Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
16.Pail 10603
17.Šofránko 10585
18.Kolomazník 10550
Bouldry:
16.Šípek 10075
17.Košťál 10050
18.Chytil 10025
Hory:
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230729 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Skatepark - Jablonec Nad Nisou
Lezecké sdružení Kotelna - Brno
Boulder Cave Bar - Opava

Prodejny
Rock Point Liberec - Liberec 1
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 nález lezeček v Rakousku pod Peilsteinem14.05.2017
Ahoj, v neděli 14.5 jsme našli v Rakousku pod Peilsteinem (kousek od spodního parkoviště)lezečky. Pokud je někdo ztratil, napište mi jejich popis.
 Re: nález lezeček v Rakousku pod Peilsteinem15.05.2017
Takove hezke, trosku smrdely...zasli na PO Box 45987 Praha Stodulky.Jo a umyj je předtím, nerad bych
  Re: nález lezeček v Rakousku pod Peilsteinem15.05.2017
Napiš přesný popis a domluvime se :D
 Re: nález lezeček v Rakousku pod Peilsteinem15.05.2017
Stojí za poslání? Nenechal je tam někdo, protože se jich chtěl už konečně zbavit?

 Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
Dobrý den, prosím zkušené lezce: velký syn (14) leze 2x týdně na stěně + 4 dny v létě na písku. Dosud měl Rock Empire Rebel a byl spokojen. Teď je ale prolezl (a vyrostla mu nožka), takže než necháme podrazit, potřebuje jiné lezky. Našla jsem za dobrou ce
 Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
Bez skusania by som si lezecky nikdy nekupoval. Toboz nie iny model (navyse ineho zamerania), a uz d
  Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
...mozno sa to da ked uz je clovek skuseny, prestriedal velke mnozstvo lezeciek, ma o roznych modelo
 Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
inak dobry text ku kupovaniu lezeciek je
  Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
Marku, děkujeme. Právě, že jsem si říkala, že to je dost risk, tak jsem chtěla nějaký názor. :-) Prů
 Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
Dle mého se liší dost. Ocún (dříve Rock Pillars) jsem měl ideální velikost o půl čísla menší než mám
  Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
Emane, moc díky. Právě, že ty Triopy jsou tady nedostupné, jinak bychom je určitě zkusili. Nakonec t
  Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
Emane, moc díky. Právě, že ty Triopy jsou tady nedostupné, jinak bychom je určitě zkusili. Nakonec t
  Re: Lezečky - porovnání kopyt13.05.2017
S tou velikosti Ocun/Triop -1.5 to tak nejak odpovida. Ocuny mam 42 a Triopy 40.5.
Clanak o v
 Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
Souhlasím viz výše. Bez zkoušení se to nedá. Ani model, ani velikost. Lezu v LS Miurách a LS Katanác
 Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
Ocún jsou imho dobré boty a Triop je krok zpátky, pokud by šlo o cenu, raději bych vybíral některé m
  Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
Máš pravdu, Ocúny jsou dobré gumáky :-).
  Re: Lezečky - porovnání kopyt13.05.2017
Tak třeba mi ocuny nikdy žádné nesedly a naopak triopy vždycky úplně bez výhrad.
 Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
Nelze jinak, než se připojit k Markovi, Emanovi a o., ještě s poznámkou: Koupit si neznámé lezečky b
  Re: Lezečky - porovnání kopyt14.05.2017
To dost zalezi. To ja shanel nejake mekci lezky na pisek a padly mi do oka Scarpa Furia, normalne by
 Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
jestli lezl v rebelech, kupte mu ocun ozone.
stejné kopyto, ale propracovanější a o něco tvrd
  Re: Lezečky - porovnání kopyt12.05.2017
ještě dodám že rapy jsem měl taky a na podražení ani nešly - změklá bačkora. rebel i ozone lepší vol

 Maják - zákaz lezení12.05.2017
že se k tomu ještě vracim, ale nebylo by lepší, označit zákaz lezení i v terénu? Ona tam tedy jedna cedulka je, ale dost nelogicky se zákazem jen na Údolku a Mézlovku

 Foto dne - Sarah11.05.2017
Taky vám nejde dohormady vohoz jak na 9a, geniální lezečky, jištění na vyplašeného zajíce a zpocený ruce?
 Re: Foto dne - Sarah11.05.2017
ne, tady mi nejde dohromady jen Tvuj dementni komentar, fotky paradni.
  Re: Foto dne - Sarah11.05.2017
Chudáku...
   Re: Foto dne - Sarah11.05.2017
Vždyť leze dokonce IXc. Tak je ten vohoz i boty snad v pořádku ne?
    Re: Foto dne - Sarah12.05.2017
ve starým průvodci dokonce Xb myslím
 Re: Foto dne - Sarah11.05.2017
Naopak, obleček je parádní. Hošan je u toho moc sexy! Však víš že to říkal i kmotr Mrázek: lezci by
 Re: Foto dne - Sarah12.05.2017
Leze s maglajzem - špatně, neleze s maglajzem - taky špatně :-)
 Re: Foto dne - Sarah12.05.2017
Co ty jsi za vola, to bych fakt chtěl vedet :D
  Re: Foto dne - Sarah12.05.2017
skor iba troll ;)

 Prachov11.05.2017
Zdar kamarádi.
Připravujeme vydání nového průvodce Prachovských skal a máme několik nejasností ohledně autorství některých prvovýstupů.
Babinec - výrazný pilíř (masiv) vlevo od Nalezence - hrana s jedním kruhem a střed stěny se dvěma kruhy.

 Mužský10.05.2017
Ahoj, máte někdo typi na solidně odjištěné cesty na Drábky či Příhrazy do sedmičky?

Díky
 Re: Mužský10.05.2017
maj průvodce v hudáči, co tam chybí dohledáš na lezci
  Re: Mužský10.05.2017
a následně si zajdi vedle do knihkupectví a zakup pravidla českého pravopisu

 Foto dne 9.509.05.2017
Lezená cesta na obrázku je Fatamorgana. Šikmá plocha je linie vlevo.
 Re: Foto dne 9.509.05.2017
Myslím, ze ne.

 Re: Foto dne 9.509.05.2017
mě zas přijde dost nepřirozeně napnutý lano

 Střeďák-nová oblast u N.Boru09.05.2017
Teda spíš staronová. Vyborhákováno 2010, na návštěvu došlo až teď. Docela pěkný, byť kratší cesty, bombastický výhledy do kraje. Dojmy zde goo.gl/tbXbb2, průvoda zde goo.gl/8BxyIm. Cesty jsem naházel do zdejší DB. Enjoy!
 Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru09.05.2017
klasickych oblasti ubyva a ubyva :-/
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru09.05.2017
Super!
...klasiky nikdo nenutí borháky cvakat.
   Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru09.05.2017
ale charakter cesty sa nimi nenavratne zmeni...
    Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru11.05.2017
...ale ke spokojenosti většiny lezecké populace, takže se mění správným směrem.
     Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru11.05.2017
Teď zcela bez ohledu na tuhle konkrétní oblast, nebo vlastně na lezení vůbec. Z čeho se dá usuzovat,
      Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru11.05.2017
Asi záleží na úhlu pohledu. Poptávka po dobře zajištěnejch oblastech je, bych řek. Svědčí o tom stou
       Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru12.05.2017
Ja to vazne nemyslel nijak proti tobe Papousi, ani proti zajistenym cestam a uz vubec ne proti tehle
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru09.05.2017
Tohle nikdy klasická oblast nebyla, pokud se nepletu. Nějaký místo pro zakládání tam je, takže někte
   Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru09.05.2017
Pochopil som to z tvojej poznamky "Vyborhákováno 2010". Predtym sa tam teda neliezlo?
    Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru09.05.2017
Tak možná než začneš soudit, tak se zeptej ať nevypadas jak trubka
    Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru09.05.2017
To neumim s jistotou říct. Ale tipuju, že moc ne. Aspoň si nevybavuju, že by se o tom psalo v nějaky
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru09.05.2017
klasik je ten kdo brble a leze 5ky po vlastním?
   Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru10.05.2017
Nekterou 5ku po vlastnim si budes mozna vic pamatovat nez nejakou 8mu z Kalymosu...
    Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru10.05.2017
Pokud vylezes osmu, tak petku nemas problem vicemene vysolovat..
     Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru10.05.2017
Fakt?
      Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru11.05.2017
Rozhodne, ja to tak mam. Nemluvim ale o tom, ze se mi jednou nekde povedlo vylezt nejakou osmu a o p
       Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru11.05.2017
v takej Rezi ci na Borni sa najde celkom velky pocet solidnych 5iek, neda sa imho hovorit o nejakom
        Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru11.05.2017
anebo "klasické pětky" dle seznamu na gipfelbuch a u brutschera. pod takovou údolku na pet
 Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru10.05.2017
No ne, takovejch pár nízkejch pšouků a taková vydatná diskuze...
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru10.05.2017
Pšouk k pšouku a New Bohr City z toho vychází jako město obklopený sportovkama - severočeskej Potten
   Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru10.05.2017
Když se už mluví o Prysku, víte někdo za kolik je ta cesta s kruhem v lese za hřbitovem? VIII?
    Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru10.05.2017
dík
     Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru10.05.2017
ptal bych se Konwiche nebo starosty
 Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru11.05.2017
Díky za zprávu. Nevíš, jak to vypadá na České skále? Kdysi jsem tam namátkou pár cest lezl a bylo to
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru11.05.2017
Napiš maila
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru11.05.2017
Napiš maila

 Pfalz - obtížnost09.05.2017
Zdarec, nemá někdo zkušenost jaká je obtížnost v německé oblasti Pfalz - spíš přísnější nebo lehčí oproti třeba lezení na pískovci v Tisé, Ostrově.. ?
Též nás trochu mate obtížnost která je v průvodci psaná tř. 5-, 6+ ale leze se na pískovci. Je t
 Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
klasa je UIAA, spáry jsou očíslované lehčeji než na normálním písku, stěny se dají přepočítávat norm
 Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
Cau, bydlim v Karlsruhe a Pfalz mam jako domaci oblast. Obtiznost je tvrda, ale tezko srovnavat se S
  Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
Tady je typicky priklad. Prvni cesta je podle klasy v pruvodci za 7+, ale je mnohem lehci nez druha
  Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
Drzi v tom piesku zelezo vpohode? Asi by som tomu zo zaciatku mal problem verit :)
   Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
Nikdy jsem do vlastniho nespadl, jen jsem v tom sedel. Zalezi jak kde. Obcas zalozis fakt dobre a po
   Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
vklíněncům jsem absolutně nevěřil, tam jsem vždy cpal raději smyce. frendy mi psychický blok nedělal
   Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
Byl jsem tam poprvé před týdnem a pouze v jedné oblasti, ale přišlo mi, že v některých spárách byly
   Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
Někde to vypadá pevně, jinde ani náhodou. Bez smyc a uzlíků bych tam nejel.
    Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
No, ja zas nevidel zadneho mistnaka s uzlikama.
     Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
Ale moje rozeznávací schopnosti z fotek jsou fakt velké, takže jedině uzlíky!
      Re: Pfalz - obtížnost09.05.2017
No, tak pokud si cesko-sasky piskar a smyckovat umis, tak klidne, ale pokiud nekdo piskar neni, tak
       Re: Pfalz - obtížnost10.05.2017
pokud umí zakládat, je jedno, jestli dá uzel, nebo čoka. to že nevěřím v tenkých falckých spárách/tr
        Re: Pfalz - obtížnost10.05.2017
Mozna jo, mozna ne, tezko rict. Na druhou stranu musim uznat ze v 90 procentech pripadu davam radsi

 ZAPOMENUTÁ SMYČKA S KARABINOU A KÝBLEM09.05.2017

V sobotu 6.5.2017 jsme v Borovém lomu pod Borovou věží našli smyčku ovázanou okolo stromu a na ní karabinu s kýblem. Jestli někomu chybí, tak se ozvěte. Za přesný popis rádi vrátíme.

1   ...   230   231   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Střeďák-nová oblast u N.Boru
Teda spíš staronová. Vyborhákováno 2010, na návštěvu došlo až teď. Docela pěkný, byť kratší cesty, bombastický výhledy do kraje. Dojmy zde goo.gl/tbXbb2, průvoda zde goo.gl/8BxyIm. Cesty jsem naházel do zdejší DB. Enjoy!
Papouš11:17:39 09.05.2017
odpovědět 
 Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
klasickych oblasti ubyva a ubyva :-/
marek12:57:47 09.05.2017
odpovědět 
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Super!
...klasiky nikdo nenutí borháky cvakat.
13:24:21 09.05.2017
odpovědět 
   Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
ale charakter cesty sa nimi nenavratne zmeni...
marek18:02:31 09.05.2017
odpovědět 
    Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
...ale ke spokojenosti většiny lezecké populace, takže se mění správným směrem.
08:52:30 11.05.2017
odpovědět 
     Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Teď zcela bez ohledu na tuhle konkrétní oblast, nebo vlastně na lezení vůbec. Z čeho se dá usuzovat, že něco, co se mění ke spokojenosti většiny, se mění správným směrem?
Martin12:50:47 11.05.2017
odpovědět 
      Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Asi záleží na úhlu pohledu. Poptávka po dobře zajištěnejch oblastech je, bych řek. Svědčí o tom stoupající návštěvnost, možná i to, že takovejch oblastí přibejvá. Tyhle vyvřelinky jsou pro to asi ideál - jsou tvrdý, dá se na nich vrtat relativně blízko od sebe, jistit na rybu. Roste nabídka cest - někdo rád vodjištěnější, někdo rád nějaký špekoviny. Srabové z řad Papoušů vodtáhnou tam, kde jsou bh, a nehoblujou aspoň písek. E?
Papouš13:54:18 11.05.2017
odpovědět 
       Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Ja to vazne nemyslel nijak proti tobe Papousi, ani proti zajistenym cestam a uz vubec ne proti tehle konkretni oblasti. Nikdy jsem tam nebyl, nevim jak to tam vypada, verim tomu, ze tam haky nicemu nevadi a tvurci oblasti si to dobre rozmysleli. Jen jsem narazel na ten predchozi koment, ktery naznacil, ze co se meni ke spokojenosti vetsiny je automaticky spravne. To je podle mne uz mnohokrat v historii prokazany, ze neni ani nahodou pravda.
Martin09:43:17 12.05.2017
odpovědět 
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Tohle nikdy klasická oblast nebyla, pokud se nepletu. Nějaký místo pro zakládání tam je, takže některý cesty si můžeš poštelovat po vlastním :-)
Papouš13:51:37 09.05.2017
odpovědět 
   Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Pochopil som to z tvojej poznamky "Vyborhákováno 2010". Predtym sa tam teda neliezlo?
marek18:01:42 09.05.2017
odpovědět 
    Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Tak možná než začneš soudit, tak se zeptej ať nevypadas jak trubka
Nejsem Marek18:56:45 09.05.2017
odpovědět 
    Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
To neumim s jistotou říct. Ale tipuju, že moc ne. Aspoň si nevybavuju, že by se o tom psalo v nějakym průvodovi.
Papouš19:01:56 09.05.2017
odpovědět 
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
klasik je ten kdo brble a leze 5ky po vlastním?
16:34:02 09.05.2017
odpovědět 
   Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Nekterou 5ku po vlastnim si budes mozna vic pamatovat nez nejakou 8mu z Kalymosu...
10:19:26 10.05.2017
odpovědět 
    Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Pokud vylezes osmu, tak petku nemas problem vicemene vysolovat..
14:28:19 10.05.2017
odpovědět 
     Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Fakt?
Kuba Turek21:33:59 10.05.2017
odpovědět 
      Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Rozhodne, ja to tak mam. Nemluvim ale o tom, ze se mi jednou nekde povedlo vylezt nejakou osmu a o petce, ktera petkou neni nebo je necim silne specificka. Mezi 5 a 8 je proste obrovsky rozdil. 5 leze clovek po 2 mesicich lezeni, na 8 uz musi trochu makat.
10:28:16 11.05.2017
odpovědět 
       Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
v takej Rezi ci na Borni sa najde celkom velky pocet solidnych 5iek, neda sa imho hovorit o nejakom specifiku...
marek12:24:14 11.05.2017
odpovědět 
        Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
anebo "klasické pětky" dle seznamu na gipfelbuch a u brutschera. pod takovou údolku na peterskirche stačí zajít a podívat se nahoru, aby jeden tvrzení o snadnosti pětek po vlastním (které ovšem jaksi nejde zandat, protože není kam) ochotně odvolal.
Lukas B.13:35:26 11.05.2017
odpovědět 
 Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
No ne, takovejch pár nízkejch pšouků a taková vydatná diskuze...
z Nového Boru09:54:37 10.05.2017
odpovědět 
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Pšouk k pšouku a New Bohr City z toho vychází jako město obklopený sportovkama - severočeskej Pottenstein třeba :-)
Papouš12:42:04 10.05.2017
odpovědět 
   Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Když se už mluví o Prysku, víte někdo za kolik je ta cesta s kruhem v lese za hřbitovem? VIII?
A potom, leze se něco na těch šutrech vpravo ve svahu - ještě před papírnou? Jak je odbočka z Prysku na Kamenici.
A taky, za kolik jsou ty cesty v horním Prysku - jde okolo pryská stezka. Jde se z Dolního do Horního. Vedle je nějakej barák.
Eda naplavenina20:24:56 10.05.2017
odpovědět 
    Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
dík
20:25:32 10.05.2017
odpovědět 
     Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
ptal bych se Konwiche nebo starosty
Papouš22:20:25 10.05.2017
odpovědět 
 Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Díky za zprávu. Nevíš, jak to vypadá na České skále? Kdysi jsem tam namátkou pár cest lezl a bylo to super. Nemáš průvodce? Rád bych tam zas vyrazil. Dík.
pavelll08:54:31 11.05.2017
odpovědět 
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Napiš maila
Papouš10:17:25 11.05.2017
odpovědět 
  Re: Střeďák-nová oblast u N.Boru
Napiš maila
Papouš10:17:30 11.05.2017
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1416 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi