Na PL straně Krkonoš ve městě Karpacz jsou Krucze skaly - bezvadný plezír lezení pro rodinky s dětmi. Detaily ZDE goo.gl/n281Z6 Je to kousek od auta, všude borháky, všude slaňáky, obtížnosti mírné i střední, otočený na J, výhledy na zasněžené hory - prostě PL verze Arca. Cesty jsem naházel do místní databáze jako Krucze skaly - Karpacz (ještě jsou jiný Krucze skaly, taky v Krkonoších, ale u Szklarsky Poreby), takže je možnost zapisovat do deníčku. Link na průvodce v pdf buď v článku, nebo u každé jednotlivé cesty v místní db cest. DZP Papouš
No jo, tahle "featura" dela vyhledavac tady na lezci temer nepouzitelny. Nevolam po necem jako naseptavani nebo navrhovani alternativ pri preklepu, ale proste a jednoduse ignorovani diakritiky. Tenhle vyhledavac, ktery vraci vysledek pouze pri presnem matchovani retezce je dost nesikovny. Hele ono fakt staci malo, treba neco jako
if (znak in string with hacek || carka || umlauf ...) {replace znak with regexp}
pokud si teda zakladate na autentickych a neefektivnich resenich. Jinak bude urcite existovat spousta jinych efektivnich, rychlych a elegantnich nastroju.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.