LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
20.Sejbal 10400
Bouldry:
18.Chytil 10025
19.Vejsada 10006
20.Šlapák 10000
Hory:
15.Dörfl 3442
16. 3376
17.Abt 3287

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231271 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 GoRe - metráž25.04.2017
Zdravím,
dá se koupit látka Gore-Tex v metráží? Nebo jiná membrána?
Moje staré kalhoty se definitivně rozpadly a není za ně náhrada. V obchodech Jedny jsou jedny dlouhé druhé malé. Když porovnám staré a nové tak je to neskutečný propad ve zp
 Re: GoRe - metráž26.04.2017
Nemožné. Běžně seženeš pouze zátěr nevalné kvality. V Gumotexu vyráběli Porotex (něco jako Pertex).
  Re: GoRe - metráž27.04.2017
Napiš Turkovi, používá hodně vybavení a oblečení z Lidlu a podle recenzí to je skoro vždycky lepší n
 Re: GoRe - metráž26.04.2017
jo, jednoduchém nedyzajnové a robustní nikdo nešije, protože je to maličkej segment (aspoň v našem m
  Re: GoRe - metráž26.04.2017
Nedovedu si predstavit GT kalhoty s zivotnosti deset let, pokud je teda pouzivas a nevisi ti 99.99%
   Re: GoRe - metráž02.05.2017
ano, mluvím o použití dovolená a mnoho víkendů (bejvávalo) nebo cast dovolené a sem tam víkend (teď)
 Re: GoRe - metráž26.04.2017
Jestli se dá sehnat vyloženě Goráč nevím, ale nakoupili jsme různý softshelly apod na
 Re: GoRe - metráž26.04.2017
Zkus tohle: alpiczech.cz nebo jurek.cz
Známé tam šili bundu na její opravdu netypické rozměry
  Re: GoRe - metráž26.04.2017
Co myslis temi netypickymi rozmery. To by me docela zajimalo :D
   Re: GoRe - metráž26.04.2017
Dotyčná měla 150 kg. Takže bunda měla rozměry menšího stanu...
  Re: GoRe - metráž26.04.2017
jo, v kutilských podmínkách a bez vybavení prováděné zalepení švů, tam se moc na úspěch věřit asi fa
 Re: GoRe - metráž26.04.2017
taky jsem sháněl gore, někdo mi ho myslím nabízel kolem 1000/m2. nevím jesi jurek/kalit..zkus to obe
  Re: GoRe - metráž26.04.2017
Pokud vím, tak jedinej, kdo má v čechách certifikaci od dupontu na šití z GORE je Tilak.
   Re: GoRe - metráž26.04.2017
Oficiálně goretex neseženeš. Neseženou ho ani takové firmy, jako Adidas nebo Salomon. Gore si sám ve
    Re: GoRe - metráž26.04.2017
co to plácáš? adidas přece z gore-texu normálně šije
     Re: GoRe - metráž26.04.2017
Jo promiň, koukám že Adidas už licenci zase dostal. Pár let ji neměl.
  Re: GoRe - metráž27.04.2017
Podlepování švů podle mě dělá Gema Brno
  Re: GoRe - metráž28.04.2017
Nesmysl. V ČR ti to mohl nabídnout jedině Tilak a o tom silně pochybuju.
 goro bílý pes27.04.2017
Zkus armyshopy, třeba si vybereš hotové kalhoty.
  Re: goro bílý pes27.04.2017
nebo tam koupit GoRe žďárák a ušít z něj gatě ;)
 Re: GoRe - metráž27.04.2017
jestli ti nevadí barva, tak co třeba rozstříhat tohle:
 edge-no edge24.04.2017
zdar zkoušel jste někdo v restdayi nechat si opravit edgovou lezečku no-edge technologií? jde to vůbec?:)
nebo je no edgeová lezečka koncepčně jiná i zevnitř, od výztuhy?
 Re: edge-no edge24.04.2017
Ja posilam vsechny lezecky do restdaye s noedge a nechavam si je podrazit klasicky s edge
 Re: edge-no edge24.04.2017
Jakože s klasické lezečky uděláš no-edge?
  Re: edge-no edge24.04.2017
Asi mysli, ze lezenim se z edge postupne stane no-edge a v RD mu z toho zase udelaji edge :)
 Re: edge-no edge24.04.2017
Jednou jsem se jich na to ptal. Teoreticky to mozne pry je, ale nedoporucuji to. Osobne jsem zatim n
 Re: edge-no edge25.04.2017
Nechávám v RD podlepovat LS Speedster a dělají je včetně NE perfektně.
 Re: edge-no edge25.04.2017
Klasická lezec diskuze. 1.otázka 2.vtípek co neodpovídá, ale je s tématem spojen 3.coze? 4.vysvetlen
  Re: edge-no edge25.04.2017
No kdyz uz je tu diskuse o Restday, nevite nekdo jak umi opravovat horolezecke boty? Konkretne LS Ne
   Re: edge-no edge25.04.2017
No kdyz uz je tu diskuze o horolezeckych botach, nevite nekdo zda maji delsi zivotnost ty ze synteti
    Re: edge-no edge25.04.2017
No nevim jak ty synteticke, ale v kozenych nepalech lezu uz 4 sezony (ledy, hory, obcas nejaky tezsi
    Re: edge-no edge25.04.2017
Nepaly mam opravene v RD - vymena podrazky dopadla perfektne.
     Re: edge-no edge26.04.2017
Super, dik!
   Re: edge-no edge25.04.2017
Horolezecké boty nevím, ale na podzim jsem si tam nechal podrazit normální turistické pohorky (LS, v
 Re: edge-no edge25.04.2017
Uz jsem je tam x-krat posilal (LS Speedster) a delaji je dle meho nazoru perfektne.
  Re: edge-no edge25.04.2017
A kde prodavaji edge model speedsteru, ktery sis pak nechal podrazit jako no-edge?
   Re: edge-no edge26.04.2017
sorry, blbe jsem si precetl otazku.

 Ozone lady 24.04.2017
Ahoj, nevíte někdo, jestli je opravdu nějakej rozdíl mezi pánskými a dámskými Ozony? Zatím mi každej řekl něco jinýho :D, někdo, že je rozdíl jen v barvě, někdo, že dámský jsou užší, ale tvar stejnej... Docela bych potřebovala nějaký jistý informace.
 Re: Ozone lady 24.04.2017
čau Terko, ozony mám na prodejně a žádný rozdíl mezi normal a lady verzí kromě designu nevidíme.
 Re: Ozone lady 24.04.2017
Ahoj Terko,
Ozone Lady se liší od základních Ozonů o trochu mělčí patou a užším střihem v obl
 Re: Ozone lady 24.04.2017
Ahoj,
rozdíly mezi modely Ozonů jsou:

Ozone Plus - větší objem špičky - pro li
 Re: Ozone lady 25.04.2017
Všem moc děkuju za odpovědi, dámský mám vyzkoušený, tak ještě vyzkouším normální, jestli nebudou sed

 Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
Nevíte někdo, kde se vzalo označení "dvojitá osmička" pro normální osmičkový uzel? Narazili jsme na to u skautů, v nějakých uzlovacích knížkách, ale také v metodice na stránkách ČHS.
 Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
tak ono je to vpodstate dvojita osmicka, nie? najprv spravis jednu a potom okolo nej "opichas&q
  Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
inymi slovami:
- normalny osmickovy uzol = dvojita osmicka
- dvojity osmickovy uzol =
   Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
nez si dopsal ten druhy prispevek, tak to davalo smysl
 Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
jestli na to nezapomenu, tak se doma kouknu do Vosátky, von používá obecně veškeré názvosloví (nejen
  Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
Aha Vosátka doma nemáme. Koukni do něj, prosím, jestli budeš mít čas. ...ono obecně s tím termínem &
   Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
on takovej vůdčák je vlastně trempskou terminologií dvojité očko, ne? stejnou logikou osmička a dvoj
    Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
čili dostáváme se k tomu, že na uzly můžeme koukat řemeslně nebo vědecky. řemeslník řekne nepřesně n
     Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
A jste ještě neřešili tzv. "ušatou osmu", kde jsou prameny 3 :-).
      Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
koukám do Vosátky, a křivdil jsem mu, protože ten v tomhle má terminologii precizní, logickou, sjedn
       Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
Ta skripta jsou jedna z nejlepsich, jaka jsem kdy cetl!
        Re: Osmička / dvojitá osmička25.04.2017
neříkám že je to špatný učební text. říkám, že terminologie není tak intuitivní (v porovnání s tremp
       Re: Osmička / dvojitá osmička24.04.2017
Díky! Pro info, jak jsme na to narazili a proč to řešíme: Já na to koukám asi jako ten Tvůj řemeslní

 Plezír lezení v PL Krkonoších24.04.2017
Na PL straně Krkonoš ve městě Karpacz jsou Krucze skaly - bezvadný plezír lezení pro rodinky s dětmi. Detaily ZDE goo.gl/n281Z6 Je to kousek od auta, všude borháky, všude slaňáky, obtížnosti mírné i střední, otočený na J, výhledy na zasněžené hory - prost
 Re: Plezír lezení v PL Krkonoších24.04.2017
jo a v databázi Lezce je to zadaný s polskou diakritikou (což možná nebylo ideální řešení, protože s
  Re: Plezír lezení v PL Krkonoších25.04.2017
No jo, tahle "featura" dela vyhledavac tady na lezci temer nepouzitelny. Nevolam po necem
 Re: Plezír lezení v PL Krkonoších25.04.2017
Diky za info, vyuziju.

 Glockner sever23.04.2017
Ahoj, nevite nekdo aktualni podminky v severu Glockneru? Konkretne Mayerlrampe a pristupovka na bivak?
Diky jakub

 nejvetsi slabina?21.04.2017
Jeden dotaz na trenink - ryze sportovkarskej.
Co byste rekli, ze je nejvetsi slabina a co a jak trenovat, pokud se relativne brzo pri tezkym lezeni dostanu pod nejakou rozumnou uroven a neregeneruju do dalsi cesty i pres slusnej odpocinek? Naprikla
 Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
odbornik nie som ani zdaleka, ale silova vytrvalost?
 Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
taky bych řekl silová vytrvalost...zkus jí zařadit 2x týdne do tréninku a uvidíš...příslušnou kapito
 Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
No ja nevim, jestli to je o silove vytrvalosti. Silova vytrvalost by to byla, kdyby v kazdem pokusu
  Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Ja ale ani tak neresim natejkani, jako spis to, ze pak uz proste neudrzim chyty v bouldrovym miste.
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
myslel jsem si, že jsi to ty. proč ta oklika kamarád mě varoval..přece víš nejlíp jak to tu funguje:
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
myslel jsem si, že jsi to ty. proč ta oklika kamarád mě varoval..přece víš nejlíp jak to tu funguje:
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Jo a k tématu - nežádáš od sebe příliš?
;)
    Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Tak to kazdopadne ;-)
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Urcite je to na delsi rozbor. Jestli chces muzeme si o tom pohovorit u nas na stene. Vedes si nejaky
    Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Vedu :-) co mam pro to udelat?
     Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
info@stenaholesovice.cz napis mi kontakt a nejak to domluvime. Libor
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Jo, nejak mi utekl nick :)
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Tak ono to "natejkani" a to "neudrzeni" je fyziologicky docela propojeny... :)
 Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Jestli jsem to pochopil spravne, tak jsem na tom uplne stejne - lezu, lezu vsechno cajk a pak jakoby
  Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
ne, to asi neni uplne ono. Ja pak na nejaky spodni hranici dokazu jeste lizt docela dlouho, dejme to
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Shybuj
   Re: nejvetsi slabina?22.04.2017
Jo pises anaerobku. Blbe jsem cetla.
Anyway, mam docela gulas v rozdilu mezi anaerobni vytrva
    Re: nejvetsi slabina?23.04.2017
Ono je to skoro to samé. Akorát jeden termín to popisuje přes chemii a druhý přes mechaniku. Tedy sa
     Re: nejvetsi slabina?23.04.2017
No ja treba chapu rozdil jeste mezi power endurance a strength endurance. Prvni je kolikrat dokazu v
      Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
Horst používá termín "power" a "strength" bez jakýchkoliv adjektiv. Jaké jsou od
       Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
Dynamická a statická síla?
 Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
já bych zapracoval na maximální síle
  Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
A kromě toho bych zapracoval na vytrvalosti v té maximálce.Taky se zamysli,jestli jsi v objemové fáz
   Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
Také jsem si říkal, že jídelníček by mohl být zajímavější, než tréninkový deník.
    Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
tak tak, nepapat když makám, je blbost. to raději nesportovat...bílkovin musí být dostatek, sacharid
     Re: nejvetsi slabina?24.04.2017
No tak tohle je zrovna blbost.

 Gesta20.04.2017
Ahoj,
když lezeme na skále, u které je hlasitý jez, téměř vůbec se neslyšíme. Jsou nějaká "známá" gesta, která se používají pro komunikaci, abychom nemuseli křičet na lesy?
 Re: Gesta20.04.2017
vysilačky vole !
 Re: Gesta21.04.2017
napr. v Tatrach ked lezieme na pulkach/dvojcatech, tak sme dohodnuti ze po zastandovani zacne prvole
  Re: Gesta21.04.2017
Anonyma za jeho vulgaritu přehlížím (ostatně jsem při čtení místních příspěvků s takovými chudáky po
   Re: Gesta21.04.2017
Vysílačky jsou docela řešení. My to dělali tak, že jistič byl navázanej už při jištění a ten kdo dol
    Re: Gesta21.04.2017
Předpokládám, že to na sebe tedy nevydíte... My na této skále na sebe vidíme.
A jaké vysílačk
    Re: Gesta21.04.2017
Googlim a vysílačky ne... Přeci jen, to co lezeme my, na to vysílačky nejsou třeba a navíc, co když
     Re: Gesta21.04.2017
Vždy to musí být gesto lanem. Ne vždy na prvolezce/druholezce vidíš. Nezažívej si něco, co nejde pou
      Re: Gesta21.04.2017
Pravda, díky za názor.
       Re: Gesta21.04.2017
Když na sebe nevidime tak máme signal třikrá silně škubnout dobraným lanem a to zmená lez, jistím. S
     Re: Gesta21.04.2017
docela chápu anonyma. nevim, co řešíš, když na sebe vidíte. problém nebude v tom, že lezeš krátce, a
      Re: Gesta21.04.2017
Vůbec nic nechápeš. Tady nejde o inteligenci, ale o zkušenosti. A já se je tu snažím sbírat. Kdybych
       Re: Gesta21.04.2017
Přijde mi poněkud neadekvátní říct si o radu a ve stejným vláknu začít rádce usměrňovat, že se ti ne
        Re: Gesta22.04.2017
Přijde mi poněkud neadekvátní říct si o radu a ve stejným vláknu začít rádce usměrňovat, že se ti ne
        Re: Gesta22.04.2017
vono se do toho dá nakouknout i z jiného úhlu. historicky se lezlo na poměrně krátkých lanech (čtyří
 Re: Gesta21.04.2017
Mně se osvědčilo rychlé dobírání lana. Až lano nešlo tahat, párkrát jsem škubl a to pro jističe znam
  Re: Gesta21.04.2017
To taky dává smysl...
   Re: Gesta21.04.2017
Ještě když na sebe vidíte, tak myslím, že je celkem standard: prvolezec doleze, zajistí se, sedne si
    Re: Gesta22.04.2017
o.,o9:32.57
Stejný signál pro zrušení a spouštění, i když třeba jiný den, je o velký průser!
 Re: Gesta21.04.2017
co-to sa da aj vygooglit:

 Re: Gesta21.04.2017
no, né vždy lano vede úplně ideálně a táhne, stačí když cesta trochu traverzuje. Pak ti jsou nějaký

 Foto dne - Jura20.04.2017
Na fotu dne lezec leze nebo sedí? Me osobně připadá, ze asi sedí, ale nevím ...
 Re: Foto dne - Jura20.04.2017
Rozhodně neleze ani nesedí, ale visí! ;)
  Re: Foto dne - Jura20.04.2017
Takže sedí ..
   Re: Foto dne - Jura20.04.2017
V takovým dachu bych taky seděl. A i ty!
    Re: Foto dne - Jura20.04.2017
Ty máš ale starosti Kláda.
    Re: Foto dne - Jura20.04.2017
Možná sedel, možná visel ... Za mejch času se to lezlo bez rukou ...
     Re: Foto dne - Jura20.04.2017
To víš že jo brepto... ty rozhodně taky :-D
 Foto dne - Prokopske udoli20.04.2017
na předchozím fotu typek taky visi dle jistice...a spolecny jmenovatel??? Kulajta!

 lezení v okolí Jihlavy 19.-20.4. odpoledne.18.04.2017
Zdar,
sháním někoho na lezení v Jihlavě nebo okolí v Út 19.4/St 20.4. večer.
díky za návrhy
berny
 Re: lezení v okolí Jihlavy 19.-20.4. odpoledne.18.04.2017
Ještě dodám, že pokud máte nějaký dotaz, tak o tom můžeme podiskutovat v inzerci.
berny
  Re: lezení v okolí Jihlavy 19.-20.4. odpoledne.18.04.2017
Vzhledem k termínu 19.-20.4. a hlavně vzhledem k počasí je v "okolí Jihlavy" na výběr jen
   Re: lezení v okolí Jihlavy 19.-20.4. odpoledne.20.04.2017
Dlužno dodat, že na stěně je nově možno lézt i s cepíny.

1   ...   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   252   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 GoRe - metráž
Zdravím,
dá se koupit látka Gore-Tex v metráží? Nebo jiná membrána?
Moje staré kalhoty se definitivně rozpadly a není za ně náhrada. V obchodech Jedny jsou jedny dlouhé druhé malé. Když porovnám staré a nové tak je to neskutečný propad ve zpracování a střihech. Jako kdyby značkové firmy se nebály ztráty zákazníku.
Snad jedině ještě Tilak, ale 12 tisíc na kalhoty fakt dát nemůžu.
Ušít to není problém v okolí mám pár lidi co rádi šijou. Staré kalhoty použiji jako vzor. Jen nevím jak zalepit švy a kde sehnat materiál.
Tom16:58:12 25.04.2017
odpovědět 
 Re: GoRe - metráž
Nemožné. Běžně seženeš pouze zátěr nevalné kvality. V Gumotexu vyráběli Porotex (něco jako Pertex). Dál se dá celkem solidně objednat matroš z Itálie (PonteTorto.it). Zbytech technických tkanin je Asie. Samozřejmě ani jedno neseženeš v množství na jedny kalhoty.
09:36:48 26.04.2017
odpovědět 
  Re: GoRe - metráž
Napiš Turkovi, používá hodně vybavení a oblečení z Lidlu a podle recenzí to je skoro vždycky lepší než od renomované firmy.
Určitě bude mít doporučení na něco vyhovujícího anemusíš se peklovat se sháněním goretexu.
12:23:29 27.04.2017
odpovědět 
 Re: GoRe - metráž
jo, jednoduchém nedyzajnové a robustní nikdo nešije, protože je to maličkej segment (aspoň v našem malém rybníčku), a šít něco se životností deset let pro dvě stovky zákazníků je nepříliš perspektivní obchodní model (co zkusit jánevím lesácké montérky ze severní ameriky nebo army modely z civilizovaných zemí?).
u obyčejnejch flísovejch kalhot bez poklopců a kapsiček a zipů je to jednoduché, zajdeš třeba k Mrázovi a nakoupíš, ušiješ nebo kámoška ušije a ty jí ořežeš stromky a zryješ záhonky. softšel jakbysmet. neprůstřelná mnohavrstvá membrána je ovšem problém. obrátit se na těch několik málo výrobců co šijou ještě tady a koupit pět metrů? můžeš to zkusit....
Lukas B.09:57:48 26.04.2017
odpovědět 
  Re: GoRe - metráž
Nedovedu si predstavit GT kalhoty s zivotnosti deset let, pokud je teda pouzivas a nevisi ti 99.99% casu na vesaku ve skrini.
16:09:06 26.04.2017
odpovědět 
   Re: GoRe - metráž
ano, mluvím o použití dovolená a mnoho víkendů (bejvávalo) nebo cast dovolené a sem tam víkend (teď). když to budu nosit 150 dní v roce, tak i nejrobustnější víc než dvě sezony nedá, to je přece jasné, ne?
Lukas B.13:13:45 02.05.2017
odpovědět 
 Re: GoRe - metráž
Jestli se dá sehnat vyloženě Goráč nevím, ale nakoupili jsme různý softshelly apod na http://www.extremtextil.de/index_en.html
Membránový materiály tam mají taky. Navíc ti klidně předem pošlou(zadarmo) několik vzorků, abys měl lepší představu, co kupuješ.
M.10:21:20 26.04.2017
odpovědět 
 Re: GoRe - metráž
Zkus tohle: alpiczech.cz nebo jurek.cz
Známé tam šili bundu na její opravdu netypické rozměry. Jen už nevím, co to bylo za materiál.
Podlepení švů je v domácích podmínkách nemožné (pokud má být trochu solidní).
Krtek10:25:26 26.04.2017
odpovědět 
  Re: GoRe - metráž
Co myslis temi netypickymi rozmery. To by me docela zajimalo :D
10:33:06 26.04.2017
odpovědět 
   Re: GoRe - metráž
Dotyčná měla 150 kg. Takže bunda měla rozměry menšího stanu...
Krtek13:58:31 26.04.2017
odpovědět 
  Re: GoRe - metráž
jo, v kutilských podmínkách a bez vybavení prováděné zalepení švů, tam se moc na úspěch věřit asi fakt nedá....
Lukas B.10:44:13 26.04.2017
odpovědět 
 Re: GoRe - metráž
taky jsem sháněl gore, někdo mi ho myslím nabízel kolem 1000/m2. nevím jesi jurek/kalit..zkus to obepsat. přelepení švů se dělá myslím nějakým zažehlením za tepla, to nedáš, leda by sis výrobek někam nechal poslat a oni ti to udělají (taky to nebude levná); nebo to sám přemazat Seamgripem, ale životnost asi mizerná...
nejlíp se mi jeví varianta jetejch oteplovaček ze sekáče za 300kč
honza k.11:33:30 26.04.2017
odpovědět 
  Re: GoRe - metráž
Pokud vím, tak jedinej, kdo má v čechách certifikaci od dupontu na šití z GORE je Tilak.
11:59:38 26.04.2017
odpovědět 
   Re: GoRe - metráž
Oficiálně goretex neseženeš. Neseženou ho ani takové firmy, jako Adidas nebo Salomon. Gore si sám ve svých laboratořích dělá testy kvality cizích výrobců a podle toho jim zboží dodává nebo taky ne. Je to jeho obchodní model.
Kuba Turek13:00:19 26.04.2017
odpovědět 
    Re: GoRe - metráž
co to plácáš? adidas přece z gore-texu normálně šije
13:53:58 26.04.2017
odpovědět 
     Re: GoRe - metráž
Jo promiň, koukám že Adidas už licenci zase dostal. Pár let ji neměl.
Kuba Turek15:40:11 26.04.2017
odpovědět 
  Re: GoRe - metráž
Podlepování švů podle mě dělá Gema Brno
Petr09:48:51 27.04.2017
odpovědět 
  Re: GoRe - metráž
Nesmysl. V ČR ti to mohl nabídnout jedině Tilak a o tom silně pochybuju.
08:05:12 28.04.2017
odpovědět 
 goro bílý pes
Zkus armyshopy, třeba si vybereš hotové kalhoty.
r.15:43:10 27.04.2017
odpovědět 
  Re: goro bílý pes
nebo tam koupit GoRe žďárák a ušít z něj gatě ;)
d.15:52:19 27.04.2017
odpovědět 
 Re: GoRe - metráž
jestli ti nevadí barva, tak co třeba rozstříhat tohle: https://www.army-shop.cz /produkty/spaci-pytle---karimatky---stany---zidle /ostatni-prislusenstvi /povlak-na-spaci-pytel-gore-tex ---orig--u-s-army-zip/1447.html

(odstraň mezery, nebo už přemluv někoho z adminů at sem dají možnost klikacích odkazů :( )
19:22:00 27.04.2017
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1161 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1428 
 Neřeším to – lezu vše 
 1129 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi