírody. Jak a podle čeho je
                Re: Maják - zákaz lezení 13.04.2017 Ale na to prověřování by se měl používat mozek, a ne kancelářská sponka. Hruboskalsko.cz je zcela dů
Skalak 10.04.2017 Jak je to s lezbou ve skalaku? Na jejich stránkách je cervena, ale směrodatný je stav na miste, že? Takže vyfoukany a vysluneny jih půjde v klidu...
  Re: Skalak 10.04.2017 Naprosto v klidu, ale doporucuju velkou zasobu maga. Bez nej ty vlhky chyty klouzou.
  Re: Skalak 10.04.2017 A zakládat často ufony, mokrý chyty se lámou, takže ať to máš pojištěný.
  Re: Skalak 10.04.2017 ja nevim, pro me je smerodatny, co pisou na hruboskalsku... proto to delaji na denni bazi a obcas to
  Re: Skalak 10.04.2017 Směroplatný je co píšou na webu, myslím že se o to starají dost. A jestli sis nevšiml, tak do soboty
    Re: Skalak 10.04.2017 Máňa řikala, že to není směroplatný!
      Re: Skalak 10.04.2017 Tak to vam Mana visi 20 tacu! :D
  Re: Skalak 11.04.2017 No jasný! Přeci se nebudu řídit tím, co napíšou místní, kteří to každý den na místě vyhodnocují, kdy
Pietra di Bismantova 10.04.2017 Ahoj,
nemáte někdo osobní zkušenost s lezením v italské oblasti Pietra di Bismantova. Na webu toho moc není. Zajímá mě především možnost přespání na místě a info o průvodci (je-li k mání na místě nebo jen přes internet. obchody).
Díky Martin
      Re: Pietra di Bismantova 10.04.2017 Johny tam psal, cituji: K italské pohodě přidává zdejší Refugio nad parkovištěm, kde se dá průvoda k
        Re: Pietra di Bismantova 10.04.2017 Jo díky, ale přece jen je to sedm let stará informace, na italskym webu psali, že je v baru k náhled
  Re: Pietra di Bismantova 11.04.2017 Byl jsem tam pred dvema lety a udaje z clanku jsou aktualni. Pruvodce se da koupit dole ve meste ve
    Re: Pietra di Bismantova 11.04.2017 Díky za info.
    Re: Pietra di Bismantova 11.04.2017 Zdar, je to místo na děti? Jde mi o plac pod skalou, případně nějaké použitelné okolí... Díky
Kartáček - Kavčí lom v Srbsku a Pendolino a spol. 09.04.2017 Dnes 9.4.2017 jsem našel v Kavčím lomu v Srbsku kartáček - majiteli předám v Praze, aby mu "nevypadaly zuby", nechte spojení zde v diskusi.
Kartáček tam mohl ležet delší dobu.
Dále upozorňuji všechny lezce, aby dávali
Hledáme lezce 09.04.2017 Ahoj! Sháníme do krátkého filmu FAMU muže libovolného věku, který by hrál zraněného turistu a nechal by se vytahovat po srázu nahoru. Točíme už tento týden, celé úterý a část středy, v Českém krasu (blízko Malé Ameriky). Dopravu z Prahy, jídlo apod. zajis
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 Proč to nezahraje jeden z těch kaskadérů?
    Re: Hledáme lezce 09.04.2017 Protoze ma strach :D
    Re: Hledáme lezce 09.04.2017 Protože kaskadéři musej dohlížet i na bezpečnost štábu, spouštět kameramana a vytahovat ho nahoru ap
      Re: Hledáme lezce 09.04.2017 No to bude bžunda. To bych chtěl z povzdáli sledovat.
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? T
    Re: Hledáme lezce 10.04.2017 Co bys chtěl když budeš jen ležet na lehátku??
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? T
  Re: Hledáme lezce 09.04.2017 O honoráři nepíšeš nic záměrně? Počítáte, že se někdo nechá spouštět skalní stěnou jen pro zábavu? T
    Re: Hledáme lezce 09.04.2017 50/hod
Foto dne 08.04.2017 Děvčeti ve fialovém tílku to moc sluší. Nemá někdo kontakt?
  Re: Foto dne 10.04.2017 jsi@magor.cz
Poprvý v Arcu 07.04.2017 Ahoj, jedem poprvé do Arca. Prosím o rady. Na co si dát pozor, kde se ubytovat? Jakým sektorům se vyhnout ( lezem 5,6), jsou s touhle obtížností i nějaké vícedélkové sektory? Kde nakupovat? Co s sebou speciálního? Díky moc za rady, které budou konstruktiv
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 :D :D :D Tohle nemuze nikdo myslet vazne!!!!! To je jak naposledy s tim veganstvim!!!!!
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 Nakupovat podle moznosti v obchode.
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 Z Rozvadova na jih a děj se vůle boží ;-)
    admini spící... 08.04.2017 Na vícedýlky se mrkněte po průvodci Sarca Walls, je tam toho mraky.
Btw: Škoda, že je
      Re: admini spící... 08.04.2017 No nevím, který komentář je mimo a měl bych ho vymazat, jestli ten tvůj nebo ten nad tím, v každém p
        Re: admini spící... 08.04.2017 Dost mimo je ten od T. Teda jeho podstatna cast se absolutne netyka tematu.
        Re: admini spící... 08.04.2017 tyto dva
21:56:59 07.04.2017
22:01:08 07.04.2017
        spi dál 08.04.2017 Byl bych v pokušení tě vyzvat, aby sis přečetl znovu první větu mýho předchozího příspěvku, ale buď
          Re: spi dál 09.04.2017 Ne, nebudu mazat něčí názor, že úvodní příspěvek je provokací. Možná, že je, možná je myšlen upřímně
            Re: spi dál 09.04.2017 Však teď taky nikdo neříkal, že bys měl něco mazat.
Promiň, že ti to zopakuju:
"
              Re: spi dál 10.04.2017 Moderujeme to, alespoň se o to snažíme, to uhlídat. Mažeme spam, vytečkováváme vulgarity, žalovateln
                Re: spi dál 10.04.2017 Tahle odpověď už vypadá jinak :-)
Mazání zadavatelem otázky je jedna možnost, chápu proč se n
                  Re: spi dál 11.04.2017 Rozpoznavaní učivatele podle IP je v dnešní době celkem úsměvné a zcela nefunkční. Jediná ochrana je
                    Re: spi dál 11.04.2017 PS: registrace asi nezamezí spamování akorát to bude pro spamera složitější nebo muže dostat ban a b
                    Re: spi dál 11.04.2017 kdyby bylo vidět, že z jedný adresy chodí většina trollících příspěvků, jedno pod jakým jménem a kol
                      Re: spi dál 11.04.2017 Povolil bych prispevky jen lidem kteri:
1) maji stejne nazory jako ja
2) osobne se pro
                        Re: spi dál 13.04.2017 různost názorů je v pohodě, pokud jsou k věci a dodržují psaná pravidla diskuze (které většina disku
                          Re: spi dál 13.04.2017 Bod 1) tedy změňme:
jen ty příspěvky, které jsou podle uživatele T. k věci.
                            Re: spi dál 13.04.2017 :-) na mě jako jednotlivci moc nesejde, takže si dovolím drobné zpřesnění:
"...k věci p
                      Re: spi dál 12.04.2017 No myslim že ne Tyme, jde o to že většina z nás nemá veřejnou IP a podstatná část lidí využívají tře
                        Re: spi dál 13.04.2017 v tomhle se jak vidíš bohužel moc nevyznám...
            Re: spi dál 09.04.2017 musim souhlasit, lezec je takovej virtualni prostor, kde polozis vcelku normalni dotaz a dozvis se,
              Re: spi dál 10.04.2017 Není to, co píšeš, tak zcela pravda.
Na konkrétní dobrý dotaz, dostaneš většinou rychle dobro
              Re: spi dál 10.04.2017 Jasne, na blby dotazy se vyroji blby odpovedi a pak rada mravokarcu, kteri volaji po diskuzi podle j
                Re: spi dál 10.04.2017 No dejme tomu že ty a Jirka máte pravdu, pak mi ale vysvětli, proč poslední rok dva se běžně při deb
                Re: spi dál 13.04.2017 hm?
Nevím koho myslíš mravokárcema, protože co takhle čtu nebo poslouchám, řekl bych že větši
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 V Arcu si najdeš všechno, cest v této obtížnosti je tam dost a dost. Pro vícedélky to chce průvodce
  Re: Poprvý v Arcu 07.04.2017 Pokud myslíš 5,6 v UIAA stupnici a ne 5,6 francouzských (to bych tam za tím čekal nějaká ta písmenka
    Re: Poprvý v Arcu 08.04.2017 Jižní Tyrolsko začíná ještě kus na sever. Tohle byla vždy z jazykového hlediska románská (italská) o
  Re: Poprvý v Arcu 09.04.2017 Hele ne ze bych vam chtel bourat plany, ale mozna to fakt prehodnotte... Chapu ze treba nekdo nemuze
1
...
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
...
2263
Pietra di Bismantova Ahoj,
nemáte někdo osobní zkušenost s lezením v italské oblasti Pietra di Bismantova. Na webu toho moc není. Zajímá mě především možnost přespání na místě a info o průvodci (je-li k mání na místě nebo jen přes internet. obchody).
Díky Martin T. M 11:31:54 10.04.2017odpovědět
    Re: Pietra di Bismantova Právě tenhle článek mě nalákal, ale nenašel jsem nic o dostupnosti průvodců a hlavně o tom spaní. Na webu jsem našel jen 15 km vzdálený kemp zaměřený na seniorskou klientelu:) V italských fórech jsem taky nic konkrétního neobjevil, proto zkouším, jestli tam náhodou někdo nebyl a nemá osobní zkušenost. Díky M M 19:03:21 10.04.2017odpovědět
      Re: Pietra di Bismantova Johny tam psal, cituji: K italské pohodě přidává zdejší Refugio nad parkovištěm, kde se dá průvoda koupit. 19:27:08 10.04.2017odpovědět
        Re: Pietra di Bismantova Jo díky, ale přece jen je to sedm let stará informace, na italskym webu psali, že je v baru k náhlednutí a hlavně mě šlo o to spaní. Tak doufám, že to tu nezapleveluju zbytečnejma dotazama. Každopádně díky za info M. Martin 19:54:50 10.04.2017odpovědět
  Re: Pietra di Bismantova Byl jsem tam pred dvema lety a udaje z clanku jsou aktualni. Pruvodce se da koupit dole ve meste ve sportu. Prespani na parkovisti nahore je taky OK, akorat je tam celkem rusno. V noci mistni omladina na motorkach, od rana duchodci co jsou do mistniho kostela/klastera. O kempu nic nevim. Nejvice lezcu bylo v lehkych sektorech hned u parkingu a pak dost zkouselo ty technicky vicedelky. Kazdopadne fakt hezky misto. Miguel 08:04:04 11.04.2017odpovědět
    Re: Pietra di Bismantova Díky za info. Martin 08:56:48 11.04.2017odpovědět
    Re: Pietra di Bismantova Zdar, je to místo na děti? Jde mi o plac pod skalou, případně nějaké použitelné okolí... Díky Bobr 09:59:46 11.04.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: