LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
20.Sejbal 10400
Bouldry:
18.Chytil 10025
19.Vejsada 10006
20.Šlapák 10000
Hory:
15.Dörfl 3442
16. 3376
17.Abt 3287

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231271 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 GoRe - metráž25.04.2017
Zdravím,
dá se koupit látka Gore-Tex v metráží? Nebo jiná membrána?
Moje staré kalhoty se definitivně rozpadly a není za ně náhrada. V obchodech Jedny jsou jedny dlouhé druhé malé. Když porovnám staré a nové tak je to neskutečný propad ve zp
 Re: GoRe - metráž26.04.2017
Nemožné. Běžně seženeš pouze zátěr nevalné kvality. V Gumotexu vyráběli Porotex (něco jako Pertex).
  Re: GoRe - metráž27.04.2017
Napiš Turkovi, používá hodně vybavení a oblečení z Lidlu a podle recenzí to je skoro vždycky lepší n
 Re: GoRe - metráž26.04.2017
jo, jednoduchém nedyzajnové a robustní nikdo nešije, protože je to maličkej segment (aspoň v našem m
  Re: GoRe - metráž26.04.2017
Nedovedu si predstavit GT kalhoty s zivotnosti deset let, pokud je teda pouzivas a nevisi ti 99.99%
   Re: GoRe - metráž02.05.2017
ano, mluvím o použití dovolená a mnoho víkendů (bejvávalo) nebo cast dovolené a sem tam víkend (teď)
 Re: GoRe - metráž26.04.2017
Jestli se dá sehnat vyloženě Goráč nevím, ale nakoupili jsme různý softshelly apod na
 Re: GoRe - metráž26.04.2017
Zkus tohle: alpiczech.cz nebo jurek.cz
Známé tam šili bundu na její opravdu netypické rozměry
  Re: GoRe - metráž26.04.2017
Co myslis temi netypickymi rozmery. To by me docela zajimalo :D
   Re: GoRe - metráž26.04.2017
Dotyčná měla 150 kg. Takže bunda měla rozměry menšího stanu...
  Re: GoRe - metráž26.04.2017
jo, v kutilských podmínkách a bez vybavení prováděné zalepení švů, tam se moc na úspěch věřit asi fa
 Re: GoRe - metráž26.04.2017
taky jsem sháněl gore, někdo mi ho myslím nabízel kolem 1000/m2. nevím jesi jurek/kalit..zkus to obe
  Re: GoRe - metráž26.04.2017
Pokud vím, tak jedinej, kdo má v čechách certifikaci od dupontu na šití z GORE je Tilak.
   Re: GoRe - metráž26.04.2017
Oficiálně goretex neseženeš. Neseženou ho ani takové firmy, jako Adidas nebo Salomon. Gore si sám ve
    Re: GoRe - metráž26.04.2017
co to plácáš? adidas přece z gore-texu normálně šije
     Re: GoRe - metráž26.04.2017
Jo promiň, koukám že Adidas už licenci zase dostal. Pár let ji neměl.
  Re: GoRe - metráž27.04.2017
Podlepování švů podle mě dělá Gema Brno
  Re: GoRe - metráž28.04.2017
Nesmysl. V ČR ti to mohl nabídnout jedině Tilak a o tom silně pochybuju.
 goro bílý pes27.04.2017
Zkus armyshopy, třeba si vybereš hotové kalhoty.
  Re: goro bílý pes27.04.2017
nebo tam koupit GoRe žďárák a ušít z něj gatě ;)
 Re: GoRe - metráž27.04.2017
jestli ti nevadí barva, tak co třeba rozstříhat tohle:
 edge-no edge24.04.2017
zdar zkoušel jste někdo v restdayi nechat si opravit edgovou lezečku no-edge technologií? jde to vůbec?:)
nebo je no edgeová lezečka koncepčně jiná i zevnitř, od výztuhy?
 Re: edge-no edge24.04.2017
Ja posilam vsechny lezecky do restdaye s noedge a nechavam si je podrazit klasicky s edge
 Re: edge-no edge24.04.2017
Jakože s klasické lezečky uděláš no-edge?
  Re: edge-no edge24.04.2017
Asi mysli, ze lezenim se z edge postupne stane no-edge a v RD mu z toho zase udelaji edge :)
 Re: edge-no edge24.04.2017
Jednou jsem se jich na to ptal. Teoreticky to mozne pry je, ale nedoporucuji to. Osobne jsem zatim n
 Re: edge-no edge25.04.2017
Nechávám v RD podlepovat LS Speedster a dělají je včetně NE perfektně.
 Re: edge-no edge25.04.2017
Klasická lezec diskuze. 1.otázka 2.vtípek co neodpovídá, ale je s tématem spojen 3.coze? 4.vysvetlen
  Re: edge-no edge25.04.2017
No kdyz uz je tu diskuse o Restday, nevite nekdo jak umi opravovat horolezecke boty? Konkretne LS Ne
   Re: edge-no edge25.04.2017
No kdyz uz je tu diskuze o horolezeckych botach, nevite nekdo zda maji delsi zivotnost ty ze synteti
    Re: edge-no edge25.04.2017
No nevim jak ty synteticke, ale v kozenych nepalech lezu uz 4 sezony (ledy, hory, obcas nejaky tezsi
    Re: edge-no edge25.04.2017
Nepaly mam opravene v RD - vymena podrazky dopadla perfektne.
     Re: edge-no edge26.04.2017
Super, dik!
   Re: edge-no edge25.04.2017
Horolezecké boty nevím, ale na podzim jsem si tam nechal podrazit normální turistické pohorky (LS, v
 Re: edge-no edge25.04.2017
Uz jsem je tam x-krat posilal (LS Speedster) a delaji je dle meho nazoru perfektne.
  Re: edge-no edge25.04.2017
A kde prodavaji edge model speedsteru, ktery sis pak nechal podrazit jako no-edge?
   Re: edge-no edge26.04.2017
sorry, blbe jsem si precetl otazku.

 Ozone lady 24.04.2017
Ahoj, nevíte někdo, jestli je opravdu nějakej rozdíl mezi pánskými a dámskými Ozony? Zatím mi každej řekl něco jinýho :D, někdo, že je rozdíl jen v barvě, někdo, že dámský jsou užší, ale tvar stejnej... Docela bych potřebovala nějaký jistý informace.
 Re: Ozone lady 24.04.2017
čau Terko, ozony mám na prodejně a žádný rozdíl mezi normal a lady verzí kromě designu nevidíme.
 Re: Ozone lady 24.04.2017
Ahoj Terko,
Ozone Lady se liší od základních Ozonů o trochu mělčí patou a užším střihem v obl
 Re: Ozone lady 24.04.2017
Ahoj,
rozdíly mezi modely Ozonů jsou:

Ozone Plus - větší objem špičky - pro li
 Re: Ozone lady 25.04.2017
Všem moc děkuju za odpovědi, dámský mám vyzkoušený, tak ještě vyzkouším normální, jestli nebudou sed

 Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
Nevíte někdo, kde se vzalo označení "dvojitá osmička" pro normální osmičkový uzel? Narazili jsme na to u skautů, v nějakých uzlovacích knížkách, ale také v metodice na stránkách ČHS.
 Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
tak ono je to vpodstate dvojita osmicka, nie? najprv spravis jednu a potom okolo nej "opichas&q
  Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
inymi slovami:
- normalny osmickovy uzol = dvojita osmicka
- dvojity osmickovy uzol =
   Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
nez si dopsal ten druhy prispevek, tak to davalo smysl
 Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
jestli na to nezapomenu, tak se doma kouknu do Vosátky, von používá obecně veškeré názvosloví (nejen
  Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
Aha Vosátka doma nemáme. Koukni do něj, prosím, jestli budeš mít čas. ...ono obecně s tím termínem &
   Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
on takovej vůdčák je vlastně trempskou terminologií dvojité očko, ne? stejnou logikou osmička a dvoj
    Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
čili dostáváme se k tomu, že na uzly můžeme koukat řemeslně nebo vědecky. řemeslník řekne nepřesně n
     Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
A jste ještě neřešili tzv. "ušatou osmu", kde jsou prameny 3 :-).
      Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
koukám do Vosátky, a křivdil jsem mu, protože ten v tomhle má terminologii precizní, logickou, sjedn
       Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
Ta skripta jsou jedna z nejlepsich, jaka jsem kdy cetl!
        Re: Osmička / dvojitá osmička25.04.2017
neříkám že je to špatný učební text. říkám, že terminologie není tak intuitivní (v porovnání s tremp
       Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
Díky! Pro info, jak jsme na to narazili a proč to řešíme: Já na to koukám asi jako ten Tvůj řemeslní

 Plezír lezení v PL Krkonoších24.04.2017
Na PL straně Krkonoš ve městě Karpacz jsou Krucze skaly - bezvadný plezír lezení pro rodinky s dětmi. Detaily ZDE goo.gl/n281Z6 Je to kousek od auta, všude borháky, všude slaňáky, obtížnosti mírné i střední, otočený na J, výhledy na zasněžené hory - prost
 Re: Plezír lezení v PL Krkonoších24.04.2017
jo a v databázi Lezce je to zadaný s polskou diakritikou (což možná nebylo ideální řešení, protože s
  Re: Plezír lezení v PL Krkonoších25.04.2017
No jo, tahle "featura" dela vyhledavac tady na lezci temer nepouzitelny. Nevolam po necem
 Re: Plezír lezení v PL Krkonoších25.04.2017
Diky za info, vyuziju.

 Glockner sever23.04.2017
Ahoj, nevite nekdo aktualni podminky v severu Glockneru? Konkretne Mayerlrampe a pristupovka na bivak?
Diky jakub

 nejvetsi slabina?21.04.2017
Jeden dotaz na trenink - ryze sportovkarskej.
Co byste rekli, ze je nejvetsi slabina a co a jak trenovat, pokud se relativne brzo pri tezkym lezeni dostanu pod nejakou rozumnou uroven a neregeneruju do dalsi cesty i pres slusnej odpocinek? Naprikla
 Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
odbornik nie som ani zdaleka, ale silova vytrvalost?
 Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
taky bych řekl silová vytrvalost...zkus jí zařadit 2x týdne do tréninku a uvidíš...příslušnou kapito
 Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
No ja nevim, jestli to je o silove vytrvalosti. Silova vytrvalost by to byla, kdyby v kazdem pokusu
  Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Ja ale ani tak neresim natejkani, jako spis to, ze pak uz proste neudrzim chyty v bouldrovym miste.
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
myslel jsem si, že jsi to ty. proč ta oklika kamarád mě varoval..přece víš nejlíp jak to tu funguje:
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
myslel jsem si, že jsi to ty. proč ta oklika kamarád mě varoval..přece víš nejlíp jak to tu funguje:
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Jo a k tématu - nežádáš od sebe příliš?
;)
    Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Tak to kazdopadne ;-)
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Urcite je to na delsi rozbor. Jestli chces muzeme si o tom pohovorit u nas na stene. Vedes si nejaky
    Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Vedu :-) co mam pro to udelat?
     Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
info@stenaholesovice.cz napis mi kontakt a nejak to domluvime. Libor
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Jo, nejak mi utekl nick :)
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Tak ono to "natejkani" a to "neudrzeni" je fyziologicky docela propojeny... :)
 Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Jestli jsem to pochopil spravne, tak jsem na tom uplne stejne - lezu, lezu vsechno cajk a pak jakoby
  Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
ne, to asi neni uplne ono. Ja pak na nejaky spodni hranici dokazu jeste lizt docela dlouho, dejme to
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Shybuj
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Jo pises anaerobku. Blbe jsem cetla.
Anyway, mam docela gulas v rozdilu mezi anaerobni vytrva
    Re: nejvetsi slabina?23.04.2017
Ono je to skoro to samé. Akorát jeden termín to popisuje přes chemii a druhý přes mechaniku. Tedy sa
     Re: nejvetsi slabina?23.04.2017
No ja treba chapu rozdil jeste mezi power endurance a strength endurance. Prvni je kolikrat dokazu v
      Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
Horst používá termín "power" a "strength" bez jakýchkoliv adjektiv. Jaké jsou od
       Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
Dynamická a statická síla?
 Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
já bych zapracoval na maximální síle
  Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
A kromě toho bych zapracoval na vytrvalosti v té maximálce.Taky se zamysli,jestli jsi v objemové fáz
   Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
Také jsem si říkal, že jídelníček by mohl být zajímavější, než tréninkový deník.
    Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
tak tak, nepapat když makám, je blbost. to raději nesportovat...bílkovin musí být dostatek, sacharid
     Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
No tak tohle je zrovna blbost.

 Gesta20.04.2017
Ahoj,
když lezeme na skále, u které je hlasitý jez, téměř vůbec se neslyšíme. Jsou nějaká "známá" gesta, která se používají pro komunikaci, abychom nemuseli křičet na lesy?
 Re: Gesta20.04.2017
vysilačky vole !
 Re: Gesta21.04.2017
napr. v Tatrach ked lezieme na pulkach/dvojcatech, tak sme dohodnuti ze po zastandovani zacne prvole
  Re: Gesta21.04.2017
Anonyma za jeho vulgaritu přehlížím (ostatně jsem při čtení místních příspěvků s takovými chudáky po
   Re: Gesta21.04.2017
Vysílačky jsou docela řešení. My to dělali tak, že jistič byl navázanej už při jištění a ten kdo dol
    Re: Gesta21.04.2017
Předpokládám, že to na sebe tedy nevydíte... My na této skále na sebe vidíme.
A jaké vysílačk
    Re: Gesta21.04.2017
Googlim a vysílačky ne... Přeci jen, to co lezeme my, na to vysílačky nejsou třeba a navíc, co když
     Re: Gesta21.04.2017
Vždy to musí být gesto lanem. Ne vždy na prvolezce/druholezce vidíš. Nezažívej si něco, co nejde pou
      Re: Gesta21.04.2017
Pravda, díky za názor.
       Re: Gesta21.04.2017
Když na sebe nevidime tak máme signal třikrá silně škubnout dobraným lanem a to zmená lez, jistím. S
     Re: Gesta21.04.2017
docela chápu anonyma. nevim, co řešíš, když na sebe vidíte. problém nebude v tom, že lezeš krátce, a
      Re: Gesta21.04.2017
Vůbec nic nechápeš. Tady nejde o inteligenci, ale o zkušenosti. A já se je tu snažím sbírat. Kdybych
       Re: Gesta21.04.2017
Přijde mi poněkud neadekvátní říct si o radu a ve stejným vláknu začít rádce usměrňovat, že se ti ne
        Re: Gesta22.04.2017
Přijde mi poněkud neadekvátní říct si o radu a ve stejným vláknu začít rádce usměrňovat, že se ti ne
        Re: Gesta22.04.2017
vono se do toho dá nakouknout i z jiného úhlu. historicky se lezlo na poměrně krátkých lanech (čtyří
 Re: Gesta21.04.2017
Mně se osvědčilo rychlé dobírání lana. Až lano nešlo tahat, párkrát jsem škubl a to pro jističe znam
  Re: Gesta21.04.2017
To taky dává smysl...
   Re: Gesta21.04.2017
Ještě když na sebe vidíte, tak myslím, že je celkem standard: prvolezec doleze, zajistí se, sedne si
    Re: Gesta22.04.2017
o.,o9:32.57
Stejný signál pro zrušení a spouštění, i když třeba jiný den, je o velký průser!
 Re: Gesta21.04.2017
co-to sa da aj vygooglit:

 Re: Gesta21.04.2017
no, né vždy lano vede úplně ideálně a táhne, stačí když cesta trochu traverzuje. Pak ti jsou nějaký

 Foto dne - Jura20.04.2017
Na fotu dne lezec leze nebo sedí? Me osobně připadá, ze asi sedí, ale nevím ...
 Re: Foto dne - Jura20.04.2017
Rozhodně neleze ani nesedí, ale visí! ;)
  Re: Foto dne - Jura20.04.2017
Takže sedí ..
   Re: Foto dne - Jura20.04.2017
V takovým dachu bych taky seděl. A i ty!
    Re: Foto dne - Jura20.04.2017
Ty máš ale starosti Kláda.
    Re: Foto dne - Jura20.04.2017
Možná sedel, možná visel ... Za mejch času se to lezlo bez rukou ...
     Re: Foto dne - Jura20.04.2017
To víš že jo brepto... ty rozhodně taky :-D
 Foto dne - Prokopske udoli20.04.2017
na předchozím fotu typek taky visi dle jistice...a spolecny jmenovatel??? Kulajta!

 lezení v okolí Jihlavy 19.-20.4. odpoledne.18.04.2017
Zdar,
sháním někoho na lezení v Jihlavě nebo okolí v Út 19.4/St 20.4. večer.
díky za návrhy
berny
 Re: lezení v okolí Jihlavy 19.-20.4. odpoledne.18.04.2017
Ještě dodám, že pokud máte nějaký dotaz, tak o tom můžeme podiskutovat v inzerci.
berny
  Re: lezení v okolí Jihlavy 19.-20.4. odpoledne.18.04.2017
Vzhledem k termínu 19.-20.4. a hlavně vzhledem k počasí je v "okolí Jihlavy" na výběr jen
   Re: lezení v okolí Jihlavy 19.-20.4. odpoledne.20.04.2017
Dlužno dodat, že na stěně je nově možno lézt i s cepíny.

1   ...   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ozone lady
Ahoj, nevíte někdo, jestli je opravdu nějakej rozdíl mezi pánskými a dámskými Ozony? Zatím mi každej řekl něco jinýho :D, někdo, že je rozdíl jen v barvě, někdo, že dámský jsou užší, ale tvar stejnej... Docela bych potřebovala nějaký jistý informace.
Máte zkušenost?
Dík
Terka13:58:36 24.04.2017
odpovědět 
 Re: Ozone lady
čau Terko, ozony mám na prodejně a žádný rozdíl mezi normal a lady verzí kromě designu nevidíme.

ozone s modrou špicí - širší ve špici - vhodnější pro chlapa
ozone se zelenou - uni

ozone červený - ld verze - pro holky.


doporučuju je hlavně zkusit. populární lezečka, ale není na široký nárt. blbě se dostává dovnitř.


Háčko14:37:48 24.04.2017
odpovědět 
 Re: Ozone lady
Ahoj Terko,
Ozone Lady se liší od základních Ozonů o trochu mělčí patou a užším střihem v oblasti nártu. Obojí obvykle holkám padne líp, protože mívají drobnější chodidlo. Může se ale stát, že ti klasické Ozony budou vyhovovat - je nezbytné zkusit je na vlastní kůži a vyhodnotit pocity. Širokému nártu pak vyhovuje širší varianta Ozone Plus ušitá na objemnějším kopytě.
Lucka15:25:15 24.04.2017
odpovědět 
 Re: Ozone lady
Ahoj,
rozdíly mezi modely Ozonů jsou:

Ozone Plus - větší objem špičky - pro lidi se širší nohou, pata stejná jako Ozone QC

Ozone Lady - nárt je stejný jako Ozone QC, liší se pata, která je trochu užší, nižší a více vykrojená pod kotníky - většina holek má nižší patu a kotník než chlapi

více info na www.ocun.com
nebo na info@ocun.com
Ocún team15:32:25 24.04.2017
odpovědět 
 Re: Ozone lady
Všem moc děkuju za odpovědi, dámský mám vyzkoušený, tak ještě vyzkouším normální, jestli nebudou sedět líp :).
Terka14:46:26 25.04.2017
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1161 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1428 
 Neřeším to – lezu vše 
 1129 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi